PDA

Versiunea completa : Foto si video in Olt

geoo
09.08.2006, 00:26:42
eu am apelat la cei care imi organizeaza nunta pentru cameraman si pentru fotograf. Sunt profesionisti.Si in plus imi trebuie 2.Noi vom avea in jur de 320 de persoane ori unu' singur nu este suficient, nu poate sa surprinda tot.

manuela_luta
18.04.2008, 10:48:50
Caut fotograf foarte bun in Craiova sau Slatina, care sa faca fotografii pe film nu cu aparat digital.Deasemenea vreau sa faca si poze alb-negru, am eu film.Multumesc!:-<

Loby
19.06.2008, 19:53:06
Eu am gasit un fotograf care imi face poze pe toata durata nuntii + parc si poze cu invitatii la sosirea in local. Aceste poze le vom da amintire in aceiasi seara invitatilor drept cadou.

anabella
22.06.2008, 13:20:52
fetelor, unde faceti sedinta foto dupa nunta? sau inainte...
eu am ales sa fac poze in parcul in care a copilarit sotul meu, adica in spate la hotel parc: arata minunat, dupa aproape 1 an jumate in care au muncit sa-l refaca. toate colegele mele de la munca au ramas impresionate cand au vazut aceste poze si au zis ca ce bine ar fi sa aiba si bucurestiul parcuri asa frumoase si ingrijite
iata si dovada:

Robinia
22.06.2008, 18:36:07
Eu pot spune ca multe miresici au ales sa mearga chiar si la udat in acel parc. E intradevar foarte frumos ca locatie pentru sedinta foto.

only_mony
23.06.2008, 16:21:11
doamne..sunt socata...acum 4 ani cand am mers ultima data in parcul ala era o relicva...vai acum este splendid...si robinia noua ne e si usor sa ajungem acolo ca-i si aproape de biserica..multumesc pt poze..am ramas impresionata

Robinia
23.06.2008, 17:10:22
doamne..sunt socata...acum 4 ani cand am mers ultima data in parcul ala era o relicva...vai acum este splendid...si robinia noua ne e si usor sa ajungem acolo ca-i si aproape de biserica..multumesc pt poze..am ramas impresionata
Pozele sunt multumita anabellei, mie-mi pare rau ca merg in fiecare seara acolo si inca nu am facut poze. Parcul arata spelndid. Am capatat deficienta in a merge sambata si duminica sa vad miresici la udat sau la sedinta foto :D

anabella
24.06.2008, 07:05:02
am gasit poza asta pe site-ul primariei, se numeste parc catedrala. aveti idee despre ce e vorba, ca eu in afara de verdeata din jurul catedralei, nu stiu de eistenta vreunui parc propriu-zis

anabella
24.06.2008, 18:21:10
astea sunt din parcul pe unde am crescut eu si pe unde urmaream baietii rockeri de care-mi placea pe la 13 ani :"> :D
adica jos in oras langa politie.
sunt facute de tata anul trecut la sfarsitul lui septembrie, dar cred ca si acum arata la fel

Robinia
25.06.2008, 09:46:12
Poze facute azi : spatiul verde de langa Catedrala si Casa Casatoriilor

Robinia
12.07.2008, 13:27:49
Poze facute azi in parcul de jos din oras. Ramane totusi preferatul meu, desi imi place si cel de la Parc Hotel. Se renoveaza si cel de sub magazinul Oltul (e santier in prezent), la fel si esplanada. Ca informatie: esplanada se va inaugura cel mai devreme in septembrie.

Robinia
15.07.2008, 20:47:23
Oare mai am sanse sa gasesc un fotograf (nu mai am pretentia sa fie foarte bun), pentru 20 septembrie?
Si , oare cam cat m-ar costa?

laura_dumi
16.07.2008, 07:26:37
Oare mai am sanse sa gasesc un fotograf (nu mai am pretentia sa fie foarte bun), pentru 20 septembrie?
daca vrei iti dau nr celui care va veni la mine.

anabella
16.07.2008, 08:40:43

si eu ti-l pot da pe al domunului care ne filmeaza si ne pozeaza noua
de meserie e invatator daca poti sa crezi, dar e printre cei mai buni din oras in ce face si asta se vede, mie mi-a mai pozat si filmat si pe la alte ocazii, ca suntem prieteni de familie
daca vrei, sa-mi dai un PM si-ti dau apoi toate detaliile pe mail

anabella
16.07.2008, 14:08:48
da, cred ca stiu...am avut sansa sa vb si eu cu el..dar depinde cand ai vb tu....eu insa l-am ales pe cel care a fost la cumatul meu la nunta...il cunosteam, stiam ce poze face....acum sa vedem ce-o sa iasa:-?

acum 2 ani si o luna :D
s-a oferit de fapt singur sa vina sa filmeze el si sa pozeze, desi pe langa asta va fi acolo si in calitate de invitat, pt ca ti-am zis ca suntem de mult timp prieteni de familie
si cand a auzit ca vrem si noi sa facem nunta a zis ca nici nu concepe sa lase pe altcineva sa se ocupe de partea asta
asa ca m-am ales cu fotograf si cameraman fara sa ma zbat prea mult :))
nu-l recomand insa pt cei care vor ceva la tarif scazut, pt ca si preturile sunt pe masura a ceea ce-ti ofera
adica noi ne asteptam undeva la 25-30 mil numai la partea asta (poze, colaje, dvd-uri cu filmari si videoclip de nunta)

biribishpampela
17.07.2008, 08:25:29
Multumesc mult fetelor pentru ajutor. Cred ca deja am renuntat la oferta ta anabella, caut ceva mai accesibil ca pret.
noi am lucrat cu un domn la filmari si poze care lucrat la novel in slatina iar acum lucreaza la tvr craiova, deci este profesionist.... el a filmat iar sotia lui a facut poze.
ne-a luat 400 euro pentru un pachet cu 3 dvd-uri,1 album cu 100 fotografii, 400 fotografii pe cd, 2 tablouri si calendar cu pozele noastre...
noi am fost foarte multumiti, a filmat de dimineata de la cununia civila pana la sfarsitul nuntii, ne-a spus si obiceiurile unde nu stiam, a fost foarte d treaba iar filmarile au iesit super.
ca sa-ti faci o idee, sunt poze in album, iar daca vrei iti pot da nr lui de telefon..:*

anabella
19.08.2008, 15:15:54
noi am facut pana la urma pozele si dupa civila si dupa cununia religioasa in parcul din spate de la hotel parc si au iesit superbe

anabella
13.09.2008, 14:11:37
am linkul si in semnatura, dar il pun si aici
aceasta e o mica parte din munca domnului grigorescu la nunta noastra:

Poze nunta: http://picasaweb.google.ro/quintrixm...ey=1ubUYX1FT-A (http://picasaweb.google.ro/quintrixman/PozeNunta?authkey=1ubUYX1FT-A)

totul ne-a costat extrem de putin, si anume, 18 mil pe 3 dvd-uri de filmare (3 ore) care sunt inscriptionate si cu pozele noatre, primul dvd incepand cu videoclipul nuntii, filmat tot in parc, apoi vreo 660 poze pe suport electronic si 356 poze pe hartie format foarte mare 15x21.
pretul real ar fi fost insa ceva mai mare, noi am primit o reducere fiind prieteni de familie.
normal o poza trebuia sa coste 6 lei, noua ne-a dat-o cu 4 (evident ca ne-a luat banii numai pe cele scoase pe hartie), asadar pretul real ar fi de 25 mil pt alte persoane.

violeta_ionut
01.03.2009, 15:14:55
noi am lucrat cu un domn la filmari si poze care lucrat la novel in slatina iar acum lucreaza la tvr craiova, deci este profesionist.... el a filmat iar sotia lui a facut poze.
ne-a luat 400 euro pentru un pachet cu 3 dvd-uri,1 album cu 100 fotografii, 400 fotografii pe cd, 2 tablouri si calendar cu pozele noastre...
noi am fost foarte multumiti, a filmat de dimineata de la cununia civila pana la sfarsitul nuntii, ne-a spus si obiceiurile unde nu stiam, a fost foarte d treaba iar filmarile au iesit super.
ca sa-ti faci o idee, sunt poze in album, iar daca vrei iti pot da nr lui de telefon..:*
buna,
vroiam sa te intreb cum il cheama pe domnul care a filmat la voi....
stiu si eu pe cineva dar a lucrat la prima tv si nu stiu daca e aceeasi pers.
oricum daca poti as vrea sa-mi dai si mie un mesaj privat si sa-mi scrii nr lui de tel.
foarte frumoase pozele de la nunta voastra.. va urez multa fericire si casa de piatra.....pupici

biribishpampela
03.03.2009, 08:30:12
buna,
vroiam sa te intreb cum il cheama pe domnul care a filmat la voi....
stiu si eu pe cineva dar a lucrat la prima tv si nu stiu daca e aceeasi pers.
oricum daca poti as vrea sa-mi dai si mie un mesaj privat si sa-mi scrii nr lui de tel.
foarte frumoase pozele de la nunta voastra.. va urez multa fericire si casa de piatra.....pupici
dl se numeste Ciurea Valeriu,noi am fost foarte multumiti, iti trimit acum pm cu datele lui de contact.

laraa
26.03.2009, 11:10:35
am linkul si in semnatura, dar il pun si aici
aceasta e o mica parte din munca domnului grigorescu la nunta noastra:

Poze nunta: http://picasaweb.google.ro/quintrixm...ey=1ubUYX1FT-A (http://picasaweb.google.ro/quintrixman/PozeNunta?authkey=1ubUYX1FT-A)

totul ne-a costat extrem de putin, si anume, 18 mil pe 3 dvd-uri de filmare (3 ore) care sunt inscriptionate si cu pozele noatre, primul dvd incepand cu videoclipul nuntii, filmat tot in parc, apoi vreo 660 poze pe suport electronic si 356 poze pe hartie format foarte mare 15x21.
pretul real ar fi fost insa ceva mai mare, noi am primit o reducere fiind prieteni de familie.
normal o poza trebuia sa coste 6 lei, noua ne-a dat-o cu 4 (evident ca ne-a luat banii numai pe cele scoase pe hartie), asadar pretul real ar fi de 25 mil pt alte persoane.

anabella ..crezi ca ar vrea sa vina si la botez la mine la inceputul lui mai..nu vreau decat 1 ora 2 la biserica doar pozat..nu si filmat si apoi sa-mi faca un album ...adica..ce vreau sa intreb e ..ia si comenzi mai mici sau numai nunti intregi?...pot avea si eu datele lui de contact te rog?..te pup

only_mony
06.04.2009, 12:40:26
si eu am fost foarte multumita de fotografii mei. pe langa cele 6 dvd-uri-unul cu 760 de fotografii, altul cu fotografii cu melodia aleasa de noi si prelucrate ca o carte de poveste cu file care ruleaza si 4 dvd-uri cu filmarile de la nunta, videoclipul nuntii etc ne-am facut si un album din piele pe hartie fotografica groasa si lucioasa cu cele mai frumoase fotografii puse in diverse feluri (este exceptional)

daria2812
07.04.2009, 15:21:41
si eu am fost foarte multumita de fotografii mei. pe langa cele 6 dvd-uri-unul cu 760 de fotografii, altul cu fotografii cu melodia aleasa de noi si prelucrate ca o carte de poveste cu file care ruleaza si 4 dvd-uri cu filmarile de la nunta, videoclipul nuntii etc ne-am facut si un album din piele pe hartie fotografica groasa si lucioasa cu cele mai frumoase fotografii puse in diverse feluri (este exceptional)

buna

cat ti-au luat pt cele 6 dvd-uri?
si daca poti sa-mi dai si mie un nume si un nr de telefon sau o adresa ceva?

mersi

bubu_ruza
19.06.2009, 21:05:04

buna cat to-a luat pentru toate acestea?? poti sa imi dai te rog si mie un nr de tel ... noi avem in iulie 2010 nunta si suntem in cautari de fotog+cameraman si lautari....pupicii

bubu_ruza
19.06.2009, 21:43:13
cand ma uit la toate pozele astea (eu in parcul asta am crescut) mi se face un dor nebun de slatina :-< :((

si eu prin parcul acela am trecut zilnic timp de 4 ani.... acum nu am mai fos de ceva vreme daca vin rar acasa... am inteles ca l-au renova si este numai bune pentru poze :) asa este???
<:-P

anabella
20.06.2009, 08:00:41
si eu prin parcul acela am trecut zilnic timp de 4 ani.... acum nu am mai fos de ceva vreme daca vin rar acasa... am inteles ca l-au renova si este numai bune pentru poze :) asa este???
<:-P

da, este, insa cel mai bun ramane totusi cel din spate de la hotel parc
mie mi-au iesit acolo niste poze de vis

cristinika25
07.07.2009, 17:45:36
buna fetelor.imi cer scuze pentru faptul ca nu v-am raspuns, insa abia astazi am intrat pe miresici. Va voi trimite un pm de indata ce voi face rost de numarul de telefon al fotografilor (sunt sot si sotie). va pup si spor la pregatiri!

Buna,te rog daca poti sa-mi trimiti si mie nr de tel al celor care au filmat la voi la nunta
multumesc

cristinika25
07.07.2009, 17:49:19
merge la orice fel de evenimente,il poti contacta linistita.eu iti dau acum numarl lui pe PM

te rog,imi poti da si mie nr lui de tel.As vrea sa merg la mai multi sa vad ce ofera fiecare si sa putem alege in cunostinta de cauza

emilinicole
13.07.2009, 13:21:14
ma bucur ca v-am putut fi de ajutor! va pup!:)

Buna Mony

Te rog, da-mi si mie numarul de telefon al fotografului tau:)
ms mult:)

>:D<:*

Mary_Liviu
24.08.2009, 10:17:56

Buna, imi poti trimite si mie nr. de tel. al fotografului tau. Multumesc.

Mary_Liviu
24.08.2009, 10:27:50
Ma intereseaza si pe mine un fotograf profesionist si o formatie de lautari foarte buni pentru iulie 2010 in Caracal. Multumesc foarte mult.

emilinicole
07.10.2009, 09:39:47
Buna,

A lucrat cineva cu fotografii agentiei Deco Mariaj?, cred ca d-na Ana se numeste tipa care se ocupa de foto-video.

va pup.

Ama_4ever
13.10.2009, 00:58:27
Buna fetele, nu vreau sa para reclama insa si eu am fost multumita de echipa noastra de foto/video. Cred ca lucreaza si in Olt daca e nevoie.

Pozele sunt cele din semnatura. Cine e interesata imi poate cere datele lor de contact.

Numai bine :*

madalinapol
15.10.2009, 23:43:05
Buna fetele, nu vreau sa para reclama insa si eu am fost multumita de echipa noastra de foto/video. Cred ca lucreaza si in Olt daca e nevoie.

Pozele sunt cele din semnatura. Cine e interesata imi poate cere datele lor de contact.

Numai bine :*
care a fost locatia k am mai vazut la cineva si mi-a placut mullt de tot!!

ralucasweet
18.10.2009, 07:52:44
fetelor, unde faceti sedinta foto dupa nunta? sau inainte...
eu am ales sa fac poze in parcul in care a copilarit sotul meu, adica in spate la hotel parc: arata minunat, dupa aproape 1 an jumate in care au muncit sa-l refaca. toate colegele mele de la munca au ramas impresionate cand au vazut aceste poze si au zis ca ce bine ar fi sa aiba si bucurestiul parcuri asa frumoase si ingrijite
iata si dovada:

Ai dreptate, no comment. Am pus si eu niste poze de la cununia mea civila de acum o luna de zile.

Ama_4ever
27.10.2009, 18:55:06
Sala aceea cu scarile cu covorul rosu...pianul...tot mi-a placut.Ati fost niste dulcici>:D< >:D< Mi-a placut si rochia enorm de mult!Daca ai putea sa-mi dai mai multe detalii si despre fotograf ti-as fi fff recunoscatoare!:*

Aaa ... locatia aceea e Muzeul de Arta din Craiova. Se cam poarta in ultima vreme pozele de nunta acolo. Chiar daca mai toata lumea "buna" are sedinta foto acolo, mie imi place la nebunie si e totusi un loc superb pe care altii din alte zone ale tarii nu-l au. Chiar merita ...

Noi am vazut 2-3 oferte de foto/video insa in final ne-am oprit la acesti baieti si nu regret. Sunt extrem de multumita de calitatea fotografiilor, poate sunt ale mele si sunt eu subiectiva insa chiar asa simt :) Iar pretul este cam la mijloc din ce am auzit ca se cere pe asa ceva.

Iti trimit detaliile fotografului pe PM ;)

crisstinnaE
23.11.2009, 17:25:52
Aaa ... locatia aceea e Muzeul de Arta din Craiova. Se cam poarta in ultima vreme pozele de nunta acolo. Chiar daca mai toata lumea "buna" are sedinta foto acolo, mie imi place la nebunie si e totusi un loc superb pe care altii din alte zone ale tarii nu-l au. Chiar merita ...

Noi am vazut 2-3 oferte de foto/video insa in final ne-am oprit la acesti baieti si nu regret. Sunt extrem de multumita de calitatea fotografiilor, poate sunt ale mele si sunt eu subiectiva insa chiar asa simt :) Iar pretul este cam la mijloc din ce am auzit ca se cere pe asa ceva.

Iti trimit detaliile fotografului pe PM ;)

Salut! Vreau si eu sa stiu cat ti-a luat fotograful si ce intra in acesti bani. Ms fr!

msylvy10
01.12.2009, 12:22:25
Buna....caut fotograf pt nunta....din Slatina...cine ma poate ajuta?...multumesc anticipat

Am vazut PM tau si iti multumesc mult de tot!!
ma poti ajuta cu un fotograf bun?

emilinicole
02.12.2009, 09:07:15
Buna....caut fotograf pt nunta....din Slatina...cine ma poate ajuta?...multumesc anticipat

eu am luat fotografii mei din slatina, am mers la ei, am vazut ce fac si am fost foarte multumita de ceea ce am vazut..pretul este acceptabil si include si album.daca esti interesata iti pot da nr lor.

msylvy10
04.12.2009, 18:06:14

Buna....am nevoie si eu de un fotograf....eu sunt din roman dar ma casatoresc in slatina la anu si nu stiu la cine sa apelez, daca mai ai nr de tel a fotografului te rog sa mi-l trimiti si mie, mi-ai fi de mare ajutor:*@};-

msylvy10
08.12.2009, 10:03:58

Buna...ma poti ajuta cu un nr de tel la un fotograf bun, sunt din roman si fac nunta in slatina si nucunosc pe nimeni....multumesc anticipat>:D<:*@};-

madalinapol
16.01.2010, 14:48:09
Miresici slatinence,ce stiti de un domn fotograf Bebe Doncea(cred) care sta pe primaverii????

Andreea671
17.01.2010, 21:06:19
cam cu cat timp inainte sa caut fotograf?

lorana2001
29.01.2010, 16:57:35
?????nu stie nimeni....[-o<
Buna ti-am trimis eu pe privat datele de la fotograful nostru si site-ul unde poti vedea fotogafii facute de el- Este din Pitesti si noi suntem foarte multumiti de el..

denisa_iova
01.02.2010, 14:25:36
Cu siguranta va fii. Asa a fost si ptr mine. Ai grija ce fotograf alegi ca al meu a fost un dezastru.
Abia dupa nunta la ceva timp am gasit niste fotografi buni iar in primavara va trebui sa incerc sa fac o sedinta cu ei ca sa pot sa-mi fac si eu un album din acela tip carte. Bafta multa.

buna! imi poti da si mie mai multe detalii despre fotograf? avem si noi nevoi de unul si inca nu ne-am hotarat? mersi frumos:*

madalinapol
21.02.2010, 18:29:04
Am mai auzit de un domn...verescu parca....

Ral00ka
26.02.2010, 16:02:39
Eu sunt foarte fericita de pozele noastre. Fotograful ni l-a gasit nasul insa a fost super ok. Si albumul digital a iesit de vis, imi pare rau ca nu pot sa-l pun la galerie :) E din Craiova insa sigur vine si la Slatina ca stiu sigur ca a pozat nunti si in Valcea si Bucuresti.

madalinapol
26.02.2010, 18:55:43
Eu sunt foarte fericita de pozele noastre. Fotograful ni l-a gasit nasul insa a fost super ok. Si albumul digital a iesit de vis, imi pare rau ca nu pot sa-l pun la galerie :) E din Craiova insa sigur vine si la Slatina ca stiu sigur ca a pozat nunti si in Valcea si Bucuresti.
Ce frumoasa ai fost...eu am auzit de cristian conea din craiova si mi-a placut mult!!!Totusi cred k treb sa fac o vizita pana la craiova!!!

Imi spui si mie cat te-a costat pt k mi-a mai zis o miresica ...il cheama marius pe fotograf,nu?

Ral00ka
12.03.2010, 07:20:17
Da asa il cheama. Am vazut si o alta miresica aici cu pozele facute de el :) iti trimit acum un mesaj cu detaliile lui de contact si vorbesti cu el direct, ca la noi a fost prin nasul si a platit el o parte, e posibil sa fi avut si o reducere ceva deci nu stiu sigur detalii despre pret :)

madalinapol
12.03.2010, 19:37:37
Da asa il cheama. Am vazut si o alta miresica aici cu pozele facute de el :) iti trimit acum un mesaj cu detaliile lui de contact si vorbesti cu el direct, ca la noi a fost prin nasul si a platit el o parte, e posibil sa fi avut si o reducere ceva deci nu stiu sigur detalii despre pret :)
am vazut mesajul tau...mersi mult de tot!L-am sunat si pe marius si mi-a zis 18 mil fara albumul digital,care e 9 mil...Poate ma hotarasc la el,dar nu stiu cu albumul asta...parca e mult...:(

Ral00ka
16.03.2010, 14:37:19
am vazut mesajul tau...mersi mult de tot!L-am sunat si pe marius si mi-a zis 18 mil fara albumul digital,care e 9 mil...Poate ma hotarasc la el,dar nu stiu cu albumul asta...parca e mult...:(

Stiu ca l-am sunat pentru o alta nunta a unei colege din toamna... e 18 milioane cu albumul normal de 200 de poze 13x18cm, si bineinteles filmarea full. Din ce ne-a zis noua se poate renunta la acest album si sa iei doar digitalul si in cazul asta ai ajunge la 18-2 = 16 + 9 ( digitalul ) deci 25 mil. Sau cine nu vrea nici digitalul ramane la 16. Sincera sa fiu, cred ca e o opriune buna doar cu digitalul pentru ca rostul albumului de 200 buc nu prea il vad in conditiile in care oricum ai toate pozele pe DVD sau pe calculator si le poti arata oricui care vine la tine. Iar albumul digital, e scump la toti, eu am auzit si de 300-350 euro doar pt el pe la cate unii, deci 9 mil e un pret decent. Sunt scumpe de facut am auzit, la nu stiu ce tipografii si de asta. Toti zic ca e scump pana vad unul in fata ochilor :)
Noua ne-a dat un link cu un digital lucrat de el recent si clipul video, sper ca nu e considerat reclama daca le postez, vad ca nu are date de contact:
http://picasaweb.google.com/AdvPhotography/DigitalAlbums#slideshow/5448919674638131346
http://www.vimeo.com/9653605
Daca iti permiti pretul, eu zic ca merita aceste albume, sunt super impresionante, acum depinde si de gusturi...

De preturi nu stiu ce sa zic, noi am sunat la vro 3 si cam toti se invart pe aici cu albumul digital : 25-27 mil. Bine am auzit si de unii "profesionisti" cu 12-13 milioane, fara digital, insa pentru 5 milioane nu stiu daca merita sa te risti.

bertha_
10.12.2010, 21:56:17
dl se numeste Ciurea Valeriu,noi am fost foarte multumiti, iti trimit acum pm cu datele lui de contact.

fetelor, are cineva numarul de tel al lui Vali Ciurea?
nu stiu daca biribishpampela mai intra pe aici sa ma ajute cu datele de contact ale lui, dar poate am noroc....
multumesc in avans :)

cati853
03.01.2011, 14:07:42
Gata,am vb cu marius...si a ramas stabilit!Cea mai tare faza era k el ne tot arata poze si eu tot ii zicem "si pe fata asta o stiu...si pe asta..." de unde????de pe miresici....:D Oricum e super de treaba...si tare vorbaret:))

Buna ,

As dori daca se poate sa imi dati si mie datele de contact ale acestui fotograf.Ma intereseaza pentru nunta, as vrea sa il sun sa vad daca e disponibil + alte detalii.

Multumesc anticipat.

ella_laura
04.01.2011, 17:53:36
Buna ,

As dori daca se poate sa imi dati si mie datele de contact ale acestui fotograf.Ma intereseaza pentru nunta, as vrea sa il sun sa vad daca e disponibil + alte detalii.

Multumesc anticipat.
eu iti mai recomand si pe daniel popescu(este din craiova),cel pe care o sa-l avem si noi anul acesta la nunta si pot sa-ti spun ca este un profesionist.poti sa intri pe site-ul lui si sa vezi cum lucreaza.oricum sunt destui fotografi in craiova,asa ca ai de unde alege,in functie de ce isi doresti.

comincu_floricica
08.02.2011, 20:49:41
m-am hotarat la Dl Grigorescu..are servicii de f buna calitate si e dispus sa mai lase si la pret

comincu_floricica
10.02.2011, 21:43:59
in parcul din spate de la Hotel Parc mi se pare cel mai potrivit...e si multa verdeata

marrylou
27.02.2011, 14:45:49
m-am hotarat la Dl Grigorescu..are servicii de f buna calitate si e dispus sa mai lase si la pret

Buna.da-mi si mie te rog datele de contact ale dn-ului Grigorescu,nr de tel ceva.eu am nunta la anu,insa am observat k trebuie sa vorbesti cu un an inainte.mersi frumos.

marrylou
27.02.2011, 14:50:17
Gata,am vb cu marius...si a ramas stabilit!Cea mai tare faza era k el ne tot arata poze si eu tot ii zicem "si pe fata asta o stiu...si pe asta..." de unde????de pe miresici....:D Oricum e super de treaba...si tare vorbaret:))

mada da-mi te rog si mie datele de contact ale lui marius,baiatul de la craiova.mersi mult.

comincu_floricica
28.02.2011, 19:38:29
Buna.da-mi si mie te rog datele de contact ale dn-ului Grigorescu,nr de tel ceva.eu am nunta la anu,insa am observat k trebuie sa vorbesti cu un an inainte.mersi frumos.
pai nu am nr de telefon,stiu unde sta...dar anabella a facut nunta cu dansul si sigur are nr lui..

girafa
11.08.2011, 20:13:58
in Corabia cunoasteti vreun cameraman ok?

Alyi
21.11.2011, 08:52:34
Imi poate recomanda cineva un cameraman bun din Slatina?
Noi vom face doar cununia civila in Slatina restul in Pitesti si am avea nevoie doar cateva ore ....

comincu_floricica
21.11.2011, 19:48:58
in Corabia cunoasteti vreun cameraman ok?
in corabia nu stiu dar cunosc in slatina care vine unde vrei tu..pe al meu.. dl Grigorescu...daca vrei te uiti la mine in picassa sa vezi lucrarile dansului...

Alyi
22.11.2011, 08:46:45
in corabia nu stiu dar cunosc in slatina care vine unde vrei tu..pe al meu.. dl Grigorescu...daca vrei te uiti la mine in picassa sa vezi lucrarile dansului...

imi poti da si mie datele de contact, te rog?
si eventual daca imi poti spune si cat cere...
Multumesc frumos!

adelinacristinaduna
17.05.2012, 08:50:53
buna miresici!!!am nevoie urgent de cineva pt foto video!!!ma puteti ajuta???va roggg mult

Alexandra2281
22.05.2012, 19:29:58
buna miresici!!!am nevoie urgent de cineva pt foto video!!!ma puteti ajuta???va roggg mult
Buna,
Am vazut ca ai nevoie de ajutor si cred ca pot sa te ajut, eu am angajat un organizator care s-a ocupat de ceea ce inseamna DJ, restaurant, foto video, aranjamente florale, decoratiuni. Daca vrei pot sa caut nr. lui de telefon.

lorena18
15.06.2012, 07:20:03

eu am avut un tip marcel care este foarte ok.daca vrei iti pt da nr de tel.

butterfleya
21.08.2012, 13:24:41
Buna miresici!
I-a avut cineva pe sotii Barbuia la nunta? As vrea sa stiu daca sunt profesionisti si daca se pricep la foto-video. Va multumesc anticipat.

buzurinn
29.08.2012, 09:00:34
Buna miresici!
I-a avut cineva pe sotii Barbuia la nunta? As vrea sa stiu daca sunt profesionisti si daca se pricep la foto-video. Va multumesc anticipat.

Bună, din păcate noi nu îii avem la nuntă decît ca invitați și nu ca fotografi cu toate că mi-aș fi dorit :(, ce pot să îți spun este că au agenda foarte încărcată cu nunți....și asta pentru că sunt buni...intră pe fb și cautăi....pozele pe care la fac sunt super tari....eu îi recomand pentru ca sunt buni în ceea ce fac.

adene2006
07.02.2013, 14:26:46
acum 2 ani si o luna :D
s-a oferit de fapt singur sa vina sa filmeze el si sa pozeze, desi pe langa asta va fi acolo si in calitate de invitat, pt ca ti-am zis ca suntem de mult timp prieteni de familie
si cand a auzit ca vrem si noi sa facem nunta a zis ca nici nu concepe sa lase pe altcineva sa se ocupe de partea asta
asa ca m-am ales cu fotograf si cameraman fara sa ma zbat prea mult :))
nu-l recomand insa pt cei care vor ceva la tarif scazut, pt ca si preturile sunt pe masura a ceea ce-ti ofera
adica noi ne asteptam undeva la 25-30 mil numai la partea asta (poze, colaje, dvd-uri cu filmari si videoclip de nunta)

Buna,

Am si eu nunta anul acesta in septembrie. Deja am inceput stresul si emotiile. De cateva zile tot urmaresc mesajele postate de-a lungul timpului pe miresici.ro si incerc sa iau pareri si sfaturi despre organizarea nuntii. Ca toate miresele, imi doresc sa iasa ceva memorabil nu numai pt mine, ci si pt invitatii nostri. As avea nevoie de cateva informatii de la tine, legate de fotograf si formatia de lautari. De asemenea am vazut ca ai facut petrecerea tot la Bulevard unde am si eu. Am incercat sa trimit PM, dar trebuie sa am cel putin 10 mesaje scrise pe forum pt a trimite. :(

adene2006
07.02.2013, 14:47:40
Stiu ca l-am sunat pentru o alta nunta a unei colege din toamna... e 18 milioane cu albumul normal de 200 de poze 13x18cm, si bineinteles filmarea full. Din ce ne-a zis noua se poate renunta la acest album si sa iei doar digitalul si in cazul asta ai ajunge la 18-2 = 16 + 9 ( digitalul ) deci 25 mil. Sau cine nu vrea nici digitalul ramane la 16. Sincera sa fiu, cred ca e o opriune buna doar cu digitalul pentru ca rostul albumului de 200 buc nu prea il vad in conditiile in care oricum ai toate pozele pe DVD sau pe calculator si le poti arata oricui care vine la tine. Iar albumul digital, e scump la toti, eu am auzit si de 300-350 euro doar pt el pe la cate unii, deci 9 mil e un pret decent. Sunt scumpe de facut am auzit, la nu stiu ce tipografii si de asta. Toti zic ca e scump pana vad unul in fata ochilor :)
Noua ne-a dat un link cu un digital lucrat de el recent si clipul video, sper ca nu e considerat reclama daca le postez, vad ca nu are date de contact:
http://picasaweb.google.com/AdvPhotography/DigitalAlbums#slideshow/5448919674638131346
http://www.vimeo.com/9653605
Daca iti permiti pretul, eu zic ca merita aceste albume, sunt super impresionante, acum depinde si de gusturi...

De preturi nu stiu ce sa zic, noi am sunat la vro 3 si cam toti se invart pe aici cu albumul digital : 25-27 mil. Bine am auzit si de unii "profesionisti" cu 12-13 milioane, fara digital, insa pentru 5 milioane nu stiu daca merita sa te risti.

Fetelor, va rog frumos, imi puteti trimite si mie numarul de telefon al lui Marius? Multumesc mult de tot!!

simy_dicu87
06.06.2013, 14:53:31
Buna,

La anul ma marit si caut un fotograf si cameraman buni din olt sau arges, eu am nunta in jitaru, problema e ca vreau sa vina atat joi seara cat si sambata toata ziua..imi puteti recomanda cativa fotografi/cameramani buni sicare sa fie la un pret de aprox 2000lei? si de asemenea un site unde pot vedea poze/video facute de acestia?

dariusp
15.01.2014, 17:32:30
poze+video=2000 ron?

Sabina2015
18.08.2015, 13:09:26
Noi l-am avut pe Adrian Manescu si inca 2 baieti, il gasiti pe Fb mediasungroup sau pe site, filmari nunti Slatina, au filmat f bine, la poze era loc de mai bine, dar a fost si vina noastra ca n-am stiut exact ce vrem, per total ii recomand. Am ales pachet Premium - 600 de euro in total foto-video