PDA

Versiunea completa : Vand Rochie Nasa Ersa - Unicat

pysi
02.11.2008, 19:41:24
Dragele mele,

Imi vand si eu rochita creata de fetele de la Ersa.
Eu am purtat rochita in seara in care am fost nasa insa cred ca poate fi purtata si cu orice alta ocazie speciala.
Pentru cele interesate, dimensiunile mele sunt: inaltime 1,62 iar greutate 50 de kilograme.
Rochita este absolut superba fiind creata din matase naturala, iar in partea de sus, pe corset, asa incat poate fi reglata pe orice dimensiune.
Rochia arata ca noua, sincer, nici nu se vede ca a fost vreodata purtata.
Pretul de vanzare este de 1000 euro (pretul initial fiind de 1600 euro).

ioana_2008
02.11.2008, 21:42:11
Este absolut superba rochia!
Pt mine e cam scumpa :(. Dar isi merita banii asa ca bafta la vazare, sigur vei gasi pe cineva.

daniela_84_20
02.11.2008, 22:46:56
Dragele mele,

Eu am purtat rochita in seara in care am fost nasa insa cred ca poate fi purtata si cu orice alta ocazie speciala.
Pentru cele interesate, dimensiunile mele sunt: inaltime 1,62 iar greutate 50 de kilograme.
Rochita este absolut superba fiind creata din matase naturala, iar in partea de sus, pe corset, asa incat poate fi reglata pe orice dimensiune.
O nasica foarte frumoasa,rochita este superba.Spor la vanzare.

lavlav
03.11.2008, 12:11:59
Dragele mele,

foarte frumoasa!!! pacat ca esti asa micuta, eu am 1,68 si mai multe kg!

felicitari! se pare ca ersa este marca ta preferata, te prinde extraordinar de bine!!!:*

Azumi
03.11.2008, 12:19:30
Dragele mele,

f frumoasa, de o rochita de genul asta era interesata papusha. ;)

iionuka
06.11.2008, 16:58:03
Mireasa nu-si vinde rochita?

pysi
09.11.2008, 09:41:57
Mireasa nu-si vinde rochita?

Ba da. Cred ca o sa o vanda si atunci o sa o posteze tot pe site-ul asta.

CRYSSI
09.11.2008, 10:36:58
Foarte frumoasa rochita si nasa.Sa fiti fericiti si spor la vanzare.Eu abia am fost mireasa,nasa nu stiu cand voi fi.Dar exact asa o rochita mi-as dori,desi sunt mai inalta-1,70cm.

pysi
28.01.2009, 11:33:39
Dragele mele,

Pretul de vanzare este de 980 euro neg (pretul initial fiind de 1600 euro).

finica
28.01.2009, 18:14:11
Bună! Cele 2 subiecte deschise pentru vânzarea rochiței ai fost concatenate. Te rog să nu mai deschizi subiecte noi cu acest produs deoarece, conform Regulamentului - Bazar pct. 2 (http://www.miresici.ro/showpost.php?p=9166&postcount=1) ai dreptul la un singur subiect deschis pentru fiecare obiect pus în vânzare. Multă baftă!;-)

pemagda
03.02.2009, 15:49:14
Nu te supara pe noi, dar e cam scumpa rau...si .....

creoly
09.02.2009, 17:14:35
este absolut superba rochita, insa e destul de scumpa si nici la dimensiuni nu cred ca ne potrivim

sweet_aleca
25.02.2009, 12:55:59
Pysi , trebuie sa iti fac cinste:) M-ai ajutat sa-mi gasesc rochia de mireasa!!! O sa o fac la ERSA exact model ca al tau:) mai putin funda la spate.

Din nou multumesc mult mult.

Alex

scufita_rosie
25.02.2009, 18:15:48
SUPERBAAAAA=P~ =P~ =P~ :O :O :O :O :O pacat ca nu mi-o permit..ar fi ideala pt cununia civila...chiar superbaaaaaa...spor la vanzare=P~ =P~ =P~ =P~

mys_elf
25.02.2009, 18:18:49
o rochie absolut FRUMOASA=D>

diannaa
25.02.2009, 22:26:40
uite da,pot sa spun in fine ca am vz o rochie deosebita! si eu am fost la ele la atelier pt rochia de mireasa dar era prea putin timp inainte de nunta si nu aveau cum sa o faca......au niste creatii absolut superbe!

bymoniq
25.02.2009, 23:56:56
da frumoasa rochie dar scumpa:)

MaryT
26.02.2009, 00:29:26
superba rochita !!!
spor la vanzare<:-P

scufita_rosie
26.02.2009, 12:16:08
cred ca am ajuns sa ma uit de 100 ori pe zi la voi..ati fost f frumnosi..iar despre rochie ce sa spun??? este divinaaaaa,chiar ca unicata..nu am vazut in viata mea o rochie asa frumoasa...felicitari pt alegere....daca as avea cu ce ...as lua-o imediat:O :O :O :O :O

narcisadarasteanu
26.02.2009, 17:02:17
este superba rochita.....

alex_torok
26.02.2009, 18:48:32
Buna.Eu as vrea sa iti vad rochia de mireasa,daca ai poze...cu asa gusturi bune la rochia de nasa,ma gandesc ca rochia de mireasa e extraordinara!Ne arati pls??=D>

sweet_aleca
02.03.2009, 11:11:30
Buna.Eu as vrea sa iti vad rochia de mireasa,daca ai poze...cu asa gusturi bune la rochia de nasa,ma gandesc ca rochia de mireasa e extraordinara!Ne arati pls??=D>

Buna:)

Din pacate( pentru noi) Pysi si-a vandut rochitza de mireasa:) dar daca vrei sa o vezi, mergi pe link-ul asta http://www.miresici.ro/showthread.php?p=885142#post885142

Pysi , sper sa nu te superi pe mine:) oricum sunt o fana a ta:)

alex_torok
11.03.2009, 17:39:30
Buna:)

Din pacate( pentru noi) Pysi si-a vandut rochitza de mireasa:) dar daca vrei sa o vezi, mergi pe link-ul asta http://www.miresici.ro/showthread.php?p=885142#post885142

Pysi , sper sa nu te superi pe mine:) oricum sunt o fana a ta:)
aaa mersi tare mult....abia acum am vazut mesajul tau...superba si rochia de mireasa exact cum ma asteptam!!!:x

pysi
11.03.2009, 18:01:52
aaa mersi tare mult....abia acum am vazut mesajul tau...superba si rochia de mireasa exact cum ma asteptam!!!:x

Va multumesc din suflet pentru toate aceste cuvinte frumoase.....

Cat despre pret....da....e adevarat....nu e ieftina, dar credeti-ma ca asa am zis si eu cand am fost la Ersa, insa acum imi dau seama ce alegere buna am facut desi atunci mi-a fost tare greu sa dau 1600 de euro pe ea

Acum insa nu-mi pare rau nici o secunda pentru fiecare banut pe care l-am dat pentru ca m-am simtit extraordinar , am fost complimentata de toata lumea si am ramas cu o amintire si cu niste poze superbe, de care sunt tare mandra....si chiar daca faci un efort financiar, este un moment unic in viata de care iti vei aminti cu drag toata viata....si credeti-ma ca merita...

Va pup....si multumesc inca o data....

alex_torok
11.03.2009, 18:03:30
Va multumesc din suflet pentru toate aceste cuvinte frumoase.....

Cat despre pret....da....e adevarat....nu e ieftina, dar credeti-ma ca asa am zis si eu cand am fost la Ersa, insa acum imi dau seama ce alegere buna am facut desi atunci mi-a fost tare greu sa dau 1600 de euro pe ea

Acum insa nu-mi pare rau nici o secunda pentru fiecare banut pe care l-am dat pentru ca m-am simtit extraordinar , am fost complimentata de toata lumea si am ramas cu o amintire si cu niste poze superbe, de care sunt tare mandra....si chiar daca faci un efort financiar, este un moment unic in viata de care iti vei aminti cu drag toata viata....si credeti-ma ca merita...

Va pup....si multumesc inca o data....

Vreau sa vad si eu pozele :-< :-s

pysi
11.03.2009, 18:09:10
Vreau sa vad si eu pozele :-< :-s

Cateva din ele sunt cele postate de mine la anunt

Altele mai sunt pe site-ul fotografului...pagina 7 sau 8...nu-mi mai amintesc exact...

Din pacate nu-ti pot trimite pentru ca au rezolutie f.buna.....si sunt si vreo 400 in total....si nu le pot descarca....sunt f mari....abia am reusit cu cele de la anunt....

Sorry si mii de pupici...

alex_torok
11.03.2009, 18:16:19
Cateva din ele sunt cele postate de mine la anunt

Altele mai sunt pe site-ul fotografului...pagina 7 sau 8...nu-mi mai amintesc exact....

Din pacate nu-ti pot trimite pentru ca au rezolutie f.buna.....si sunt si vreo 400 in total....si nu le pot descarca....sunt f mari....abia am reusit cu cele de la anunt....

Sorry si mii de pupici...
Nu face nimic....vroiam sa vad si eu ca am citit subiectul cu rochita ta de mireasa din cap in coada si toate fetele v-au adorat...plus ca rochita de nasa e superba si eram sigura ca si rochita de mireasa e la fel...dar am vazut-o in pozele postate de tine si intr-adevar superba!>:D<

alex_torok
11.03.2009, 18:21:45
v-am gasit pe site-ul fotografului...ma delectez as we speak...:*

ooana
12.03.2009, 11:21:59
Superbe, superbe, superbe :x ...toate rochitele pe care le-am vazut in pozele tale...si cea de mireasa dar si cea de nasa! nu e genul meu din pacate dar tie ti-a venit ca si turnata!

Nasa ta nu isi vinde rochita? M-ar interesa :)

sweet_aleca
13.03.2009, 20:15:52
gata Pisy:) am vazut pozele de la nunta ta:) Super tare !!! Eram eu fan... acum am devenit o fana inraita:)

Sunteti foarte tari:) nu stiu daca este ceva sa nu-mi placa:) Sunt sigura ca cine o sa ia rochia de nasa o sa fie o frumoasa:)

Pupici
Alex

narcisadarasteanu
15.03.2009, 20:55:04
eu inca mai sper la ea....adevarul este ca e SUPERBA .....si o sursa de inspiratie pentru rochia de cununie.....va poop spor la vanzare

aariana
02.04.2009, 18:01:08
Am si eu de vanzare 2 rochii ersa atelier....le`am fakut anul trecut..... una este din tafta verde inkis si korstulu negru ku verde......este superba......si a2a este crem auriu.....amandoua lungi...sunt superbe...cine doreste am si poze....au kostat 1500 fiecare.....si akum le vand 35mil fiecare...sunt din constanta....cine doreste poate sa ma contacteze pe maio [email protected]

dumitrescuconstantin
02.04.2009, 18:16:05
Foarte interesant modelul

alex_torok
02.04.2009, 18:30:39
Am si eu de vanzare 2 rochii ersa atelier....le`am fakut anul trecut..... una este din tafta verde inkis si korstulu negru ku verde......este superba......si a2a este crem auriu.....amandoua lungi...sunt superbe...cine doreste am si poze....au kostat 1500 fiecare.....si akum le vand 35mil fiecare...sunt din constanta....cine doreste poate sa ma contacteze pe maio [email protected]
Te-ai bagat peste anuntul altei miresici....roaga moderatorii sa-ti mute anuntul la bazar.

Cristina_85
22.06.2009, 16:16:11
Este superba rochita. La anul voi fi si u nasa..asa ceva imi doresc si eu..