PDA

Versiunea completa : Lautari pentru obiceiuri...imbracatul miresei

geo_miha
25.02.2009, 09:31:55
Buna,

Am nunta pe 6 iunie si am ales Dj...dar avem nevoie si de 2 lautari pentru obiceiuri acasa, poate cineva sa ma ajute cu un nr de telefon sau alte informatii despre lautari care ar fi liberi si ar putea veni pt 1-2 ore[-o<
Nunta se apropie si inca nu am gasit lautari...noi locuim si in Pitesti si ajungem in Craiova doar de 2 ori pe luna... ceea ce face si mai grea cautarea noastra :-SS
Multumesc!

alisuka
26.02.2009, 13:55:33
Daca vrei eu iti caut un nr de tel a unor lautari ,numai ca nu stiu cum sunt liberi ,ei canta in Craiova si imprejurimi dar sta in segarcea!

geo_miha
26.02.2009, 14:16:34
Daca vrei eu iti caut un nr de tel a unor lautari ,numai ca nu stiu cum sunt liberi ,ei canta in Craiova si imprejurimi dar sta in segarcea!

Daaaa:* , te rog!!!

Multumesc mult!

alisuka
27.02.2009, 13:49:57
TI-am trimis numarul pe privat stiu ca nu potzi raspunde pe privat dar zi-mi aici daca ai reusit ceva!Bafta !:*

dorny
30.03.2009, 15:19:49
TI-am trimis numarul pe privat stiu ca nu potzi raspunde pe privat dar zi-mi aici daca ai reusit ceva!Bafta !:*

te rog da-mi si mie nr pt ca sunt in aceeasi situatie

alisuka
31.03.2009, 05:53:38
Bine ai veneit Dorny dar tu faci nunta la bucuresti?Iti trimit pe privat !:*

babie
20.04.2009, 10:15:57
cam greu sa gasesti niste lautari doar pt imbracatul miresei...parerea mea...pt ca majoritatea canta o nunta in intregime...si trebuie sa cante miresei lor...doar sa gasesti cumva atunci cand este mireasa aceea la civila sau la biserica...dar de obicei ei atunci ori se odihnesc, ori isi aseaza instrumentele la restaurant....
eu sincer, va urez bafta la gasit!!!

Adi2009
18.01.2010, 22:11:31

Poti sa imi dai um PM cu numarul de telefon al lautarilor? Multiumesc!

carcotasa01
27.05.2010, 15:44:33
Buna fetelor!
Si noi intampinam aceaisi problema ,.... nu gasim lautari pentru cateva ore la invelit si obiceiuri pt sot.
Astept sa imi ziceti si mie .
pupici

angelina88
01.06.2010, 20:06:58
Buna fetelor!
Si noi intampinam aceaisi problema ,.... nu gasim lautari pentru cateva ore la invelit si obiceiuri pt sot.
pupici
dar lautarii care vor canta la nunta nu pot veni si ziua? majoritatea din toate nuntiile la care am fost au venit si ziua la obiceiuri...

cllaudytza
02.06.2010, 02:48:35
fetele am si eu nevoie de un saxofonost liber pe 24 iulie..daca stiti vreunul sau auziti ceva va rog sa ma ajutati..mercic....poopici.spor la pregateli..:*

carcotasa01
02.06.2010, 09:26:03
dar lautarii care vor canta la nunta nu pot veni si ziua? majoritatea din toate nuntiile la care am fost au venit si ziua la obiceiuri...

pai ei canta si la restaurant de obicei, dar noi la restaurant avem Dj nu lautari.
Lautarii ne trebuie pentru obiceiurile de acasa, asa ca fetelor daca stiti pe cineva pe data de 25 iulie va rog sa imi dati si mie de veste.
Va multumesc :*

Paaullanas1980
06.06.2010, 11:03:17
am aflat acum de la lautarii mei ca nu vin acasa la imbracatul miresei, ca vor alti bani pentru asta. Inca 300 de euro.

cllaudytza
07.06.2010, 15:43:44
am aflat acum de la lautarii mei ca nu vin acasa la imbracatul miresei, ca vor alti bani pentru asta. Inca 300 de euro.

:O serios??? poi voi nu ati stabilit cu ei de la inceput chestia asta? ce lautari aveti?

poneyalma
09.06.2010, 14:08:39
Buna fetelor!
pupici
Băgați un CD și rezolvați toată problema. Probabil ca unora li se pare puțin deplasat dar mie nu pt că nu prea îmi plac obiceiurile alea de acasă (noi nu le-am prea respectat) și am avut DJ așa că am rezolvat problema lăutarilor!

elllly
02.09.2010, 22:11:38
Cum a fost cu dj la nunta??

elllly
02.09.2010, 22:12:18
Imi place idea cu Dj

carcotasa01
03.09.2010, 07:45:38
Buna fetelor!
va anunt ca noi pana la urma nu am mai luat dj-ul pe care il tocmisem cu un avans ... cautam niste lautari pentru obiceiuri si am dat de niste oameni extraordinari, pe gustul nostru, care ne-au cerut doar 20 mil pentru a ne face toata nunta .... a fost ca de vis, asa frumos au cantat , am avut vioara, orga si o cantareata care au facut toata nunta.
La hora miresei au respectat ceea ce i-am rugat noi de la bun inceput si anume nu au avut melodii din acelea care lautarul incepe sa ceara bani de la toata lumea, nu ne-au cantat manele a fost super.
Ma bucur ca intr-un final ne-am razgandit si i-am luat pe ei.

cllaudytza
04.09.2010, 08:34:18
Buna fetelor!
va anunt ca noi pana la urma nu am mai luat dj-ul pe care il tocmisem cu un avans ... cautam niste lautari pentru obiceiuri si am dat de niste oameni extraordinari, pe gustul nostru, care ne-au cerut doar 20 mil pentru a ne face toata nunta .... a fost ca de vis, asa frumos au cantat , am avut vioara, orga si o cantareata care au facut toata nunta.
La hora miresei au respectat ceea ce i-am rugat noi de la bun inceput si anume nu au avut melodii din acelea care lautarul incepe sa ceara bani de la toata lumea, nu ne-au cantat manele a fost super.

Casa de piatra!!!ma bucur ca totul a iesit asa cum va doreati:*

Raul
15.09.2010, 18:30:01
Buna fetelor!
Despre cine este vb ?

poneyalma
15.09.2010, 20:50:22
Cum a fost cu dj la nunta??
Scuze ca raspund atat de tarziu (daca pt mine era intrebarea). Nunta cu DJ este absolut superba, asta daca ai si dj-ul potrivit. la noi a fost foarte bine. La fel si la prietenii nostri buni care au avut nunta inaintea noastra dar au avut acelasi dj. Acum doua saptamani am fost la o nunta la Hanul Craiovita, la o nunta si au avut un dj jos palaria. S-a dansat si jucat non stop. Foarte ok. Una din cele mai reusita nunti la care am asistat. si nu au avut aranjamente pompoase pe meses, nu stiu ce marturii sau meniuri de fite. O nunta de bun simt pe care dj-ul a facut-o extraordinara

mihaellaB
11.10.2010, 10:01:22
Scuze ca raspund atat de tarziu (daca pt mine era intrebarea). Nunta cu DJ este absolut superba, asta daca ai si dj-ul potrivit. la noi a fost foarte bine. La fel si la prietenii nostri buni care au avut nunta inaintea noastra dar au avut acelasi dj. Acum doua saptamani am fost la o nunta la Hanul Craiovita, la o nunta si au avut un dj jos palaria. S-a dansat si jucat non stop. Foarte ok. Una din cele mai reusita nunti la care am asistat. si nu au avut aranjamente pompoase pe meses, nu stiu ce marturii sau meniuri de fite. O nunta de bun simt pe care dj-ul a facut-o extraordinara

Imi poti trimite si mie datele de contact ale DJ-ului?
Multumesc frumos.

andreyca
24.11.2010, 22:36:53
Buna fetelor..imi puteti da si mie va rog frumos pe privat un nr de telefon de la niste lautari pentru cateva ore la pregatitul miresei si a mirelui...Noi vrem sa facem cu DJ dar acasa ne trebuie lautari pt 2-3ore. Va multumesc anticipat!!

mary2806
24.11.2010, 22:51:49
Buna fetelor,in legatrura cu dj ,asa e ,depinde si cine e dj ,am fost la o nunta vara asta cu dj ,si nu mi-a placut deloc ,pe la 1 sau 2 am plecat acasa ,ne plictisisem ,nu a facut deloc atmosfera :( noi o sa avem lautari da am vb de la bun iceput ca ii vrem si acasa si ce muzica vrem ,populare manele ,etc ne-a luat 55 mil ,mi s-a parut ok pretu ,am mai fost la alti si cereau 2000 euro daca ii vrem si pe zi ,costa 200 euro daca vroiam 2 baieti pt zi ,si mi-a s-a parut super mult si am renuntat la ei ,,,bafta la cautari , va puup

Printesaalba
29.12.2010, 15:48:57
dar lautarii care vin la restaurant nu vin si la invelitul miresei?

simonicatp
14.10.2012, 17:14:35
Buna fetelor,imi puteti da si mie va rog frumos un numar de telefon de la niste lautari pentru cateva ore la pregatitul miresei.Pentru local avem Dj dar acasa ne trebuie lautari pentru 2 ore. Va multumesc frumos

Roxanik86
31.03.2014, 15:29:08
Am eu nevoie de un lautar cu acordeon si cu voce buna in Bucuresti.Daca cunoasteti, va rooog nr de tel pe privat.Mai am o luna pana la nunta si nu am gasit :(.

Multam,

ellageo
13.02.2015, 15:36:45
Buna! Sunt noua pe aici si am nevoie de ajutorul vostru. Am nunta pe 30 mai si as avea nevoie de un lautar cu acordeon si unul cu vioara (unul din ei sa cante si din gura) si sa fie din Bucuresti :) Daca cunoasteti, va rog dati-mi un nr de tel pe privat. Va multumesc anticipat!