PDA

Versiunea completa : Pensiunea Paula, Localitatea Suatu

Lory87
29.10.2008, 11:33:51
Buna miresici.A avut sau are cineva nunta la Pensiunea Paula Suatu langa Cluj?

alexandra2009
29.10.2008, 12:05:53
Buna miresici.A avut sau are cineva nunta la Pensiunea Paula Suatu langa Cluj?

Cum de faci nunta acolo? esti din zona...? Noi oprim acolo de obicei cand avem timp .. in drum spre socri... si avand in vedere ca mergem aproape in fiecare week-end... oprim cam de doua ori pe luna.. estefoarte frumos.. mie una imi place tare mult.. nu am fost la nunti acolo dar nu cred ca nu ar iesi bine... Ii foarte dragut localul.. acuma depinde de ce pret are un meniu.. si de cum se comporta...
daca aflu ceva te anunt..
Pupicei
Ale...

Lory87
30.10.2008, 10:44:24
Multumesc mult ca ai scris.Da locuiesc a locuit la Mociu acolo stau parintii mei eu m-am mutat la Bucuresti.E foarte frumos acolo sunt prieteni de familie ai mei cu patronii.Inca nu stiu exact pretul meniului dar am inteles ca 120 ron fara bautura plus aranjamente.Pupici

alexandra2009
30.10.2008, 14:16:34
Multumesc mult ca ai scris.Da locuiesc a locuit la Mociu acolo stau parintii mei eu m-am mutat la Bucuresti.E foarte frumos acolo sunt prieteni de familie ai mei cu patronii.Inca nu stiu exact pretul meniului dar am inteles ca 120 ron fara bautura plus aranjamente.Pupici

Iti doresc o nunta de vis...
Sala este foarte frumoasa... nu trebuie foarte mult investit in decoratiuni.. depinde si de ce vrei tu...
Sunt sigura ca o sa ai o nunta asa cum ai visat...
Pupicei