PDA

Versiunea completa : Targuri de nunti in Suceava

lyza
16.02.2009, 00:20:33
:A Manifestarea este specializata in rochii de mireasa; rochii domnisoare de onoare si de ocazie; costume pentru miri, cavaleri de onoare si de ocazie; bijuterii, ceasuri; lenjerie, manusi; genti pentru mirese si de ocazie; voaluri, palarii; incaltaminte de ocazie; coafura, cosmetica; aranjamente florale, buchete de mireasa; decoratiuni sali, baloane, huse; invitatii; focuri de artificii; sonorizare evenimente, foto si video; sali pentru organizare de evenimente; orgnizatori evenimente; surprize si cadouri; produse de cofetarie, panificatie si dulciuri; inchirieri limuzine, masini de epoca, trasuri; confectii si tricotaje pentru adulti si copii; altele.

alezutza25
17.02.2009, 10:29:11
Si eu astept un Targ de genul acesta in Suceava, dar cred ca penru mine este cam tarzior.:-s

irinaririna
17.02.2009, 11:50:06
ma bucr ca are loc si in Suceava un astefel de targ. Ce s-a organizat pana acum a fost chiar slabut. Si la Iasi este Expo Mariage intre 27 februarie-1 martie.

denisa1999
17.02.2009, 19:41:47
ma bucr ca are loc si in Suceava un astefel de targ. Ce s-a organizat pana acum a fost chiar slabut. Si la Iasi este Expo Mariage intre 27 februarie-1 martie.
buna fetelor
ce preturi se practica la rochitele de mireasa prin Suceava?week asta am un drum acolo si as vrea sa stiu niste adrese...Dar despre Mirandi stiti ceva?Si-a luat cineva rochie de la ei pe comanda?

BBjulie
18.02.2009, 01:08:39

Hmm..pai este si acum 20-22 febr..si dupa o saptamana ..inca unul? ar fi al 3-lea cel de care zici tu in iasi.... oricum..nu e rau:) ..numai sa gasim ceva...caci primul a fost fff slabutz.

crisstinna
18.02.2009, 09:23:23
buna fetelor
ce preturi se practica la rochitele de mireasa prin Suceava?week asta am un drum acolo si as vrea sa stiu niste adrese...Dar despre Mirandi stiti ceva?Si-a luat cineva rochie de la ei pe comanda?

pai gasesti de la preturi mici si acceptabile ...pana la preturi mari si f mari. Preturi mici gasesti deobicei in bazar, doar tre sa mai ai norocul sa gasesti si ceva care sa iti placa(mie nu mi-a placut nimic din ce ma vazut pe acolo)- acu depinde si de gustul fiecaruia

cellya25
18.02.2009, 09:57:04
Din cate stiu eu casa Mirandi....are sediul in Piatra Neamt nu in Suceava....asa ca daca vrei Mirandi intra pe site-ul lor si vezi....iar preturile sunt mai ok ca la White Lady....

alezutza25
18.02.2009, 10:20:45
Din cate stiu eu casa Mirandi....are sediul in Piatra Neamt nu in Suceava....asa ca daca vrei Mirandi intra pe site-ul lor si vezi....iar preturile sunt mai ok ca la White Lady....

Mirandi are un magazin de prezentare in Suceava. Mireasa de vav de Autogara.

cellya25
18.02.2009, 10:32:52
Mirandi are un magazin de prezentare in Suceava. Mireasa de vav de Autogara.

Da am fost si acolo....materialele nu sunt ok....nu au nimic lucrat manual....si am inteles ca are stand in bazar patroana....eu nu cred ca Mirandi isi deschide stand in bazar....in plus am intrebat-o pe patroana daca merge la expo de la Mall in martie...a inceput sa-mi rada in nas ...ca ea nu are nevoie sa mearga....:[email protected] Mergeti vis-avis de autogara ....si apoi intrati pe site.....de la Mirandi....eu tind sa cred ca maj rochiilor din buticurile din Sv sunt aduse de la Cernauti.....am fost recent acolo....si am vazut...le baga un pret de toata frumusetea si-ti mai si zic ca sunt aduse din nu-s ce tara:[email protected]:[email protected]

AnnyyAnnyy
18.02.2009, 17:55:43
Da am fost si acolo....materialele nu sunt ok....nu au nimic lucrat manual....si am inteles ca are stand in bazar patroana....eu nu cred ca Mirandi isi deschide stand in bazar....in plus am intrebat-o pe patroana daca merge la expo de la Mall in martie...a inceput sa-mi rada in nas ...ca ea nu are nevoie sa mearga....:[email protected] Mergeti vis-avis de autogara ....si apoi intrati pe site.....de la Mirandi....eu tind sa cred ca maj rochiilor din buticurile din Sv sunt aduse de la Cernauti.....am fost recent acolo....si am vazut...le baga un pret de toata frumusetea si-ti mai si zic ca sunt aduse din nu-s ce tara:[email protected]:[email protected]
Mdea, Mirandi nu-s sigur...calitatea materialelor e :-s indoielnica(putin spus) si modelele nu-s ale celor de la Mirandi.Deci povestile patroanei cum ca sunt rochii marca Mirandi sunt doar povesti,neadevarate din pacate.:|

lyza
18.02.2009, 22:13:06
Din cate stiu eu casa Mirandi....are sediul in Piara Neamt nu in Suceava....asa ca daca vrei Mirandi intra pe site-ul lor si vezi....iar preturile sunt mai ok ca la White Lady....

Am fost si eu la Casa Mirandi in Piatra Neamt ,dar sincer mi s-au parut oribile rochiile...modele mai vechi,materiale proaste.La White Lady erau cat de cat dragute si preturile acceptabile 15-28 mil .Eu mi-am gasit rochia in Suceava la un magazin deschis de curand,undeva mai jos de statia Mc Donald's! Si aici sunt rochitze dragute incepand de la 500 euro pana la 2500 euro! Am mai fost si la Cernauti(in oras) unde aceeasi rochie(pe care deja am comandat-o) costa dublu!!!! Si am mers si in celebru sat Voloca,sincer va spun ca erau :( si costau intre 200-500 dolari ,se vedea cum erau lucrate,cu cristale swarowski care vin cu sacii;;) ! Intr-adevar in bazar la cernauti am vazut materiale scumpe,din care se pot realiza rochii superbe! Acum depinde de gustul fiecareia dintre noi si de resursele banesti de care dispunem! SUCCES!!!:*

andrada21
18.02.2009, 23:41:28
da are stand si in bazar.intr o zi am fost prin bazar si m am uitat la niste manusi din dantela dar vroiam scurte si nu am gasit,si am intrat chiar in standul acestei doamne si ma aburea ea sa imi iau lungi etc costau 30 lei,nu am vrut si am plecat in drum spre casa am trecut si pe la mag de la autogara si era si ea unde a inceput cu aceiasi vrajeala sa imi iau lungi ca scurte nu gasesc ca ea lucreaza cu mirandi etc(ereau 50 lei)i am multumit si i am zis ca am mai auzit povestea asta in bazar.a facut o fatza....si mai e un magazin sus la latino si alea sunt de la cernauti si patronul zice ca is de la white lady.asta e lumea...ce sa faci?

crisstinna
19.02.2009, 10:43:05
cred ca o sa imi deschid si eu un magazin de rochii de mirese, aduse de pe unde le gasesc eu mai ieftine si o sa spun ca lucrez cu... PRONOVIAS\:D/ :-$ .
Ce mai oamnei...cum pot sa minta in halul asta...da ce ne cred prosti(pe noi sucevenii)?

alezutza25
19.02.2009, 10:49:40
Am fost si eu ieri la Mall la Lady in White. Rochiile sunt de la White Lady de la Piatra, dar mult mai scumpe. Acum nu stiu am sa incerc si la cel din centru dar tot aici s-a zis ca te pun sa te descalti si nu te lasa sa probe. Am sa ma duc personal sa vad care e adevarul.

crisstinna
19.02.2009, 10:55:24
Am fost si eu ieri la Mall la Lady in White. Rochiile sunt de la White Lady de la Piatra, dar mult mai scumpe. Acum nu stiu am sa incerc si la cel din centru dar tot aici s-a zis ca te pun sa te descalti si nu te lasa sa probe. Am sa ma duc personal sa vad care e adevarul.

:O OMG cum sa nu te lase sa probezi??

alezutza25
19.02.2009, 11:01:37
:O OMG cum sa nu te lase sa probezi??

pai tot aici a zis cineva, si de asta zic sa ma duc sa vad ca nu cred ca nu te lasa sa probezi ca doar altfel cum sa-si vanda marfa.

cellya25
19.02.2009, 11:15:35
Da mint cu o nesimtire crasa ........ pacat ca de iau de prosti:-&

alezutza25
02.03.2009, 10:54:31
Am fost peste tot dupa rochitza, la Latino deasupra sunt de la Cernauti, mi-a zis tipa, la Mireasa nu stiu exact dar banuiesc ca tot asa, la Mariage a Paris erau duse la Expo Mariaje la Iasi, asa ca sambata am fost la Iasi. Acolo plin de rochitze la preturi foarte accesibile, intre 10 si 24 milioane. Tipele foarte de treaba la toate firmele, am probat rochitze si am gasit aleasa. E de la o casa de moda din Piatra Neamt, am dat 18 milioane, deci dupa lungi cautari am gasit ce voiam. Bafta la toate miresicile sa gasiti exact ce doriti.

andreear2000
02.03.2009, 14:07:46
Stie cineva ce expozanti o sa fie ? Se poate gasi o lista pe undeva ?

Mersi !

lulia
02.03.2009, 14:46:16
Foarte frumoasa rochita ;)) ..sa te faca cea mai fericita mireasa si sa o porti cu placere. Felicitari pentru alegere !

irina_s86
02.03.2009, 20:03:37
Am fost peste tot dupa rochitza, la Latino deasupra sunt de la Cernauti, mi-a zis tipa, la Mireasa nu stiu exact dar banuiesc ca tot asa, la Mariage a Paris erau duse la Expo Mariaje la Iasi, asa ca sambata am fost la Iasi. Acolo plin de rochitze la preturi foarte accesibile, intre 10 si 24 milioane. Tipele foarte de treaba la toate firmele, am probat rochitze si am gasit aleasa. E de la o casa de moda din Piatra Neamt, am dat 18 milioane, deci dupa lungi cautari am gasit ce voiam. Bafta la toate miresicile sa gasiti exact ce doriti.

e foarte draguta rochita...de acum iti poti lua de o grija si te poti concentra asupra celorlate lucruri care trebuie facute. si-a cautat cineva rochia in Botosani?am auzit k sunt rochite dragute si chiar am vazut pe net una care chiar mi-a placut si cand m-am uitat unde au magazine era trecut si Botosani.

AnnyyAnnyy
02.03.2009, 21:26:01
Da, in mall sunt rochite de la WL din colectia de anul trecut;Si la fel ca si tine am observat ca au preturile mai mari decat cele practicate de WL
Ce nu mi-a placut mie acolo a fost ca m-au luat drept naiva si-mi tot subliau faptul ca rochitele sunt acum cu pret redus(as if eu n-as stii care-s preturile pt rochiile de la WL8-|)si c-ar fi din colectia pe 2009:^o, desi in magazin aveau clar doar modele din 2008 si 2007.:^o:^oMa intreb si eu, tipele de acolo nu se gandesc ca le pot aduce in orice moment un catalog WL pe 2009 sa imi arate si mie o rochie din colectia asta din magazin?/:)

AnnyyAnnyy
02.03.2009, 21:40:02
da are stand si in bazar.intr o zi am fost prin bazar si m am uitat la niste manusi din dantela dar vroiam scurte si nu am gasit,si am intrat chiar in standul acestei doamne si ma aburea ea sa imi iau lungi etc costau 30 lei,nu am vrut si am plecat in drum spre casa am trecut si pe la mag de la autogara si era si ea unde a inceput cu aceiasi vrajeala sa imi iau lungi ca scurte nu gasesc ca ea lucreaza cu mirandi etc(ereau 50 lei)i am multumit si i am zis ca am mai auzit povestea asta in bazar.a facut o fatza....si mai e un magazin sus la latino si alea sunt de la cernauti si patronul zice ca is de la white lady.asta e lumea...ce sa faci?
mdea, observ ca respectiva doamna minte cam des:D
Eu am trecut pe acolo sapt trecuta si mi-a aratat un catalog care chipurile era al firmei Mirandi...spun chipurile pt ca de fapt era cu rochii din colectia celor de la Donna Alba...desi expuse in magazin erau vreo 3 rochite de bazar.:-sI-am repetata tipei ca eu caut sa vad un model anume al firmei Mirandi, pt ca mi-a placut mult pe site-ul lor oficial, si cand am vazut ca insista ca alea ar fi rochii Mirandi i-am zis la revedere si spor la vandut gogosi.ma plictisesc oamenii care insista sa ma ia de proasta cand ei de fapt nu stiu nici sa minta=))
Deasupra restaurantului Latino am gasit rochii f ieftine, cu preturi cuprinse intre 470Roni si 870 Roni, cu modele cam incarcate si materiale dubioase si cu praf de 2 degete depus pe ele:|Macar tipa de acolo a fost amabila sa ma lase sa dau o tura prin magazin si n-a incercat sa ma faca sa cred ca sunt intr-o reprezentanta Bien Savvy=))I-am apreciat bunul simt, si-am plecat...n-aveau nici pe departe ce imi doresc eu.
La Mirele si mireasa de pe Marasesti au rochii in general pe crem(eu o vreau alba), si nitel incarcate cu strasuri din alea cu carcasa de plastic.Nu fac pe comenda nimic, si nici nu mai colaboreaza cu vreo alta firma pt ca cica nu renteaza.:|Aveau in magazin niste cataloage super, pacat ca nu lucreaza cu firmele respective...
Si daca tot am fost off topic pana acum, on topic: astept si eu weekendul sa vad ce targ vine la sv.Personal astept sa-i vad pe cei de la Mirandi pt ca la targ la Is am tintit o rochita de la ei...Oare vin?stie cineva ce firme vin la Sv?

andrada21
02.03.2009, 23:20:18
unde e mirele si mireasa pe marasesti??eu stau pe marasesti si nu stiu unde?ma lumineaza si pe mine cineva please?

AnnyyAnnyy
03.03.2009, 20:48:08
unde e mirele si mireasa pe marasesti??eu stau pe marasesti si nu stiu unde?ma lumineaza si pe mine cineva please?
magazinul e undeva printre blocuri, in spate la Fierarie...cam greu de explicat exact cum sa ajungi acolo asa in scris.Cel mai usor nimeresti dupa indicatiile lor: prin fata la Fierarie este pus de-a curmezisul strazii un banner publicitar al celor de la Mirele si mireasa.Urmarind sagetile de pe banner si mai apoi pe cele de printre blocuri ajungi relativ usor ...ideea e sa nu te astepti la cine stie ce sediu maret, pt ca nu e decat un mic butic;-)

sim_sim
06.03.2009, 08:37:12
De azi se deschideTargul de Nunti Bucovina 2009, 06 - 08 martie 2009, la IULIUS MALL SUCEAVA,sper sa fie de ceva....

sim_sim
06.03.2009, 08:43:43
Expozanti Targul de Nunti Bucovina 2009
ART EVENTS Suceava
ALB SI NEGRU Piatra Neamt
ASOCIATIA BUCOVINA TRADITIONALA SUCEAVA
ATLANTIS GOLD
BELPAN Suceava
BILCO TRAVEL Suceava
Colegiul Economic "DIMITRIE CANTEMIR" Suceava
COTNARI Iasi
DELUXE CARDS Bucuresti
DESIGN ART Suceava
DORU HALIP - FOTOGRAF
EUROMERX IMPEX SRL Bucuresti
EXIMTUR Cluj Napoca
FIRST DAY Suceava
FOCURI DE ARTIFICII Suceava
JASMINA STYLE Suceava
LADY IN WHITE Piatra Neamt
MARIAGE A PARIS Suceava
NUNTA DE VIS Suceava
PARTY DESIGN Suceava
PENSIUNEA LUXOR Marginea
PRIMARIA MUNICIPIULUI SUCEAVA - OFICIUL DE STARE CIVILA
PUBMOBILLO Suceava

andrada21
06.03.2009, 21:30:51
am fost dezamagita....f f slaba miscare

AnnyyAnnyy
06.03.2009, 22:09:02
am fost dezamagita....f f slaba miscare
cam da:(
la capitolul rochii de mireasa targul asta sta prost rau de tot.
Dar mie mi-a usurat putin munca pt ca n-a mai trebuit sa stau eu sa caut firme de decor prin toate colturile orasului...le-am vazut ofertele la targ;maine cred ca deja semnez un nou contract...cat despre rochie:inca caut:-<

lulia
07.03.2009, 00:16:48
Dar mie mi-a usurat putin munca pt ca n-a mai trebuit sa stau eu sa caut firme de decor prin toate colturile orasului...le-am vazut ofertele la targ;maine cred ca deja semnez un nou contract...cat despre rochie:inca caut:-<

Si cu cine te-ai hotarat sa semnezi contractul pentru decor ? Eu deocamdata testez terenul. ;))

alexlux
07.03.2009, 13:10:23

anny , ai fost la bt? nu ti-a placut nimic?

AnnyyAnnyy
07.03.2009, 18:52:01
anny , ai fost la bt? nu ti-a placut nimic?
n-am ajuns inca...am avut putintica treaba prin sv cu masuratori topografice, intabulari , drumuri pe la cadastru...#-o, dar urmeaza sa-mi fac timp sa ajung si-n Bt.

AnnyyAnnyy
07.03.2009, 19:05:54
Si cu cine te-ai hotarat sa semnezi contractul pentru decor ? Eu deocamdata testez terenul. ;))
Oscilez intre Design Art si Nunta de vis :-s
Una are suporturi pt aranjamentele florale de pe mese asa cum vreau eu, una nu...dar are in schimb alte avantaje.E greu sa ma decid pana si la capitilul culori folosite; si aici oscilez intre alb-auriu sau alb-crem(desi diferenta nu e chiar sesizabila intre cele 2 ...in general funditele crem se potrivesc pe huse pt scaune de culoare lila sau verzi, insa mie sala nu-mi permite sa folosesc culorile astea:()

alexlux
07.03.2009, 21:18:49
fetelor , tocmai vin de la iulius...de la targ.Am zis sa mai casc si eu gura data tot sunt acasa si nu am ce face.Dar...sincer , dezamagire mare.Fooaaaaaarte slaba activitate , mai ales la capitolul rochitze.Ce am vazut acolo , parca lady in white ...niste modele de mult depasite si la preturi exagerate...18-21 mil????????????? aranjamentele doar , erau cateva care furau ochiul , dar nimic spectaculos.E....macar am auzit concertul konect-r .Chiar a fost dragutza :)

irinaririna
08.03.2009, 00:24:51
cine a fost draguta? Konect-r? :). Intr-adevar putine firma au organizat totul ca pt o nunta... ma refr la ornamente florale, imbracarea cortului.

blackany
08.03.2009, 22:46:40
fetelor , tocmai vin de la iulius...de la targ.Am zis sa mai casc si eu gura data tot sunt acasa si nu am ce face.Dar...sincer , dezamagire mare.Fooaaaaaarte slaba activitate , mai ales la capitolul rochitze.Ce am vazut acolo , parca lady in white ...niste modele de mult depasite si la preturi exagerate...18-21 mil????????????? aranjamentele doar , erau cateva care furau ochiul , dar nimic spectaculos.E....macar am auzit concertul konect-r .Chiar a fost dragutza :)
pentru rochiile de alb si negru acestea sunt preturi normale...nu comparam cu ce gasim in oras cu agnes toma...da-ti o fuga pana la neamt si vedeti despre ce e vb...

alezutza25
09.03.2009, 11:00:46
Pe mine m-a ajuntat Targul pentru ca mi-am gasit firma de decoratiuni si invitatii. Mi-au facut reducere si unii si altii ca e Targ si am iesit chiar foarte bine. In ce priveste rochitzele de mireasa adevarul ca foarte slabutz fata de ce a fost la Iasi.

cellya25
09.03.2009, 14:16:26
Si eu am fost la targ ....mi-am ales invitatiile am gasit o reducere ....dar atat nimic mai mult rochiile...nu m-a impresionat nimic pana la lacrimi....si oricum slabut tare targul

alexlux
09.03.2009, 15:44:22
pentru rochiile de alb si negru acestea sunt preturi normale...nu comparam cu ce gasim in oras cu agnes toma...da-ti o fuga pana la neamt si vedeti despre ce e vb...
nu contesta nimeni pe cei de la alb si negru...exista raport calitate pret , vorbeam insa de celalalt stand lady in white parca...

AnnyyAnnyy
09.03.2009, 18:25:34
lasa-ma cu alb si negru si calitatea rochiilor lor#-orochiile pe care le-au avut la standul de la IM la targ erau cu adevarat jenante ca sa nu mai vb si de cat de prafuite si murdare erau:-&.Cat despre modelele lor asa in general, sunt unele care-s ok,unele-s aiurea facute si au cupe cu burete de culoare bej acoperite doar cu un strat de tuel prin care se vad (cupele)oribil- chiar la targ am vazut una asa-(nici in bazar nu gasesti asa ceva), si unele-s prea avangardiste pt a fi pe placul unei mirese care nu vrea sa para haute couture la propria-i nunta;
matereialele nu-s chiar cine stie ce.Deci eu una sunt lamurita cu alb si negru:numai firma e de ei...
In schimb nu contest calitatea si eleganta colectiilor masculine.Dinasty rules;))

blackany
10.03.2009, 11:59:14
lasa-ma cu alb si negru si calitatea rochiilor lor#-orochiile pe care le-au avut la standul de la IM la targ erau cu adevarat jenante ca sa nu mai vb si de cat de prafuite si murdare erau:-&.Cat despre modelele lor asa in general, sunt unele care-s ok,unele-s aiurea facute si au cupe cu burete de culoare bej acoperite doar cu un strat de tuel prin care se vad (cupele)oribil- chiar la targ am vazut una asa-(nici in bazar nu gasesti asa ceva), si unele-s prea avangardiste pt a fi pe placul unei mirese care nu vrea sa para haute couture la propria-i nunta;
matereialele nu-s chiar cine stie ce.Deci eu una sunt lamurita cu alb si negru:numai firma e de ei...
In schimb nu contest calitatea si eleganta colectiilor masculine.Dinasty rules;))
imi pare rau dar trebuie sa te contrazic...eu mi-am luat rochia de la agnes toma(caci se stie k alb si negru le vinde rokiile) si materialul nu este deloc de bazar, ...au multe rochii si pe toate gusturile si nu cred k ai vz destule ...intr-adevar au avut la reduceri rochii ciudate dar in rest..nici nu se compara cu ce avem in oras..da o fuga pana la neamt si ai sa vezi...daca nu esti de acord nici atunci .. inseamna k avem gusturi diferite si atat

BBjulie
11.03.2009, 01:02:01
:-s! ..Numai targ nu s-a putut numi...ceea ce a fost in week-end in mall...
Nimic nou...cel putin pentru mine... Inca mai caut rochita..

AnnyyAnnyy
11.03.2009, 18:23:23
imi pare rau dar trebuie sa te contrazic...eu mi-am luat rochia de la agnes toma(caci se stie k alb si negru le vinde rokiile) si materialul nu este deloc de bazar, ...au multe rochii si pe toate gusturile si nu cred k ai vz destule ...intr-adevar au avut la reduceri rochii ciudate dar in rest..nici nu se compara cu ce avem in oras..da o fuga pana la neamt si ai sa vezi...daca nu esti de acord nici atunci .. inseamna k avem gusturi diferite si atat
probabil rochiile de care vb tu le aveau expuse pe la targurile de prin tara.Ideea e ca nici ce au ei la pn nu m-a impresionat in mod deosebit...imi mentin ideea cum ca nu-s asa grozavi...sau vb ta, poate avem gusturi diferite.:)

roxutza88
16.11.2009, 14:26:05
stie cineva daca anul viitor(2010) se mai face targ de nunti in sv?anul acesta nu a iesit f bine,dar ma gandeam ca poate mai incerca si anul viitor..eu vreau sa merg in ianuarie la bucuresti la targ...oare se merita?:-s

elenasv
05.02.2010, 20:01:54
Targ de nunti la suceava va fi in perioada 12-14 februarie, weekendul viitor.
Merita sa mergem sa vedem ce gasim.

alma222
12.02.2010, 15:43:16
unde se tine targul de nunti in suceava,acum in 12-14febr?

dienuka1984
12.02.2010, 19:20:20
unde se tine targul de nunti in suceava,acum in 12-14febr?

la iulius mall se va desfasura targul de nunti!!!!!:-p

dienuka1984
12.02.2010, 19:21:56
stie cineva daca anul viitor(2010) se mai face targ de nunti in sv?anul acesta nu a iesit f bine,dar ma gandeam ca poate mai incerca si anul viitor..eu vreau sa merg in ianuarie la bucuresti la targ...oare se merita?:-s

din cate am inteles de la fetele de prin acea zona....targurile nu au fost nici prea, prea nici foarte, foarte....e decizia ta daca vrei sa bati drumul pana la bucuresti doar ptr un targ de nunti.......

andreutzaa
12.02.2010, 21:29:32
am fost azi la targ insa nu am vazut decat foarte multe agentii de decoratiuni si rochii destul de putine si nimic spectaculos.deci cele care nu puteti ajunge consider k nu ati pierdut nimic.

roxutza88
13.02.2010, 14:21:33
din cate am inteles de la fetele de prin acea zona....targurile nu au fost nici prea, prea nici foarte, foarte....e decizia ta daca vrei sa bati drumul pana la bucuresti doar ptr un targ de nunti.......

am fost deja la targ si la bucuresti si la iasi.:-p .azi urmeaza sa merg si in mall la noi si sper sa gasim ce cautam:firma de ornat sala.cel de la bucuresti a fost f mare si mie mi-a placut.am gasit cateva rochite frumoase dar nu am luat nimic pt ca mi s-a parut prea repede.cel de la is de sapt trecuta m-a cam dezamagit...ori ca l-am vazut pe ala de la bucuresti muuult mai mare ..ori...nu eram eu in cea mai buna dispozitie.oricum nu mi-a placut nimic in materie de rochii...numai bazarisme ff incarcate.asa am vazut eu.:| .vrem sa mergem si la cel de la bacau dar ma mai gandesc daca merita sa mai facem un drum si sa cheltuim alti bani degeaba :-s

Anca1711
13.02.2010, 22:15:26
nimic interesant la targ. ma asteptam sa gasesc mai multi dj, poate chiar formatii. in schimb, foarte multe agentii de decoratiuni. a fost frumusel... si prezentarea rochiilor de mireasa dar se putea si mai bine! :P

Danillea
12.02.2011, 23:36:08
Hello fetelor! nici o parere despre targul din acest an? :D

Anca1711
17.02.2011, 23:32:10
nimic spectaculos. rochiile mi s`au parut oribile... am reusit sa rezolv cu invitatiile, am semnat contractul. in iunie cred ca le dau la tiparit si beneficiez de reducerea de la targ de 20%.

Danillea
18.02.2011, 14:25:14
nimic spectaculos. rochiile mi s`au parut oribile... am reusit sa rezolv cu invitatiile, am semnat contractul. in iunie cred ca le dau la tiparit si beneficiez de reducerea de la targ de 20%.

Pai nici nu aveai de unde alege =)) =)) =)) era un singur stand, cu cele mai urate posibile rochii de mireasa :-$ Stiu ca anu' trecut au fost mai multe standuri, asta e :) Si eu mi-am gasit alt cameraman, deci nu am fost degeaba :D

BlindGirl
09.02.2012, 16:00:38
care merge la targul de la Carrefour sa lase ceva impresii sa stim daca se merita, ca pe vremea asta...iar din reclama nu stiu daca se merita alergatura..