PDA

Versiunea completa : Cameraman, video in Hunedoara

emi24
28.01.2009, 12:08:47
stiti daca sambata gasesc pe cineva la smart party? ca in timpul saptamanii nu pot sa ajung in petrosani

roxxanna
28.01.2009, 14:39:35
stiti daca sambata gasesc pe cineva la smart party? ca in timpul saptamanii nu pot sa ajung in petrosani
ciao!
pe cei de la smartparty ii gasesti si sambata pt ca au sediu si la magazinu jiul asa ca ii gasesti pana seara.Sau daca vrei iti dau nr de tel si si iti aranjezi ointalnire chiar cu sefa ca sai zic asa de la smartparty.Eu am vb cu ea numai la tel si pe mail,mi-a trimis toate preturile lor si chiar mia facut un calcul la tot ce vreau eu.(eu fiind plecata din tara)
si inca ceva...daca faci contractul cu ei pana in 31 martie,dispui de o reducere de 10%.eu zic ca e convenabil.

cristina1227
04.02.2009, 09:56:10
buna fetelor
cum stati cu pregatirile
pt. decor voi ce ziceti cei de la smartparty sunt cei mai buni?
si pt. filmari si fotografii?
va pup

mirabelamatei
04.02.2009, 12:49:11
multumesc mult pt sfaturile care le am primit in legatura cu muzica ...am avut noroc ca leo cozma era liber pe data de 19 ca daca nu, nu mai gaseam formatie buna ....in legtura cu un fotograf bun sau cameraman va recomand pe dan tatar ca fotograf si marian grecea cameraman sunt foarte buni...<:-P

cristina1227
04.02.2009, 16:33:37
multumesc mult pt sfaturile care le am primit in legatura cu muzica ...am avut noroc ca leo cozma era liber pe data de 19 ca daca nu, nu mai gaseam formatie buna ....in legtura cu un fotograf bun sau cameraman va recomand pe dan tatar ca fotograf si marian grecea cameraman sunt foarte buni...<:-P

cam ce preturi au?

bandyta
27.03.2009, 15:33:24
Fetelor imi puteti spune daca stiti unde as putea vedea cateva poze facute de marian grecea?va :*:*:*

crisyanan
14.05.2009, 16:21:55
Nu deocamdata nu m-am interesat de cameraman si fotograf , dar trebuie sa incep cautarile . Daca aveti ceva recomandari spuneti-mi si mie . :*

rchitidean
03.07.2009, 13:50:37
Ceau,

Care au avt nunta va rugam recomandati-ne si noua viitoarelor mirese foto si video bun in hunedoara, sau deva care sa vrea sa faca deplasarea in hunedoara.
Eu stau in Timi de 6 ani si nu prea stiu pe nimeni in zona.

Multumesc mult

baby_eyes
02.04.2010, 02:05:44
Nu deocamdata nu m-am interesat de cameraman si fotograf , dar trebuie sa incep cautarile . Daca aveti ceva recomandari spuneti-mi si mie . :*

Silviu Ciontea (Studio Mixaj) este din Sebes dar nu e nici o problema daca nunta e in alta localitate sau chiar alt judet ;-)