PDA

Versiunea completa : Targ de nunta Arad

dragosxps
13.01.2009, 19:52:38
Planifica-ti nuna intr-o zii , 30 ianuarie - 01 februarie, Filarmonica de stat Arad
Petreceri de Vis -editia a II-a, 6-8 februarie, Expo Arad International

spor la organizat

39_Maria
27.01.2009, 21:54:56
Planifica-ti nuna intr-o zii , 30 ianuarie - 01 februarie, Filarmonica de stat Arad
Petreceri de Vis -editia a II-a, 6-8 februarie, Expo Arad International

spor la organizat
\:D/yeeeeeeeeeee

27Carmen
28.01.2009, 07:08:50
\:D/yeeeeeeeeeee
Eu zic ca targul de la Expo e mult mai complect decat cel de la Filarmonica,anul trecut asa a fost am gasit mult mai multe la Expo

just_smile
31.01.2009, 20:57:40
Buna.Am fost eu ieri la targul de la filarmonica si este slabut,sper ca cel de la Expo va fii mai complex cu mult mai multe firme.De preturi ce sa mai zic...cand am auzit 100 euro aranjamentu floral :(( :O

CodrutaCory
03.02.2009, 11:58:25
Buna.Am fost eu ieri la targul de la filarmonica si este slabut,sper ca cel de la Expo va fii mai complex cu mult mai multe firme.De preturi ce sa mai zic...cand am auzit 100 euro aranjamentu floral :(( :O

buna! eu sunt o miresica noua si am fost si eu la targ la filarmonica dar nu am fost deloc incantata de ce am vazut ;astept cu nerabdare targul de la expo;eu o sa am nunta la restaurantul "la doce vita" din arad si e fff frumos acolo;va salut pe toate

CodrutaCory
03.02.2009, 12:00:03
cum de faci nunta joia?????nu ai gasit local sambata??eu sunt mai curioasa din fire -scuze :*

alexandra_paul
03.02.2009, 12:03:08
Buna, eu am fost la filarmonica si n am gasit nimik.. am fost si pana la timisoara la targ si.. chestii frumoase dar scumpe..merg si la expo dar nu cred s gasesc ceva mai ieftin.. am vorbit cu o agentie si mi s a parut rezonabile preturile si in luna februarie mai fac si reduceri de 10%, si au si materiale si poze frumoase, plus ca au de toate inclusiv chelnerii si bucatar si mie la nunta in aer liber imi trebuie...nu cred ca la expo voi gasi ceva mai bun..
astept sugestii
pupici

Anastacia
04.02.2009, 16:18:39
Nu trebuie sa te sperii de preturile de la targ ale aranjamentelor deaoarece acolo sunt expuse cela mai frumoase sau ma rog cele mai reprezentative aranjamente ale firmelor.
In plus depinde de bugetul fiecaruia ,poate unii isi permit aranjamente de 50 de lei ,poate altii de 300 lei....solutii exista :)

new_tya
13.02.2009, 17:43:43
Buna fetelor!
Cum vi s-a parut targul de la expo? Ce firme v-au impresionat mai mult? Eu am trecut pe acolo sambata, dar nu mi s-au parut foarte multi vizitatori!

dragosxps
13.02.2009, 18:50:31
Buna fetelor!
Cum vi s-a parut targul de la expo? Ce firme v-au impresionat mai mult? Eu am trecut pe acolo sambata, dar nu mi s-au parut foarte multi vizitatori!
a fost al doilea targ ca dimensiune din tara cu peste 3000 de vizitatori
Ai intrat in ambele pavilioane ?

Pe internet sunt poze de la toate firmele daca cauti cu google: flickr petreceri de vis la expo arad

brota
19.07.2009, 11:05:51
buna! eu sunt o miresica noua si am fost si eu la targ la filarmonica dar nu am fost deloc incantata de ce am vazut ;astept cu nerabdare targul de la expo;eu o sa am nunta la restaurantul "la doce vita" din arad si e fff frumos acolo;va salut pe toate
Buna sunt o miresica de 2010 si am vazut si eu poze cu restaurantul dolce vita.Este super.Poti sa imi dai mai multe detalii despre preturi si conditiile de acolo.Am vazut mai multe restaurante dar acesta a fost cel mai frumos si vreau sa ma decid cat mai repede.Mutumesc anticipat

CodrutaCory
20.07.2009, 08:10:16
Buna sunt o miresica de 2010 si am vazut si eu poze cu restaurantul dolce vita.Este super.Poti sa imi dai mai multe detalii despre preturi si conditiile de acolo.Am vazut mai multe restaurante dar acesta a fost cel mai frumos si vreau sa ma decid cat mai repede.Mutumesc anticipat
salut,e super restaurantul si e mare,in legatura cu preturile pe noi anul acesta ne costa 165 lei meniul de persoana in care avem inclus 5 feluri de mancare suc,apa,bere,cafea cata se consuma iar restul bauturilor alcoolice le aducem noi,mai vreau sa-ti spun ca de anul asta restaurantul are un contract de colaborare cu o firma de decoratiuni si daca nu vrei sa-ti faci deco cu ei trebuie sa platesti o taxa de 700 de lei dar asta nu stiu cum va fi anul viitor,poti sa mergi sa vb cu doamna de acolo,e de treaba,eu mai am un pic pana la nunta dar pot sa-ti dau dupa mai multe detali cu ce mi-a placut si ce nu dupa

andrealin
19.01.2010, 19:37:18
Si eu am nunta la dolce vita si e foarte frumoasa sala.....si acuma luna asta sau in feb am inteles k o sa reamenajeze....sper sa faca fain...
A...si legat de preturi...eu platesc 155 de lei/pers 1000-sala, personalul-155/pers, ei au zis k va fi un ospatar la 20 de pers.In meniu sunt incluse 5 feluri de mancare, bautura la discretie in afara de Bauturi alcolice, astea trebuie sa le duc eu de acasa si prajitura.In pretul meniului avem inclus si amenajatul salii.
Sper sa te ajute ...
te-am pupat