PDA

Versiunea completa : Cetate Nord

Belatrix
26.01.2009, 09:20:15
Buna miresicilior!
Este cineva care are nunta la Restaurant Cetate Nord? Eu voi avea acolo pe 4 iulie 2009. Va astept sa schimbam pareri si sa ne sfatuim.
Va pup

inika
14.02.2009, 13:45:30
buna
eu o sa am nunta pe 30 mai acolo si am emotii ca inca nu stiu nimik cum e

Belatrix
14.02.2009, 18:39:00
buna
Da si eu sunt ingrijorata din punctul asta de vedere, ca nu stiu cum o sa iasa si mai sunt inca multe detalii de stabilit. Dar o luam incet incet si le rezolvam pe toate. Sper.
Cred ca sapt viitoare o sa merg sa vb cu patronul sa mai stabilim ceva detalii ca nu am mai fost pe acolo de anul trecut.
Tu ai vb cu el de curand?
Ai aranjat cu firma de amenajari?
Daca da te rog sa-mi indici si mie o firma ca inca nu m-am orientat.
Mai vb.
Pa

pretty_woman
09.03.2009, 15:07:46
La multi ani dragi miresici!!!Sa aveti o primavara frumoasa si plina de bucurii!!!:* :* :*
Vreau sa va impartasesc bucuria mea...sambata am platit avansul la reataurantul Cetate Nord si am stabilit data nuntii pentru 24 iulie 2010. Mi-as dori din suflet sa ma ajutati daca puteti cu orice (informatii despre restaurant, poze din localul respectiv, idei despre cum aranjati voi mesele etc). Stiu ca mai am suficient timp pana la nunta, dar sunt foarte entuziasmata si imi doresc sa iasa totul bine. Va pup si va doresc numai bine

Belatrix
11.03.2009, 14:34:04
La multi ani dragi miresici!!!Sa aveti o primavara frumoasa si plina de bucurii!!!:* :* :*
Vreau sa va impartasesc bucuria mea...sambata am platit avansul la reataurantul Cetate Nord si am stabilit data nuntii pentru 24 iulie 2010. Mi-as dori din suflet sa ma ajutati daca puteti cu orice (informatii despre restaurant, poze din localul respectiv, idei despre cum aranjati voi mesele etc). Stiu ca mai am suficient timp pana la nunta, dar sunt foarte entuziasmata si imi doresc sa iasa totul bine. Va pup si va doresc numai bine
Felicitari! Ma bucur ca mai este cineva pe aici care are nunta la acelasi restaurant ca si mine, chiar daca anul viitor. Eu deja am incheiat contractul cu o firma de amenajari, recomandata de patronul localului.
Daca pot sa te ajut cu vreo informatie sau cu vreun sfat, cu cea mai mare placere.
Mai vb.

pretty_woman
12.03.2009, 17:50:28
Felicitari! Ma bucur ca mai este cineva pe aici care are nunta la acelasi restaurant ca si mine, chiar daca anul viitor. Eu deja am incheiat contractul cu o firma de amenajari, recomandata de patronul localului.
Daca pot sa te ajut cu vreo informatie sau cu vreun sfat, cu cea mai mare placere.
Mai vb.
Buna! Ai putea sa-mi spui si mie cu ce firma ai incheiat contractul? Te-ai gandit in ce culori o sa decorezi sala? Eu inca nu m-am hotarat dar cred ca trebuie totusi niste culori deschise restaurantul fiind destul de intunecos. Poate imi dai tu o sugestie! AAAA si ai putea sa-mi spui si mie cam care sunt preturile la firma respectiva? Te pup si numai bine...:* :* :*

Belatrix
16.03.2009, 15:26:58
Buna! Ai putea sa-mi spui si mie cu ce firma ai incheiat contractul? Te-ai gandit in ce culori o sa decorezi sala? Eu inca nu m-am hotarat dar cred ca trebuie totusi niste culori deschise restaurantul fiind destul de intunecos. Poate imi dai tu o sugestie! AAAA si ai putea sa-mi spui si mie cam care sunt preturile la firma respectiva? Te pup si numai bine...:* :* :*
Contractul l-am incheiat cu firma Sound and Decor Party. Preturile sunt acceptabile dupa parerea mea. Eu am mai fost la o nunta unde sala a fost decorata de ei si mi-a placut. Pe mine ma costa in jur de 13 mil: huse scaune pt 150 pers, naproane mese si servetele la culoare, pietricele decorative, aranjamente florale pe mese, arcada baloane, balon jumbo, vulcan, aranjament prezidiu (fusta masa+ aranjament floral) inimioara baloane, casuta de dar si artificii pt tort.Aranjamentul este alb auriu.
Daca te intereseaza iti pot da nr. lor de tel dar cred totusi ca e cam devreme pt tine.
Vorbim.

pretty_woman
03.05.2009, 15:00:36
buna Belatrix. ce mai faci? cum stai cu pregatirile pentru nunta??? noi am fost sambata asta la restaurant pt ca stiam ca e o nunta acolo si voiam sa vedem cum arata sala decorata. Vreau sa spun ca decoratiuniile nu erau extraordinare si cu toate astea sala arata chiar dragut:) Mai mi-am luat o piatra de pe suflet ca eram tare ingrijorata...Tu ce formatie ai la nunta...Noi cautam acum lautari si nu prea stim pe cine sa luam...te pup si spor la pregatiri

madii113
03.05.2009, 18:05:30
buna Belatrix. ce mai faci? cum stai cu pregatirile pentru nunta??? noi am fost sambata asta la restaurant pt ca stiam ca e o nunta acolo si voiam sa vedem cum arata sala decorata. Vreau sa spun ca decoratiuniile nu erau extraordinare si cu toate astea sala arata chiar dragut:) Mai mi-am luat o piatra de pe suflet ca eram tare ingrijorata...Tu ce formatie ai la nunta...Noi cautam acum lautari si nu prea stim pe cine sa luam...te pup si spor la pregatiri

Buna,
Si eu am fost la nunta sambata asta.
A facut un coleg de al meu de munca.
Cum scot ceva poze va atasez.

pretty_woman
03.05.2009, 20:34:49
Buna,
Si eu am fost la nunta sambata asta.
A facut un coleg de al meu de munca.
Cum scot ceva poze va atasez.

BUNA MADII113, NOI AM FOST DOAR ASA SA VEDEM...NU AM FOST NUNTASI. BANUIAM CA TREBUIE SA FIE O NUNTA SI AM AJUNS ACOLO SI NE-AM UITAT SI NOI ASA PE LA USI;)) ;)) ;)) NU AM VAZUT CHIAR BINE SI TI-AS FI RECUNOSCATOARE DACA AI POSTA NISTE POZE SA-MI FAC SI EU O IDEE MAI CLARE. PUP:*

madii113
05.05.2009, 20:45:10
BUNA MADII113, NOI AM FOST DOAR ASA SA VEDEM...NU AM FOST NUNTASI. BANUIAM CA TREBUIE SA FIE O NUNTA SI AM AJUNS ACOLO SI NE-AM UITAT SI NOI ASA PE LA USI;)) ;)) ;)) NU AM VAZUT CHIAR BINE SI TI-AS FI RECUNOSCATOARE DACA AI POSTA NISTE POZE SA-MI FAC SI EU O IDEE MAI CLARE. PUP:*

Daca vrei lautari eu ii recomand pe cei de la restaurantul unde am facut eu -magic sau pe univers 2000 din Mizil.Depinde cat vrei sa dai la lautari.
Eu la nunta i-am avut pe cei de la Magic.
Daca vrei dj ma interes cine a pus muzica la nunta de la cetate.
A iesit super.

pretty_woman
07.05.2009, 21:11:55
Daca vrei lautari eu ii recomand pe cei de la restaurantul unde am facut eu -magic sau pe univers 2000 din Mizil.Depinde cat vrei sa dai la lautari.
Eu la nunta i-am avut pe cei de la Magic.
Daca vrei dj ma interes cine a pus muzica la nunta de la cetate.
A iesit super.
madii113 vrem si noi pozici de la restaurant pls

pretty_woman
10.05.2009, 19:38:38
fetelor nu mai ziceti nimic de restaurant? ati renuntat la pregatiri???:-\ :-\ :-\

LadyR
25.05.2009, 13:00:50
Buna fetelor, sunt noua pe aici, as avea o rugaminte la voi..a facut cineva nunta la restaurantul CETATE - PODUL INALT? Eu am nunta acolo pe 12 sept 2009

iubita85
25.05.2009, 13:02:12
Cineva care a avut nunta la Restaurant "2 cocosi" ? Astept niste pareri...ms

LadyR
02.06.2009, 20:56:34
buna
CUM A FOST RESTAURANTUL? MANCAREA , ETC? Am si eu in septembrie la cel de la Podul Inalt. CASA DE PIATRA !!! Astept vesti, si multumesc frumos

pretty_woman
12.06.2009, 10:02:29
miresici dragute nu mai ziceti nimic despre cetate??? cele care ati fost la nunta aici ne-ati promis si nou niste poze...va rog mult sa nu ne uitati!!!
am vazut ca sunt cateva dintre voi care deja ati avut nunta in acest restaurant poate ne puteti ajuta si pe noi cu mai multe informatii! va rog din suflet sa nu ne lasati asa in nestiinta =(( :-SS :-SS :-SS [-o< [-o< [-o<

LadyR
12.06.2009, 11:59:40
miresici dragute nu mai ziceti nimic despre cetate??? cele care ati fost la nunta aici ne-ati promis si nou niste poze...va rog mult sa nu ne uitati!!!
am vazut ca sunt cateva dintre voi care deja ati avut nunta in acest restaurant poate ne puteti ajuta si pe noi cu mai multe informatii! va rog din suflet sa nu ne lasati asa in nestiinta =(( :-SS :-SS :-SS [-o< [-o< [-o<

Buna, tu ai tot la cetate? la ploiesti ? eu am in septembrie la cel nou de la podul inalt.

Si eu stau cu sufletul la gura si astept informatii, am vorbit cu cineva care a avut anul trecut si a iesit super la podul inalt, cica ar fi mancarea f buna si ca e f ok si cel de la nord...mai multe nu stiu si de anul asta nimic...nimeni nu raspunde. Daca afli ceva sa ma anunti si pe mine te rog.
Tu cand ai nunta?

pretty_woman
12.06.2009, 20:48:09
Buna, tu ai tot la cetate? la ploiesti ? eu am in septembrie la cel nou de la podul inalt.

Si eu stau cu sufletul la gura si astept informatii, am vorbit cu cineva care a avut anul trecut si a iesit super la podul inalt, cica ar fi mancarea f buna si ca e f ok si cel de la nord...mai multe nu stiu si de anul asta nimic...nimeni nu raspunde. Daca afli ceva sa ma anunti si pe mine te rog.
Tu cand ai nunta?
salut! Eu am la cel de la nord, numai ca am tocmai la anu pe 24 iulie. Si eu tot asa am auzit ca ar fi frumos si ca nuntile ies deobicei bine, insa mi-as fi dorit sa vorbesc mai multe cu cineva care a facut nunta acolo. Mi-as dori sa vad ceva poze, ca sa-mi pot face o idee despre cum ar trebui aranjata sala, despre cum arata cu invitatii inautru... ce sa mai... as vrea sa stiu eu multe, dar se pare ca nu e prea multa lumea p-aici dornica sa ne impartaseasca din experientele lor... sunt un pic dezamagita ca nu ne spune nimeni, nimic!!!:-s

mireasamika5
12.06.2009, 22:54:13
salut! Eu am la cel de la nord, numai ca am tocmai la anu pe 24 iulie. Si eu tot asa am auzit ca ar fi frumos si ca nuntile ies deobicei bine, insa mi-as fi dorit sa vorbesc mai multe cu cineva care a facut nunta acolo. Mi-as dori sa vad ceva poze, ca sa-mi pot face o idee despre cum ar trebui aranjata sala, despre cum arata cu invitatii inautru... ce sa mai... as vrea sa stiu eu multe, dar se pare ca nu e prea multa lumea p-aici dornica sa ne impartaseasca din experientele lor... sunt un pic dezamagita ca nu ne spune nimeni, nimic!!!:-s
am eu poze cu acel restaurant...o verisoara a facut nunta acolo anul trecut;
trimit poze pe pm cand o sa pot trimite; deocamdata postez:P

LOVEGABITZA
20.06.2009, 12:49:03
buna viitoare miresici,

am si eu nevoie, urgent, de poze sau impresii cu privire la restaurant cetate nord/podul inalt. Orice informatie imi este utila, mai ales ca trebuie sa iau o hotarare f. curand.
multumesc si astept cu interes raspunsul vostru

mamuska
20.06.2009, 15:23:29
Eu am fost la 2 botezuri la Cetate Nord si pot spune ca a fost ok...Mancarea buna si serviciile ok..Nu cred ca s-au schimbat...Loc de dans am avut destul,pentru ca ambele botezuri au fost de maxim 60 persoane, dar cred ca merge si o nunta de 80 persoane.

mamuska
20.06.2009, 15:25:46
buna viitoare miresici,

am si eu nevoie, urgent, de poze sau impresii cu privire la restaurant cetate nord/podul inalt. Orice informatie imi este utila, mai ales ca trebuie sa iau o hotarare f. curand.
multumesc si astept cu interes raspunsul vostru
La Cetate Podul Inalt,nu am fost la nunta,dar am mancat de cateva ori acolo si mancarea a fost chiar buna...restul nu iti pot da detalii,pentru ca nu stiu,imi pare rau...Sper sa apara fetele care au nunta acolo si sa aduca mai multe informatii.

mireasamika5
20.06.2009, 18:49:36
Restaurantul este ok

pretty_woman
23.06.2009, 09:45:44
Restaurantul este ok
mireasamika5 asteptam si eu un semn de la tine:-s please nu ma uita!!!^:)^

pretty_woman
27.06.2009, 15:55:06
:(( :(( hai mai fetelor chiar asa nu are nimeni poze de la restaurant??? nu vrea nimeni sa ne ajute si pe noi????=(( =(( =(( =(( =(( =(( =(( =(( =(( =((

LOVEGABITZA
06.07.2009, 09:01:09
fetelor, va rog mult de tot, spuneti-mi si mie cum se aude muzica la cetate nord si daca sunt probleme cu aerisirea.
va rog impartasiti din experienta voastra. pt noi (cele care acum sunt in pregatiri) aceste informatii sunt fff importante si ne pot salva de la un mare dezastru.
multumesc.
astept raspunsurile voastre

LOVEGABITZA
06.07.2009, 09:22:57
am eu poze cu acel restaurant...o verisoara a facut nunta acolo anul trecut;
trimit poze pe pm cand o sa pot trimite; deocamdata postez:P

mireasamika te rog din suflet, trimite-mi si mie poze si spune-mi daca stii cum se aude muzica la cetate nord si daca au probleme cu aerisirea

LOVEGABITZA
08.07.2009, 11:30:26
Eu am fost la 2 botezuri la Cetate Nord si pot spune ca a fost ok...Mancarea buna si serviciile ok..Nu cred ca s-au schimbat...Loc de dans am avut destul,pentru ca ambele botezuri au fost de maxim 60 persoane, dar cred ca merge si o nunta de 80 persoane.

spune-mi si mie cum se aude muzica si daca sunt probleme cu aerisirea, TE ROG.
botezurile la care ai fost tu au fost in pub sau in restaurant????
^:)^

LOVEGABITZA
08.07.2009, 11:38:21

pretty_woman
08.07.2009, 17:30:22
offfffff LOVEGABITZA se pare ca nimeni nu vrea sa ne dea nicio informatie.....:(( asta e o sa vedem pe propria piele cum o sa fie...daca tot nu vrea nimeni sa ne ajute...oricum eu cred ca dintre atatea miresici cate sunt aici e imposibil sa nu fie macar cineva care sa cunoasca aceste detalii despre restaurant...dar ce sa face asta e romania ...

maimuticamica
08.07.2009, 18:40:44
Fetelor nu fiti rele.
Poate doar nu au mai avut timp sa intre pe forum.
lovegabitza muzica se aude bine cel putin cu dj, mancarea f gustoasa, servire ireprosabila.
Am fost eu la o nunta ramaseseca va trimit poze dar nu am primit nici eu.
Deci relax, totul e ok acolo.
Sala mi s-a parut putin intunecoasa in rest super.
Pupici si lasati treaba cu asta e romania.

maimuticamica
08.07.2009, 18:41:44
si mai ai 1 an pana la nunta si te stresezi.
Eu tre sa le fac repede pe toate ca acu vine octombrie.

LOVEGABITZA
08.07.2009, 21:22:55
mersi mult.
sunt fff stresata pt ca am platit deja avansul pt restaurant si cand ziceam si eu ca mi-am luat o piatra dupa inima, mi-a spus cineva ca muzica se aude fffff prost si filmarea nu iese pt ca e intuneric. d'asta am nevoie de cat mai multe feedback-uri, ca sa stiu daca e cazul sa iau masuri.

astept in continuare pareri

mirulina
09.07.2009, 16:06:39
buna fetelor

eu am facut botezul la Cetate nord si turta la Cetate langa pod.
pot sa va spun ca am fost foarte multumita de servire, mancarea a fost buna( a venit la timp, calda,gustoasa). Fata de restaurantul Central unde am avut nunta ( si a fost un mare dezastru la toate capitolele: mancare servire....etc) aici pot sa spun ca am fost foarte multumita si ca toate aniversarile si evenimentele din familie am de gand sa le fac tot acolo.
Inca un amanunt foarte important- au fost foarte corecti si la nota de plata(fata de ce am patit la Central).
Nu cred ca sunt foarte mari diferente la nunta. Eu la botez am avut 80 persoane si mi-a placut foarte mult cum au servit.
Va doresc o nunta cat mai frumoasa.

pretty_woman
09.07.2009, 18:26:25
buna fetelor

eu am facut botezul la Cetate nord si turta la Cetate langa pod.
pot sa va spun ca am fost foarte multumita de servire, mancarea a fost buna( a venit la timp, calda,gustoasa). Fata de restaurantul Central unde am avut nunta ( si a fost un mare dezastru la toate capitolele: mancare servire....etc) aici pot sa spun ca am fost foarte multumita si ca toate aniversarile si evenimentele din familie am de gand sa le fac tot acolo.
Inca un amanunt foarte important- au fost foarte corecti si la nota de plata(fata de ce am patit la Central).
Nu cred ca sunt foarte mari diferente la nunta. Eu la botez am avut 80 persoane si mi-a placut foarte mult cum au servit.
Va doresc o nunta cat mai frumoasa.
mirulina si crezi ca ai putea sa ne arati si noua niste pozici din restaurant???^:)^ ^:)^ ^:)^

mirulina
10.07.2009, 22:57:36
buna fetelor
Masa care se vede in poza ( de la turta - restaurant Cetate langa pod) a fost aranjata de ei pentru ca nu am avut o firma se se ocupe tinand cont ca am fost numai 17 pesoane.
Si la botez aranjamentul a fost asemanator( dragut zic eu tinand cont ca a fost facut de restaurant fara nici o plata suplimentare) din pacate nu am o masa fotografiata si nici una in care se vede foarte mult sala.
Cred ca puteti sa mergeti sa vedeti cum sunt aranjate mesele la o nunta care nu are o firma sa se ocupe de decoratiuni si sa va dati seama ce ar mai trebui in plus( ca sa nu dati banii pe unele lucrui care le poate oferi si restaurantul)
Spor la pregatiri

LOVEGABITZA
11.07.2009, 13:15:00
multumim din suflet. nici nu ai idee cat ne-ai ajutat
eu am nunta la cetate nord si dupa ce am auzit ca muzica nu se aude bine si ca filmarea nu iese pentru ca sala este prea intunecata, mai aveam putin si amanam totul.
Sa inteleg de la tine ca atat muzica cat si filmarea au fost ok la nord?

mirulina
11.07.2009, 20:54:36
buna
Eu nu am avut probleme cu filmarea si nici cu pozele( pozele au iesit binisor chiar- dar asta depinde si de fotograf, mai ales daca are un aparat bun nu ar trebui sa iasa intunecate- pot spune ca fotograful meu nu era chiar un profesionist si au iesit ok).
In privinta filmarii e valabil acelasi lucru- asta trebuie sa discuti de la inceput cu cel care se va ocupa( eventual sa vada restaurantul daca nu il cunoaste si sa-ti spuna si el ce parere are). Sau poate cel care filmeaza a mai fost acolo si-ti poate arata cum se vede un alt eveniment acolo.

strumf08
12.07.2009, 14:37:37
eu am nunta la cetate nord si dupa ce am auzit ca muzica nu se aude bine si ca filmarea nu iese pentru ca sala este prea intunecata, mai aveam putin si amanam totul.

eu fac nunta tot la un local cam intunecat...si am luat plasa de lumini in spatele mesei miriilor, sa mai deschida un pic...si sala va fi decorata in 2 culori deschise, iar aranjametele florale vor avea si o lumanare care se va aprinde...se poate aranja sala in asa fel sa nu mai para intunecata..

LOVEGABITZA
13.07.2009, 10:07:21
mirulina de muzica ne spui ceva?
ai avut dj sau formatie? cum s-a auzit muzica?

mirulina
15.07.2009, 16:13:09
muzica a foat ok
am avut dj- oricum fiind botez nu am vrut nici muzica foarte tare

crenguta2
01.08.2009, 13:18:31
mirulina de muzica ne spui ceva?
ai avut dj sau formatie? cum s-a auzit muzica?

Eu am fost acum 1 an la o nunta acolo! Din pacate nu am cuvinte de lauda pentru acest restaurant, nu mi-a placut ca era intunecos , racoros (si nu de la aerul conditionat , ca n-au ) si nici muzica nu se aude prea bine ! Iar de curand mi-a povestit cineva ca tot acolo la o nunta ,i-a cazut unei femei tavanul in cap !!! Nu s-a intamplat nimic , era tavan fals dar va imaginati ce nasol a fost !!!! Imi pare rau , v-am dat o parere sincera !!!

strumf08
04.08.2009, 15:58:41
o fosta colega de serviciu a avut nunta pe 25.07 la cetate podul inalt si am rugat-o sa-mi zica ceva despre restaurant pt voi:"Localul este frumos, dar trebuie sa aiba grija cu ospatarii…..sunt cam nesimtiti. Trebuie sa intre in ei. Mancarea este buna, prezentarea Ok.. daca vrea aranjatul meselor costa in plus."

daca mai vreti si alte detalii...o pot intreba

mirella21
23.08.2009, 18:07:01
buna. te rog mult spune mi si mie cat costa acolo meniul? sapt acasta merg si eu sa vad localul pt ca mi l a recomandat cineva care a fost de curand acolo la un botez. ..

merezeanu_raluca
25.08.2009, 15:42:45
buna eu sunt cea acre a avut nunta cand sa rupt tavanul a cazut in capul soacrei mele

parerea mea despre restaurant este una buna au avut aer conditionat, mancarea a fost super, si servirea la fel

strumf08
25.08.2009, 15:45:58
buna eu sunt cea acre a avut nunta cand sa rupt tavanul a cazut in capul soacrei mele

parerea mea despre restaurant este una buna au avut aer conditionat, mancarea a fost super, si servirea la fel

si ce ai facut sa-i pice tavanul?:-p

Belatrix
28.08.2009, 13:29:05
Buna. Eu am avut nunta pe 4 iulie la Cetate Nord si va spun sincer ca nunta mea a iesit super, si nu e numai parerea mea. Mancarea a fost fff gustoasa, si calda, servirea impecabila, si au fost corecti cu nota de plata si cu bautura ramasa. Eu am avut formatie si s-a auzit super. E drept ca localul e un pic mai intunecos decat altele dar daca vb dinainte cu cameramanul sa-si aduca lumina e ok. Aer conditionat exista si chiar face fata f bine. Aranjatul meselor nu costa in plus, dar ei iti pun de la ei numai chestiile de baza, fata de masa tacamuri, vesela, pahare, tava pt bauturi, fructierele, bolurile cu alune (sau ce puneti voi) si suporturi de lumanari+lumanari. Chestiile suplimentare: naproane, pietricele decorative, aranjamente florale, marturii, place carduri le aranjezi cu firma de decoratii. Fustele de mese nu sunt necesare pt ca fetele de masa de la restaurant sunt lungi si frumoase.
Si mi s-a spus de la inceput care sunt costurile (De ex 1000 ron pt personal) si nu am avut surprize.
Daca va mai pot ajuta cu alte detalii va stau la dispozitie.

faimosul28
06.09.2009, 13:06:40
si eu am nunta la RESTAURANT&PUB CETATE de la PODUL INALT pe data de 26 septembrie 2009,am stabilit meniul(160 ron tacamul),aranjamentul localului,filmatul si muzica mi le asigura DAN ARDELEAN!

deea14
16.09.2009, 12:39:53
si eu am nunta la RESTAURANT&PUB CETATE de la PODUL INALT pe data de 26 septembrie 2009,am stabilit meniul(160 ron tacamul),aranjamentul localului,filmatul si muzica mi le asigura DAN ARDELEAN!

buna
am si eu o intrebare. cat ai dat avans la restaurant?
ms

ANGELA_SORIN
04.12.2009, 16:35:18
Buna

Eu o sa am nunta la Cetate Nord in mai 2010. A facut cineva cu aranjament grena, auriu,.........
Daca aveti trimiteti-mi cateva poze va rog,........
Cate persoane ati avut la nunta? Este suficient loc pentru 150 persoane?
La bautura cum v-ati descurcat?
Cam cata ati cumparat?

Va rog sa imi raspundeti, am niste emotii,..........

Pupici!

gabitzzaa
18.12.2009, 16:58:04
pot sa va rog si eu sa mi spuneti cat va ia avansul...sper sa ma duc in ianuarie sa fc o rezervare dar nush daca mai apuc loc:(

ANGELA_SORIN
22.01.2010, 16:40:50
Noi am dat 1000 ron, care se vor scade din consumatie.
Atat mi-a cerut. Am auzit ca patronul e un tip Ok.

Angela

LOVEGABITZA
12.03.2010, 17:04:16
voi ati incheiat vreun contract cu patronul de la restaurant cetate nord?
Cat te costa meniul pentru nunta din mai 2010?

ANGELA_SORIN
15.03.2010, 12:03:40
Nu, Nu Am Incheiat Contract, Am Vb Numai.
Pentru Avans Ne-a Dat Chitanta Si Factura.
Am Auzit Numai Vorbe Bune Despre Patron.

Angela

roxana87
16.03.2010, 15:52:30
Nu, Nu Am Incheiat Contract, Am Vb Numai.
Pentru Avans Ne-a Dat Chitanta Si Factura.
Am Auzit Numai Vorbe Bune Despre Patron.

Angela
buna, ai un nr de telefon al patronului de la cetate nord?stii cumva daca au vreo firma de aranjamente pe care o recomanda?
Multumesc,
Roxana

simy_simo
21.03.2010, 10:45:25
Buna
pls help! sunt din Galati, am fost ieri pe la cateva restaurante din ploiesti dar la cetate nu am reusit sa ajung:(( ma poti ajuta si pe mine cu niste detalii..ce capacitate are si cam cat te ajunge meniul anul acesta?
multumesc anticipat sicasa de piatra

Mai vb.

simy_simo
21.03.2010, 10:48:48
Buna
te rog imi poti spune si mie care este capacitatea acestui restaurant si cam cat te ajunge pe tine meniul in anul asta?
ms anticipat

crysa00
19.05.2010, 20:58:01
Buna fetelor, sunt noua pe aici, as avea o rugaminte la voi..a facut cineva nunta la restaurantul CETATE - PODUL INALT? Eu am nunta acolo pe 12 sept 2009
buna, se poate sa pui cateva poze de la nunta, eu am nunta in august tot la cetate podul inalt.

Andrutzaa
03.09.2010, 22:40:47
Buna miresici.. voi ati mai fost pe la restaurant Cetate Nord?? pt ca eu am fost acolo acu cateva zile si m-am cam speriat cand am vazut intrarea ca trebuie sa cobori niste scari naspa de fier.. si nu m-am putut intalni cu patronul ca sa-l intreb daca ramane asa intrarea..
Voi stiti ceva??

alex87
13.09.2010, 13:01:23
Buna miresici.. voi ati mai fost pe la restaurant Cetate Nord?? pt ca eu am fost acolo acu cateva zile si m-am cam speriat cand am vazut intrarea ca trebuie sa cobori niste scari naspa de fier.. si nu m-am putut intalni cu patronul ca sa-l intreb daca ramane asa intrarea..
Voi stiti ceva??
buna,
intrarea asa ramane, nu are ce modificari sa ii faca, dar poti aranja scara cu organza alb si funde colorate in nuantele salii si eventual si cu flori.in capatul scarilor pana sa cobori poti pune si 2 stalpisori cu aranj florale.o sa ii modifice putin aspectul intrarii

georgi_t
28.06.2013, 22:25:32
salut,drage miresici!ma bucur sa fac parte din acest grup intrucat anul viitor fac nunta la restaurantul cetate vest.ar fii super ca vreuna din voi care a facut nunta acolo sa poata da informatii despre cum a iesit totul pentru ca emotiile sunt mari. va pup si astept raspunsuri la mesaj! :*

carmen3105
28.06.2013, 22:27:26
Buna...vad ca esti foarte increzatoare..nu vreau sa te dezamagesc dar ultimul mesaj postat pe acest topic a fost in 2010...mai bine incearca pe mirese 2014 sau nu stiu...unde e ceva mai activ ...succes!

strumf08
29.06.2013, 14:07:12
salut,drage miresici!ma bucur sa fac parte din acest grup intrucat anul viitor fac nunta la restaurantul cetate vest.ar fii super ca vreuna din voi care a facut nunta acolo sa poata da informatii despre cum a iesit totul pentru ca emotiile sunt mari. va pup si astept raspunsuri la mesaj! :*

Buna...vad ca esti foarte increzatoare..nu vreau sa te dezamagesc dar ultimul mesaj postat pe acest topic a fost in 2010...mai bine incearca pe mirese 2014 sau nu stiu...unde e ceva mai activ ...succes!

Da, din pacate nu prea mai intra viitoare mirese pe aici....

Aliceuca
05.09.2013, 12:00:24

Eu am anul acesta, pe 12 octombrie, la Cetate Vest. As fi preferat ceva cu mai putine coloane, mai aerisit, dar sunt sigura ca o sa iasa bine. Revin cu informatii dupa nunta.