PDA

Versiunea completa : Cununia civila

Pagini : 1 2 3 4 [5]

alexia_bla
26.05.2013, 18:47:02
Super :) te.ai interesat cumva daca poate depune actele doar unul dintre soti?
pfff asta nu.....am uitat....da cine stie poate mi mai fac cale:)

madalina-xandra
20.09.2013, 12:05:05
In cazul nostru a depus doar sotul actele! Eu nici macar nu eram in tara si nici buletinul meu nu il avea :D

lula_canci
14.11.2014, 19:22:22
Am avut cununia civila la Teatrul Dramatic, pe 1 noiembrie, si am cateva chestii de mentionat.

1. Ora programarii nu prea conteaza, doar prin faptul ca esti acolo sau nu cand iese o tanti la poarta din stanga si cere buletine. Cine il da primul, e primul, si tot asa.

2. Se intra prin lateral stanga, cununia se face fix in holul principal al teatrului, se iese prin fata, iesirea principala.

3. Nu exista spatiu de protocol, doar afara sunt cateva masute, pe care vei putea ingramadi niste pahare cu sampanie.

cristina_mocanu
14.11.2014, 19:40:02
Am avut cununia civila la Teatrul Dramatic, pe 1 noiembrie, si am cateva chestii de mentionat.

1. Ora programarii nu prea conteaza, doar prin faptul ca esti acolo sau nu cand iese o tanti la poarta din stanga si cere buletine. Cine il da primul, e primul, si tot asa.

2. Se intra prin lateral stanga, cununia se face fix in holul principal al teatrului, se iese prin fata, iesirea principala.

3. Nu exista spatiu de protocol, doar afara sunt cateva masute, pe care vei putea ingramadi niste pahare cu sampanie.

Am fost si eu de curand la Teatru Dramatic la o cununie civila si intradevar, e un haos si o dezordine totale...nu mi-ar placea sa am cununia civila acolo...prefer pe Traian, asta daca termina strada pana la anul ;;) ...mi-ar fi placut sa fac starea civila in foisor la Gradina Publica, fara sa dau cei 600 de lei care se dau la Gradina Botanica. Ar arata superb decorat cu flori ;;)

ramona-elena
11.02.2015, 11:46:35
se mai practica perfoararea buletinului?