PDA

Versiunea completa : Video, cameraman in Valcea

Sweety4u
29.12.2008, 22:32:50
Buna!
Am si eu o problema... Am nunta in Rm. Valcea, in august 2009, insa nu cunosc niciun cameraman. Va rog sa-mi dati si mie cateva recomandari .... si ce tarife se practica, daca se poate ;)) Multumesc. Casa De Piatra tuturor Miresicilor!!!

adrianamaria802
06.01.2009, 01:19:45
Buna!
Am si eu o problema... Am nunta in Rm. Valcea, in august 2009, insa nu cunosc niciun cameraman. Va rog sa-mi dati si mie cateva recomandari .... si ce tarife se practica, daca se poate ;)) Multumesc. Casa De Piatra tuturor Miresicilor!!!

Incearca sa cauti pe net sau sa vb cu agentia care iti face decoratiunile , sau cu prieteni, etc.

Bafta si spor la pregatiri

CASA DE PIATRA!!!!

Sweety4u
09.02.2009, 16:43:05
Buna fetelor!
Si eu am nunta pe 8 august la Ok Events. Imi poate recomanda si mie cineva un cameraman?:*

Sweety4u
29.03.2009, 00:05:35
Sunt fericita. acum am si cameraman si fotograf ;)

emmahln
02.04.2009, 10:20:19
Buna!
Buna nu stiu daca iti pot scrie aici numarul de telefon al celor cu care ne vom face noi nunta,i-am vazut la foarte multe nunti si i-am ales si pentru nunta mea ,sunt extraordinari. []
Numai sa nu fie ocupati caci sunt forte cautati.
Din cate retin preturile erau de la 10milioane la 15 milioane.Noi am ales de 15 si avem album mare cu 200foto 13/18 si 20 tablouri,filmarea pe dvd personalizate,Dvd cu pozele personalizat si bonus videoclipul nuntii pe un fond muzical

Lavi4
22.06.2009, 13:24:18
Voi cu cat timp inainte de nunta ati cautat fotograf/cameraman?

Sweety4u
23.06.2009, 23:20:00
Voi cu cat timp inainte de nunta ati cautat fotograf/cameraman?

Cu vreo 8-9 luni inainte. A fost printre primele lucruri pe care le-am facut, pe langa restaurant si lautari.

iepurash1985
24.09.2009, 11:20:37
Pentru cele care inca mai cauta cameraman sau fotograf: de ce nu dati o cautare pe "goagal" :) cu filmari nunti valcea si cu siguranta gasiti acolo. Eu asha mi-am gasit cameramanul si fotograful. Binenteles acum fiecare cu gusturile sale.

Gioia
10.10.2009, 10:12:40
Si eu am foto/video\:D/ \:D/

Lavi4
26.10.2009, 01:12:02
Cam putine informatii legate de subiectul acesta in Valcea...

Noi acum incepem sa cautam fotograf si cameraman.Vreau sa am multe poze de la nunta si sper sa gasesc un fotograf bun.

Iri43
26.10.2009, 07:08:26
Atunci obligatoriu trebuie separat, cameraman si fotograf.

Lavi4
26.10.2009, 23:48:04
Atunci obligatoriu trebuie separat, cameraman si fotograf.

Da,asta vreau:sa fie doua persoane care sa se ocupe de foto si video dar nu stiu inca unde sa ma interesez.

LauraPopian
27.10.2009, 08:55:51
Nici eu nu stiu pe nimeni. Offf ca doar pe foto\video trebuie sa ma mai ocup. Si chiar nu am idee.

MIRRA2010
27.10.2009, 15:24:20
Buna nu stiu daca iti pot scrie aici numarul de telefon al celor cu care ne vom face noi nunta,i-am vazut la foarte multe nunti si i-am ales si pentru nunta mea ,sunt extraordinari. []
Din cate retin preturile erau de la 10milioane la 15 milioane.Noi am ales de 15 si avem album mare cu 200foto 13/18 si 20 tablouri,filmarea pe dvd personalizate,Dvd cu pozele personalizat si bonus videoclipul nuntii pe un fond muzical
buna.poti te rog sa-mi dai si mie nr lor de tel?mi se pare un pret bun.15 mil si foto si video?o singura persoana le face pe amandoua sau ai fotograf separat si cameraman separat?multumesc anticipat

csilvia2002
28.10.2009, 17:49:33
Buna!

Buna
Vad ca deja ai avut nunta =D> felicitari,
as vrea sa imi zici si mie cum a fost cu cameramanul la nunta si daca ai fost multumita? Eu o am in sept 2010 si inca nici nu mi-am gasit formatie.
Silvia

Iri43
08.11.2009, 15:16:54
Ma ajuti si pe mine ?Te rog frumos:)
Buna ! mai exista o posibilitate descrisa la postul 19, daca nu gasesti ceva intre timp !

ancamihai84
20.11.2009, 09:52:54
Buna,

Imi poti da si mie un pm pls cu nume si nr de tel? au fost 2 persoane, adica cameraman si separat un fotograf? u ai fost multumita de ce a iesit, calitate si ingeniuozitate?
multumesc mult :)

narayan
25.11.2009, 11:49:59
Buna emmahln!

Daca esti draguta te-as ruga sa-mi dai si mie un PM cu datele de contact ale fotografului si cameramanului pe care i-ai ales. multumesc frumos!

simonikool
14.12.2009, 10:47:42
Eu am luat tot pachetul, adica Dj, fotograf si filmat de la aceeasi firma (bineinteles ca sunt persoane diferite care fac toate astea), dar pot fi luate si separat. Chiar sunt profesionisti si au si aparatura necesara. Daca vrea cineva datele firmei sa scrie pe PM. Spor la miresit fetelor!

Miresicasorina
14.12.2009, 13:21:52
Buna, imi poti da si mie datele lor de contact!
Multumesc anticipat!

Buna fetelor,

Eu m-am hotarat sa vorbesc cu Boari. O sa ma intlanesc cu el sa vad ce pachet imi ofera. Chiar sunt curioasa cum o sa fie intlanirea.. Am auzit lucruri interesante despre el...

Va tin la curent cand am noutati!

Miresicasorina
06.01.2010, 16:05:47
Eu o sa vorbesc cu Boari ( foto+ video). O sa ma intalnesc cu el saptamana viitoare...
Sunt chiar curioasa cum va decurge discutia.

Va tin la curent cand am noutati!

Va pup

La multi ani tuturor miresicilor ! Un An Nou plin de bucurii si nunti de poveste, asa cum ne dorim!

Ramasesem datoare cu informatii legate de Boari.
Ne-am intalnit cu el intre Craciun si Revelion. F ok ca si om... Mi-a placut de el.
In ceea ce priveste insa oferta, am fost dezamagita... Preturi marisoare si munca putina. Pe foto am vrut foto carte, iar pretul era de 550 euro/600 de euro in fc de coperta pe care o doream. In banii astia intrau doar un CD cu poze si fotocartea, insa fara nici o poza prelucrata sau printata. Pozele din fotocarte nu le primeam si in format soft. Erau numai in fotocarte... Asta mi se pare f aiurea, pt ca sunt pozele mele, si daca tot se chinuie sa le aranjeze, de ce sa nu le primesc si eu? Doar sunt ale mele si le platesc sufiecient de bine...
In ceea ce priveste video, tranzitiile intre cadre erau facute in graba. Foloseste doar niste templateuri si nimic dragut sau personalizat. Pareau un fel de power pointuri antice...
Din pacate am plecat dezamagita de la el... Acum trebuie sa mai caut si alti fotografi....

jadech
15.04.2010, 10:20:08
Am si eu nunta in august pe 21 la Olanesti si inca nu am dj, foto si video. Ma poate ajuta cineva cu niste recomandari va rog?^:)^

alinajanine
20.04.2010, 17:49:25
La multi ani tuturor miresicilor ! Un An Nou plin de bucurii si nunti de poveste, asa cum ne dorim!

Ramasesem datoare cu informatii legate de Boari.
Ne-am intalnit cu el intre Craciun si Revelion. F ok ca si om... Mi-a placut de el.
In ceea ce priveste insa oferta, am fost dezamagita... Preturi marisoare si munca putina. Pe foto am vrut foto carte, iar pretul era de 550 euro/600 de euro in fc de coperta pe care o doream. In banii astia intrau doar un CD cu poze si fotocartea, insa fara nici o poza prelucrata sau printata. Pozele din fotocarte nu le primeam si in format soft. Erau numai in fotocarte... Asta mi se pare f aiurea, pt ca sunt pozele mele, si daca tot se chinuie sa le aranjeze, de ce sa nu le primesc si eu? Doar sunt ale mele si le platesc sufiecient de bine...
In ceea ce priveste video, tranzitiile intre cadre erau facute in graba. Foloseste doar niste templateuri si nimic dragut sau personalizat. Pareau un fel de power pointuri antice...
Din pacate am plecat dezamagita de la el... Acum trebuie sa mai caut si alti fotografi....
Am auzit si noi de el asa ca nici nu l-am cautat. Iti pot da date de contact ale cameramanului si fotografului pe care i-am avut noi daca doresti

gingasutza
22.04.2010, 17:00:45
Buna, miresici!
Eu am tot cautat cameramani si fotografi, cei cu figuri de mari si tari, mi se pareau chiar fff scumpi, in jur de 500de euro asa ca am cautat pe net si am dat de o firma din pitesti, la fel d profesionista, care imi ofera aceleasi oferte ca si cele mari si tari de la noi din oras, in plus imi mai da si tablou cu rama de argint, la pretul de 800 de lei, asta e pachetul standard, iar transportul lor ma costa decat 50 de lei. Cautati pe Google,la fotografi cameramani pitesti, il cheama ciochirda ceva de genu dragos.
Bafta.

Aida_Nistoroiu
26.07.2010, 17:56:33
Eu am luat tot pachetul, adica Dj, fotograf si filmat de la aceeasi firma (bineinteles ca sunt persoane diferite care fac toate astea), dar pot fi luate si separat. Chiar sunt profesionisti si au si aparatura necesara. Daca vrea cineva datele firmei sa scrie pe PM. Spor la miresit fetelor!

Buna,

Ai putea te rog sa-mi dai si mie un PM cu datele lor de contact? Au vreu site ceva? Multumesc mult!

danutzaaa
28.07.2010, 17:17:15
Buna, miresici!
Eu am tot cautat cameramani si fotografi, cei cu figuri de mari si tari, mi se pareau chiar fff scumpi, in jur de 500de euro asa ca am cautat pe net si am dat de o firma din pitesti, la fel d profesionista, care imi ofera aceleasi oferte ca si cele mari si tari de la noi din oras, in plus imi mai da si tablou cu rama de argint, la pretul de 800 de lei, asta e pachetul standard, iar transportul lor ma costa decat 50 de lei. Cautati pe Google,la fotografi cameramani pitesti, il cheama ciochirda ceva de genu dragos.
Bafta.
buna poti sa-mi spui si kie te rog cum ai procedat cu ei?k eu am incercat sa-i contactez si nu am reusit zi-mi daca ai platit un avans si cum ai procedat mai multe detalii te rog astept un pm,mersi

mihaela_17
05.09.2010, 17:55:15
cine ma ajuta si pe mine cu un fotograf si cameraman, tot caut si nu gasesc nimik mai ieftin, pls . va multumesc anticipat

Sweety4u
06.09.2010, 21:34:38
cine ma ajuta si pe mine cu un fotograf si cameraman, tot caut si nu gasesc nimik mai ieftin, pls . va multumesc anticipat

Buna, te pot ajuta cu numarul de tel al fotografului pe care l-am avut eu la nunta - Romeo - 0747.835.551. Lucreaza si cu cameraman. Eu am fost foarte multumita de el. poti sa te intalnesti cu el si cu cameramanul (lucreaza in echipa) si iti arata cam ce fac ei, tu le spui ce-ti doresti - nu trebuie neaparat sa-i iei la nunta daca nu-ti plac, poti sa mai vb si cu altii si apoi sa te hotarasti, dar vezi sa nu fie ocupati ca sunt destul de solicitati. mie mi-a facut si poze prelucrate, acum am auzit ca fac si album tip carte (atunci nu avea). Bafta!