PDA

Versiunea completa : Restaurant Minerva Alexandria

cristi_nac
27.01.2009, 22:28:32
Ma cam gandesc la restaurantul Minerva pentru nunta mea, din moment ce nu am multi invitati, vreo 50.

As vrea insa sa aud si opiniile voastre.
Aveti niste Pro si Contra pentru mine, ca sa ma ajute sa ma hotarasc?
Va multumesc mult!
Cristina

geoyan
28.01.2009, 14:03:41
Ma cam gandesc la restaurantul Minerva pentru nunta mea, din moment ce nu am multi invitati, vreo 50.

Va multumesc mult!
Cristina

Eu am facut revelionul la minerva si iti pot spune ca e super,dar cam in jur de 50 am fost si noi si am fost prea inghesuiti pe ring de dans.

cristi_nac
28.01.2009, 20:30:53
Eu am facut revelionul la minerva si iti pot spune ca e super,dar cam in jur de 50 am fost si noi si am fost prea inghesuiti pe ring de dans.

Deci un Contra ar fi ringul de dans prea mic.
Pai si daca o sa am mai mult de 50 invitati... Nu o sa incapem toti, nu-i asa?
Multumesc mult pt. raspuns geoyan!

geoyan
29.01.2009, 10:06:06
Deci un Contra ar fi ringul de dans prea mic.
Pai si daca o sa am mai mult de 50 invitati... Nu o sa incapem toti, nu-i asa?
Multumesc mult pt. raspuns geoyan!

Nu,nu o sa incapeti este prea inghesuit.>:D<

floricica23
07.05.2010, 14:39:03

Va multumesc mult!
Cristina
buna sincer nu am o parere prea buna dar ce pot sa spun in cazul in care cauti pentru decor de biserica local iti pot spune eu cu cine poti vb si lucreaza bine si destul de ieftin.va pup

Clariss
20.05.2010, 04:09:48
floricica ! observ eu ca scopul tau aici este mai mult sa iti faci reclama... postul asta oricum are un an decand este inactiv...

Pentru cei care citesc aici

Restaurantul minerva este in renovare, se largesc cat pot, special pentru nunti... din cate vad vor sa se reprofileze pe evenimente festive si sa lase pe locul doi terasa... Logic ar zice cineva, din nunti castigi mult mai mult fata de o pizza si o bere pe masa...$-)