PDA

Versiunea completa : Foto / video in Judetul Vaslui

madamme
29.01.2009, 18:26:33
Salutare!Cunoasteti cameraman sau fotograf bun din Vaslui?PUPICI

kraluca
11.02.2009, 14:04:41
noi am ales fotograful si cameramenul dupa ce am vizionat produse de la mai multi prieteni.... concluzia: doru iacob (parca asa il cheama), 400e pentru 2009, 5 ore DVD, videoclip, sedinta foto, album cu poze.
sper sa te ajute

ANCAsalavastru
20.03.2009, 09:36:03
Si Noi Am Gasit Un Fotograf Si Suntem Foarte Bucurosi (augustin Parca Asa Il Cheama )e Super Tare A Filmat Si La Nasii Nostri Si La Mai Multi Prieteni Costul Este Unul Rezonabil Am Negociat La 1600 Lei Dupa Ce Ne Ceruse In Prima Faza 2300 Lei

miresik25
15.08.2009, 14:47:49
noi am avut un fotograf din barlad...adik el se deplaseaza in tot judetul si am fost f multumiti.mihai mocanu il cheama

tcv16
15.09.2009, 23:47:14
Buna!

Imi puteti recomanda si alte poze sau imi exemplica si cu o poza - doua de la nunta voastra?

Seara frumoasa!

bianca24sv
31.10.2009, 15:06:25
eu vreau filmarea sa fie HD si muuuulte poze...imi puteti recomanda ceva?(*)

irinaoana
03.01.2010, 23:00:58
eu vreau filmarea sa fie HD si muuuulte poze...imi puteti recomanda ceva?(*)

La multi ani miresici! si un an nou plin de bucurii

eu am avut la nunta pentru filmat si fotografiat o firma din bacau. noi am fost foarte multumiti, au filmat tot si ne-au facut peste 2000 de fotografii,dar despre date tehnice cu ei ar trebui sa vorbesti daca te intereseaza. au si site pe net

Cat_Eyes
04.01.2010, 10:35:50
mai bine mai putine poze si de calitate, decat 5000 si miscate, blurruite etc
filmare HD a avut cineva?

CONT-INCHIS-029
11.01.2010, 17:18:52
noi am ales fotograful si cameramenul dupa ce am vizionat produse de la mai multi prieteni.... concluzia: doru iacob (parca asa il cheama), 400e pentru 2009, 5 ore DVD, videoclip, sedinta foto, album cu poze.
sper sa te ajute

Raluca, spune-mi, te rog, daca e vorba de baiatul de la Mira.

ciocolatika
11.01.2010, 18:36:53
Raluca, spune-mi, te rog, daca e vorba de baiatul de la Mira.

nu...este vorba de baiatul ce lucreaza la RDS...din pakte ptr mine...era ocupat toata luna august...:-<

Cat_Eyes
12.01.2010, 18:32:39
sper sa te ajute

Raluca, HD?

ciocolatika
13.01.2010, 09:41:32
Multumesc :*

pentru nimic:* :*

Cat_eyes...cred k nu lucreaza HD:-s

giacarangi
15.01.2010, 00:27:56
Fetelor eu o sa am la nunta fotograf si cameraman din Iasi. Am fost si la cineva in Vaslui dar nu era pe gustul meu ce facea asa ca am decis sa caut la Iasi, adica pe net si apoi am luat legatura cu ei. Ca si cameraman o sa-l am pe Marius Tinta.
Pt Cat_eyes : cred ca el are HD in caz ca asta cauti:)

Cat_Eyes
15.01.2010, 13:15:57
Fetelor eu o sa am la nunta fotograf si cameraman din Iasi. Am fost si la cineva in Vaslui dar nu era pe gustul meu ce facea asa ca am decis sa caut la Iasi, adica pe net si apoi am luat legatura cu ei. Ca si cameraman o sa-l am pe Marius Tinta.
Pt Cat_eyes : cred ca el are HD in caz ca asta cauti:)

giacarangi, poti sa ne spui pretul pentru cameraman si ce ofera?
eu fotograf am, mai lipseste cameramanul.
merci! >:D<

kraluca
27.01.2010, 11:17:31
Raluca, HD?
nu cred ca in vaslui sunt care filmeaza HD. eu, sincer, nu prea am fost multumita de filmare... se putea mai bine
in schimb... pozele si albumul au fost super \:D/

bianca24sv
05.02.2010, 13:23:52
nu cred ca in vaslui sunt care filmeaza HD. eu, sincer, nu prea am fost multumita de filmare... se putea mai bine
in schimb... pozele si albumul au fost super \:D/

Se filmeaza...chiar noi am semnat cu cineva care ne va filma HD si la un pret zic eu foarte bun.

rroana
09.02.2010, 13:08:29
fetelor.....voi cunoateti prin vaslui....fotografi...cameramani......de care sa fim multumiti....?
trebuie si le dam si lor un avans in momentul in care vb cu ei si suntem de acord sa-i avem la nunta nu?....

adina87
09.02.2010, 14:05:40
fetelor.....voi cunoateti prin vaslui....fotografi...cameramani......de care sa fim multumiti....?
trebuie si le dam si lor un avans in momentul in care vb cu ei si suntem de acord sa-i avem la nunta nu?....
buna eu am incheiat contract cu unul din bucuresti si trebuie sa inchei contractul cand da-ti avansul in vs nuj poate te ajuta fetele din vs<:-P <:-P

bianca24sv
09.02.2010, 15:14:17

buna...eu am semnat zilele trecute un contract cu foto-video din vs si am dat un avans modic.
asa se face...este pentru siguranta lor

Cat_Eyes
09.02.2010, 19:33:35
buna...eu am semnat zilele trecute un contract cu foto-video din vs si am dat un avans modic.
asa se face...este pentru siguranta lor

pentru orice se da avans. deco, foto.. etc

ciocolatika
09.02.2010, 20:34:34
eu tot cu fotograf si cameraman din Bucuresti am semnat....si am dat un mic avans....=;

rroana
23.02.2010, 11:20:27
offf..nu gasesc nici un cameraman si nici un fotograf care sa-mi placa...
adik..vreau sa mi-i recomande cineva...mai intai...
nu pot sa ma duc asa la ei..si pur si simplu sa-mi arate niste albume si gata...:-<

AnaSebi
25.02.2010, 14:30:23
noi am avut un fotograf din barlad...adik el se deplaseaza in tot judetul si am fost f multumiti.mihai mocanu il cheama
Poti sa-mi spui te rog dak ai fost multumita de fotograful MOCANU ?si eu o sa-l am anul acesta...

Cat_Eyes
25.02.2010, 15:07:43
offf..nu gasesc nici un cameraman si nici un fotograf care sa-mi placa...
adik..vreau sa mi-i recomande cineva...mai intai...
nu pot sa ma duc asa la ei..si pur si simplu sa-mi arate niste albume si gata...:-<

pai cum altfel?
degeaba as fi eu multumita, daca pe tine nu te-ar interesa, de exemplu, fotografiile de un anumit tip care ar fi pasiunea mea..
doar ca si persoana cu care sa lucrezi ar fi bine de aflat, in rest.. stilul fiecaruia ..

cristal_cristalin
26.02.2010, 00:04:18
Miresici de Vaslui... va adresez voua, in special, unde doriti sa faceti fotografiile de album?(nu de alta, dar in Vaslui am nunta) Cele ce ati avut nunta ... unde ati facut? Ce locatii ar fi cele mai frumoase???
Eu pana in prezent .... ma gandeam la parcul copou, mai e parcul de la fosta gradina de vara :-?
Ce cladiri mai interesante ... interioare .... nu stiu... veniti cu ceva idei?

Ballet
26.02.2010, 00:07:31
Miresici de Vaslui... va adresez voua, in special, unde doriti sa faceti fotografiile de album?(nu de alta, dar in Vaslui am nunta) Cele ce ati avut nunta ... unde ati facut? Ce locatii ar fi cele mai frumoase???
Eu pana in prezent .... ma gandeam la parcul copou, mai e parcul de la fosta gradina de vara :-?
Asta ar trebui sa discutati cu fotograful vostru.
Pe langa asta, crede-ma ca un fotograf bun poate face poze minunate pe o strada banala de cartier. Poate e chiar de preferat asta decat un parc cu o banca unde se duc toti mirii. Fiecare vrea poze in ipostaze si carde cat de cat originale, fara clisee si cadre vazute la toti mirii din oras.
Bafta multa!!

ciocolatika
26.02.2010, 08:39:27
in mare parte eu mi'am programat locurile ptr pozar:))
pe linia ferata,pe strada principala intre vaslui si secuia, la podul inalt ,la manastire,in copou si as vrea la muzeu...dar acum sa vad ce rezolv:-$ [-o<
eu a doua zi am TTD'ul....si il voi face la Ciric in Iasi...iar in drum spre iasi...vom face un popas intr'un lan cu floarea soarelui:">

Cat_Eyes
26.02.2010, 14:36:36

in interior nu se mai fac poze.. eventual sa faci sedinta foto in studio. cel mai bine ies pozele in natura.
am vazut multe poze facute in parcul copou, arata foarte bine.
eu vreau in gara si in piata civica sa fac cateva poze. probabil si in copou, daca avem timp. aproape oricum e :)

bianca24sv
26.02.2010, 18:28:26
Voi face poze in vie, in gradina cu legume :D, pe drumul de tara, cu catelul, cu pisica, in gradina cu flori, poate si la statuia lui Stefan cel Mare ('sucevean de'al meu':D), in Copou ..... si mai vad atunci .
Nu vreau ceva iesit din comun...deci nu prea stresez:)

Cat_Eyes
26.02.2010, 23:11:24
Voi face poze in vie, in gradina cu legume :D, pe drumul de tara, cu catelul, cu pisica, in gradina cu flori, poate si la statuia lui Stefan cel Mare ('sucevean de'al meu':D), in Copou ..... si mai vad atunci .
Nu vreau ceva iesit din comun...deci nu prea stresez:)

haha, bine ai zis-o!
am uitat de animalute! :x

sydonia
28.02.2010, 01:38:29
pai cum altfel?
degeaba as fi eu multumita, daca pe tine nu te-ar interesa, de exemplu, fotografiile de un anumit tip care ar fi pasiunea mea..
doar ca si persoana cu care sa lucrezi ar fi bine de aflat, in rest.. stilul fiecaruia ..
Fotograful nostru a lucrat si in Vaslui si a facut niste poze foarte impresionante acolo, la Starea Civila si in Biserica.

Cat_Eyes
28.02.2010, 18:48:16
nu ne pui cateva poze? ;;)

o_moaka
21.03.2010, 23:32:51
Cat_Eyes Cand gasesti un cameraman care sa filmeze HD sa ma anunti si pe mine te rog...[-o<:D

Cat_Eyes
22.03.2010, 09:07:42
Cat_Eyes Cand gasesti un cameraman care sa filmeze HD sa ma anunti si pe mine te rog...[-o<:D

Moako, eu am semnat contract cu unul din bucuresti. de fapt, vor fi 2 cameramani :)

o_moaka
22.03.2010, 13:03:55
Si cat te costa?:D

rroana
08.04.2010, 17:31:53
stie cineva ceva de....alexstudio?:-?

rroana
03.05.2010, 12:03:15
:">pe cine aveti cameraman si fotograf la nunta??...din vaslui??

bianca24sv
03.05.2010, 14:54:26

Noi il vom avea pe Manu....:)

rroana
03.05.2010, 15:56:07
Noi il vom avea pe Manu....:)
dak nu te deranjeaza poti sa-mi spui..ce anume cuprinde pachetul tau..si la ce pret te ajunge:-<vreau sa stiu...ptr k deocamdata nu mi-am ales...

bianca24sv
03.05.2010, 23:56:47
dak nu te deranjeaza poti sa-mi spui..ce anume cuprinde pachetul tau..si la ce pret te ajunge:-<vreau sa stiu...ptr k deocamdata nu mi-am ales...

Pai cuprinde: cununiile, sedinta foto, restaurant plus prelucratul (fara poze scoase si puse in album), iar totul ajunge undeva la 18 mil.

eska
04.05.2010, 00:22:35
Pai cuprinde: cununiile, sedinta foto, restaurant plus prelucratul (fara poze scoase si puse in album), iar totul ajunge undeva la 18 mil.

cameramanul si fotograful impreuna la banii astia? sau doar fotograful?

o_moaka
04.05.2010, 12:59:48
rroana Te poti orienta pe Iasi.Eu una cred ca sunt mai pregatiti decat cei din vaslui si majoritatea se deplaseaza si in orasele vecine.Sunt destule firme in iasi si ai o gama variata de unde alege.Daca dai un search pe net ramai uimita de cate gasesti iar preturile se invart in jurul a 500-600 euro.Bineinteles ca sunt si pachete care se invart in jurul a 1000 euro.Depinde acum de ce vrei.....Succes la cautari;))

bianca24sv
04.05.2010, 20:32:46
cameramanul si fotograful impreuna la banii astia? sau doar fotograful?

Da, impreuna......am optat pentru 800- 1000 poze pe CD si filmare HD ( brut).

giuana
05.05.2010, 23:19:14
buna, eu am contract cu Doru de la Mira. face poze f faine. in 18 mil ne face poze la civila , religioasa, sedinta foto, la restaurant, le prelucreaza si ne face si un album cu noi, mai are pe cineva care filmeaza ,cred ca e super ok. sper sa va fie de folos informatiile

ddanna
07.06.2010, 21:37:17
Si eu l-am avut fotograf la nunta pe Doru de la Mira.L-am ales dupa ce am vazut nenumarate oferte.Am ales pt ca ni s-a parut cu adevarat profesionist(are si aparatura pe masura(zice sotul meu ,care se pricepe)),lucru pe care acum nu-l regret deloc.Filmarea e OK(nu m-am uitat decat odata ,si mi s-a parut f buna.),insa fotografiile sunt exceptionale.Ca o paranteza ,e si destul de scumpishor,dar isi merita banii.:">:)>-

Cat_Eyes
24.06.2010, 11:43:24
v-ati mai gandit la locuri speciale? o cladire parasita de exemplu, cu grafitti pe pereti?

bianca24sv
24.06.2010, 14:08:43
v-ati mai gandit la locuri speciale? o cladire parasita de exemplu, cu grafitti pe pereti?

Sa stii ca si eu sunt in cautare de locuri mai speciale...dar nu cunosc Vasluiul :(
O sa fac cred o poza pe un motor ........sper sa ma pot sui pe el 8-}.

Cat_Eyes
24.06.2010, 15:32:49
nici eu nu pot spune ca il cunosc - daca ma gandesc la locuri din acestea mai retrase,mai necunoscute..
aiurea :|

bianca24sv
24.06.2010, 22:02:33
nici eu nu pot spune ca il cunosc - daca ma gandesc la locuri din acestea mai retrase,mai necunoscute..
aiurea :|

Eu o sa fac si cateva poze la tara pe o sosea unde se unesc coroanele copacilor, e superb acolo si ma mai gandeam sa fac intr-un lan de grau daca nu va fi treierat. Alte idei cred ca-mi vor veni pe parcurs.
Chiar ....pe cine veti mai lua cu voi la sedinta foto?

dohanallynaro
18.08.2010, 13:09:24
Si eu l-am avut fotograf la nunta pe Doru de la Mira.L-am ales dupa ce am vazut nenumarate oferte.Am ales pt ca ni s-a parut cu adevarat profesionist(are si aparatura pe masura(zice sotul meu ,care se pricepe)),lucru pe care acum nu-l regret deloc.Filmarea e OK(nu m-am uitat decat odata ,si mi s-a parut f buna.),insa fotografiile sunt exceptionale.Ca o paranteza ,e si destul de scumpishor,dar isi merita banii.:">:)>-

Buna, niste date de contact, o pag web ceva, sa vedem si noi ce stie sa faca, sau sa cerem oferta. Noi am cautat fotografi din iasi, am vazut cam ce poate fiecare si ne apucam de trimis emailuri, asteptem oferte!

dohanallynaro
18.08.2010, 13:10:55

Buna Bianca, niste date de contact....
Mersi mult

bianca24sv
18.08.2010, 15:33:15
Buna Bianca, niste date de contact....
Mersi mult

Eu am rupt contractul cu acest fotograf si am semnat cu altcineva......nu mai am datele lui de contact, sorry

dohanallynaro
27.08.2010, 20:39:22
Buna,
Am si eu nevoie de niste nume de fotografi si cameramani din Vaslui va rog!!
Vreau doar nume si restul caut pe net dar nu cunosc pe nimeni.
Multumesc!
Seara buna

bianca24sv
28.08.2010, 11:10:14
Buna,
Am si eu nevoie de niste nume de fotografi si cameramani din Vaslui va rog!!
Vreau doar nume si restul caut pe net dar nu cunosc pe nimeni.
Multumesc!
Seara buna

Dar de ce nu cauti din Iasi.....ai mult mai multe alternative.

dohanallynaro
28.08.2010, 16:13:37
Am cautat Bianca si inca mai caut, vreau si alternative de pe meleaguri vasluiene:) sa pot face comparatie! Preturile in Iasi sunt foarte mari, chiar am primit cateva oferte:((vreau sa caut cat mai multi sa pot face o selectie avantajoasa pentru noi. Tu pe cine ai avut? Din Vs sau Is si cat te-a costat?

bianca24sv
28.08.2010, 18:29:04
Am cautat Bianca si inca mai caut, vreau si alternative de pe meleaguri vasluiene:) sa pot face comparatie! Preturile in Iasi sunt foarte mari, chiar am primit cateva oferte:((vreau sa caut cat mai multi sa pot face o selectie avantajoasa pentru noi. Tu pe cine ai avut? Din Vs sau Is si cat te-a costat?

Eu prima data am semnat cu o anumita persoana din vaslui dar am rupt contractul inainte de nunta cu o luna dc. era foarte greu sa comunic cu el. Apoi am semnat cu un alt fotograf din iasi si pot spune ca sunt foarte multumita de munca lui.....am primit o parte din foto de la nunta si mai am filmarea de primit. Are pachete foto-video foarte acceptabile la pret......daca vrei mai multe detalii iti pot trimite un PM.

o_moaka
18.11.2010, 00:34:16

Eu am semnat azi contract cu 2 baieti din Vaslui...ne-am inteles la 2500Ron in asta este inclus numar nelimitat de poze, daca cumva va ploua in ziua nuntii vom face o alta sedinta foto intr-o alta zi insorita si filmare HD(asta a costat mai mult caci miresoiul e mai pretentios la tehnologie) :D:D:D:D
Cu filmare normal cred ca pachetul este de 2000 ron din cate am inteles de la ei.
Bineinteles ca tot in banii astia realizeaza videoclipul,personalizari si alte alea nelipsite din pachetele generale pentru nunti

dohanallynaro
19.11.2010, 21:00:25
Eu am semnat azi contract cu 2 baieti din Vaslui...ne-am inteles la 2500Ron in asta este inclus numar nelimitat de poze, daca cumva va ploua in ziua nuntii vom face o alta sedinta foto intr-o alta zi insorita si filmare HD(asta a costat mai mult caci miresoiul e mai pretentios la tehnologie) :D:D:D:D
Cu filmare normal cred ca pachetul este de 2000 ron din cate am inteles de la ei.
Bineinteles ca tot in banii astia realizeaza videoclipul,personalizari si alte alea nelipsite din pachetele generale pentru nunti

Ms deja ne-am hotarat, am batut palma cu fotograful Biancai si speram sa fie ok.
Tu cu cine ai semnat? Nume cunoscute?

o_moaka
20.11.2010, 12:37:07
Nu stiu cat sunt de cunoscuti...eu am dat de ei din intamplare pe net x-studio cred ca se numeste firma lor:D

agnesas
22.11.2010, 17:44:36
buna! pe cei de la x-studio i-am avut si eu...am fost foarte multumiti, ii recomand;-)

poze nunta http://picasaweb.google.com/108378897739170435713/CeaMaiFrumoasaZiDinViataNoastra?authkey=Gv1sRgCOLS p5n26eGsXw#

o_moaka
22.11.2010, 18:10:05
buna! pe cei de la x-studio i-am avut si eu...am fost foarte multumiti, ii recomand;-)

poze nunta http://picasaweb.google.com/108378897739170435713/CeaMaiFrumoasaZiDinViataNoastra?authkey=Gv1sRgCOLS p5n26eGsXw#

foarte frumoase pozele....unde e podul ala care se oglindeste in apa?

mazgalita
18.01.2011, 15:18:06
Nu va grabiti in ceea ce priveste fotograful, pentru ca pana la urma pozele/filmele raman. In Iasi oferta este foarte mare, zilele acestea m-am ocupat de aspectul asta ...am cautat si am gasit multe oferte avantajoase, si profesionisti, dispusi sa negocieze pretul. Oricum cu o suma in jur de 20 mil poti rezolva problema.
Deseara ne intalnim cu cel ce sper sa fie cameramanul la nunta noastra :d.

tcv16
19.01.2011, 20:02:15
pe cine ai ales ?

Nu va grabiti in ceea ce priveste fotograful, pentru ca pana la urma pozele/filmele raman. In Iasi oferta este foarte mare, zilele acestea m-am ocupat de aspectul asta ...am cautat si am gasit multe oferte avantajoase, si profesionisti, dispusi sa negocieze pretul. Oricum cu o suma in jur de 20 mil poti rezolva problema.
Deseara ne intalnim cu cel ce sper sa fie cameramanul la nunta noastra :d.

mazgalita
20.01.2011, 15:46:44
2 baieti din Iasi care mi-au fost recomandati de un prieten. El a fost total multumit de serviciile lor, si mie mi-au placut pozele si filmele de la nunta lor si zilele urmatoare o sa inchei un contract cu ei.

pe cine ai ales ?

katinutza
04.03.2011, 14:35:59
sper sa te ajute
buna,ai cumva un nr de tel de a lui doru de la mira?multumesc

tcv16
09.03.2011, 08:18:11
eu din iasi mi l am luat pe marius tinta

buna,
vreau si eu un pm cu datele cameramanului din is.te rog.nu am gasit nimic pana acum.deja e tarziu.multumesc

katinutza
11.03.2011, 10:56:39
eu din iasi mi l am luat pe marius tinta
buna,
si care este pretul,imi poti spune te rog?:">

miss_angel
12.03.2011, 18:03:16
buna,
vreau si eu un pm cu datele cameramanului din is.te rog.nu am gasit nimic pana acum.deja e tarziu.multumesc
iti recomand un pe Valy de la AlexStudio..[] face misto atat fotografii cat si filmare

miss_angel
12.03.2011, 18:19:59
Eu am luat pe Valy de la AlexStudio...de ce?....pentru k mi-a placut ce mi-a aratat,plus ca m-am dus la el cu recomandare...se pare ca nu a fost in zadar.Mi-a placut claritatea fotografiilor atat cele artistice cat si cele din timpul petrecerii,a filmarii si felul cum a fost prezentata nunta,pentru ca multi iti arata cele mai faine poze ale lor si cu asta incearca sa te convinga.El mi-a aratat mai multe nunti.Ce-i drept m-am lasat convinsa cam greu dar placuta impresionata,asa ca l-am contractat.Va sfatuiesc pe cele care stati in dilema sa-l contactati.Vi-l recomand.Apropo il gasiti si pe siteul lui

katinutza
15.04.2011, 20:51:54
iti recomand un pe Valy de la AlexStudio..[] face misto atat fotografii cat si filmare
buna,
L-am luat pe Doru de la Mira,cred ca am facut cea mai buna alegere.

ciocolatika
15.04.2011, 20:55:59
buna,
L-am luat pe Doru de la Mira,cred ca am facut cea mai buna alegere.

DA.... este bun!:)>-=D>

tcv16
16.04.2011, 17:05:43
eu am fotografi si cameraman din iasi ..

daniel82
30.06.2011, 23:48:04
cum ii cheama?

tcv16
30.06.2011, 23:57:56
cosmina si tudor sunt fotografii

cum ii cheama?

daniel82
04.07.2011, 11:03:13
da, sunt buni. Ii iei pe amandoi sau doar unul?

tcv16
04.07.2011, 11:05:34
pe amandoi.. si i am "tocmit" din oct 2009:)

da, sunt buni. Ii iei pe amandoi sau doar unul?

adriana_m_2005
26.08.2011, 10:59:39
L-a avut cineva ca foto+video pe Victor Ghinea? Sunt curioasa ce parere aveti.E profesionist?

andreea_puy
25.10.2011, 15:02:09
sal la toata lumea.ce locatii pentru sedinta foto imi recomandati in vaslui? va multumesc

o_moaka
25.10.2011, 15:08:08
sal la toata lumea.ce locatii pentru sedinta foto imi recomandati in vaslui? va multumesc

Sincer nu prea ai unde in afara Copoului...eu am cautat de am innebunit locatii pentru TTD si am ajuns la concluzia ca trebuie sa parasesc orasul daca vreau niste poze diferite fapt pentru care am optat sa plecam undeva la munte....Sedinta foto de la nunta am facut-o in Copou unde o face toata lumea...doar daca ar renova teatrul de vara pana la anul sa mai fie si pe acolo o optiune dar in rest lipsa de spatii frumoase pentru poze.

tcv16
22.12.2011, 23:31:54
buna! eu am facut sedinta foto la conacul de la Solesti..

fanitare
29.01.2012, 16:05:48
Am avut neplacerea de a "discuta" cu acest pretins fotograf MANU de la MANU STUDIO...m-am intalnit cu dumnealui, avand o agenda in mana..ceea ce i-a indus fotografului ideea ca eu cautam ceva "cel mai ieftin", si mi-a si zis ca ..ne intalnim..dar el nu a fc niciodata nimic cu oameni cu agenda dupa ei,ca el este scump, si daca eu caut comparatii...in fine..am trecut peste asemenea "umilinta" din dorinta de a vedea ce are de spus...nimic mai jenant ce mi-a aratat..poze de 2 bani...colaje mizerabile cu stelute si inimioare..Cand am auzit "oferta" mai aveam oleak si ma bufnea rasul..."scump" si prost pachetul de baza...la care se adauga 1 leu/ poza prelucrata...auzi la el..
Arogant, Neprofesionist, un Necioplit neiesit din Vaslui. Un Harletz.. Probabil si cea mai proasta alegere ca si fotograf.
P.S. Nu cautam cel bun , cel mia ieftin.. Am optat pt un foto-video de 3000 lei.... deci peste pachetul lui cel mai scump...

o_moaka
29.01.2012, 21:27:35
Am avut neplacerea de a "discuta" cu acest pretins fotograf MANU de la MANU STUDIO...m-am intalnit cu dumnealui, avand o agenda in mana..ceea ce i-a indus fotografului ideea ca eu cautam ceva "cel mai ieftin", si mi-a si zis ca ..ne intalnim..dar el nu a fc niciodata nimic cu oameni cu agenda dupa ei,ca el este scump, si daca eu caut comparatii...in fine..am trecut peste asemenea "umilinta" din dorinta de a vedea ce are de spus...nimic mai jenant ce mi-a aratat..poze de 2 bani...colaje mizerabile cu stelute si inimioare..Cand am auzit "oferta" mai aveam oleak si ma bufnea rasul..."scump" si prost pachetul de baza...la care se adauga 1 leu/ poza prelucrata...auzi la el..
Arogant, Neprofesionist, un Necioplit neiesit din Vaslui. Un Harletz.. Probabil si cea mai proasta alegere ca si fotograf.
P.S. Nu cautam cel bun , cel mia ieftin.. Am optat pt un foto-video de 3000 lei.... deci peste pachetul lui cel mai scump...
am patit si eu chestia cu agenda...ce-i drept nu cu el cu altcineva...mi s-a spus sa nu mai merg cu agenda dupa mine k dau impresia de nush ce...pana la urma chiar si daca as cauta cel mai ieftin care ar fi problema lor? e nunta mea si imi gestionez banii cum cred eu...dar cum ei se cred cei mai buni au impresia k trebuie sa stai la cheremul lor. Bine k e oferta foarte larga acum si in orasele alaturate si sa ramana ei in Vaslui cu ifosele lor de "mari artisti".
Bine k ai rezolvat si ai gasit pe cineva mai bun :*

delya79
04.04.2012, 00:43:07
Buna!
Eu mi-am luat foto-video din iasi. Baietii sunt super de treaba, vii recomand! Mi-a placut foarte mult albumul foto, e foarte dragutz, are coperti invelite in piele plus ca au avut si un pret foarte ok!

andreeastate1985
16.02.2013, 19:07:21

Buna Bianca

Poti sa imi dai datele de contact ale fotografului cu care ai semnat tu?

dohanallynaro
23.04.2013, 14:47:10
Buna Bianca

Poti sa imi dai datele de contact ale fotografului cu care ai semnat tu?

Buna,
O sa-ti raspund eu daca Bianca nu a raspuns pana acum. Am avut acelasi fotograf din Iasi. Cristi Timofte se numeste si e un tip receptiv, muncitor, atent la detalii. Noua ne-a placut sa lucram cu el.
MUlta bafta!

alekssa
24.04.2013, 19:16:46
intr-adevar Cristi Timofte e un tip care lucreaza foarte bine, insa parea mea ca e un pic cam piperat la ce servicii ofera. In Iasi, un pachet mai diversificat decat a lui si la un pret mai ok gasesti la foarte multi de acelasi calibru cu el. Insa, ma repet e ok. Si in legatura cu albumul, eu cand am vb cu el nu oferea nici un album din piele, toate pozele prelucrate se dadeau pe dvd

dohanallynaro
04.06.2013, 22:30:25
intr-adevar Cristi Timofte e un tip care lucreaza foarte bine, insa parea mea ca e un pic cam piperat la ce servicii ofera. In Iasi, un pachet mai diversificat decat a lui si la un pret mai ok gasesti la foarte multi de acelasi calibru cu el. Insa, ma repet e ok. Si in legatura cu albumul, eu cand am vb cu el nu oferea nici un album din piele, toate pozele prelucrate se dadeau pe dvd

Noi am avut nunta in 2011 si in bani intra si un album, nu cred ca e din piele, dar arata foarte bine. La alegere ne-a facut vreo 30 poze cred. Ce e fain e ca nu toata pozele au aceeasi dimensiune, sunt dimensiuni diferite fucntie de cadrul prins. Arata bine :) noua ne-a placut!
Si noi am "vizitat" mai multi fotografi, dar la el am gasit ce mi-a placut...restul erau cumplit de scumpi, acum depinde ce cauti :)

andreea_d14
28.05.2014, 13:12:16
Buna! Vad ca se pune accent mai mult pe foto? Dar pentru video aveti niste recomandari?
Cristi Timofte are o echipa sau este singur? Credeti ca ajunge un singur fotograf?
Alte recomandari pentru foto?

AliciaRoxana
20.08.2014, 19:32:09
Noi am vazut mai multe filmari si poze de la un cameraman si fotograf din Barlad, de fapt sunt sot si sotie, HULTOANA, fac super poze, si filmare full HD, pret super acceptabil. Noua ne-au cerut 400 de euro. Si am vazut si ce albume fac, coperti de piele, super smecherie, si chiar sunt ieftini pentru ce super treaba fac. Vii recomand din suflet, sigur nu o sa va para rau.:*:*:*:*:*:*

MariaAntonia
13.12.2014, 14:00:46
buna ziua miresici!
eu am fost miresica in 2011 si am avut foto video echipa lui victor ghinea si nu am fost multumiti.nu ne-au filmat dansul mirilor s-a blocat macaraua in timpul dansului cu imaginea pe tavan. pozele nu au fost nici ele grozave, asa ca aveti grija !
la nunta finilor in 2013 cand am cununat au avut foto video o echipa din barlad jud. Vaslui. Photoartvideo se numeste.am fost foarte multumiti si noi si ei de fotografii si de filmare- finutii au optat pt pachet HD, destul de accesibil .baietii au fost foarte de treaba si chiar am ne-am distrat cu ei in timpul sedintelor foto,am si uitat ca suntem pozati si filmati . au pagina de facebook Photartvideo https://www.facebook.com/Photoartvideo
sper sa va fi fost de folos !
spor la pregatiri dragi miresici!