PDA

Versiunea completa : Chez nous

mireasa_mov81
20.02.2009, 18:25:33
As vrea sa stiu daca a avut cineva sau daca a participat la vreo petrecere la restaurantul Chez-nous. As fi interesata de detalii: cum e mancarea, cum se comporta personalul, daca e suficient de aerisit pentru o petrecere de 70 -80 de persoane. Cu multumiri anticipate, astept opinii^:)^

scorpy
01.07.2009, 15:34:46
As vrea si eu sa fac nunta la Chez-Nous in 2010, insa nu prea sunt multumita de sala, mai ales ca au parchet pe jos care scartaie ...
Chiar azi am fost acolo sa arunc o privire insa era ora 13 si era cam aglomerat pentru ca foarte multi luau pranzul pe terasa.

Tu ai mai auzit ceva?

Pa-pa!

As vrea sa stiu daca a avut cineva sau daca a participat la vreo petrecere la restaurantul Chez-nous. As fi interesata de detalii: cum e mancarea, cum se comporta personalul, daca e suficient de aerisit pentru o petrecere de 70 -80 de persoane. Cu multumiri anticipate, astept opinii^:)^

scorpy
10.07.2009, 16:15:11
Pentru 78-80 de persoane nu va fi foarte aerisit, insa este loc si mai ramane si pentru dans.

Am vazut ca au 2 aparate de AC dar nu stiu cat de bine fac fata, pt ca sala nu este inchisa, este il "legatura directa" cu sala mica de sus, dar si cu partea de jos. Nu exista nicio usa.

Pe jos este parchet, iar scara se poate imbraca frumos si da bine.

Asa eu cunosc sala, daca vrei sa ma mai intrebi ceva iti raspund cu placere.

Scaunele sunt foarte frumoase si comode.

Pa-pa!