PDA

Versiunea completa : Porumbei

cornelia_neamt
08.10.2008, 12:47:36
Mie personal imi place foarte mult ideea de a avea porumbei la nunta. La iesirea din biserica ne asteapta o multime de porumbei care se plimba printre noi, iar noi miri primim cate un porumbel in mana caruia ii dam drumul sa zboare si in acel moment toti porumbei isi iau zborul si se intorc acasa la ei. Momentul ii de neuitat. Totii porumbei sunt albi si semnifica puritatea, iubirea si vestirea unui moment important.
Daca sunteti curioase si voi de acest lucru va pot da nr de telefon al persoanei care se ocupa si pot sa va zic ca nu o sa va para rau fiindca momentul ii mirific. Nu ii scump de loc!
Sper sa fiti interesate de acest subiect si sa va incante ideea.
Pupici!

zeke
08.10.2008, 15:33:53
Daca mai cauti untre topicurile de mai jos, vei gasi mai multe infosmatii la acest subiect, inclusiv mirese care au avut porumbei la nunta<:-P

cornelia_neamt
14.10.2008, 16:38:02
Scuza-ma dar eu nu am vazut!Mie mi sa parut interesant acest subiect iar la subiecte nu era. Imi pare rau ca te-am deranjat cu acest lucru. Pt toate celelalte care vor sa vb despre porumbei va astept cu propuneri. Multumesc
Pupici.

Anastacia
16.10.2008, 16:07:45
Ceau Cornelia ,si eu am avut porumbei la nunta la iesirea din biserica.A fost un moment superb!!!Chiar merita sa faceti acest moment care inseamna puritate si un nou inceput in doi !>:D<

27Carmen
17.10.2008, 09:45:26
Ceau Cornelia ,si eu am avut porumbei la nunta la iesirea din biserica.A fost un moment superb!!!Chiar merita sa faceti acest moment care inseamna puritate si un nou inceput in doi !>:D<
Stefania am patit-o si eu,sunt LaviCarmen;;)

Anastacia
19.10.2008, 21:30:37
Stefania am patit-o si eu,sunt LaviCarmen;;)
Cum asa ,de fapt ce ai patit?

27Carmen
19.10.2008, 21:55:30
M-au deconectat astia,de acea mi-am facut alt nume de utilizator

eny
07.11.2008, 10:20:04
Buna miresicilor, sa stiti ca e un moment unic cand se lanseaza porumbeii in fata bisericii, eu va zic ca daca chiar va doriti sa nu ezitati, fiindca odata in viata speram noi ca ne maritam, si atunci merita sa fie totul asa cum vrem noi. nu-i asa???????

bye bye

bibi_1
25.01.2009, 20:58:51

Buna!
Ai putea sa ne spui de unde ai facut rost de porumbei? mersi;-)

Anastacia
26.01.2009, 08:38:15
Buna!
Ai putea sa ne spui de unde ai facut rost de porumbei? mersi;-)
Mie mi-a adus un domn din Micalaca vreo 20 albi si frumosi...:x daca vrei iti dau nr de tel pe pm >:D<

bibi_1
31.01.2009, 13:54:07
Mie mi-a adus un domn din Micalaca vreo 20 albi si frumosi...:x daca vrei iti dau nr de tel pe pm >:D<

Da, mersi, as fi interesata :) Ai putea sa imi spui cat costa perechea sau bucata? sunt curioasa si nu am idee de pret . Mersi:)

iulia_cc
21.10.2009, 10:13:07
si eu vreau un nr de tel daca se poate si vroiam sa te intreb daca acest domn se ocupa de tot. in legatura cu momentul, eu vreau sa i dau banii si atat el sa faca tot.;;) multumesc!

minutza0703
14.04.2010, 11:43:28

Imi poti da te rog si mie nr de telefon al domnului din micalaca? :D

CONT_INCHIS_46060
13.01.2011, 11:11:40
Asi dori si eu daca stie careva de unde pot face rost de proumbei si cat costa...pls:">

capshuna007
25.03.2011, 19:05:54
Asi dori si eu daca stie careva de unde pot face rost de proumbei si cat costa...pls:">

chiar si eu as dori sa aflu...asteptam detalii:X

capshuna007
15.04.2011, 16:45:45
Am gasit si eu pe cineva care face lansari de porumbei albi,chiar azi am vb cu domnul sa ma programeze la ora exacta cand incepe cununia religioasa,si sincer pretul nu este deloc scump...iar el se ocupa de tot:transport,lansari si nu ai nici un gand in aceasta privinta.Pt cine doreste un nr de tel sa imi trimi un msg :P..v-am pupat:*

dana88
18.04.2011, 16:11:03
Am gasit si eu pe cineva care face lansari de porumbei albi,chiar azi am vb cu domnul sa ma programeze la ora exacta cand incepe cununia religioasa,si sincer pretul nu este deloc scump...iar el se ocupa de tot:transport,lansari si nu ai nici un gand in aceasta privinta.Pt cine doreste un nr de tel sa imi trimi un msg :P..v-am pupat:*

Poti sa imi dai si mie mai multe detali,sau daca nu vorbim miercuri daca esti la lucru , eu sunt libera pana atunci.Mersi:)

capshuna007
18.04.2011, 16:51:47
Poti sa imi dai si mie mai multe detali,sau daca nu vorbim miercuri daca esti la lucru , eu sunt libera pana atunci.Mersi:)

pai si eu intru miercuri la lucru..vb mai multe atunci:D:D:D

Ruxanda
27.06.2011, 12:51:33
M-ar interesa si pe mine un pret pt o lansare de porumbei ms

Ionela_arad
07.08.2011, 17:39:38
As dorii si eu nr. de telefon al domnului cu porumbeii si pretul la care ai ajuns Te rog....

Angy_Diana
13.09.2011, 23:36:18
capshuna007 ---- cat e pretul pt porumbei? :)

ali26
19.01.2012, 00:40:36
buna fetelor si eu vreau un numar de telefon a unei persoane cu porumbei din Arad.mersi

geta_lavinia
14.02.2012, 11:33:59
Buna fetelor si viitoarelor miresici.....as vrea sa stiu si eu cat ar costa lansarea de porumbei...mi-as dori si eu foarte mult pt ca e un moment super fain :) astept un raspuns si eventual un nr. de tel. daca are cineva

alexandra_ale
16.02.2012, 08:43:38
Buna fetelor si viitoarelor miresici.....as vrea sa stiu si eu cat ar costa lansarea de porumbei...mi-as dori si eu foarte mult pt ca e un moment super fain :) astept un raspuns si eventual un nr. de tel. daca are cineva

eu in 2011 am platit 150 de ron pe 30 de porumbei, iti trimit nr lui pe PM

geta_lavinia
16.02.2012, 09:35:25
@ alexandra_ale
Iti multumesc pt raspuns ! nu e chiar foarte scump si cred ca merita ca e foarte frumos :D

capshuna007
16.02.2012, 23:19:05

buna,nu am mai intrat de mult pe miresici,dar vreau sa iti spun ca stiu pe cineva din arad care face lansari de porumbei daca inca te mai intereseaza trebuie sa spun ca anul trecut la nunta mea a costat 150 lei,nu este un pret mare plus ca intra si transportul(gandestete ca la mine or venit pana in vladimirescu),daca te intereseaza iti voi da un nr de tel:P

capshuna007
16.02.2012, 23:21:20
capshuna007 ---- cat e pretul pt porumbei? :)

buna angy,daca te mai intereseaza porumbeii sa imi spui caci am revenit printre miresici dupa o lunga pauza:P:)

rocksyk
27.02.2012, 22:55:51
buna,nu am mai intrat de mult pe miresici,dar vreau sa iti spun ca stiu pe cineva din arad care face lansari de porumbei daca inca te mai intereseaza trebuie sa spun ca anul trecut la nunta mea a costat 150 lei,nu este un pret mare plus ca intra si transportul(gandestete ca la mine or venit pana in vladimirescu),daca te intereseaza iti voi da un nr de tel:P

imi trimiti si mie un nr de telefon,te rog!!!mersi muuult!!!

imi trimiti si mie un nr de telefon,te rog!!!mersi muuult!!!

@ capshuna007.... mersi mult de telefon!!!:*

@ capshuna007.... mersi mult de telefon!!!:*
Am sunat si domnul nu vine pana la mine..pt ca sunt in judet .in Simand...:((
mi-a mai dat el un numar de telefon,am sunat si acolo si mi-a cerut 300 de lei..mi se pare cam mult!!!voi ce ziceti?
nu mai stiti voi pe altcineva care se ocupa de asta?