PDA

Versiunea completa : Cameramani din Judetul Arges

mikyduta
29.05.2007, 18:56:40
Hm,ieri am sunat la acel cameraman si l-am intrebat daca e liber pe 6 oct si a zis ca da numai ca atunci cand i-am zis ca vreau numai 4-5 ore de filmat si poze a zis ca revine el cu un tel dar nu a mai sunat:(si astazi la sunat grasu meu si a zis la fel ca suna el intr-0 ora si iar nu a mai sunat.Mai are cineva vreun numar de tel ca incep sa imi pierd rabdarea

ayana2010
30.05.2007, 10:22:48
Hm,ieri am sunat la acel cameraman (alin) si l-am intrebat daca e liber pe 6 oct si a zis ca da numai ca atunci cand i-am zis ca vreau numai 4-5 ore de filmat si poze a zis ca revine el cu un tel dar nu a mai sunat:(si astazi la sunat grasu meu si a zis la fel ca suna el intr-0 ora si iar nu a mai sunat.Mai are cineva vreun numar de tel ca incep sa imi pierd rabdarea

imi pare rau :(

louise_mihai
31.05.2007, 09:30:43
Hm,ieri am sunat la acel cameraman (alin) si l-am intrebat daca e liber pe 6 oct si a zis ca da numai ca atunci cand i-am zis ca vreau numai 4-5 ore de filmat si poze a zis ca revine el cu un tel dar nu a mai sunat:(si astazi la sunat grasu meu si a zis la fel ca suna el intr-0 ora si iar nu a mai sunat.Mai are cineva vreun numar de tel ca incep sa imi pierd rabdarea

Am eu. Si iti garantez ca e super tipul. Am lucrat cu el si stiu ce [email protected]@@-Octavian. II spui ca ai vb cu Luiza. Restul vine de la sine.:)

mikyduta
02.06.2007, 22:21:04
Te rog frumos da-mi un mesaj pe email sau pe mss cu numarul de tel al cameramanului

angelatz
06.05.2008, 09:29:08
fetelor, eu nu am cameraman...imi recomandati pe cineva...am gasit ieri unul care imi cere 8 milioane pentru 5 ore pe DVD. eu nu vreau atat de mult ca nu o sa stau o zi sa ma uit in reluare la nunta mea...dar el zice ca nu poate sa faca o nunta in 3 ore...stiu ca de obicei pretul e cam de 150 lei pe ora...eu as da pe la 500 lei maxim ca nu ma omor eu dupa filmat...asadar astept recomandari daca aveti :)

Cunosc pe cineva, si vroiam sa-ti dau numarul de tel., dar nu pot sa trimit pm. E super de treaba. Poti sa incerci. Daca te intereseaza trimite-mi un pm, poate asa pot sa-ti raspund.
Bafta!!

Fluturas
06.05.2008, 09:48:49
Cunosc pe cineva, si vroiam sa-ti dau numarul de tel., dar nu pot sa trimit pm. E super de treaba. Poti sa incerci. Daca te intereseaza trimite-mi un pm, poate asa pot sa-ti raspund.
Bafta!!

Acum poti trimite.Trebuia sa ai 10 mesaje scrie pentru a trimite pm.:*

magdab
04.01.2009, 21:53:58
Buna, ma poate ajuta cineva cu un nume si un numar de telefon al unui cameraman bun din Pitesti? Multumesc mult!

zapacita
16.01.2009, 09:25:28
buna poate cineva sa-mi spuna si mie un cameraman bun si cat costa.mersi dar sa nu fie foarte scump>:D<

Diana_Z
16.01.2009, 18:38:36
buna poate cineva sa-mi spuna si mie un cameraman bun si cat costa.mersi dar sa nu fie foarte scump>:D<
Mie imi ia 10 mil. Nu stiu daca sa spun ca e bun sau nu, ca mi-a fost recomandat, dar de catre persoana care imi face pozele, asa ca merg cu toata increderea pe mana ei. O sa iti spun mai multe dupa nunta. >:D<

andreea204
03.03.2009, 08:45:53
Mie imi ia 10 mil. Nu stiu daca sa spun ca e bun sau nu, ca mi-a fost recomandat, dar de catre persoana care imi face pozele, asa ca merg cu toata increderea pe mana ei. O sa iti spun mai multe dupa nunta. >:D<

Cum a fost cameramanul?
ai fost multuminta de el?

oana_d
24.03.2009, 15:29:40
as dori si eu un cameraman pls. dak aveti informatii... preturi... cv... eu nu tin sa am f multe ore de filmare. Pt mine una sunt mult mai importante pozele. Cameraman vreau sa fie... sa nu zic k n-a fost :D dar nu vreau nici sa dau banii degeaba(sa nu fie kiar amator)

lidia81
26.03.2009, 15:54:59
si eu sunt in aceasi situatie....poate ne ajuta diana_Z cu o info....este riscant sa optezi pt cineva doar pt ca iti spune el ca e super bun:-SS...sunt necesare si alte recomandari!!!!
multumim fetelor!:D

oana_d
27.03.2009, 16:33:31
chiar nimeni nu stie nimic? nu pot sa cred asta!nu trebuie sa fie neaparat din pitesti... doar sa poata veni pana acolo. Hai fetele!!! Nimeni nimeni?

Steffy2006
31.03.2009, 17:02:19
Salut,

Are careva numarul de telefon al lui Titi Dumitrescu? Stiu ca face fotografii de calitate, dar din pacate nu pot da de el.....
Preturile cum mai sunt? Nu sunt deloc pusa la curent...8-}

noha
06.04.2009, 01:47:43
Eu am gasit un cameraman care a fost si la nunta prietenei mele si a facut treaba foarte buna.Ma costa 400 de euro. Din cate stiu, lucreaza si la Antena 1.

Steffy2006
07.04.2009, 15:56:58
Eu am gasit un cameraman care a fost si la nunta prietenei mele si a facut treaba foarte buna.Ma costa 400 de euro. Din cate stiu, lucreaza si la Antena 1.

Buna,

:O Numai filmatul 400 euro? Mi se pare f scump; parerea mea e ca poti gasi mai ieftin si la fel de bun .....

CorinaD
07.04.2009, 16:25:07
Eu cunosc un cameraman (cunosc e mult spus, am vorbit cu el doar la telefon), mi-a fost recomandat de fotograf insa nu va pot spune daca este profesionist. Tariful e de 170 RON pe ora, iar la montaj mi-a spus ca vor fi 4-5 ore. Daca va intereseaza, trimiteti-mi PM si va dau datele de contact.:)

oana_d
08.04.2009, 10:51:45
ce chestie... pana acum nu am auzit de tarif pe ora/... mi se pare un pic incomod sa stai sa calculezi cam cate ore sa-l tii sa te incadrezi in buget.:) . Eu acum cel putin nu am timp nici sa dau telefoane. Si stau in Bucuresti, asa k ar fi mai greu sa caut cv pt Pitesti de aici.:D Asa ca am acceptat pana la urma oferta mamei mele si anume... sa vb ea cu niste fosti elevi de-ai ei (mama e profesoara la liceu) care stie ca se ocupa cu asta, sa vada ce rezolva. Deci va fi banuiesc si un pret mai mic ... Eu nu-mi doresc profesionisti... la fotograf am tinut f mult sa fie f bun... dar la cameraman.. kiar nu-mi pasa. Deci dak aflu cv si mai doreste cineva amatori, sau ma rog poate nu sunt kiar amatori, asta ramane de vazut... va tin la curent:) Spor la pregatiri fetelor!

CorinaD
08.04.2009, 11:23:08
ce chestie... pana acum nu am auzit de tarif pe ora/... mi se pare un pic incomod sa stai sa calculezi cam cate ore sa-l tii sa te incadrezi in buget.:) . Eu acum cel putin nu am timp nici sa dau telefoane. Si stau in Bucuresti, asa k ar fi mai greu sa caut cv pt Pitesti de aici.:D Asa ca am acceptat pana la urma oferta mamei mele si anume... sa vb ea cu niste fosti elevi de-ai ei (mama e profesoara la liceu) care stie ca se ocupa cu asta, sa vada ce rezolva. Deci va fi banuiesc si un pret mai mic ... Eu nu-mi doresc profesionisti... la fotograf am tinut f mult sa fie f bun... dar la cameraman.. kiar nu-mi pasa. Deci dak aflu cv si mai doreste cineva amatori, sau ma rog poate nu sunt kiar amatori, asta ramane de vazut... va tin la curent:) Spor la pregatiri fetelor!
Tariful e pe ora in sensul ca el va fi prezent toata ziua acolo dar dupa montaj, va iesi un filmulet de 4-5 ore. Tariful este de 170 ron pe ora, adica un total de 850 ron maxim. Deci nu tre sa stai sa calculezi cate ore il tii la nunta :)

oana_d
08.04.2009, 11:48:27
:">Am inteles acum.....Deh... ce face stresu din oameni ...:)Pai in cazul asta vreau si eu pm:d, poate dau si eu un tel. Zici k e din Pitesti nu?

CorinaD
08.04.2009, 12:06:11
:">Am inteles acum.....Deh... ce face stresu din oameni ...:)Pai in cazul asta vreau si eu pm:d, poate dau si eu un tel. Zici k e din Pitesti nu?
Da, e din Pitesti :) Iti trimit PM.

delphi
08.04.2009, 16:59:19

La 800-850 RON/ora sunt destui, daca vrei iti pot da si eu ceva nr de tel. Pe noi cameramanul tot 850 ne costa

noha
12.04.2009, 03:50:20
Buna,

:O Numai filmatul 400 euro? Mi se pare f scump; parerea mea e ca poti gasi mai ieftin si la fel de bun .....

Nu doar filmatul. Sunt si foto incluse in acest tarif.

maria_mate
21.04.2009, 15:09:50
Buna fetelor,
As dori sa imi trimiteti si mie ceva recomandari pentru cameramani. Am nunta in Pitesti dar locuiesc in Bucuresti, astfel incat nu cunosc pe nimeni in acest domeniu. In cazul in care aveti si numere de tel. astept pm.
Va multumesc anticipat!

gabitzavlad07
28.04.2009, 21:58:09
Buna fetelor,
As dori sa imi trimiteti si mie ceva recomandari pentru cameramani. Am nunta in Pitesti dar locuiesc in Bucuresti, astfel incat nu cunosc pe nimeni in acest domeniu. In cazul in care aveti si numere de tel. astept pm.
Va multumesc anticipat!

Ti-am trimis si eu un nr pe PM ...pupici

maria_mate
05.05.2009, 09:56:04
Multumesc fetelor care mi-au trimis PM!
E nu pot sa va dau PM-uri pt ca nu am suficiente mesaje postate. O sa sun la toate nr. de tel pe care mi le-ati trimis sa vad daca mai sunt disponibili cameramanii in ziua respectiva si ce tarife au.
Spor la pregatiri!

Ank12
05.05.2009, 15:40:14
Si eu aceeasi rugaminte daca puteti sa-mi trimiteti pe pm nr de telefon si nume ca sa contactez si eu un cameraman bun si daca aveti si referinte bune de vreunul dintre ei nu ezitati sa spuneti.Multumesc mult!

aida_dolce
14.05.2009, 21:24:37
ciao!voua vi s pare ok doar 4 ore d filmare, q toata nunta?nu e km putin..?poi si obiceiurile..si cununia religioasa..voi c pachete mai aveti?:-\

ayana2010
14.05.2009, 21:35:59
ciao!voua vi s pare ok doar 4 ore d filmare, q toata nunta?nu e km putin..?poi si obiceiurile..si cununia religioasa..voi c pachete mai aveti?:-\
probabil oferta se refera la 4 ore procesate, nu filmate.

CorinaD
15.05.2009, 09:15:11
Da, sunt 4 ore de film pe DVD.

ayana2010
15.05.2009, 10:00:21
Da, sunt 4 ore de film pe DVD.
s-ar putea sa fie cam putine, eu am 6 ore doar de la casatoria civila :D
dar cred ca sunt standard 4 ore si daca o sa fie super distractie nu o sa plece acasa cameramanul, o sa se plateasca apoi la ora.

aida_dolce
15.05.2009, 13:59:14
s-ar putea sa fie cam putine, eu am 6 ore doar de la casatoria civila :D
dar cred ca sunt standard 4 ore si daca o sa fie super distractie nu o sa plece acasa cameramanul, o sa se plateasca apoi la ora.
tocmai asta m sperie..k mi va cere s platesc apoi la ora..
e un pachet de 1400 ron, care include 90 foto in format 13/18 si 10 foto in format 15/21, album, cu pozele d m sus, 20 de prelucrari..dvd cu 400 foto..si filmarea de 4 ore..probabil k la asta o s n oprim..
a!si un slide slow prelucrat cu poze cu noi, pe o melodie aleasa de noi..
pt ink 2 mil imi oferea un videoclip al nuntii,la kre am renuntat, probabil k o s i rog sa mi includa eventual o ora sau doua d filmare si aja as ajunge la 1600 ron.
de retinut si ceea ce mi place e k sunt 2:ea fotografiaza,el filmeaza si au aparatura..buna zic eu:Nikon si Sony..voi c parere aveti?

CorinaD
15.05.2009, 14:49:15
tocmai asta m sperie..k mi va cere s platesc apoi la ora..
e un pachet de 1400 ron, care include 90 foto in format 13/18 si 10 foto in format 15/21, album, cu pozele d m sus, 20 de prelucrari..dvd cu 400 foto..si filmarea de 4 ore..probabil k la asta o s n oprim..
a!si un slide slow prelucrat cu poze cu noi, pe o melodie aleasa de noi..
pt ink 2 mil imi oferea un videoclip al nuntii,la kre am renuntat, probabil k o s i rog sa mi includa eventual o ora sau doua d filmare si aja as ajunge la 1600 ron.
de retinut si ceea ce mi place e k sunt 2:ea fotografiaza,el filmeaza si au aparatura..buna zic eu:Nikon si Sony..voi c parere aveti?
eu zic ca e super ok ca si pret...eu prefer sa am insa mai multe poze decat un film mai lung..cred ca sunt suficiente 4 ore...

danutza81
15.05.2009, 21:27:40
Buna, fetelor! Va rog frumos, ma puteti ajuta cu numarul de telefon al unui cameraman bun, dar sa nu coste prea mult? ...avem nunta pe 10 octombrie si nu avem cameraman...va multumesc! pupici!

aida_dolce
16.05.2009, 11:33:31
Buna, fetelor! Va rog frumos, ma puteti ajuta cu numarul de telefon al unui cameraman bun, dar sa nu coste prea mult? ...avem nunta pe 10 octombrie si nu avem cameraman...va multumesc! pupici!
poti sa incerci la agentia din spatele restaurantului matteo, am auzit k au pachete accesibile la pret..
kiar o oferta mai buna decat cea etalata de mine anterior,aja ca..s ar putea s m reorientez si eu#-o

cristina_gabi
15.06.2009, 22:29:27
salut toate miresicile!
Va rog sa-mi dati si mie un PM cu numere de telefon si recomandarile voastre despre cameramani si fotografi din Pitesti, ca nu am gasit nimic interesant pe net si cum mai si lucrez in Bucuresti..va dati seama ce cautari pot face..va pup

miha85
10.07.2009, 12:42:19
Noi avem pt nunta un tip care si filmeaza si ne face si poze. Am discutat cu el si pretul final este de 13mil, un pret destul de bun, dupa parerea mea. Ce include acest pret: 2 sau 3 dvd-uri de filmare in functie de cat tine nunta( ceea ce mi se pare ok pt k nu am de gand sa am 6 dvd-uri si sa nu le pot parcurge niciodata) in jur de 700poze si un album cu 100 poze scoase. Cununia civila noi o avem mai devreme, pe 17 luna aceasta si a zis k o sa vina si atunci sa ne faca cateva poze, si intra in aceeasi bani.
Voua cum vi se pare?

santon
20.10.2009, 22:06:44
Buna!
Imi puteti da si mie numarul de telefon pe PM cu datele de contact de la un cameran bun?
Va multumesc!

suzanaa87
01.11.2009, 00:11:36
buna miresici,

un cameraman mai bunicel...si mai ieftinel exista?mie mi se pare exagerat de mult sa dau 18-19 mil pentru niste poze si cateva ore de filmare...help pls

sweetNicoleta
08.11.2009, 01:08:32
buna fetelor, eu sunt din brasov dar voi face nunta in judetul arges. nu prea stiu de unde sa incep sa caut fotograf si cameraman. Imi puteti recomanda pe cineva? Si eventual sa-mi trimiteti datele lor de contact pe pm? Multumesc mult

sweetNicoleta
09.11.2009, 16:24:25
iti multumesc mult

gandacika
10.11.2009, 01:43:34
Ti-am trimis pm
Spor la pregatiri=P~
am si eu nevoie de tel unui cameraman bun, si un fotograf deasemenea. ms

michiduta_83
17.12.2009, 12:13:26
am si eu nevoie de tel unui cameraman si fotograf buna. va rog!!!!

imi puteti spune si mie care e pretul pt cameraman si fotograf?

Multumesc

Coriroz
03.01.2010, 00:12:00
Buna fetelor,

Sunt in aceeasi situatie cu nunta in Pitesti desi locuiesc in Bucuresti. Avem nunta in august 2010 si pana acum nu am decat o oferta de fotograf de 400 de euro si mi se pare cam mult. Ma puteti ajuta, va rog cu niste contacte pentru fotografii si filmare (nu neaparat acceasi persoana) pe care i-ati testat si ati fost multumite?

multumesc mult!

ramonapink
10.01.2010, 09:15:52
Buna fetelor,

Sunt in aceeasi situatie cu nunta in Pitesti desi locuiesc in Bucuresti. Avem nunta in august 2010 si pana acum nu am decat o oferta de fotograf de 400 de euro si mi se pare cam mult. Ma puteti ajuta, va rog cu niste contacte pentru fotografii si filmare (nu neaparat acceasi persoana) pe care i-ati testat si ati fost multumite?

multumesc mult!

Mie mi-a recomndat o prietena nijte baieti C&M STUDIO cik ar lucra forte curat..mi-a aratat si o filmare de la o nunta unde au fost. mi se par ok
dar eu as vrea 2 cameramani si 2 fotograti
E mult 400 de euro doar fotografu:(...eu am vb cu un foro+cameraman 500 de euro 6 ore filmate;-)

Coriroz
10.01.2010, 14:27:47
Mie mi-a recomndat o prietena nijte baieti C&M STUDIO cik ar lucra forte curat..mi-a aratat si o filmare de la o nunta unde au fost. mi se par ok
dar eu as vrea 2 cameramani si 2 fotograti
E mult 400 de euro doar fotografu:(...eu am vb cu un foro+cameraman 500 de euro 6 ore filmate;-)

Multumesc, Ramona! O sa caut pe youtube, poate gasesc vreun video facut de ei. Mi se pare buna oferta lor de video dar la poze nu-mi prea plac.
Multumesc mult!

cojocarunadia
03.02.2010, 12:03:31
Ma poate ajuta si pe mine pls cu un cameraman bun in pitesti am auzit ca ar fi unul ff bun care filmeaza la antena1 pitesti dar nu am retinut cu il cheama stie cnva despre cine este vorba

mirunaaa
04.02.2010, 23:31:31
Buna fetelor,

multumesc mult!
cautati in alte orase nu in buc exemplu la noi in oras ma uimesc la ce preturi vad ca se vehiculeaza in Bucuresti! pai aici cel mai scump fotograf care este foarte bun in tulcea eeste cam 200 euro cel mai bun dintre toti! iar dj 300 euro nu pot pe bune mai bine cautati de la Tulcea cu transport si tot mai ieftin ajunge!

andreea204
25.02.2010, 18:14:07
Miresici, eu caut cameraman ..cu pozele am rezolvat.
Ajutati-ma si pe mine.
Numai k nu stiu cum sa fac..pt ca as vrea sa vad totusi ceva filmat de respectivul...asa k dk aveti undeva puse filmulete de la nunta..pls spuneti-mi sa le vad poate gasesc ceva sa imi placa.
ps. de preferat de la biserik sau de la obiceiuri.

loredose
06.07.2010, 23:02:45
Eu am nunta in septembrie si am vorbit pentru filmare si poze cu domnul Vali Marinescu L-am gasit dintr-o intamplare la Fortuna la parter, am fost am discutat , mi-a dat o oferta de pret si un site, pot sa vi-l dau in PM ca sa nu se spuna ca ii fac reclama:-p. Are diferite pachete, noi l-am ales pe cel de 17 mil, pe care ni l-a redus la 15 :D si cuprinde dvd uri cu filmare, tablouri, album cu poze, dvd cu poze, sedinta foto , si inca doua filmulete unul la biserica si unul cu tot evenimentul Domnul se ocupa de filmare si mai are un fotograf cu care colaboreaza Mie mi s-a parut o oferta foarte bine, si am vazut atat pozele in format fizic, cat si videoclipurile si pozele de pe ne si mi s-au parut foarte bine realizate. Discutasem in prealabil cu alti fotografi care cereau de la 450 de euro in sus si nu ofereau decat dvd urile cu filmarea si cu pozele...

irinutza1984
15.08.2010, 13:36:40
buna, am si eu nevoie va rog de nr de tel al unui cameraman, sau mai multi. imi trebuie pt botez luna viitoare si pe cine stiam eu nu e liber. mersi mult

andreeak2002ro
13.09.2010, 14:09:14
Buna! Ai gasit cameraman pana la urama?

loredose
28.09.2010, 23:44:12
Noi l-am avut la foto si video pe Vali Marinescu A venit impreuna cu fiul lui si a fost super super Au fost comunicativi, ne au ascultat parerile, au fost inventivi, au stat cu noi de la 10 dimineata pana a doua zi la 5 , iar materialele au fost gata in mai putin de o saptamana iar calitatea foarte buna. Il recomandam cu draga inima

georgiana_albastroiu
16.11.2010, 13:19:44
Salutare fetelor

Imi puteti spune estimativ la ce preturi ajunge un sreviciu complet fotograf+ cameraman?

Multumesc

anna2010
16.11.2010, 19:18:37
Salutare fetelor

Imi puteti spune estimativ la ce preturi ajunge un sreviciu complet fotograf+ cameraman?

Multumesc
daca ai pretentii si ei ofera profesionalism,ar trebui de la 1400-1600 in sus.
daca e mai mic,probabil ca nici aparatura nu e profesionala...
sunt si pachete de 2500-3500 lei
aaa ... si inca ceva: neaparat sa vezi portofoliul lor,sa vezi ce fel de fotografii...ca daca sunt de duzina,poze ce le pot face si prietenii vostri...orientati-va.

vio11decembrie
18.03.2011, 15:59:18
Buna,

Noi am avut mari probleme cu gasirea unui cameraman ok, si din pacate toti cei din Pitesti care ne-au placut, care intr-adevar fac treaba, nu lasa camera sa mearga asi apoi iti trantesc in brate 10 dvd-uri si atat, voiau sa vina numai cu un anumit fotograf, iar noi aveam dej fotograf. Am incercat la cristi paltin, la catalin balasa, si nicio sansa, asa ca am ajuns la AV Media Productions din Cluj, care ne-au placut foarte mult si la acelasi pret ca cei din Pitesti, cu tot cu transport.

Andutza14
16.04.2011, 17:22:10
De Paul Antonescu a auzit cineva,daca da as dorii sa stiu ce parere are despre el. :*

pop_andra
20.05.2011, 09:30:19
De Paul Antonescu a auzit cineva,daca da as dorii sa stiu ce parere are despre el. :*
Stiu ca e fotograf, e destul de apreciat, dar am inteles ca e scump.

danielaghilociu
26.05.2011, 19:01:51
buna fetelor..in sfarsit am venit si din luna de miere si cand am ajuns acasa am fost sa luam pozele si filmarile. cred ca am facut o alegere deosebita,mi-au ramas niste amintiri superbe...au facut o treaba super baietii nostri de la C-MEDIA STUDIO sunt de la noi din pitesti..o sa postez cateva poze sa le vedeti si voi :X

amaamalia
01.06.2011, 14:58:33
buna fetelor..in sfarsit am venit si din luna de miere si cand am ajuns acasa am fost sa luam pozele si filmarile. cred ca am facut o alegere deosebita,mi-au ramas niste amintiri superbe...au facut o treaba super baietii nostri de la C-MEDIA STUDIO sunt de la noi din pitesti..o sa postez cateva poze sa le vedeti si voi :X

buna daniela imi poti da idul tau pe MP sa vorbim..ca am mai auzit de c-media studio si as fi curioasa sa vad materialele care ti le-au facut
pup :*

otillia
08.09.2011, 15:01:27
Gata feleor am gasit si cameramani si fotografi din Pitesti super ok si la preturi ff bune, aa si plus ca voi avea 2 camere la nunta:smile:, daca vreti detalii va las in pm.

O zi superba tuturor

andraalexandra
08.10.2011, 23:28:15
Si noi ne-am gasit foto video din Campulung Muscel - Adi si Andreea sunt foarte profi, am vazut albume, filmari, montaje, videoclipuri facute de ei : ea e cu camera video si el cu foto. si la pret ok , zicem noi. daca vreti detalii in legatura cu ei un pm si vb.

kisstina
11.10.2011, 11:49:16
Si noi ne-am gasit foto video din Campulung Muscel - Adi si Andreea sunt foarte profi, am vazut albume, filmari, montaje, videoclipuri facute de ei : ea e cu camera video si el cu foto. si la pret ok , zicem noi. daca vreti detalii in legatura cu ei un pm si vb.

Posteaza-ne si noua pretul si serviciile oferite!!!:D

Alyi
25.11.2011, 11:58:01
Fetelor eu am gasit foto-video la un pret bun si zic eu calitate buna.
Sunt tata si fiu si sunt din Brasov, noua ne-au cerut 2200 ron, din care 200 ron sunt pt benzina,eu zic ca e destul de rezonabil.
Daca vreti mai multe detalii sa imi spuneti.

V-am pupat si spor la pregatiri!

georgiana_albastroiu
14.12.2011, 17:29:51
Fetelor eu am gasit foto-video la un pret bun si zic eu calitate buna.
Sunt tata si fiu si sunt din Brasov, noua ne-au cerut 2200 ron, din care 200 ron sunt pt benzina,eu zic ca e destul de rezonabil.
Daca vreti mai multe detalii sa imi spuneti.

V-am pupat si spor la pregatiri!

Exista firme cu oferte foarte bune, insa nu multa lume cauta si in afara pietei locale.
Noi de exemplu pentru nunta de la Pitesti, am colaborat cu aceeasi firma contractata si la cununia civila facuta la Sibiu.
La cununia civila (facuta cu un an inainte am platit 200 lei pentru filmat+ poze) iar pentru nunta oferta lor a fost de 1300 lei pentru foto/ video plus cv combustibilului pe ruta Sibiu - Pitesti - Curtea de Arges - Pitesti - Sibiu.

Am fost extrem de multumiti atat de calitatea filmarii cat si de cea a pozelor, iar pretul ni s-a parut foarte foarte mic in raport cu ce am gasit pe piata din Pitesti. Recunosc ca am fost surprinsa placut de rezultat deoarece pentru sesiunea foto din Parcul Expo am avut la dispozitie doar 45 de minute atat pentru poze de grup cat si cele doar cu noi sau cu nasii.

Albumele vor costa separat in functie de ce ceea ce alegem. Calitatea filmarii si pozele au fost la inaltimea asteptarilor, iar acest aspect conteaza foarte mult.

Sfatul meu personal este sa nu va limitati cautarile doar pe plan local, deoarece in ziua de astazi firmele cu servicii de calitate si strategii corespunzatoare de marketing sunt foarte flexibile si nu refuza deplasari.

La inceput ne-a parut complicat, insa a contat foarte mult rezultatul de la cununia civila precum si seriozitatea sau pretul oferit de firma din Sibiu.

Luati aceasta postare ca pe un sfat, deoarece tindem sa credem ca a contracta un furnizor din alt oras e ceva complicat, dar nu este pentru ca voi ca miri aveti parte de aceleasi servicii. Prestatorul e cel care trebuie sa se deplaseze si sa se asigure ca vor avea parte de toate elementele necesare ca rezultatul final sa fie pe placul mirilor.

E o parere personala...

OlivT
15.12.2011, 01:55:26
Exista firme cu oferte foarte bune, insa nu multa lume cauta si in afara pietei locale.
Noi de exemplu pentru nunta de la Pitesti, am colaborat cu aceeasi firma contractata si la cununia civila facuta la Sibiu.
La cununia civila (facuta cu un an inainte am platit 200 lei pentru filmat+ poze) iar pentru nunta oferta lor a fost de 1300 lei pentru foto/ video plus cv combustibilului pe ruta Sibiu - Pitesti - Curtea de Arges - Pitesti - Sibiu.

Am fost extrem de multumiti atat de calitatea filmarii cat si de cea a pozelor, iar pretul ni s-a parut foarte foarte mic in raport cu ce am gasit pe piata din Pitesti. Recunosc ca am fost surprinsa placut de rezultat deoarece pentru sesiunea foto din Parcul Expo am avut la dispozitie doar 45 de minute atat pentru poze de grup cat si cele doar cu noi sau cu nasii.

Albumele vor costa separat in functie de ce ceea ce alegem. Calitatea filmarii si pozele au fost la inaltimea asteptarilor, iar acest aspect conteaza foarte mult.

Sfatul meu personal este sa nu va limitati cautarile doar pe plan local, deoarece in ziua de astazi firmele cu servicii de calitate si strategii corespunzatoare de marketing sunt foarte flexibile si nu refuza deplasari.

La inceput ne-a parut complicat, insa a contat foarte mult rezultatul de la cununia civila precum si seriozitatea sau pretul oferit de firma din Sibiu.

Luati aceasta postare ca pe un sfat, deoarece tindem sa credem ca a contracta un furnizor din alt oras e ceva complicat, dar nu este pentru ca voi ca miri aveti parte de aceleasi servicii. Prestatorul e cel care trebuie sa se deplaseze si sa se asigure ca vor avea parte de toate elementele necesare ca rezultatul final sa fie pe placul mirilor.

E o parere personala...

ai mare dreptate, nici eu nu m-am limitat la ce oferea piata din pitesti....asa ca am gasit la acelasi pret(2000ron,foto-video)pe cineva in bucuresti ...si dupa ce am lucrat impreuna la cununia civila, nu mai am emotii in ceea ce priveste nunta.

georgiana_albastroiu
15.12.2011, 16:24:16
ai mare dreptate, nici eu nu m-am limitat la ce oferea piata din pitesti....asa ca am gasit la acelasi pret(2000ron,foto-video)pe cineva in bucuresti ...si dupa ce am lucrat impreuna la cununia civila, nu mai am emotii in ceea ce priveste nunta.

Cununia civila, este o buna ocazie de a testa prestatorul de servicii. Si cum ne-a placut colaborarea, am decis sa nu mai experimentam cu alta firma locala, ataat vreme cat deja gasisem ceea ce ne-am dorit.

pop_andra
16.12.2011, 18:20:57

E o parere personala...

Am putea sa vedem si noi fotografii sau ceva video?

consuella
05.01.2012, 18:47:57
Eu am nunta in septembrie si am vorbit pentru filmare si poze cu domnul Vali Marinescu L-am gasit dintr-o intamplare la Fortuna la parter, am fost am discutat , mi-a dat o oferta de pret si un site, pot sa vi-l dau in PM ca sa nu se spuna ca ii fac reclama:-p. Are diferite pachete, noi l-am ales pe cel de 17 mil, pe care ni l-a redus la 15 :D si cuprinde dvd uri cu filmare, tablouri, album cu poze, dvd cu poze, sedinta foto , si inca doua filmulete unul la biserica si unul cu tot evenimentul Domnul se ocupa de filmare si mai are un fotograf cu care colaboreaza Mie mi s-a parut o oferta foarte bine, si am vazut atat pozele in format fizic, cat si videoclipurile si pozele de pe ne si mi s-au parut foarte bine realizate. Discutasem in prealabil cu alti fotografi care cereau de la 450 de euro in sus si nu ofereau decat dvd urile cu filmarea si cu pozele...

buna as dori si eu un numar de contact , multumesc frumos!! La Multi Ani !

andraalexandra
26.01.2012, 21:13:34
Posteaza-ne si noua pretul si serviciile oferite!!!:D

album foto din piele +dvd cu povestea nuntii ( momente imp din nunta tine 30 de min - de aratat la prietenii care nu au fost si sa nu stai 4 ore in fata tv le pui acest dvd ) + cred ca 1000 poze digitale+ foto digitale editate + sedinta foto cu noi in ziua nuntii intr-o locatie aleasa + filmat toata nunta = 1.800 ron

byankfrumusyk
02.02.2012, 20:13:05
buna fetelor...mie mi-al luat 1200 pt ca ne cunoaste...e prieten cu socrul meu...ne filmeaza toata ziua...cat tine nunta...la biserica si la sedinta foto mai are un baiat care o sa faca pozele,ne face un album cu 80 de poze,unul cu 40 de poze(pt nasi,dar il oprim tot noi...pt ca am vb cu el si pe albumul mare o sa avem poze cu nasii,socrii,grupul si pe cel mic doar poze cu noi 2)...5 tablouri...toate pozele pe un dvd si filmarile pe dvd-uri...si tot el o sa ne filmeze si la brad...

lauraa_maria
02.02.2012, 20:42:35
Si eu am tot cautat fel si fel de oferte foto video si am gasit de la 1200 la 800 lei cel mai ieftin,sunt persoane care au si in ziarul nostru local anuntul si au preturi accesibile.Vizionati mai multi inainte de a lua o decizie,si negociati.Sunt persoane care pot negocia si negociaza daca vede ca nu aveti buget foarte mare.Pot spune ca a fost cineva care de la 1600 pachetul la lasat la 1100....e ceva nu??Incercati,nu va fie rusine sa va targuiti:).Spor la pregatiri.Pupiki

byankfrumusyk
02.02.2012, 21:14:13
bineinteles ca e ceva...500 lei...ai poti folosii pt altceva!si cel pe care il avem noi sa ne filmeze si sa faca poze ia de obicei 1.700 dar pt noi a lasat la pret si ne filmeaza si la brad plus o mica sedinta foto si dvd...eu zic ca e prea bn...mai ales ca face traba foarte buna

bokytta
10.02.2013, 10:17:03
Gata feleor am gasit si cameramani si fotografi din Pitesti super ok si la preturi ff bune, aa si plus ca voi avea 2 camere la nunta:smile:, daca vreti detalii va las in pm.

O zi superba tuturor

Buna! imi poti da mai multe detalii (pret, contact, pareri produse finale) :D eu am nevoie de cameraman, si imi place ideea de a avea 2 camere :D Mersi!

Pussycatsky
10.02.2013, 14:23:40
Buna! imi poti da mai multe detalii (pret, contact, pareri produse finale) :D eu am nevoie de cameraman, si imi place ideea de a avea 2 camere :D Mersi!
Si eu as vrea detalii! Multumescccc

loredanaly
13.02.2013, 09:47:08
Fetelor va rog mult sa imi dati si mie un pont bun despre videograf,am intrat in panica deja,dar sa fie accesibil ca pret!va multumesc anticipat si astept cu nerabdare raspunsurile voastre!

Anomisimo
07.11.2013, 15:13:12
Buna!

Noi pentru foto-video ii vom avea pe cei de la DSF Studio.Au echipe formate din 1 cameraman+1 fotograf, dar probabil ca daca discutati va poate da doar cameraman.

Mihaela1687
30.04.2014, 15:35:15
buna fetelor, am intrat si eu de curand pe acest forum, as vrea sa ma sfatuiti putin... pe cine a-ti avut ca fotograf/cameraman care sa nu fie foarte scump?...

Anomisimo
06.06.2014, 11:29:29
Noi dam 2600lei, pachet video full hd,album tip fotocarte cu coperta imitatie piele,pozele toate pe cd+filmarea full hd+SD pe dvd-uri personalizate.Si un mini-album.

Mihaela1687
17.07.2014, 14:31:13
Noi dam 2600lei, pachet video full hd,album tip fotocarte cu coperta imitatie piele,pozele toate pe cd+filmarea full hd+SD pe dvd-uri personalizate.Si un mini-album.

Am gasit si noi un domn super de treaba, vom da 2500 lei, poze nelimitate, filmare pt 5 ore, album fotocarte + un album cu 100 poze normale, album pt nasi mai micuti tot fotocarte, filmare + fotografiat la cununia civila si apoi la brad plus sesiune speciala de poze doar cu noi dupa fiecare eveniment si inca cateva lucruri care nu imi vin acum in minte, am avut noroc ca l-am gasit am dat avansul si am incheiat contractul ca sa fim siguri ca nu il pierdem ;))

Adina2014
16.09.2014, 14:02:54
Buna,
Imi poti da si mie un link unde pot vedea poze si video, ca sunt in criza [-o<

ionira
08.02.2015, 10:23:18
[QUOTE=Mihaela1687;5042256]Am gasit si noi un domn super de treaba, vom da 2500 lei

Cum se numeste domnul? Ma intereseaza si pe mine

Mihaela1687
02.04.2015, 11:01:19
[QUOTE=Mihaela1687;5042256]Am gasit si noi un domn super de treaba, vom da 2500 lei

Cum se numeste domnul? Ma intereseaza si pe mine

Marius Din se numeste domnul. Scuze de raspunsul intarziat dar nu am mai avut asa timp sa intru...

ADDA2015
20.04.2015, 12:34:42
Salutare fetelor!
Anul trecut am fost la o nunta unde mirele si mireasa au hotarat sa aiba un domn pt filmat si pe fiul acestuia (asa am inteles) pt fotografiere,dar cel din urma a fost practic inchiriat doar pt cateva ore,restul pozelor de pe parcursul nuntii urmand sa fie facute tot de cameraman.Ce-i drept ca pretul care l-a cerut aceasta echipa nu a fost foarte piperat,dar surpriza surprizelor a fost ca domnul care se ocupa de filmare "a uitat" sa inregistreze dansul mirilor.Va dati seama in ce situatie au fost pusi mirii cand cameramanul le-a spus ca nu a inregistrat dansul si ca daca vor pot sa se intalneasca intr-o alta zi decat ei 3 sa refaca momentul.Concluzia din punctul meu de vedere este sa aveti grija pe cine alegeti chiar daca cer un pic mai mult decat ceillati probabil ca sunt intemeiate preturile.Bafta tuturor!