PDA

Versiunea completa : Sun

CristinaMM
13.10.2008, 22:45:46
Am mai scris la restaurante despre Sun, dar acum cred ca merita subiect nou :).
Noi am fost foarte multumiti si de mancare, si de servire, si de cum au aranjat mesele si scaunele (de flori s-a ocupat firma).

xerendipiti
18.10.2008, 20:21:48
In primul rand iti urez multa fericire.....apoi trebuie sa iti marturisesc ca m-am bucurat nespus cand am citit impresiile tale pozitive privind restaurantul sun. Suntem ca sa zic asa ,,colege de sala", pentru ca si noi am ales aceasta locatie pentru nunta noasta care va avea loc in iunie anul viitor!!!

Ancky
31.10.2008, 11:11:16
Tocmai am fost si eu la o nunta la SUN si impresiile sunt destul de ok. Am observat insa putina neatentie la mancare, mai ales la aperitiv, unde anumitor farfurii le lipseau pari din meniu. La inceput chelnerii au fost foarte ok, mai pe final au lasat-o mai moale, iar foarte neplacut a fost ptr invitatii vegetarieni carora le sosea mancarea cand toti ceilalti terminau. In rest totul ok, mi s-a parut sala buna ptr nunti mici si medii. Cred ca peste 150 de persoane te sufoci acolo.

natymotanel
09.12.2008, 15:49:14
Am fost si noi sa vedem sun-ul dar nu prea am ost incantata si sa va zic si de ce...k n-are aer conditionat si mi se pare cam jos tavanul, asa incat va sta fumul...si eu am probleme cu fumul...asa ca am renuntat, dar in rest arata bine, e spatios si dragut...si nu mi-a placut atitudinea celui cu care am vorbit cand a venit vorba de decoratiuni...mi-a zis k ei le fac ca au si ei firma ok si am intrebat cam ce decoratiuni sunt? baloane, flori etc? si el foarte isronic mi-a zis...baloane hmm, nu mai sunt la moda, nu se mai fac nunti cu baloane...eh fiecare cu gusturile lui eu inca vreau baloane k is foarte copilaroasa si nu-mi place sa mi se impuna asa ca am renuntat...oricum voua va doresc bafta si sa aveti o nunta frumoasa. pupici

biencuza
11.02.2009, 15:44:21
Buna fetelor,
eu am nunta anul acesta in luna mai la restaurantul Sun din Cluj
m-am mai linistit cand am citit postarile voastre si ca este ok mancarea si servirea, insa am o alta problema -muzica.mi s-a spus ca au ei contract cu vreo 2 Dj sau pot eu sa chem pe altcineva, nu stiu ce sa fac, pe cine sa chem.imi doresc sa fie muzica super sa se distreze toata lumea.
Imi puteti voi recomanda pe cineva?
Va multumesc

xerendipiti
30.04.2009, 21:58:24
Buna fetelor,
eu am nunta anul acesta in luna mai la restaurantul Sun din Cluj
m-am mai linistit cand am citit postarile voastre si ca este ok mancarea si servirea, insa am o alta problema -muzica.mi s-a spus ca au ei contract cu vreo 2 Dj sau pot eu sa chem pe altcineva, nu stiu ce sa fac, pe cine sa chem.imi doresc sa fie muzica super sa se distreze toata lumea.
Imi puteti voi recomanda pe cineva?
Va multumesc

N-am mai intrat pe subiectul asta de mult si acum m-am nimerit la fix....o nunta reusita iti doresc <:-P....si sper din suflet sa revii cu detalii din culise!!!

xerendipiti
03.05.2009, 22:29:31
Am mai scris la restaurante despre Sun, dar acum cred ca merita subiect nou :).
Noi am fost foarte multumiti si de mancare, si de servire, si de cum au aranjat mesele si scaunele (de flori s-a ocupat firma).

Am si eu niste intrebari, un mic interogatoriu chiar ;)), la cate imi vin in minte in clip asta #-o: 1. Pe ce culoare ai aranjat sala? 2. doar esarfe sau si huse? 3. unde ai facut aranjamentele florale...si ma opresc desi as mai avea intrebari legate de meniu...Iti multumesc anticipat :)!

CristinaMM
06.05.2009, 11:17:58
Am si eu niste intrebari, un mic interogatoriu chiar ;)), la cate imi vin in minte in clip asta #-o: 1. Pe ce culoare ai aranjat sala? 2. doar esarfe sau si huse? 3. unde ai facut aranjamentele florale...si ma opresc desi as mai avea intrebari legate de meniu...Iti multumesc anticipat :)!
Sala noastra a fost pe alb si portocaliu, si ne-au aranjat-o ei. Am pus doar esarfe, ca scaunele sunt noi si arata foarte bine. Aranjamentele florale le-am facut cu o firma, dar ti-ar recomanda pe altcineva (iti scriu PM). Diseara pun de acasa o poza-doua cu sala, si incerc sa reconstitui meniul cu sotul din dotare :).

xerendipiti
06.05.2009, 11:23:37
Sala noastra a fost pe alb si portocaliu, si ne-au aranjat-o ei. Am pus doar esarfe, ca scaunele sunt noi si arata foarte bine. Aranjamentele florale le-am facut cu o firma, dar ti-ar recomanda pe altcineva (iti scriu PM). Diseara pun de acasa o poza-doua cu sala, si incerc sa reconstitui meniul cu sotul din dotare :).

Multumesc mult!!!...>:D<

CristinaMM
07.05.2009, 18:21:02
Multumesc mult!!!...>:D<
Sncer, nu reusesc sa-mi aduc aminte ce meniu am avut :(. Sigur a fost aperitiv imens (am avut invitati veniti de la 130 km), pastrav si friptura de porc.
Incerc sa pun cateva pove din care se vede cat de cat restaurantul:

xerendipiti
07.05.2009, 21:01:38
Sncer, nu reusesc sa-mi aduc aminte ce meniu am avut :(. Sigur a fost aperitiv imens (am avut invitati veniti de la 130 km), pastrav si friptura de porc.
Incerc sa pun cateva pove din care se vede cat de cat restaurantul:

E in regula, pozele ma ajuta oricum, sa imi fac o idee...
Ati fost tare frumosi :)!

CristinaMM
08.05.2009, 11:36:16
E in regula, pozele ma ajuta oricum, sa imi fac o idee...
Ati fost tare frumosi :)!
Cu multa placere!
Multumim! :">

AncaRazz
13.08.2009, 16:33:37
Buna fetelor, cele care ati avut anul asta nunta la sun cum a fost????? vrem ultimele stiri. Si eu am anul asta nunta acolo si as dori sa stiu ce la si cum sa fiu atenta.
Mersi astept noutati :) :*

si pozeeee :)

ccx_80
30.01.2011, 23:25:18
buna, stiti cumva mai multe si mai recente informatii despre aceasta locatie

alexa_cris
25.01.2013, 15:09:58
Buna miresici! mai stie cineva ceva de acest restaurant, ca vad ca nu s-a mai comentat despre el. Am intrat pe site-ul lor dar prea multe informatii nu sunt, nici macar ce capacitate are! Daca stiti si puteti raspunde, m-ati ajuta foarte mult, pentru ca sunt in cautare disperata dupa un restaurant, sa fie disponibil prin septembrie!

CristinaMM
25.01.2013, 19:31:12
Buna miresici! mai stie cineva ceva de acest restaurant, ca vad ca nu s-a mai comentat despre el. Am intrat pe site-ul lor dar prea multe informatii nu sunt, nici macar ce capacitate are! Daca stiti si puteti raspunde, m-ati ajuta foarte mult, pentru ca sunt in cautare disperata dupa un restaurant, sa fie disponibil prin septembrie!Noi am avut 100 de invitati si a fost super ok, dar cred ca pot fi cam 130-140.
Noi am fost foarte multumiti :).