PDA

Versiunea completa : Crang

mariposa_mariposa
15.10.2008, 12:16:24
Miresici, care ati facut nunta la Hotel Crang cum vi s.a parut...? Eu am nunta anul ce vie acolo si u prea stiu persoane care sa fi dacut acolo nunta...

NICOLETAMIHAI
03.11.2008, 12:26:21
Miresici, care ati facut nunta la Hotel Crang cum vi s.a parut...? Eu am nunta anul ce vie acolo si u prea stiu persoane care sa fi dacut acolo nunta...

Eu am avut nunta acolo si am fost multumita. Mancarea este foarte gustoasa, portiile mari, chelnerii sunt atenti...Mai greu o sa fie cu decoratul salii......

NicoBz22
03.01.2009, 14:24:25
Buna dragi foste sau viitoare miresici. Eu sunt Nico,o viitoare miresica si am o mare dilema : nu stiu ce salon de nunta sa aleg :-? : Musatinii sau Max Crang. Luna asta ar cam tb sa ma decid. Voi ce ziceti...?

mariposa_mariposa
04.01.2009, 18:57:17
Eu intreb pentru ca am tot auzit diverse barfe cum ca nu sunt corecti la bautura....ca au zis ca s.a baut tot si au ramas fara suc sau asa ceva citisem pe alt site.

mariposa_mariposa
15.02.2009, 20:56:42
da....asa ma gandeam si eu ca o sa imi trebuiasca f putine decoratii la stilul asta de sala...te rog...daca vrei sa imi trimiti si mie cateva imagini cu felul cum ai decorat tu acolo ca sa imi fac o idee...multumesc anticipat

nicoleta_hriscu27
11.02.2010, 11:17:15
Pentru cine este interesat, meniul variaza intre 125-140 lei, in fct d c se alege, daca se vine cu vinul sau il luati de la ei ... chestii d-astea; va da voie sa aduceti voi taria, apa, suc, sampanie, fructe, nu ne-au impus nimic.
de fapt ne-au spus sa avem minim 100 invitati. El zicea ca incap 130 persoane acolo, asa este? a fost cineva acolo cu asa multe pers? k mie mi s-a parut mic pt 130 pers, loc d dans nu ar mai fi.
Ne da 1 sau doua camere gratis pt noi, nasi parinti ... pt imbracat ...
iar daca vrem sa mai luam in plus camere a zis k ne face reduce si ne lasa la pretul unui meniu camera.
A zis k o sa fie 4 ospatari, un bucatar si ink 4 ajutoare. deci 9 oameni de platit cu 80 lei a zis el!
husele le aduce el, mi-a aratat mai multe variante de aranjat si culori, cu 4 lei/scaun! nu mi-a impus firma d aranjamente florale, mi-a zis k imi da relatie daca vreau si mi-a zis k ma duce undeva la 600 lei din experianta lui! nu imi impune nici dj-ul, pachetul foto-video-dj, dar la fel, mi-a recomandat pe cineva cu kre lucreaza ei!
cu o luna d zile inainte d nunta tre sa mergem sa alegem aranjamentele, cu 3 saptamani inainte sa alegem meniul, sa fixam c vrem si in joia dinaintea nuntii sa mergem sa zicem cate meniuri vrem, daca vin mai putin decat am zis joi platim restu!
Cam atat am aflat noi!
Daca se poate spuneti-mi si mie daca intr-adevar au loc 130 pers si sa ramana si loc d dans acolo pt k deja am emotii
pupici si bafta la toate!

Adriana_2485
22.06.2010, 18:04:15
Buna!

Am si eu o o intrebare, restaurantul New Generation din parcul Crang este restaurantul hotelului Crang sau sunt 2 restaurante diferite?

Ma interesa cam cat mai e meniul anul acesta la New Generation.

Multumesc anticipat

Balerina2013
08.11.2012, 23:47:15
Am o mare problema, din punctul meu de vedere extrem de urgenta. Parintii mei vor sa facem nunta la Grand, iar eu si cu logodnicul meu pe insulita din Crang (ne place natura din jur, nu neaparat restaurantul). Am rugaminte pentru cine a fost la o nunta la restuarantul din Crang (New Generation) sa imi spuna si mie cum s-a simtit si cum a fost mancarea. Am auzit ca patronul ar fi genul care nu se tine de cuvant si nu as vrea sa am surprize f neplacute la nunta. Multumesc anticipat pentru orice fel de informatii.