PDA

Versiunea completa : La livada

Cat_Eyes
07.02.2009, 21:50:14
ce stiti despre aceasta sala?
inca mai au locuri pentru anul asta - iar pentru la anul nu e nimic rezervat.
aviz amatoarelor..
pe mine ma intereseaza parerea fetelor care au facut deja nunta acolo: ce v-a facut sa alegeti acest local? cum a fost, cum s-au comportat chelnerii, cum a fost meniul?

Cat_Eyes
02.04.2009, 22:38:04
Buna, Andreea, iti multumesc pentru raspuns.
mie nu mi-a placut cum mi-a vorbit cea care se ocupa de sala.. si am spus pas din aceasta cauza. si culorile alea impuse..
am gasit, oricum, ceva de n de ori mai frumos si mai elegant (din punctul meu de vedere!)

giacarangi
03.10.2009, 18:33:09
Buna fetelor.Am vazut ca de mult nu s-a mai scris pe acest topic. Eu o sa am nunta la "La Livada" anul viitor pe 4 sept. Sper sa iasa totul bine. De curand am fost pe acolo si am asistat la o nunta care a iesit super bine, s-a distrat lumea la maxim, mancarea excelenta, si sala era dragut ornata, intr-un verde discret. Mi-a placut mult. Mai e vreo miresica de Vaslui care are nunta acolo anul viitor ?

lady26
27.10.2009, 12:37:02
Buna seara!

Cam tarziu vine raspunsul meu,nu cred ca mai e de actualitae.
Eu am cununat la Livada de doua ori.
Ca si impresie generala a fost ok,ospatarii in regula,mancarea super buna si super multa,super gustoasa,extraordinar din punctul asta de vedere.
Ce nu m-a incantat deloc a fost sala in sine,si elementele de decor alese de sefii restaurantului si amintesc aici ,perdele ,flori de plastic,enorm de multe si de cel mai ieftin bun gust ,draperii...urate,insa daca nu tineti cont de astea restul e ok,mie mi-a palcut...aaaa si ca sa nu uit am o bila neagra...glumesc si pt ospatari care m-au golit de bani la dansul gainii.

Ornata ,sala arata foarte bine.Finii mei au adus o firma din Iasi si au dat o cu totul alta nota salii.Aceesi firma a decorat si la stil si a iesit absolut demential cel putin la cele doua nunti la care am fost eu anul trecut la stil ei au decorat.Poti intra si sigur au pe site poze de la stil ,nu mai stiu daca au de la livada.
O seara placuta .

Buna,

un pm cu numele celor care au decorat si la stil, pls^:)^

tcv16
01.11.2009, 10:00:51
buna! si eu vreau un pm cu numele celor care au decorat si la stil.

merci mult

roxxi
28.11.2009, 08:50:29
Buna fetelor.Am vazut ca de mult nu s-a mai scris pe acest topic. Eu o sa am nunta la "La Livada" anul viitor pe 4 sept. Sper sa iasa totul bine. De curand am fost pe acolo si am asistat la o nunta care a iesit super bine, s-a distrat lumea la maxim, mancarea excelenta, si sala era dragut ornata, intr-un verde discret. Mi-a placut mult. Mai e vreo miresica de Vaslui care are nunta acolo anul viitor ?

buna ,si eu sunt o miresica de 2010 pe 4 iulie
si as vrea sa am sala decorata pe verde,
bafta la pregatiri

giacarangi
29.11.2009, 11:51:23
bafta la pregatiri
Buna Roxxi. Eu am vazut-o in mai multe culori dar pe verde mi-a placut cel mai mult. E o buna alegere. Bafta si tie la pregatiri.

ancusor1410
23.01.2010, 00:52:07
bafta la pregatiri
buna! si noi am avut-o decorata pe verde in octombrie, dar vezi ca acum dupa revelion au mai scos un albastru...nu stiu exact cum arata...

giacarangi
23.01.2010, 01:25:04
buna! si noi am avut-o decorata pe verde in octombrie, dar vezi ca acum dupa revelion au mai scos un albastru...nu stiu exact cum arata...
Buna Anca.Si noi tot la livada vom avea nunta. Vroiam sa te intreb in legatura cu decoratiunile cum ai procedat?? Si aranjamentele florale de unde le-ai luat de la ce florarie???

ancusor1410
23.01.2010, 19:54:40
Buna Anca.Si noi tot la livada vom avea nunta. Vroiam sa te intreb in legatura cu decoratiunile cum ai procedat?? Si aranjamentele florale de unde le-ai luat de la ce florarie???

de decoratiuni s-au ocupat cei de "la livada" iar de aranjamentele florale s-a ocupat floraria "crinul alb" din gara

RocsanaB
31.10.2010, 21:01:24
Buna fetelor si eu am nunta La Livada..sincer eu nu-s prea incantat de sala... dar asa au hotarat parinti pentru ca stiu ei ca servirea e foarte buna la fel si mancarea....In fine. Vroiam sa va intreb care e capacitatea salii; daca incap 50 de perechi acolo fara sa se inghesuie :-s si daca aveti poze de la nuntile voastre si puteti sa le puneti pe forum sa le vad si eu...poate imi mai schimb parerea.Thx>:D<

irina1980
25.01.2011, 23:03:17
Si eu as vrea cateva poze mai ales cu ringul de dans daca aveti ca sa imi fac o idee cam cat este de mare

irina1980
30.01.2011, 10:20:45
nu e nimeni cu poze de la livada :( ? pleaaase[-o<