PDA

Versiunea completa : Pantofi

Pagini : [1] 2 3 4

Sarah24
11.10.2006, 14:37:52
Fetelor,v-ati luat pantofi de mireasa?Daca da,pune-ti va rog si niste poze sa stim macar ce modele sunt la noi in TM...Vreau sa vad mai multe pareri...

Catalina_Maria
11.10.2006, 16:48:00
Pai cel mai bine ar fi sa iti faci la comanda. Eu cel putin asa fac. Daca vrei un contact iti dau. Mama mea si-a facut acolo saptamana trecuta au fost gata si sunt superbi.Eu am intrebat cam cat m-ar costa si mi s-a raspuns ca maxim 1 milion jumate asa ca....mi se pare rezonabil doar sa poata sa faca orice model.

azzaleya
11.10.2006, 17:22:46
Fetelor,v-ati luat pantofi de mireasa?Daca da,pune-ti va rog si niste poze sa stim macar ce modele sunt la noi in TM...Vreau sa vad mai multe pareri...

Eu mi-am facut la comanda pantofi de dans, care m-au costat 1.1 mil din piele. Au fost foarte comozi si am rezistat toata noaptea in ei. Daca te intereseaza iti dau pe privat un nr de telefon.

mirel2007
11.10.2006, 18:37:53
Azzaleya, fara nici un motiv ascuns, crede-ma te rog, dar nu pot sa nu declar ca : NU AM MAI VAZUT FEMEIE MAI FRUMOASA!! nu iti fac avansuri, te rog din nou sa ma ierti, dar sunt pur si simplu uimit. Nu as fi crezut vreodata ca am sa am rabdare sa ma uit la exact 90 de poze cu nunta unor necunoscuti, dar m-ai lasat... breathless! parca ai fi o aparitie din alte vremuri, cand femeile chiar erau femei... si rochia si coafura, superba! Si mirele tau e un barbat frumos, dar e si mai norocos! Esgi model, sau te-ai gandit la o cariera de genul asta?

vrl
12.10.2006, 10:28:52
Sa vezi ce uimita o sa fie Simona ta cand o sa-si dea seama ca e "un compromis".

:)>-

Mai ai 0 luni 0 saptamani si 0 zile pana la nunta ta

Kaela
12.10.2006, 10:43:20
eu mi-am luat deja o pereche dar nu reusesc sa pun poza. sunt din piele, normal, cu toc de 5. probabil ca o sa imi mai iau o pereche dupa ce imi voi lua rochia.

Catalina_Maria
12.10.2006, 10:46:53
Mirel , iarasi suntem de acord:))) Intr-adevar Azzaleya a fost superba, ca o printesa. Totul i s-a potrivit de minune, rochia, voalul, locatiile si nu in ultimul rand...mirele.

Mesajul cu "compromisul" nu l-am inteles, poate nu am fost eu atenta:)

vrl
12.10.2006, 10:56:16
...Mesajul cu "compromisul" nu l-am inteles, poate nu am fost eu atenta:)

Cred ca ti-ar place sa-ti shopteasca duios la ureche viitorul tau sotz:
"Draga mea, azi am vazut cea mai frumoasa femeie din viata mea...
nu esti tu aceea, dar te iau totusi de nevasta ca faci mancare buna."

>:/

mirel2007
12.10.2006, 11:07:11
=)) =)) =)) =)) =)) Fetelor, cat de bine ne intelegem!!! Eu si Simona mea avem o relatie de 4 ani, bazata pe multa incredere si respect reciproc. Ipocrizia intre noi nu isi are locul, astfel ca eu nu voi fi nici o data tentat, in caz ca Simona ar zice, apropos de o femeie superba : "Ce zici de?..." sa raspund : "aaa, da, mama, merge, dar nu e ca tine". Ce e frumos e frumos, ii place si lui Dumnezeu, si chiar si viitoarei mele sotii, nu o data s-a intamplat sa-mi atraga chiar ea atentia asupra cate unei fete frumoase, pe care s-o admiram impreuna, asa, ca pe "categoria estetica a frumosului", la care ar trebui sa fie sensibil orice om normal. Inca o chestie, am sa-i trimit Simonei un e-mail, o sa-i dau link-ul si o sa o rog sa se uite la pozele de la nunta Azzaleei. Stiu dinainte care va fi reactia ei! Si...SA STITI CA SI NEVASTA MEA E FOARTE FRUMOASA SI O SA FIE O MIREASA SUPERBA!!!

ramonavelcota
12.10.2006, 11:17:18
Eu mi-am luat pantofii de la Enzo Bertini ( nu stiu daca am scris bine), din centru.
Nu prea se vad bine, nu mai stiu cat au fost, cred ca pana in 2 mil

vrl
12.10.2006, 11:32:24
"Fetelor"... se pare ca dragostea e confundata cu ipocrizia.
1. Nu ai nevasta (inca)
2. Intre cea mai frumoasa si foarte frumoasa e o mica mare diferenta
3. "categoria estetica a frumosului" se aplica doar la arta. Femeile sunt
toate frumoase si a ta e cea mai frumoasa.
4. Cand te intreaba femeia "Ce zici de...?" nu raspunzi sau te rezumi la "e ok".
Tie ti-ar place sa o intrebi "dupa" cum a fost si sa auzi un raspuns lipsit
de "ipocrizie": "Gigi era mai bun"?

Imi cer scuze ca am deviat topicul si ca m-am lansat in polemici pe aici...
Mirel2007, sorry! Bafta cu nunta si sa va iasa asa cum o visati voi.
Ma opresc aici cu tema asta, oricum nu rezolv nimic.

Si... mirel2007, grinzile alea din Senator sunt groaznice. Poate gasiti o cale
sa le mascati ca arata ca naiba tavanul.

^:)^

andreea_bunny
12.10.2006, 12:05:28
Aici se intampla chestii ciudate

andreea_bunny
12.10.2006, 12:14:04
deci, mirel, ce legatura are asta cu pantofii de mireasa, si de ce mi-ai trimis acest pm ca nu inteleg?

"Nu-mi ramane decat sa sper ca la nunta mea nu va ridica nimeni capul in sus, privind cu un ochi critic grinzile de la senator, ci vor ramane cu totzii mutzi de admiratie cat de frumoasa e NEVASTA MEA (am avut cununia civila in august)":-p

azzaleya
12.10.2006, 13:26:43
Haideti fetelor sa ingropam securea razboiului si mai bine sa vorbim despre ...;;) pantofi!!! :)>-

MeliMelo
12.10.2006, 15:44:21
Si eu m-am socat ce reactie pot avea pantofii de mireasa =))
Zici ca suntem in telenovele, nu alta ...
Azzaleya, please un mail pe privat cu toate detaliile legate de pantofi...please please...Mersi mult

c_s
14.10.2006, 08:51:57
Pai cel mai bine ar fi sa iti faci la comanda. Eu cel putin asa fac. Daca vrei un contact iti dau. Mama mea si-a facut acolo saptamana trecuta au fost gata si sunt superbi.Eu am intrebat cam cat m-ar costa si mi s-a raspuns ca maxim 1 milion jumate asa ca....mi se pare rezonabil doar sa poata sa faca orice model.
te-as ruga sa-mi dai si mie datele celor care fac la comanda,daca se poate , si pe mine m-ar interesa!
si pe tine azzaleya,pls!
eu as vrea modelul asta:

diai
15.10.2006, 17:27:12
Am inteles ca in magazine modelul asta de pantofi costa un pic cam mult, in jur de 300 de euro.

Eu m-am uitat un pic prin magazine,dar n-am vazut nimic interesant,toti pantofii erau ascutiti in fata,asemanator cu modelul postat de c_s nu era nimic.Sau poate n-am stiut eu pe unde sa caut.
Stie cineva pe unde se pot gasi pantofi frumosi,si daca se poate si comozi?Eu oricum am probleme cu spatele si nu pot sa-mi cumpar unii cu tocul prea inalt,iar in magazine toti sunt de 8-10 cm.
Am vazut ca unele miresici isi fac pantofi la comanda;puteti da mai multe amanunte?De ex.despre ce firma sau persoana e vorba,ceva date de contact.Macar pe privat daca altfel nu se poate,desi sunt sigura ca si alte miresici ar fi interesate.

Catalina_Maria
15.10.2006, 21:24:09
224507-Sorin de la Mihuta SRL e cel care face pantofii la comanda. Face pantofi de dans si de mireasa. Eu la el vreau sa ajung, am si vb si mi-a spus ca ii face in 3 saptamani maxim si m-ar costa undeva ...maxim 1 milion jumatate. Nu mi se pare mult acuma el trebuie sa vada modelul si sa spuna daca face sau nu acel model. Sunati-l, cu mine a fost foarte amabil.

Anahita
15.10.2006, 21:35:17
Eu mi-am cumparat doua perechi... una pentru etalare...eleganta..eh, pt ca asa se cere.. alta pentru dans..
Ia uitati ce am gasit eu.. si se potrivesc si cu cerceii si restul accesoriilor...normal o:-)

c_s
15.10.2006, 21:59:42
224507-Sorin de la Mihuta SRL e cel care face pantofii la comanda. Face pantofi de dans si de mireasa. Eu la el vreau sa ajung, am si vb si mi-a spus ca ii face in 3 saptamani maxim si m-ar costa undeva ...maxim 1 milion jumatate. Nu mi se pare mult acuma el trebuie sa vada modelul si sa spuna daca face sau nu acel model. Sunati-l, cu mine a fost foarte amabil.

Multumesc Catalina!
^:)^

c_s
18.10.2006, 10:51:35
fetelor,la Guban ati incercat careva sa va faceti papuceii la comanda:-\

JolieFamme
18.10.2006, 11:09:20
te-as ruga sa-mi dai si mie datele celor care fac la comanda,daca se poate , si pe mine m-ar interesa!
si pe tine azzaleya,pls!
eu as vrea modelul asta:
modelul ala exact te ajut daca vrei sa il cumperi.. adica sunt produsi de o firma pt miresici din strainatate dar iti pot explica ce ai nevoie ca sa ii comanzi sau.. tii pot comanda eu daca nu te descurci. tepup

AZZARDO
18.10.2006, 12:07:49
Eu mi-am facut la comanda pantofi de dans, care m-au costat 1.1 mil din piele. Au fost foarte comozi si am rezistat toata noaptea in ei. Daca te intereseaza iti dau pe privat un nr de telefon.

SUPERBA nunta ai avut !!!! cel putin asa pare in poze!!!
totul a fost cu fin si de bun gust!
Felicitari

c_s
18.10.2006, 14:54:37
modelul ala exact te ajut daca vrei sa il cumperi.. adica sunt produsi de o firma pt miresici din strainatate dar iti pot explica ce ai nevoie ca sa ii comanzi sau.. tii pot comanda eu daca nu te descurci. tepup
POTI SA-MI TRIMITI UN PM PLS CU DETALII ?

Kaela
23.10.2006, 23:19:16
acestia sunt pantofii mei, o pereche.cealalta pereche dupa ce imi iau rochia dc va mai fi nevoie.

c_s
24.10.2006, 14:12:48
frumosi, Oana!
de la Leonardo?
cat au fost?
by the way, am fost la targ samabata seara, era un tambalau....
titusi am facut ceva cumparaturi inspirate:)

Kaela
24.10.2006, 18:51:46
am fost in perioada aia cu mega reduceri, prin septembrie i-am luat, erau la juma de pretz, 80 RON au fost. abia am mai gasit, din toate magazinele leonardo abia in bega mai aveau o sg pereche numarul meu. am avut noroc. shi cred ca tocul e destul de practic shi sunt inalta shi nu necesit bash niste tocuri de 12....
bine ca ai mai avut ce cumpara de la targ...:)

c_s
24.10.2006, 19:38:24
la mine asta-i problema ca sunt 20 cm intre mine si el, asa ca macar 12 sa salvez cu tocurile!
am spus ca astept sa vad care va fi rochita si merg pana la Guban sa intreb daca-i pot face la comanda pe cei care mi plac, daca se potrivesc cu rochita, daca nu oi mai vedea!=;

rali
13.11.2006, 14:48:58
Fetelor, azi am vazut o perechie de pantofiori super draguti la Amely si nici nu sunt scumpi 130 RON. Nu stiu ce sa fac sa-i iau sau e prea devreme nici n-am idee cum va fi rochia:-?. Voi ce ziceti?

OanaJ
13.11.2006, 14:58:48
Fetelor, azi am vazut o perechie de pantofiori super draguti la Amely si nici nu sunt scumpi 130 RON. Nu stiu ce sa fac sa-i iau sau e prea devreme nici n-am idee cum va fi rochia:-?. Voi ce ziceti?
Daca stii macar cam cum vrei rochia, si, mai important, ce culoare, go for it! Eu stiu ca rochia o sa fie alba, asa ca am gasit pantofii de care m-am indragostit si i-am cumparat. Atasez o poza cu ei. Sunt albi.

c_s
13.11.2006, 15:07:26

trebuie sa stii macar culoarea rochitei, ca altfel.....la pret sunt ok si daca-ti plac da-i bice!

diai
13.11.2006, 20:47:24
Oana,sunt super pantofii tai,asa vreau si eu,dar nu am gasit.De unde i-ai luat si cand?

Kaela
14.11.2006, 13:29:21
i-am luat in august din leonardo, erau pe vremea reducerilor alea de era gol magazinul. abia i-am gasit, mai erau o sg pereche 39 in bega la leonardo.

Kaela
12.12.2006, 20:00:26
sunt reduceri la leonardo....la toate produsele..merita sa incercatzi poate gasitzi ceva interesant, nu numai pentru nunta. eu am gasit....de mosh al meu mmi-a luat cizmulitze....

anna_c
14.12.2006, 17:30:00
noi am rezolvat problema pantofilor: ni va face unchiul lui cristi, logodnicul meu, care e de meserie. de cand sunt cu cristi nu prea mi-am luat incaltaminte din magazin, mi-am facut la comanda.:D

c_s
14.12.2006, 18:14:31
lucreaza undeva unde ne-am putea face si noi papucei la comanda?

Kaela
14.12.2006, 19:59:32
unii are......pile :D

anna_c
15.12.2006, 11:32:06
noua ni face acasa la el ca are un mic atelier. lucreaza si la o firma dar din cate am inteles ei fac incaltaminte doar pentru export. oricum face si acasa la comanda.
daca vreti il intreb daca va face.

cristina_24
15.12.2006, 11:56:47
noua ni face acasa la el ca are un mic atelier. lucreaza si la o firma dar din cate am inteles ei fac incaltaminte doar pentru export. oricum face si acasa la comanda.
daca vreti il intreb daca va face.
daca vorbim cu "unchiul" nu ne face si noua ceva papucei la comanda cu modelele noastre?;))

c_s
15.12.2006, 12:11:15
am cam vrea,dar tu ne poti arata cate ceva facut de el intre timp?

c_s
15.12.2006, 12:12:31
daca vorbim cu "unchiul" nu ne face si noua ceva papucei la comanda cu modelele noastre?;))

maaama,dar tu ai veni de la Pascani pana in Timi pt papucei?8-}

cristina_24
16.12.2006, 16:06:13
maaama,dar tu ai veni de la Pascani pana in Timi pt papucei?8-}

c_s noi stam in Timi numai ca nunta o sa fie la Pascani de unde este sotul meu ;)) stam langa Stadionul Dan Paltenisanu...si as vrea sa vb. cu "unchiul" sa ne faca si nou papucei:-"

Kaela
17.12.2006, 16:38:51
cristina stai aproape de mine...io stau in girocului.... doar asa ca fapt divers...

cristina_24
17.12.2006, 18:32:10
cristina stai aproape de mine...io stau in girocului.... doar asa ca fapt divers...

te-ai intalnit cu vre-o miresica din Timi?
sau la noi nu se poarta ce se poarta prin alte orase;)):-"

c_s
18.12.2006, 06:49:16
c_s noi stam in Timi numai ca nunta o sa fie la Pascani de unde este sotul meu stam langa Stadionul Dan Paltenisanu...si as vrea sa vb. cu "unchiul" sa ne faca si nou papucei:-"

ok,atunci mai merge!
....pai si eu as vrea sa vad ce face ''unchiul'';))

anna_c
18.12.2006, 13:06:10
deseara il sun pe unchiul lui cristi si-l intreb daca vrea si poate sa va faca dupa modelul pe care il vreti. eu inca nu stiu cum vor arata ai mei. unchiul lui cristi sta la sat asa ca s-ar putea sa fie unele probleme.

cristina_24
13.01.2007, 11:03:12
Fetelor nu mi-am gasit papucei de miresica..ce ma fac?:-SS :-SS ..am cautat aproape in tot orashul si nimic..de fapt an si o masura deloc de ocolit...numai 34,5 ...unde sa mai merg? La Guban am incercat un 34 si imi veneau perfect dar nu aveau pe piele alba si talpa era neagra...am mare nevoie de ajutorul vostru ....:( [-o<

MeliMelo
13.01.2007, 11:12:09
incearca sa-ti faci la comanda. Sunt deja subiecte deschise aici pe forum cu subiectu asta.

alexa
13.01.2007, 13:43:39
Cristina, la Guban pot sa iti faca pe comanda asa cum vrei. Eu am 35 la picior si mi-am mai comadat pantofi la ei la magazinul din Terra.

c_s
13.01.2007, 13:59:30
asa e!Gubanul face si pe comanda-daca iti palce modelul cere alta talpa(alba) si totul va fi bine!
da de ce esti asa disperata?ti-ai gasit rochita?
ca timp ar mai fi pt pantofi......nici eu n-am vazut nimic sa-mi placa dar nici nu ma stresez....inca!
:*

ss29
18.01.2007, 13:32:44
exita mireasa in sandale?.........sau este mai elegant in pantofi?

c_s
18.01.2007, 13:36:34
depinde de model si de rochitza.....mie mi-ar place daca mi-as gasi sandale frumoase......ceva de genul:

10584

10585

si mi-as face o pedichiura frumoasa(cu lac rosu aprins\:D/ )

cristina_24
18.01.2007, 13:55:35
depinde de model si de rochitza.....mie mi-ar place daca mi-as gasi sandale frumoase......ceva de genul:

10584

10585

suuper sandalele ...imi plac si mie asha dar eu cu problemele mele:( mai greu gasesc asha ceva ..:-SS dar oricum suuper faine

lucica_80
19.01.2007, 13:01:15

10584

10585

Nu stiu daca gasesti sandale asa frumoase ,dar ti le poti face la comanda.Si eu vreau tot sandale ,ceva in genul asta si am si vb sa mi le fac la comanda in ideea ca sant sigura de calitatea lor,nu mi se rupe tocul sau eu stiu ce mi se mai poate intampla,imi aleg singura culoarea si pielea din care vreau sa mi le faca .....m-am mai uitat si eu prin magazine si sincera sa fiu nu stiu daca am vazut o pereche de pantofi sau sandale care sa nu aiba defect si la pretul la care erau mi s-a parut bataie de joc.:-L

Sarah24
19.01.2007, 13:50:38
Nu stiu daca gasesti sandale asa frumoase ,dar ti le poti face la comanda.Si eu vreau tot sandale ,ceva in genul asta si am si vb sa mi le fac la comanda in ideea ca sant sigura de calitatea lor,nu mi se rupe tocul sau eu stiu ce mi se mai poate intampla,imi aleg singura culoarea si pielea din care vreau sa mi le faca .....m-am mai uitat si eu prin magazine si sincera sa fiu nu stiu daca am vazut o pereche de pantofi sau sandale care sa nu aiba defect si la pretul la care erau mi s-a parut bataie de joc.:-L

unde vrei sa iti faci sandalele?La Mihuta?

cristina_24
19.01.2007, 13:53:32

Daca ai pe cineva care faci papuci la comanda poate vb. si pt. unele dintre noi ..ca doar nu e degeaba ..platim ..pt. ca eu sunt ff mica in picior si nu prea imi gasesc papuci..asta ma streseaza cel mai tare acuma ...=(( asteptam un raspuns:D

lucica_80
19.01.2007, 14:06:16
Aceeasi problema o am si eu ,am piciorul mic si apropo de fabrica de pantofi ,eu ma duc la Guban,am o prietena care stie pe cine-va de la creatie de acolo,prea multe detalii nu stiu nici eu inca dar o sa va anunt daca va intereseaza.

cristina_24
19.01.2007, 14:22:42
Aceeasi problema o am si eu ,am piciorul mic si apropo de fabrica de pantofi ,eu ma duc la Guban,am o prietena care stie pe cine-va de la creatie de acolo,prea multe detalii nu stiu nici eu inca dar o sa va anunt daca va intereseaza.

Sar`na ..daca se poate poate ma ajuti si pe mine :-SS :-SS ca sunt taaare stresata cand ma gandesc la papuci:D=((

c_s
19.01.2007, 14:38:31

daca ne-ai duce si pe noi ti-am fi recunoscatoare![-o< anunta-ne cand stii ceva!

cristina_24
19.01.2007, 14:41:59
Suntem cam un manunchi de fete care au aceleasi probleme..unele nu gasesc numarul potrivit, altele nu gasesc ceva pe gustul lor..poate se face ceva si pt. noi ..ca de pretentioase ai vazut na nu suntem:D,fiecare cu ce il doare :D[-X

c_s
19.01.2007, 14:44:50
8-}nuuuu,da' nu suntem deloc pretentioase =))
ce glumeatza esti =P~ vorbeste pt tine ca eu sunt foooooaaarrrrrte pretentioasa nu pretentioasa:)):)) :))

cristina_24
19.01.2007, 15:10:55
8-}nuuuu,da' nu suntem deloc pretentioase =))
ce glumeatza esti =P~ vorbeste pt tine ca eu sunt foooooaaarrrrrte pretentioasa nu pretentioasa:)):)) :))

vb. vine ..pana la fata locului :D daca intelegi ce vreau sa spun=)) fiecare din noi e cu pretentii :D mai mult sau mai putin iesite din comun...^:)^ sper ca nu te-am suparat Cami ..si daca am facut-o ..scuzze..>:D<

c_s
19.01.2007, 15:28:22
stai linistita ca nu ma supar eu asa repede!=P~

lucica_80
20.01.2007, 23:31:07
Ceau fetelor am vazut ca sunteti mai multe interesate de Guban si asa cum v-am promis o sa va tin la curent cu detalii,din punctul meu de vedere Gubanul e ok si sa va spun de ce:daca va uitati bine la sandalele si pantofii pe care ai purtau mamele noastre in tinerete,o sa vedeti ca sunt cam aceleasi modele care se poarta si acum respectiv botul rotund sau decupati in fatasi spre norocul nostru cei de la fabrica pastreaza toate tiparele cu toate modelele care le-au facut.Si nu-i asa ca cei mai faini pantofi pe vremuri erau cei de la Guban?

cristina_24
21.01.2007, 16:56:24
Mai fetelor, azi am facut o vizita in Piata Aurora si mi-am gasit papuci ..URA!! Nu ma asteptam sa gasesc dar ..de fapt nici nu ma-m dus pentru papuci..parca ma asteptau pe mine :D imi sunt putin mari dar mi-au placut si ia-m luat ..ce parere aveti?

rali
21.01.2007, 17:46:16
Sunt super draguti!!!! Ma bucur ca ti-ai gasit.:grin:

Miru
21.01.2007, 18:06:42
=D> =D> =D> felicitari. sunt dragutzi foc. sa-i porti fericita si sa te simti cat mai bine in ei...sa dansezi toata noaptea

Kaela
21.01.2007, 18:09:34
cristina, u did it!!!! ce bine.... sunt f. f. dragutzi, sa-i portzi cu placere.ai vazut ca totul se rezolva pana la urma? cand ne asteptam mai putin.

Miru
21.01.2007, 18:24:29
Oana mai zi tu din astea ca eu asa sper sa se intample cu rochia...

Kaela
21.01.2007, 18:42:22
Miru... gandeste pozitiv... asta cred ca e pentru mai toate dintre noi, inclusiv pentru mine...

cristina_24
21.01.2007, 19:42:32
Multu fetelor ca va plac una din perechile mele de papucei..:> Miru...nu dispera ai sa vezi ca totul va fi bine cu rochia ..ca si la celelalte fete ...eu sunt alaturi de voi :D

c_s
22.01.2007, 07:16:50
Mai fetelor, azi am facut o vizita in Piata Aurora si mi-am gasit papuci ..URA!! Nu ma asteptam sa gasesc dar ..de fapt nici nu ma-m dus pentru papuci..parca ma asteptau pe mine :D imi sunt putin mari dar mi-au placut si ia-m luat ..ce parere aveti?

=D> bravo Cristina!!!!!ma bucur ca ti-ai gasit!!!!sa-i porti fericita si sanatoasa si sa dansezi toata noaptea in ei!!!tu chiar aveai o problema cu pantofiorii....ma bucur ca s-a rezolvat!sunt foarte dragutzi!

c_s
22.01.2007, 07:20:49
Oana mai zi tu din astea ca eu asa sper sa se intample cu rochia...
hei,pai ce, tu deja ai inceput cu dinastea?tu[-X ?te credeam altfel:-? hai revino-ti si sa stii ca macar nu esti singurica in butoiasul cu c.....t din punctul de vedere al rochitei!mergem la targuri 16-18 Timisoara si Arad si daca nu si nu......cat e pana la Budapesta?
>:D< & :*

c_s
22.01.2007, 07:22:29
morala de mai sus se aplica si celorlalte fete care au inceput sa se demoralizeze!
>:D< &:*

cristina_24
22.01.2007, 09:25:58
morala de mai sus se aplica si celorlalte fete care au inceput sa se demoralizeze!
>:D< &:*

^:)^ >:D< Cata dreptate ai Cami ...Trebuie sa gasiti ceva ..Miru , sunt sigura ca vei gasi ceva la targuri ..iar daca nu? Fuguta in Budapesta..hai capul sus..noi suntem alaturi de tine:grouphug:

Miru
22.01.2007, 10:44:37
:* :* :* :* :*
multzam de incurajari...ei ma plang si io sa fiu mai interesanta :)) . mai e timp, sigur gasim ceva fiecare. si vom fi frumoase, frumoase " za mireasa"

c_s
22.01.2007, 10:51:14
deci de asta ne erai:-w

cristina_24
22.01.2007, 10:52:36
:* :* :* :* :*
multzam de incurajari...ei ma plang si io sa fiu mai interesanta :)) . mai e timp, sigur gasim ceva fiecare. si vom fi frumoase, frumoase " za mireasa"

ei parca asta mai:"Vii deacas`" llas` ca doar nu ai intrat zilele in sac.a sa vezi ca o sa gasesti cand te astepti mai putin ...Niciodata sa nu spui Niciodata..hai capul sus..noi te sustinem >:D< >:D<

ramonavelcota
22.01.2007, 10:57:29
Frumosi pantofi!!!. ;-) ...sa ai noroc de ei la nunta. Eu mi-am luat 2 perechi, dar nu a fost nevoie sa-i schimb.;))

Kaela
22.01.2007, 12:58:56
o pereche de pantofiori in plus e bine venita oricand...

ele
22.01.2007, 15:08:45
ce bine ca ti-ai gasit !!! si ce micuti sunt:-p sunt frumosi si par comozi ,nici nu cred ca o sa mai ai nevoie de amta pereche!

a_mirela
23.01.2007, 15:28:11
Eu asa ceva mi-as dorii: :x

anna_c
23.01.2007, 15:39:31
sun foarte draguti pantofii tai, cristina. sa-i porti sanatoasa.

c_s
23.01.2007, 15:44:08
''Mirela''
sunt dragutzi chiar daca nu sunt genul meu....mie nu-mi place genul asta de toc si as prefera ceva cu bot mai rotunjit.....de pe net sunt?

rafila
23.01.2007, 15:49:10
Exact asa imi plac si mie (ca cei din pozele Mirelei). Cei din poza 2 sunt preferatii! Toc nici prea mare nici prea mic, si stau cu ei toata noaptea, nu mai imi iau opincutze.

a_mirela
24.01.2007, 18:40:04
c_s: din pacate da, pozele sunt de pe net... :(
Daca vedeti undeva in Tm asa ceva, pleeeeeeeeeeease let me know? [-o<
Multumesc!

sasha
26.01.2007, 22:30:46
M-ati facut curioasa.Vreau si eu un link cu pozele Azzaleyei de la nunta pls.
Multumesc:*

ligia
26.01.2007, 23:00:36
M-ati facut curioasa.Vreau si eu un link cu pozele Azzaleyei de la nunta pls.
Multumesc:*
Azzaleya nu mai are link-ul cu poze pe forum. Iti arat eu o poza daca esti curioasa. A fost tare frumoasa.

daria_eunice
03.02.2007, 23:39:43
stiu ca e offtopic dar as vrea sa o intreb pe ligia dc mai stie cumva unde si-a facut azzylea buchetul???? e superb, ffffffff frumos.....^:)^

sasha
10.02.2007, 17:56:02
Fetelor, care sunt mai frumosi...Ca zau nu stiu la care sa ma uit.Eu mi i-asi lua pe toti dar nu se poate

c_s
10.02.2007, 18:06:20
Fetelor, care sunt mai frumosi...Ca zau nu stiu la care sa ma uit.Eu mi i-asi lua pe toti dar nu se poate
prima pereche imi place mai mult , da tu poti sa-ti cumperi papuceii aia?de unde ca si mie imi plac creatiile lor,dar ii gasesti mai greu pe aici......

sasha
10.02.2007, 18:20:20
Intre primele doua perechi optam si eu.A treia e oricum cam scumpa.Cu putin efort...ma gandesc ca ma ajuta Dumnezeu sa-mi cumpar o pereche.Pai ori ii aduce viitorul sot din Sao Paulo ori ii cumpar de pe net.Da nu cu card romanesc ca nu accepta americanii>:P

c_s
10.02.2007, 18:25:48
Intre primele doua perechi optam si eu.A treia e oricum cam scumpa.Cu putin efort...ma gandesc ca ma ajuta Dumnezeu sa-mi cumpar o pereche.Pai ori ii aduce viitorul sot din Sao Paulo ori ii cumpar de pe net.Da nu cu card romanesc ca nu accepta americanii>:P
stiu ca de aia te-am intrebat...bine ca ai cum sa comanzi totusi,lucky you!

sasha
10.02.2007, 18:37:18
Ma gandesc ca mai bine ca nu accepta carduri romanesti.Ca daca acceptau....nu shtiu, cred ca eram in faliment la ora asta.Si u si familia, si toti verii, si viitorii socri...Asha macar mai am un control...Da oricum Victoria~s accepta si carduri romanesti

c_s
10.02.2007, 18:44:28
Ma gandesc ca mai bine ca nu accepta carduri romanesti.Ca daca acceptau....nu shtiu, cred ca eram in faliment la ora asta.Si u si familia, si toti verii, si viitorii socri...Asha macar mai am un control...Da oricum Victoria~s accepta si carduri romanesti
ca bine zici tu!:D
si tu ai comandat cu cardul de la Victoria?

sasha
10.02.2007, 19:02:30
Da.Am comandat si cu carduri de dincolo da si cu cardul de ABN Romania de vreo 3 ori din cate imi amintesc.Numai sa fie card pe cond in usd si sa iti dea acceptul de la banca sa poti achizitiona online.Si sa fi de preferat Master sau Visa.Da fara problema, in 3 saptamani pachetelele au fost aici.Si cu card de Ro si livrat in Ro.

c_s
10.02.2007, 19:08:35
tnx sasha!

Miru
10.02.2007, 20:20:36
sasha dintre pantofi imi place prima pereche, dar eu sunt fan sandale si prefer perechea trei. oricum eu nu pot incalta asa tocuri mari deci raman cu visele...

diai
11.02.2007, 13:10:10
La sfarsitul acestei luni apare noua colectie Guban,dar chiar si asa am vazut cateva modele dragute la ei,dar cu toc mai inalt decat vreau eu.
Oricum,am intrebat daca fac la comanda modele mai vechi,cum se discuta pe aici,dar au zis ca s-a schimbat calapodul si ca nu ar iesi cum trebuie.In plus,vanzatoarea mi-a spus ca si pretul e mai mare(n-am intrebat cat de mare).

c_s
11.02.2007, 13:57:23
La sfarsitul acestei luni apare noua colectie Guban,dar chiar si asa am vazut cateva modele dragute la ei,dar cu toc mai inalt decat vreau eu.

Oricum,am intrebat daca fac la comanda modele mai vechi,cum se discuta pe aici,dar au zis ca s-a schimbat calapodul si ca nu ar iesi cum trebuie.In plus,vanzatoarea mi-a spus ca si pretul e mai mare(n-am intrebat cat de mare).

tu ai fost la fabrica sau la tera?

diai
11.02.2007, 16:54:29
La fabrica,nici nu stiam ca sunt si la Terra.

c_s
11.02.2007, 17:03:03
La fabrica,nici nu stiam ca sunt si la Terra.
cand am fost eu data trecuta prin tera(vara 2006) aveau un magazin de prezentare acolo....

diai
11.02.2007, 17:05:30
Vroiam sa vad oferta si probabil ca la magazinul de la fabrica au toate modelele ce le produc.Vestea buna e ca au program si sambata,pana la 13,daca nu ma insel.

sasha
11.02.2007, 17:22:39
sasha dintre pantofi imi place prima pereche, dar eu sunt fan sandale si prefer perechea trei. oricum eu nu pot incalta asa tocuri mari deci raman cu visele...

Miru, multumesc pentru opinie. Asa spuneam si eu pana cand am incaltat prima pereche!!Unde mai pui ca eu am ruptura de ligamente la ambele glezne deci...mai greu cu tocurile.In schimb pe pantofi de genul asta am reusit sa stau 12 ore fara sa simt absolut nimic.Bine, ca sunt ceva mai scumpi dar am inteles de ce!
La Guban stiu ca au calapod foarte foarte bun si lucreaza bine,Nu degaba Regina Elisabeta se incalta de la Guban (zice legenda).Aveam dubii la model dar daca ziceti ca au scos modele noi atunci merita incercat.Si au calapod pentru marimea 34 pentru cele care au nevoie
Si aveau si in Terra (Terra veche) magazin de prezentare.Stiu ca si eu am incercat o pereche anul trecut.

c_s
11.02.2007, 17:34:31
Vroiam sa vad oferta si probabil ca la magazinul de la fabrica au toate modelele ce le produc.Vestea buna e ca au program si sambata,pana la 13,daca nu ma insel.

asta da veste buna!si in timpul saptamanii ce program au?

sasha
11.02.2007, 17:42:15
...Si unde magazinul de la fabrica:::Cei de la fabricutza aia din Calea Sagului, de dincolo de pod, mai au magazin de prezentare:-\

c_s
11.02.2007, 17:50:27
...Si unde magazinul de la fabrica:::Cei de la fabricutza aia din Calea Sagului, de dincolo de pod, mai au magazin de prezentare:-\

tu vorbesti de cei de la dermatina din curte?mai au,cred....acu vreo 4 luni mai aveau...da acolo nu prea au pantofi de genul asta(pt mireasa)

Vitamina_m
11.02.2007, 17:52:48
salutare fetelor,

am lipsit o perioada...
si va regasesc discutand aprins de pantofiori...asa ca vin cu o sugestie: eu am deja pantofii de baza, cu toc f inalt si super eleganti dar sunt constienta ca nu voi rezista in ei mai mult de 2 ore astfel ca imi tot caut "cealalta pereche" si, ieri, la targul de la mall, la unul dintre standuri, care avea si rochii de mireasa am vazut mai multe perechi de pantofi eleganti (din material, nu din piele) cu toc mic, cam 5 cm. Unul dintre modele mi-a placut f mult, sunt super comozi si nu trebuie sa-i porti inainte ca sa se lase. Din pacate nu erau de vanzare, pe moment, cica ii aduce pe comanda din Spania. Mie mi-au placut ff mult si am achitat un avans (perechea respectiva este 2,5 mil) - ii voi primi in aprilie.
Va sfatuiesc sa va duceti la targul de sapt. viitoare de la Casa Tineretului (firma asta merge si acolo) si sa va uitati, poate va plac.

Good luck!

diai
11.02.2007, 17:55:05
Nu stiu programul din timpul saptamanii,eu m-am gandit sa merg mai degraba sambata .Oricum,nu e in genul programului pe care il au magazinele gen Amely,pana la 20-21.

c_s
11.02.2007, 18:37:58
VITAMINAM welcome back!tocmai ieri le ziceam fetelor ca poate te-am speriat ca n-ai mai dat semne de viata:-\
ce firma era cu papuceii?ca noi n-am observat.....

diai
11.02.2007, 18:49:57
Si eu am vazut niste pantofi la 280 ron,dar nu stiu daca vorbim de aceeasi.Erau expusi de catre cei de la Campali.

c_s
11.02.2007, 18:53:21
EU LA cAMPALI AM VAZUT DOAR DIN PIELE,NU DIN MATERIAL TEXTIL CUM ZICE VITAMINAM...

cristina_24
14.02.2007, 10:38:26
Fetele ce spuneti de papuceii astia? Va plac? numai ca nush` unde sa ma duc sa mii faca la comanda :((

MeliMelo
14.02.2007, 10:40:44
mie imi plac foarte mult....incearca la Mihuta, ca miresicile de anu trecut si-au facut acolo.

cristina_24
14.02.2007, 10:44:16
mie imi plac foarte mult....incearca la Mihuta, ca miresicile de anu trecut si-au facut acolo.

meli ..la Mihuta am incercat dar fac papuci la comanda numa dupa modelele lor#-o si eu ii vreau sa arate asha cum sunt astia ..pt. ca am fost la ei si mi-au spus tare si raspicat ..era o tanti ca o zgripturoaica care m-a tratat cu cea mai mare indiferenta posibila si mi-a spus ca nu fac decat numai modelel lor si tre sa mai platesc inca 50%in plus sa mii face la comanda:[email protected] ..deja ma-m lasat pagubasha de ei

cristina_24
14.02.2007, 10:53:20
si mai am 2 perechi pe care am uitat sa le postez dar le postez acum[-(

MeliMelo
14.02.2007, 10:54:02
sorry, nu stiam de chestia asta...
ce pacat, eu in ei imi puneam ultimele sperante :(

c_s
14.02.2007, 11:05:55
sunt foarte frumosi toti Cristina,dar e o adevarat problema cu facutul la comanda,din pacate:-L

cristina_24
14.02.2007, 11:11:18
sunt foarte frumosi toti Cristina,dar e o adevarat problema cu facutul la comanda,din pacate:-L

Eu ajung la concluzia ca mai ine o las balta cu papucii si o sa-mi iau o pereche care ii gasesc in raft:-w ..pacat ca in Tm nu se poate face ceva pe gustul nostru..:[email protected]

Vitamina_m
14.02.2007, 14:03:32
BUNA fetelor,

nu stiu sigur daca pantofii de care zic eu erau de la firma Campali (dar doamna care parea "sefa" pe-acolo era blonda, cu parul lung si f de treaba; magazinul lor este in Badea Cartan, langa Codrina);
nu mi s-a parut ca pantofii din pozele de mai sus ar fi dintre cei care i-am vazut eu dar....nici nu sunt sigura, oricum nu seamana cu modele de baza;
comanda pt acesti pantofi nu m-a costat nimic in plus (am achitat 1/2 din valoare); tipa mi-a spus initial ca vor veni in aprilie si sa vin atunci la magazin dar fiindca eu am nunta la inceputul lui mai, am inceput sa-i explic ca imi este teama sa nu ratez tocmai modelul care imi placea si ca vreau neaparat sa ma treaca undeva si sa-mi vina mie perechea aia!!!
na, acum v-am spus tot; <:-P

Bryana_bi
14.02.2007, 14:09:10
Care model va place mai mult? (daca va place unul;)) ) Oricare dintre modele poate fi achizitionat de pe Ebay. Aceste modele exista si in varianta cu toc mai mic, macar ca nici cele din fotografii nu sunt chiar inalte.

Vitamina_m
14.02.2007, 14:10:04
VITAMINAM welcome back!tocmai ieri le ziceam fetelor ca poate te-am speriat ca n-ai mai dat semne de viata:-\
ce firma era cu papuceii?ca noi n-am observat.....

salve c-s,

nu m-ai speriat, am avut o perioada super aglomerata la lucru (in urma careia mi-am si dat demisia) si nu am mai intrat deloc pe net; acum sunt intr-un preaviz f lung de 30 de zile si stau mai lejer;

c_s
14.02.2007, 14:18:30
Care model va place mai mult? (daca va place unul;)) ) Oricare dintre modele poate fi achizitionat de pe Ebay. Aceste modele exista si in varianta cu toc mai mic, macar ca nici cele din fotografii nu sunt chiar inalte.
ca model imi plac primul si ultimul,dar nu-mi plac tocurile....mie-mi plac cele mai subtiri putin;-)

c_s
14.02.2007, 14:19:38
salve c-s,

nu m-ai speriat, am avut o perioada super aglomerata la lucru (in urma careia mi-am si dat demisia) si nu am mai intrat deloc pe net; acum sunt intr-un preaviz f lung de 30 de zile si stau mai lejer;
oricum ar fi ma bucur sa te avem printre noi din nou>:D<si multumim pt info despre pantofi!

Bryana_bi
14.02.2007, 14:46:26
Am mai gasit cateva modele (sunt la un curs care ma plictiseste) care mi-au atras atentia ca pantofi de rezerva (si nu numai) dat fiind ca au tocul ceva mai mic (7,5 cm). Mi se par finuti si eleganti. Astia sunt si ceva mai ieftini.

c_s
14.02.2007, 14:51:48
mie a 3-a pereche imi place!

Bryana_bi
14.02.2007, 14:54:30
Chiar perechea aia imi place si mie cel mai mult. Si a doua.

c_s
14.02.2007, 14:57:43
eu as prefera ceva gen sanda sau un pantof decupat in fata....genul astora ce ia-i pus acum pe site am gasit ieri ceva la Amely albi simpli fara model pe ei dar acelasi stil.....problema e ca nu gasesc ceva de genul asta:

c_s
14.02.2007, 14:59:10
i-am pus in ordinea preferintelor....:-<

Bryana_bi
14.02.2007, 15:09:09
i-am pus in ordinea preferintelor....:-<

Ai gusturi bune. Chiar acum cautam pe Ebay.de sandalute. Deocamdata nu am gasit nimic f. interesant (dar am 1573 de pagini). Daca gasesc ceva macar asemanator cu ce iti place tie iti dau de veste;-)

c_s
14.02.2007, 15:22:07
Ai gusturi bune. Chiar acum cautam pe Ebay.de sandalute. Deocamdata nu am gasit nimic f. interesant (dar am 1573 de pagini). Daca gasesc ceva macar asemanator cu ce iti place tie iti dau de veste;-)
OK,MULTU SI SPOR LA CAUTARI....MAMA DA CE NE MAI PLICTISIM NOI=))

Bryana_bi
14.02.2007, 17:03:55
...MAMA DA CE NE MAI PLICTISIM NOI=))

Nici nu stii cata dreptate ai! Dar stii tu...Linistea dinaintea furtunii. Deocamdata n-am gasit nimic asemanator cu ce iti place tie. Sandalute frumoase, elegante sunt dar modele oarecum "clasice" (daca pot spune asa).

anna_c
14.02.2007, 17:08:42
cred ca in doua saptamani am rezolvat problema pantofilor. cand sunt gata am sa vi arat.

cristina_24
14.02.2007, 17:46:20
cred ca in doua saptamani am rezolvat problema pantofilor. cand sunt gata am sa vi arat.

Anna se poate sa ne rezolvi si pe unle dintre noi :-s ..eu una nu mai am stare cand ma gandsc la papuci ma apuca nerviii si plansu` ..cred ca am sa cad intr-o depresie de nu ma mai scoate nimeni :((

Miru
14.02.2007, 18:42:22
Cristina calm down....mai ai timp, vine oferta de primavara, linisteste-te. ce vrei sa ma stresezi pe mine care am operatie la picior? crezi ca-mi va fi usor sa gasesc ceva? in cel mai rau caz incalt balerini si gata ca si asa nu se vad...Deci te rog sa fii increzatoare ca toate se rezolva la timpul lor >:D<

c_s
14.02.2007, 18:56:27
Cristina calm down....mai ai timp, vine oferta de primavara, linisteste-te. ce vrei sa ma stresezi pe mine care am operatie la picior? crezi ca-mi va fi usor sa gasesc ceva? in cel mai rau caz incalt balerini si gata ca si asa nu se vad...Deci te rog sa fii increzatoare ca toate se rezolva la timpul lor >:D<
sa inteleg ca tu te-ai mai calmat si acum lasi pe altele sa se agite?:))

Miru
14.02.2007, 22:09:14
sunt asa obosita ca nu mai am putere sa ma agit :O

c_s
15.02.2007, 06:48:32
nici nu rezolvom nimic agitandu-ne....calme si pe subiect,asa trebuie sa fim...totul se rezolva cu putin noroc si stradanie din partea noastra(asta nu lipseste:D )

Miru
15.02.2007, 22:08:27
mai Cami ce profunda esti >:D<

cristina_24
16.02.2007, 09:50:43
pai trebuie sa apara si colectia se primavara-vara si poate poate gasesc si eu ceva..pe ici-colo ..ca de nu ..imi iau adidashi ..ca si asa am visat ca am ajuns la nunta in trening si adidashi =))

ele
16.02.2007, 13:11:10
imi place prima pereche;-)

Ramo25
16.02.2007, 23:51:14

BUNA
poti sa-mi scrii si mie un nr de tel. sau adresa unde pot sa-mi fac pantofii?

Kaela
17.02.2007, 08:51:23
nu cred ca o sa poata, catalina e de mult banata...

diai
18.02.2007, 14:21:43
Pentru miresicile interesate de pantofi din material textil,sunt expusi la targ de firma Campali si costa 250 ron.Arata foarte bine si par comozi.

c_s
18.02.2007, 20:00:19
eu am vazut pantofi asortati la rochita mea inainte in mall la Benvenutti,sapt asta ma duc sa vad daca mai sunt...si erau si pe alb si pe auriu....si pot alege intre cele doua culori;;) sunt din saten sifonat ca ala din rochita!

camichiu
19.02.2007, 20:55:17
Eu mi-am comandat prima pereche de pantofi azi. Pe ceilalti vreau sa mi-i iau de la Guban, ceva mai lejer, de schimb. Mai are cineva numarul 33 jumate-34 la picior ? ;)) In afara de mine, evident ... Cu asa un numar nu puteam sa imi cumpar decat de la copii, ceva balerini, desi nu strica nici o pereche de balerini, totul e sa nu ma impedic in rochitza :laugh:

cristina_24
19.02.2007, 20:57:17
Eu mi-am comandat prima pereche de pantofi azi. Pe ceilalti vreau sa mi-i iau de la Guban, ceva mai lejer, de schimb. Mai are cineva numarul 33 jumate-34 la picior ? ;)) In afara de mine, evident ... Cu asa un numar nu puteam sa imi cumpar decat de la copii, ceva balerini, desi nu strica nici o pereche de balerini, totul e sa nu ma impedic in rochitza :laugh:

Nu esti singura care are "marime extrema "la papuci ..si eu sunt una dintre ele si taare greu imi gasesc de incaltat ..azi mi-am gasit o pereche de bocanci la copii;))

sasha
19.02.2007, 21:01:12

Eu am 34 la picior.Spre 35.De ceva vreme eu imi cumpar pantofii de pe net.Ce chestie!!Si avm nunta si in aceeasi zi!!

cristina_24
19.02.2007, 21:04:21
Eu am 34 la picior.Spre 35.De ceva vreme eu imi cumpar pantofii de pe net.Ce chestie!!Si avm nunta si in aceeasi zi!!

Sasha poate imi comazi si mie o pereche ..cat ma costa? pot sa-mi comand ce vreau eu ?:-\

sasha
19.02.2007, 21:20:23
Sasha poate imi comazi si mie o pereche ..cat ma costa? pot sa-mi comand ce vreau eu ?:-\
Cristina, pantofiorii de mireasa sunt ceva mai scumpi, undeva intre 300-800 usd, in functie de firma si de model.Daca nu am banii de sandalele pe care le vreau, imi iau pantofiori de satin.O sa-ti trimit poze sa vezi modelul.Si daca iti plac, dupa nunta tii dau, asta daca nu te deranjeaza. Da oricum te anunt din timp ce model imi iau si putem discuta...De fapt cred ca am mai postat 3 modele de pantofiori pe topicul asta

cristina_24
19.02.2007, 21:23:48
Cristina, pantofiorii de mireasa sunt ceva mai scumpi, undeva intre 300-800 usd, in functie de firma si de model.Daca nu am banii de sandalele pe care le vreau, imi iau pantofiori de satin.O sa-ti trimit poze sa vezi modelul.Si daca iti plac, dupa nunta tii dau, asta daca nu te deranjeaza. Da oricum te anunt din timp ce model imi iau si putem discuta...De fapt cred ca am mai postat 3 modele de pantofiori pe topicul asta

De ce sa ma deranjeze? Ca sunt purtati ? sau ce? Nu draguta ...ideea este sa-mi vina si sa-mi si placa ...numai ca nu cred ca papuceii tai vor fi crem..sau culoarea untului..:( poate,poate gasesc ceva si pe marimea mea ..si 300-800usd crede-ma ca nu am de unde sa dau pe o pereche de papuci fie ei su cu cristale ...:O

sasha
19.02.2007, 21:29:10
Nu, pantofiorii vor fi albi.Nici eu nu am atatia bani sa dau pentru genul ala de sandale.Referitor la pantofiori, daca vor fii pe gustul tau si iti vor fii buni, cu mare drag!!Si sa nu te gandesti ca ii dau la un pret mai mare decat ai pantofilor de aici (purtati adica).Eu oricum nu ii voi mai purta asa ca, d ce sa nu se bucure si altcineva de ei::::-\ ...Dar prima data sa-i cumpar, si daca ii cumpar, te anunt

diai
19.02.2007, 21:33:12
Fetelor,nu stiti,a aparut noua colectie Guban? Eu n-am ajuns saptamana trecuta,dar ar cam trebui sa apara,cel putin din informatiile vanzatoarei.

cristina_24
19.02.2007, 21:33:38
Nu, pantofiorii vor fi albi.Nici eu nu am atatia bani sa dau pentru genul ala de sandale.Referitor la pantofiori, daca vor fii pe gustul tau si iti vor fii buni, cu mare drag!!Si sa nu te gandesti ca ii dau la un pret mai mare decat ai pantofilor de aici (purtati adica).Eu oricum nu ii voi mai purta asa ca, d ce sa nu se bucure si altcineva de ei::::-\ ...Dar prima data sa-i cumpar, si daca ii cumpar, te anunt

Bine sasha..asteptam sa vedem papuceii care ii achizitionezi ..:*

c_s
19.02.2007, 21:34:48
da MeliMelo,despre aia era vorba! si chiar daca sunt inchisi in fata i-as alege pt ca la mine in iunie nu-i chiar asa toropeala....si daca o fi asta e,suport! cu toate ca eu sunt adepta sandalelor sau a pantofilor deschisi,nu am gasit nimic pe gustul meu si potrivit ocaziei,pe cand aia pe alb/auriu merg la fix fiind acelasi material cu rochita(cred ca voi opta pt auriu-sa-i mai pot purta la ocazii)

camichiu
20.02.2007, 06:56:29
Fetelor, ma bucur ca nu sunt singura "in suferinta" cu numarul de la picior ;)) si ca ma intelegeti.
Sasha, de unde iti comanzi tu pantofii pe net ?
Diai, am fost ieri la Guban si au primit tot felul de modele frumoase. Doar ca doamnele de acolo mi-au zis ca pentru comenzi si pentru mai multe amanunte ar fi bine sa trec pana in ora 14 ca sa prind fetele de la fabrica la servici.
Eu mai o problema, nu imi plac foarte tare pantofii ascutiti, vreau sa fie cu botic din ala dragalash mai rotund. Si sunt tare greu de gasit #-o

cristina_24
20.02.2007, 09:14:28
Fetelor, ma bucur ca nu sunt singura "in suferinta" cu numarul de la picior ;)) si ca ma intelegeti.
Sasha, de unde iti comanzi tu pantofii pe net ?
Diai, am fost ieri la Guban si au primit tot felul de modele frumoase. Doar ca doamnele de acolo mi-au zis ca pentru comenzi si pentru mai multe amanunte ar fi bine sa trec pana in ora 14 ca sa prind fetele de la fabrica la servici.
Eu mai o problema, nu imi plac foarte tare pantofii ascutiti, vreau sa fie cu botic din ala dragalash mai rotund. Si sunt tare greu de gasit #-o

Sa inteleg ca a aparut colectia noua la Guban?am sa trag si eu o fuga azi daca am sa am timp ...poate poate gasesc si eu ceva care sa-mi placa..si sa-mi vina ;;)

MeliMelo
20.02.2007, 11:01:51
la Guban mergeti chiar la fabrica? sau unde? si orarul il stiti cum e?

MeliMelo
20.02.2007, 11:04:06
Cristina daca mergi azi, pot merge si eu cu tine? Asta daca e dupa program (sapt asta sunt in workshop)...ca nu stiu unde e numa fabrica...si poate avem noroc amandoua :))

diai
20.02.2007, 11:18:05
Eu merg peste vreo ora in Terra si am auzit ca acolo exista un magazin Guban.Daca nu gasesc ceva care sa-mi placa poate trec si pe la fabrica .Va anunt ce au primit.

alexa
20.02.2007, 13:07:56
Eu am hotarat ca voi opta neaparat pentru niste pantofi inchisi in fata chiar daca stiu ca va fi cald - imi par mai eleganti si mai potriviti unei rochii de mireasa decat sandalele. - parerea mea

noramadalina
20.02.2007, 14:15:58
Eu am hotarat ca voi opta neaparat pentru niste pantofi inchisi in fata chiar daca stiu ca va fi cald - imi par mai eleganti si mai potriviti unei rochii de mireasa decat sandalele. - parerea mea

Si eu sunt de aceeasi parere. Initial, eu am vrut sandale (cu degetele la vedere si calcai acoperit), dar mi-am dat seama ca la o rochie de seara merg mai bine pantofii decat sandalele. Eu mi-am cumparat din Cocor 2 perechi, una cu bot rotunjit si una cu bot ascutit.

camichiu
20.02.2007, 15:39:07
la Guban mergeti chiar la fabrica? sau unde? si orarul il stiti cum e?

Da. La Guban am mers direct la fabrica, acolo langa Complexul Studenyesc. Eu am fost dupa amiaza, ieri, dar daca vrei comanda trebuie sa mergi pana in ora 14. SUCCES !

diai
20.02.2007, 17:15:00
Am fost la Guban si am gasit pantofiorii.

Miru
20.02.2007, 17:29:21

foarte draguti. sa-i porti cu placere si sa-ti fie comozi ca sa poti dansa toata noaptea in ei. de cat au tocul?

alexa
20.02.2007, 17:37:40
Ce frumosi sunt!!!! Sunt perfecti: inchisi in fata si decupati in spate!!!!
Sa-i porti cu placere. Cat au fost? Au si numere mici?

c_s
20.02.2007, 18:09:22

frumosi,sa-i tocesti fericita!

diai
20.02.2007, 18:15:20
Va multumesc,sunt ceea ce-mi doream.
Si acum sa raspund la intrebari: tocul este de 7,pretul de 126 ron.
Pentru cine e interesata de orar:in cursul saptamanii pana la 17,30 ;sambata pana la 13,30.E vorba de orarul magazinului de la fabrica.

diai
20.02.2007, 18:16:13
Da,au si numere mici. Eu am vazut expus un 34.

MeliMelo
20.02.2007, 18:22:18
sunt foarte frumosi...mi-as lua si io, dar tocuri mai mici oare nu au?

io toata ziua stau in pantofi sport, asa ca nu pot sa ma chinui nici macar o noapte in tocuri foarte mari (pt mine si aia de 5 sunt mari :)) )

diai
20.02.2007, 18:26:33
Au si cu toc mai mic,numai sa-ti placa ce gasesti.Am inteles ca vor mai primi ceva modele saptamana viitoare.Atata doar ca eu n-am mai vrut sa astept pt.ca pantofii ii caut din toamna si pana acum n-am gasit.Asa ca n-am mai stat pe ganduri:vazut,placut,luat.
O sa-ti gasesti si tu ce vrei,trbe' doar rabdare.

cristina_24
20.02.2007, 18:42:32

Foarte frumosi ..identici cu ai mei ..numai ca ai mei sun crem;)) sa-i porti cu placere

diai
20.02.2007, 18:44:07
Merci,sa-i porti si tu cu placere pe ai tai<:-P.

cristina_24
20.02.2007, 18:46:02
Mi-am luat si eu papucei URA!!!<:-P <:-P <:-P va atasez ;;)

Kaela
20.02.2007, 18:48:19
suuuper... sa-i "dansezi" cu placere!

cristina_24
20.02.2007, 18:49:04
suuuper... sa-i "dansezi" cu placere!

Multumesc Onu`...mi-au dat si flecuri de schimb:))in caz ca se strica alea sa le inlocuiesc:D

c_s
20.02.2007, 18:51:45
super!bravo!sa-i tocesti si tu cu spor,cu toc cu flecurile de rezerva!

cristina_24
20.02.2007, 18:58:07
[QUOTE=c_s;110090]super!bravo!sa-i tocesti si tu cu spor,cu toc cu flecurile de rezerva![/QU
Multu` Cami..la fel si tu cand ii vei lua;))

Miru
20.02.2007, 20:02:19

bravo!!! ai mai scapat de un stres. <:-P

Miru
20.02.2007, 20:03:06
ma adresez fetelor care au fost pe la guban: pantofi cu toc de 3-5 pe roz pal nu au?

diai
20.02.2007, 20:07:29
Nu am vazut nimic pe roz,dar nici nu m-am uitat prea atent.Eu m-am uitat numai dupa pantofi albi.Poate alte fete care au fost la Guban te pot ajuta.

anna_c
20.02.2007, 21:17:30
fetelor imi plac pantofii vostrii, sunt foarte draguti. sa-i purtati sanatoase si sa va bucurati de ei.

diai
20.02.2007, 21:29:35
Multumim frumos,speram ca toate fetele sa-si gaseasca pantofii visati.

nicoleta_oana
20.02.2007, 21:32:20
am ajuns si eu la capitolul pantofi de mireasa,am cautat peste tot si nu am gasit nimic pe placul meu,eu as vrea niste opincute brodate si cu pietricele si nu am vazut niciunde:( .va rog scrieti mi pe privat,ateliere,nr de tel.va multumesc.am intrat deja in criza de timp:-SS

Kaela
23.02.2007, 18:51:02
shi-a luat Cami papuceii.... ce binee. abia astept sa-i posteze. sunt super faini!

c_s
23.02.2007, 22:12:19
abia acum am reusit sa pun si poze....cu pantofiorii mei (si nu numai:D )vai da ce picioruse am dupa vreo 16 ore de stat pe tocuri....:-p cand ma gandesc ca la nunta voi si danasa cateva ore in plus fata de o zi normala(la mine 16 ore de stat pe tocuri reprezinta normalitatea....:D )
ce ziceti fetelor,va plac?

MeliMelo
23.02.2007, 23:07:59
se pare ca si lui cutzulache ii plac pantofiorii :))
is faini Cami...seamana cu aia din Mall, sau is chiar aia?

c_s
23.02.2007, 23:15:32
se pare ca si lui cutzulache ii plac pantofiorii :))
is faini Cami...seamana cu aia din Mall, sau is chiar aia?
sunt exact ca aia doar ca am gasit azi 37 in centru la EnzoB si mi i-am luat!si lui Tedy ii plac,i-a luat la rontzait imediat,noroc c-am fost pe faza!:-p

MeliMelo
23.02.2007, 23:34:55
sa fii cea mai fericita in ei...si sa petreci de minune toata noaptea si dimineatza :)

uite, rochia ai gasit-o, pantofii iarasi...mai un pic si esti completa :)

c_s
24.02.2007, 14:02:25
sa fii cea mai fericita in ei...si sa petreci de minune toata noaptea si dimineatza :)

uite, rochia ai gasit-o, pantofii iarasi...mai un pic si esti completa :)
adica ce vrei sa spui......:-w ce-mi mai trebuie sa fiu completa????:-?

Kaela
24.02.2007, 14:09:05
pai cred ca se gandea la .. voal,sau nah.... ce mai stiu io ce mai vrei pentru nunta....
hop shi cami la lucru....

c_s
24.02.2007, 14:17:59
si voal am ,trebuie sa vina odata cu rochita....stii acum mi-am dat seama,mai am nevoie de biju....poate asta vroia sa zica:-?
da,am ajuns la lucru#-o

cristina_24
24.02.2007, 15:39:19
abia acum am reusit sa pun si poze....cu pantofiorii mei (si nu numai:D )vai da ce picioruse am dupa vreo 16 ore de stat pe tocuri....:-p cand ma gandesc ca la nunta voi si danasa cateva ore in plus fata de o zi normala(la mine 16 ore de stat pe tocuri reprezinta normalitatea....:D )
ce ziceti fetelor,va plac?

Ce faini sunt pantofiorii..sa-i porti cu placere si sa le tocesti toate flecurile..Cat despre Tedy ..ce mare s-a facut !!:O :O

c_s
24.02.2007, 15:41:21
multumesc:*
asa-i ca-i mare?eu doar cand vad poze cu el imi dau seama...creste ametitro de repede,cand o veni al meu maine acasa n-o sa-l mai cunoasca:-p

c_s
24.02.2007, 17:27:15
off topic:DDoini-imi place poza,tare faina!si btw eu completa(intreaga) nu voi fi niciodata.....:-$ :-p

RianaTM
24.02.2007, 18:31:49
Superbi papuceii!!!! Si ctzulache ce sa mai spun:))e o dulceatza.
Poate ii prinde totusi inainte de nunta si sa vezi ce papucei creponati o sa ai:)))

anna_c
24.02.2007, 18:45:39
sunt superbi pantofiorii tai cami. sa-i porti sanatoasa.

anna_c
24.02.2007, 18:48:15
cat despre cutzu tau, n-am cuvinte. eu sunt innebunita dupa animale, am sa pun si eu poze cu motanul alor mei (dus de mine in casa, bineinteles:D) cand am sa ii mai fac. am avut pe calculator dar le-a sters al meu sau nu le caut unde trebuie.

ele
24.02.2007, 18:56:14
si mie imi plac pantofii tai cami ! ce bine or sa vina cu rochia...o frumusete de mireasa!<:-P

c_s
24.02.2007, 19:44:55
multu fetelor!si pt papuceicat despre Tedy,nu stiu daca mai pot zice ceva...ah da, i-am ascuns papuceii undeva unde el nu are cum sa ajunga(decat daca-i cresc aripioare:-p ) si in general papuceii nostri stau in dulapior de cand il avem..asa sa fiu eu linistitao:-)

MeliMelo
24.02.2007, 22:38:00
un pic plec si io de acasa, si uite cate se zic in lipsa mea :)
Da, vroiam sa zic ca esti gata miresuca...adica mai biju...machiaj , freza...si sa vina odata ziua nuntii ca nu mai avem rabdare :))
La asta ma refeream...

p.s. cu avataru, era o poza in care vroiam sa-i arat sora-mii ce culoare am in cap si ce freza...Din pacate nu mai imi iese, cum iese din mainile coafezei :((

Miru
25.02.2007, 11:21:45
Cami pauceii sunt super faini.la fix cu rochita...Tedy are o fatza de iti vine sa-l mananci :"> ce sa te mai laud eu cand te-au laudat fetele atat de mult. ti se urca la cap daca mai zic si io :-p

c_s
25.02.2007, 11:28:00
mi s-a urcat deja,ce mai.....:-p
multu!

paola
25.02.2007, 12:57:38
cami,acum am vazut si eu pantofii tai....

sunt foarte draguti si se potrivesc la rochie de minune....sa-i porti sanatoasa....:)

c_s
25.02.2007, 13:22:42
multu!>:D<

diai
25.02.2007, 14:43:49
Cami,sa te bucuri de pantofiori!

c_s
25.02.2007, 15:53:33
multumesc>:D<

cristina_24
25.02.2007, 21:57:57
Mah! i-a gata cu laudele ca deja nu isi mai intra in rochie la cat este de aclamata :d..nu de alta dar..desi este o adevarata "regina"..in final va arata ca o "printesa"..sti tu Cami la ce ma refer..Sa fii printesa nuntii tale:*

ss29
26.02.2007, 11:13:32
in kappa este un magazin fain de pantofi.........au si de gala si mai de toata ziua........mi-a spui ca pe miercuri joi aduce albi si cu toc mai mic.......acum este oferta........platesti o pereche primesti una gratis.......

RianaTM
26.02.2007, 12:05:15
A fost cineva la Sorin cel care face pantofii la comanda???? Cineva care are nunta anul asta...

lucica_80
01.03.2007, 12:26:06
Cam asa ceva mi-ar placea mie;)) .Ce parere aveti?

c_s
01.03.2007, 12:53:33
A Doua Pereche Imi Place Mie....da Ii Gasesti Aici Sau De Pe Net?

lucica_80
01.03.2007, 13:11:51
Pozele sunt de pe net dar sper sa -mi pot face aici modelul care imi place,v-am mai spus eu ca imi fac pantofii la Guban.Am sa ma duc cu modelul si vad eu ce iese.

paola
01.03.2007, 14:11:04
si eu am incercat la Guban tot asa cu model si nu prea au ce sa-ti ofere...sunt curioasa daca tu obtii mai multe.....

rali
01.03.2007, 19:57:37
Fetelor mi-am luat pantofiori si sunt supert fericita.<:-P<:-P<:-P

cristina_24
01.03.2007, 20:03:04

Sa-i poti cu placere si sa le tocesti toate flecurile...sunt frumosi .....sa-i porti cu multa placere (inca o data );))

Kaela
01.03.2007, 20:20:07
super frumoshi pantofii, de unde , cat? sa-i portzi cu placere!

sasha
01.03.2007, 20:56:43
Sunt chiar asha comozi precum par :-\ La cum arata cred ca poti sa danszi o noapte intreaga fara probleme!!!

camichiu
01.03.2007, 22:05:16

Foarte frumosi !
Sa ii porti cu placere ! Si sa dansezi toata noaptea cu ei ! De unde i-ai luat?

rali
02.03.2007, 07:44:15
Fetelor sunt din Badea Cartan de la Campali. Au fost 650.000. Cand tanti de acolo mi-a zis 650 am crezut ca ron dar nu si a trebuit sa mi iau. Sunt super incantata de ei.

ss29
02.03.2007, 09:22:15
frumosi pantofii........cred ca sunt si comozi.........si pret excelent........sa-i porti cu placere

ele
02.03.2007, 11:50:43
super rali! sunt perfecti si mie imi plac tare
in genul asta imi caut si eu, am intrat ieri intr-un magazin in centru si am vazut o pereche frumoasa dar cu 400 =((ron mult prea scumpi!
ce culoare au sunt albi sau crem? mai aveau ?;-)

anna_c
02.03.2007, 12:05:24
sunt foarte frumosi, ralu. sa-i porti fericita!

Miru
02.03.2007, 13:24:01
Rali, felicitari! Frumosi, comozi si ieftini. le-ai indeplinit pe toate. sa-i porti cu placere si sa dansezi cu elan...

dedelina
02.03.2007, 14:21:49
Fetelor, sper sa nu credeti ca sunt snoaba sau ca fac pe nebuna, dar mi-e tare greu sa cred ca o pereche de pantofi ce costa 65ron sunt comozi. Arata foarte comozi si sunt super frumosi, dar rali, eu zic sa incerci sa stai cu ei in picioare cateva ore (prin casa ), dar sa incerci sa nu stai jos. Sa stii la ce sa te astepti; Macar asa stii daca sa iti iei unii de rezerva cand si daca situatia devine "ucigatoare".:((
Si eu am cateva perechi de pantofi asa, am chiar si pantofi cu toc de 1 cm si dupa ce stau cu ei mai mult de 1 ora imi vine sa ma urc pe pereti; insa reactia tuturor cand ii vad este "ce draguti sunt pantofii tai, cred ca sunt super comozi" . M-au costat 50ron. Prima oara cand i-am purtat a fost la inviere si stateam pe marginea unei borduri si ma balanganeam, ca asa imi era comod si bunica sotului meu ma tot intreba ce am, am patit ceva?L-) O fi zis ca sunt dusa 8-}

c_s
02.03.2007, 14:55:49
Fetelor sunt din Badea Cartan de la Campali. Au fost 650.000. Cand tanti de acolo mi-a zis 650 am crezut ca ron dar nu si a trebuit sa mi iau. Sunt super incantata de ei.
eu ii stiam de acolo!!!!sa-i tocesti sanatoasa!

rali
02.03.2007, 16:42:01
Pantofii sunt din piele(in afara de talpa in exterior) sunt facuti de nenea acela de care s-a tot vb pe forum( nu mai dau nume sa nu fiu sanctionata) si aseara am stat pe el vreo 3-4 ore ca nu ma mai saturam si sunt super comozi.Eu cred ca am avut noroc cu ei pentru ca au fost ultimii si chiar am fost super incantata de ei.Initial nici nu m-am uitat la materialul din care sunt facuti dar azi dimineata am gasit o garantie in cutie iar pe talpa scria ca sunt din piele si asa si par.Eu oricum pantofi albi nu-o sa mai port ever si nu cred ca merita sa dau 4 mil pe o zi.

Kaela
02.03.2007, 18:34:39
ai mei au costat 80Ron , shi ce? sunt din piele, sunt cu toc mic, frumoshi.... nu cred ca pretul conteaza, conteaza bafta shi ceea ce itzi place.
rali sa-i portzi sanatoasa!(din nou:) )

paola
02.03.2007, 18:45:29
sa-i porti sanatoasa...important e sa-ti placa si sa te simti bine in ei.....:)

eu am umblat azi aproape in tot orasul si nu am gasit nimic pe gustul meu....am gasit o pereche care imi plac le nebunie....dar sunt albi si au toc cam micut si subtire......:(

dedelina
03.03.2007, 17:30:46
Pantofii sunt din piele(in afara de talpa in exterior) sunt facuti de nenea acela de care s-a tot vb pe forum( nu mai dau nume sa nu fiu sanctionata) si aseara am stat pe el vreo 3-4 ore ca nu ma mai saturam si sunt super comozi.Eu cred ca am avut noroc cu ei pentru ca au fost ultimii si chiar am fost super incantata de ei.Initial nici nu m-am uitat la materialul din care sunt facuti dar azi dimineata am gasit o garantie in cutie iar pe talpa scria ca sunt din piele si asa si par.Eu oricum pantofi albi nu-o sa mai port ever si nu cred ca merita sa dau 4 mil pe o zi.
Ma bucur ca iti sunt buni, eu ti-am spus chestia asta pentru ca stiu ce am patit eu si ma gandeam sa fi atenta sa nu cumva sa ai "surprize, surprize".

diai
03.03.2007, 17:46:21
Frumosi pantofii si pe deasupra si comozi.Sa-i porti cu placere.De cat este tocul?

Miru
05.03.2007, 11:20:39
eu inca nu am gasit nimic sa-mi placa asa ca am hotarat sa nu ma stresez si sa am rabdare ca vine vara...99% imi voi lua totusi balerini pt ca sunt inalta, rochia e lunga...deci imi permit. daca credeti ca nu fac bine va rog sa ma sanctionati ;))

ss29
05.03.2007, 12:00:04
eu ma gandeam ca pana incepem dansul sa port tocuri......si apoi sa ma schimb........dar cum spui tu ......rochie lunga,tu inalta........cred ca poti direct in balerini.......parerea mea

Miru
05.03.2007, 13:47:20
eu ma gandeam ca pana incepem dansul sa port tocuri......si apoi sa ma schimb........dar cum spui tu ......rochie lunga,tu inalta........cred ca poti direct in balerini.......parerea mea

multzumesc de opinie >:D<

dedelina
05.03.2007, 14:50:03
eu inca nu am gasit nimic sa-mi placa asa ca am hotarat sa nu ma stresez si sa am rabdare ca vine vara...99% imi voi lua totusi balerini pt ca sunt inalta, rochia e lunga...deci imi permit. daca credeti ca nu fac bine va rog sa ma sanctionati ;))
Ce inaltime ai Miru? Eu am 1,80 si n-am nevoie de tocuri, dar mi se pare e mai comod sa dansezi cu toc mic (cam de 5cm) decat cu balerini. :-\ Tu ce zici? Eu vreau sa imi iau de schimb adidasi albi si sa le pun fundita :D

c_s
05.03.2007, 15:45:21
eu nu ma prea omor dupa balerini.....dar asta pt ca n-as purta vreodata la 1.65 cat am eu inaltime(pe langa cei 1.85 ai lui)....mai greu;))
norocul vostru cele care puteti,ca sunt comozi si dragutzi!
papuceii mei au tocul de 7 (si eu port de obicei 7 sau 9)-noroc ca m-am obisnuit pana acum cu tocuri ca altfel.....

Miru
05.03.2007, 16:04:54
Ce inaltime ai Miru? Eu am 1,80 si n-am nevoie de tocuri, dar mi se pare e mai comod sa dansezi cu toc mic (cam de 5cm) decat cu balerini. :-\ Tu ce zici? Eu vreau sa imi iau de schimb adidasi albi si sa le pun fundita :D

1,73. nu stiu cum e sa dansezi cu balerini ca n-am purtat in viata mea...sa vad la mihuta international ce pot face...am inteles ca au special pt dans sportiv si ma gandesc ca sunt chiar comozi mai ales ca nu am de gand sa ma rup precum dansatorii, nu de alta dar ramane al meu vaduv in prima noapte

ss29
14.03.2007, 09:53:11
eu as prefera ceva gen sanda sau un pantof decupat in fata....genul astora ce ia-i pus acum pe site am gasit ieri ceva la Amely albi simpli fara model pe ei dar acelasi stil.....problema e ca nu gasesc ceva de genul asta:

cami mai sti pe ce site ai gasit pantofii astia?........multu

camichiu
14.03.2007, 13:38:08
Fetelor, in afara de mine, va mai avea cineva pantofi cu toc de 9 ? :-? Eu am 1,56 , iar sotul meu 1,83 - cred ca am nevoie de ceva toculetz ;))

c_s
14.03.2007, 13:40:42
cami mai sti pe ce site ai gasit pantofii astia?........multu
primii pe gina.com,a doua pereche nu ma stiu si a treia sunt vera wang...nu prea se gasesc pe la noi....din pacate:-w

c_s
14.03.2007, 13:41:33
Fetelor, in afara de mine, va mai avea cineva pantofi cu toc de 9 ? :-? Eu am 1,56 , iar sotul meu 1,83 - cred ca am nevoie de ceva toculetz ;))
eu am vrut de 9 ca si la noi e o dif (20cm) dar pana la urma m-am rezumat la 7;-)

ss29
14.03.2007, 14:17:21
primii pe gina.com,a doua pereche nu ma stiu si a treia sunt vera wang...nu prea se gasesc pe la noi....din pacate:-w

multumesc de informatie...........cineva din strainatate s-a oferit ca-mi cauta.........poate am noroc

c_s
14.03.2007, 21:46:47
multumesc de informatie...........cineva din strainatate s-a oferit ca-mi cauta.........poate am noroc
sa ai bafta!preferatzii mei sunt cei de la Gina!

ss29
15.03.2007, 09:38:45
cei de la gina sunt deosebiti.........dar cand am vazut pretul.........mi-a trecut repede..........dar macar vede modelul

c_s
15.03.2007, 13:58:30
si eu am patit la fel cand am vazut pretul:O

paola
15.03.2007, 14:53:17
in loc sa lucrez, stau si ma uit pe net pe site-ul care l-a dat cami unde a gasit pantofii aia draguti...daca s-ar putea ar trebui sa port cam 3-4 perechi in ziua nuntii...atatia mi-au placut....dar si scorurile...offffffffff(:|

ss29
15.03.2007, 15:03:26
dupa ce am vazut preturile........am renuntat sa mai privesc.........m-am linistit pe loc.

dedelina
15.03.2007, 15:04:02
in loc sa lucrez, stau si ma uit pe net pe site-ul care l-a dat cami unde a gasit pantofii aia draguti...daca s-ar putea ar trebui sa port cam 3-4 perechi in ziua nuntii...atatia mi-au placut....dar si scorurile...offffffffff(:|
care e site-ul ca eu nu am gasit mesajul cu site-ul?

ss29
15.03.2007, 15:06:42
w..gina.com

dedelina
15.03.2007, 15:08:15
thank u, thank u!!=P~ ma uit si eu