PDA

Versiunea completa : Restaurant pentru nunta mica

Beatrice_S
03.06.2008, 14:57:15
Miresicilor
As vrea sa va cer ajutorul, as avea nevoie de sugestii pentru o nunta de 35 de persoane. Caut pentru o viitoare miresica de septembrie un restaurant, ceva gen Capitolium(pana acum e prima si singura pe lista de optiuni). Mi-ar fi de folos orice idee, orice nume de restaurant care va vine in minte, care v-a placut si pe care l-ati recomanda.[-o<
Va multumesc anticipat!
(http://www.firme.oradea-online.ro/id1066.html)

nicky_s
03.06.2008, 20:10:46
Miresicilor
As vrea sa va cer ajutorul, as avea nevoie de sugestii pentru o nunta de 35 de persoane. Caut pentru o viitoare miresica de septembrie un restaurant, ceva gen Capitolium(pana acum e prima si singura pe lista de optiuni). Mi-ar fi de folos orice idee, orice nume de restaurant care va vine in minte, care v-a placut si pe care l-ati recomanda.[-o<
Va multumesc anticipat!

ar fi hoteluri: Melody, Elite cu capacitate mai mica
incearca si Gala, nu stiu exact cat de mare e sala lor.
restaurante: Da Luca pe Cuza Voda (mancare e super, servirea la fel) nu e nu stiu cat de impresionanta sala, dar decorata, ar putea fi ceva. sau daca e vreme buna se poate face afara, gradina e super.

taia
03.06.2008, 20:36:00
restaurante: Da Luca pe Cuza Voda (mancare e super, servirea la fel) nu e nu stiu cat de impresionanta sala, dar decorata, ar putea fi ceva. sau daca e vreme buna se poate face afara, gradina e super.
si eu zic Da Luca, afara in gradina!

Beatrice_S
04.06.2008, 07:29:40

Bune idei chiar in week-endul acesta voi incerca sa le vad cu ei.:*

Beatrice_S
05.06.2008, 11:38:07
Miresicilor sau foste miresici este printre cineva care a facut nunta in locurile mai sus amintite sau macar a intentionat si ar putea sa-mi ofere niste detalii legat de pret meniu, aranjamente necesare, calitatea serviciilor, etc., chiar orice!
Daca aveti si alte idei scrieti;-)

marina2008
24.06.2008, 13:38:18
Si eu caut un restaurant pentru nunta mica la 30 -50 invitati in Oradea,raman recunoscatoare daca ma puteti ajuta cu vreo idee.

Beatrice_S
24.06.2008, 14:29:33
Si eu caut un restaurant pentru nunta mica la 30 -50 invitati in Oradea,raman recunoscatoare daca ma puteti ajuta cu vreo idee.
Mai mult decat cele care s-au zis nu am aflat nici eu. Miresica in cauza care va avea nunta mica, pentru care cautam si noi restaurant potrivit a rezervat Capitoliumul, partea de jos care e mai mica si in care incap pana in 40 de persoane. Pretul e ok si mancarea e deosebita. >:D<

marina2008
24.06.2008, 17:23:51
Mai mult decat cele care s-au zis nu am aflat nici eu. Miresica in cauza care va avea nunta mica, pentru care cautam si noi restaurant potrivit a rezervat Capitoliumul, partea de jos care e mai mica si in care incap pana in 40 de persoane. Pretul e ok si mancarea e deosebita. >:D<

Poti sa imi spui care este pretul la Capitolium? Ati rezervat pentru anul acesta?

Beatrice_S
25.06.2008, 07:11:30
Poti sa imi spui care este pretul la Capitolium? Ati rezervat pentru anul acesta?
Iti trimit pm

marina2008
25.06.2008, 09:05:39
merci mult de raspuns.Trebuie sa mergem si noi personal sa ne mai interesam,sincer cea mai mare teama a mea este sau era ca nu voi gasi o sala mica ,anul acesta pentru luna noiembrie,dar ma gandesc ca nu vor fi multe nunti in perioada aceea .Merci mult si de urari!!!:* :*

marina2008
25.06.2008, 21:23:59
Beatrice S as vrea sa te mai intreb unele lucruri legate de nunta,nu pot sa trimit pm, de aceea scriu adresa mea de mail [email protected] nu sunt de prin zona si as vrea sa te mai intreb de unele lucruri care se fac aici in zona.Merci mult.Am fost si eu la Capitolium,nu pot zice ca mi-a placut sala dar a fost o oferta ok .Ma mai gandesc!!!

oel_slc
26.06.2008, 12:00:05
Beatrice S as vrea sa te mai intreb unele lucruri legate de nunta,nu pot sa trimit pm, de aceea scriu adresa mea de mail [email protected] nu sunt de prin zona si as vrea sa te mai intreb de unele lucruri care se fac aici in zona.Merci mult.Am fost si eu la Capitolium,nu pot zice ca mi-a placut sala dar a fost o oferta ok .Ma mai gandesc!!!

Incearca si la Select de pe Vladimirescu, o prietena de a mea a facut nunta acolo (50 persoane). Mancarea stiu ca e buna, de restul intereseaza-te de la ei.
Sau incearca la Da luca si acolo e dragut decorul din gradina si mancarea e buna. Spor la cautari!

marina2008
27.06.2008, 13:58:03
Incearca si la Select de pe Vladimirescu, o prietena de a mea a facut nunta acolo (50 persoane). Mancarea stiu ca e buna, de restul intereseaza-te de la ei.
Sau incearca la Da luca si acolo e dragut decorul din gradina si mancarea e buna. Spor la cautari!

am cautat pe net despre Select, e o firma de catering,si am mai vazut pe site ul lor ca au o sala mare(120 persoane),Crezi ca ar accepta ceva mai mic?

Beatrice_S
27.06.2008, 14:06:03
am cautat pe net despre Select, e o firma de catering,si am mai vazut pe site ul lor ca au o sala mare(120 persoane),Crezi ca ar accepta ceva mai mic?
Ai mare grija cu salile mari (in general) ca risti sa para cam goale cu numar mic de persoane, dar oricum din moment ce altcineva a mai facut acolo nunta cu un numar mic de persoane merita vazut ca sa ai idee.;-)

bambolyna
09.09.2008, 09:10:33
Miresicilor
Va multumesc anticipat!

Eu am facut la Resaurantul Casa Ardeleana unde incap vreo 50 de persoane. Mancarea a fost multa buna si ieftina. Pt 40 pers am platit 3000 RON mancare si bautura

Beatrice_S
09.09.2008, 09:48:01
Eu am facut la Resaurantul Casa Ardeleana unde incap vreo 50 de persoane. Mancarea a fost multa buna si ieftina. Pt 40 pers am platit 3000 RON mancare si bautura
Mersi, am fost si acolo, dar nu ne-a prea placut atitudinea sefei si a ospatarilor, dar asta e doar parerea noastra. Poate nu i-am prins intr-un moment bun. In orice caz, poate alte miresici se vor folosi de sugestia ta si vor avea si ele o nunta de vis acolo...30.000.000 e chiar un pret excelent avand in vedere ca ai avut meniu si bautura, felicitari!<:-P

lucia_blaj
31.05.2009, 19:22:13
Miresicilor
Va multumesc anticipat!

Daca esti din oradea atunci iti recomand unul fain.In Biharia.Acolo fac eu cununia civila ,dau o masa de 50 de persoane.E foarte fain localul si meniul f ieftin.Pt mai multe detalii uite id-ul meu: lucia_blaj

Camica
01.06.2009, 05:10:05
In cele din urma am gasit Hotelul Eden, meniul e ceea ce am dorit sa gasesc, la un pret mediu, raportandu-ne la calitate pret.

Multumesc

Beatrice_S
01.06.2009, 07:43:49
Daca esti din oradea atunci iti recomand unul fain.In Biharia.Acolo fac eu cununia civila ,dau o masa de 50 de persoane.E foarte fain localul si meniul f ieftin.Pt mai multe detalii uite id-ul meu: lucia_blaj
Mersi mult esti dulce, dar nu va mai fi nevoie..., nunta finilor nostri a avut loc in septembrie anul trecut! Totusi poate vei reusi sa ajuti sau sa dai idee altora!>:D<:)>-

just_elenah
17.09.2009, 20:06:35
Buna fetelor,

As avea o rugaminte la voi, imi puteti recomanda un restaurant unde sa-mi invit vitorii nasi sa-i chem de nasi :D , As vrea sa si impresionez prin alegerea facuta :-p .

Noi suntem din Cluj si vom venii acolo sa ii invitam la un local mai select sa le propunem si ar da urat sa ii intrebam pe ei. :-\
Ma puteti ajuta cu cateva recomandari?
raman profund indatorata...

ce am vazut pe net pana acuma este : Capitolum, Leonesse, Dacia si Crinul Alb ... Crinul alb nu imi prea place tind spre Leonese daca nu vad si altceva pe net....

Please help cu niste recomandari.[-o<

Elena

Camica
22.09.2009, 06:56:43
Imi place restaurantul Casa Piratilor, au mancare multa si buna pe platouri, ca la pirati, mi se pare mai nebunesc acest local pentru invitatia nasilor...

Anne13
22.09.2009, 19:59:43
Imi place restaurantul Casa Piratilor, au mancare multa si buna pe platouri, ca la pirati, mi se pare mai nebunesc acest local pentru invitatia nasilor...
DUPA PAREREA MEA NU E UN LOCAL ASA FINUT,ACUMA TU STI CE ITI PLACE.....

Camica
23.09.2009, 07:17:43
Mie imi placea nonconformismul in invitatia pentru nasi, zambetul acela "smecher", nu pentru petrecerea pentru nunta... Dar depinde cat de oficial trebuie sa fie cererea nasilor si cum se simt ei...

redfoxxy
30.09.2009, 09:35:21
La Select e super ok. Au minim de 50 de persoane mi se pare, dar e ok.
Ar mai fi si un hotel sau pensiune care are un restaurant super fain si au si terasa. E undeva aproape de liceul Economic. Acolo pe stradute. Am nimerit din intamplare cand imi cautam sala.
Bafta oricum!

redfoxxy
08.10.2009, 09:27:16
Am mai descoperit un loc super pentru nunta mica.
Cam pana in 50 persoane.
La hotel Vulturul Negru.
E foarte frumoasa salita de la etajul I. Micua, cocheta si o atmosfera foarte romantica.
Va recomand sa mergeti sa o vedeti. Macar atat.

adina_
13.12.2009, 17:52:52
fetelor despre Da Luca ce stitzi?,mancarea,ospatari??

redfoxxy
15.01.2010, 11:24:07

E super ca aspect si pana acum nu am auzit nimic rau despre ei.

dianagalis
26.01.2010, 11:38:30
Am mai descoperit un loc super pentru nunta mica.
Cam pana in 50 persoane.
La hotel Vulturul Negru.
E foarte frumoasa salita de la etajul I. Micua, cocheta si o atmosfera foarte romantica.
Va recomand sa mergeti sa o vedeti. Macar atat.

La Vulturul Negru as fi facut si eu daca aveam mai putine persoane. Capacitatea salii este de 80 persoane din cate am auzit. Sala arata superb! Merita sa incerci si acolo.

ancamiresica
26.01.2010, 13:32:02
Ar mai fi Select de pe Vladimirescu.

andymatei
26.01.2010, 13:40:46
Ar mai fi Select de pe Vladimirescu.

Noi am fost la o nunta la Select si tare ne-a placut si mancarea si servirea.

taia
26.01.2010, 16:33:34
n-am fost acolo la nunta decat la restaurant, si mai ales afara
Mie mancarea imi place foarte mult, servirea a fost ok iar gradina aceea de vara e absolut superba!

adina_
26.01.2010, 18:09:36
n-am fost acolo la nunta decat la restaurant, si mai ales afara
Mie mancarea imi place foarte mult, servirea a fost ok iar gradina aceea de vara e absolut superba!
Ceau,si mie imi place gradina foarte mult si de aceea fac afara ,dar sper sa nu vina o ploaie ,oricum fiind august cred ca o sa dureze putzin ploaia daca cumva isi face aparitzia :)...am o nunta mica (familia si catziva prieteni)...sper sa fie ok...

taia
21.03.2010, 16:23:39
Ceau,si mie imi place gradina foarte mult si de aceea fac afara ,dar sper sa nu vina o ploaie ,oricum fiind august cred ca o sa dureze putzin ploaia daca cumva isi face aparitzia :)...am o nunta mica (familia si catziva prieteni)...sper sa fie ok...
va fi cu siguranta!
iar gradina de vara va va crea o atmosfera de vis!!!

griober
22.05.2010, 21:56:54
nu stiu daca este cumva un topic pt asa cva...pe mine mar interesa cva sali de nunti la care poti duce u bucatarul tau deci practic sa inchiriezi sala doar fara meniul lor....gen cantina...doar ca eu nu as dori cantina..as dori o sala care se ocupa special cu asa cva...daca cumva stiti va rog sa ma ajutati....scz daca am fost out off topic....mersiii

Andra_Alexandra
23.05.2010, 12:32:24
nu stiu daca este cumva un topic pt asa cva...pe mine mar interesa cva sali de nunti la care poti duce u bucatarul tau deci practic sa inchiriezi sala doar fara meniul lor....gen cantina...doar ca eu nu as dori cantina..as dori o sala care se ocupa special cu asa cva...daca cumva stiti va rog sa ma ajutati....scz daca am fost out off topic....mersiii

In Santadrei...la camin, sau ce o fi..e sala destul de marisoara acolo..peste 200 persoane..zic din auzite...Ei iti dau sala, restul te descurci...dar este o miresica, Veronica, ea face acolo, eventual, cere-i ei detalii

corinac
23.05.2010, 15:56:16
Si eu tot de caminul din Santandrei stiam ca se fac nunti si iti aduci tu totul...

griober
23.05.2010, 21:25:33
Si eu tot de caminul din Santandrei stiam ca se fac nunti si iti aduci tu totul...
pe mine mar interesa nu chiar asa de departe...am fost acolo si are niste stalpi exact pe mijlocul salii...aici in oradea daca stiti ceva cantine care sa arate si bine...

ArianaLuvlee
23.05.2010, 22:47:45
pe mine mar interesa nu chiar asa de departe...am fost acolo si are niste stalpi exact pe mijlocul salii...aici in oradea daca stiti ceva cantine care sa arate si bine...
eu stiam una de genul dar nu accepta sa se consume alcool ......sau muzica si dans........deci nu stiu daca e ok pt tine.....si noi am auzit de ea de la cineva si ne-ar fi placut mai ales k sala e super faina,dar kand am auzit de conditii nu am acceptat bineinteles......cel care ne-a recomandat-o a fost la nunta unui nepot care era penticostal dar nu stia k numai astfel de nunti se fac acolo ....daca ar fi ok lasa-mi un mesaj si iti explic cum ajungi la ea......

griober
24.05.2010, 18:44:10
eu stiam una de genul dar nu accepta sa se consume alcool ......sau muzica si dans........deci nu stiu daca e ok pt tine.....si noi am auzit de ea de la cineva si ne-ar fi placut mai ales k sala e super faina,dar kand am auzit de conditii nu am acceptat bineinteles......cel care ne-a recomandat-o a fost la nunta unui nepot care era penticostal dar nu stia k numai astfel de nunti se fac acolo ....daca ar fi ok lasa-mi un mesaj si iti explic cum ajungi la ea......
in nici un caz NUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!o cantina care sa nu imi impuna nici un fel de conditii...eu sa ii platesc numai sala si ei sa ma lase sa imi aduc mancarea si cele necesare...dar sa nu arate rau sala...cum sunt alea de la sate...:)noi neam gandit ca asa am iesi mai ieftin si am ramane si cu bani mai multi.is deja disperata ca pe care leam vazut nu mia placut aspectu...stiu ca nu ar trebui sa am multe pretentii...dar ....:Porice informatie este bine venita pt noi...mersiiiii

corinac
24.05.2010, 20:46:56
aici in Oradea nu stiu daca vei gasi...dar spor la cautari

ArianaLuvlee
24.05.2010, 21:03:06
in nici un caz NUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!o cantina care sa nu imi impuna nici un fel de conditii...eu sa ii platesc numai sala si ei sa ma lase sa imi aduc mancarea si cele necesare...dar sa nu arate rau sala...cum sunt alea de la sate...:)noi neam gandit ca asa am iesi mai ieftin si am ramane si cu bani mai multi.is deja disperata ca pe care leam vazut nu mia placut aspectu...stiu ca nu ar trebui sa am multe pretentii...dar ....:Porice informatie este bine venita pt noi...mersiiiii
nu stiu ce sa zic........sper sa ai noroc dar nu cred k o sa gasesti........sa si arate bine sala k asa nu le renteaza celor care au sala si de aceea nu prea sunt......desi daca stausa aduni toate cheltuielile bucatari,ospatari,materia prima pt.mancare s.a.m.d cred k ajungi aproape de costurile unui restaurant......oricum bafta la cautari:)

ArianaLuvlee
24.05.2010, 21:11:07
nu stiu ce sa zic........sper sa ai noroc dar nu cred k o sa gasesti........sa si arate bine sala k asa nu le renteaza celor care au sala si de aceea nu prea sunt......desi daca stausa aduni toate cheltuielile bucatari,ospatari,materia prima pt.mancare s.a.m.d cred k ajungi aproape de costurile unui restaurant......oricum bafta la cautari:)
tocmai ce am postat mesajul anterior mi-a spus al meu k ar fi totusi la sinteza ceva de genul si acum mi-am amintit si eu k la casa tineretului exista parca vreo 2 sau 3 sali de genul acesta.....ei au doar mese,scaune,tacamuri si fete de masa plus bineinteles bucatarie si de acolo va descurcati........sper k ti-am fost de ajutor:)mai caut si daca vrei iti trim pm cu site-ul pe care am vazut asta cu casa tineretului k au si poze

Andra_Alexandra
24.05.2010, 22:18:26
Pai aia din Santandrei nu e buna ?

griober
25.05.2010, 17:27:01
intr-adevar asa ii si cu materia prima si cu tot pt ca u ai de dus totul aproape..am stat si noi si neam mai gandit ca nu are rost sa ne stresam cu chestiile astea...am fost si am vazut sala aia noua care so deschis la iesirea din felix si amandoi am ramas fascinati de ea...si nici nu are pretul foarte mare.maine urmeaza sa mergem cu parintii sa o vada si ei.am putine emotii ca sa fiu sincera,dar nu stiu de ce.

corinac
25.05.2010, 20:01:56
La Castello te referi?

griober
26.05.2010, 08:42:29
La Castello te referi?
da la castello...vad ca si u faci nunta akolo...e foarte frumoasa sala si din cate am vazut patronii is foarte de treaba...u deja ai dat avansul?

griober
26.05.2010, 22:47:55
ce stiti despre restaurant carnivals...sala aia mai mare...din cate am vazut pe net ii frumoasa...

corinac
27.05.2010, 08:54:52
noi la castello facem,la ei am ramas...de ce nu te duci sa vezi si Paradisio(in spatele Pietei Nufarul) arata foarte bine...

griober
27.05.2010, 15:31:05
noi la castello facem,la ei am ramas...de ce nu te duci sa vezi si Paradisio(in spatele Pietei Nufarul) arata foarte bine...
si noi eram gata gata sa facem la castello pana cand nea zis ca sub 200 de pers nu fac anu viitor...adik fac dar se plateste meniul pana la 200 de pers daca de ex iti vin numai 180.noi avem pe lista la prima strigare 245 dar nu vreau sa stau toata noaptea cu gandu asta ca daca nu imi vin pana la 200...ii foarte frumoasa sala...

corinac
27.05.2010, 19:26:29
si noi eram gata gata sa facem la castello pana cand nea zis ca sub 200 de pers nu fac anu viitor...adik fac dar se plateste meniul pana la 200 de pers daca de ex iti vin numai 180.noi avem pe lista la prima strigare 245 dar nu vreau sa stau toata noaptea cu gandu asta ca daca nu imi vin pana la 200...ii foarte frumoasa sala...
dar de ce nu incerci la Paradisio sa vezi cum este?daca vrei te ajut cu un numar de tel...

griober
28.05.2010, 09:05:46
dar de ce nu incerci la Paradisio sa vezi cum este?daca vrei te ajut cu un numar de tel...
nu ca mergem noi astazi ca vrem sa vedem si sala...sper sa ne incante ca multa lume am auzit ca lauda sala aia...mersi de ajutor....o sa iti scriu sa iti spun ce am facut...pupici*

corinac
28.05.2010, 10:36:43
nu ca mergem noi astazi ca vrem sa vedem si sala...sper sa ne incante ca multa lume am auzit ca lauda sala aia...mersi de ajutor....o sa iti scriu sa iti spun ce am facut...pupici*

Si eu am auzit lucruri bune despre sala si chiar ii cunosc pe patroni si sunt oamnei deosebiti...pupici

griober
28.05.2010, 19:25:18
Si eu am auzit lucruri bune despre sala si chiar ii cunosc pe patroni si sunt oamnei deosebiti...pupici
am fost akolo la paradisio...mie mia placut dar la viitorul meu sot nu.....nu mai stiu ce sa fac...is deja disperata..multe dintre sali nu mai au 20 aug data libera...de 2 sapt caut o sala...akuma mia zis o colega ca s-a deschis cva sala noua pe centura...emerald sau asa ceva ...patronii is aia care au si sala de nunti nicoleta din velenta si cica ii in stil palazzio sau castello...bine nimic nu se compara cu cele doua...dar poate ca asta o sa ne placa...maine mergem sa o vedem...iti scriu dupa ce am fost

corinac
28.05.2010, 20:10:49
am fost akolo la paradisio...mie mia placut dar la viitorul meu sot nu.....nu mai stiu ce sa fac...is deja disperata..multe dintre sali nu mai au 20 aug data libera...de 2 sapt caut o sala...akuma mia zis o colega ca s-a deschis cva sala noua pe centura...emerald sau asa ceva ...patronii is aia care au si sala de nunti nicoleta din velenta si cica ii in stil palazzio sau castello...bine nimic nu se compara cu cele doua...dar poate ca asta o sa ne placa...maine mergem sa o vedem...iti scriu dupa ce am fost
da stiu sala,nu am fost sa o vad dar am auzit ca anul acesta are deja ocupat dar merita sa incercati...daca ii ocupat incercati si la Eleganzza....

griober
02.06.2010, 09:18:09
da stiu sala,nu am fost sa o vad dar am auzit ca anul acesta are deja ocupat dar merita sa incercati...daca ii ocupat incercati si la Eleganzza....
am fost la emerald...am vazut sala amenajata pt nunta si nea incantat pe amandoi...am gustat si din aperitiv care este ffff bogat...iar patroana o draguta...am semnat ieri contractu pt data de 17 sept 2011 pt ca numai atunci mai aveau liber...am fost putini suparati ca nu data asta am vruto...dar compenseaza faptul ca ne place sala fff mult...acuma..care ar fi urmatorul pas?:P

corinac
02.06.2010, 11:46:38
am fost la emerald...am vazut sala amenajata pt nunta si nea incantat pe amandoi...am gustat si din aperitiv care este ffff bogat...iar patroana o draguta...am semnat ieri contractu pt data de 17 sept 2011 pt ca numai atunci mai aveau liber...am fost putini suparati ca nu data asta am vruto...dar compenseaza faptul ca ne place sala fff mult...acuma..care ar fi urmatorul pas?:P

in 2011 doar pe 17 sept aveau liber??

griober
03.06.2010, 20:21:07
in 2011 doar pe 17 sept aveau liber??
da...mai aveau in 16 iulie dar atunci am eu cva nunta la cva verisopara si daca o puneam atunci nunta mea pierdeam vreo 50-60 de invitati si iti dai seama ca nu imi convenea...20 aug ocupat...27 ocupat...5 sept ocupat...si atunci am zis 17 sept...am zis macar ca poate nu o sa fie asa cald...dami id tau de mess sa vb mai multe...lasami pm...pupic

corinac
03.06.2010, 23:07:23
da...mai aveau in 16 iulie dar atunci am eu cva nunta la cva verisopara si daca o puneam atunci nunta mea pierdeam vreo 50-60 de invitati si iti dai seama ca nu imi convenea...20 aug ocupat...27 ocupat...5 sept ocupat...si atunci am zis 17 sept...am zis macar ca poate nu o sa fie asa cald...dami id tau de mess sa vb mai multe...lasami pm...pupic
iti las id pe pm...dar anul acesta faci nunta sau anul celalalt?din mesajele de mai sus am inteles ca vrei in 2010 si acum ai spus ca faci in 2011...

griober
05.06.2010, 22:53:23
iti las id pe pm...dar anul acesta faci nunta sau anul celalalt?din mesajele de mai sus am inteles ca vrei in 2010 si acum ai spus ca faci in 2011...
cand mam inregistrat pe forum mam inreegistrat pt anu asta...asa era vorba..dar am avut cva probleme si am amanat pe anu viitor:(

AncaLG
21.09.2011, 08:45:27
Pensiunea Nicoleta in Velenta, Restaurant Mecena -dincolo de Hotel Continental; Perla din 1 Mai; acestea nu iti impun minim de persoane;

anaid_c
28.10.2011, 09:42:06
Pensiunea Nicoleta in Velenta, Restaurant Mecena -dincolo de Hotel Continental; Perla din 1 Mai; acestea nu iti impun minim de persoane;

Scuze, nu vreau sa te contrazic, dar eu cand am mers la Perla din 1 Mai, mi-au zis ca nu se fac nunti in August la ei, ca deranjeaza clientii hotelului si ca sala are 160 de persoane si trebuie sa avem macar 100-120 de persoane.