PDA

Versiunea completa : catei cane corso!!

bomboana
21.02.2009, 20:23:36
iubitoarelor de animale,vand catelusi cane corso din parinti cu pedigree,trei fetite si un baietel,negri,nascuti pe 10 februarie..Cainii cane corso sunt excelenti pt paza,dar foarte protectori cu copiii.Momentan nu am poze cu ei,dat fiind fapt ca sunt foarte micuti.Celor interesati le pot trimite pe mail poze in urmatoarea sapt..
pret:200eur<:-P

theea
24.02.2009, 10:04:00
iubitoarelor de animale,vand catelusi cane corso din parinti cu pedigree,trei fetite si un baietel,negri,nascuti pe 10 februarie..Cainii cane corso sunt excelenti pt paza,dar foarte protectori cu copiii.Momentan nu am poze cu ei,dat fiind fapt ca sunt foarte micuti.Celor interesati le pot trimite pe mail poze in urmatoarea sapt..

pretul e final sau e negociabil?

bymoniq
25.02.2009, 23:59:17
ceva poze pt noi?

arekichan
26.02.2009, 00:01:50
ceva poze pt noi?
dar cu tine, nu cu un manechin

sorry, dar nu m-am putut abtine

theea
26.02.2009, 11:30:34

=)) =)) esti tare.............oricum stelutele trebuie sa creasca, nu?

theea
26.02.2009, 11:31:47
ceva poze pt noi?

daca tot vrei poza da un search pe google images si cauta cane corso, acolo ai cate poze vrei;))

bomboana
26.02.2009, 22:29:25
pretul e final sau e negociabil?
in principiu,nu as mai lasa din pretul asta,se vand de obicei la preturi mult mai mari,dar pt cine vine si isi alege un catelus,poate mai lasam ceva simbolic acolo...
sambata poate am timp sa le fac ceva poze,si le pun,oricum,pt cine cunoaste rasa, detaliilie se vad doar la fata locului...<:-P

initial am zis ca-i fac cadou la prieteni,dar vine bebe,si vreau sa ma apuc de cumparaturi pt el din timp..;))

theea
27.02.2009, 09:05:00
in principiu,nu as mai lasa din pretul asta,se vand de obicei la preturi mult mai mari,dar pt cine vine si isi alege un catelus,poate mai lasam ceva simbolic acolo...
sambata poate am timp sa le fac ceva poze,si le pun,oricum,pt cine cunoaste rasa, detaliilie se vad doar la fata locului...<:-P

initial am zis ca-i fac cadou la prieteni,dar vine bebe,si vreau sa ma apuc de cumparaturi pt el din timp..;))

pai ce sa zic, mai discut si cu sotul sa vedem ce zice si el. Mie mi-ar trebui tare mult un caine ca ne mutam la casa in curand, cand da primavara. Daca ma hotarasc te anunt;-)

niela
05.03.2009, 12:38:17
am dat cautare pe google si sunt superbi
noi nu avem loc in apartament ca altfel m-i se pare ieftin pretul dar o sa mai vb cu prietenii care au case
sa-ti traiasca

willy
05.03.2009, 12:42:58
aș fi luat eu unul, pentru că e câinele pe care ni-l dorim pentru pază la viitoarea noastră căsuță. însă, doar ce ne apucăm de construcție acum. prețul e f bun. spor la vânzare!

bomboana
05.03.2009, 14:49:21
aș fi luat eu unul, pentru că e câinele pe care ni-l dorim pentru pază la viitoarea noastră căsuță. însă, doar ce ne apucăm de construcție acum. prețul e f bun. spor la vânzare!
multumesc!!:*
mai am 3!<:-P

bubyluk
05.03.2009, 15:02:18

pai nu vinde catelusi? cum sa puna poze cu ea?

theea
05.03.2009, 15:57:02
pai nu vinde catelusi? cum sa puna poze cu ea?
pai asta e si ideea, la o solicitare stupida un raspuns pe masura. Ea cred ca a scris ca vrea sa vada poze doar sa se afle in treaba:-$

mancutacatalina
07.03.2009, 19:57:28

buna,
te rog trimite un mail pe adresa [email protected] ca isi doreste foarte tare un catelus pentru fetita ei

de3a
13.03.2009, 12:11:17

Imi doresc foarte mult un catel de rasa cane corso as vrea sa vorbim mai multe daca se poate pe adresa de mail [email protected]
multumesc:D>:D<

otilia22
13.03.2009, 21:23:59
cane corso sunt intr-adevar frumosi. spune-mi te rog, latra cat trebuie sau sunt cam lenesi in privinta asta?:D

otilia22
13.03.2009, 21:24:42
la rasa, in general ma refer. un schimb cu un dog de bordeaux nu te intereseaza?:)

otilia22
13.03.2009, 21:25:31
inca o rugaminte...ce varsta are mama puilor?

de3a
14.03.2009, 14:33:00
la rasa, in general ma refer. un schimb cu un dog de bordeaux nu te intereseaza?:)

sunt draguti dar...tot cane corso vreau;;) ,( la ce pret ai dog`ul?)

bomboana
14.03.2009, 16:38:57
latra,nu am observat sa aiba probleme la capitolul asta,mama puilor are 2 ani...nu ma intereseaza schimburi,pentru ca am si femela si masculul cane corso,am avut dog de bordeaux..:)>-

DraculasWife
30.04.2009, 21:27:53
latra,nu am observat sa aiba probleme la capitolul asta,mama puilor are 2 ani...nu ma intereseaza schimburi,pentru ca am si femela si masculul cane corso,am avut dog de bordeaux..:)>-
Mai ai catelusii?:)