PDA

Versiunea completa : Restaurant Parc Mamaia

angelastiuca
26.01.2009, 10:45:48
Circula pe forum multe locuri de nuntit.
Nimeni nu a ales Parc Mamaia?
Eu am fost si am dat avansul deja.
Din cate am vazut in meniu, nici preturile nu sunt f mari.
Dar e cineva care a mai fost p'acolo? Cum e mancarea? Cum sunt ospatarii?
Decoratiunile pe care ti le ofera ei sunt ok?
Spor tuturor la pregatiri! :*

iulya1505
26.01.2009, 12:44:21
Circula pe forum multe locuri de nuntit.
Nimeni nu a ales Parc Mamaia?
Eu am fost si am dat avansul deja.
Din cate am vazut in meniu, nici preturile nu sunt f mari.
Dar e cineva care a mai fost p'acolo? Cum e mancarea? Cum sunt ospatarii?
Decoratiunile pe care ti le ofera ei sunt ok?
Spor tuturor la pregatiri! :*
buna
eu am facut nunta la RESTAURANT PARC,am avut salonul rosu ,din punctul meu de vedre am fost f multumita de colaborarea cu domnul marius tudorache,mancarea foarte buna chiar nu ai nici o restrictie potzi alege de la ei orice sau potzi aduce de acasa ceva ce vrei tu de ex cafea,peste daca il poti cumpara mai ieftin de undeva sau mai stiu eu ce altceva vrei tu.
ospatarii au fost buni deci nu ne-a lipsit de pe mese au fost promtzi nu ne-au furat cu absolut nimk nici macar cu o sticla de apa vin suc sau wiski,la noi nu au vrut sa scoata nici o farfurie de la bucatarie cu aperitive pana nu i-am dus pe cineva sa numere cate platoouri au iesit,deci totul a fost pe incredere.
despre decoratiuni pot spune ca sunt ok poti sta linistita in privinta asta eu am decorat cu ei si chiar am fost ff multumita.au si site cei de la seri de vis potzi vedea acolo ce si cum decoreaza,in final eu am fost ff multumita,chiar la nunata am avut si o surpriza din partea restaurantului 2 dansatoare de dans oriental,deci a fost foarte frumos ,mancarea buna toata lumea afost fff multumita.
daca mai ai ceva nelamuriri te astept cu orice intrebare.

mihaela82cta
31.01.2009, 13:31:28
si eu voi avea la rest parc dar parc nord e lipit de rst parc sud la domnul dumitrescu

mihaela82cta
31.01.2009, 13:33:17
buna
eu am facut nunta la RESTAURANT PARC,am avut salonul rosu ,din punctul meu de vedre am fost f multumita de colaborarea cu domnul marius tudorache,mancarea foarte buna chiar nu ai nici o restrictie potzi alege de la ei orice sau potzi aduce de acasa ceva ce vrei tu de ex cafea,peste daca il poti cumpara mai ieftin de undeva sau mai stiu eu ce altceva vrei tu.
ospatarii au fost buni deci nu ne-a lipsit de pe mese au fost promtzi nu ne-au furat cu absolut nimk nici macar cu o sticla de apa vin suc sau wiski,la noi nu au vrut sa scoata nici o farfurie de la bucatarie cu aperitive pana nu i-am dus pe cineva sa numere cate platoouri au iesit,deci totul a fost pe incredere.
despre decoratiuni pot spune ca sunt ok poti sta linistita in privinta asta eu am decorat cu ei si chiar am fost ff multumita.au si site cei de la seri de vis potzi vedea acolo ce si cum decoreaza,in final eu am fost ff multumita,chiar la nunata am avut si o surpriza din partea restaurantului 2 dansatoare de dans oriental,deci a fost foarte frumos ,mancarea buna toata lumea afost fff multumita.
daca mai ai ceva nelamuriri te astept cu orice intrebare.

si eu voi amenaja tot cu doamna ceciclia de la seri de vis pe ce culoare ai avut amenajat salonul ?ma bucur ca a fost totul ok in priviinta amenajarii sper sa nu fie nici la mine probleme

iulya1505
31.01.2009, 16:04:41
si eu voi amenaja tot cu doamna ceciclia de la seri de vis pe ce culoare ai avut amenajat salonul ?ma bucur ca a fost totul ok in priviinta amenajarii sper sa nu fie nici la mine probleme
eu am decorat in auriu cu grena chiar in site-ul lor este o poza cum afost decorat la mine la nunta,eu am decorat mai simplu pt ca era salonul mic si nu ma vrut sa crezz senzatia de inghesuiala poti vedea poza pe site-ul lor la galeria foto ornamente salon poza cu nr 5.

mihaela82cta
01.02.2009, 00:07:31
multumesc mult ptr poze ceva pe rosu as vrea si eu dar mi-a spus ca in martie vor fi gata alte huse de scaune si fundite si aastept poate are ceva interseant

ionela_24
06.04.2009, 22:00:56
si eu imi fac nunta la restaurant parc nord.a auzit cineva ceva despre mancare sau daca sunt corecti sau nu?eu am vb cu fam dumitrescu parca si am stabilit ca vom plati un meniu de cel mult 1100 lei si ca o sa platesc cati invitati vin.ei imi dau doar mancarea iar resul aduc eu.am gasit deja formatie,foto video si decoratiuni.mai am destule.dar as fi interesata de chelneri cred ca o sa fie 8 cu cat se mai plateste un ospatar acuma?ca tre sa ii platesc separat cred.

mihaela82cta
07.04.2009, 13:16:12
buna si eu fac la parc nord cand am vb cu dl dumitrescu nea zi s ca la ospatari in jur de 700 800 de mii lei vechi o sa le dam ..tot as aca vom avea 8 ospatari ptr 150 200 de pers...a fost foarte amabil cu noi si din ce am vb cu alte miresici mancarea a fost f buna si au fost corecti cu ce a ramas .....eu am incercat sal sun acum 3 zile sa stabilesc meniul si vad ca nu ai merge teleofonul sa imi trimit un mesaj pe privat te rog cu nr lui daca il ai ..mersi

angelastiuca
15.04.2009, 03:25:47
Are cineva idee daca la Parc Nord se poate face nunta cu bufet suedez?
Si inca ceva: oare se fumeaza inauntru?:D
Va pup! :*:*:*

iulya1505
15.04.2009, 19:57:23
Are cineva idee daca la Parc Nord se poate face nunta cu bufet suedez?
Si inca ceva: oare se fumeaza inauntru?:D
Va pup! :*:*:*
da se fumeaza inauntru,iar despre bufet suedez cred ca da ,pt ca stiu ca ei ofereau si servicii de catering.
ii poti intreba din timp sa stii
succes

mihaela82cta
29.04.2009, 12:01:19
eu am fost aststaz la rest parc sa vb ptr meniu si surpriza ..data mea care am achitat arvuna era libera am zis ca fac o criza de nervi... factura mea nu era nicaieri ....o facusem cu dl dumitrescu cel tanar ...era acolo spotia celuilalt domn dumitrescu am sa ma duc maine cu precontractul semnat in care am achitat avansul sper sa nu fie nici o problema ....

sss_1984
03.05.2009, 22:52:33
eu am fost aststaz la rest parc sa vb ptr meniu si surpriza ..data mea care am achitat arvuna era libera am zis ca fac o criza de nervi... factura mea nu era nicaieri ....o facusem cu dl dumitrescu cel tanar ...era acolo spotia celuilalt domn dumitrescu am sa ma duc maine cu precontractul semnat in care am achitat avansul sper sa nu fie nici o problema ....

Succes, sper sa ti se rezolve!

ionela_24
07.05.2009, 20:45:01
buna si eu fac la parc nord cand am vb cu dl dumitrescu nea zi s ca la ospatari in jur de 700 800 de mii lei vechi o sa le dam ..tot as aca vom avea 8 ospatari ptr 150 200 de pers...a fost foarte amabil cu noi si din ce am vb cu alte miresici mancarea a fost f buna si au fost corecti cu ce a ramas .....eu am incercat sal sun acum 3 zile sa stabilesc meniul si vad ca nu ai merge teleofonul sa imi trimit un mesaj pe privat te rog cu nr lui daca il ai ..mersi
sa stii ca are telefonul inchis si ca nu o sa dai de el prea curand.am auzit ca are probleme.datorii ffffffff mari si ca a ugit din tara.am fost la restaurant si te sfatuiesc s pe tine sa faci la fel si l-am gasit pe tatal lui cu care am stat e vorba.cica e plecat fii-su din tara si nu stie cand se intoarce dar ce avem de rezolvat sa vb cu el.daca vrei iti dau nr lu ta-su de tel#-o

ionela_24
07.05.2009, 20:49:59
daca te duci si maine am si eu o rugaminte.poti sa te uiti si pe data de 22 august.sa nu ma trezesc si eu tot asa.sper sa nu.ca nu m-am uitat in caietul ala al lor

mihaela82cta
08.05.2009, 16:25:00
multumesc mult am rezolvat am vb cu doamna dumitrescu si cu dl dumitrescu din cate stiu eu rest e al lor ..si da au spsu ca fiul lor e plecat deocamdata habar nu am unde ......cred ca nu o sa ai probleme data mea era singura libera din tot sezonul dar oricum preventiv te poti duce sa ceri o copie cu meniul ca sa ai timp sa te hotarasti o sa iti dea 2 foi sa alegi acolo si poti verifica si daca sa intamplat ceva cu programarea ....eu am fost ff suparata pe ei si leam spus cai dau in judecata daca fac vreo problema cu nunta ai asasinez :d lol
te rog sami spui daca tie ti-au spus de taxa de 3 ron de persoana ptr bautura adusa din afara eu cand am vb cu fiisu in iarna nu mia spus nimik si aum am gasit scris pe foaia cu meniu si nici ca nu te lasa sa organizezi decorul cu cine vrei in fine spor la pregatiri

ionela_24
08.05.2009, 20:28:48
multumesc mult am rezolvat am vb cu doamna dumitrescu si cu dl dumitrescu din cate stiu eu rest e al lor ..si da au spsu ca fiul lor e plecat deocamdata habar nu am unde ......cred ca nu o sa ai probleme data mea era singura libera din tot sezonul dar oricum preventiv te poti duce sa ceri o copie cu meniul ca sa ai timp sa te hotarasti o sa iti dea 2 foi sa alegi acolo si poti verifica si daca sa intamplat ceva cu programarea ....eu am fost ff suparata pe ei si leam spus cai dau in judecata daca fac vreo problema cu nunta ai asasinez :d lol
te rog sami spui daca tie ti-au spus de taxa de 3 ron de persoana ptr bautura adusa din afara eu cand am vb cu fiisu in iarna nu mia spus nimik si aum am gasit scris pe foaia cu meniu si nici ca nu te lasa sa organizezi decorul cu cine vrei in fine spor la pregatiri
eu am facut rezervarea anul trecut prin septembrie pentru anul asta.atunci nu aveau exclusivitate cu nimeni si nu a zis de nici o taxa.am inteles ca pentru cei care au inceput sa vina de la inceputul anului cu rezervari de nunta le-a impus-o pe dna mirela olteanu la decoratiuni,la muzica nu stiu aveau cateva trupe cu care erau in relatii bune,si de bautura mie mi-a zis ca imi aduc tot de acasa fara nici o taxa si ca le-a pus la cei venit de la 1 ianuarie taxa asta.eu fac scandal daca face asa.eu am trecut pe acolo si l-am intrebat pe ta-su despre meniu si mi-a spus sa ne intalnim si sa facem meniul impreuna pentru ca eu i-am spus ca am stabilit un meniu de 110 ron.a zis sa merem sa facem meniul si ne oprim la 110 ron la cat am vb.l-am intrebat de cafea ca cica are 2 cafele incluse si mi-a zis ca pot sa aduc de acasa in plus fara sa ma coste nimic.trebuie sa vb serios cu ei pt ca tatal daca nu stie noi tre sa ii spunem exact conditiile pe care le-am discutat cu fii-su ca nu ma tocmesc nu vreau alte conditii.asa am vorbit asa sa ramana.oricum mai e pana ma duc sa fac meniul ca e prea devreme.eu am nunta in august dar cred ca ma duc sa vb si eu serios cu ei ca sa pot sta linistita.:-s

mihaela82cta
09.05.2009, 12:31:38
eu am semanat contractul in noiembrie deci nu treb sa platesc nici o taxa bine ca mi-ai spus sa le spun ptr ca nici mie fiisu nu mia zis nimik :::cu referire la cafele sunt trecute in meniu cu 5 ron cafeaua iam spus ca mai aduc si eu ca sa fie si mia spus ca nu e nevoie ca se va folosi doar elita verde ca aia iese f bine la ibric la la la ::ms mult de informatii o sa le spun de taxa de 3 ron care apare acum pe meniu si mi-au spus ca o voi plati

ionela_24
18.05.2009, 23:10:41
eu am semanat contractul in noiembrie deci nu treb sa platesc nici o taxa bine ca mi-ai spus sa le spun ptr ca nici mie fiisu nu mia zis nimik :::cu referire la cafele sunt trecute in meniu cu 5 ron cafeaua iam spus ca mai aduc si eu ca sa fie si mia spus ca nu e nevoie ca se va folosi doar elita verde ca aia iese f bine la ibric la la la ::ms mult de informatii o sa le spun de taxa de 3 ron care apare acum pe meniu si mi-au spus ca o voi plati
eu am un meniu de anul trecut pe care mi l-a dat fiisu si in care cafelele sunt trecute la 4 ron.eu inca mai am timp pana sa ma duc sa fac meniul.ai fost?i-ai zis acolo de taxa aia?ce meniu ati stabilit?ca ma intereseaza sa stiu naibii si eu ca dupa denumiri ma crucesc si tre sa inreb din ce e facut ca sa imi dau seama.eu vreau un aperitiv bogat si o friptura buna.in rest ma mai gandesc.mai e destul.#:-S

mihaela82cta
21.05.2009, 12:12:35
pe meniul nou care il am in fata cafeaua a devenit 5 ron eu nu lam vazut meniul de anu trecut mia aratat fiisu ceva dar nu am fost atenta ca nu ma interesat meniul atunci ...am intels ca alegem 10 chestii din antreu iar la restu am luat pestele cel fara sos de maioneza doar pane ca a zis ca merge mai bine vara sarmalute in foi de vita iar la friptura ceafa de porc si cu pieptul d epui ...am vrut pulpe dezosate dar am inteles ca au pielita ca se strang pe gratar si se intareste pielita aia si vor arata mici in farfurie
nu am intrebat ica de taxa aia de 3 ron de persoana dar o sa le spun ca nu o platesc ptr ca nu am vb cu fiisu nimik de asta atunci cand am vb cu toate ca am vazuto cam autoritara cand mia explicat ca se plateste taxa ...ma rog sper sa nu am probleme cu nimik si mai ales cu mancarea si cu servirea poate ne vedem o data la o intalnire de miresici si discutam mai pe larg te pup

amy_miha_ela
26.06.2009, 23:56:15
Buna fetelor, ma numesc Mihaela, si noi de curand am stabilit sa facem nunta si am optat pentru Parc sau Azur.Mie in principu imi place Azur dar la parc sunt mult mai complex( si il si cunoaste tata pe dl. Tudorache:P) acum sper din sufelt sa gasesc si data sa nu fie prea tarziu, as vrea pt salonul cel mai mare pt 2010 (21 august-28august-4 septembrie) . Dati-mi si mie detalii va rog cu fotograful ca am innebunit de cand caut unul ca sa imi placa, intradevar am gasit unul dar parca e prea scump, cu rochia de mireasa, o face cineva la comanda? Formatia...

angelastiuca
30.06.2009, 10:33:16
Dragele mele,
a trecut si nunta. N-am scris aici mai curand, pentru ca am vrut sa ma bucur, atat cat s-a putut, de concediu.
Vreau sa va spun ca acum, dupa toata experienta, NU recomand nimanui Parc Sud.
Au fost marlani si ne-au umflat rau de tot. In plus, ne-am trezit cu bautura lipsa cand a trebuit sa dau returul (alcoolul l-am adus noi printr-o firma care accepta retur).
Asa ca... grija mare.
Nu va mai zic ce gaura in buget am ca va speriati...

iulya1505
30.06.2009, 10:49:15
Dragele mele,
a trecut si nunta. N-am scris aici mai curand, pentru ca am vrut sa ma bucur, atat cat s-a putut, de concediu.
Vreau sa va spun ca acum, dupa toata experienta, NU recomand nimanui Parc Sud.
Au fost marlani si ne-au umflat rau de tot. In plus, ne-am trezit cu bautura lipsa cand a trebuit sa dau returul (alcoolul l-am adus noi printr-o firma care accepta retur).
Asa ca... grija mare.
Nu va mai zic ce gaura in buget am ca va speriati...
deci sa inteleg ca tu ai facut la parc sud,unde ai discutat cu sotii dumitrescu nu?
chiar imi pare rau de ce tzi s a intamplat chiar nu ma astepatm la sa ceva din partea celor de al parc fie el si parc sud.
casa de piatra si multa fericire laturi de sotzul tau.
POZE CAND NE PUI ????????:* :* :*

angelastiuca
30.06.2009, 10:51:14
La Parc Sud e Dl. Tudorache si fiul sau. Ala e Parc Nord, cu intrarea de pe faleza. Incerc acum sa pun poze cumva, nu prea imi iese insa :(

mihaela82cta
30.06.2009, 10:51:31
imi pare tare rau ca ai avut o experienta proasta cu cei de la parc ..eu am in dreapta la parc nord si tare am si eu emotii mai am f putin ..bautura o voi pune pe masa iar restul la mine in portbagaj nu le voi da nimik bautura pe mana foarte multa decat racoritoare ....sper sa nu am surprize neplacute

angelastiuca
30.06.2009, 10:52:55
Va doresc sa aveti o nunta fara probleme!

iulya1505
30.06.2009, 10:56:41
La Parc Sud e Dl. Tudorache si fiul sau. Ala e Parc Nord, cu intrarea de pe faleza. Incerc acum sa pun poze cumva, nu prea imi iese insa :(
a nu stiam eu acnd am facut era un singur parc .
tot cu domnul Tudorache Marius am colaborat noi mie nu mi-au furat nici macar o sticla de apa minerala,cata bautura mi-a ramas atata am luat ianpoi, pt noi cand am dus bautura ne-a facut o lista cata acntiatate am alsat al restaurant.noi am avut pe cineva la bucatarie acnd au adus meniurile,la fels i acnd s-a pus bautura pe mese,vin,apa sucurile.
chiar imi pare rau ca au procedat asa cu voi.:(
rusine lor.

Veronik84
30.07.2009, 12:39:28
Buna fetelor! Eu am nunta la restaurant nord, la dl Dumitrescu. A facut cineva nunta recent acolo, am auzit ceva de o scumpire e preturi...as avea nevoie de ceva referinte pentru ca sincer am emotii. Va multumesc!

Veronik84
30.07.2009, 13:05:26
Sunt sigura ca se mai afla printre voi persoane ca mine, care au sau doresc informatii depre cum a decurs o nunta la restaurant parc nord din mamaia. Special pentru miresici care au ori au avut nunta la restaurantul respectiv.

chika
17.08.2009, 12:05:09
mai este deschis un subiect pentru acest restaurant : http://www.miresici.ro/showthread.php?t=16436

cauta aici, poate gasesti ceea ce te intereseaza

edera
18.08.2009, 19:17:59
Fac apel la bunavointa voastra! Am nunta in mai putin de doua luni la restaurant parc nord din Constanta. E cineva care a facut nunta acolo? Vreau sa stiu daca sa ma astept sau nu la surprize neplacute, sau doar la momente frumoase? Multumesc

makitza
01.09.2009, 10:30:40
buna fetelor, eu am nunta la anu in octombrie si am optat pt restaurantul parc sud din mamaia. am auzit insa de la cineva ca e f proasta mancarea, k iti aduc mancare veche, k ospatarii si servirea e groaznica, si sunt un pic cu moralu la pamant,va rog ajutati-ma... daca stie cineva, a facut acolo nunta sau a fost p la alte nunti acolo. io am fost la o nunta acum 2 ani si a fost ok cel putin asa mi s-a parut mie.

alexutza_ralukutza_m
01.09.2009, 10:35:14
buna fetelor, eu am nunta la anu in octombrie si am optat pt restaurantul parc sud din mamaia. am auzit insa de la cineva ca e f proasta mancarea, k iti aduc mancare veche, k ospatarii si servirea e groaznica, si sunt un pic cu moralu la pamant,va rog ajutati-ma... daca stie cineva, a facut acolo nunta sau a fost p la alte nunti acolo. io am fost la o nunta acum 2 ani si a fost ok cel putin asa mi s-a parut mie.

eu nu stiu care e parc sud, dar am fost anul trecut la o nunta la parc. e un salon de 150-200 persoane, cu ringul ridicat pe mijloc. nu stiu daca ai inteles ce am vrut sa zic. despre salonul asta vorbesti si tu? daca e vorba despre el, mie mi-a placut. mancarea a fost ft buna si calda, iar servirea ireprosabila.

makitza
01.09.2009, 10:46:30
da asta e salonu cred, bine acuma l-au renovat si ringu e la acelasi nivel... avea vedere spre faleza de promenada nu? geamurile ma refer... si intrarea se face prin hotel dar pe partea cealalta, cu bld mamaia cum ar veni. cand am fost io la fel ringu era ridicat dar acum nu mai e... k era destul de incomod

eu fac la parc sud si m-a dezamagit ingrozitor cineva k e servirea proasta, mancarea la fel, altcineva mi-a zis k a fost la o nunta acolo si a fost super... io zic sa stai linistita... io m-am mai calmat. parerile sunt impartite, nu poti multumi pe toata lumea dar daca stii cum sa iti alegi meniul, sa decorezi si cum sa discuti cu ei io zic k o sa fie bine!

alexutza_ralukutza_m
01.09.2009, 10:55:50
da, asta e salonul. eu zic sa nu iti faci griji. ti-am zis, mi-a placut ft mult acolo. mancarea chiar a fost ft buna, iar servirea la fel. eu am fost la nunta anul trecut in septembrie.

makitza
01.09.2009, 11:07:31
ms mult, m-am mai linistit... oricum adevaru e k nu poti multumi pe toata lumea probabil k din cauza asta parerile sunt impartite, dar sper sa fie bine.

alexx_andra
23.11.2009, 01:51:00
fetelor ma scuzati k intervin eu am fost la o nunta la parc, iar restaurantul avea intrarea langa receptie in dreapta, si un hol unde erau d fa[t 2 restaurante unul pe dreapta si unul in fata; intrebarea mea este care este parc nord, sud sau cum vine ca eu nu inteleg

piticMic
17.02.2010, 21:39:31
Parc Nord este cel ce are gresie pe jos, iar Parc Sud are ceva genul marmurei..

kamellya
01.04.2010, 05:28:39
Eu am fost de foarte multe ori la rest,am fost foarte multumita si nu am auzit pe nimeni sa se planga cu ceva! Din contra toti au fost foarte incantati, multumiti si au plecat fericiti acasa! kamellya

Ralex
09.02.2012, 12:56:15
Vad ca nu a mai fost activitate aici de ceva timp...Are cineva noutati despre restaurantul PARC SUD MAMAIA? din 2011 e administrat de altcineva si sunt curioasa cum merge treaba...

Daca a participat cineva acolo de Craciun sau Revelion, va rog sa-mi spuneti cum a fost organizarea...
Multumesc!

Andra.M.
18.09.2012, 22:43:54
Buna fetelor! M-ar interesa si pe mine salonul Vienez de la Restaurantul Parc Sud pt nunta. A facut cineva nunta la ei recent in acest salon? Ce detalii ne puteti oferi despre meniuri, servire, amenajare, etc.? Ce huse de scaune si traverse pt mese ati folosit? Puteti sa postati si cateva poze, va rog?
Va multumesc de pe acum! :*

maria.b
26.09.2012, 17:46:46
Buna fetelor! M-ar interesa si pe mine salonul Vienez de la Restaurantul Parc Sud pt nunta. A facut cineva nunta la ei recent in acest salon? Ce detalii ne puteti oferi despre meniuri, servire, amenajare, etc.? Ce huse de scaune si traverse pt mese ati folosit? Puteti sa postati si cateva poze, va rog?
Va multumesc de pe acum! :*

Buna! Pot sa-ti dau cateva informatii despre Parc, am fost ca invitata la o nunta sambata trecuta, dar in alt salon decat cel Vienez. Dar ca idee..banuiesc ca in mare parte ar fi vorba cam despre aceleasi servicii. Personal, nu mi-au placut ospatarii, nu erau imbracati asa mai de gala, unele dintre fete pareau cam plictisite si ma gandeam ca ma trezesc si cu vreo farfurie in cap spre dimineata...mancarea a fost ok, nu mi-a placut aspectul farfuriilor, erau f f uzate. Nu a fost nici frig, nici cald, adica ventilatia a fost ok. Per total, nu este rau, dar nici ceva wow. Eu spre ex nu l-as alege, dar pana la urma totul depinde de gusturi. Sper ca ti-am fost cat de cat de folos. :)

Andra.M.
26.09.2012, 22:27:04
Buna! Pot sa-ti dau cateva informatii despre Parc, am fost ca invitata la o nunta sambata trecuta, dar in alt salon decat cel Vienez. Dar ca idee..banuiesc ca in mare parte ar fi vorba cam despre aceleasi servicii. Personal, nu mi-au placut ospatarii, nu erau imbracati asa mai de gala, unele dintre fete pareau cam plictisite si ma gandeam ca ma trezesc si cu vreo farfurie in cap spre dimineata...mancarea a fost ok, nu mi-a placut aspectul farfuriilor, erau f f uzate. Nu a fost nici frig, nici cald, adica ventilatia a fost ok. Per total, nu este rau, dar nici ceva wow. Eu spre ex nu l-as alege, dar pana la urma totul depinde de gusturi. Sper ca ti-am fost cat de cat de folos. :)

Buna Maria! Multumesc mult pentru informatii! Chiar mi-au fost utile, pentru ca nu eram sigura daca ar fi o alegere buna, insa a fost si soacra mea sa vada restaurantul sambata trecuta si am inteles de la ea ca este un local mediocru, nimic wow. Ce-i drept, nu era amenajat pentru nunta, dar oricum cand un salon este amenajat cu mult bun gust, nu ai nevoie de prea multe "artificii" ca sa-l infrumusetezi, in schimb se pare ca la capitolul estetic, mai au de facut ceva inbunatatiri. Cat despre ospatari si platouri, dupa parerea mea, sunt factori ce joaca un rol important in reusita unui eveniment pe langa multe alte aspecte, asa ca nu-mi permit sa fac nici un compromis, deci Parc-ul am sa il tai de pe lista.

mady88_08
20.11.2012, 17:20:17
Buna fetelor!

In primul rand vreau sa precizez ca saloanele de la Parc care sunt 3 la numar au patroni diferiti si prin urmare si servicii diferite ca si calitate.
Eu voi avea nunta la anu in restaurantul Parc NORD. Am mai fost la nunti in acest restaurant si a fost ok, mi-a placut...mancarea a fost ok, ospatarii la fel, aerul conditionat functiona si era inauntru o atmosfera tocmai buna.
Am vrut sa va dezvalui si voua aceste aspecte.

Anorien
03.01.2013, 14:44:05
Buna miresici!
Ce capacitate are Restaurantul Parc Nord? Stie cineva? La ei pe site nu gasesc.