PDA

Versiunea completa : Petrecera burlacitelor

Codrutza
14.04.2008, 12:36:15
Salutare, am vazut ca nu exista acest subiect pe Cluj, si m-am gandit ca ar fi interesant sa schimbam ceva idei referitoare la aceasta tema.
Pe mine personal ma intereseaza unde as putea gasi striperi in Cluj.Date de contact preturi chestii din astea.Asa ca daca aveti ceva idei spuneti-mi si mie si sunt convinsa ca mai sunt destule miresici interesate. :-p <:-P

daniela_psy
14.04.2008, 13:43:16
Salutare, am vazut ca nu exista acest subiect pe Cluj, si m-am gandit ca ar fi interesant sa schimbam ceva idei referitoare la aceasta tema.
Pe mine personal ma intereseaza unde as putea gasi striperi in Cluj.Date de contact preturi chestii din astea.Asa ca daca aveti ceva idei spuneti-mi si mie si sunt convinsa ca mai sunt destule miresici interesate. :-p <:-P
o sa ma interesez sa-ti spun concret,asa stiu doar din auzite.Cert e ca te usuca de bani.Sora mea a vrut sa-mi aduca pe unul care mai dansa si prin Obsession dar cerea vreo 300 Eu pt o ora.Asa ca ne-am petrecut doar intre fete si a fost super!Si in loc de stripper l-am dezbracat pe barman;)) ;)) :">

Codrutza
15.04.2008, 15:27:21
o sa ma interesez sa-ti spun concret,asa stiu doar din auzite.Cert e ca te usuca de bani.Sora mea a vrut sa-mi aduca pe unul care mai dansa si prin Obsession dar cerea vreo 300 Eu pt o ora.Asa ca ne-am petrecut doar intre fete si a fost super!Si in loc de stripper l-am dezbracat pe barman;)) ;)) :">

Merci mult, daca ai detalii despre asa ceva te rog sa imi spui,stiu ca pe fetele mele le-ar incanta de-a dreptul$-) .Oricum 300 E mi se pare mult.

daniela_psy
15.04.2008, 17:00:27
Merci mult, daca ai detalii despre asa ceva te rog sa imi spui,stiu ca pe fetele mele le-ar incanta de-a dreptul$-) .Oricum 300 E mi se pare mult.
Am intrebat fetele.Bine imi aminteam:300Eu,si asta in toamna din 2006

stafida
22.04.2008, 16:51:32
Nici nu cred ca iti trebuie stripperu' pt mai mult timp, ca ce faci cu el? Vine, se dezbraca, isi face showu' si gata. In Sua am auzit ca e cam $100, si nu cred ca sta mai mult de o ora.

daniela_psy
25.04.2008, 19:27:50
Si eu sunt convinsa ca exista si la un pret mai bun.Poate fetele mele au dat peste unul din trupa lui Cornel Pasat si nu l-au recunoscut;))

Jackie
05.05.2008, 12:22:40
O sa fiu si eu mireasa...si cu siguranta o sa vreau o petrecere cu striperi.
Dar pana atunci vreau sa-i organizez la o prietena petrecerea de burlacite si nu gasesc nici un stripper in Cluj
Somebody help!!!

Jackie
07.05.2008, 14:30:34
Chiar nu stie nimeni nici un stripper...sau nu exista in cj?!

Reni0921
16.01.2009, 21:25:00
Chiar nu stie nimeni nici un stripper...sau nu exista in cj?!
buna fetelor!!!
sunt si eu din cluj, si m-ar interesa si pe mine unde gasesc in cj stripper, si mai ales la pret acceptabil. eu am de organiat petrecerea pentru iunie, dar vreau sa ma interesez din timp, pentru ca sa fie totul SUPER <:-P

pusicu
20.01.2009, 18:34:40
Cum te mai poti distra ca si burlacita in afara de petrecerea cu stripperi, incat sa fie ceva inedit?

alexalia
30.01.2009, 09:11:33
O idee trasnita peste care am dat... decat sa aducem un stripper putem aduce o stiptueza si sa ne invete ceva dansuri exotice...

ce surpriza i-am face iubitelului cand ne-am dezbraca in stil de streptease;)) ;)) ;)) ;))

alexalia
30.01.2009, 09:15:17
sau putem rememora anii de liceu cand ne intalneam cu prietenele acasa la o barfa, o galetusa de inghetata, o groaza de cocktailuri (retete sunt destule, asa ca ne putem descurca) si ce alte nebunii ne mai amintim ca faceam cand eram intre fete si cu parintii plecati de acasa

Dar cu grija la inghetata sa nu punem la loc tot ce-am dat jos:))

pusicu
31.01.2009, 19:37:09
O idee trasnita peste care am dat... decat sa aducem un stripper putem aduce o stiptueza si sa ne invete ceva dansuri exotice...

ce surpriza i-am face iubitelului cand ne-am dezbraca in stil de streptease;)) ;)) ;)) ;))
Hehe imi place ideea asta sau eventual o tipa ce danseaza din buric. Dar de ce sa ne gandim la baieti tocmai in ziua in care putem uita de ei?:)) Ca eu nu cred ca de petrecerea burlacilor ar face ceva folositor pt noi..:-"

alexalia
26.05.2009, 10:15:15
Am fost azi noapte la petrecerea burlacitelor a nasei mele....

fetelor, ingredientele unei petreceri de succes, cateva fete care vor sa se distreze pe cinste, niste jack sau JB cu cola/pepsi si muzica buna. A fost super fain. Si am fost in Obsession avand in vedere ca lunea e seara retro.... acuma nu's toate piesele chiar oldies, dar a fost super fain.

urmeaza si petrecerile voastre so keep us posted;-)

Nerea
25.08.2009, 18:55:15
Am fost azi noapte la petrecerea burlacitelor a nasei mele....

fetelor, ingredientele unei petreceri de succes, cateva fete care vor sa se distreze pe cinste, niste jack sau JB cu cola/pepsi si muzica buna. A fost super fain. Si am fost in Obsession avand in vedere ca lunea e seara retro.... acuma nu's toate piesele chiar oldies, dar a fost super fain.

urmeaza si petrecerile voastre so keep us posted;-)

Cum sunt preturile in Obsession?

alexalia
27.08.2009, 16:27:51
Cum sunt preturile in Obsession?

n-as prea putea spune ca-mi aduc aminte cat a fost... mai ales ca aveam o parte din consumatie platita pentru rezervarea mesei. Oricum e nice club-ul!

Am fost cu alta ocazie in Decandence... o sticla de vin, cea mai ieftina, la 100lei... c'mon!!!! Si mai era si gol golut... e drept ca era vacanta, dar totusi!!!

pinkdiva
11.03.2011, 19:32:29
Nu stiu ce sa zic de striperi.. mie nu mi-ar trebui asa ceva la petrecere. Nu vad nici o satisfactie in a vedea un barbat cum imi danseaza apropae gol si isi flutura chestia prin fata mea :)) sincer..

Apropo: voua va place ca iubitii vostri sa mearga la striptease? sa se frece de ei femei semi-goale?? no, thanks...

oana_l
28.09.2011, 14:12:08
Nu stiu ce sa zic de striperi.. mie nu mi-ar trebui asa ceva la petrecere. Nu vad nici o satisfactie in a vedea un barbat cum imi danseaza apropae gol si isi flutura chestia prin fata mea :)) sincer..

Apropo: voua va place ca iubitii vostri sa mearga la striptease? sa se frece de ei femei semi-goale?? no, thanks...

Foarte de acord:))