PDA

Versiunea completa : President 3

bebe_emilia
23.09.2008, 21:51:39
Buna seara ,
la anul in septembrie am nunta la president 3. Am fost si am vazut restaurantul si a iesit foarte frumos. A avut cineva nunta acolo sau ati fost acolo la vreo nunta?

georgetaR
21.10.2008, 14:06:58
Buna seara ,
la anul in septembrie am nunta la president 3. Am fost si am vazut restaurantul si a iesit foarte frumos. A avut cineva nunta acolo sau ati fost acolo la vreo nunta?

Buna,

Eu am nunta acolo anul viitor in august;am fost si eu acolo ..nu prea ma incanta materialul din care sunt imbracate scaunele si mesele...este creponat ..nu prea e genul meu...
Te*ai apucat de ceva pt nunta??
Tie iti place??sau iti angajezi firma de servicii....ma intereseaza si pe mine dc ai auzit de vreo firma buna in Ploiesti...ai formatie??sau ai Dj???cunosti ceva lautari buni?
Am inteles ca servirea este ff buna ....si totul este foarte frumos aranjat...la mese vesela si tacamurile...

Mai pastram legatura

madii113
21.10.2008, 22:24:10
Am un coleg care face acolo in iunie.
Tinem legatura si va spun cum decurg lucrurile la el care face primul.
Pupici.

anita20052005
20.02.2009, 20:54:15
fetelor eu stiu ca dupa paste schima materialul noua asa ne-a zis nu va grabiti si vedeti sa imi spuneti si mie daca se tine de promisiune pls

bebe_emilia
09.03.2009, 08:17:05
o sa pun cateva poze

anita20052005
14.03.2009, 00:09:12
1 cel de la sud are deasupra hotel pup

olgutza26
15.03.2009, 19:34:17
si la president 2 au camere

roxana87
12.07.2009, 13:14:00
poze pe hotelrestaurantpresident.ro

ADRIANA_ADY17
12.07.2009, 23:10:52
buna fetelor.eu am nunta in august la president 3 si am vazut pe site noile scaune si huse.sunt ok.eu o sa le las pe acelea care sunt si eventual o sa pun ori sfestnice ori un mic aranjament floral pe mese.daca e prea incarcat o sa iasa nasol.e prea elegant salonul si nu are nevoie de prea multe aranjamente.

alyna_alyna
26.08.2009, 17:07:59
buna fetelor.eu am nunta in august la president 3 si am vazut pe site noile scaune si huse.sunt ok.eu o sa le las pe acelea care sunt si eventual o sa pun ori sfestnice ori un mic aranjament floral pe mese.daca e prea incarcat o sa iasa nasol.e prea elegant salonul si nu are nevoie de prea multe aranjamente.

buna...
la president 3 o sa fac si eu nunta in iunie la anu...crezi ca ai putea te rog mult sa imi zici si mie impresii...despre servire...despre mancare...si daca ti-au pus huse pe scaun??///eu as vrea sa las totul asa cum este arata mult mai elegant decat daca as pune huse lucioase pe scaune...mersi anticipat

bebesorinik
27.08.2009, 14:43:31
buna, poate cineva sa imi spuna de ofertele de la president 1, 2, 3...in sensul de pret...si ce include..ce aranjament al salii ofera...meniuri...chiar mi-a placut cum arata...si am mai auzit de un restaurant care se afla in Mihai Bravu..ceva cu gradina..dar nu stiu unde se afla..ca nah..asa e din vorba in vorba...poate stie cineva..poooop

Gloriuta
28.08.2009, 13:14:58
Fetelor,
A fost cineva recent la vreo nunta la Bulevard ?
Am auzit ca este super misto acolo.

strumf08
28.08.2009, 15:10:48
Fetelor,

asa e.....e foarte elegant restaurantul, daca as face facut nunta acolo n-as mai lua ca si decoratiuni decat flori...meniul e ceva mai scump decat la alte restaurante si din pacate iti impun formatia lor...a! si ce m-a dat inapoi complet (pe langa faptul ca nu mai aveau liber pt 2009, dar as fi acceptat si 2010) iti cer mult pt ospatari, un procent din valoarea meniurilor, dar nu mai stiu cat...retin decat ca e o suma dubla fata de alte localuri

Gloriuta
31.08.2009, 11:02:04
asa e.....e foarte elegant restaurantul, daca as face facut nunta acolo n-as mai lua ca si decoratiuni decat flori...meniul e ceva mai scump decat la alte restaurante si din pacate iti impun formatia lor...a! si ce m-a dat inapoi complet (pe langa faptul ca nu mai aveau liber pt 2009, dar as fi acceptat si 2010) iti cer mult pt ospatari, un procent din valoarea meniurilor, dar nu mai stiu cat...retin decat ca e o suma dubla fata de alte localuri

Inteleg, multumesc mult pentru informatii.
De frumos, este frumos, desi inteleg ca unii nu au fost multumiti ca au stat la "separeuri" si nu s-au vazut toate mesele ..
Mie una mi se pare asta un avantaj...

roxamyka
01.09.2009, 15:43:35
cat este meniul pt anul asta acolo....??

olgutza26
03.09.2009, 09:53:30
acolo.... unde? te referi la president 3? sau la bulevard despre care fetele tot vorbeau aici, fara sa fie atente ca e topic separat pt bulevard[-X

Gloriuta
03.09.2009, 11:03:55
acolo.... unde? te referi la president 3? sau la bulevard despre care fetele tot vorbeau aici, fara sa fie atente ca e topic separat pt bulevard[-X

Olgutza, scuza-ma te rog..eu am incurcat borcanele si fetele au fost totusi dragute sa-mi raspunda, sunt si eu mai noua si nu ma descurc asa de bine ca voi...
dar pana la nunta, cred ca voi invata:))

olgutza26
03.09.2009, 13:24:24
offtopic
glumeam oricum >:D<

alyna_alyna
08.10.2009, 15:45:04
miresici...chiar nu e nimeni care sa fi facut nunta sau sa aibe nunta la president 3???????va rog dati-ne niste detalii daca aveti....amfi foarte recunoscatoare restul care vom avea nunta acolo la anu....:)

IuliaAlexandra
26.10.2009, 11:00:55
Buna ziua , sambata am fost la restaurant sa-l vad in realitate si am avut ok-ul pentru a face cateva poze. Va atasez pozele pentru inspiratie.Sper ca miresica care a avut sambata nunta sa nu se supere prea tare ca am postat pozele fara acordul ei :)>- O zi buna in continuare.

olgutza26
26.10.2009, 11:26:21
Casa de piatra si de la noi pentru Ioana si Sorin (am vazut pe place-card ca asa se numeau mirii). asa cu siguranta nu se vor supara ca ai postat pozele :D

ADRIANA_ADY17
31.10.2009, 22:59:47
miresici...chiar nu e nimeni care sa fi facut nunta sau sa aibe nunta la president 3???????va rog dati-ne niste detalii daca aveti....amfi foarte recunoscatoare restul care vom avea nunta acolo la anu....:)
buna...scuze ca nu ti am raspuns mai devreme...eu am facut nunta la president 3 pe 22 august...daca ai vreo intrebare o sa ti raspund cu cea mai mare placere

IuliaAlexandra
01.11.2009, 11:13:10
buna...scuze ca nu ti am raspuns mai devreme...eu am facut nunta la president 3 pe 22 august...daca ai vreo intrebare o sa ti raspund cu cea mai mare placere

Buna , am eu , am eu , pick me ;-) cum a fost mancarea? Au fost multumiti invitatii? Ai avut probleme cu ventilatia ? Se fumeaza inauntru? Poze cu sala decorata ai putea sa ne pui? Multumesc[-o<

ADRIANA_ADY17
02.11.2009, 20:23:11
Buna , am eu , am eu , pick me ;-) cum a fost mancarea? Au fost multumiti invitatii? Ai avut probleme cu ventilatia ? Se fumeaza inauntru? Poze cu sala decorata ai putea sa ne pui? Multumesc[-o<
Mancare a fost ok...servirea la fel...invitatii au fost super multumiti.scaunele eu le am vrut fara huse si pot sa zica ca arata mult mai frumos si mult mai elegant decat cu acele huse.de fumat s-a fumat inauntru si a fost ceva fum.nu prea face fata ventilatia.aerul conditionat e ok cand stai la masa...dar cand se danseaza nu prea face fata...ce nu mi a placut mie a fost lacomia ospatarilor...ma refer la bacsis...poze o sa incerc sa pun

IuliaAlexandra
02.11.2009, 23:10:16
Mancare a fost ok...servirea la fel...invitatii au fost super multumiti.scaunele eu le am vrut fara huse si pot sa zica ca arata mult mai frumos si mult mai elegant decat cu acele huse.de fumat s-a fumat inauntru si a fost ceva fum.nu prea face fata ventilatia.aerul conditionat e ok cand stai la masa...dar cand se danseaza nu prea face fata...ce nu mi a placut mie a fost lacomia ospatarilor...ma refer la bacsis...poze o sa incerc sa pun

Buna , multumesc pentru tips-uri si daca am nelamuriri pe parcurs cu siguranta voi mai intreba. Eu nu sunt din Ploiesti asa ca feedback-urile de orice natura sunt binevenite. Si eu daca voi alege President III tot fara huse voi opta deoarece scaunele sunt frumoase si compun un tablou complet impreuna cu sala. O seara placuta in continuare.

ADRIANA_ADY17
03.11.2009, 19:35:04
Buna , multumesc pentru tips-uri si daca am nelamuriri pe parcurs cu siguranta voi mai intreba. Eu nu sunt din Ploiesti asa ca feedback-urile de orice natura sunt binevenite. Si eu daca voi alege President III tot fara huse voi opta deoarece scaunele sunt frumoase si compun un tablou complet impreuna cu sala. O seara placuta in continuare.
o sa mi faca mare placere sa te ajut.poze o sa pun cat de curand si ai sa vezi mai bine...asa ca sa iti faci o o idee.restaurantul este foarte elegant si f frumos.:|

dianadianna
04.11.2009, 23:28:42
Buna seara ,
Buna.Eu am intrat penet si am vazut restaurantul si am ramas frumos impresionat.Tare frumos.Ai putea sa-mi spui si mie cat au fost meniurile si ce a inclus?Merci

dianadianna
04.11.2009, 23:36:28
Fetelor,
Buna.Eu am auzit tot de pe la fete pe aici ca au avut surprize.Nu doar o miresica.Intra la restaurant Bulevard si citeste ac.Bafta la toate

ADRIANA_ADY17
05.11.2009, 18:50:59
am reusit sa pun poze in picasa daca doriti sa vedeti poze de la president 3 aici sunt...http://picasaweb.google.com/adriana.dumi23

dianadianna
09.11.2009, 00:39:51
am reusit sa pun poze in picasa daca doriti sa vedeti poze de la president 3 aici sunt...http://picasaweb.google.com/adriana.dumi23
BUNA,ce miresicfrumoasa:-" :-" :-" :-" .Super poze

mamuska
09.11.2009, 01:22:50
Casa de Piatra si multa fericire!!! Ati fost superbi!!! Mi-a placut foarte mult machiajul tau;-)
E prima data cand vad poze cu President 3 si chiar imi palce locatia, felicitari pentru alegere!!>:D<

IuliaAlexandra
09.11.2009, 11:01:18

Buna , multumim mult pt poze sunt superbe si voi la fel.

dianadianna
09.11.2009, 14:13:55
BUNA,ce miresicfrumoasa:-" :-" :-" :-" .Super poze
scuze,miresica

dianaclaudia
12.11.2009, 12:38:55

Buna.Poti sa ne spui cat a fost meniul si in ce a constat? Ce formatie ai avut? Ai fost multumita de ei? Mersi

alyna_alyna
14.11.2009, 17:22:20

superbe poze...ai fost o mireasa frumoasa foc...mersi mult si pentru comenturi...dar ce ai vrut sa zici cu ospatarii..???si am inca o intrebare..te-au obligat la formatie???????mersi anticipat

ADRIANA_ADY17
15.11.2009, 18:20:48
[quote=dianaclaudia;2619225]Buna.Poti sa ne spui cat a fost meniul si in ce a constat? Ce formatie ai avut? Ai fost multumita de ei? Mersi[

Buna.Meniul a costa 1750 si a fost un meniul traditional.Aperitivul a avut un mic plus fata de cel normal adica a avut icre si un rulou din muschi afumat umplut cu salata de cruditati, gustare calda:salau cu legume mexicane,sarmalute cu mamaliguta ardei si smantana..iar la friptura am avut bilute de cartofi cu mix grill(pui si porc) cu salata de varza rosie si alba.Formatia a fost cea de la president de la sud si o artista din gorj...eu fiind olteanca am avut nevoie si de o solista de la mine...Am fost foarte multumita de formatii.Pot sa spun ca s a dansat toata noaptea.Ultimii invitati au plecat la ora 8:30 dimineata.

ADRIANA_ADY17
15.11.2009, 18:28:18
superbe poze...ai fost o mireasa frumoasa foc...mersi mult si pentru comenturi...dar ce ai vrut sa zici cu ospatarii..???si am inca o intrebare..te-au obligat la formatie???????mersi anticipat
meris mult pentru complimente....nu ne au obligat la formatie..a fost alegerea noastra..noua ne au placut si am hotarat sa ne cante si la nunta...iar la ospatari o sa ti explic...noi am avut cumparat sorici ghiudem si babic pe care le am vrut pe mese inainte de a venii invitatii pentru ca eu am avut invitati din gorj si pana s a pus aperitivul am vrut sa fie ceva pe mase in afara de fructe si saleuri...si bineinteles ca ospatarii au uitat...am vrut tuica pe mese nici aia nu era...fructele le am dus cu o zi inainte si daca nu le au bagat la frigider piersicile erau stricate dar tot le au pus pe mese nu s au deranjat sa le aleaga..iar cand a trebuit sa le platim le am dat ciubuc 6 milioane si nu prea le a convenit..ca vezi doamne ei sunt 8 si cum imparte el 6 milioane la 8 persoane..asta e tot sper ca ai inteles

alyna_alyna
20.11.2009, 20:02:48
meris mult pentru complimente....nu ne au obligat la formatie..a fost alegerea noastra..noua ne au placut si am hotarat sa ne cante si la nunta...iar la ospatari o sa ti explic...noi am avut cumparat sorici ghiudem si babic pe care le am vrut pe mese inainte de a venii invitatii pentru ca eu am avut invitati din gorj si pana s a pus aperitivul am vrut sa fie ceva pe mase in afara de fructe si saleuri...si bineinteles ca ospatarii au uitat...am vrut tuica pe mese nici aia nu era...fructele le am dus cu o zi inainte si daca nu le au bagat la frigider piersicile erau stricate dar tot le au pus pe mese nu s au deranjat sa le aleaga..iar cand a trebuit sa le platim le am dat ciubuc 6 milioane si nu prea le a convenit..ca vezi doamne ei sunt 8 si cum imparte el 6 milioane la 8 persoane..asta e tot sper ca ai inteles

da am inteles ...foarte urat din partea lor...eu una cand am vb cu patroana a zis ca la ospatari dam cat vrem noi...nu e vorba de nici o suma fixa de asta am si intrebat...sper sa nu am nici o surpriza neplacuta pentru ca ideea e ca platesti cat iti cere si automatt trebuie sa iti ofere ce le ceri....asa ca sper ca totul va fi ok....iti multumesc mult pentru explicatii. ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
si as mai avea o curiozitate...de unde ai luat rochia???eu am tot cautat pentru ca sunt o persoana care imi place sa am totul aranjat si pregatit din timp...prin urmare primul lucru fiind rochia o:-) o:-) o:-) si de tort as mai vrea sa stiu..ai luat de la e sau de la cofetarii???????

ADRIANA_ADY17
29.11.2009, 01:13:16
da am inteles ...foarte urat din partea lor...eu una cand am vb cu patroana a zis ca la ospatari dam cat vrem noi...nu e vorba de nici o suma fixa de asta am si intrebat...sper sa nu am nici o surpriza neplacuta pentru ca ideea e ca platesti cat iti cere si automatt trebuie sa iti ofere ce le ceri....asa ca sper ca totul va fi ok....iti multumesc mult pentru explicatii. ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
si as mai avea o curiozitate...de unde ai luat rochia???eu am tot cautat pentru ca sunt o persoana care imi place sa am totul aranjat si pregatit din timp...prin urmare primul lucru fiind rochia o:-) o:-) o:-) si de tort as mai vrea sa stiu..ai luat de la e sau de la cofetarii???????
rochia am luat o din spania de la absolute woman mercanovia...iar tortul a fost de la cofetaria delice si a fost tort belcolade care a fost ffff bun
tortul ti l recomand dar te sfatuiesti sa comanzi suportul cu multa vreme inainte ca s ar putea sa ramai fara.eu as fi vrut pe suport dar nu mai erau...

dianaclaudia
08.01.2010, 10:55:07
Buna.Cine mai are noutati despre President 3?
Ati mai confirmat cumva data intre timp?

amira88
18.02.2010, 18:07:54
Buna.Cine mai are noutati despre President 3?
Ati mai confirmat cumva data intre timp?

buna si eu am nunta in septembrie la president 3,pe noi ne-a sunat magda sa ne intrebe daca......,confirmam sau nu!!

amira88
18.02.2010, 18:18:20
...si eu ma gandesc sa procedez la fel sa nu imbrac scaunele,sa le las asa,dar nushu cum o veni:-\ !!!oricum pana la nunta cred ca o sa trec pe acolo sa vad cum si-au amenajat si altii:D :D !!voi cum v-ati gandit sa-l aranjati,ma refer la culori?noi ne gandeam la auriu cu alb!!!

dianaclaudia
18.02.2010, 18:32:27
...si eu ma gandesc sa procedez la fel sa nu imbrac scaunele,sa le las asa,dar nushu cum o veni:-\ !!!oricum pana la nunta cred ca o sa trec pe acolo sa vad cum si-au amenajat si altii:D :D !!voi cum v-ati gandit sa-l aranjati,ma refer la culori?noi ne gandeam la auriu cu alb!!!

da intr-adevar dupa ce am intrebat pe forum ne-au sunat si pe noi.
noi facem cu alb si albastru. nu as vrea sa imbrac scaunele. stii cumva daca ne mai lasa sa nu le imbracam?ai mai discutat si alte detalii cu doamna magda?

dianaclaudia
18.02.2010, 19:04:21
si noi suntem tot din baicoi :)

amira88
18.02.2010, 19:10:07
da intr-adevar dupa ce am intrebat pe forum ne-au sunat si pe noi.
noi facem cu alb si albastru. nu as vrea sa imbrac scaunele. stii cumva daca ne mai lasa sa nu le imbracam?ai mai discutat si alte detalii cu doamna magda?

n-am mai vorbit cu ea si sincer nu m-am gandit la asta dc o sa ne lase sau nu,dar yo sper sa ne lase ca sincer imi plac mai mult fara huse!!:-B

amira88
18.02.2010, 19:14:01
si noi suntem tot din baicoi :)
daa?ce tare!!!:D mai exact de unde?poate ne cunostem:P!!app cununia religioasa unde o faceti?tot in ploiesti?

Buffnitza
20.03.2010, 19:12:28
Miresici aveti detalii ceva de pret, de meniu, daca te lasa cu bauturi, sucuri si fructe? Multumesc

amira88
22.03.2010, 12:14:15
Miresici aveti detalii ceva de pret, de meniu, daca te lasa cu bauturi, sucuri si fructe? Multumesc

Buna,meniul este in jur de 170,ai voie cu bauturi,tort,fructe....aranjamentul salii e gratis si aici ma refer la scaune si mese,dar din cate am inteles nu prea este frumos,eu una nu-mi voi imbraca scaunele pt ca sunt destule de frumoase...aaa si mai trebuie sa dai 1000 ron pt inchirierea salii!!cam atat daca mai vrei detalii si te pot ajuta cu cea mai mai placere iti voi raspunde!pupici!

Buffnitza
22.03.2010, 21:21:43
Multumesc de raspuns... Initial am vorbit pentru tiara si abia apoi am vazut sala de la president 3... Mi-a placut mult, dar nu stiu daca am cum sa ma mai razgandesc...am trimis si un email la president si nca nu am primit un raspuns...daca nu mi se raspunde repede zilele astea trebuie sa duc arvuna la tiara... Vom vedea:-s

Mada_N
30.12.2010, 23:21:26
buna si eu am nunta in septembrie la president 3,pe noi ne-a sunat magda sa ne intrebe daca......,confirmam sau nu!!
Buna! Cu cat timp inainte trebuie sa rezervi la President 3? De exemplu dk vreau sa fac in 2011 august mai sunt locuri???? Ce numar de persoane impune????? Va multumesc anticipat!!!! :-*

mo4nyk
12.01.2011, 10:08:53
Buna! Cu cat timp inainte trebuie sa rezervi la President 3? De exemplu dk vreau sa fac in 2011 august mai sunt locuri???? Ce numar de persoane impune????? Va multumesc anticipat!!!! :-*

Salutare. Noi tocmai am rezervat pentru august 2011 la President 3 si nu stiu daca mai sunt locuri. Sala este superba, nu impune un numar de persoane, dar trebuie sa ai min 100 ca sa se vada frumos aranjamentul salii. Si max 180 zic ei.

Mada_N
13.01.2011, 00:03:11
Salutare. Noi tocmai am rezervat pentru august 2011 la President 3 si nu stiu daca mai sunt locuri. Sala este superba, nu impune un numar de persoane, dar trebuie sa ai min 100 ca sa se vada frumos aranjamentul salii. Si max 180 zic ei.
Buna! Multumesc de raspuns! Atunci trebuie sa ne orientam ca data la august 2012! <:-P Daca ma duc la vara pt 2012 gasesc loc sau trebuie sa vorbesc mai devreme!?! ;;)

popi_princess
21.01.2011, 19:19:40
Am fost si eu aici, sa ma interesez, nu avea loc liber cand ma interesa pe mine.....dar e ft frumos!!mi-a placut ft mult.

olgutza26
22.01.2011, 16:46:35
Buna! Multumesc de raspuns! Atunci trebuie sa ne orientam ca data la august 2012! <:-P Daca ma duc la vara pt 2012 gasesc loc sau trebuie sa vorbesc mai devreme!?! ;;)
Daca e sa imi dau cu parerea, in cazul rezervarilor la restaurante, niciodata nu e prea devreme :)

popescucostel
15.02.2011, 19:08:29
Buna Fetelor... sper sa primiti si un miresoi printre voi.... stiti cumva cam intre ce preturi sunt meniurile la President 3... sau cred ca ar trebui sa zic doar President... nu sunt lafel preturile la toate 4?Cinevca care deja face nunta si poate sa ma lamureasca as fi recunoscator. Multumesc.

ioanasinziana
16.02.2011, 09:26:59
Buna!
Anul trecut erau intre 170 si 200 dar depinde de ce combinatii iti alegi, pentru ca nu sunt impuse. Sunt 3 sau 4 variante de meniu si poti sa combini aperitivul de la un meniu cu friptura de la altul si tot asa...

elenush1986
23.02.2011, 11:36:48

si eu vreau tot pentru august 2012, de abia am inceput sa cautam restaurant, Sa-mi spui si mie te rog daca ai ajuns sa vezi salile de la Prestij si cum arata .

ankapa
17.10.2011, 15:50:40

Buna!
Ai putea sa-mi spui te rog cat a fost onorariul pentru chelneri?!Si eu voi face nunta tot la President 3,si patroana mi-a spus ca la 100 de persoane vor fi 5 chelneri,si ca la final sa le dam "cat consideram noi"..numai ca noi nu avem idee cat ar insemna mult,putin sau multumitor....

ankapa
26.10.2011, 12:04:02
Nu mai este nicio viitoare miresica interesata de acest restaurant?:(

rocsy.rocsy
09.11.2011, 18:46:20
si eu am la anu in mai la president 3...dar nu m fac probleme pt ca am auzit numai lucruri de bine despre acest restaurant;)

oananistor85
10.11.2011, 06:40:33
Buna miresicilor. Sunt noua pe aici si as fi si eu interesata de serviciile celor de la President . Am vazut ca aici voi vorbiti despre President 3, eu zic ca toate din cele 5 cate sunt sunt cotate foarte bine. Eu as opta pentru 4 care din privinta mea este cel mai frumos. Acum nu ne ramane decat sa vedem daca data pe care o dorim noi este libera . Va pupacesc.

ankapa
10.11.2011, 11:13:27
Buna miresicilor. Sunt noua pe aici si as fi si eu interesata de serviciile celor de la President . Am vazut ca aici voi vorbiti despre President 3, eu zic ca toate din cele 5 cate sunt sunt cotate foarte bine. Eu as opta pentru 4 care din privinta mea este cel mai frumos. Acum nu ne ramane decat sa vedem daca data pe care o dorim noi este libera . Va pupacesc.

Buna!Ai dreptate,toate salile lor sunt frumoase,speciale.Mie din toate mi-a placut 3-ul.Imagineaza-ti ca am alsat toate restaurantele din Bucuresti pentru President 3,deoarece raportul pret-calitate este excelent!Am semnat acum cateva saptamani contractul,si ne-am luat de-o grija.In schimb,nu stiu despre formatia cu care colaboreaza ei,si pe care ne-au recomandat-o,quattro band,ce tarife percep.Daca stie cineva sa-mi spuna,v-as fi recunoscatoare!

valyd
30.08.2013, 15:01:24
buna, mai poate cineva sa ne dea detalii mai recente despre aceasta sala?
multumesc

Elenna08
06.04.2014, 15:31:07
Buna, eu am nunta anul acesta in iulie la President 3 si am cam in jur de 100 de invitati.Sper sa fie ok , si sa avem loc pe ringul de dans :D Eu am semnat contractul de anul trecut, acum vreau sa mai trec pe acolo sa ma uit la decoratiuni si aranjamente, poate mai imi vin si mie idei.. Asa ne-a spus si noua in legatura cu chelnerii , sa le dam noi ceva dupa daca vrem, dar nu stiu cam cat ar trebui.:-?

oana0810
06.04.2014, 16:06:10
hey si noi facem la president dar 4...este foarte de treaba patroana!sper sa avem o nunta superba!!!

Cristinaa30
09.12.2014, 09:19:56
Buna. sunt noua pe site si m-ar interesa daca cineva care a facut nunta la President 3 a avut si candybar..Eu voi face nunta la anul in mai si sunt in dubii daca voi pune candy bar sau nu..nu stiu daca am unde il pun..daca are loc lumea de el..(:|