PDA

Versiunea completa : amenajarea caminelor de la tara

d_roxy28
04.01.2009, 23:10:35
cine imi poate trimite poze cu decorari ale caminelor pentru nunti la tara?????????cine are sugestii,il rog sa ma ajute.......................:* <:-P <:-P <:-P <:-P

d_roxy28
04.01.2009, 23:14:38
>:D< =(( =(( =(( =(( =(( chiar nu face nimeni nunta la tara???????????cum decorati miresicilor caminul ptr mult visata nunta??????????astept sugestii.....o sa fiu si eu miresica in curand si am nevoie de sugestiile voastre>:D< =((

miti
04.01.2009, 23:23:57
eu cred ca poti sa l decorezi cam la felca si o sala
eu am vazut camine decoratein balone..in ultima vreme
mai demuuult erau cu hartie creponata;))
in camin vei avea mese mari dintr-un capat in altul al saliipe cateva randuri si 'ladite'(sper sa intelegi cuvantul, ca altunu mi vine acum si cred ca e regionalism) in loc de scaune!
Nu dispera! Se poate face ceva frumos daca iti dai interesul si pui suflet!

d_roxy28
04.01.2009, 23:34:39
o:-) sunt putin ingrijorata ptr ca noi nu suntem in tara.vom veni acasa cu 3 saptamani inainte de nunta.......asa ca vreau ca pana la nunta sa am cateva idei,doar sa le pun in aplicare..................sper ca ma inelegi draga MITI

Velvet
05.01.2009, 10:46:03
o:-) sunt putin ingrijorata ptr ca noi nu suntem in tara.vom veni acasa cu 3 saptamani inainte de nunta.......asa ca vreau ca pana la nunta sa am cateva idei,doar sa le pun in aplicare..................sper ca ma inelegi draga MITI

Cred ca daca arunci o privire pe site o sa gasesti multe ideii pt aranjatul salii(cdaminului) iar daca nu ai timp sa te ocupi tu de decorat poti sa vb cu o firma specializata st cateva si in Tgv

d_roxy28
06.01.2009, 13:42:42
VELVET ai idee ce preturi au cei cu amenajarile salilor ptr nunta??nu am gasit nicaieri preturi...

Velvet
06.01.2009, 14:35:47
VELVET ai idee ce preturi au cei cu amenajarile salilor ptr nunta??nu am gasit nicaieri preturi...

Draga mea,

Habar nu am....in general depinde de ce vrei, cat vrei...cauta

serpoaica
04.02.2009, 08:38:22
Draga mea,

Habar nu am....in general depinde de ce vrei, cat vrei...cauta pe net tr sa gasesti ceva
SALUT VELVET SANT PETRA MA POTI AJUTA CU AGENTIILE DE NUNTA DIN TARGOVISTE CEI DE LA MOV MI-AU CERUT FFF.MULTI BANI.PUPICIII:* :* :* :* :*

Velvet
04.02.2009, 14:17:44
SALUT VELVET SANT PETRA MA POTI AJUTA CU AGENTIILE DE NUNTA DIN TARGOVISTE CEI DE LA MOV MI-AU CERUT FFF.MULTI BANI.PUPICIII:* :* :* :* :*

Draga mea,

din pacate nu te pot ajuta pt ca eu fac nunta la Buzau, mai cauta pe site ca fetele mai vorbeau de o firma ce se afla la Pafcom

stefi_steffi
04.02.2009, 20:35:53
Eu am facut prospectie la firmele de decoratiuni din Targoviste si pana la urma m-am hotarat. Am gasit o firma care m-a si ajutat sa imi aleg(aveam si de unde sa aleg, e adevarat) si la un pret acceptabil. Daca va intereseaza va dau PM. Nu stiu cat de liberi mai sunt anul asta, dar puteti sa incercati.

catalina13
19.03.2009, 19:15:36
Eu lucrez cu cei de la Visul Miresei, au experienta in primul rand si preturi f bune. Lucrurile pe care le ofera sunt superbe, ai de unde alege. stiu ca au si o promotie in perioada asta 10 sau 15 % reducere. dc te intereseaza mai multe detalii trimite-mi pm
salut,poti te rog sa mi dai si mie adresa celor de la visul miresei sau un nr de telefon ca eu nu pot da de ei.