PDA

Versiunea completa : Miresici din Irlanda

meee
09.09.2008, 10:09:47
Salut sunt o viitoare miresica pe 2009 si de o luna sunt in Irlanda .

Nunta o vom tine in tara . Am nevoie de ajutorul vostru . N-o sa ajung in tara decat cu o luna inainte de nunta si echipamentul de mireasa am de gand sa-l cumpar de aici .

In mare m-am uitat prin magazine si la rochie inca nu vad o mare problema dar in schimb la pantofi da . Cel mai mic numar aici , care este 3 , mie imi este mare. Este cineva care m-ar putea indruma ?

Eu stau in Dublin si am nevoie de ajutorul vostru .

Va multumesc si astept raspunsurie voastre !

monicas
29.10.2008, 12:31:15
Salut sunt o viitoare miresica pe 2009 si de o luna sunt in Irlanda .

Nunta o vom tine in tara . Am nevoie de ajutorul vostru . N-o sa ajung in tara decat cu o luna inainte de nunta si echipamentul de mireasa am de gand sa-l cumpar de aici .

In mare m-am uitat prin magazine si la rochie inca nu vad o mare problema dar in schimb la pantofi da . Cel mai mic numar aici , care este 3 , mie imi este mare. Este cineva care m-ar putea indruma ?

Eu stau in Dublin si am nevoie de ajutorul vostru .

Va multumesc si astept raspunsurie voastre !

Buna, eu locuiesc in Belfast, destul de aproape de tine. Te-as sfatui sa intrebi la magazine daca iti pot aduce marimea ta pe comanda. Au modalitati de masura piciorul si iti vor aduce marimea necesara. Din pacate nu cred ca multe magazine au asemena posibilitati... Trebuie sa intrebi peste tot. Eu am vazut si incaltaminte marimea 2.

Succes

lucia_bk
25.06.2010, 11:18:42
ce misto...irlanda...cum evremea acolo?mi-ar place si mie....:x

Mady_tzutzu
22.03.2011, 21:22:45
Cu mine 4 :D.

Unde esti mai exact? eu sunt in sud, in waterford

Mady_tzutzu
22.03.2011, 21:25:39
ce misto...irlanda...cum evremea acolo?mi-ar place si mie....:x

Mi-a luat mie aproape un an sa iti vad mesajul, dar iti raspund oricum. Vremea aici...mie una imi place. Nu e asa frig iarna ca in Ro si nu e asa cald vara precum in ro. Si cum....mie extremele nu imi plac....mi se pare super. Ploua mai mult decat la noi, si deseori poate fi ceata, dar majoritatea timpului e o primavara continua. Azi de exemplu am avut vreo 18-20 de grade, soare, frumos, s-a stat la maneca scurta