PDA

Versiunea completa : Exclusiv Catering

monicabolboaca
14.12.2008, 22:01:11
Buna fetelor,

Este cineva care isi va face nunta la Exclusiv- Catering? sau are informatii despre desfasurarea unei nunti acolo. Despre firma de decoratiuni cu care lucreaza- EUROMARIAGE stiti ceva? Orice informatie este utila.

Multumesc

alexandra2009
15.12.2008, 09:38:46
Buna fetelor,

Este cineva care isi va face nunta la Exclusiv- Catering? sau are informatii despre desfasurarea unei nunti acolo. Despre firma de decoratiuni cu care lucreaza- EUROMARIAGE stiti ceva? Orice informatie este utila.

Multumesc
Din pacate nu stiu mute detalii.. am fost la o nunta acolo anul acesta.. sala aranjata frumos... si mancare foarte buna.. detalii nu prea stiu.. spor
Ale...

amy_anca
15.12.2008, 13:23:04
sal
referitor la intrebarea ta legata de Exclusiv Catering pot sa-ti spun ca si eu tot acolo ama facut nunta si a fost super. daca vrei sa faci nunta acolo eu zic sa nu mai stai pe ganduri

carmina
17.12.2008, 21:36:08
Buna fetelor,

Multumesc

si eu am facut nunta la exclusiv si a fost super (in sala mare),decoratiunile te obliga sa le faci cu firma respectiva? dac imi dai o adresa de mail iti trimit si poze ,aici nu ma lasa

monicabolboaca
21.12.2008, 20:40:47
Firma de decoratiuni cu care lucreaza nu are preturi f mari?? Am vazut oferta lor si mi se pare cam piperata.....mai ales ca pt cei de la Exclusiv au preturi mai mari.....nu stiu ce sa fac ..... M-ar ajuta mult niste poze cu sala aranjata...poate vb si pe mess daca imi dai adresa ta....
multumesc anticipat

nataliush
04.03.2009, 15:43:38
salut fetelor si eu o sa am nunta la exclusiv in 5 sept si am auzit numa lucruri de bine in ceea ce priveste decoratiunile pe noi nu ne-a obligat dar trebuie sa platim 2 mil ca nu facem cu ei.......poate depinde cand ti.ai facut contractul

dely
12.05.2009, 12:32:45
si eu am facut nunta la exclusiv si a fost super (in sala mare),decoratiunile te obliga sa le faci cu firma respectiva? dac imi dai o adresa de mail iti trimit si poze ,aici nu ma lasa
imi poti spune de cate peroane e sala?

nataliush
13.05.2009, 08:55:28
sala mare de la exclusiv e doar de 250 de persoane dar poti incerca la transporturi unde a fost recent renovata si e super

just_elenah
12.06.2009, 10:24:11
fetelor !

Cele care ati avut deja nunta aici, ati fost multumite? si care sunt punctele mai slabe ale localului?

Elena.

Ancky
12.06.2009, 12:01:02
fetelor !

Cele care ati avut deja nunta aici, ati fost multumite? si care sunt punctele mai slabe ale localului?

Elena.
Eu am fost la o nunta acolo, insa sincer sala mi-a lasat impresia de cantina (de fapt asta si e, eu faceam cursuri acolo in facultate si asa ii si spunea). Nu mi-au placut geamurile si nici mesele, chiar am avut impresia ca sunt aceleasi mese pe care scriam eu la cursuri. poate s-a mai schimbat ceva de anul trecut, dar mie atunci nu mi s-a parut locatia pentru o nunta deosebita, cu tot efortul mirilor de a o decora, decor cu mult bun gust, insa baza nu a fost ok. Mancarea a fost buna, servirea ok dar nu iesita din comun.

nataliush
08.07.2009, 10:23:03
eu o sa am nunta in 5 septembrie la exclusiv si sa speram ca cu o organizare in detaliu totul va fi bine

carmina
08.07.2009, 15:48:24
eu o sa am nunta in 5 septembrie la exclusiv si sa speram ca cu o organizare in detaliu totul va fi bineo sa fie totul bine ,vei vedea ,cu decoratiunile ai rezolvat ?

nataliush
10.07.2009, 16:11:10
doamne ajuta asa sa fie si in ceea ce priveste decoratiunile am rezolvat dar adevarul e ca am fost acuma intr-o zi si sala era aranjata f urat:-<cu un albastru urat asa sala ca si impartire si aspect arata bine acuma vom vedea cum o sa fie pana la urma dar iti multumesc pt incurajari

carmina
10.07.2009, 20:34:42
doamne ajuta asa sa fie si in ceea ce priveste decoratiunile am rezolvat dar adevarul e ca am fost acuma intr-o zi si sala era aranjata f urat:-<cu un albastru urat asa sala ca si impartire si aspect arata bine acuma vom vedea cum o sa fie pana la urma dar iti multumesc pt incurajari
nu te-am incurajat degeaba ,si eu am facut nunta la ei (nu te uita ce scrie la profil) si am fost foarte multumita de ei

nataliush
13.07.2009, 13:43:45
vroiam sa te intreb daca ai facut in sala mare ai avut mese rotunde sau alea dreptunghiulare?

carmina
13.07.2009, 17:36:58
vroiam sa te intreb daca ai facut in sala mare ai avut mese rotunde sau alea dreptunghiulare?
am avut mese rotunde ,in sala mare da

just_elenah
14.07.2009, 07:34:37
am avut mese rotunde ,in sala mare da

si cati oameni ai avut la mese rotunde? ca eu stiu ca incap doar 250 la dreptunghiulare.:(

carmina
14.07.2009, 17:29:50
si cati oameni ai avut la mese rotunde? ca eu stiu ca incap doar 250 la dreptunghiulare.:(
eu am facut in sala mare ,am avut mese rotunde ,si 140 de oameni ,aici incluzand si o masa pt. fotograf ,cameraman ...
nici nu au mese rotunde pt. 250 de persoane

carmina
14.07.2009, 17:31:30
daca va mai pot ajuta cu ceva ,cu placere

nataliush
15.07.2009, 16:05:45
si mie mi-ar place f mult cu mese rotunde dar la eu o sa am in jur de 200 si ceva de persoane si nu cred ca se poate asa ca pana la urma cred ca o sa raman la alea dreptunghiulare:)

si_mony_ca
28.07.2009, 17:01:53
si mie mi-ar place f mult cu mese rotunde dar la eu o sa am in jur de 200 si ceva de persoane si nu cred ca se poate asa ca pana la urma cred ca o sa raman la alea dreptunghiulare:)

Am fost la o nunta de curand la Exclusiv Catering( in sala cea mai mare).Au avut aproape 200 pers si mese rotunde....deci se poate....
Ce smecherie au facut ei: intr-un colt al salii si anume cum intri pe dreapta ( e oarecum mai lata sala acolo) au pus 2 sau 3 mese de cate 16 pers parca....
In rest mesele au fost rotunde....foarte mult spatiu...nici nu se vedea ca sunt 200 pers( a trebuit sa numar mesele deoarece nu credeam ca sunt asa multe)...chelenrii si mancarea ok....am si ceva poze la meniu pt cele care va intereseaza...>:D<

nataliush
30.07.2009, 12:12:59
Am fost la o nunta de curand la Exclusiv Catering( in sala cea mai mare).Au avut aproape 200 pers si mese rotunde....deci se poate....
Ce smecherie au facut ei: intr-un colt al salii si anume cum intri pe dreapta ( e oarecum mai lata sala acolo) au pus 2 sau 3 mese de cate 16 pers parca....
In rest mesele au fost rotunde....foarte mult spatiu...nici nu se vedea ca sunt 200 pers( a trebuit sa numar mesele deoarece nu credeam ca sunt asa multe)...chelenrii si mancarea ok....am si ceva poze la meniu pt cele care va intereseaza...>:D<

te rog frumos daca poti sa postezi pozele sa vad si ma bucur ca se poate cu mese rotunde:-p ca eu credeam ca nu pt 200 de persoane nu o sa incapa mesele rotunde

alymary
09.08.2009, 14:22:37
si eu am avut nunta anul trecut la exclusiv catering si am fost super multumita de ei.care aveti nunta acolonu va faceti griji e frumos acolo, mancarea super buna si serivirea la fel

nataliush
12.08.2009, 10:46:01
imi spui te rog cine s-a ocupat de decoratiuni pt ca eu sunt disperata deoarece tipa care imi aranjeaza sala nu mai imi place cum face:((

alymary
13.08.2009, 10:47:40
imi spui te rog cine s-a ocupat de decoratiuni pt ca eu sunt disperata deoarece tipa care imi aranjeaza sala nu mai imi place cum face:((
pe mine mai intrebat?

nataliush
14.08.2009, 22:51:17
:-SS
pe mine mai intrebat?

da imi spui te roggggggggggg ca am niste emotii in ceea ce priveste decoratiile

alymary
15.08.2009, 10:45:37
:-SS

da imi spui te roggggggggggg ca am niste emotii in ceea ce priveste decoratiile
dar am voie sa zic firma?eu am fost super multumita de ei

nataliush
26.08.2009, 08:31:15
dar am voie sa zic firma?eu am fost super multumita de ei

pana la urma am scapat de emotiile decoratiunilor pt ca am vb cu cei de la exclusiv si imi aranjeaza ei dar nu cred ca e vreo problema daca spui numele firmei

stella_1103
08.09.2009, 14:30:37
Buna
Si noi avem nunta la Exclusiv Catering. Am fost la o nunta acolo si am ramas cu o impresie buna, din cauza asta am ales aceasta locatie. Noi am dat 800 ron pt inchiriere, dar decorul salii nu il facem cu Euromariage. ni se pare ca au preturi cam piperate. Asa am inteles ca in cazul asta aia 800 de ron nu ni se scad din pretul meniului la final. Este adevarat acest lucru, ati auzit asa ceva este drept. Voua cum v-a parut servirea si mancarea. Noi dorim doar 3 feluri de mancare, consideranm ca este suficient, si sigur + tort. Apropo de tort, ei nu au unde sa il tine pana la servire, numai dupa orele 18 il primesc, va intelegeti cu cofetaria sa il livreze doar dupa orele 18, sau cum se procedeaza in acest caz?
Va multumesc.

nataliush
14.09.2009, 09:34:37
noi am facut nunta la exclusiv de o saptamana si am fost super multumita de ei.Aranjamentele le-am facut cu exclusiv si a iesit ffff bine si nu au fost scumpe.Mancarea a fost f buna,servirea la fel asa ca ai facut o alegere f buna

stella_1103
14.09.2009, 09:47:30
Buna Nataliush
Am vazut ca si voi ati facut nunta la exclusiv catering. Ceea ce vreau sa te intreb este ca, ati facut aranjamentul salii cu Euromariage, sau a avut sala accesorii pentru decorarea salii, stiu ca are unele acesorii care se dau de la ei pentru ziua nuntii, dar nu mai sunt sigura si husele de scaun si fetele de masa si naproanele sunt de la ei, sau numai daca faci decorul salii cu Euromariage.
Astept raspunsul tau, mersi mult anticipat.

monicabolboaca
14.02.2010, 11:44:49
Pentru stella, care va avea nunta la exclusiv-catering. Si eu am avut anul trecut nunta acolo si pot sa iti spun multe detalii: in primul rand decoratiunile le-am favut cu o tipa de la [] pt ca cei de la Euromaiage sunt f scumpi si iti recomand sa alegi si tu alta firma, pot sa iti trimit si poze cu sala, am avt niste stative inalte cu flori, super frumoase, decorarea salii m-a costat 1000 ron, economisesti f mult pt ca sala iti ofera: naproane, servetele, lumanari (alb, bordo) stative de lumanari pe masa mirilor si pt invitati dar eu am avut ceva inchiriat, mai deosebit, stativ la intrare pt sampanie, plus iti dau un pont: -10 % reducere la meniu daca ai nunta duminica , sa specifice asat pe contract. Mancarea excelenta, 3 feluri e suficient, ai sortimente de unde alege, preturile sunt f bune, servirea e iar ok, iat in privinta tortului eu l-am comandat la laboratorul piticilor (ambasador cu martipan, merita sa mergi pana acolo) si l-au adus la ora 18 duminica asa cum le-am zis. Daca mai doresti informatii te pot ajuta[]

pietricel
27.05.2010, 21:30:01

Salut
Imi poti spune la cat ajunge un meniu la exclusiv catering.... daca intre in pretul acela si ospatari... daca te lasa sa duci ceva de acasa....
Daca ai ceva poze cu sala as vrea sa le vad si eu......

Ms mult pupici

stella_1103
01.07.2010, 11:07:52
Pentru stella, care va avea nunta la exclusiv-catering. Si eu am avut anul trecut nunta acolo si pot sa iti spun multe detalii: in primul rand decoratiunile le-am favut cu o tipa de la [] pt ca cei de la Euromaiage sunt f scumpi si iti recomand sa alegi si tu alta firma, pot sa iti trimit si poze cu sala, am avt niste stative inalte cu flori, super frumoase, decorarea salii m-a costat 1000 ron, economisesti f mult pt ca sala iti ofera: naproane, servetele, lumanari (alb, bordo) stative de lumanari pe masa mirilor si pt invitati dar eu am avut ceva inchiriat, mai deosebit, stativ la intrare pt sampanie, plus iti dau un pont: -10 % reducere la meniu daca ai nunta duminica , sa specifice asat pe contract. Mancarea excelenta, 3 feluri e suficient, ai sortimente de unde alege, preturile sunt f bune, servirea e iar ok, iat in privinta tortului eu l-am comandat la laboratorul piticilor (ambasador cu martipan, merita sa mergi pana acolo) si l-au adus la ora 18 duminica asa cum le-am zis. Daca mai doresti informatii te pot ajuta[]

Buna
Nu am scris pana acum ca nu am reusit sa ma relogez.
Ms de mesaj
Nici noi nu facem cu firma cu care colaboreza sala, am ales alta.
Urmeaza sa mergem dupa meniu si sa il combinam.
Sper sa fie totul bine si sa nu iesim foarte scump la meniu.
Daca mai am nevoie de ceva voi apela la tine.

ella_hadasa
03.07.2010, 23:29:54
Salutare....am fost azi la o nunta acolo...si ne-am simtit foarte bine...A fost mancare foarte buna...Deci chiar foarte buna...Va atasez poze cu meniul...Am uitat sa fac poza la ciorbita :D

anchy18
19.08.2010, 15:26:26
Salut miresici,

eu am fost luna trecuta nasa si finutii mei au avut nunta la Exclusiv. Si-au schimbat muuult conditiile de cand am avut eu nunta si imi cautam sala...Am vazut si aici pe forum scris despre ceva colaborare cu o firma de decoratiuni, dar nu mai e asa...
Sunt foarte foarte ok acum, nu iti mai impun cu cine sa lucrezi pe decoratiuni, pe muzica. Chiar foarte flexibili.
Si au modernizat si sala anul acesta, au mese rotunde si a aratat foarte elegant. Au multe poze la ei pe site, daca vreit sa vedeti.
Cu meniul au iesit bine ca si pret pentru ca le-au inclus si fructe, prajituri pe masa, tortul miresei...

stella_1103
20.08.2010, 14:23:56
Salut miresici,

eu am fost luna trecuta nasa si finutii mei au avut nunta la Exclusiv. Si-au schimbat muuult conditiile de cand am avut eu nunta si imi cautam sala...Am vazut si aici pe forum scris despre ceva colaborare cu o firma de decoratiuni, dar nu mai e asa...
Sunt foarte foarte ok acum, nu iti mai impun cu cine sa lucrezi pe decoratiuni, pe muzica. Chiar foarte flexibili.
Si au modernizat si sala anul acesta, au mese rotunde si a aratat foarte elegant. Au multe poze la ei pe site, daca vreit sa vedeti.
Cu meniul au iesit bine ca si pret pentru ca le-au inclus si fructe, prajituri pe masa, tortul miresei...
Buna
Si noi vom avea nunta la exclusiv catering.
Cat au iesit la meniu cu toate incluse?

corinutza_dc
06.09.2010, 17:27:52
Am fost si noi sa vedem sala , era aranjata pt 190 pers f frumoas aranjata dar mi se pare ca ramane putin loc de dans,voi ce parere aveti?
Meniul e ok.anul viitor au preturi incepand de la 100 lei care include mancare,ceva bautura si aranjarea salii.

anellore
06.09.2010, 21:05:27
fetelor, si eu voi avea nunta la exlcusiv catering anul viitor, maine ma duc sa platesc avansul( sau rezervarea salii, cum s-o numi).mi-a placut foarte mult sala, am auzit ca mancarea e foarte buna, asa ne-am hotarat sa organizam nunta acolo. sper sa nu fiu dezamagita...aici am citit numai lucruri bune despre sala asta, sper sa nu fie probleme.cele care ati avut nunta sau ati fost la nunti la aceasta sala nu aveti nimic de reprosat?totul e ok? acum m-au cuprins emotiile ..daca o duc asa un an, pana la nunta nu stiu unde ajung.
:-\

stella_1103
06.10.2010, 10:38:10
fetelor, si eu voi avea nunta la exlcusiv catering anul viitor, maine ma duc sa platesc avansul( sau rezervarea salii, cum s-o numi).mi-a placut foarte mult sala, am auzit ca mancarea e foarte buna, asa ne-am hotarat sa organizam nunta acolo. sper sa nu fiu dezamagita...aici am citit numai lucruri bune despre sala asta, sper sa nu fie probleme.cele care ati avut nunta sau ati fost la nunti la aceasta sala nu aveti nimic de reprosat?totul e ok? acum m-au cuprins emotiile ..daca o duc asa un an, pana la nunta nu stiu unde ajung.
:-\

Noi am avut nunta acum in septembrie la exclusiv catering, cu mana pe inima iti spun ca nu ai de ce sa iti faci griji, totul a fost mai mult dacat bine, servirea, mancarea, sala, organizarea. Nu ne-a lipsit nimic la sfarsitul nuntii, ce am platit la mancare si a ramas ne-a dat acasa. A fost mancare multa si buna, chiar fotografa noastra a zis ca asa mancare buna mai rar si la marile resturante unde a mai fost. Asa ca stai linistita.
Daca te mai pot ajuta cu ceva cu cea mai mare placere.
Bafta la pregatiri.

anellore
07.10.2010, 23:49:52
[QUOTE=stella_1103;3641000]Noi am avut nunta acum in septembrie la exclusiv catering, cu mana pe inima iti spun ca nu ai de ce sa iti faci griji, totul a fost mai mult dacat bine, servirea, mancarea, sala, organizarea. Nu ne-a lipsit nimic la sfarsitul nuntii, ce am platit la mancare si a ramas ne-a dat acasa. A fost mancare multa si buna, chiar fotografa noastra a zis ca asa mancare buna mai rar si la marile resturante unde a mai fost. Asa ca stai linistita.
Bafta la pregatiri.

multumesc, pentru raspuns stella, dupa ce am platit avansul am primit o gramada de ,,sfaturi,, , de la X persoane care ne spuneau ca nu ne-am organizat cum trebuie , ca acolo nu e mancarea buna, ca e ieftin si de proasta calitate, etc...am mai auzit de pe diferite forumuri doar cuvinte de bine despre aceasta locatie si vroiam sa mai vad cate-un mesaj din partea celor care au avut acolo nunta.
nu ai sa imi trimiti niste poze de la nunta cum a aratat meniul si sala?

stella_1103
08.10.2010, 08:22:17
[QUOTE=stella_1103;3641000]Noi am avut nunta acum in septembrie la exclusiv catering, cu mana pe inima iti spun ca nu ai de ce sa iti faci griji, totul a fost mai mult dacat bine, servirea, mancarea, sala, organizarea. Nu ne-a lipsit nimic la sfarsitul nuntii, ce am platit la mancare si a ramas ne-a dat acasa. A fost mancare multa si buna, chiar fotografa noastra a zis ca asa mancare buna mai rar si la marile resturante unde a mai fost. Asa ca stai linistita.
Bafta la pregatiri.

multumesc, pentru raspuns stella, dupa ce am platit avansul am primit o gramada de ,,sfaturi,, , de la X persoane care ne spuneau ca nu ne-am organizat cum trebuie , ca acolo nu e mancarea buna, ca e ieftin si de proasta calitate, etc...am mai auzit de pe diferite forumuri doar cuvinte de bine despre aceasta locatie si vroiam sa mai vad cate-un mesaj din partea celor care au avut acolo nunta.
nu ai sa imi trimiti niste poze de la nunta cum a aratat meniul si sala?

Cu meniu nu am poza dar am cateva poze cu sala aranjata, dar iti garantez ca meniul a fost deosebit, intra pe site-ul lor si acolo vezi si mai multe poze, cu sala aranjata, cu aperitive.ID -ul meu este csil_lus, daca veri asa iti pot oferii mai multe detalii. Asa iti pot trimite si poze pe care le am eu.
Bafta

drox
12.07.2011, 09:49:50
Buna fetelor,
Eu sunt noua pe acest forum. Ma numesc Roxana
Am intrat sa vad si eu pareri despre restaurante si in principiu, despre Exclusiv catering. La anul vrem sa facem nunta si ne-a placut foarte mult sala de la Exclusiv si Sorin (seful de sala) cel care ne-a prezentat ofertele. Cele care ati facut nunta acolo, se poate sa imi dati mai multe detalii, cum a fost servirea, mancarea si cum v-ati inteles cu cei de la sala...Va multumesc

simona8811
03.09.2011, 23:05:57
Buna fetelor,
Eu sunt noua pe acest forum. Ma numesc Roxana
Am intrat sa vad si eu pareri despre restaurante si in principiu, despre Exclusiv catering. La anul vrem sa facem nunta si ne-a placut foarte mult sala de la Exclusiv si Sorin (seful de sala) cel care ne-a prezentat ofertele. Cele care ati facut nunta acolo, se poate sa imi dati mai multe detalii, cum a fost servirea, mancarea si cum v-ati inteles cu cei de la sala...Va multumesc

Salut, ai putea sa-mi spui in ce interval de pret se situeaza meniurile la exclusiv catering?

Multumesc

drox
13.10.2011, 18:10:59
scz nu am prea intrat pe internet am fost ocupata iti raspund acum meniurile incep de la 99lei si daca vrei sa schimbi sau sa adaugi sau cum vrei tu si la sfarsit se calculeaza sper ca ai inteles daca nu lasa-mi un mail si iti explic mai detailat ...

simona8811
13.10.2011, 21:00:22
scz nu am prea intrat pe internet am fost ocupata iti raspund acum meniurile incep de la 99lei si daca vrei sa schimbi sau sa adaugi sau cum vrei tu si la sfarsit se calculeaza sper ca ai inteles daca nu lasa-mi un mail si iti explic mai detailat ...

Iti multumesc mult!

Larisuka
16.04.2012, 20:54:04
Buna, avem nunta la Exclusiv catering anul asta, in sala mica.
Suntem putin ingrijorati de faptul ca linia de servire va ramane acolo, desi ascunsa de un paravan. Stiti sa imi spuneti daca miroase a mancare cand se prepara meniurile?
Se aude cumva muzica de la sala vecina?
Am fost zilele trecute pe acolo si renovau fatada si holul. Are cineva mai multe detalii?
Multumesc pentru raspunsuri :)

Shireen
20.04.2012, 15:45:32
Buna, avem nunta la Exclusiv catering anul asta, in sala mica.
Suntem putin ingrijorati de faptul ca linia de servire va ramane acolo, desi ascunsa de un paravan. Stiti sa imi spuneti daca miroase a mancare cand se prepara meniurile?
Se aude cumva muzica de la sala vecina?
Am fost zilele trecute pe acolo si renovau fatada si holul. Are cineva mai multe detalii?
Multumesc pentru raspunsuri :)
Noi am fost la o nunta acolo si mancarea a fost foarte buna. Din pacate nu am fost in sala mentionata de tine. Sincer de mirosit a mancare mirosea si in sala in care am fost noi. Ce poti face este sa mergi inainte la un alt eveniment pentru a te asigura daca este pe placul tau si pentru a face eventuale schimbari in cazul in care nu iti convine ceva. Spor la pregatiri!(Noi cand am fost la nunta acolo, nu a mai fost un alt eveniment in sala alaturata pentru a-ti da mai multe detalii)

Lalukina
08.07.2012, 09:50:22
Neplacut impresionata :(
Am fost saptamana trecuta... S-a luat curentul mai bine de 2 ore !!! Imaginati-va: fara aer conditionat, fara muzica. Horror.
Cica au ceva agregate de frig noi in bucatarie care consuma f mult curent.
Personalul total dezinteresat (nici nu cred ca sunt toti ospatari de meserie)
Mancarea, care ar fi trebuit sa fie punctul lor forte a fost jalnica. N-am mai mancat demult, la nunta, o mancare atat de fada si lipsita de aspect.
Apa de la condensul aerului conditionat de la intrare din sala se scurgea in interior. Au pus o frapiera sa colecteze apa... Va imaginati ce balti erau pe jos...

IoanaCristina89
16.07.2012, 15:50:39
Buna fetelor,
Eu voi avea nunta la Exclusiv Catering anul viitor si sunt foarte curioasa daca vreuna dintre voi ati fost recent la vreo nunta acolo si daca imi puteti da niste detalii....

Merci

Asherit
12.09.2012, 16:53:03
Buna fetelor,
Eu voi avea nunta la Exclusiv Catering anul viitor si sunt foarte curioasa daca vreuna dintre voi ati fost recent la vreo nunta acolo si daca imi puteti da niste detalii....

Merci

De la ce pret incep meniurile pentru anul 2013? In acel pret este inclusa doar mancarea sau si bautura?

skumpyk
27.09.2012, 22:57:23
Buna fetelor,

Merci
am fost eu la o nunta acolo anul acesta...este foarte frumos acolo servirea impecabila sala foarte frumoasa..iar mancare era foarte buna..si aveau ceva chifle cu seminte asa d bune ca ma intrebam de unde le iau ca as vrea si eu la nunta mea..din pacate eu apucasem sa dau avans la golden hoause ca altfel sigur faceam si eu la exclusiv

IoanaCristina89
18.10.2012, 16:22:22
De la ce pret incep meniurile pentru anul 2013? In acel pret este inclusa doar mancarea sau si bautura?

Buna,
Meniurile incep de la 90 lei si includ 3 feluri de mancare, 50 ml tarie, o bere, o apa plata 0.5L, 50 ml vermouth. La cei 90 lei se adauga 9 sau 11 lei / persoana pentru ospatari.

drox
31.10.2012, 09:27:26
Buna fetelor.
Eu am avut nunta anul acesta la sala mare de la Exclusiv. Din pacate intradevar a existat o problema chiar la nunta noastra, deoarece s-a luat curentul in cateva reprize. Nu a fost luat chiar 2 ore cum s-a spus mai sus, dar intradevar a existat problema aceasta. Oricum cred ca si-au remediat problema si pe viitor cred ca nu vor mai avea probleme.
In rest totul a fost impecabil, ospatarii foarte saritori, nu au lipsit, cand iti doreai ceva erau prezenti, mancarea e delicioasa, multi din invitatii nostri au spus ca nu au mancat mancare mai buna ca la noi, seful de sala s-a implicat fosrte mult si a fost alaturi de noi (Sorin). Totul a fost organizat perfec de Sorin, aranjamentele, totul. Chiar am avut o nunta de vis si am colaborat cu niste oameni minunati.