PDA

Versiunea completa : Vestimentatie pentru parinti, domnisoare de onoare, nasi

princess2702
20.05.2008, 22:21:31
Nu stiu voi cum stati la capitolul asta dar eu una innebunesc pe zi ce trece...Mama mea nu-si gaseste nimic sa-i placa in Bacau.I-am promis ca o sa mergem pe la Piatra Neamt si la Iasi numai sa n-o mai aud :[email protected] .Spuneti-mi si mie,va rog daca stiti ceva magazine in Bacau ,Piatra ,Iasi^:)^ .Ea a fost pe aici ,prin Bacau dar nu i-a placut nimic.Zice ca toate sunt impopotonate si au culori stridente.Ea e slabuta si are cam 1,68 inaltime.Astept idei...

alexa_bubu
22.05.2008, 04:16:04
si pe mine ma intereseaza subiectul asta...miresici, de unde si-au luat mamele si soacrele tinute pt nunta?
pup:*

princess2702
23.05.2008, 17:55:27
Am fost ieri cu mama mea la Piatra Neamt sa-si ia de imbracat pentru cununia civila si pentru nunta.Si-a gasit ceva super dragut la Nichi -Cristina Nichita.Si-a luat o rochie neagra simpluta si cu un bolero verde pentru nunta.Iar pentru cununia civila si-a ales un sacou crem,o fustita crem si o camasuta alb cu crem.Sunt super dragute ambele tinute.Si bineinteles ca m-am lipit si eu de 2 articole...:D

diane11
20.11.2009, 14:11:38
cred ca fiecare ar trebui sa se imbrace cum se simte mai bine.
la cununia mea, ai mei parinti s-au imbracat "ca niste adevarti domni", socrii mei in schimb "s-au imbracat ..destul de lejer". pozele spun multe, dar totusi, toata lumea s-a simtit bine,

myss
01.03.2010, 12:17:05
la suceava in bazar se gasesc multe vestimentati frumoase pentru soacre si au preturi mai bune decat in bacau\:D/

CristinaPav
05.03.2010, 08:57:41
chiar si pentru mame este dificil sa-si gaseasca o tinuta

AndreeaLuiza
02.05.2010, 19:36:28
mai ales pentru mame, pt k vrei nu vrei rudele vorbesc, si la nici o mamica nu i-ar placea sa se faca de ras. eu am pus-o pe mami meu sa-si exprime dorintele si vom cauta impreuna ceea ce isi doreste.
Soacra mea este foarte diversa de mama mea, vor fii diferite la nunta, dar asa cum e ea si ea m-a intrebat daca vreau sa merg cu ea sa-si caute ceva pt nunta.. :D

irongirl
13.06.2010, 22:58:06
Fetelor , dati exemple de magazine cu tinute pt soacre pentru necunoscatori!
Mersi!