PDA

Versiunea completa : Intretinere corporala in Ploiesti (solar, masaj, aerobic etc)

ramo_4ever
09.05.2008, 20:15:03
fetelor haideti sa ne unim pentru a slabi impreuna!eu una nu pot sa merg la sala de una singura.am nevoie de incurajari,sau sa ma ia cineva cu forta ,macar pna incep sa prind gustul.
de fapt nu prea am cu cine sa merg la sala,eu imi doresc ,dar....m-am rugat de toate prietenele (n-am prea multe din pacate)
eu nu am nevoie decat sa slabesc vreo 3-4 kg desi se zice ca acestea sunt cel mai greu de dat jos ,dar nu imposibil;-) .
asa k cine ar vrea sa facem o echipa de slabit ''miresici" astept sugestii si mesaje .
sau daca stiti retete de slabit (metode) fiti generoase si dati-le mai departe...[-o< :-SS

andreear
10.05.2008, 15:55:51
fetelor haideti sa ne unim pentru a slabi impreuna!eu una nu pot sa merg la sala de una singura.am nevoie de incurajari,sau sa ma ia cineva cu forta ,macar pna incep sa prind gustul.
de fapt nu prea am cu cine sa merg la sala,eu imi doresc ,dar....m-am rugat de toate prietenele (n-am prea multe din pacate)
eu nu am nevoie decat sa slabesc vreo 3-4 kg desi se zice ca acestea sunt cel mai greu de dat jos ,dar nu imposibil;-) .
asa k cine ar vrea sa facem o echipa de slabit ''miresici" astept sugestii si mesaje .
sau daca stiti retete de slabit (metode) fiti generoase si dati-le mai departe...[-o< :-SS

Si eu vreau sa merg la sala dar nu am cu cine acum, pe unde stai?

ramo_4ever
13.05.2008, 19:03:07
Si eu vreau sa merg la sala dar nu am cu cine acum, pe unde stai?
eu in vest ,dar nu i problema ,pot merge oriunde k masina .dar eu nu cunosc nici o sala mai faina sau undeva unde sa nu te deranjeze nimeni si sa fie ok .eu dupa ora 4 pot oricand .deci incepem campanie de slabit?\:D/ :cool:

NMM
14.05.2008, 06:13:51
eu in vest ,dar nu i problema ,pot merge oriunde k masina .dar eu nu cunosc nici o sala mai faina sau undeva unde sa nu te deranjeze nimeni si sa fie ok .eu dupa ora 4 pot oricand .deci incepem campanie de slabit?\:D/ :cool:
Te duci la sala de la complex Baraolt?

andreear
15.05.2008, 08:44:05

Am auzit ca la Doroftei este f misto sala , dotata...ce parere ai?

ramo_4ever
16.05.2008, 14:18:24
[quote=andreear;837065]Am auzit ca la Doroftei este f misto sala , dotata...ce parere ai?[/quote
deci mergem?incepand cu marti pot oricand dupa ora 16.30.mergem marti?sa vedem cum e.apoi mai vedem.si sa ne si cunoastem,nu?pupici

andreear
16.05.2008, 14:56:30
[quote=andreear;837065]Am auzit ca la Doroftei este f misto sala , dotata...ce parere ai?[/quote
deci mergem?incepand cu marti pot oricand dupa ora 16.30.mergem marti?sa vedem cum e.apoi mai vedem.si sa ne si cunoastem,nu?pupici

Vreau sa mergem dar din pacate eu marti nu pot ( am multa activitate de teren si marti sunt plecata la Giurgiu si ma intorc f tarziu)...nici nu stiu cum sa facem...hai sa vb pe privat sau pe mess....ce zici? Pupici si week-end frumos!

ramo_4ever
26.05.2008, 08:12:20
[quote=ramo_4ever;840645]

Vreau sa mergem dar din pacate eu marti nu pot ( am multa activitate de teren si marti sunt plecata la Giurgiu si ma intorc f tarziu)...nici nu stiu cum sa facem...hai sa vb pe privat sau pe mess....ce zici? Pupici si week-end frumos!
si eu saptamana trecuta am fost tare prinsa si nici eu n am putu dar sincer sper sa reusim sa mergem la sala.o sa ti trimit pe PM adresa mea de mess si poate reusim sa vorbim ca sa vedem cum si cand ne am putea intalni
pupici si spor la munca

andreear
26.05.2008, 09:09:10
[quote=andreear;840728]
si eu saptamana trecuta am fost tare prinsa si nici eu n am putu dar sincer sper sa reusim sa mergem la sala.o sa ti trimit pe PM adresa mea de mess si poate reusim sa vorbim ca sa vedem cum si cand ne am putea intalni
pupici si spor la munca

Am primit, merci, vorbim! Pupici!

mitzuskaya
29.05.2008, 14:38:59
fetele eu deja merg la sala de la vest de vreo 2 sapt.....acum mai nou martea si joia....de la 17.30 .pup poate ne vedem acoloooo.

andreear
29.05.2008, 15:53:42
fetele eu deja merg la sala de la vest de vreo 2 sapt.....acum mai nou martea si joia....de la 17.30 .pup poate ne vedem acoloooo.

Unde este sala asta?
Sau mai bine imi spui maine:D

mitzuskaya
30.05.2008, 07:14:05
Unde este sala asta?
Sau mai bine imi spui maine:D

este deasupra la restaurantul baraolt din vest ..... stii toata lumea .... nu e senzationala dar mie imi place ca ma intalnesc si cu multe pritene acolo....
te astept si pe tine si bineintels alte miresici dornice sa faca miscare...pup

NMM
30.05.2008, 20:29:23
poti sa imi spui cit este abonamentul acolo?

analazarescu
06.06.2008, 12:58:50
eu am slabit foarte mult in ultima saptamana de nunta cu regim si impachetari cu folie din aceea cu care se impacheteaza sandwitchurile....am mai dat si cu crema anticelulitica si chiar pot sa spun ca am slabi prea mult ..mai mult decat terbuia...nu mai imi venea rochia prea bine de ce slabisem...

Liv
28.06.2008, 14:20:41
Eu cred ca cea mai misto sala este cea de la nord si instructoarele superrr .....

diana_alexandra2007
04.03.2009, 11:47:00
Buna fetelor :* , dupa cum spune si titlul urmeaza sa fiu mireasa in luna septembrie si am cam luat proportii in iarna asta. As vrea sa merg la o sala de fitness , dar nu stiu nici una si ma gandeam k ma puteti ajuta cu ceva informatii [-o< .
Astept propuneri si poate va tenteaza si pe voi ideea.:D

CONT-INCHIS-047
05.03.2009, 09:04:07
Buna fetelor :* , dupa cum spune si titlul urmeaza sa fiu mireasa in luna septembrie si am cam luat proportii in iarna asta. As vrea sa merg la o sala de fitness , dar nu stiu nici una si ma gandeam k ma puteti ajuta cu ceva informatii [-o< .
La Sindicate, sala sporturilor....nu se face?Nu am fost niciodata.Soacra mea mergea dar nu mai stiu exact unde

voiculita
05.03.2009, 11:07:50

salut...:* legat de sala de fitness,sotul meu se ducea la o sala de fitness langa mega image...freeline se numeste sala ...abonamentul era 120 lei si 50 lei inscrierea si are toate aparatele plus ca are si aparate pt perioada postnatala,are de asemenea spinning,pilates,si nu mai stiu ce. dar se merita oricum. daca vrei nr de tel de la sala sa imi zici si iti trimit un mesaj cu nr .

Liv
05.03.2009, 11:44:02
Eu cat am stat la Ploiesti si chiar inainte de nunta am facut la Nord nu stiu cum se numeste nici sala nici zona, dar de la Spitalul Judetean cum te duci spre Cina (cred ca strada Rapsodiei), si chiar a fost superrr abonamentul era pt. 8 sedinte 50Ron. Bafta!!!:)>- :)>-

diana_alexandra2007
05.03.2009, 11:53:23
Daca ai puteam sa imi dai mai multe informatii (cum se numeste sau un nr de telefon ) despre sala de la nord ti-as fi recunoscatoare, zona imi e f accesibila.
Cat despre cea de la mega image m-am interesat dar treb sa te duci vreo sapt sa iti faca un instructa sau ceva de genu si nu cred k am timp si de asa ceva.:gen_07:

Harleyuta
05.03.2009, 13:00:08
Daca ai puteam sa imi dai mai multe informatii (cum se numeste sau un nr de telefon ) despre sala de la nord ti-as fi recunoscatoare, zona imi e f accesibila.
Cat despre cea de la mega image m-am interesat dar treb sa te duci vreo sapt sa iti faca un instructa sau ceva de genu si nu cred k am timp si de asa ceva.:gen_07:

am fost si eu la sala de la megaimage pentru ca la mine problema e destul de serioasa, adica trebuie sa slabesc destul de mult intr-o perioada determinata. locul arata ok,aparatele par performante si oamenii foarte draguti. chiar si programul imi convenea,eu termin job-ul la 20.numai ca pe mine m-a dat inapoi pretul...pretul incepe de pe la 1.500.000, in functie de zilele pe care ti le alegi.si merge pana pe la 2 mil si ceva. daca vrei abonament lunar in orice zi,fara restrictie, este 3.000.000. plus prima sedinta de inregistrare,cantatire, etc..care costa 500.000. nu spun ca nu merita, repet,locul arata bine.dar la cum am eu programul,nu m-as putea tine sa vin in anumite seri ca sa ma incadrez in abonamentele pana in 2 mil. iar cel de 3 mil este mult prea scump pentru mine.
asa ca pentru moment , am abandonat...desi am mare nevoie...
bine,la mine nici nu prea exista mobilizare, poate daca nu m-as duce singura, as vedea altfel lucrurile si m-as urni mai usor.....

diana_alexandra2007
05.03.2009, 13:16:57
Intradevar pretul este considerabil. Imi spunea o prietena k este o sala pe la rondul 1 dar nu stia detalii:-< . Mi-ar fi convenit f tare undeva pe la nord dar dc nu gasesc ma duc si in alta parte.
Numai sa imi spuna careva de o sala k lumea.^:)^

mgh83
05.03.2009, 13:24:26
Sala de la rondul 1 cred ca e la Doroftei.Am fost si eu o perioada dar nu pot sa spun c-am fost f incantata,in schimb de cea de la nord am auzit f multe lucruri bune.

diana_alexandra2007
05.03.2009, 14:06:52
Intrebarea e cum se numeste si unde se afla exact? Sau macar ce nr de tel are?

Liv
05.03.2009, 14:28:43
Intrebarea e cum se numeste si unde se afla exact? Sau macar ce nr de tel are?
Nu stiu nr. de telefon. Pur si simplu m-am dus acolo, sa-ti explic de la interex cum te duci spre str. gageni (la intersectia semaforizata)faci dreapta si mergi spre judetean. In curba care o faci la dreapta, mergand spre judetean, se face o stradutza la dreapta pe care se afla si o scoala...eeeee cam pe acolo este, pana-n scoala. Nu stiu dak m-am facut inteleasa..;)) ;)) 8-} 8-} 8-} . Sper ca DAAAA....=)) =)) Este o instructoare superr tare.

diana_alexandra2007
05.03.2009, 15:12:40
O mica nelamurire. De la interex cum te duci spre gageni ajungi la intersectia semaforizata pana in complexul mic. Dc fsaci la dreapta te duci spre cina, iar dc faci la stanga te duci pe cameliei spre judetean :-? Deci m-am cam incurcat in ce mi-am explicat tu, dar o sa incerc sa o gasesc.
Sala e intr-un bloc ?

Liv
05.03.2009, 16:22:37
O mica nelamurire. De la interex cum te duci spre gageni ajungi la intersectia semaforizata pana in complexul mic. Dc fsaci la dreapta te duci spre cina, iar dc faci la stanga te duci pe cameliei spre judetean :-? Deci m-am cam incurcat in ce mi-am explicat tu, dar o sa incerc sa o gasesc.
Sala e intr-un bloc ?
ah..da ai dreptate faci stanga spre cameliei, nu este in bloc este o cladire cu un etaj

Harleyuta
05.03.2009, 19:04:58
Sala e intr-un bloc ?

Cred ca stiu unde este,strada se numeste Deditel (pana in complexul Ideal). Sala se afla intre scoala 24 si gradinita 34 (daca nu ma insel). Am fost acolo acum vreo 2 ani dar nu am reusit sa ma tin klumea. Daca esti hotarata, poate mergem impreuna ;;) ....

diana_alexandra2007
08.03.2009, 15:12:18
Ar fi super sa mergem impreuna, dar eu pot mai mult dimineata:-s . O sa ma duc sa ma interesez sa vad programul si ramane sa mai vorbim. Tu ce preferi fitness sau aerobic sau pe amandoua :D ?

Harleyuta
08.03.2009, 18:58:03
Ar fi super sa mergem impreuna, dar eu pot mai mult dimineata:-s . O sa ma duc sa ma interesez sa vad programul si ramane sa mai vorbim. Tu ce preferi fitness sau aerobic sau pe amandoua :D ?

Eu ma gandeam mai mult la alergare pe banda sau bicicleta.Dar nu ma dau in laturi nici de la aerobic. Numai ca eu nu pot dimineata...:-s
Eventual sambata sau duminica de dimineata...numai sa nu fie de la 7.. \:D/ .ca si asa ma scol in fiecare zi la 5 si week-end-ul reprezinta singura mea modalitate de a ma odihni.

diana_alexandra2007
15.03.2009, 18:33:33
Pentru cele interesate Club nord are preturi bune intre 65-130 roni abonamente, au aerobic, fitness, cardio, sauna , programul este intre 9-21 in timpul sapt si au program si in weekend dar mai scurt. Au ore de aerobic de dim de la 10-11 si dupa-amiaza de la 17-18 etc.
Sper sa va fie de folos. Eu mi-am facut abonament si maine incep. Revin cu pareri.:D

olgutza26
15.03.2009, 21:18:32
Pentru cele interesate Club nord are preturi bune intre 65-130 roni abonamente, au aerobic, fitness, cardio, sauna , programul este intre 9-21 in timpul sapt si au program si in weekend dar mai scurt. Au ore de aerobic de dim de la 10-11 si dupa-amiaza de la 17-18 etc.
Sper sa va fie de folos. Eu mi-am facut abonament si maine incep. Revin cu pareri.:D
ai vreo adresa de internet a salii? eu stau in Bucuresti, dar cand vin in week-end as putea sa merg la sala de la nord. Da-mi si pie un PM pls cu adresa sau numele salii.

ioanalupascu
23.03.2009, 11:19:57
buna fetelor,va rog sa imi recomandati si mie o sala de fitness, ca eu nu stiu nici una din ploiesti si tare as vrea sa ma duc si eu la o sala

anita20052005
28.03.2009, 19:26:53
la doroftei e draguta sala o sa ma duc si eu sapt care vine cu o pritena si o sa iti spun si cat ie pretul pup:*

ioanalupascu
30.06.2009, 08:53:47
buna fetelor,si eu as vrea sa merg la sala si cred ca am sa merg la cea din nord dar dupa nunta ca nu mai am mult pana la nunta fac exercitii si acasa ex abdomenne dar nu am slabit decat un kg si eu vreau mai mult si cum nu mai fac exercitii le pun la loc:( iar seara ma apuca o foame de as manca tot frigiderul

strumf08
30.06.2009, 09:23:37
buna fetelor,si eu as vrea sa merg la sala si cred ca am sa merg la cea din nord dar dupa nunta ca nu mai am mult pana la nunta fac exercitii si acasa ex abdomenne dar nu am slabit decat un kg si eu vreau mai mult si cum nu mai fac exercitii le pun la loc:( iar seara ma apuca o foame de as manca tot frigiderul

te rog sa ai grija cu abdomenele....intr-o vara am avut o ambitie prosteasca sa am abdomenul plat si sa se vada un pic si muschii la mare....si am facut toata vara abdomene, ajunsesem la 300, si intr-o saptamana de concediu am pus tot la loc si inca ceva...iar acum incerc sa scap de grasime si nu mai reusesc deloc...:-< :-< :-<

mitze_katze
26.08.2009, 10:45:42
A mai fost pana la urma cineva la sala de la Baraolt?

Andreea83
11.11.2009, 09:48:51
Fetelor o varianta de slabit : alergatul pe bulevard de la Nord la Sud si invers.;-)

strumf08
11.11.2009, 13:00:34
Fetelor o varianta de slabit : alergatul pe bulevard de la Nord la Sud si invers.;-)

sau tinut post in sapt dinaintea nuntii, care la mine a fost egal nu nemancat mai nimic, culminand cu 2 zile doar cu 2 batoane de susan (vineri) si o mandarina (sambata, in ziua nuntii) si slabiti 2 kg.......la mine a mers de minune ;-)

cristina852002
16.11.2009, 16:47:10
Eu merg de cateva luni la sala de la nord ( Scoala nr 8 Grigore Moisil ) , din spatele pietii.Sunt chiar multumita, pentru ca facem numai aerobic, iar instructoarea este o tipa super de treaba si iti arata pas cu pas in cazul in care nu poti intra in ritm. A, am uitat sa spun ca facem aerobic asociat cu pasi din mai multe genuri de dans , adica latino, rock'n roll , disco, s.a.m.d. si rezultatele chiar se vad. Daca aveti nevoie de mai multe detalii , va astept PM. Pupici :*:*:*

m1adutza
17.11.2009, 08:39:58
pot sa va mai recomand o sala misto la Castor.abia astept sa se vindece cum trebuie operatia si ma duc si eu.

vlarox1
17.11.2009, 11:11:08
Am auzit si eu de sala din Castor ca e ok. Sunt numai fete acolo :> O sa merg si eu in curand

m1adutza
17.11.2009, 13:23:00
Am auzit si eu de sala din Castor ca e ok. Sunt numai fete acolo :> O sa merg si eu in curand

si au niste ghete din-alea de sari pe ele.nu vreau sa le pocesc numele;))
dar am auzit numai lucruri bune:">

anca_toader
07.01.2010, 11:55:22
Mai este o sala la Vointa, pe langa N. Simache, daca stiti. Abonamentul este 60 de RON, cate 2 sedinte pe saptamana. Are si masaj si sauna, dar acestea se platesc suplimetar, 5 ron sedinta, daca tin bine minte.

aaalllyyy
07.01.2010, 14:14:00
Stiu ca s-a deschis in Nov2009 o sala exclusiv pentru femei. Ma duc in seara aceasta sa aflu mai multe detalii :)), dar suna foarte bine.

Am vb si cu d-na Nicoleta care este persoana de contact pe site si mi s-a parut super ok.

Dupa ce il vad revin cu detalii :)

Este cineva care merge deja acolo?

strumf08
05.02.2010, 10:06:42
Va recomand sala de fitness Revive, se afla pe bulevardul Nerva Traian, la etajul 1 al hotelului Tulip Inn aruncati o privire www.revivetulipinn.ro (http://www.revivetulipinn.ro)

in ploiesti??????#-o#-o#-o#-o

roxanytza
14.02.2010, 17:46:30
Stiu ca s-a deschis in Nov2009 o sala exclusiv pentru femei. Ma duc in seara aceasta sa aflu mai multe detalii :)), dar suna foarte bine.
Link-ul unde puteti sa aflati info este mai jos

Am vb si cu d-na Nicoleta care este persoana de contact pe site si mi s-a parut super ok.

Dupa ce il vad revin cu detalii :)

Este cineva care merge deja acolo?

Buna. Am si eu o intrebare? Ai fost cumva la aceasta sala? Ce parere ai? Se merita?

aaalllyyy
15.02.2010, 12:05:18
Buna. Am si eu o intrebare? Ai fost cumva la aceasta sala? Ce parere ai? Se merita?

Buna,

Am fost sa o vad, numai ca atitudinea celei de la intrare a lasat de dorit. Dupa ce am asteptat vreo 5 minute pentru ca vorbea ba cu o prietena la telefon, ba cu o prietena prin sala, s-a uitat ca si cand as fi indraznit sa o deranjez. Am intrebat de program si mi-a trantit o foaie in fatza. Am vazut ca spre deosebire de ce mi se spusese la telefon, erau si ore dupa ora 7.30, pentru ca eu fac naveta si as fi vrut mai tarziu. Am intrebat-o daca este ceva nou si mi-a raspuns asa ca si cand as fi fost chiar varza, ca dintotdeauna a fost asa si sigur nu am inteles eu la telefon. Am spus multumesc si am plecat. Cred ca daca mai spuneam ca as vrea sa vad si sala/aparatele......
Acum nu stiu daca avea ea o zi proasta, dar pe mine m-a convins sa nu ma duc acolo.

In schimb, am vazut cele 2 sali Freeline (una la Megaimage si una dupa Kaufland) si acum eu ma duc la cea din Vest. Au fost foarte amabili, mi-au aratat sala, aparatele, mi-au raspuns la toate intrebarile etc.
Am ales sala de la Kaufland pentru ca fiind mai noua au o oferta de pret f buna - 300 ron / 3 luni in 2 rate. Abonametul este non-stop atat fitness cat si aerobic. Programul este de dimineata (nu stiu exact ora) pana la 21.00 in tp saptamanii, Sambata pana la 17.00 si Duminica inchis.
Sala de la Megaimage are mai multe programe de aerobic (dar am inteles ca oricum tb sa incepi cu aparate) si are preturi mai mari. Abonament pe o luna = 180 RON, daca platesti pe 3 luni = 450 RON, si in plus mai platesti o taxa de asigurare de 50 RON pe an. Daca vrei sa platesti pe 3 luni te duce la 500 RON, in timp de la Vest e doar 300 RON.
Eu am fost pana acum 2 zile - am inceput Joia trecuta si mi se pare super ok. Instructorii iti arata tot ce tb sa faci, incepi usor ca sa nu faci febra etc.

Daca mai ai intrebari, pot sa te ajut oricand. Am incercat sa trec toate detaliile #:-S si vad ca am scris o poveste intreaga :O .

Sper sa iti fie de folos!!:)>-

maxyaly
21.03.2010, 21:58:29
Buna,

Am fost sa o vad, numai ca atitudinea celei de la intrare a lasat de dorit. Dupa ce am asteptat vreo 5 minute pentru ca vorbea ba cu o prietena la telefon, ba cu o prietena prin sala, s-a uitat ca si cand as fi indraznit sa o deranjez. Am intrebat de program si mi-a trantit o foaie in fatza. Am vazut ca spre deosebire de ce mi se spusese la telefon, erau si ore dupa ora 7.30, pentru ca eu fac naveta si as fi vrut mai tarziu. Am intrebat-o daca este ceva nou si mi-a raspuns asa ca si cand as fi fost chiar varza, ca dintotdeauna a fost asa si sigur nu am inteles eu la telefon. Am spus multumesc si am plecat. Cred ca daca mai spuneam ca as vrea sa vad si sala/aparatele......
Acum nu stiu daca avea ea o zi proasta, dar pe mine m-a convins sa nu ma duc acolo.

In schimb, am vazut cele 2 sali Freeline (una la Megaimage si una dupa Kaufland) si acum eu ma duc la cea din Vest. Au fost foarte amabili, mi-au aratat sala, aparatele, mi-au raspuns la toate intrebarile etc.
Am ales sala de la Kaufland pentru ca fiind mai noua au o oferta de pret f buna - 300 ron / 3 luni in 2 rate. Abonametul este non-stop atat fitness cat si aerobic. Programul este de dimineata (nu stiu exact ora) pana la 21.00 in tp saptamanii, Sambata pana la 17.00 si Duminica inchis.
Sala de la Megaimage are mai multe programe de aerobic (dar am inteles ca oricum tb sa incepi cu aparate) si are preturi mai mari. Abonament pe o luna = 180 RON, daca platesti pe 3 luni = 450 RON, si in plus mai platesti o taxa de asigurare de 50 RON pe an. Daca vrei sa platesti pe 3 luni te duce la 500 RON, in timp de la Vest e doar 300 RON.
Eu am fost pana acum 2 zile - am inceput Joia trecuta si mi se pare super ok. Instructorii iti arata tot ce tb sa faci, incepi usor ca sa nu faci febra etc.

Daca mai ai intrebari, pot sa te ajut oricand. Am incercat sa trec toate detaliile #:-S si vad ca am scris o poveste intreaga :O .

fetelor cred ca sala de langa kaufland e tare.... nu am fost personal...ca nu prea am nevoie(sunt foarte slabuta), dar iubitul meu lucreaza acolo ca instructor si imi spune cum este acolo....din descrierea lui este super cool.... daca vreti mai multe informatii adresati-va intrebarile, iar eu am sa-l "descos" pe el :P

roxanytza
31.03.2010, 19:59:44
Buna,

Iti multumesc mult pentru informatii...eu inca nu am reusit sa ajung la kaufland...dupa sarbatori sper .... tu ai inceput cursurile? au cursuri de step aerobic...sper la treaba si Sarbatori Fericite ! !<:-P

bava
28.06.2010, 14:38:09
Bunaaa,

In fiecare luni si miercuri incepand cu ora 19.00 la Complexul Sportiv Doroftei din str Milcov nr 1, Ploiesti (la rondul II) va astept pentru cursurile de zumba, LATINO-AEROBIC, cursuri de salsa cubaneza, cha cha cha, reggaeton si muuulte altele. Vom scapa de calorii si ne vom perfectiona(sau ne vom initia) in tainele lumii latine...

Pentru orice fel de informatii nu ezitati sa ne contactati, (INCLUSIV PENTRU CURSURI DANSURI-NUNTI).
ZERO SAPTE SAPTE ZERO SAPTE CINCI SAPTE ZERO SAPTE OPT.

VA ASTEPT CU DRAG !!!!

brutaruciprian
28.06.2010, 15:42:52
buna eu va recomand sala de la castor ..... sportul pe ghete se numeste kangoo jumps si este super :) eu am fost o luna si vreau sa imi fac iar abonament:)

anca_toader
28.06.2010, 15:46:53
s-a mai deschis o sala de fitness in Malu Rosu, la Muntenia. Inca n-am fost sa o vad, dar din ce am auzit abonamentul este 100 ron.

Mara_V
29.06.2010, 11:13:59
Bunaaa,

In fiecare luni si miercuri incepand cu ora 19.00 la Complexul Sportiv Doroftei din str Milcov nr 1, Ploiesti (la rondul II) va astept pentru cursurile de zumba, LATINO-AEROBIC, cursuri de salsa cubaneza, cha cha cha, reggaeton si muuulte altele. Vom scapa de calorii si ne vom perfectiona(sau ne vom initia) in tainele lumii latine...

Pentru orice fel de informatii nu ezitati sa ne contactati, (INCLUSIV PENTRU CURSURI DANSURI-NUNTI).
ZERO SAPTE SAPTE ZERO SAPTE CINCI SAPTE ZERO SAPTE OPT.

VA ASTEPT CU DRAG !!!!

Eu as fi foarte interesata dar m-ar interesa si cat este abonamentul pe o luna. Multumesc anticipat de raspuns