PDA

Versiunea completa : Agentii de organizare nunti, evenimente jud. Ialomita

alexxandra
01.08.2007, 13:19:14
Buna miresicilor!!!
Si eu voi face nunta in slobozia si momentan caut o firma care sa se ocupe de aranjarea salonului. Daca ma puteti ajuta cu o recomandare ar fi super!!

georgia
02.08.2007, 10:45:06
buna alexxandra
si eu sunt tot o miresica , dar in 2008. daca faci nunta in slobozia de ce nu vorbesti la restaurant sa se ocupe ei de amenajarea lui? o prietena de-a mea a avut nunta si restaurantul a facut orice aranjament si-a dorit. ramane la latitudinea ta. poti merge sa intrebi la magazinele cu rochii de mireasa ca sigur fac si decoratiuni.:*

superbubu
16.11.2007, 13:49:22
Buna miresicilor!!!
Si eu voi face nunta in slobozia si momentan caut o firma care sa se ocupe de aranjarea salonului. Daca ma puteti ajuta cu o recomandare ar fi super!!

Si eu sunt miresica de septembrie 2008, nunta avand loc la Slobozia, Restaurant Privighetoarea. Cand am dat avansul la restaurant era in acel weekend o nunta, existand astfel si sala aranjata. Am inteles ca exista o astfel de firma in Slobozia, care se ocupa de decorarea restaurantului. Stie cineva cum se numeste si pe unde este sediul acesteia? Eu locuiesc in Bucuresti, dar parintii viitorului sotz sunt din Slobozia ... Sau poate as gasi o firma in Bucuresti care sa accepte sa decoreze si in alte orase!
Multumesc

angyk_slo
22.04.2009, 19:42:37
As dori sa aflu si eu dak in Slobozia exista Agentii de organizare nunti si cam kt costa.......Am intrat deja in criza,cu toate k nunta o sa fie in octombrie.......de-abia d luna viitoare o sa pot sa ma ocup in totalitate si as avea nevoie d putin ajutor

aniela_m
26.04.2009, 18:37:50
Buna, Eu am nunta in august si am vb cu o firma din Slobozia. Tema va fi marina. Pretul depinde f. mult de tema si nr. de persoane. Pe mine ma ajunge undeva in jur de 25 _ 27 pentru 150 de pers.

aniela_m
10.05.2009, 23:20:16
In pret sunt incluse si marturiile, cocardele si plicurile de bani in aceeasi tematica. In plus, la spate, pe fiecare scaun am cate o stea de mare, iar fundele si restul decorului sunt din organza. Stiu ca satenul este mai ieftin, din cauza asta am facut precizarea. Eu sunt f. multumita, atat de idei, cat si de pret. Si crede-ma ca am sondat piata, iti dai seama ca am fost interesata. Ah, uitasem... in pret sunt incluse si 2 masini de facut baloane de sapun pentru dansul de deschidere, cufar de bani - ca este o tema marina ;i decorul pentru masina mirilor, Asta poe lanmaga tot ce ai mentionat si tu...

lory1987
12.05.2010, 17:46:28
Si eu am nunta pe 11 sept 2010 si fac la HERMES caut o agentie de aranjamente pute-ti sa ma ajutati?

apricot
25.06.2010, 18:58:29
Ti-am dat eu PM,l-ai primit?
Buna, mi-au placut f mult decoratiunile de la nunta ta si m-ar interesa si pe mine niste detalii despre agentia cu care ai colaborat tu, daca ai fost multumita si cat a costat. Mersi mult!:*

alina_cl
06.12.2010, 19:18:32
Daca firma de organizari nunti ofera aranjamentele florale, e ok, dar daca incearca sa iti bage pe gat toate serviciile, de genul "colaboram noi cu o formatie, sau stim noi pe cine sa trimitem sa va filmeze, etc" nu mi se pare corect.

MarinElena
25.01.2011, 12:48:02
Buna, Eu am nunta in august si am vb cu o firma din Slobozia. Tema va fi marina. Pretul depinde f. mult de tema si nr. de persoane. Pe mine ma ajunge undeva in jur de 25 _ 27 pentru 150 de pers.

buna! imi poti spune te rog cu ce firma ai vb? eu caut aranjament pentru la Biserica, multumesc anticipat!:*