PDA

Versiunea completa : La Ravoire

iubitel
23.06.2008, 22:46:08
Este un restaurant nou deschis pe care vi-l recomand cu cea mai mare placere tuturor,dar mai ales celor ce doresc mese rotunde,noi am schimbat rest.pt.acesta,ce se gaseste vis-a vis de sc.nr.16-Alecu Russo unde meniul nu este scump(intre 9o si 120 ron fara bauturi).Multa bafta tuturor miresicilor si spor la pregatiri.

ZaraGirl
23.06.2008, 23:11:24
Eu sincer nu am auzit de el. Cam ce capacitate are? poti sa ne pui vreo poza?=;

iubitel
24.06.2008, 18:25:29
Eu sincer nu am auzit de el. Cam ce capacitate are? poti sa ne pui vreo poza?=;
Restaurantul e nou,nout deschis de 2 saptamani,are si terasa,si noi cand l-am vazut a 2 zi am si dat aconto pt.nunta.Suntem super incantati de cum arata.Cred ca incap max.100 pers.Poze cu restaurantul am reusit doar in album sa introduc.

ZaraGirl
24.06.2008, 21:08:38
Arata f dragut si intim. Cred ca pt o nunta restransa poate sa fie un loc perfect. Sa va fie cu noroc si sa va iasa totul asa cum doriti! Meniul l-ati stabilit deja? :)>- Am sa vad si pe tema cu meniul cam ce au ales fetele de mancare.

sarapup
13.01.2009, 21:50:31
acolo mi-am facut cununia civila !!! sooper mishto locatia!

Rony
07.03.2009, 18:41:44
Intr-adevar, restaurantul este dragut si intim, dar cei care canta acolo.. Dumnezeule!! Nu se poate asa ceva. Fereasca Dumnezeu sa cante aia la vreo nunta. Am fost de Ziua Indragostitilor acolo (din pacate) si nu stiam daca sa rad sau sa plang. Oare cel care are acel restaurant nu stie muzica sau e nepasator? Acea formatie o canta bine undeva la tara, nicidecum in oras.. Trist! Foarte trist ca asemenea antitalente au ajuns sa cante..si ce e mai grav este ca probabil canta si la nunti. Clar nu as angaja Alex Music sa-mi cante la nunta. Luati-o ca pe un sfat.
Eu mi-am ales deja formatia care sa-mi cante la nunta, in august, dar stie cineva daca se poate alege acea locatie, dar sa aleg alta formatie? M-ar interesa sa stiu pentru prietenul meu cel mai bun, care are nunta in Septembrie 2010.

Multumesc anticipat daca cineva poate da relatii.

sarapup
13.03.2009, 23:15:54
sotul meu trebuia sa cante acolo dar nu a mai putut el.intelesesem ca cei ce au venit nu sunt prea ok dar nici asa......;))

luluta11
01.04.2009, 08:45:13
Este un restaurant nou deschis pe care vi-l recomand cu cea mai mare placere tuturor,dar mai ales celor ce doresc mese rotunde,noi am schimbat rest.pt.acesta,ce se gaseste vis-a vis de sc.nr.16-Alecu Russo unde meniul nu este scump(intre 9o si 120 ron fara bauturi).Multa bafta tuturor miresicilor si spor la pregatiri.
buna, ce restaurant mai recomandati?

sarapup
21.04.2009, 15:27:42
fetelor la acest restaurant un lucru e cu adevarat excelent:mancarea!nu o sa regretati!cat despre muzica:acolo merge fff bine un dj-locatia are capacitate mica sau va aduceti voi o alta formatie!
poooopici!

iubitel
22.06.2009, 22:56:25
fetelor la acest restaurant un lucru e cu adevarat excelent:mancarea!nu o sa regretati!cat despre muzica:acolo merge fff bine un dj-locatia are capacitate mica sau va aduceti voi o alta formatie!
poooopici!
Intr-adevar mancarea a fost cool,iar pe vremea mea nu aveau formatie si oricum noi am avut dj la nunta.Totul a fosr super,si acusi se face 1 an(16 august)de la eveniment.<:-P

aliahh22
02.02.2010, 20:57:20
Salutare,.. na ca ne-am hotorat si noi sa facem nunta ;)) si am cam ramas cu gandul la restaurantul asta (la ravoire) si vroiam sa stiu daca a mai fost sau a avut careva nunta acolo? Ati fost multumiti/te? Si cum e cu formatia pana la urma? Noi inca nu i-am auzit cantand, doar am vorbit cu ei si pareau ok (da, stiu ca nu dupa asta trebuie sa ne luam;-)) plus ca din cate am inteles de la ei... nu canta de mult acolo ... s-au mai schimbat intre timp, stiti ceva? Noi ar trebuii sa mergem saptama viitoare sa ii ascultam, abia astept;-). Saru mana si astept raspunsurile voastre (care sper sa fie pana saptama viitoare cand ar trebui sa mergem sa "batem palme":-w )

ramona_gabriela
04.02.2010, 16:24:12
Buna..am fost si eu saptamana trecuta si am dat avansul la acest restaurant si formatia nu mai este aceeasi despre care se vb s-au schimbat intre timp.

aliahh22
06.02.2010, 22:05:11
Buna..am fost si eu saptamana trecuta si am dat avansul la acest restaurant si formatia nu mai este aceeasi despre care se vb s-au schimbat intre timp.

Saru'mana de raspuns, m-am mai linistit un pic:) , numa ca acuma noi suntem in dubii dupa ce am vazut Phonexiul. Oricum bafta multa la pregatiri si casa de piatra :)

ramona_gabriela
08.02.2010, 13:10:07
Saru'mana de raspuns, m-am mai linistit un pic:) , numa ca acuma noi suntem in dubii dupa ce am vazut Phonexiul. Oricum bafta multa la pregatiri si casa de piatra :)
Multumim:* ,daca mai ai dubii te ajut cu placere.

cosanc
08.02.2010, 14:36:38

Unde este situat acest restaurant si cam pentru cate persoane este spatiu?

ramona_gabriela
08.02.2010, 20:25:08
Unde este situat acest restaurant si cam pentru cate persoane este spatiu?Buna seara acest restaurant este situat pe Alecu Russo langa fosta piata mica,vis-a-vis de blocul nr 16.daca nu gasesti ma mai intrebi si capacitatea este cam de 80-90 persoane..o seara buna.