PDA

Versiunea completa : Cofetaria Georgi

AnaV
25.06.2008, 16:48:54
Fetelor,

Cred ca nu am vazut eu bine, dar nu am gasit pe nimeni sa spuna ceva despre cofetaria aceasta.:">

Eu am in zona cateva cofetarii Georgi, si vroiam sa stiu daca se merita sa iau de la ei, daca aduc la timp tortul...tot ce puteti sa imi spuneti despre ei. Astept cu nerabdare raspunsuri de la voi!!!:-\

PS: daca exista subiectul deja va rog sa il mutati, dar eu nu l-am vazut.
o:-)
Pupici

anabella
25.06.2008, 17:37:00
nu exista, dar poti citi cate ceva despre ei la "cofetarii de evitat" :D

AnaV
26.06.2008, 13:48:18
Multumesc pentru raspuns. O sa ma uit sa vad ce gasesc.:-B

Astept si alte pareri, mesaje!:">

Pupici

PS: Va rog sa va spuneti parereao:-)

noangel
26.06.2008, 14:16:50
Multumesc pentru raspuns. O sa ma uit sa vad ce gasesc.:-B

Astept si alte pareri, mesaje!:">

Pupici

PS: Va rog sa va spuneti parereao:-)

EU am scris la cofetarii de evitat! Ce din dr. taberei, de la Orizont! Prajituri bune, dar tortul....JALE! N-as mai repeta experienta.

veverita1983
01.09.2008, 22:30:58
Eu am luat doua torturi de fructe de ziua iubitului meu de la Georgy's din Calea Mosilor. Au fost foarte bune, in schimb nu aveau un catalog cu torturi de nunta dar aveau niste poze destul de ciudate, insa ne-au spus ca daca modeulul care il vrem noi nu e PREA complicat ni-l pot face ei.

raiada
06.11.2008, 14:36:00
Am fost la o nunta la care tortul a fost facut la Geogi si mie sincer nu mi-a placut, deci..evitati

onilaiepurila
04.02.2009, 09:52:44
Buna,

Eu nu stiu ce anume nu v-a placut la torturile de la Georgi, dar eu am numai de bine de spus despre ei. Toate sunt proaspete, iar in ceea ce priveste forma.... sunt foarte deschisi. Intr-adevar nu au un catalog, dar dc le duci poza... se conformeaza.
Cumpar frecvent de la cofetaria de la Orizont si am luat atat prajituri si patiserie, cat si torturi (si la comanda si ad-hoc) si au fost foarte bune.
Banuiesc ca e chestiune de gusturi....

andreeaaky
06.03.2009, 19:30:05
buna seara,
daca doriti torturi de nunta va sfatuiesc sa va duceti sa vedeti ce torturi au la cofetaria tosca.au modele fffff frumoase

Iuliana07
06.03.2009, 20:17:30
Buna,

Eu nu stiu ce anume nu v-a placut la torturile de la Georgi, dar eu am numai de bine de spus despre ei. Toate sunt proaspete, iar in ceea ce priveste forma.... sunt foarte deschisi. Intr-adevar nu au un catalog, dar dc le duci poza... se conformeaza.
Cumpar frecvent de la cofetaria de la Orizont si am luat atat prajituri si patiserie, cat si torturi (si la comanda si ad-hoc) si au fost foarte bune.
Banuiesc ca e chestiune de gusturi....

si eu am devenit dependenta de funditele si crochetele de cascaval de la codetaria georgi de la orizont!!!!:-p

dau vina pe ei doar pt cele 2kg pe care le-am pus pe mine :D

blonda5
09.03.2009, 00:07:54
fetelor,anul trecut am fost la 2 nunti si la ambele aveau tortul de nunta de la cofetaria georgi,,care aratau foarte bine iar gustul a fost genial.si eu vreau sa imi fac tortul de nunta tot la ei mi-au zis pot realiza orice model de tort doresc trebuie sa vin cu o poza daca nu mi place ceva din catalogul lor.eu vreau un tort un tort cu frisca,ciocolata si fructe care este delicios l-am incercat ,imbracat in martipan.Oricum cumpar saptamanal de la cofetaria georgi din orizont si prajiturile si torturile sunt deosebite:-p

karminael
12.03.2009, 19:32:44
și eu cumpăr des de la Geori de la Orizont -lucrez în zonă si sunt de acord că au prăjituri bune. În plus au niste torturi...divine.Nu știu însă dacă la torturilr de nuntă asigură și transportul,știe cineva?

coni0402
23.07.2009, 14:54:27
Buna dragi miresici,

Vreau si eu sa va cer o parere... ati comandat careva tortul la cofetariile Georgi? Am inteles ca se ocupa ei de livrare si poti inchiria suportul pentru tort platind o garantie

Mie mi s-a recomandat tortul Tiramisu..dar nu stiu cat este de dulce...sa nu fie foarte greoi, gretos...

Ce ziceti?
Merci mult...va puup
Coni

kattyp
30.01.2011, 16:47:50
Si-a mai facut cineva in ultimul timp tort la cofetaria Georgi? Restaurantul la care am nunta are contract cu ei si nu stiu daca sa iau de la ei sau sa cumpar separat? Ce tort de nunta recomandati de la aceasta cofetarie?