PDA

Versiunea completa : Formatie, DJ tulcea

Pagini : [1] 2

andya
18.09.2006, 12:16:35
Pe mine nu ma ajuta nimeni? Nu stiti nici un dj in Tulcea. Ca dj-ul arvunit de noi a plecat in Germania. Mai gasesc vreunul disponibil? :((

NND
18.09.2006, 12:45:02
Pe mine nu ma ajuta nimeni? Nu stiti nici un dj in Tulcea. Ca dj-ul arvunit de noi a plecat in Germania. Mai gasesc vreunul disponibil? :((

Ce? DJ-ul a plecat arvunit? si cine va da banii inapoi??????????
Vezi in urma ca zicea cineva de un dj ADI cu 200 euro si pe mine ma intereseaza.
:rocking:

:rockon:

andya
18.09.2006, 13:20:11
Ce? DJ-ul a plecat arvunit? si cine va da banii inapoi??????????
Vezi in urma ca zicea cineva de un dj ADI cu 200 euro si pe mine ma intereseaza.
:rocking:

:rockon:

Pai nu apucasem sa-i dam nici un ban ca e dj-ul firmei unde lucreaza miresicul meu. Si era rezervat de firma pt noi. Dar din Germania nu ni-l mai pot aduce. Asa ca trebuie altul.

Cine zicea de dj adi? Sa caut sa vad.

axara_me
19.09.2006, 11:35:45
Pai nu apucasem sa-i dam nici un ban ca e dj-ul firmei unde lucreaza miresicul meu. Si era rezervat de firma pt noi. Dar din Germania nu ni-l mai pot aduce. Asa ca trebuie altul.

Cine zicea de dj adi? Sa caut sa vad.

iti mai trbuie informatii despre dj? eu am avut unul super bun. cred ca am mai scris despre el. daca vrei sa iti dau detalii, scrie-mi un pm. pup

andya
19.09.2006, 12:38:11
iti mai trbuie informatii despre dj? eu am avut unul super bun. cred ca am mai scris despre el. daca vrei sa iti dau detalii, scrie-mi un pm. pup

Ti-am trimis pm...saru'mana de ajutor.:*

bambytza
25.10.2006, 19:32:40
aaa..dc vreti sa ma ajutati...stiti formatii bune?

sabina_dragan
01.11.2006, 11:16:42
eu asi vrea sa stiu , daca ma poate ajuta cineva cu muzica. asi vrea formatie si nu prea cunosc in tulcea.

vicky
01.11.2006, 11:25:30
eu asi vrea sa stiu , daca ma poate ajuta cineva cu muzica. asi vrea formatie si nu prea cunosc in tulcea.

liliana te poate ajuta mai mult, la mine muzica a fost un mic dezastru :))

Liliana_D
02.11.2006, 10:16:17
buna neata
acu v-ati prins nu....nunta fara lautari nu e a buna...hmmm /:)
oricum eu vreau lautarii sa cante domne acolo ...
deci sabina mesaj privat si te scoti de lautari, ei iau "comenzile", d ela sezon la sezon, asca ca nu cred ca-s ocupati in oct 2007...:)
deci ... o zi buna

mona20
08.07.2008, 22:49:24
Buna!...sunt o viitoare mireasa si as vrea parerea voastra despre formatiile si DJ din Tulcea,....nu stiu ce sa-mi iau la nunta...........poate ma ajutati voi!...ce DJ si formatii sunt in tulcea?

mariammocanueugenia
09.07.2008, 22:02:15
E bine sa stii ca daca vrei o formatie trebuie sa ii contractezi cu f mult timp inainte,din cate am mai auzit sunt ocupati pt luni bune.Eu nu m-am interesat de formatie ,pt ca nu imi permit ,am ales dj,care ne costa 10 milioane...are aparatura buna,tot ce-i trebuie.Noua ni l-a recomandat cineva,ne-a cerut un avans de 2 mil jum.

georgiiulia
11.07.2008, 22:04:39
in principiu, formatia costa mai mult decat un dj....dar sunt parti bune si rele si de-o parte si de alta...acum trebuie sa le cantaresti tu si sa alegi ce-ti place...eu am optat pt dj...din punctul meu e mai bine...ti-l recomand pe dan stanca...pret accesibil si distractie mai mult decat ok...s-a dansat pana la 6 dimineata continuu...

georgiiulia
14.07.2008, 10:17:59
mai, la mine a promis ca vine el si chiar a venit...desi am inteles ca si celalat baiat mario e destul de cunoscut si apreciat la nunti...cu decoratiuni am fost mai mult decat multumita...si crede-ma ca l-am fatait de n ori...ca vreau ceva , altceva, si tot asa...si niciodata nu a zis nimic...ca preturi e cam la fel ca si in alte locuri...eu am fost f multumita de el....

alinanicoleta
14.07.2008, 14:29:44
De dan stanca am auzit in ultimile luni numai de rau, ca promite multe si nu se mai tine de cuvant(trimite alt DJ in locul lui) si nu numai ca DJ dar si decoratiuni, plus ca are preturi mari..........oricum fiecare are parerea lui si va multumesc pentru recomandari...

Nu stiu cine ti-a zis tie asa ceva dar eu am fost la nunti organizate de el si pot sa-ti spun ca au fost super... Si mie tot asa mi s-a spus ca nu este de incredere, etc etc dar sincer nu am crezut. Am vazut cu ochii mei cum lucreaza... iar ceea ce se spune sunt speculatii si atat.
Oricum tot Dan Stanca imi va organiza si mie nunta.

mihaela06
05.02.2009, 18:06:14
Stie vreuna din voi informatii despre Adi Tudor?

Cum se comporta la nunti? Auzeam ca mai are obiceiul sa faca propriu shou din nunta mirilor.

Stiti ceva?

alinanicoleta
05.02.2009, 18:31:05
Stie vreuna din voi informatii despre Adi Tudor?

Cum se comporta la nunti? Auzeam ca mai are obiceiul sa faca propriu shou din nunta mirilor.

Stiti ceva?

eu l-am avut pe adi tudor!!!!

mirreille
14.02.2009, 18:56:54
^:)^ mersi frumos ca m ati primit.ati auzit ceva de formatia Efect?
cred ca asa se scrie.n am vb cu ei decat telefonic.sunt 5 insi.trebuie sa le dam acontul dar nu prea stiu nik de ei.ni i a recomandat cineva.
sper sa nu iau vreo tzeapa.

mariammocanueugenia
14.02.2009, 20:27:42
cred ca asa se scrie.n am vb cu ei decat telefonic.sunt 5 insi.trebuie sa le dam acontul dar nu prea stiu nik de ei.ni i a recomandat cineva.

Eu cred ca ar fi de datoria lor sa va arate niste inregistrari ale cantecelor lor inainte de a da vreun ban!Asa ar fi cel,mai bine,stiti pe ce dati banii!

Bine ai venit printre noi si mult spor la pregatiri!

Onny_P
14.02.2009, 22:06:10

Buna,

Noi o sa-i avem la nunta. Si noi i-am luat tot prin recomandari insa cand ne-am intalnit cu ei ne-au dat dvd-urile de la o nunta, si ne-au lasat sa ne hotaram.
N-as putea spune ca-s innebunita dupa ei, dar nu am avut prea multe optiuni pt ca majoritatea la care am sunat erau deja arvunite.
IN cazul in care nu-ti dau DVD-uri sa stii ca noi am facut o copie si pot sa ti-o dau si tie.

Pupici.

alinanicoleta
14.02.2009, 22:40:59
Salut si eu toate miresicile.mi-a luat ceva timp sa citesc tot ce s a scris pe aici si sunt placut surprinsa sa vad ca e ceva activitate.sper sa ma ajutati si pe mine cu ceva sfaturi:* .mai are cineva nunta la esplanada?vikisor parca?ca multe alte miresici imi org nunta de pe alte meleaguri si sper sa ma descurc.

Bine ai venit printre noi!!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<
De formatia Efect sincer nu am auzit!!!!!

mirreille
15.02.2009, 14:16:00
Eu cred ca ar fi de datoria lor sa va arate niste inregistrari ale cantecelor lor inainte de a da vreun ban!Asa ar fi cel,mai bine,stiti pe ce dati banii!

Bine ai venit printre noi si mult spor la pregatiri!

asa mi s ar parea si mie normal dar cum noi nu suntem in tara e cam greu.si i am luat din auzite.oricum nu cred ca mai gaseam pe cineva disponibil.suntem in criza de timp.de acum pot doar sa ma rog ca o sa fie bine.ms de raspuns.poop

mirreille
15.02.2009, 14:26:02
Buna,

Noi o sa-i avem la nunta. Si noi i-am luat tot prin recomandari insa cand ne-am intalnit cu ei ne-au dat dvd-urile de la o nunta, si ne-au lasat sa ne hotaram.
N-as putea spune ca-s innebunita dupa ei, dar nu am avut prea multe optiuni pt ca majoritatea la care am sunat erau deja arvunite.
IN cazul in care nu-ti dau DVD-uri sa stii ca noi am facut o copie si pot sa ti-o dau si tie.

Pupici.

cam asa am patit si noi.ne am trezit cam tarziu.vad ca nu esti prea incantata.n or fi foarte buni,da ce zici se descurca cat de cat?sau imi recomanzi sa mi iau dj?noi venim in tara la sf lu mai.abia atunci o sa cunoastem si noi oamenii pe care i am platit.cam naspa da asta e.cu Dumnezeu inainte.poop

Onny_P
15.02.2009, 17:40:35
cam asa am patit si noi.ne am trezit cam tarziu.vad ca nu esti prea incantata.n or fi foarte buni,da ce zici se descurca cat de cat?sau imi recomanzi sa mi iau dj?noi venim in tara la sf lu mai.abia atunci o sa cunoastem si noi oamenii pe care i am platit.cam naspa da asta e.cu Dumnezeu inainte.poop

Buna,

Formatia sa stii ca se descurca f bine noua ne-au fost recomndati de niste pers f serioase care i-au vazut la mai multe multi si chiar pretentioase.Pe DVD-ul care il am de la ei chiar se cunoaste ca atmosfera care o fac e frumoasa. Eu am zis ca nu-s inebunita dupa ei, dar nu as fi ales un DJ in locul lor. Daca vrei formatie , parerea mea e sa-i iei pt ca merita.

perfectbride
24.02.2009, 15:44:09
ma cheama mihaela sunt din tulcea fac nunta la panoramic
pe data de 28/08 2010<:-P <:-P <:-P

MadalynaM
24.02.2009, 15:49:47
ma cheama mihaela sunt din tulcea fac nunta la panoramic
pe data de 28/08 2010<:-P <:-P <:-P

Bravo Mihaela asa sa nu te sperii.
La panoramic misto.bravo,mie imi place restaurantu.
fotograf formatie ceva ai ?

perfectbride
24.02.2009, 15:52:29
Si bimemteles este si foarte ieftin.Si ca formatie i iam pe fratii andrei.

perfectbride
24.02.2009, 15:53:21
Am fost azi si iam arvonit.Am o parere fffffff buna despre ei ca iau cantat la varamea la nunta la marinaru

perfectbride
24.02.2009, 16:08:51
Eu cand am fost si am arvonit localul am vb cu patron de muzica si mia spus sa iau ce vreau formatie sau dj dar sa cante bn sa nu am eu probleme asa ca nu stiu ce sa spun

MadalynaM
24.02.2009, 16:09:57
A vorbit astazi cu Claudiu lui iam dat banii.

ok ok mam lamurit,da lam sunat si ma lamurit,a zis ca mai este pana la anu in sensu ca se impaca cu el si ca pana la urma nu canta la patron la nunta ci la tine ,BRAVO.
Si cu pregatirile cum stai?

ai vazut n monik fata silitoare.cu 1 an si ceva

Lidia26
24.02.2009, 19:47:49
fetele dar de formatia Atris ati auzit ceva?

alinanicoleta
24.02.2009, 19:48:40

Atris???:-\:-\:-\:-\ sincer nu!!!!!! poate fetele... insa eu nu!!!

monyk
24.02.2009, 19:49:03

Absolut nimic /:)

perfectbride
24.02.2009, 19:50:36
Nu .Nici macar numele nu imi suna cunoscut.

Lidia26
24.02.2009, 20:54:01
=)) =)) =))
Super tare.....nimeni nu stie nimik.Dar ei imi canta la nunta.Nici eu nu stiu nimik=)) =)) =))
Sper totusi sa fie ok

monyk
24.02.2009, 21:07:37
=)) =)) =))
Super tare.....nimeni nu stie nimik.Dar ei imi canta la nunta.Nici eu nu stiu nimik=)) =)) =))
Sper totusi sa fie ok

cauta-i si tu pe you tube.
Nu i-ai ascultat deloc? Nu ti-au dat nici un CD ceva?

Lidia26
24.02.2009, 21:15:35
nu mi-au dat
ca nici nu i-am vazut
a rezolvat agentia.Dar o sa-i intreb maine.Ca parca zicea ca o sa puna ceva pe site-ul lor

monyk
24.02.2009, 21:20:09
nu mi-au dat
ca nici nu i-am vazut
a rezolvat agentia.Dar o sa-i intreb maine.Ca parca zicea ca o sa puna ceva pe site-ul lor

tareeeeee ciudat asa.

Lidia26
24.02.2009, 21:40:18
pai asta tare nashpa cand esti la distanta

gurm
19.03.2009, 09:40:05
da, sa sti ca am intrat in randul lumii.
deja am dat si avansul la formatie (ACTUAL-4000 lei)
am baietii cu zdranganele pentru balamuc (toba+acordeon)
nasii sunt bucurosi ca am rezolvat-o, si noi suntem bucurosi ca ne cununa.
........si cam atat deocamdata

poti te rog sa-mi dai si mie nr de tel. a formatie, am auzit ca fac atmosfera misto la petreceri.

monyk
19.03.2009, 10:06:19
poti te rog sa-mi dai si mie nr de tel. a formatie, am auzit ca fac atmosfera misto la petreceri.

da, intr-adevar sunt super. numarul de tel. il am acasa, ti-l dau deseara cand ajung. numai sa mai fie liberi

gurm
19.03.2009, 16:01:43
da, intr-adevar sunt super. numarul de tel. il am acasa, ti-l dau deseara cand ajung. numai sa mai fie liberi
mersi mult si astept mesajul tau diseara cu nr de tel.

monyk
19.03.2009, 16:51:46
mersi mult si astept mesajul tau diseara cu nr de tel.

da da da, ti-l dau cu cea mai mare placere

sizinuca
31.03.2009, 18:33:32
ce preferati intre dj si formatie?
mie una imi place cu dj. imi puteti recomanda pe cineva?

alinanicoleta
31.03.2009, 21:00:14

eu am avut dj... pe Adi Tudor... dar mai sunt si Stanca Dan... si cam atat stiu eu.. insa sunt...

monyk
01.04.2009, 15:12:32

eu am formatie, asta a fost un vis de-al meu. ACTUAL-4000 lei

sunlight_m
02.04.2009, 11:28:27
Fetelor ma bag si eu printre voi, miresicile din Tulcea fiindca am o intrebare. Cunoasteti pe un anumit Dj Mihai din Tulcea? Am auzit ca este unul foarte cautat. Noi cu el am vb pt nunta nostra, dar din pacate inca nu are drum la cta si nu i-am dat avansul. Va rog, daca il cunoaste vreuna dinttre voi, sa-mi spuna si mie cateva parerei despre el. Va multumesc mult. :*

monyk
02.04.2009, 11:39:12
Fetelor ma bag si eu printre voi, miresicile din Tulcea fiindca am o intrebare. Cunoasteti pe un anumit Dj Mihai din Tulcea? Am auzit ca este unul foarte cautat. Noi cu el am vb pt nunta nostra, dar din pacate inca nu are drum la cta si nu i-am dat avansul. Va rog, daca il cunoaste vreuna dinttre voi, sa-mi spuna si mie cateva parerei despre el. Va multumesc mult. :*

eu una nu am auzit de "Mihai" si nici nu am vazut sa scrie fetele pe aici ceva de el......

sizinuca
06.04.2009, 10:18:37
l-a avut cineva la nunta pe d.j. marius?

monyk
06.04.2009, 13:34:41
l-a avut cineva la nunta pe d.j. marius?

eu nu am auzit de el, poate are idee o alta miresica

alviola
01.06.2009, 14:19:32
buna va rog sa ma ajutati cu o formatie am nunta in octombrie anul acesta shi am cam intrat in panica ptr ca nu gasim formatii libere in tulcea......poate sa-mi recomande cineva ceva??

alinanicoleta
01.06.2009, 19:53:32
buna va rog sa ma ajutati cu o formatie am nunta in octombrie anul acesta shi am cam intrat in panica ptr ca nu gasim formatii libere in tulcea......poate sa-mi recomande cineva ceva??

cam greu... ar fi trebuit de mult sa vorbesti pentru muzica... poate fetele care au formatii te pot ajuta si cu siguranta vor fi!!!!

stelutadiaconudirmon
05.06.2009, 22:26:46
Eu am avut formatie.....formatia Stil din Tulcea

raluk24ral
01.07.2009, 11:48:30
Va rog frumos dati-mi si mie sfaturi (optiuni) referitor la formatie si cameraman... si niste preturi informative.

alinanicoleta
01.07.2009, 13:20:43
Va rog frumos dati-mi si mie sfaturi (optiuni) referitor la formatie si cameraman... si niste preturi informative.

Vrei sa faci prin agentie? ca asa putem sa iti dam mai multe agentii, baieti care se ocupa cu asa ceva... etc, formatii? dj?

raluk24ral
01.07.2009, 13:36:59
Vrei sa faci prin agentie? ca asa putem sa iti dam mai multe agentii, baieti care se ocupa cu asa ceva... etc, formatii? dj?

pai nu as vrea prin agentie... nu prea stiu ce sa fac ca nu stiu avantajele si dezavatajele agentiei, dar nu vreau sa platesc mai mult decat face.

raluk24ral
01.07.2009, 13:38:42

as fi vrut o formatie (nu Dj) si as vrea cateva variante sa am de unde alege... si pret informativ

alinanicoleta
01.07.2009, 13:55:35
pai nu as vrea prin agentie... nu prea stiu ce sa fac ca nu stiu avantajele si dezavatajele agentiei, dar nu vreau sa platesc mai mult decat face.

ca avantaje... ar fi ca nu te stresezi tu... fac altii pentru tine...
Ca formatii sunt Stil, Dinamic etc... fetele care au formatii cu sigurnata iti vor da mai multe detalii... oricum o formatie este de la 3000 lei in sus.
Cameraman.... + foto... eu l-am avut pe Larie Ionut... acum nu stiu pretul... dar cand am avut nunta am platit 1500 lei...

raluk24ral
01.07.2009, 14:01:18
ca avantaje... ar fi ca nu te stresezi tu... fac altii pentru tine...
Ca formatii sunt Stil, Dinamic etc... fetele care au formatii cu sigurnata iti vor da mai multe detalii... oricum o formatie este de la 3000 lei in sus.
Cameraman.... + foto... eu l-am avut pe Larie Ionut... acum nu stiu pretul... dar cand am avut nunta am platit 1500 lei...

Multumesc :)

Madalyna tu ai formatie? pe cine?

raluk24ral
01.07.2009, 14:08:30
buna raluk bine ai enit printre noi
eu ca formatie ii am pe Fratii Andrei ,ei iau de la 30 mil in sus chiar si 40 cred totu depinde sa vb cu ei,
cameraman il am pe marian stan care imi ia in jur de 20 mil pentru poze si filmat,
preturile sunt diferite de la unu la altu ,dar oricum o sa mai creasca pana la tine la nunta as aca fa bine si intereseazate de pe acum si da arvona

Bine v-am gasit, ieri am vazut imagini de la o nunta unde a cantat Dinamic party si mi-au placut... era fara manele :D
In mai am fost la o nunta unde a cantat Stil si nu prea mi-au placut.
Iar cameraman mi-a fost recomandat Buta Velicu, ar fi singura varianta momentan. Din acest motiv vroiam pareri.

alinanicoleta
01.07.2009, 14:10:07
Bine v-am gasit, ieri am vazut imagini de la o nunta unde a cantat Dinamic party si mi-au placut... era fara manele :D
In mai am fost la o nunta unde a cantat Stil si nu prea mi-au placut.
Iar cameraman mi-a fost recomandat Buta Velicu, ar fi singura varianta momentan. Din acest motiv vroiam pareri.

Dinamic... cu siguranta 6500 lei!!!! poate acum depinde si cum negociezi... la cameramani... ei sunt mai multi... de el nu am auzit... dar cu siguranta daca ti-a fost recomandat este Ok.

raluk24ral
01.07.2009, 14:11:50
Dinamic... cu siguranta 6500 lei!!!! poate acum depinde si cum negociezi... la cameramani... ei sunt mai multi... de el nu am auzit... dar cu siguranta daca ti-a fost recomandat este Ok.

E foarte mult, nu vreau sa dau pe formatie mai mult de 4000 lei.

alinanicoleta
01.07.2009, 14:14:19

Cand intra Alina iti va zice concret pretul ca ea are formatia Dinamic... din cate imi aduc eu aminte...

MadalynaM
01.07.2009, 14:15:47
am sunata si nu este Stil
Fratii Andrei sunt fratii andrei si stil este altcineva cica nu au nici o legatura ,aaa ca mai canta odata fratele mic cu unu si cu altu sau cel mare asta este altceva dar ei raman fratii andrei ca asa se numesc si asa sunt frati.

alinanicoleta
01.07.2009, 14:17:05
am sunata si nu este Stil
Fratii Andrei sunt fratii andrei si stil este altcineva cica nu au nici o legatura ,aaa ca mai canta odata fratele mic cu unu si cu altu sau cel mare asta este altceva dar ei raman fratii andrei ca asa se numesc si asa sunt frati.

aha... am inteles...

MadalynaM
01.07.2009, 14:19:44

vrei sati dau nr formatiei Fratii Andrei sa vezi cat iti ia sa discuti cu ei ?

raluk24ral
01.07.2009, 14:23:50
vrei sati dau nr formatiei Fratii Andrei sa vezi cat iti ia sa discuti cu ei ?

da
au un site unde ii pot vedea "in actiune"?

alinanicoleta
01.07.2009, 14:32:56
da
au un site unde ii pot vedea "in actiune"?

am incercat pe youtube... dar nu au

stelutadiaconudirmon
01.07.2009, 14:35:03
Buna raluk24ral.....la mn a cantat stil. Am fost multumita cu mici exceptii. Daca nu vrei manele ii zici....la mine a fost mai rau ca nasu si nasa vroiau manele si am lasat sa cante vreo 2 melodii dupa care i-am zis......de la urmatoarea manea iti vor plati nasii diferenta de bani....si s-a linistit!=P~ . Bine ai venit>:D<

REXX1
01.07.2009, 17:54:47
iar ca formatie i-au avut pe cei de la dinamic pe care ii regret si in ziua de azi ca nu i-am avut la nunta ca tot asa mi se pareau scumpi dar merita toti banii la ce atmosfera fac si la ce repertoriu au ca doar o data faci nunta si vrei sa iasa ca in povesti
acum poate or mai fi si altii dar la cate nunti am fost unde au cantat si stil si fratii andrei pot spune ca sunt de neegalat
bine depinde si de gusturi si de invitatii pe care ii ai dar decat sa-ti para rau pt un 10 milioane dati in plus.........

raluk24ral
01.07.2009, 22:02:18
Scuze, nu am inteles cine sa filmeze si sa faca poze
:"> ..la cine faceai referire?

formatia Stil

violetavioleta
02.07.2009, 12:34:14
Buna fetelor ! Si eu fac nunta si la mine canta formatia " STIL " Au cantat si la alte rude de ale mele si vreu sa zic ca sunt cei mai tari ! raport pret-calitate , nu au cel mai mare pret de pe piata dar calitatea muzicii lor este mult mai buna decat la alte formatii care au pretul indentic sau chiar mai mare,ei canta muzica de petrecere si voe buna , muzica usoara romaneasca si srtraina, manele nu canta sigur ! plus de asta au lumini , efecte speciale ,fum , baloane de sapun , formatia " STIL " este formata din 4 persoane 2 soliste si 2 baieti la instrumente + acordeonist si tobosar la imbracatul miresei si deplasari la nasi stare civila.... De filmat ce sa zic nu mai lucruri bune , sotia lu Iulica filmeaza si Iulica se ocupa de montajul video si editare fotografii , profesionisti in toata regula !
daca aveti ocazia sa prindeti filmare facuta de ei veti ramane clintiti cu ochii pe ecranul tv-ului super , super filmare , cu videoclip , efecte de bun gust si fond sonor , merita vazut

monyk
02.07.2009, 12:37:16
Buna fetelor ! Si eu fac nunta si la mine canta formatia " STIL " Au cantat si la alte rude de ale mele si vreu sa zic ca sunt cei mai tari ! raport pret-calitate , nu au cel mai mare pret de pe piata dar calitatea muzicii lor este mult mai buna decat la alte formatii care au pretul indentic sau chiar mai mare,ei canta muzica de petrecere si voe buna , muzica usoara romaneasca si srtraina, manele nu canta sigur ! plus de asta au lumini , efecte speciale ,fum , baloane de sapun , formatia " STIL " este formata din 4 persoane 2 soliste si 2 baieti la instrumente + acordeonist si tobosar la imbracatul miresei si deplasari la nasi stare civila.... De filmat ce sa zic nu mai lucruri bune , sotia lu Iulica filmeaza si Iulica se ocupa de montajul video si editare fotografii , profesionisti in toata regula !
daca aveti ocazia sa prindeti filmare facuta de ei veti ramane clintiti cu ochii pe ecranul tv-ului super , super filmare , cu videoclip , efecte de bun gust si fond sonor , merita vazut

Hello, bine ai venit!!!
Dar unde faci tu nunta si cand?
Cum stai cu pregatirile?

ga_bitza86
02.07.2009, 12:42:08
"piticul" ala Iulica canta cu doua tipe si nevasta lui filmeaza.
Am vorbit ieri cu el mi-a spus ca ma costa 55 mil cu filmat, 45 mil fara filmat. M-am tavalit de ras :))
In mai anul asta a luat 35 mil cu filmat si mie imi cere 55 mil ca e in plin sezon.... hai lasa-maL-)
Ooooo, my Goooooooooood!!!! atat de mult?!!?:-\
is cu capul.. e diferenta foarte mare daca zici ca in mai au luat 3500 lei...:-w

violetavioleta
02.07.2009, 12:50:15
BUNA , uite eu am inchiriat formatia intai pentru ca nu pre sunt formatii bune si cele bune se ocupa repede apoi cele rele au preturi si ele destul de mari asa ca am pe STIL care au lasat impresie buna de fiecare data , apoi am rezervat localul la Marinaru cu 1 an inainte pentru ca se ocupa repede si a ramas sa discutam de meniu pe parcurs , acuma mai am si alte pregatiri de facut care nu necesita atata graba , mai ales ca pentru rochie sunt preturi mari acum pentru ca ne aflam in sezon estival adica iulie , august ,septebrie ,octobrie si noembrie sunt plin se zon de nunti iar preturile la ori ce serviciu sau articol de nunta este pe masura

raluk24ral
02.07.2009, 12:55:17

da.. da fum, eram a doua masa langa formatie si ne inecam in fum si nu nevedeam la fata :))
si pretul? cat?
esti in plin sezon sau nu? (dupa Iulica)

violetavioleta
02.07.2009, 12:58:13
4500 ron formatia si 1000 ron filmatul dar este nunta in 2010 si e si in sezon iar de filmat +foto fara 20 de mil. nu gasesti profesionisti, m-am interesat si la alte formatii de pret asa ca fapt divers si e calesi pret la toti , de fum daca-i zic sa nu puna nu o sa mai puna ca eu platesc nu ? e pretul foarte bun , si pana la urma formatia face cum vrei tu nu cum vor ei , asa stiu eu

violetavioleta
02.07.2009, 13:00:14
binenteles canta STIL si filmare tot de la ei + foto , de unde formatie mai buna ? poate dinamic... care mi-au cerut 70 de mil.mau intrebat cat ofer ? ca sa vina la noi sa cante si sai lase balta pe cei dinainte ....

raluk24ral
02.07.2009, 13:06:18
binenteles canta STIL si filmare tot de la ei + foto , de unde formatie mai buna ? poate dinamic... care mi-au cerut 70 de mil.mau intrebat cat ofer ? ca sa vina la noi sa cante si sai lase balta pe cei dinainte ....
70 mil??? /:)

monyk
02.07.2009, 13:10:17

suntem off-topic dar vreau sa zic ca eu ii am pe Actual si imi iau 4500 lei pentru la anu in septembrie, ii cunosc destul de bine si canta super. acum fiecare cu gusturile ei, cel mai bine e sa-i ascultati cu urechile voastre inainte sa dati un avans. mai ales ca suntem in plin sezon luati localurile la rand sambata si vedeti nuntile care au formatii.stati si ascultati din usa. :)>-

violetavioleta
02.07.2009, 13:10:29
pai da , au nunta cu 60 de mil, si daca le dadeam 70 vineau la mine si acolo trimiteau pe altii

violetavioleta
02.07.2009, 13:12:30
pai eu am ascultat mai multe formatii si te apuca plansul de unele asa zise formatii, bine gusturile nu se discuta da asa ca fapt divers mergeti si ascultaii inainte sa dati avansul , faceti comparatie , cam toate formatiile au acelasi pret pentru la anul dar nu toate canta la fel de buine , mai bine o formatie cunoscuta decat una care te trezesti la nunta cu alta formula...;)

violetavioleta
02.07.2009, 13:16:31
da fetelor asta e pretul pentru anul viitor 4500 ron si eu tot atata am dat la muzica , si acont 1000 ron

raluk24ral
02.07.2009, 13:49:16
am ajuns sa dau si eu sfatul care mi s-a dat si mie: Grabiti-va ca o sa va para rau, eu abia am reusit sa gasesc local, a trebuit sa schimb si data nuntii si .......e groaznic sa vezi cum ramai fara optiuni.
Eu deja am : nasi , local, formatie, foto+video, toba+acordeon,am anuntat si preotul de la biserica cu toate ca asta e prea devreme dar ne cunoastem bine si trebuia anuntat.....si cam atat deocamdata dar intentionam sa ne luam si verighetele anul asta sa mai scapam de cheltuielile mari, materialele din care voi confectiona marturiile, invitatiile si plicurile.

toba+acordeon.... nu am nimic la capitolul asta :(
Help!!! un numar de telefon ceva...

monyk
02.07.2009, 13:51:38
toba+acordeon.... nu am nimic la capitolul asta :(
Help!!! un numar de telefon ceva...

pe toba+acordeon dau 400 lei, parca atat, e un vecin de-al meu, canta bine, daca vrei ii cer nr. si ti-l dau si tie, il suni si stabilesti suma

raluk24ral
02.07.2009, 13:54:17
pe toba+acordeon dau 400 lei, parca atat, e un vecin de-al meu, canta bine, daca vrei ii cer nr. si ti-l dau si tie, il suni si stabilesti suma

vreau, ca nu am de ales
daca mai are careva variante astept idei

stelutadiaconudirmon
02.07.2009, 14:00:08
"piticul" ala Iulica canta cu doua tipe si nevasta lui filmeaza.
Am vorbit ieri cu el mi-a spus ca ma costa 55 mil cu filmat, 45 mil fara filmat. M-am tavalit de ras :))
In mai anul asta a luat 35 mil cu filmat si mie imi cere 55 mil ca e in plin sezon.... hai lasa-maL-)
Iubita nu stiu ce experienta are nevasta-sa in filmat si fotografiat ( apropo parca divortase.....la mine la nunta nu era cu ea ) dar stiu sigur ca canta manele ca am vazut ca violeta parca zicea ca nu canta! Cat despre fum.....am fost la o nunta si nu puteam sa respir:-w :-w ..plus de asta mai bagase si baloane si pe jos alunecai de iti rupeai picioarele

raluk24ral
02.07.2009, 14:02:31
Iubita nu stiu ce experienta are nevasta-sa in filmat si fotografiat ( apropo parca divortase.....la mine la nunta nu era cu ea ) dar stiu sigur ca canta manele ca am vazut ca violeta parca zicea ca nu canta! Cat despre fum.....am fost la o nunta si nu puteam sa respir:-w :-w ..plus de asta mai bagase si baloane si pe jos alunecai de iti rupeai picioarele

si eu am vazut ce chef avea nevasta la filmat, ca era plictisita :)) si mai venea Iulica sa faca poze printre mese la local.... iar repriza de manele m-a distrus am iesit din local ca ma durea capul si culmea nu se mai terminau L-)

stelutadiaconudirmon
02.07.2009, 14:08:40
si eu am vazut ce chef avea nevasta la filmat, ca era plictisita :)) si mai venea Iulica sa faca poze printre mese la local.... iar repriza de manele m-a distrus am iesit din local ca ma durea capul si culmea nu se mai terminau L-)
Ti-am zis ca si la mine a facut o faza din asta.....ne-a tinut vreo 3-4 melodii una dupa alta cu manele, m-am suparat si m-am dus la el si i-am zis sa-si ia tobele in spinare si sa plece si a intrerupt melodia de la jumate. I-am zis : " Pe banii mei, canti ce vreau eu ".

raluk24ral
02.07.2009, 14:12:32
Ti-am zis ca si la mine a facut o faza din asta.....ne-a tinut vreo 3-4 melodii una dupa alta cu manele, m-am suparat si m-am dus la el si i-am zis sa-si ia tobele in spinare si sa plece si a intrerupt melodia de la jumate. I-am zis : " Pe banii mei, canti ce vreau eu ".

eu ieri am vorbit cu el si sincer mi se pare ca-si da prea multe aere de vedeta si nu isi merita banii pentru ceea ce face cere prea mult.

mihaela06
02.07.2009, 14:43:44

Nu vreau sa spun ca tot ceea ce ai spus pana acum suna a publicitate, dar de aici pana la a defaima alte formatii deja mi se pare ca ai sarit calul.
Nu contest faptul ca formatia Dinamic are preturi mari, dar nu anuleaza contracte pentru pentru cine da mai mult.
Stiu sigur ca atunci cand isi iau un angajament il respecta si in contractul lor sunt clauze foarte stricte.

alina_miresica_disperata
02.07.2009, 15:07:02
Nu vreau sa spun ca tot ceea ce ai spus pana acum suna a publicitate, dar de aici pana la a defaima alte formatii deja mi se pare ca ai sarit calul.
Nu contest faptul ca formatia Dinamic are preturi mari, dar nu anuleaza contracte pentru pentru cine da mai mult.
Stiu sigur ca atunci cand isi iau un angajament il respecta si in contractul lor sunt clauze foarte stricte.
subscriu!!!!!!!
subscriu!!!!!!!!!
subscriu!!!!!!!!!!!
p.s publicitate pe fata, lasa-ne!!!!! lasa-ne!!!!!!! fiecare face cum crede, dar sa spui ca lasa o nunta ca sa vina la tine ca-i dai cu 10mil mai mult mi se pare fooooooarte tras de par!!!!! da in fine ramai cu ideea asta!!!!!!
apropo.... si mie tot dinamic imi canta, oare daca cineva ii da 70 mil ma lasa pe mine si-i ia pe ceilalti??????
inca o data lasa-ne, lasa-ne!!!!!!!

raluk24ral
02.07.2009, 15:11:20
subscriu!!!!!!!
subscriu!!!!!!!!!
subscriu!!!!!!!!!!!
p.s publicitate pe fata, lasa-ne!!!!! lasa-ne!!!!!!! fiecare face cum crede, dar sa spui ca lasa o nunta ca sa vina la tine ca-i dai cu 10mil mai mult mi se pare fooooooarte tras de par!!!!! da in fine ramai cu ideea asta!!!!!!
apropo.... si mie tot dinamic imi canta, oare daca cineva ii da 70 mil ma lasa pe mine si-i ia pe ceilalti??????
inca o data lasa-ne, lasa-ne!!!!!!!

Daca va referiti la mine, doar am spus ce am vazut... si nu mi-a placut, nu a vrut sa fie defaimare. Fiecare face cum vrea si isi ia ce formatie vrea, iar discutii ai de invatat unele mici amanunte care iti pot strica momentele speciale din viata.

alina_miresica_disperata
02.07.2009, 15:12:43
Daca va referiti la mine, doar am spus ce am vazut... si nu mi-a placut, nu a vrut sa fie defaimare. Fiecare face cum vrea si isi ia ce formatie vrea, iar discutii ai de invatat unele mici amanunte care iti pot strica momentele speciale din viata.
iubita mea nu era pt tine!!!!!!!
era pt draguta de violetavioleta!!!!!!!

raluk24ral
02.07.2009, 15:13:36
iubita mea nu era pt tine!!!!!!!
era pt draguta de violetavioleta!!!!!!!

ok, ma simteam, ca ma luasem si eu de Stil... :D

alina_miresica_disperata
02.07.2009, 15:18:30
ok, ma simteam, ca ma luasem si eu de Stil... :D
eu nu am nimic cu nici o formatie, asa cum mie imi place dinamic, unei alte persoane ii poate placea stil sau mai stiu eu ce alta formatie.....
dar de aici sa ajungi sa spui ca lasa o nunta ca sa vina la o alta ca-i da cu 10mil mai mult mi se pare urat, mai ales ca pe forum sunt persoane care mai au putin pana la nunta sau care sunt la mii de km de tara si-si fac griji!!!!!!!!
inca o data violeta: lasa-ne, lasa-ne!!!!!

am mai avut un stres din asta, tot de pe forum a plecat cum ca s-ar fi despartit (mihaela_06 stie) si de atunci m-am invatat minte!!!!!!!!

violetavioleta
02.07.2009, 15:40:19
da toba si acordeon este inclus in pret la STIL si transportul sculelor , de fum am sunat la ei si iam intreabat , si mi-au zis ca nu e fum este un abur produs de o masinarie speciala si nu costa nimic in plus iar daca nu vrem noi asa ceva ei sunt deacord sa nu aduca efectul de fum pentru ca econimisesc niste bani pe care ei il cheltuiesc pe acel fum , in schimb vreau baloane de sapun si lumini , lasere si ce mai au petru ca fa marinarul dupa cate am inteles eu nu prea este lumina buna de nunta iar acele lumini mai schimba atmosfera , eu am mai fost la nunti unde au cantat ei si mi-au placut .
Am si eu o intrebare lumararile de cununie cine le cumpara ? noi sau nasii?

violetavioleta
02.07.2009, 18:16:40
eiiiii nu va mai ambalati asa uite am o ruda la bucuresti care face nunta la anul ,si formatia (una necunoscuta) ia costat 2000 de euro si la local meniul costa 3 mil. de caciula !

alinanicoleta
02.07.2009, 18:43:53
Cu formatia dinamic.... din cate stiu eu este o formatie care isi respecta contractele si sincer nu am auzit pe nimeni care sa se planga... faza asta in schimb am auzit-o la localuri... sunt unele localuri care fac asta... gen daca ei considera ca fac profit mai mare cu o nunta decat cu cealalta nunta rezervata... atunci anuleaza... insa si astfel de cazuri sunt foarte rareeeeee!!!!!

monyk
02.07.2009, 22:10:19
eiiiii nu va mai ambalati asa uite am o ruda la bucuresti care face nunta la anul ,si formatia (una necunoscuta) ia costat 2000 de euro si la local meniul costa 3 mil. de caciula !

nu compara Tulcea cu Bucurestiul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
acolo si botezul se face cu bani la plic L-)

alinanicoleta
02.07.2009, 22:15:51
nu compara Tulcea cu Bucurestiul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
acolo si botezul se face cu bani la plic L-)

la toate botezurile la care am fost... tot asa a fost cu plic... unele erau deja pe mese... insa la alte botezuri nu... veneau oamenii cu plicuri si le punea cand se aducea copilul...

monyk
02.07.2009, 22:32:37
la toate botezurile la care am fost... tot asa a fost cu plic... unele erau deja pe mese... insa la alte botezuri nu... veneau oamenii cu plicuri si le punea cand se aducea copilul...

offf, a ajuns lumea sa faca din botez afacere:((

alinanicoleta
02.07.2009, 22:34:24
offf, a ajuns lumea sa faca din botez afacere:((

oricum sumele sunt mai mici.... macar atat...

violetavioleta
03.07.2009, 19:27:24
cand am fost la un botez recent parintii copilului au venit fara nici o rusine pe la 12 noaptea si ne-a inmanat plicurile cu numele familiei scris pe ele iar pe la 2-3 gata cheful acasa..

ga_bitza86
04.07.2009, 13:24:46
dar asa se face, cel putin de catva timp incoace.. :)
plus ca un botez nu poate sa tina chiar pana dimineatza, doar nu e nunta
si nasii nostri au avut botezul baietelului in februarie - au avut pe masa lor un teanc de plicuri si fiecare s-a dus si a luat cate un plic si a scris familia si am pus banutzi - altii au luat cadou.. fiecare cum a putut ...

monyk
04.07.2009, 16:17:33
dar asa se face, cel putin de catva timp incoace.. :)
plus ca un botez nu poate sa tina chiar pana dimineatza, doar nu e nunta
si nasii nostri au avut botezul baietelului in februarie - au avut pe masa lor un teanc de plicuri si fiecare s-a dus si a luat cate un plic si a scris familia si am pus banutzi - altii au luat cadou.. fiecare cum a putut ...

mie mi se pare o mare tampenie sa faci botezul cu bani la plic!!! botezul se face pentru a increstina un copil si a pune o masa rudelor/apropiatilor in cinstea micutului dar deja lumea intrece masura.

ga_bitza86
05.07.2009, 20:39:05
Ai dreptate, Monica ... este o mare tampenie, dar na! daca parintii asa prefera sa faca...te conformezi sau cel putin incerci...
noi am zis de pe acuma - cand va fi cazul de botez - doar nasii, parintii si cativa prieteni apropiati. nu vrem mare tamtam...
mai am auzit acum catva timp de un botez unde meniul costa undeva peste 200 lei si lumea se si simtea prost ca nu stia ce sa faca - plus nush ce ornamente in sala si mai stiu eu ... anyway ... pana la urma, nu putem alege noi pt altii cum sa serbeze acest eveniment ;;)

alinanicoleta
05.07.2009, 22:11:43
desi nu este topicul corespunzator... in fine... faza cu banii la plic.. este ca o alternativa la banii pusi la capul copilului etc... acum insa depinde si modalitatea de a fi primiti... nici mie nu mi-ar place sa pun plicuri... la ultimu botez la care am fost nu au avut plicuri... cand parintii au adus copilul la local atunci a inceput si lumea sa dea cadouri, banii (multi in plicuri ii aveau pusi) etc...

madutzym
08.07.2009, 12:33:51
buna fetelor,ma confrunt cu o mare problema,caut si eu o formatie sau macar un dj bun,eu ajung in tara peste 2 sapt.nu am avut cand sa caut iar pe net nu mi-a trecut prin cap sa ma uit. dar am lasat asta in grija lu socrumiu /:) ,iar el a lasat de pe o zi pe alta si uite unde am ajuns.....#-o .orice indrumare este bine venita.mersi>:D<

alinanicoleta
08.07.2009, 20:37:31
buna fetelor,ma confrunt cu o mare problema,caut si eu o formatie sau macar un dj bun,eu ajung in tara peste 2 sapt.nu am avut cand sa caut iar pe net nu mi-a trecut prin cap sa ma uit. dar am lasat asta in grija lu socrumiu /:) ,iar el a lasat de pe o zi pe alta si uite unde am ajuns.....#-o .orice indrumare este bine venita.mersi>:D<

off... chiar nu stiu ce sa zic... ma interesez si poate reusesc sa iti dau un raspuns bun...

aroma_de_portocale
09.07.2009, 14:16:16
buna fetelor! am si eu o rugaminte maaaaaaaaare de tt.puteti sa imi dati informatii despre formatia stil? cat cer , cum canta, ce atmosfera fac etc? pls! ms!
PS monik am vazut k ti-ai mutat data nuntii pe 4 sept ..si eu la fel:))) noi aveam in aceeasi zi pe 28 aug si acm am mutat pe 4 sept..ce tare.. euam mutat-o pt k era rezervat la local unde vroiam eu pt 28..u d c?

Ms >:D<

monyk
09.07.2009, 15:18:39
buna fetelor! am si eu o rugaminte maaaaaaaaare de tt.puteti sa imi dati informatii despre formatia stil? cat cer , cum canta, ce atmosfera fac etc? pls! ms!
PS monik am vazut k ti-ai mutat data nuntii pe 4 sept ..si eu la fel:))) noi aveam in aceeasi zi pe 28 aug si acm am mutat pe 4 sept..ce tare.. euam mutat-o pt k era rezervat la local unde vroiam eu pt 28..u d c?

si eu tot din acelasi motiv, era ocupat localul pe 28 august!!!
hi hi hi, asta-i chiar tare.

alinanicoleta
09.07.2009, 20:09:51

preturi... 3500 - 4000 lei cred... au si site si poti sa suni si sa vorbesti mai ales ca poti sa si negociezi!!!!! eu am fost la nunti la care au cantat... sincer a fost OKKK insa dupa cum am spus nu mi-a convenit acel fum... dar asta este la alegerea mirilor... daca mirii au vrut fum... normal ca ei s-au conformat!!!!!!!

aroma_de_portocale
09.07.2009, 23:38:52
preturi... 3500 - 4000 lei cred... au si site si poti sa suni si sa vorbesti mai ales ca poti sa si negociezi!!!!! eu am fost la nunti la care au cantat... sincer a fost OKKK insa dupa cum am spus nu mi-a convenit acel fum... dar asta este la alegerea mirilor... daca mirii au vrut fum... normal ca ei s-au conformat!!!!!!!
Le-am trimis azi un mail si mi-au zis ca tariful este de 5000lei pt 2o1o...dar daca zici ca pot sa negociez(stii din sursa sigura ca se poate?) sa incerc sa vad daca lasa din pret...in legatura cu fumul...nu vreau asa ceva..
daca poti sa imi mai dai detalii pls..au facut pauze multe/lungi? cum au cantat(atmosfera), ce ziceau ceilalti invitati..etc..crezi ca merita sa ii iau la nunta? parerea ta sincera pls ca eu i-am ascultat pe net si chiar mi-au placut in comparatie cu altii...
ms mult^:)^ :*:*:*

alinanicoleta
10.07.2009, 12:03:42
Le-am trimis azi un mail si mi-au zis ca tariful este de 5000lei pt 2o1o...dar daca zici ca pot sa negociez(stii din sursa sigura ca se poate?) sa incerc sa vad daca lasa din pret...in legatura cu fumul...nu vreau asa ceva..
daca poti sa imi mai dai detalii pls..au facut pauze multe/lungi? cum au cantat(atmosfera), ce ziceau ceilalti invitati..etc..crezi ca merita sa ii iau la nunta? parerea ta sincera pls ca eu i-am ascultat pe net si chiar mi-au placut in comparatie cu altii...
ms mult^:)^ :*:*:*

Pauze lungi... nu au facut chiar asa.... oricum muzica merge incontinuu... dar depinde si cate soliste vin... daca sunt doua este OKK.... daca e doar una... la 30 minute face pauza 15 minute... de meritat se merita zic eu... chiar fac atmosfera... insa mai conteaza si invitatii pe care ii ai... degeaba este muzica super daca invitatii sunt genul care sa admire...

aroma_de_portocale
10.07.2009, 13:47:38
Pauze lungi... nu au facut chiar asa.... oricum muzica merge incontinuu... dar depinde si cate soliste vin... daca sunt doua este OKK.... daca e doar una... la 30 minute face pauza 15 minute... de meritat se merita zic eu... chiar fac atmosfera... insa mai conteaza si invitatii pe care ii ai... degeaba este muzica super daca invitatii sunt genul care sa admire...
aham..ok ms mult O sa ma mai gandesc... Acum ma bate gandul sa iau dj...nu stiu ce sa fac..cum e mai bine..

alinanicoleta
10.07.2009, 14:07:06
aham..ok ms mult O sa ma mai gandesc... Acum ma bate gandul sa iau dj...nu stiu ce sa fac..cum e mai bine..

la nunta la care am fost si era doar o solista asa era... dar la nunta cealalta la care au cantat ei.. erau 2 soliste... si una canta una facea pauza... si tot asa... cand termina una... si obosea incepea cealalta... insa erau melodii la care cantau amandoua... dar dupa cum am spus... nu cred ca au o regula... cel putin la pauze...

aroma_de_portocale
10.07.2009, 17:16:17
la nunta la care am fost si era doar o solista asa era... dar la nunta cealalta la care au cantat ei.. erau 2 soliste... si una canta una facea pauza... si tot asa... cand termina una... si obosea incepea cealalta... insa erau melodii la care cantau amandoua... dar dupa cum am spus... nu cred ca au o regula... cel putin la pauze...
am vb acum cu ei..si m-au lasat asa cu un gust amar..prima data au zis 5000 apoi mi-au zis ca daca iau si foto si video de la ei 6000 totul , la care eu le-am zis ca am deja foto si am vb deja si pt video la care ei..aaa at daca nu luati de la noi foto si video e 5500 ca sunt deplasari..etc.. asa ca.. cred ca renunt la ei...eu vroiam o formatie din tl pt ca acolo sunt mai ieftine ca la ct..dar asa imi gasesc aici o formatie cu 4500 si stau linistita..daca imi ziceau de la inceput ca e 5500 nu era pb..dar asa.,.. se sucesc acum cand inca nu am vb sigur....nu stiu ...tare mi-e frica ca ma enervez si imi iaU dj si scap cu 1500-2000lei si nu imi mai bat capul..

alinanicoleta
10.07.2009, 20:47:50
am vb acum cu ei..si m-au lasat asa cu un gust amar..prima data au zis 5000 apoi mi-au zis ca daca iau si foto si video de la ei 6000 totul , la care eu le-am zis ca am deja foto si am vb deja si pt video la care ei..aaa at daca nu luati de la noi foto si video e 5500 ca sunt deplasari..etc.. asa ca.. cred ca renunt la ei...eu vroiam o formatie din tl pt ca acolo sunt mai ieftine ca la ct..dar asa imi gasesc aici o formatie cu 4500 si stau linistita..daca imi ziceau de la inceput ca e 5500 nu era pb..dar asa.,.. se sucesc acum cand inca nu am vb sigur....nu stiu ...tare mi-e frica ca ma enervez si imi iaU dj si scap cu 1500-2000lei si nu imi mai bat capul..

adevarul e ca nici mie nu mi-ar place sa joace bambilici cu mine... eu cunosc pe cineva care are nunta anul asta si au negociat la 3000 lei

aroma_de_portocale
10.07.2009, 20:57:48
adevarul e ca nici mie nu mi-ar place sa joace bambilici cu mine... eu cunosc pe cineva care are nunta anul asta si au negociat la 3000 lei
cu cine? cu stil? pff.. si la mine facea figuri ca 5000 e putin, cu toate ca eu nu ii spusesem nimic.. se contrazicea sg...probabil a vazut unde fac nunta,... si a crescut pretul..pfff

alinanicoleta
10.07.2009, 21:03:41
cu cine? cu stil? pff.. si la mine facea figuri ca 5000 e putin, cu toate ca eu nu ii spusesem nimic.. se contrazicea sg...probabil a vazut unde fac nunta,... si a crescut pretul..pfff

probabil... acum nu stiu ce sa zic... eu am avut dj... pai la pretul de 5500 cred ca ii luai pe dinamic

aroma_de_portocale
10.07.2009, 21:38:30
cu numele altor formatii+tarifsi eventual nr de tel ma puteti ajuta?plsss;;)

raluk24ral
11.07.2009, 13:13:41
cu numele altor formatii+tarifsi eventual nr de tel ma puteti ajuta?plsss;;)

Vorbeste cu Dinamic Party. Vezi ca au site cu prestatiile lor si numere de telefon.

aroma_de_portocale
11.07.2009, 18:41:14
Ms>:D< le-am trimis un mail.. sa vad ce zic..

raluk24ral
11.07.2009, 20:10:08
Ms>:D< le-am trimis un mail.. sa vad ce zic..

mai bine suni, pentru ca nu prea intra des pe email (stiu sigur)
asa afli mai repede cat te costa si daca ii vrei ;-)

Elenusi
12.07.2009, 07:55:48
Buna fetelor... o:-) sunt noua pe forumul asta.. am nunta anul urmator si am inceput sa ne interesam de preturi la formatii.. dar cam toate cunt $-) ma puteti ajuta cu un numar de telefon al formatiei actual? multumesc si spor la pregatiri fara prea mult stres.. !

Elenusi
13.07.2009, 20:13:28
Multumesc monyk pentru numar.. dar din pacate sunt noua pe acest forum si imi trebuie un numar de 10 posturi ca sa pot trimite si eu un mesaj privat aici.:"> Sper sa am noroc cu Actual.. si eu am primit recomandari bune despre ei...:)

alinanicoleta
14.07.2009, 14:03:01
Un dj este mai sigur! nu face nici pauze nu are preturi mari si-ti poate aduce la nunta( artificii, costume pentru dansul gainii, fantana de ciocolata, jocuri de lumini)si multe altele si toate astea la un pret maxim de 2.000 lei

Am niste prieteni care au botezul in august... si nu gasesc dj... dar nu stiu ziua...

Ionut_Elena
15.07.2009, 07:59:15
Am niste prieteni care au botezul in august... si nu gasesc dj... dar nu stiu ziua...
nu are cum sa nu gaseasca sa caute in ziar-ul delta erau 5 dj care aveau anunt si cred ca mai sunt! daca are nevoie gaseste!

Anca_Gurgu
17.07.2009, 13:36:50
Salutare la toate miresicile!!!fetelor am si eu o mare rugaminte cine are informatii despre formatia actual in ceea ce priveste pretul,cum canta,dak i-a avut cineva la nunta etc.astept raspuns^:)^ ^:)^ ^:)^ multumesc mult^:)^

Onny_P
17.07.2009, 14:24:34
Salutare la toate miresicile!!!fetelor am si eu o mare rugaminte cine are informatii despre formatia actual in ceea ce priveste pretul,cum canta,dak i-a avut cineva la nunta etc.astept raspuns^:)^ ^:)^ ^:)^ multumesc mult^:)^

Buna. Incearca aici: http://www.youtube.com/watch?v=nEGVjtwuYOA

Nu i-am vazut la nici o nunta si nu pot sa-ti zic cum sunt.
Succes!

ga_bitza86
18.07.2009, 14:57:42
Eu cred ca cel mai bine ar fi sa lasi pe fiecare sa decida si sa nu mai faci publicitate.

Subscriu si eu ... :-"

larisaaliona
27.07.2009, 23:43:35
buna.imi poate lasa si mie cineva cateva numere de telefon de la formatii si dj?am citit toate mesajele referritoare la asta si din cate am inteles,ca formatii,stil,dinamic si actual iar ca dj pe dan stanca parca...va rog dak mi-ati putea lasa telefoanele..

Onny_P
28.07.2009, 07:56:20
buna.imi poate lasa si mie cineva cateva numere de telefon de la formatii si dj?am citit toate mesajele referritoare la asta si din cate am inteles,ca formatii,stil,dinamic si actual iar ca dj pe dan stanca parca...va rog dak mi-ati putea lasa telefoanele..

Ti-am trimis PM.

lyana_D
18.08.2009, 14:16:22
vreau o formatie care sa cante bine,toata noaptea,pana in 4000 ron .stie cineva? dak mergeti pe la nunti anul asta...poate imi spuneti si mie cine a cantat si cum :* ms

alinanicoleta
18.08.2009, 16:02:45
vreau o formatie care sa cante bine,toata noaptea,pana in 4000 ron .stie cineva? dak mergeti pe la nunti anul asta...poate imi spuneti si mie cine a cantat si cum :* ms

nu stiu daca ai sa gasesti... toti cer de la 4000 lei in sus pentru 2009... parca monyk are formatia actual.. si ii cere 4000 lei... si face in 2010.

simona_alexa
24.08.2009, 20:15:24
fetelor vreau pt cineva muzica(dj)si filmat la nunta pe 24 iulie
dati-mi va rog niste numere de telefon si nume bineintteles,cel care ne-a filmat noua ia 24 mil si mi se pare f mult

ELLEN_P
03.09.2009, 00:00:56
dati-mi va rog niste numere de telefon si nume bineintteles,cel care ne-a filmat noua ia 24 mil si mi se pare f mult
si eu as dorii numere de telefon si nume! cu dj din tulcea! cine cunoaste?

ella_donna
03.09.2009, 01:04:45
Pentru simona_alexa. Trimite-mi te rog un pm si te voi ajuta cu niste recomandari. Incerc sa te ajut deoarece si eu am trecut prin faza asta si mi-a fost destul de greu. Pupici !!
P.S Eu nu pot trimite pm datorita faptului ca nu am destule mesaje postate.

ella_donna
03.09.2009, 01:07:35
Greu de crezut ca vei gasi o formatie buna la banii astia . In schimb un DJ bun il gasesti cu mult mai ieftin . Alegerea este a voastra . Pupici !!!

ALIALINTA
09.09.2009, 10:56:05
Fetelor ce stiti de dj pe care ii are Dan Stanca? O sa am si eu pe unul dintre ei si as vrea sa stiu o parere?

SimoBobo
09.09.2009, 12:10:53
Cu formatia dinamic.... din cate stiu eu este o formatie care isi respecta contractele si sincer nu am auzit pe nimeni care sa se planga... faza asta in schimb am auzit-o la localuri... sunt unele localuri care fac asta... gen daca ei considera ca fac profit mai mare cu o nunta decat cu cealalta nunta rezervata... atunci anuleaza... insa si astfel de cazuri sunt foarte rareeeeee!!!!!
Voi fi eu prima care se plange de Dinamic....chiar am plans la propriu !.Am vorbit cu ei am stabilit la 4000 ron ca e criza(initial spusesera 6000)asta dimineata la ora 10 dupa ce ne si intalniseram cu ei ochi in ochi...si la 12 cand sa neintalnim sa dam avans deja semansera CICA cu altii !!!.Asa dezamagita si tradata n-am mai fost neam.Eu doar pe ei mi i-am dorit la nunta si daca n-a fost sa fie am luat un super DJ...sunt foarte multumita pana acum.

SimoBobo
09.09.2009, 12:13:50
Fetelor ce stiti de dj pe care ii are Dan Stanca? O sa am si eu pe unul dintre ei si as vrea sa stiu o parere?
De Dan Stanca ar fi trebuit sa fugi ca de d....!!! are deja 8 procese pe rol si din cate stiu eu nu va mai exista ca"firma"prea mult...am fost la 4 nunti in care a fost si el implicat intr-un fel sau altul:muzica,aranjamente,lumini etc...si toate cele 4 cupluri au fost dezamagite de el...e neserios rau da are o vrajeala in el...te face din cuvinte !!!(l-am cunoscut si eu)

ionelacc
09.09.2009, 22:28:26
da de formatia RITMIC din tulcea,nu spune nimeni nimic ? nu i-ati vazut(auzit) pe la nici o nunta ? <:-P

Anca_Gurgu
09.09.2009, 22:42:18
Voi fi eu prima care se plange de Dinamic....chiar am plans la propriu !.Am vorbit cu ei am stabilit la 4000 ron ca e criza(initial spusesera 6000)asta dimineata la ora 10 dupa ce ne si intalniseram cu ei ochi in ochi...si la 12 cand sa neintalnim sa dam avans deja semansera CICA cu altii !!!.Asa dezamagita si tradata n-am mai fost neam.Eu doar pe ei mi i-am dorit la nunta si daca n-a fost sa fie am luat un super DJ...sunt foarte multumita pana acum.
Hai lasa k e bine si asa ,nu trebuie sa plangi din orice acuma,asta e,sunt pe lume si oameni neseriosi ce sa-i faci?important e sa iasa totul bine si voi sa fiti sanatosi

morenita
11.10.2009, 18:41:12
FETELOR DACA STITI NR DE TLF. ALE UNOR DJ TULCENI(CATALIN,MiHAI,MARIUS etc) ,ASTEPT SA-MI TRIMITETI PM
Va vand un pont. DJ buni(sau formatii) sunt prea OCUPATI/TE ca sa-si faca singuri reclama gratuita pe forum!In fine,nu vreau sa discreditez pe nimeni,fiecare se descurca cum poate..
>:D<

g_raisa
14.10.2009, 09:54:53
fetelor apropo...a auzit careva de DJ Antonio????????????? pls

g_raisa
14.10.2009, 10:14:43
buna...ce Dj ai avut????cum s-a prezentat ?????

g_raisa
14.10.2009, 10:52:20
E bine sa stii ca daca vrei o formatie trebuie sa ii contractezi cu f mult timp inainte,din cate am mai auzit sunt ocupati pt luni bune.Eu nu m-am interesat de formatie ,pt ca nu imi permit ,am ales dj,care ne costa 10 milioane...are aparatura buna,tot ce-i trebuie.Noua ni l-a recomandat cineva,ne-a cerut un avans de 2 mil jum.
vreau si eu un contalt a acestui dj daca se poate

morenita
14.10.2009, 15:47:11
si eu as vrea un DJ bun..dar cine sa ne ajute...:-s

monyk
21.10.2009, 10:43:36
Mie ca si DJ imi place de Adi Tudor....parere personala!!
A fost la nunta nasilor mei si a facut super atmosfera !!

g_raisa
07.11.2009, 12:13:32
eu ieri am vorbit cu el si sincer mi se pare ca-si da prea multe aere de vedeta si nu isi merita banii pentru ceea ce face cere prea mult.
stai linistita k nu numai el cere prea multi bani pt ce face si nici singurul kre are aere de vedeta....care mai decare este mai expert decat celalalt si sincer unii au poze chiar penibile in palmares....si filmari nasoale pline de floricele inimioare.....si tot asa nu mai zic de cei de la audio.....pot fi ei cei mai tari daca omul nu se ridica de la masa si sta k plavanul.....=))

raluk24ral
07.11.2009, 12:31:30
stai linistita k nu numai el cere prea multi bani pt ce face si nici singurul kre are aere de vedeta....care mai decare este mai expert decat celalalt si sincer unii au poze chiar penibile in palmares....si filmari nasoale pline de floricele inimioare.....si tot asa nu mai zic de cei de la audio.....pot fi ei cei mai tari daca omul nu se ridica de la masa si sta k plavanul.....=))

=)) frumos
Tu pe cine ai contractat?

g_raisa
09.11.2009, 17:49:39
deci...care sunt conditiile de legalitate???????????????

djxxx
09.11.2009, 18:02:48
in primul rand trebuie sa aiba licente de la UNIUNEA COMPOZITORILOR SI MUZICOLOGILOR DIN RO si de la OFICIUL ROMAN DE DREPTURI DE AUTOR...ca un sfat pentru miresicile viitoare cand va veti intalni cu dj -ul dvs cereti sa va arate aceste licente....

djxxx
09.11.2009, 18:05:25
ca sa obtina aceste autorizatii trebuie sa aiba cel putin o forma de organizare juridica...PF,SRL...AF...deci va trebui sa faceti un contract cu el prin care aveti obligatii...dar si drepturi in cazul in care el nu va indeplini una sau mai multe din cerintele dvs..

djxxx
09.11.2009, 19:38:06
pentru tine g raisa si pentru celelalte miresici va mai dau un sfat ... e vorba de pret...mare atentie..am auzit preturi pentru dj care fac de rusine chiar si dj din capiatala...ca sa justifice un pret mare va rog sa spuneti prestatorului sa va arate ceea ce ofera...daca este numai vrabia de pe gard....:[email protected] sfatul meu este ca anul viitor sa fiti cele mai exigente si sa negociati preturile pentru ca multi sunt care vor scadea preturile chiar si cu 20 la suta...

djxxx
09.11.2009, 19:49:51
s=ar parea ca nu te-am lamurit ca aici nu este vorba de publicitate ...astept din partea ta o intrebare cu adevarat la subiect...asta daca ai una!!!!!!!

djxxx
09.11.2009, 19:55:44
mai bine ai vedea ce dj iti este recomandat aici de catre persoanele care folosesc acest serviciu...miresici..

g_raisa
09.11.2009, 20:13:31
s=ar parea ca nu te-am lamurit ca aici nu este vorba de publicitate ...astept din partea ta o intrebare cu adevarat la subiect...asta daca ai una!!!!!!!
incercai sa lamuresti???? am avut o singura intrebare si mi-ai raspuns scurt si la obiect...asa cum e normal si pt asta iti multumesc...o seara buna
!!!!!;-)

djxxx
09.11.2009, 21:08:12
si tie .sper sa gasesti cel mai bun dj care sa faca cea mai tare petrecere din nunta ta.daca mai ai intrebari..cu placere.

g_raisa
09.11.2009, 21:10:47
mai bine ai vedea ce dj iti este recomandat aici de catre persoanele care folosesc acest serviciu...miresici..
ce dj e recomandat de persoanele care folosesc acest serviciu....miresici????ca asta nu am inteles!

djxxx
16.11.2009, 14:18:06
Nu vreau sa intru in polemici cu tine sau cu nimeni altcineva.vad ca incerci sa faci cea mai tare petrecere din nunta ta,iar eu itzi doresc casa de piatra si sa ai intradevar cea mai tare petrecere caci alaturi de mancare,muzica este cel mai important condiment.am deschis o adresa in ideea ca va fi cineva sa aiba cu adevarat o intrebare legata de sunet.daca va veti uita si pe alte forumuri exista si acolo asa ceva...dar se pare ca am facut o greseala iar acele false miresici de pe forum care fac publicitate pentru x sau y sunt cele care fac piata...petrecere frumoasa si casa de piatra.daca va avea cineva o intrebare cu adevarat...legata de sunet,cu placere!

deca_nicoleta
16.11.2009, 15:34:08
La avut cineva la nunta pe Visinescu Marius? Ce impresie v-a facut?
Eu am cartea lui de vizita dar nu stiu nimic mai mult despre el.Din cate am inteles este oarecum legat de Europolis.
Daca nu, poate imi puteti da alte nume, numere de telefon.
Multumesc.

djxxx
19.11.2009, 16:57:15
Fiecare dj este unic in felul lui de a se prezenta.Daca dvs nu atzi participat la evenimente sonorizate de dj MARIUS,puteti sa aveti o discutie cu el si apoi sa vedeti ce ofera si celelalte firme(presupunand ca are statut juridic).In orasul nostru sunt in jur de 9 firme care asigura sonorizare si au si sediu,la cat de mare este orasul cred ca oferta lor va putea fi vazuta in cateva ore.Puteti cere un dvd de prezentare pentru cei care nu stiti cum se prezinta ca dj...

sizinuca
19.11.2009, 19:22:26
La avut cineva la nunta pe Visinescu Marius? Ce impresie v-a facut?
Eu am cartea lui de vizita dar nu stiu nimic mai mult despre el.Din cate am inteles este oarecum legat de Europolis.
Daca nu, poate imi puteti da alte nume, numere de telefon.
Multumesc.
eu il am pe dl visinescu. am vazut casete de nunta unde era el dj, plus ca a avut recomandare buna.

mirelutza_tl
19.11.2009, 20:33:18
Marius Visinescu este un foarte bun Dj,am vazut cd de prezentare si ma impresionat<:-P ! Dl Marius Visinescu va fi la nunta mea sunt foarte multumita de alegerea facuta,il recomand si viitoarelor miresici!!! <:-P

larisaaliona
15.12.2009, 22:32:42
eu ii am pe fratii andrei.cik sunt tineri si fac atmosfera buna la orice nunta.nu am vrut dj.cei de la stil si actual deja sunt ocupati:-< .dar ma multumesc cu fratii andrei atat timp cat mi-au fost si recomandati.

cochirlea
06.01.2010, 13:33:34
Buna fetelor

Sunt o miresica din 2010 si nu am DJ. :((
Va rog sa imi trimiteti si mie PM cu ceva recomandari.

Va multumesc

alinanicoleta
06.01.2010, 16:31:34
Buna fetelor

Sunt o miresica din 2010 si nu am DJ. :((
Va rog sa imi trimiteti si mie PM cu ceva recomandari.

Va multumesc

ce numar ai aflat ca sa stiu ce numere trimit... sau numar.. ca numai stiu ce am...

mariammocanueugenia
06.01.2010, 18:24:09
ce numar ai aflat ca sa stiu ce numere trimit... sau numar.. ca numai stiu ce am...

I-am trimis eu un nr, al lui Ionut Bulgaru, daca il stii.

morenita
12.01.2010, 19:13:46
fetelor care aveti nr lui Marius V. sa-mi trimiteti si mie PV.[-o<
Defapt sunt deschisa si la alte propuneri!:*

alinanicoleta
12.01.2010, 21:57:28
I-am trimis eu un nr, al lui Ionut Bulgaru, daca il stii.

il stiu!! e baiat de treaba!

mona20
13.01.2010, 10:34:26
buna, am o intrebare pt.Morenita , am vazut in calendarul ortodox ca nu se fac nunti intre 31mai-29 iunie(postul sf.Petru si Pavel), tu te-ai interesat la biserica daca cununa in post?....sa nu ai surprize atunci.

Theea23
13.01.2010, 11:10:04

Important e ca ai rezolvat... Din punctul meu de vedere nu ai pierdut mare lucru. Repet, din punctul meu de vedere...Eu am fost la vreo 2 nunti la care erau si crede-ma, nu merita banii aia( 60). In primul rand pt ca oamenii nici nu primeau felul de mancare si ei erau la masa, ceva de genul: se canta muzica la sarmale, bateau oamenii din palme in fata nasilor...si dupa ce se termina melodia aia...ei se asezau la masa si bagau prin statie versiunea instrumentala de la "Manuela" a lui Julio Iglesias si melodia de la "teleenciclopedia" :)) Si pe muzica asta asteptau oamenii sa le vina mancarea...Si poate nu ar fi fost asa rau, dar astea erau singurele melodii bagate la masa, cred ca le-am auzit de 5 ori fiecare, pe putin =)) Sunt singurele nunti la care oricat as fi vrut sa dansez...nu s-a putut(restul melodiilor erau majoritatea sarbe din alea indracite de cate 5 minute una,de iti iesea sufletul din tine). Acum,nu stiu...poate sunt persoane carora le place genul asta de prestatie si nu am nimic impotriva...eu doar mi-am spus parerea. Spor in continuare tuturor la pregatiri. Eu sunt culmea stresului acum. :D

lyana_D
13.01.2010, 14:37:29
Important e ca ai rezolvat... Din punctul meu de vedere nu ai pierdut mare lucru. Repet, din punctul meu de vedere...Eu am fost la vreo 2 nunti la care erau si crede-ma, nu merita banii aia( 60). In primul rand pt ca oamenii nici nu primeau felul de mancare si ei erau la masa, ceva de genul: se canta muzica la sarmale, bateau oamenii din palme in fata nasilor...si dupa ce se termina melodia aia...ei se asezau la masa si bagau prin statie versiunea instrumentala de la "Manuela" a lui Julio Iglesias si melodia de la "teleenciclopedia" :)) Si pe muzica asta asteptau oamenii sa le vina mancarea...Si poate nu ar fi fost asa rau, dar astea erau singurele melodii bagate la masa, cred ca le-am auzit de 5 ori fiecare, pe putin =)) Sunt singurele nunti la care oricat as fi vrut sa dansez...nu s-a putut(restul melodiilor erau majoritatea sarbe din alea indracite de cate 5 minute una,de iti iesea sufletul din tine). Acum,nu stiu...poate sunt persoane carora le place genul asta de prestatie si nu am nimic impotriva...eu doar mi-am spus parerea. Spor in continuare tuturor la pregatiri. Eu sunt culmea stresului acum. :D

si eu am patit asa la o nunta unde a cantat Dinamic :-j

alinanicoleta
13.01.2010, 19:46:28

poate asa au vrut miri?? ca la servirea mesei sa aiba un anumit gen de muzica...

morenita
13.01.2010, 21:25:37
Fetelor,ce DJ mai cunoasteti?Dar care sa nu puna manele...:-\ CAUT DJ!!

morenita
13.01.2010, 21:28:50
buna, am o intrebare pt.Morenita , am vazut in calendarul ortodox ca nu se fac nunti intre 31mai-29 iunie(postul sf.Petru si Pavel), tu te-ai interesat la biserica daca cununa in post?....sa nu ai surprize atunci.

O facem in rit catolic :-p

alinanicoleta
13.01.2010, 22:25:40
Fetelor,ce DJ mai cunoasteti?Dar care sa nu puna manele...:-\ CAUT DJ!!

pai orice dj poate sa faca asta... poti sa ii spui ca nu vrei manele!!! pana la urma tu il platesti nu altcineva

evag
20.01.2010, 21:23:59
stiti ceva de formatia efect din tulcea? mi-au fost recomandati, dar nu am apucat sa iau cd-urile lor.

multumesc frumos :)

lyana_D
20.01.2010, 21:26:04
stiti ceva de formatia efect din tulcea? mi-au fost recomandati, dar nu am apucat sa iau cd-urile lor.

multumesc frumos :)

eu nu am auzit de ei :-?? cel mai bine e sa-i ascultati inainte ;)

mirelutza_tl
20.01.2010, 21:53:56
buna seara,pe mine ma ingrozit pretul formatiilor din tulcea,sincer....
eu am dat cautare pe yotube sa vad cum canta...chiar nu merita zecile de milioane care le cer....prea mult!
morenita ai luat legatura cu marius v???

lyana_D
20.01.2010, 22:26:11
eu am dat cautare pe yotube sa vad cum canta...chiar nu merita zecile de milioane care le cer....prea mult!

si eu zic k cer prea mult ... totusi ink e an de criza :P

alina_miresica_disperata
21.01.2010, 11:40:43
eu i-am avut pe cei de la Dinamic si mi-au placut atat de mult incat am hotarat sa-i luam si la botez cand o fi cazul!!!!

cosmina_g
22.01.2010, 12:54:37
ca si dj. mi-au fost recomandati adi tudor si ionut,de la ellen p. ce stiti despre ei?

hellen_floryn
22.01.2010, 18:02:08
ca si dj. mi-au fost recomandati adi tudor si ionut,de la ellen p. ce stiti despre ei?

eu pe ionut il am la nunta, insa eu il cunosc de foarte multi ani, mi-e prieten dinainte sa se acupe cu asa ceva. ce pot sa iti zic k e un baiat f d treaba si serios, are mel variate si pe toate gusturile. ce ti-as recomanda e sa vb cu el si puteti f bn stabili impreuna ce si cum vrei. e foarte deschis k si persoana

alinanicoleta
22.01.2010, 20:37:46

nu ai fost la nicio nunta la care au fost ei prezenti? foarte multe "miresici de aici' sunt chiar persoane care se ocupa cu asa ceva... uneori chiar ne intreaba chipurile de parca nu ne-am da seama... despre cat de zelosi sunt atunci cand isi presteaza job-ul...
am fost la o nunta si botez la care a fost ionut OK la nunta si la botez la mine a fost adi tudor OK... muzica... iti pune ceea ce vrei tu!! eu acum vorbesc de ambii... deci singurul lucru care sa te faca sa alegi e pretul... alege pe cel care iti zice mai putin.

morenita
22.01.2010, 21:34:26

Eu nici nu ma complic cu formatii fiindca niciodata nu mi-au placut la nunti!! Canta aceleasi piese de acum 20 de ani!
N-am luat leg inca...si nu stiu cum sa fac,fiindca nu mai vin in tara pana la nunta..:-SS

alinanicoleta
23.01.2010, 08:49:28
Eu nici nu ma complic cu formatii fiindca niciodata nu mi-au placut la nunti!! Canta aceleasi piese de acum 20 de ani!
N-am luat leg inca...si nu stiu cum sa fac,fiindca nu mai vin in tara pana la nunta..:-SS

eu in locul tau as suna si as vorbi si nasa ta sa rezolve aici... avans etc... sa nu te trezesti fara!!!!

morenita
23.01.2010, 17:12:49
eu in locul tau as suna si as vorbi si nasa ta sa rezolve aici... avans etc... sa nu te trezesti fara!!!!

Fara ce?Fara DJ??[-X Ma speriati amandoua!
Oricum ea are bebe si zice ca n-are timp!
Dar in iunie nu se fac nunti,asa ca nu-mi fac probleme,rezolv eu singurica :-p

alinanicoleta
23.01.2010, 17:53:13
Fara ce?Fara DJ??[-X Ma speriati amandoua!
Oricum ea are bebe si zice ca n-are timp!
Dar in iunie nu se fac nunti,asa ca nu-mi fac probleme,rezolv eu singurica :-p
nu se fac nunti dar botezuri se fac...

deca_nicoleta
30.01.2010, 14:37:39
Marius Visinescu este un foarte bun Dj,am vazut cd de prezentare si ma impresionat<:-P ! Dl Marius Visinescu va fi la nunta mea sunt foarte multumita de alegerea facuta,il recomand si viitoarelor miresici!!! <:-P
Buna
Eu vreau sa merg sa inchei contractul azi?
De curiozitate ce pret ti-a zis?
Eu intelesesem 1200 poate cu 100/150 mai mult decat anul trecut cu tot cu lumini, baloane, fum.
Si acum mi-a zis 1200 simplu. Si inca 300 pentru lumini....

deca_nicoleta
30.01.2010, 14:41:59
Scuze
Asta trebuia sa fie pe privat.

mirunaaa
01.02.2010, 22:23:11
Buna
Eu vreau sa merg sa inchei contractul azi?
De curiozitate ce pret ti-a zis?
Eu intelesesem 1200 poate cu 100/150 mai mult decat anul trecut cu tot cu lumini, baloane, fum.
Si acum mi-a zis 1200 simplu. Si inca 300 pentru lumini....
Si totusi... este mult... 1.000 cu tot cu lumini am luat eu!

evag
01.02.2010, 23:43:10
un dj bun? ce imi recomandati? :-s

mihaela06
02.02.2010, 17:17:44

Eu l-am avut pe Adi Tudor si am fost foarte multumita. Aprecieri a primit si de la invitati.

evag
02.02.2010, 22:58:50
Eu l-am avut pe Adi Tudor si am fost foarte multumita. Aprecieri a primit si de la invitati.
si imi poti trimite un pm cu numarul lui, te rog? sau ceva date de contact? :)

mirunaaa
06.02.2010, 09:41:49
Marius Visinescu, Dj Costy, Ionut Bulgaru, Adi Tudor, si cam atat am auzit eu! Bine sunt multi... dar, de cei 4 chiar lucruri bune!

alinanicoleta
06.02.2010, 13:08:10

si eu tot pe adi tudor l-am avut nunta-botez

evag
07.02.2010, 03:37:09
Marius Visinescu, Dj Costy, Ionut Bulgaru, Adi Tudor, si cam atat am auzit eu! Bine sunt multi... dar, de cei 4 chiar lucruri bune!
si aveti ceva numere de telefon? sau date contacte? imi puteti trimite si mie pm va rog frumos? :)

si inca ceva...de dj savin sau sabin ati auzit?:-? mi-a fost recomandat si as mai vrea sa mai aud pareri :)

multumesc mult!

mirunaaa
07.02.2010, 19:19:07
si aveti ceva numere de telefon? sau date contacte? imi puteti trimite si mie pm va rog frumos? :)

si inca ceva...de dj savin sau sabin ati auzit?:-? mi-a fost recomandat si as mai vrea sa mai aud pareri :)

multumesc mult!
Eu nu am auzit! Si chiar am citit multe discutii pe aici si chiar nimic! Daca au auzit fetele...

evag
07.02.2010, 19:42:31
Eu nu am auzit! Si chiar am citit multe discutii pe aici si chiar nimic! Daca au auzit fetele...
mi l-a recomandat marius v. l-am sunat si era ocupat si mi l-a recomandat pe acest dl savin sau sabin. dar nu auzisem nimic de el si m-am gandit sa va intreb si pe voi :-\

Anca_Gurgu
21.02.2010, 11:56:53
da deci eu o sa fiu singura cu 2 formatii la nunta:-? ce sa va spun fetelor??asta a fost dorinta sotului sa aiba manele si a mea sa am formatie care sa imi cante toate genuriel de muzica.asa k am impacat si varza si capra=)) .asa k dak vreti manele si va plac,va astept cu drag la nunta mea>:D< :x

lyana_D
21.02.2010, 12:46:03
da deci eu o sa fiu singura cu 2 formatii la nunta:-? ce sa va spun fetelor??asta a fost dorinta sotului sa aiba manele si a mea sa am formatie care sa imi cante toate genuriel de muzica.asa k am impacat si varza si capra=)) .asa k dak vreti manele si va plac,va astept cu drag la nunta mea>:D< :x

;)) fain asa,ce sa zic :P

alinanicoleta
21.02.2010, 15:03:59

dar cei pe care iai ales tu nu cantau si manele? ca sa nu ai cheltuiala dubla?

Anca_Gurgu
21.02.2010, 15:21:23
dar cei pe care iai ales tu nu cantau si manele? ca sa nu ai cheltuiala dubla?
ba da iubita mea,canta si manele ,dar adevarul e k sunt cam varza la capitolul asta.si cum sotului meu ii plac manelele si si-a dorit dintotdeauna un taraf la nunta,am zis sa ii facem si lui damblaua si uite asa s-a ajuns la 2 formatii.si cheltuiala o sa fie mai mult decat dubla:((

alinanicoleta
21.02.2010, 15:23:19
ba da iubita mea,canta si manele ,dar adevarul e k sunt cam varza la capitolul asta.si cum sotului meu ii plac manelele si si-a dorit dintotdeauna un taraf la nunta,am zis sa ii facem si lui damblaua si uite asa s-a ajuns la 2 formatii.si cheltuiala o sa fie mai mult decat dubla:((

asta e... singuru lucru ar fi ca formatia aleasa de tine atunci cand sunt manele sa puna cd-ul sa cante...

Anca_Gurgu
21.02.2010, 15:26:05
asta e... singuru lucru ar fi ca formatia aleasa de tine atunci cand sunt manele sa puna cd-ul sa cante...
mai noi am vb deja cu ei si atunci cand o sa cante manele ei o sa aiba pauza si invers.acum vom vedea la fata locului cine va canta mai mult si cine va sta mai lumt pe bara

eu oricum dansez pe toate genurile de muzica asa k nu o sa am probleme;-)

alinanicoleta
21.02.2010, 15:28:18
e ok atunci!!! era bine daca gaseai liber oo formatie care canta chiar toate genurile... asa scapai... dar asta e... daca asa a fost sa fie... important e sa va distrati voi!

vanessa_30
11.03.2010, 21:43:17
toti dj acestia stiu ca sunt colaboratori la premiere mariage ,mi a spus cineva,si eu am vb la ei la firma si am inteles ca si foto si video de toate si tot asa cu cei mai buni din oras

http://www.SiteVacuum.com/publisher/GoogleSearchIconShadow.gifhttp://www.SiteVacuum.com/publisher/SuperSearchIconShadow.gif

alinanicoleta
11.03.2010, 22:13:17
toti dj acestia stiu ca sunt colaboratori la premiere mariage ,mi a spus cineva,si eu am vb la ei la firma si am inteles ca si foto si video de toate si tot asa cu cei mai buni din oras

http://www.SiteVacuum.com/publisher/GoogleSearchIconShadow.gifhttp://www.SiteVacuum.com/publisher/SuperSearchIconShadow.gif

dupa parerea mea... toti dj... cameramanii colaboreaza cu toate firmele de acest gen... cel putin de unii dintre ei nici nu am auzit! asa ca nu stiu cat de buni sunt;))

alex99_p
12.03.2010, 17:44:15
aaa..dc vreti sa ma ajutati...stiti formatii bune?

Iti recomand din tot sufletul formatia "Dinamic 1"! Sunt extraordinari, iti spun nu ai mai auzit asa ceva!!! I-au innebunit pe invitatii mei, au un repertoriu foarte vast si nu se opresc deloc, au cantat toata noaptea non-stop. Multi din invitati au luat nr. de tel sa ii contacteze pentru evenimente viitoare....Din cate stiu sunt foarte cautati si ocupati, dar cu criza asta poate ai noroc.

Ai grija sa fie Dinamic 1, nu Dinamic 2 ca nu sunt prea grozavi aceea!

Succes cu pregatirile!!

geanyna23
12.03.2010, 20:29:33
Iti recomand din tot sufletul formatia "Dinamic 1"! Sunt extraordinari, iti spun nu ai mai auzit asa ceva!!! I-au innebunit pe invitatii mei, au un repertoriu foarte vast si nu se opresc deloc, au cantat toata noaptea non-stop. Multi din invitati au luat nr. de tel sa ii contacteze pentru evenimente viitoare....Din cate stiu sunt foarte cautati si ocupati, dar cu criza asta poate ai noroc.

Succes cu pregatirile!!

dinamic nu mai este in aceeasi formatie,cativa dintre ei au renuntat si si-au facut o alta formatie care nu imi aduc sigur aminte cum se numeste

raluk24ral
13.03.2010, 09:52:14

Succes cu pregatirile!!

In Tulcea?? stiam doar de "Dinamicparty" ;))

monyk
13.03.2010, 11:39:36

Succes cu pregatirile!!

Dinamic este unul singur, au si site dinamicparty punct ro si este formata din: Liviu, Anca, Gica si pe celalalt am uitat cum il cheama.

Elenusi
13.03.2010, 13:09:56
Dinamic este unul singur, au si site dinamicparty punct ro si este formata din: Liviu, Anca, Gica si pe celalalt am uitat cum il cheama.
Da este adevarat, dar Stefan care pe vremuri facea parte din formatia Dinamic s-a despartit de ei si si-a creat propria formatie .. si anume Actual ...cred ca despre asta vb alex... sau am confundat eu formatiile?exista si dinamic 2 cumva?

monyk
13.03.2010, 14:06:09
Da este adevarat, dar Stefan care pe vremuri facea parte din formatia Dinamic s-a despartit de ei si si-a creat propria formatie .. si anume Actual ...cred ca despre asta vb alex... sau am confundat eu formatiile?exista si dinamic 2 cumva?

uite ca pe baiatul cu acordeonul de la Actual nu stiu cum il cheama dar baiatul de la orga e Alin, la voce e Anda (sotia lui Alin) si mai e inca unu care e nou, mai in varsta.
Mie actual imi canta si Alin cu Anda imi sunt vecini.

geanyna23
13.03.2010, 20:55:44
GEORGE;),dar cum spuneam si mai sus s-au despartit si paremise acum se numesc "delta"nu sunt f sigura,oricum,daca vreti informatii si detalii va ofer

marianna_25
17.03.2010, 15:48:00
o sa imi iau un dj pentru ca formatiile cer foarte multi bani...am vorbit deja la firma de organizat evenimente la care am fost,pe gavriloc c. despre un dj foarte bun si vine si cu lumini si cu masina de fum si baloane,etc, m i se pare mult mai frumos si in primul rand mai convenabil,astept tel. lor sa ne intalnim cu el si sa vorbim .

mirunaaa
17.03.2010, 20:07:08
o sa imi iau un dj pentru ca formatiile cer foarte multi bani...am vorbit deja la firma de organizat evenimente la care am fost,pe gavriloc c. despre un dj foarte bun si vine si cu lumini si cu masina de fum si baloane,etc, m i se pare mult mai frumos si in primul rand mai convenabil,astept tel. lor sa ne intalnim cu el si sa vorbim .
Si ce dj? Are un nume ti-a zis despre cine este vorba? Si ca pret pentru toate cu jocuri de lumini fum si balonase cat te costa??? Ca si eu am dj tot cu lumini si altele, doream sa stiu cam la ce pret sa fac o comparatie!

marianna_25
18.03.2010, 16:55:54
mi e teama sa ii spun numele ca sa nu i fac reclama..dar ma costa cu tot 1500 lei

mirunaaa
18.03.2010, 22:18:54
mi e teama sa ii spun numele ca sa nu i fac reclama..dar ma costa cu tot 1500 lei
Stai linistita ca poti sa-i spui numele... eu am in felul urmator: MUZICA, LUMINI, DANSATOARE, ARTIFICII,FANTANA DE CIOCOLATA, MASINA DE BALONASE SI TOATE ASTEA MA COSTA 16 MIL CU UN MIL MAI MULT...

morenita
28.03.2010, 18:54:38
Buna fetelor,sunt in cautare de DJ,pe lista il am pe Marius V.dar daca aveti si alte recomandari ,va astept pe PM(numai de la fetele care i-au avut la nunti)L-)
Multumesc anticipat!

alinanicoleta
28.03.2010, 19:32:42
Buna fetelor,sunt in cautare de DJ,pe lista il am pe Marius V.dar daca aveti si alte recomandari ,va astept pe PM(numai de la fetele care i-au avut la nunti)L-)
Multumesc anticipat!

eu l-am avut pe adi tudor

geanyna23
28.03.2010, 22:08:59
Multumesc anticipat!

eu l-am avut pe stanca

morenita
01.04.2010, 14:42:11
Da dar nu stiu pe cine sa aleg...ca n-am cum sa-i ascult... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020461.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

mirunaaa
01.04.2010, 20:58:26
Da dar nu stiu pe cine sa aleg...ca n-am cum sa-i ascult... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020461.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)
Pai nu ai pe cineva de incredere in Tulcea?... frati surori mama soacra?

alinanicoleta
01.04.2010, 23:07:53

e cam grele la capitolul asta!!!

mirunaaa
02.04.2010, 18:09:22
e cam grele la capitolul asta!!!
pai de ce sa fie greu atat timp cat ai o persoana in Tulcea si sa mearga la toti dj sa vada cam ce ofera la ce preturi si care i s-a parut mai interesant! simplu scurt si la obiect restul detaliilor legate de muzica si genuri le stabileste chiar si in ziua nuntii la salon gen: fara manele fara dedicatii fara numar etc...

morenita
03.04.2010, 00:39:46
pai de ce sa fie greu atat timp cat ai o persoana in Tulcea si sa mearga la toti dj sa vada cam ce ofera la ce preturi si care i s-a parut mai interesant! simplu scurt si la obiect restul detaliilor legate de muzica si genuri le stabileste chiar si in ziua nuntii la salon gen: fara manele fara dedicatii fara numar etc...

E greu de ales fiindca nu sunt prezenta,nu pot alege un DJ din descrierea rudelor;trebuie sa-l vezi,sa-l asculti,sa stabilesti un playlist,apoi sa decizi!

mirunaaa
03.04.2010, 15:48:01
E greu de ales fiindca nu sunt prezenta,nu pot alege un DJ din descrierea rudelor;trebuie sa-l vezi,sa-l asculti,sa stabilesti un playlist,apoi sa decizi!
Atunci cand ajungi in Tulcea il cauti! Oricum este in post si marea majoritate dintre dj sunt liberi!

morenita
22.04.2010, 17:38:25
Fetelor inca mai astept sa ma ajutati cu numele unor DJ profesionisti http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002041D.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

alinanicoleta
22.04.2010, 18:02:02
Fetelor inca mai astept sa ma ajutati cu numele unor DJ profesionisti http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002041D.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

pai.. faza e ca nu sunt prea multi!

monyk
22.04.2010, 18:14:50

inca nu ai dj? ufff, cam nasol ca mai ai putin timp si nu cred ca o sa mai gasesti dj liberi

morenita
22.04.2010, 18:41:05
inca nu ai dj? ufff, cam nasol ca mai ai putin timp si nu cred ca o sa mai gasesti dj liberi

Eu fac nunta in post,19 cade in postul lui Petru si Pavel..

mirelutza_tl
22.04.2010, 23:20:11
dc nu il suni pe marius v?:)>-

geanyna23
22.04.2010, 23:22:52
pai care sunt s-au cam scris pe aici...alege si u ceva

morenita
22.04.2010, 23:40:12
Da fetelor,eu aleg,dar cum?Ca nu-i cunosc,trebuie sa-mi arate cum sunt la nunti,vreau sa vad un demo ceva,nu pot sa bat palma cu el asa..ca-l stiu din auzite..Trebuie sa-mi demonstreze cum e,nu?L-am sunat pe unul de exemplu,l-am intrebat daca e DJ si mi-a spus ca face de toate la nunti,printre care si pe post de DJ...:))(nu e Marius)
Nu-mi pot risca petrecerea cu oricine.Sau mai sunt unii care cu o mana iti face poza si cu cealalta te filmeaza....de ras

alinanicoleta
23.04.2010, 09:07:56
Da fetelor,eu aleg,dar cum?Ca nu-i cunosc,trebuie sa-mi arate cum sunt la nunti,vreau sa vad un demo ceva,nu pot sa bat palma cu el asa..ca-l stiu din auzite..Trebuie sa-mi demonstreze cum e,nu?L-am sunat pe unul de exemplu,l-am intrebat daca e DJ si mi-a spus ca face de toate la nunti,printre care si pe post de DJ...:))(nu e Marius)
Nu-mi pot risca petrecerea cu oricine.Sau mai sunt unii care cu o mana iti face poza si cu cealalta te filmeaza....de ras

spre fericirea mea nu am vazut asa ceva insa timpul nu e pierdut! chiar nu stiu ce sa zic... ai dreptate! e dificil pana nu vezi... asa noi putem sa iti zicem si tu apoi sa nu fi multumita... 8-|

morenita
23.04.2010, 20:07:40
Nu sunt pretentioasa,muzica trebuie sa fie pe placul tuturor si sa faca atmosfera placuta,nu cer minuni...a..si fara manele!!!
Ma gandeam eventual si la o formatie,chiar dc vom fi putini,ce grupuri mai canta pe la nunti in afara de Actual si Dinamic?

alinanicoleta
23.04.2010, 20:24:30
Poate,oricum nu sunt pretentioasa,muzica trebuie sa fie pe placul tuturor si sa faca atmosfera placuta,nu cer minuni...
Ma gandeam eventual si la o formatie,chiar dc vom fi putini,ce grupuri mai canta pe la nunti in afara de Actual si Dinamic?

mai este si stil... astia canta toate genurile din cate am vazut daca dai pe youtube gasesti de stil! au si site din cate stiu

cochirlea
24.04.2010, 22:50:31
Fetelor

Nu merita sa platiti asa mult petru formatie.
Eu am ales DJ Ionut si a fost extraordinara muzica (multi mi au spus ca e prima nunta la care au fost fara formatie, si au zis ca a fost super muzica).
Multe surprize primite din partea dj ului care au facut o super admosfera.
A fost pe faza la toate momentele principale, impreuna cu prietena lui au si cantat live, o pereche zambareata care iti transmiteau starea lor de bine dispunere, si ce mi a placut foarte mult este ca au stat cu ochii pe noi toata noaptea si de fiecare data cand ne asezam si stateam prea mult ne scotea la dans :-p.

Multumim foarte mult Ionut.

Miresici, daca aveti intrebari va astept.

Pup

alinanicoleta
25.04.2010, 09:20:23
Fetelor

Nu merita sa platiti asa mult petru formatie.
Eu am ales DJ Ionut si a fost extraordinara muzica (multi mi au spus ca e prima nunta la care au fost fara formatie, si au zis ca a fost super muzica).
Multe surprize primite din partea dj ului care au facut o super admosfera.
A fost pe faza la toate momentele principale, impreuna cu prietena lui au si cantat live, o pereche zambareata care iti transmiteau starea lor de bine dispunere, si ce mi a placut foarte mult este ca au stat cu ochii pe noi toata noaptea si de fiecare data cand ne asezam si stateam prea mult ne scotea la dans :-p.

Multumim foarte mult Ionut.

Miresici, daca aveti intrebari va astept.

Pup

Ma bucur ca ai fost multumita!!! cred ca sunt singurii care fac asa adica sa cante live etc... Ionut Bulgaru si Adi Tudor... la altii nu am vazut! de aceea de fel ii recomand si eu pe amandoi!

geanyna23
25.04.2010, 11:40:07
Ma bucur ca ai fost multumita!!! cred ca sunt singurii care fac asa adica sa cante live etc... Ionut Bulgaru si Adi Tudor... la altii nu am vazut! de aceea de fel ii recomand si eu pe amandoi!
si la mine a cantat live stanca,da vreau sa va zic ca nu a stat 2 min jos si nu ne-a lasat nici pe noi s-a dansat toata noapte,nu am vz niciodata ringul gol si a fost atent la toate si imediat punea muzica care merge cel mai bn si toata lumea mi-a zis ca nu au fost la nici o nunta unde sa se danseze asa de mult si sa aiba asa muzica

alinanicoleta
25.04.2010, 17:36:14
si la mine a cantat live stanca,da vreau sa va zic ca nu a stat 2 min jos si nu ne-a lasat nici pe noi s-a dansat toata noapte,nu am vz niciodata ringul gol si a fost atent la toate si imediat punea muzica care merge cel mai bn si toata lumea mi-a zis ca nu au fost la nici o nunta unde sa se danseze asa de mult si sa aiba asa muzica

pe stanca nu l-am vazut niciodata prestand de aceea nu pot spune nimic... insa orice e posibil! eu consider acum ca mai conteaza si oamenii pe care ii ai la nunta nu numai muzica...

morenita
25.04.2010, 23:36:21
Multumesc fetelor...#:-Sacum ramane sa stabilesc pe cine aleg..Incepand de maine am sa ma ocup de MUZICA,deja intrasem in panica,m-a ajutat si Google...
Incepe numaratoarea inversa... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200DB.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

alinanicoleta
26.04.2010, 18:04:34
Multumesc fetelor...#:-Sacum ramane sa stabilesc pe cine aleg..Incepand de maine am sa ma ocup de MUZICA,deja intrasem in panica,m-a ajutat si Google...
Incepe numaratoarea inversa... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200DB.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

nu ai de ce sa intri in panica!!!! pentru ca ai nunta in post asa ca ai de unde alege!!!!

geanyna23
26.04.2010, 19:37:21
nu ai de ce sa intri in panica!!!! pentru ca ai nunta in post asa ca ai de unde alege!!!!
totusi cu toate ca e post sa nu te lasi in baza asta ca cu toate astea,sunt banchete,majorate,botezuri si tot au de lucru mai ales ca in iunie sunt ff multe banchete

alinanicoleta
26.04.2010, 22:59:04
totusi cu toate ca e post sa nu te lasi in baza asta ca cu toate astea,sunt banchete,majorate,botezuri si tot au de lucru mai ales ca in iunie sunt ff multe banchete

stai ca ai dreptate!!!! nici nu m-am gandit:-s

geanyna23
26.04.2010, 23:02:09
stai ca ai dreptate!!!! nici nu m-am gandit:-s
va zic din proprie experienta...cand lucram..era mult mai aglomerata luna iunie decat orice alta luna in care se puteau face nunti