PDA

Versiunea completa : Vestimentatie si accesorii pentru miri

Pagini : [1] 2

veera
24.10.2006, 14:23:29
Hi !

Haideti sa vorbim putin si despre alesii nostri. Unde se gasesc costume, pantofi...acceptabile ca pret si de calitate. Ma gandesc ca au si ei emotii si trebuie sa-i intelegem si sa nu-i eclipsam cu rochitzele noastre de printese, discutiile de pe forum si alte cele.

pa pa !

Sylvester
24.10.2006, 14:25:38
In primul rand mirele trebuie sa apara =))=)).
Noi am luat costumele si toate accesoriile din Cocor dar am auzit pe cineva ca a luat de la APACA...am si vazut costumele...super!
Al meu s-a ocupat de parca el era mireasa...Eu tot ii ziceam: "Ce te straduiesti mai asa? Ca lumea tot la mireasa se uita!" =))

pandy
24.10.2006, 14:30:22
ce trebuie sa faca EL?
pai sa fie prezent, si sa spuna DA =)) glumeam....
pai sincer trebuie sa dezvoltam si aceasta idee mai mult caci nici eu nu stiu ce trebuie sa faca mirele, exact.

Sylvester
24.10.2006, 14:39:11
Pai sa va spun ce a facut al meu: la cununia civila era ca o musca intr-un borcan...se misca haotic, nu stia ce sa faca, era ca o gaina bagata in priza....in afara de "DA" nu cred ca a mai scos vreo vorba coerenta pe gura.
Daca, nasii au pretentii mirele trebuie sa se duca sa-i ia (la mine n-a fost cazul ca au venit singuri). Dupa aceea, tot acelasi mire trebuie sa se duca cu nasii la mireasa....eu eram deja acolo asa ca iar nu a fost cazul.
Apoi ne-am intors acasa si a fost treaba aia cu gatitul inainte de biserica....barbieritul mirelui de catre cavalerul de onoare (la noi s-a folosit un topor pentru treaba asta) si imbracatul de catre domnisoara de onoare ... am faza si pe dvd, rad cu lacrimi de cate o vad pe prietena mea grena la fata cum chipurile il ajuta sa se incheie la pantaloni =)) =)) ..in fine asa e obiceiul la noi...nu e obligatoriu...
La biserica a fost foarte greu pentru mititelul meu pentru ca il bufnea rasul si pana la urma l-a facut si pe preot sa rada. I-am dat 100 de coate in burta dar degeaba...s-a potolit abia cand s-a terminat....
La restaurant trebuie sa stea cuminte si sa primeasca invitatii! GATA!

Catalina_Maria
24.10.2006, 14:39:15
Vera draga de tine, preocupata de baietzii nostri:). Noi suntem niste egoiste, tu ai fost prima care te-ai gandit si la saracii de ei:)) Pupici

Kaela
25.10.2006, 20:51:53
fetelor, credetzi ca al meu are shanse sa-shi gaseasca o camasa de mire neagra??? shi atunci ce culoare sa-shi ia costumul???? in nici un caz prea deschisa ca nah, are o anumita greutate. :)

catamiha
25.10.2006, 22:02:58
Eu i-am spus asa: mireasa e cea mai importanta, la ea se uita toata lumea iar el e asa.....cum sa spun....... de umplutura(ups......... cam urat=))=)), dar asa i-am spus).
Iar el mi-a zis ca si mirele este important, ca el ar fi in spatele pregatirilor, ca fara el nu ar fi nici o nunta[-X
In fine, la o nunta toti se cred importanti: mireasa ca e mireasa, mirele ca e mire, nasii ca sunt nasi....
Pentru el o sa luam hainute, pantofiori noi si ce o sa mai vrea el, doar nu o sa-l ducem la machiat, fardat si altele

Sylvester
26.10.2006, 09:56:39
fetelor, credetzi ca al meu are shanse sa-shi gaseasca o camasa de mire neagra??? shi atunci ce culoare sa-shi ia costumul???? in nici un caz prea deschisa ca nah, are o anumita greutate. :)

Ai incercat la Cavaliere? In Cocor, in Unirea ... au mai multe reprezentante si am vazut ca au multe culori. In ceea ce priveste greutatea, te inteleg ca si al meu are aceeasi problema :-" .

Kaela
26.10.2006, 09:58:59
stress, noi aici suntem majoritatea din timisoara.... :)

Sylvester
26.10.2006, 09:59:51
stress, noi aici suntem majoritatea din timisoara.... :)

Ups! Scuza-ma, nu am vazut :"> !

monicutza
26.10.2006, 10:01:43
Ai incercat la Cavaliere? In Cocor, in Unirea ... au mai multe reprezentante si am vazut ca au multe culori. In ceea ce priveste greutatea, te inteleg ca si al meu are aceeasi problema :-" .

Si al meu are burtica de la bere ca bea bere nu gluma dar in rest nu e deloc mare
O sa fie cam greu cu sacoul:-?

Kaela
26.10.2006, 10:17:08
al meu se poate vedea in poza de la avatar, tzuca-l oana pe el ....:)

Catalina_Maria
27.10.2006, 16:06:30
Sunteti frumosi impreuna Oana si asta e ce conteaza. Se vede ca ti-e drag si se vede ca esti comoara lui, asta se vede din poza!!!

Kaela
27.10.2006, 23:51:47
msi, msi.... :)

Kaela
27.10.2006, 23:52:30
deci unde totusi ash gasi camasha neagra?

c_s
28.10.2006, 10:44:21
daca tot mergi la targ azi, poate ai acolo noroc, eu n-as stii sa-ti spun al meu daca mai poarta si negru nu se mai vede - el are 39-40 la camasa=P~

Kaela
28.10.2006, 17:18:32
al tau e subtzirel....:) am fost la targ, am gasit o vesta faina shi lavaliera (daca asa se cheama :-p) dar inca nu am luat. era shi un stand de miresici, nika interesant, sper sa nu jignesc pe nimeni.

c_s
28.10.2006, 17:28:50
al tau e subtzirel....:) am fost la targ, am gasit o vesta faina shi lavaliera (daca asa se cheama :-p) dar inca nu am luat. era shi un stand de miresici, nika interesant, sper sa nu jignesc pe nimeni.

vesta si lavaliera, da, asa se cheama!- de la ceva firma din Timi?
altceva ce mai era bun(frumos) pe-acolo?

c_s
28.10.2006, 17:45:09
Oana,pt noi expozitiile serioase incep din februarie, nu-i asa?
poate la alea mergem impreuna,ce zici?:-p

Kaela
28.10.2006, 19:10:52
sunt cu totul de acord. prin martie, aprilie sunt alea pentru noi. shi mai devrem nu cred sa aibe rost sa ne luam rochii, costume....

pandy
30.10.2006, 12:39:27
deci unde totusi ash gasi camasha neagra?
buna kaela, am vazut camasa neagra intr-o vitrina din galerie, pe partea cu parcarea dinspre kappa mica, era pe un manechin (impreuna cu costum).
acum nu stiu daca era chiar de care iti doresti, dar poti sa incerci...:)

pandy
30.10.2006, 12:40:04
ma refer la Galeria 1, din spate de la MOL

pandy
30.10.2006, 12:40:52
ma refer la galeria 1 din spate de la mol

Kaela
30.10.2006, 13:32:00
msi, msi, deci exista. datzi-mi shi mie un sfat, se poate de exemplu, camasha neagra, cravata shi lavaliera gri/alba/crem shi costum tot negru? merge?

kala_elena
30.10.2006, 13:47:53
Eu i-am spus asa: mireasa e cea mai importanta, la ea se uita toata lumea iar el e asa.....cum sa spun....... de umplutura(ups......... cam urat=))=)), dar asa i-am spus).
Iar el mi-a zis ca si mirele este important, ca el ar fi in spatele pregatirilor, ca fara el nu ar fi nici o nunta[-X
In fine, la o nunta toti se cred importanti: mireasa ca e mireasa, mirele ca e mire, nasii ca sunt nasi....
Pentru el o sa luam hainute, pantofiori noi si ce o sa mai vrea el, doar nu o sa-l ducem la machiat, fardat si altele Ma crezi daca iti spun ca al meu cumnat s-a facut permanent in partea de sus a capului, pt ca el sta cam prost la capitolul volum!?:gen_07::gen_07:Si a dat foarte mare importanta la toate aspectele, parca era el mireasa:D

Kaela
30.10.2006, 13:55:50
ok, am trait s-o aud shi pe asta....super tare faza....al meu vrea sa se impleteasca in spicuri mici shi dese...are parul lung.....

kala_elena
30.10.2006, 13:59:39
ok, am trait s-o aud shi pe asta....super tare faza....al meu vrea sa se impleteasca in spicuri mici shi dese...are parul lung.....Daca crede si tu crezi ca ii va sta bine...de ce?Oricum, e ceva mai putin obisnuit!

c_s
30.10.2006, 17:47:51
ok, am trait s-o aud shi pe asta....super tare faza....al meu vrea sa se impleteasca in spicuri mici shi dese...are parul lung.....

super tare!:))
daca el asa vrea, asa sa fie!
tu daca vrei o anume freza ma gandesc ca el e deacord,nu?

Kaela
30.10.2006, 20:29:04
sa va mai spun minuni de la noi de la nunta???? daca va fi vreme frumoasa o sa iasa o parada de motociclete super (noi speram pe undeva pe la 30-40), al meu la Mall shi la biserica va veni pe motor, eu s-ar putea pe un ATV sau un Trike (motor cu trei rotzi) sau daca rochia nu imi va permite, in mashina.... :)

c_s
30.10.2006, 20:36:45
OAAAAUU!!!!!
SUPERTARE!!!!!!!!!!<:-P
eu sunt innebunita dupa motoare, dar al meu nu are ....... are el altele:))
va fi super, sper sa-mi amintesc, voi veni la mall sa te vad, mai aminteste-mi atunci,pls!
mie mi se pare tare de tot!
bravo voua!=D>

ALEX21A
30.10.2006, 20:57:32
msi, msi, deci exista. datzi-mi shi mie un sfat, se poate de exemplu, camasha neagra, cravata shi lavaliera gri/alba/crem shi costum tot negru? merge?
dupa parerea mea.....e mult prea mult negru...si camasa neagra?!(:|

Kaela
31.10.2006, 17:25:27
asa ma gandeam shi eu ca e mult negru. de camasha alba sau de alta culoare sa nici nu vrea sa auda.oricum l-am lasat sa ishi aleaga ce vrea el pentru ca e nunta nostra shi daca el se simte bine cu camasha neagra eu nu am nici un drept sa-i spun sa nu-shi ia. normal ca shi eu imi iau ce chestii vreau eu. gasim noi o solutzie pentru costum.

pandy
09.11.2006, 15:06:38
al meu , de exemplu nu vrea floare in piept...!!! ce pot sa-i fac???!!! sa il pun cu fortza???
il conving eu pana atunci, daca nu eu atunci cine??!! :-p

Sylvester
09.11.2006, 15:08:50
al meu , de exemplu nu vrea floare in piept...!!! ce pot sa-i fac???!!! sa il pun cu fortza???

Zi-i si tu ca daca nu are floare atunci nu stie lumea cine e mirele!!! Poate merge!;)

OanaJ
09.11.2006, 15:13:03
Nici al meu nu vrea floare. Nu-i nimic! Nici mie nu-mi place la nebunie. Nici macar la nuntasi nu vreau sa le pun!
Il inteleg, ca si el ma intelege ca nu vreau voal.
Mirele o sa se stie foarte bine care e: cel mai fericit om din sala, foarte simplu :D

Sarah24
09.11.2006, 20:31:38
Fetelor,unde sunt costume de mire frumoase si de calitate?Astept parerile toturor viitoarelor miresici si fostelor miresici,k ele au mai multa experienta:D

Va pup

Kaela
09.11.2006, 21:51:19
oana, nici eu nu veau voal..... shi mi se parea ca sunt ciudata.....deci nu sunt...nu vreau pentru simplu fapt ca...miroase a voal.....
al meu n-a zis nika de floare sau nefloare in piept, atata-i trebe sa comenteze ceva...:-p

c_s
10.11.2006, 20:59:07
Nici al meu nu vrea floare. Nu-i nimic! Nici mie nu-mi place la nebunie. Nici macar la nuntasi nu vreau sa le pun!
Il inteleg, ca si el ma intelege ca nu vreau voal.
Mirele o sa se stie foarte bine care e: cel mai fericit om din sala, foarte simplu :D

nici eu nu vreau flori in pieptul nimanui!
ce ma bucur ca nu-s singura~!#:-S

c_s
10.11.2006, 21:00:12
Fetelor,unde sunt costume de mire frumoase si de calitate?Astept parerile toturor viitoarelor miresici si fostelor miresici,k ele au mai multa experienta:D

Va pup

cele mai frumoase si de calitate sun la Alb si Negru, in Timisoara nu prea ai de unde sa iei costume mai de nunta!

c_s
10.11.2006, 21:01:28
oana, nici eu nu veau voal..... shi mi se parea ca sunt ciudata.....deci nu sunt...nu vreau pentru simplu fapt ca...miroase a voal.....
al meu n-a zis nika de floare sau nefloare in piept, atata-i trebe sa comenteze ceva...:-p

cine-a zis ca-i musai cu voal??
eu incerc, daca-mi place bine, daca nu, iara-i bine!

Kaela
18.11.2006, 15:18:53
da poze cu ai nostri nu avem????
Tzuca-l Oana pe el de biker suparat!!!! >:D<

Catalina_Maria
18.11.2006, 16:04:57
Al meu e in imagine:))

Catalina_Maria
18.11.2006, 16:05:28
Sau ma rog...trei sferturi din el:)))

Kaela
18.11.2006, 16:13:12
nu se pune! vrem imagine completa...:)

Catalina_Maria
18.11.2006, 16:22:27
Asta am facut-o la botezul nashicii, sambata trecuta. E frumushel :) si ma si tunde daca afla ca-i pun poza pe forum:)))

Kaela
18.11.2006, 16:53:53
al meu nu zice nika, dragul de el. ii e drag de mine ca ma mandresc cu el....

Kaela
28.11.2006, 18:25:59
mergem sau nu impreuna sa ne cumparam hainele de nunta? adica ei vin cu noi shi noi mergem cu ei sau.... fiecare separata shi vedem la nunta?

c_s
28.11.2006, 19:36:20
noi mergem sigur impreuna la toate cumparaturile(unii mai de voie,de nevoie....) ca sa nu fie discutii, cel putin pt haine si accesorii,
ai nostrii iubiti trebuie sa suporte cel mai lung maraton de cumparaturi din viata lor pt asa ocazie,nu-i asa??:)) :)) :)) \:D/

Kaela
18.01.2007, 10:16:48
sunt bucuroasa, am gasit aseara intr-o revista camasa neagra shi vesta shi cravata alba shi l-a incantat pe al meu. sa stitzi ca la cat de sceptica eram la inceput, shi n-o fi al meu clar tras printr-un inel, dar aratau chiar bine combinatiile astea cu costum tot negru. a spus al meu ca el gata, a gasit shi ca shi maine merge shi-shi cumpara. mi s-a luat o piatra de pe inima.

c_s
18.01.2007, 10:27:41
chiar ma bucur ca ati gasit=D> unde?la AsiN cumva?

Kaela
18.01.2007, 10:33:11
da, da. pe la 14 mil cred ca ajunge cu totul. am vazut in revista cu pricina. sper sa nu faca shi cu ei la fel ca shi cu noi shi sa aibe shi numere mai mari...mai foarte mari.... :)

c_s
18.01.2007, 10:35:42
14 cu tot cu costu,camasa,si tot tacamul,nu?
pai le iei cu frumosul pe fete si daca nu merge te infigi putin in ele(asa finut)si daca nu poti ca esti prea simtita......ma chemi pe mine (sau pe Miru) ca noi suntem mai ne.....(sa nu te superi Miru pe mine dar suntem mai cu tupeu noi,nu-i asa?;)) )

Kaela
18.01.2007, 10:48:43
cu tot, da. io sper sa nu faca figuri ca el meu le pune la punct imediat.

rafila
18.01.2007, 10:54:14
Vai, si pentru al meu eu trebuie sa gasesc ceva si sa il duc sa incerce direct. In plus, sa ma rog sa nu trebuiasca sa incerce prea mult, ca nu are rabdare!!!

Kaela
18.01.2007, 10:55:48
am vazut multe modele la A&N, daca asteptzi pana venitzi acasa.

rafila
18.01.2007, 10:59:26
Cand il prind intr-o zi bine dispus, l-am si dus sa-l rezolv. Repede, repede ca altfel vine ziua nuntii si el e vai si-amar...

Miru
18.01.2007, 21:17:01
fetelor noi nu am cautat inca. alin nu se ingrijoreaza. eu am vazut o poza e la A si N cu unul misto. c_s nu ma supar pe tine...;-) asta e rolul meu de ...., sa am tupeu...

cristina_24
18.01.2007, 23:44:03
sa va mai spun minuni de la noi de la nunta???? daca va fi vreme frumoasa o sa iasa o parada de motociclete super (noi speram pe undeva pe la 30-40), al meu la Mall shi la biserica va veni pe motor, eu s-ar putea pe un ATV sau un Trike (motor cu trei rotzi) sau daca rochia nu imi va permite, in mashina.... :)
SUUUPER tare ..pacat ca eu nu voi fi acolo sa te vad dar poate imi trimiti si mie pozici:D=((

c_s
19.01.2007, 14:13:24
fetelor noi nu am cautat inca. alin nu se ingrijoreaza. eu am vazut o poza e la A si N cu unul misto. c_s nu ma supar pe tine...;-) asta e rolul meu de ...., sa am tupeu...
si eu asa am fost mereu si mi-e bine!altfel n-as putea fi!si cui nu-i place....sorry!asta e!

c_s
19.01.2007, 14:28:55
ce pot sa va spun despre costumele de la AsiN este ca daca vreti unul alb doar pt ocazia asta.....sunt cele mai frumoase si ok insa daca vreti unul mai inchis la culoare (al meu vrea negru) sa-l mai poarte si altadata......materialele din care sunt facute nu se curata decat nushcum....cumva cum nu gasiti decat undeva prin Buc curatatorie(daca aveti drum e ok,dc nu....)
al meu iubit a incercat la DistinctFashion in mall unul asemanator cu cele de la AsiN (cele cu dungulite satinate-sunt si pe site si in reviste) numai ca e din material care se poate curata oriunde....si el vrea sa-l mai poarte la ocazii!
si cum el e cam inalt si cam slabut are de obicei probleme in a-si gasi costum pe masura (are 50 la pantaloni si 52 la sacou din cauza lungimii mainilor)
i-a si placut insa i se pare repede sa-l cumpere.....nu stiu de ce....oricum dna de acolo a zis ca primesc modele noi din februarie si asa ca e mai ok
pretul iarasi e bun - 850 lei...
camasile cred ca le luam de la Braiconf...mai ramane setul(brau+papion) pe care l-am vazut ghiciti unde.....da,la AsiN.....daca nu mai gasim altundeva...de acolo-l luam!
maama da' ce m-am lungit cu vorba:))

Kaela
19.01.2007, 19:59:04
stand asa shi gandindu-ma, imi vine o intrebare, atzi mai vazut shi pe altundeva camashi de miri negre? ar trebui sa iau shi butoni ? ca daca da, tocmai am gasit un cadou fain de valentine's shi de ziua lui, ca la noi e doi in 1, e nascut in 14 febr.

c_s
19.01.2007, 20:36:42
incearca la Braiconf in mall....acolo au camasi faine!si in functie de camasa(daca are gauri/nasturi) iei si butoni!
mai poti incerca si la Millenium(tot mall)
si altele de pe-acolo!

magda
19.01.2007, 21:26:17
Ati auzit cumva de costumele de Satu Mare?Pe noi ne bate candul sa mergem pana acolo ca tre sa luam 2 (cununia civila+religioasa) si cica sunt cam la 3-4 mil si sunt super calitate.Un alt avantaj e ca daca de deplasezi acolo poti sa combini mai multe parti din diferite costume.Voi afla mai multe saptamana aceasta, daca va intereseaza revin cu info.In Timisoara sunt undeva costume de acolo?ca eu nu am vazut inca.

cristina_24
19.01.2007, 22:16:59
Ati auzit cumva de costumele de Satu Mare?Pe noi ne bate candul sa mergem pana acolo ca tre sa luam 2 (cununia civila+religioasa) si cica sunt cam la 3-4 mil si sunt super calitate.Un alt avantaj e ca daca de deplasezi acolo poti sa combini mai multe parti din diferite costume.Voi afla mai multe saptamana aceasta, daca va intereseaza revin cu info.In Timisoara sunt undeva costume de acolo?ca eu nu am vazut inca.

De indata ce culegi informatii sa ne spui si noua ca si eu sunt curioasa pt. ca si la noi trebuie 2 costume si mi se par ieftine..dar oare calitatea e buna?:-& mai bine ma abtin si astept mai multe informatii.;))

Miru
20.01.2007, 00:37:39
am fost la Alb si negru si chiar au costume misto. tipa nu a fost nici scarboasa dar nici nu prea avea chef de noi. parca se grabea la toalata ca tot topaia de pe un picior pe celalat. nu aveau costum, din materialul (culoarea) pe care il dorea viitorul mire, insa mai primesc marfa si timp oricum avem. dar modelele sunt faine. la rochii nu m-am uitat

lucica_80
21.01.2007, 00:15:29
Eu am fost ieri in Galeria 1 si am vazut costume de Satu-Mare ,pretul era accesibil 450-500 ,ce pot sa iti spun este faptul ca sunt de calitate intradevar (al meu mai are costume de Satu-Mare).Dute pe acolo si eventual te convingi singura....

MeliMelo
21.01.2007, 10:52:14
@Magda:
Inedit la Real
pe Brancoveanu

magda
22.01.2007, 19:07:58
Noi vom pleca pe sf lunii Martie la Satu Mare ca trebuia sa luam pt toata partea barbateasca a familiei (tata, frate) oricum daca aflu mai multe va spun
Calitatea stiu sigur ca e super iar pretul e mai mult decat OK

ele
23.01.2007, 01:23:43
Noi vom pleca pe sf lunii Martie la Satu Mare ca trebuia sa luam pt toata partea barbateasca a familiei (tata, frate) oricum daca aflu mai multe va spun
Calitatea stiu sigur ca e super iar pretul e mai mult decat OK
eu sunt curioasa daca fac costume si la comanda... ne-ar interesa tare asta sau macar daca au marimi pe talii asa cum se faceau costumele mai demult

anna_c
23.01.2007, 16:48:11

in piata mehala sunt costume de satu-mare. e un domn tare de treaba acolo. chiar duminica am fost si si-a luat al meu costum la 300 lei. materialul e super.

ele
26.01.2007, 19:09:52
sotul meu a trecut astazi pe la alb si negru sa se intereseze de costum,camasa... vestea buna este ca ii pot face la comanda exact pe marimea lui costumul si chiar camasa(isi gaseste foarte greu o camasa suficient de lunga in maneci) cu 20% mai mult decat pretul din magazin. si aici vine partea mai putin frumoasa,camasa care i-a placut e 2 milione iar cu 20%mai mult e cam 2 400 0008-| o sa asteptam targul sa vedem daca ne ofera o reducere... au fost foarte dragute si amabile vanzatoarele inclusiv sefa de magazin :-pi-au dat sa probeze i-au spus ca se poate rezolva problema comandan ceva exact pe marimea lui deci...toate bune!

Kaela
26.01.2007, 20:57:06
foarte interesant, dar pentru noi de ce nu se poate?

Kalini
26.01.2007, 20:59:30
foarte interesant, dar pentru noi de ce nu se poate?

Se poate, la ei fac si eu rochitao:-)

Kaela
26.01.2007, 21:02:27
da? cu acea majorare de 20-30%?

Kalini
26.01.2007, 21:05:07
da? cu acea majorare de 20-30%?

Noua ni s-a spus ca platim doar pentru extrasize 19%....in rest, inclus in pret.....

c_s
27.01.2007, 14:52:54
Kaela,ieri dupa ce ne-am despartit,in drum spre iesire am vazut in vitrina la Distinct Fashion o camasa neagra cu o cravata alba.....poate mergi cu el pe acolo sa vedeti si voi!

Kaela
27.01.2007, 15:07:48
suuuper, multzu de info....

MeliMelo
27.01.2007, 17:08:20
Noi tocmai am cautat ceva camasa mai speciala, de nunti si in Mall, la demisol am tot vazut...ai de unde alege: Massimo, Bigotti ,Brainconf sau la parter la Millenium. Depinde si de ce va doriti.
http://www.iuliusmall.com/timisoara/magazine_categorii.php?categorie=15

Acum sunt si reduceri, da nu cred ca la alea cu maneca scurta.

c_s
27.01.2007, 17:11:29
noi am vrea Braiconf ca au calitate buna la preturi ok!

Kaela
27.01.2007, 17:35:10
stitzi ceva pretzuri? cele de la a&n sunt 2 milioane.

c_s
27.01.2007, 17:45:19
nu stiu exact,da sigur gasim mai ieftine de 200....la A&N sunt cam nesimtiti cu preturile....si Alex a lu' Ramo(vara-mea) a fost mai multumit de cea de la Braiconf decat de cea de la A&N ca el a avut cate una de la fiecare pt nunta....daca aflu preturi inaintea ta iti dau de veste!

c_s
27.01.2007, 17:51:28
in legatura cu preturile....tot la DistinctFashion setul papion+brau(cum vrea al meu) costa 75 lei la A&N vreo 150 parca....(:| probabil ca trebuie sa faca el diferenta intre ele ca eu nu prea imi dau seama dar ma gandesc ca e ok si cel cu 75.....vad eu ce zice el!

Kaela
27.01.2007, 17:55:40
eu vreau sa fie ceva de calitate, fara sintetic ca al meu shi asa transpira de numa, daca ne mai shi zbenguim la nunta... imagine. probabil ca o sa mergem prin mall dupa camasa ca acolo sunt mai multe magazine de profil laolalta ceea ce saves a lot of precious time.(nu-mi vine in romana :-p). cat despre costum, nush, om vedea.... probabil ca asteptam minunatul targ, sper sa nu ne punem sperantele aiurea in el.

MeliMelo
27.01.2007, 18:00:22
eu nu-mi pun foarte multe sperante la targ...in schimb am de gand sa culeg toate cardurile de reducere :))

Kaela
27.01.2007, 18:08:22
off topic, meli melo, cand avem onoarea sa te cunostem shi pe tine?

MeliMelo
27.01.2007, 18:11:17
off topic...intr-o sambata/duminica cand sunt libera in TM?
Ce fain de voi ca va intalniti la lumina zilei in timpu saptamanii...mie mi se par vise :(

sasha
04.02.2007, 16:32:28
Varul meu care e din Baia Mare si-a cumparat costum pentru nunta de la Millenium din mall.Am vazut ca este si in Plaza Romania si in Unira Shopping parca.Lui i-a ajuns costumul la vreo 3 milioane (redus 50% ca era sezon).Oricum, super croi, super calitate.Unde mai pui ca poti sa le combini, daca nu e bun sacoul iti da fara probleme alta marime, nu trebuie sa cumperi tot costumul
Acum am inteles ca sunt din nou reduceri.Cred ca noi optam pentru Milenium

alexa
08.02.2007, 13:17:27
Al meu viitor sot s-a tot gandit si a ajuns la concluzia ca ar vrea sa poarte papion, dar fara brau. Gasesc asa ceva si separat?

Kaela
08.02.2007, 13:40:37
ar trebui sa gasesti shi separat, zic eu.

c_s
08.02.2007, 15:18:59
Al meu viitor sot s-a tot gandit si a ajuns la concluzia ca ar vrea sa poarte papion, dar fara brau. Gasesc asa ceva si separat?
la Distinct Fashion gasesti sigur!

Sarah24
08.02.2007, 15:38:52
la Distinct Fashion gasesti sigur!

Nu te supara,dar unde e Distinct Faschion?

c_s
08.02.2007, 16:03:28
la mall la demisol:*

Kaela
08.02.2007, 16:18:29
fetelor care mergetzi pe la arad la targ, costume super faine shi la super pretz sunt la arad la Chic 2, magazinul este situat in piatza garii. (zona gara). nu stiu daca participa la targ, dar costumele sunt undeva pe la 4-5 mil, poate shi mai ieftine shi calitatea e super. gasitzi shi alte chestii pt diferite ocazii.

MeliMelo
20.02.2007, 12:33:04
Fetelor am gasit COSTUMUL :))
Nici nu-mi vine sa cred...Iubitul meu e foarte comod si pretentios si nehotarat...si am fost duminica in Mall si atata am colindat si lui nu-i placea nimic :(
Dar pana la urma, am gasit ceva din 80% lana si ceva elastan pt tinuta (din pacate o sa se sifoneze mai usor ca astealalte) dar e incredibil de usor si de fin. Io inainte cand auzeam lana la costum, ma gandeam la costumele lui tata alea groase si pline de miros de naftalina sa nu le manance moliile :)
Da asta nici nu se compara! Iubitul meu zicea ca ii vine sa joace biliard cu sacoul pe el, asa de bine se simtea in el! Si nasul tot de acolo si-a luat, iarasi fiind foarte multumit de el!
A fost si ieftin zic io: 450ROn...Nu are in schimb vesta, da nu-i trebe la camasa cu maneca lunga. E bleumarin inchis...catre negru...si camasa i-am luat o nuanta de roz foarte pal....cravata iarasi roz. Cand am vazut culorile prima data am zis ca e papusica mea:-p , da ii statea foarte bine!
Numa bine ca o sa-mi fac buchet si eu roz, sa ma potrivesc cu el :))
Tzucu-l io sa-l tzuc, miresucul meu are costum :x

Kaela
20.02.2007, 12:57:37
de unde ai luat?

MeliMelo
20.02.2007, 13:00:59
Robin's..vis-a-vis de Millenium

Kaela
20.02.2007, 13:03:48
in mall banuiesc, intreb shi eu ca zaluda ca nush magazinele din mall.

MeliMelo
20.02.2007, 13:58:43
da...da...pe intrarea cu pizza Hut :)

Miru
20.02.2007, 17:04:15
noi avem la mall pizza hut?

c_s
20.02.2007, 17:07:59
noi avem la mall pizza hut?
off topic: da dragutzo,ce tare esti,e adevarat ca s-a deschis doar de vreo 2 luni,dar avem!;))

Miru
20.02.2007, 17:09:20
:"> :"> :"> :"> :"> :-$ :-$ :-$ :-$ :-$

Kaela
20.02.2007, 19:52:17
atzi vazut pe undeva costume negre cu un nasture? din alea cu burta cum spune al meu. camasa neagra cred ca am gasit, am observat ca se potrivesc modelele astea noi de lavaliera shi la camashi normale. de asta nu-mi fac griji, numai de costum.

Ramo25
21.02.2007, 16:24:10

da un prieten de al nostru si-a luat costum de mire de la Satu Mare....crem si destul de fain...3 piese si la un pret super ieftin...3.500.000...anul trecut in mai...

dedelina
26.02.2007, 01:21:09
in piata mehala sunt costume de satu-mare. e un domn tare de treaba acolo. chiar duminica am fost si si-a luat al meu costum la 300 lei. materialul e super.

Domnul din piata de la Mehala sta in gazda la bunica sotului meu. E intr-adevar super de treaba si aduce o gama variata de costume la preturi mici si calitate ok. (acum sa nu va ganditi ca sunt ca la mall sau AsiN..ok pt piata)

Kaela
02.03.2007, 18:55:29
maine merg cu al meu sa vedem de costum. eu vroiam sa mergem in mall shi in galerie. alte sugestii??
p.s. iau shi ap. foto :-p

paola
02.03.2007, 18:57:16
cred ca e cel mai bine acolo...sa-mi zici si mie unde gasiti...si pe noi ne asteapta "chinul" asta....:)

anna_c
03.03.2007, 00:37:28
si-a gasit si al meu costum:D. credeam ca ii va lua un secol sa-si gasesca ceva pe plac si cand colo, noi eram in cautare de geaca de primavara si el si-a gasit costum. incet, incetisor, incepe sa se scurteze lista cu ce trebuie rezolvat.

Kaela
03.03.2007, 18:11:45
anna voi unde atzi gasit?
noi am gasit la paolo rossi in mall, superb costumul, ii sta tare tare bine. l-am pus deoparte shi saptamana viitoare speram sa primim finantele shi sa il luam acasa........

Kaela
03.03.2007, 18:13:27
noi am cautat shi lavaliere shi veste dar n-am gasit nika bun shi care sa ii shi fie buna... acuma asta, mai cautam.

sasha
03.03.2007, 19:19:44
Unde e Paolo Rossi...Pe la Katharsis prin Libertatii ati fost...Sau aia nu au costume de gala...Si cum e costumul:-\ Ne arati niste poze:-\

Kaela
03.03.2007, 20:16:58
costumul e negru, simplu. e in mall langa millemium (tot magazin pentru barbatzi), cred ca la parter(nu demisol, parter). la katarsis nu am fost.
din pacate aparatul foto l-am uitat, bineinteles, acasa. promit ca daca mergem dupa el facem shi poze...

dedelina
03.03.2007, 20:37:51
Noi am fost la Katarsis si ne-a spus doamna de acolo ca luni primesc costume pt mire.

Kaela
03.03.2007, 20:38:48
cam pe la ce scoruri se invart costumele la katarsis? au shi camashi shi lavaliere cu vesta?

Kaela
03.03.2007, 20:40:35
shtii, noi suntem cu problema cu camasha neagra. intr-un singur loc am gasit in kappa dar aveau numai numere mici. am mai gasit shi la fashion district in mall, dar din nou foarte mica... noi suntem cu proportziile...

dedelina
03.03.2007, 20:57:19
cam pe la ce scoruri se invart costumele la katarsis? au shi camashi shi lavaliere cu vesta?
Eu am vazut un costum misto, dar nu de mire era 8mil. Cam alea sunt preturile de inceput. A spus doamna ca cele de mire vor fi Pierre Cardin si mai nu stiu ce firme, deci presupun ca nu sunt preturi prea mici. Lavaliere nu am vazut, dar probabil vor primi ceva odata cu costumele. eu trec sapt viitoare pe acolo si va spun exact ce si cum au.

dedelina
03.03.2007, 21:00:36
Camasa neagra nu stiu sa iti zic daca au, nu am observat. Dar au multe chestii asa ca nu ar fi exclus sa fie si camasi negre. De ce nu mergeti pana la Szaged, ca nu e asa departe si am inteles ca acolo la Mall au o multe magazine faine? Eu la mall-ul lor n-am ajuns cand am trecut pe acolo doar am auzit.

sasha
03.03.2007, 21:11:22
costumul e negru, simplu. e in mall langa millemium (tot magazin pentru barbatzi), cred ca la parter(nu demisol, parter). la katarsis nu am fost.
din pacate aparatul foto l-am uitat, bineinteles, acasa. promit ca daca mergem dupa el facem shi poze...

Da da, da sa-l si imbrace, sa-l vedem si noi pe ginerica!!!!Oricum ar fii, sa pui si niste poze si sa-l poarte sanatos!!!!

anna_c
03.03.2007, 21:40:06
anna voi unde atzi gasit?
noi am gasit la paolo rossi in mall, superb costumul, ii sta tare tare bine. l-am pus deoparte shi saptamana viitoare speram sa primim finantele shi sa il luam acasa........
costumul l-am vazut in kappa. imi place tare mult materialul, e foarte fin la atingere. e costum de toata ziua, al meu nu vrea un costum pe care sa-l poarte doar la nunta, asa ca asta vom lua. la nunta il va purta prima oara si apoi, cand vor mai fi ocazii... el nu prea poarta costum. de fapt, de cand suntem impreuna, eu nu l-am vazut in costum. lavaliera, vesta si camasa vor fi mai elegante, sa iasa in evidenta.

Kaela
03.03.2007, 21:44:18
buna ideea cu szegedul. cred ca tragem o fuga pana acolo la mall intr-un weekend.
deocamdata nu l-am luat costumul, asteptam sa intre cash-u... :) l-am pus deoparte doar. materialul e super in el shi va putea sa-l poarte shi cu alte ocazii, zic eu.

cristina_24
04.03.2007, 16:26:41
buna ideea cu szegedul. cred ca tragem o fuga pana acolo la mall intr-un weekend.
deocamdata nu l-am luat costumul, asteptam sa intre cash-u... :) l-am pus deoparte doar. materialul e super in el shi va putea sa-l poarte shi cu alte ocazii, zic eu.

Onu` noi asteptam sa ne pui si pozici ..poate poate se mai inspira si al meu de pe ici colo ca nici acum nu stie ce vrea:-w ..e mai dificil ca si mine /:) ..dar pana pe 02 Iunie s-o ` hotara` si el sa-si cumpere:))

Miru
05.03.2007, 11:24:03
al meu nu colaboreaza in aceasta materie. nu are niciun stres...asa ca nu imi pot da cu parerea...sper sa apara la nunta =))

sasha
07.03.2007, 21:35:08
Am fost astazi pe la Kath...rsis.Ma asteptam la ceva mai mult de la magazinul asta.Stateau cam discret la capitolul costume, am vazut unul dragut pe negru dar la un pret exorbitant mi s-a parut pentru un costum normal, 11 mil jumate, in rest nimik sa sara in ochi, costume obisnuite.Cred ca materiale din acelea se pot gasi la preturi rezonabile prin mall sau prin alte parti.Unde mai pui ca am stat cam 10 minute in magazin (eram doar eu cu vanzatoarea) fara sa ma intrebe nimic de sanatate.E drept ca ram imbracata ca un boschetar dar orisicat, putina atentie.Cica primeste marfa peste o luna

paola
09.03.2007, 19:43:43
sunt foarte fericita:D:D:D.....am cumparat pantofi de mire...un model simplu si foarte comozi...principalul e ca el se simte foarte bine in ei...

i-am cumparat de la Leonardo, cu 250 RON... groaznic ce preturi au si la pantofi barbatesti...:-L

acum urmeaza chinul cu costumul...

Kaela
10.03.2007, 18:16:32
al meu shi-a luat costumul din mall de la paolo rossi. cand ajung acasa il pun sa se imbrace shi va postez poze.

c_s
10.03.2007, 18:21:13
al meu shi-a luat costumul din mall de la paolo rossi. cand ajung acasa il pun sa se imbrace shi va postez poze.
ce incantat va fi....:-p

camichiu
12.03.2007, 15:58:47
Fetelor, noi azi mergem sa luam costumul. Am gasit in TERRA, la Clipe_Magice costume super faine, cu tot cu vesta si lavaliera la 340 RON :) Si mai arata si bine. :D

Miru
12.03.2007, 16:02:08
sunteti niste fericite. va invidiez! eu tot n-am cu cine :-w

camichiu
12.03.2007, 16:03:24
sunteti niste fericite. va invidiez! eu tot n-am cu cine :-w
Cum asa ? :-? Nu ai cu cine ???

Miru
12.03.2007, 16:07:32
Cum asa ? :-? Nu ai cu cine ???

:D te-am buimacit? adica al meu nu-si bate capul cu ce va imbraca si inca nu-i curios de acest subiect, si totusi nunta se apropie...:-SS

c_s
12.03.2007, 16:08:52
ei sunt fooooaaaarrrrte relaxati - adica si al meu la fel.......
pana-l bag eu in priza de ma enervez :-w

Miru
12.03.2007, 16:14:16
da Cami, ai dreptate tu cu priza. s-ar putea sa fie o solutie :))

camichiu
12.03.2007, 16:17:23
ei sunt fooooaaaarrrrte relaxati - adica si al meu la fel.......
pana-l bag eu in priza de ma enervez :-w

=)) Pai voi credeti ca sotul meu a DORIT sa isi ia costum ? =)) L-am "luat pe sus" cum ar veni. Iar alergatura am facut-o eu si ai mei. Pe el l-am dus doar sa vada cele 3 variante finale :cool: Ca daca ar fi dupa ei, vorba aia, este suficient timp si cu 2 ore inainte de nunta ca sa iti achizitionezi un costum :D Singurul lucru u care EL ma bate la cap este parte cu dansul ;)) Este stresat de vals si mai ales de tango :D

c_s
12.03.2007, 16:17:59
pe mine mai putzin si ma scapa arcul,ca e cam intins......si apoi sa se fereasca de "mireasa crizata" =)) =))

Miru
12.03.2007, 16:38:27
asta-s eu: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04:
asta e el::[email protected] :[email protected] :[email protected] :[email protected] :[email protected] :[email protected] :[email protected]

camichiu
12.03.2007, 16:40:42
asta-s eu: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04: :talk_04:
asta e el::[email protected] :[email protected] :[email protected] :[email protected] :[email protected] :[email protected]

=)) Eu recunosc ca si noi suntem EXACT LA FEL !!!! =))

c_s
12.03.2007, 16:54:29
cred ca e o adevarat epidemie!:))

Miru
12.03.2007, 16:57:33
azi suntem bine dispuse toate se pare. ce-mi place, a venit primavara <:-P

MeliMelo
12.03.2007, 17:35:42
daaaaaa....vine vine primavara :-"

cristina_24
12.03.2007, 17:44:44
Astas eu:spider: :spider: :gen_07: :gen_07: :talk_04:
asta este el::-" :-" :-" :gen_11:
Deci ?Concluzia?cred ca o trageti singure

alexa
12.03.2007, 17:45:36
Al meu a zis la un moment dat ca el are deja mai multe costume in dulap - "chiar nu are nevoie sa mai cumpere inca unul, sunt f frumoare si alea" :gen_18: :talk_04: >:P

anna_c
12.03.2007, 17:48:44
al meu si-a gasit costum:D , dar inca nu-l cumpara. cand vine vorba de umblat pe la mai multe firme pentru oferte de deco nu e prea cooperant:[email protected] .

camichiu
12.03.2007, 17:49:01
Astas eu:spider: :spider: :gen_07: :gen_07: :talk_04:
asta este el::-" :-" :-" :gen_11:
Deci ?Concluzia?cred ca o trageti singure

=)) Grozav !!!!! =))
Asta ma intreaba tot timpul sotul meu: DE CE MA STRESEZ ATAT DE MULT ? Ca oricum se rezolva toate :cool: Dar eu daca nu ma dau de ceasul mortii, parca nu simt ca am facut o treaba buna :">

camichiu
12.03.2007, 17:51:04
Al meu a zis la un moment dat ca el are deja mai multe costume in dulap - "chiar nu are nevoie sa mai cumpere inca unul, sunt f frumoare si alea" :gen_18: :talk_04: >:P

Tu chiar vorbesti serios ?

cristina_24
12.03.2007, 17:51:18
Asa suntem noi femeile ..vrem sa fie totul O.K .si sa ne simtim ca am facut o treaba buna ..pe cand ei ??Daca pica ceva din cer sunt taare multumiti ..:[email protected]

anna_c
12.03.2007, 17:51:25
si la noi la fel, el calm:-" si eu stresata:-SS .

cristina_24
12.03.2007, 17:53:24
Cu costumul este la fel..are cateva si mi-a spus :"Ce alea nu sunt bune ?":-w Normal ca daca la-ra duce cineva acasa si sa fie si masura lui ..el numai sa plateasca ..Nici cu verighetele nu este altfel..=((

c_s
12.03.2007, 18:06:30
Nu-mi Revin!fetelor,hadeti Sa Facem Revolta!!!!!!!!
Pai Pana Cand Le Mai Merge Lor Asha?:))

paola
12.03.2007, 19:58:08
=)) Grozav !!!!! =))
Asta ma intreaba tot timpul sotul meu: DE CE MA STRESEZ ATAT DE MULT ? Ca oricum se rezolva toate :cool: Dar eu daca nu ma dau de ceasul mortii, parca nu simt ca am facut o treaba buna :">

Doamne, sunt toti la fel??? eu am crezut ca numai eu am parte de asa ceva...acum sunt linistita...

camichiu
12.03.2007, 20:19:29
AM LUAT COSTUMUL !!!!
Maine ia pantalonii de la tivuit si il pozez (FARA voia lui ;))) si il postez sa il vedeti. :D

c_s
12.03.2007, 20:50:28
AM LUAT COSTUMUL !!!!
Maine ia pantalonii de la tivuit si il pozez (FARA voia lui ;))) si il postez sa il vedeti. :D
asa sa faci!numa sa nu se enerveze!:-$

LILICA
12.03.2007, 21:00:28
:-s :-s Si-a luat sambata costumul, tot de gura mea a mers, primul probat si luat. Azi am adus pantalonii de la scurtat, dar:-? nu are chef sa-i probeze.

Kaela
12.03.2007, 21:43:31
ce sa mai spun fetelor de al meu, ca abia shi-a luat costum ca, deh, l-am luat shi io pe sus shi haida, shi nah, deja stitzi cu camasha alba, neagra shi toate cele.

alexa
12.03.2007, 23:38:38
Cu costumul este la fel..are cateva si mi-a spus :"Ce alea nu sunt bune ?":-w Normal ca daca la-ra duce cineva acasa si sa fie si masura lui ..el numai sa plateasca ..Nici cu verighetele nu este altfel..=((

Si al meu - daca ar veni de la magazine acasa - ar fi chiar incantat sa-si ia costum .... Dar cand aude de "plimbat" prin magazine si incercat ....#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

MeliMelo
17.03.2007, 17:17:31
in caz ca ati reusi sa-i convingeti pe ai vostri, mai sunt inca reduceri la pantofi (aia eleganti, nu neaparat de iarna) la Leonardo.
Adica eu sunt fericita mireasa, a carui mire e complet echipat <:-P^:)^<:-P
Si-a luat pantofi italienesti, redusi de la 250RON la 120RON.
Daca va grabiti si va place...mai sunt...numa sa vrea si el :)
Io nu l-am convins...numa ne plimbam prin Bega sa luam o carte si am zis totusi sa intram si si-a gasit. Defapt cred ca el pentru mine a vrut sa scape, sa nu ma mai stresez si sa nu-l stresez mai mult pe el :))

c_s
17.03.2007, 17:21:22
in caz ca ati reusi sa-i convingeti pe ai vostri, mai sunt inca reduceri la pantofi (aia eleganti, nu neaparat de iarna) la Leonardo.
Adica eu sunt fericita mireasa, a carui mire e complet echipat <:-P^:)^<:-P
Si-a luat pantofi italienesti, redusi de la 250RON la 120RON.
Daca va grabiti si va place...mai sunt...numa sa vrea si el :)
Io nu l-am convins...numa ne plimbam prin Bega sa luam o carte si am zis totusi sa intram si si-a gasit. Defapt cred ca el pentru mine a vrut sa scape, sa nu ma mai stresez si sa nu-l stresez mai mult pe el :))
lui baby nu-i place nimik din ce vede.....:-s prevad ca va fi mai greu decat la mine#-o
la costum am gasit ceva...poate-l conving sa mergem sapt asta...dar cu pantofii e tare dificil:-w

MeliMelo
17.03.2007, 17:39:21
cred ca asa-s toti barbatii :))
eu cand vreau ceva, imi cumpar...nu-mi prea place sa ma plimb prea mult: vazut, placut, luat.
La el...cateodata ma apuca groaza cand zice ca parca i-ar trebui alti pantofi sau pantaloni sau ceva pulover...atata de mers...nimic nu-i place...ce-i place e prea scump si nu vrea sa dea atata pe ei...etc etc...da cred ca suna cunoscut la toate , nu? :)
dar, cateodata, il prind in faza buna si atunci profit :))...ca astazi, da defapt daca ma gandesc era ideea lui azi ;))
Sau, organizam in turma o partida de cumparat: de ex, costum si-a luat numa ca si nasului ii trebuia si i-am dus pe amandoi in Mall ...
ii trebuia nu stiu ce pantofi iara, o trebuit sa vb cu un prieten de-a lui, sa-l intreb daca nu-i trebe si lui pantofi...si asa s-au dus amandoi si s-au uitat.
Spor la convingere, nu vreau sa ma laud, da chiar am scapat de o grija :)

c_s
17.03.2007, 17:48:09
fericito!<:-P

rali
18.03.2007, 09:40:54
Fetelor, din intamplare m-am plimbat prin Caransebes si tot din intamplare am vazut niste costume super frumoasa. Iubi meu nu era cu mine dar cand me-am intalnit,eu super incantata de ce costume vazusem l-am tot batut la cap sa mergem sa le vada si el si daca-i plac si-i vin bine sa-si ia. Ce credeti, nici macar n-a vrut sa le vada. Cica el mai are timp:gen_07:

atodica
21.03.2007, 15:17:55
Vroiam sa va intreb daca voi pregatiti ceva surpriza pentru mirele vostru la nunta. Eu as vrea sa-i fac o surpriza dar habar nu am ce. Poate imi da-ti voi o idee :)

RianaTM
21.03.2007, 15:59:31
Si eu m-am gandit sa ii fac o surpriza...dar nu publica( nu va ganditi la prostii:)). M-am gandit sa fac un fel de album-caiet , pe paginile caruia sa lipesc obiecte primite de la el( primul martisor cu dedicatie, un avion de hartie facut la repezeala si pe care mi l-a trimis in zbor, artificiile de la tortul de logodna, petale de la florile primite...) . In fine , nu stiu exact dar cam asta ar fi ideea.Si ar fi o surpriza pentru ca nu stie ca le-am pastrat si probabil de multe dintre ele a si uitat... Si pentru parintii mei as vrea sa le scriu o scrisoare pe care sa le-o dau cu o zi inainte sau chiar in ziua nuntii in care sa le spun ...cat de importanti sunt pentru mine...Sunt convinsa ca stiu asta dar ...sunt o persoana usor introvertita si mi-e mai usor sa dau frau liber sentimentelor ...in scris:) Ce parere aveti? Vi se pare ok?

atodica
21.03.2007, 16:20:28
Si eu m-am gandit sa ii fac o surpriza...dar nu publica( nu va ganditi la prostii:)). M-am gandit sa fac un fel de album-caiet , pe paginile caruia sa lipesc obiecte primite de la el( primul martisor cu dedicatie, un avion de hartie facut la repezeala si pe care mi l-a trimis in zbor, artificiile de la tortul de logodna, petale de la florile primite...) . In fine , nu stiu exact dar cam asta ar fi ideea.Si ar fi o surpriza pentru ca nu stie ca le-am pastrat si probabil de multe dintre ele a si uitat... Si pentru parintii mei as vrea sa le scriu o scrisoare pe care sa le-o dau cu o zi inainte sau chiar in ziua nuntii in care sa le spun ...cat de importanti sunt pentru mine...Sunt convinsa ca stiu asta dar ...sunt o persoana usor introvertita si mi-e mai usor sa dau frau liber sentimentelor ...in scris:) Ce parere aveti? Vi se pare ok?

Da, eu zic ca e dragutza ideea, dar eu nu pot sa fac ceva de genu pt ca noi impartim aceeasi casutza si cam stie ce am pastrat :(

RianaTM
21.03.2007, 16:30:11
Pai si noi locuim impreuna dar nimic nu ne impiedica sa avem cateva spatii "private"...:)

cristina_24
21.03.2007, 16:53:45
Eu ma-m gandit la o animatoare ..sa-i danseze din buric ..dansuri arabesti ..el nu stie nimic deocamdata ..sper numai sa nu isi mai bage si el nasu` pe aci ..ca mai face asta din cand in cand sa vada ce au mai postat miresicile:[email protected]
Sper numai sa pot pastra surpriza .ca eu ma dau repede de gol ..nu stiu sa mint cand e vb. de el :d ..sper numai sa iasa ceva de aici :-$

camichiu
21.03.2007, 16:55:21
Nu e suficienta rochia de mireasa ca surpriza pentru mire ??? :"> Eu m-am gandit ca asta e cea mai mare dintre surprize ... :)

cristina_24
21.03.2007, 16:56:35
Nu e suficienta rochia de mireasa ca surpriza pentru mire ??? :"> Eu m-am gandit ca asta e cea mai mare dintre surprize ... :)

Ai perfecta dreptate si cu asta ..dar parca tot as vrea sa aibe ceva amintire cand o sa priveasca DVD-urile cu nunta noastra ...ca oricum rochia nu e vede decat in ziua nuntii ...:-p

atodica
21.03.2007, 16:58:19
Sunt de acord cu tine cristina :)>-

MeliMelo
21.03.2007, 17:35:55
mai fetelor...ma bucur ca aveti imaginatie...
da..io nu ma gandesc DEFEL la chestii din astea :)
la animatoare...ce sa zic...sa-i plateasca prietenii lui la petrecerea burlacilor :))
si altele...ma are destul pe mine si sa-i fie de ajuns :))

camichiu
21.03.2007, 21:59:29
la animatoare...ce sa zic...sa-i plateasca prietenii lui la petrecerea burlacilor :))
si altele...ma are destul pe mine si sa-i fie de ajuns :))

:)>- Total de acord cu tine !!! :)

Miru
21.03.2007, 22:34:43
eu nu m-am gandit la asa ceva...surpriza lui va fi nota de plata de la restaurant ca habar n-are cat va costa distractia :))

camichiu
21.03.2007, 22:44:09
eu nu m-am gandit la asa ceva...surpriza lui va fi nota de plata de la restaurant ca habar n-are cat va costa distractia :))

:)) Asta da surpriza !

cristina_24
22.03.2007, 11:01:06
Esti tare Miru` asta da surpriza de proportii :*

rali
22.03.2007, 11:03:11
Fetelor cred ca si al meu va avea tot surpriza de care vb Miru.Mie oricum nu-mi plac fazele prea romantice(sau penibile) facute in public.

camichiu
22.03.2007, 11:51:33
Fetelor cred ca si al meu va avea tot surpriza de care vb Miru.Mie oricum nu-mi plac fazele prea romantice(sau penibile) facute in public.

:)>- ;-) Idem.

atodica
22.03.2007, 13:40:12

ce tare esti =)) ... faina surpriza.... la asta chiar nu m-am gandit :D

c_s
22.03.2007, 14:19:30
NU SE POATE!!!!!!ESTI SUPERTAREEEEE,CINE S-AR FI GANDIT LA ASTA?
EU IMI PASTREZ SURPRIZELE PT LUNA DE MIEREo:-)

Kaela
26.03.2007, 10:16:09
spunetzi-mi va rog daca stitzi unde gasesc lavaliera shi vesta... da numere mari? sa nu-mi spunetzi mall ca m-am lamurit.

rali
26.03.2007, 10:38:23
Poti sa incerci si la Moda Aliss, in centru sau Kappa. Nu stiu ce nr au dar am vazut veste si lavaliere acolo si chiar dragute.

Kaela
26.03.2007, 10:42:26
la moda alis nu au asa mari. in kappa nu am incercat inca.

rali
26.03.2007, 12:41:07
In Kappa este tot Moda Aliss iar daca n-ai gasit in centru nr mari nu cred sa aiba aici fiind aceeasi firma,dar oricum poti incerca,cine stie.

c_s
26.03.2007, 14:47:52
la A&N nu-ti aduc nr pe comanda ferma?

Kaela
26.03.2007, 18:34:53
nu m-am gandit la ei dar trebuie sa merg shi pe acolo. msi de idee cami.

c_s
26.03.2007, 18:36:59
eu am fost singurica sa vad de brau+papion si nu aveau culoarea pe care-o vrea printzul meu....si am rugat-o pe tipa sa comande ca sigur cumparam asta de la ei si tipa mi-a zis sa merg cu el sa-i ia masuri sa stie numarul si apoi comanda,de aia m-am gandit ca poate merge si la voi asa!

Miru
26.03.2007, 19:20:38
eu nu stiu ce ma fac...al meu nu vrea lavariera, adica neaga total ideea de lavariera, iar cu papion arata de-a dreptul caraghios...ca un papitzoi...nu vad care ar fi solutia...decat sa nu ia nimic sau doar o cravata #-o

c_s
26.03.2007, 19:22:05
macar o cravata,da ce-i dupa el?ia vezi ce faci!;))

rali
26.03.2007, 19:40:29
Pe al meu nici acum nu l-am putut convinge sa se uite dupa costume. Cred ca-l va cumpara cu o saptamana inainte de nunta.#-o

Miru
26.03.2007, 20:44:32
a, nici eu dar macar am purtat discutia "in printzip"...rezltatul se lasa asteptat :-"

c_s
26.03.2007, 20:45:51
Noi cica saptamana asta luam macar o hotarare,poate si hainele acasa,nu numai hotararea!

paola
26.03.2007, 20:50:09
da, ar fi frumos daca baietii ar fii mai cooperanti...nici noi nu avem costum inca...lipsa de timp...:-$

c_s
26.03.2007, 20:54:02
dar haidetzi sa nu ne luam de viatza lor....din nou!:-$

paola
26.03.2007, 21:04:07
asa-i...cum is, cum nu-s, fara ei ar fi naspa...

rali
26.03.2007, 21:04:10
oricum degeaba ne lamentam noi aici pe forum ca ei tot la fel de necooperanti si intarziati vor fii.>:P

LILICA
26.03.2007, 21:07:03
oricum degeaba ne lamentam noi aici pe forum ca ei tot la fel de necooperanti si intarziati vor fii.>:P
Stati calme, asa a fost si iubi pana curand, sa-l vedeti acu':-$ ce coopereaza. Dar la costum a mers cand l-am rugat, e drept nu de prima data, mai avem pantofii pentru biserica.

LILICA
26.03.2007, 21:11:43
Eu nu am dat nici o invitatie pana acum singura, el sau amandoi.\:D/
Sunt foarte stresata si ma mai streseaza si altii#:-S cred ca slabesc iar si nu trebuie:(( :(( :(( .
Imi cer scuze dar simt ca explodez de nervi.

cristina_24
26.03.2007, 21:15:03
las` ca nu esti singura ..si eu mai am putin si ma duc direct la Jebel..deja ma-m saturat de toate ..nu mai am tragere de inima sa fac nimic..imi vine sa las totul balta si sa-mi iau campii ..:-& :-& crec` sigur ma imbolanevesc cu nervii ..daca se mai continua asa ..:-<

cristina_24
26.03.2007, 21:17:29

Cata dreptate ai Rali ..ai cea mai mare drepate >:P >:P dar am sa o fac si eu pe-a proasta si am sa vad ce iese ..sa vedem ..dar chestia este ca nu pot sa fiu nepasatoare:gen_07: :spider: si ma agit degeaba ca o sticla de Pepsi nedesfacuta :-<

LILICA
26.03.2007, 21:43:14
Cata dreptate ai Rali ..ai cea mai mare drepate >:P >:P dar am sa o fac si eu pe-a proasta si am sa vad ce iese ..sa vedem ..dar chestia este ca nu pot sa fiu nepasatoare:gen_07: :spider: si ma agit degeaba ca o sticla de Pepsi nedesfacuta :-<
Este din cauza stresului acumulat, avem impresia ca nu ne ajuta nimeni, ca nu ne asculta.
Am taiat de pe lista de invitati, tot ce credeam ca nu ar veni de dragul nostru si am o usurare, nunta e pentru apropiati si atat!
''Vai draga, nu mi-a dat invitatie!''...>:P

Miru
26.03.2007, 21:52:10
va inteleg perfect! si imi faceam griji ca io-s singura p-aici...ieri am reusit sa pronunt urmatoarele cuvinte:"nu mai fac nimic. mi se rupe de toata nebunia cu nunta. sa faci ce crezi si sa vad ce iese..." iar iubi, in replica m-a luat in brate si mi-a zis: " tot te iubesc si atunci cand faci crize"...atunci m-am simtit prost si am incetat...:">

MeliMelo
26.03.2007, 23:03:31
ce sa zic...de aia ii iubim, ca sunt atat de rabdatori cu noi :)
Noi suntem atat de agitate...si ei sunt calmul intruchipat...

anna_c
27.03.2007, 07:57:24
al meu si-a gasit costum, trebuie sa-l achizitioneze dar mai asteapta. nu ma intrebati ce, ca nu stiu... problema pantofilor este rezolvata. eh, in schimb cand vine vorba de intalniri cu firme pentru deco, atunci incepe cu figuri. nicicum nu-i poti multumi...

rali
27.03.2007, 08:18:56
Ieri am avut din nou o discutie pe tema "hai sa definitivam lista de invitati pt ca trebuie sa impartim invitatiile in viitorul apropiat" si bine-nteles al meu n-a avut chef ca poate-i mai bine sa ma uit eu singura peste ea, ca el e obo,etc.>:P>:P>:P

atodica
27.03.2007, 10:06:19
Ieri am avut din nou o discutie pe tema "hai sa definitivam lista de invitati pt ca trebuie sa impartim invitatiile in viitorul apropiat" si bine-nteles al meu n-a avut chef ca poate-i mai bine sa ma uit eu singura peste ea, ca el e obo,etc.>:P>:P>:P

pai cam asa sunt totii baietii, nu prea le place sa se implice in chestii din astea... e mai usor pt ei sa ne ocupam noi ...

ele
30.03.2007, 19:44:09
gata! mirele meu are costum;-) am facut comanda in aceeasi zi eu pt rochie si el pt costum iar al lui este deja gata!!! si ii vine si foarte bine :x l-a comandat la A&N impreuna cu camasa( am mai spus eu ca am un mire destul de inalt si chipes foc:x si ca avem probleme sa gasim camasi si costume cu lungime suficienta pt maneca , talie,pantalon) au fost cei 20% in plus pt comanda dar arata foarte bine si mi-a placut mult sa-l vad pe el incantat si multumit privindu-se in oglinda. de abia astept si rochita mea!:-p

rali
30.03.2007, 19:50:39
Felicitari!!! Ati facut un lucru mare.

Kaela
31.03.2007, 20:51:21
am gasit shi unde sa dam comanda de lavaliera shi vesta pe masura lu puiu, la clipe magice se pot dace shi pe comanda. saptamana viitoare probabil ca mergem sa dam comanda.

rali
01.04.2007, 07:23:30
am gasit shi unde sa dam comanda de lavaliera shi vesta pe masura lu puiu, la clipe magice se pot dace shi pe comanda. saptamana viitoare probabil ca mergem sa dam comanda.
Oana, ma bucur ca ,in sfarsit,ai gasit. Cred ca numai la asta te-ai gandit in ultimul timp.

Kaela
01.04.2007, 13:57:49
Oana, ma bucur ca ,in sfarsit,ai gasit. Cred ca numai la asta te-ai gandit in ultimul timp.
sa stii ca ai mare dreptate cand spuneai mai adineauri pe vreun subiect ca te simtzi bine , enorm de bine cand mai tai ceva de pe lista. clar ca numai la asta ma gandeam, mai camsa shi gata.
fetelor, al meu e foarte transpirator de firea lui, (nu exagerat, dar transpira...), ce spunetzi, dupa ora 12, 1, putem sa facem un schimb de camasa cu una cu maneca scurta? se supara oare cineva?
shi ca tot veni vba, de ce nu pot mirii sa poarte camasa cu maneca scurta?

rali
01.04.2007, 14:02:15
dupa ora 12, 1, putem sa facem un schimb de camasa cu una cu maneca scurta? se supara oare cineva?
shi ca tot veni vba, de ce nu pot mirii sa poarte camasa cu maneca scurta?[/quote]
Sigur ca poate sa se schimbe. Oricum la ora aia nimeni nu mai stie cu ce fel de camasa a fost imbracat initial;))

camichiu
01.04.2007, 14:08:43
Si sotul meu va dori sa se schimbe. Dar el e mai altfel si vrea DOAR camasi cu maneca lunga. ;)) Norocul lui e ca nu prea transpira si asa ca i-am luat deja dua camasi, dar mai vrea vreo doua camasi de schimb.
Dar nu se va supara nimeni daca mirele se schimba cu maneca scurta , mai ales VARA !!!!!

ele
01.04.2007, 19:23:47
si noua ne prinde bine informatia!! multumim oana!;-) o sa trecem si noi pe acolo.

dedelina
01.04.2007, 22:55:49
sa stii ca ai mare dreptate cand spuneai mai adineauri pe vreun subiect ca te simtzi bine , enorm de bine cand mai tai ceva de pe lista. clar ca numai la asta ma gandeam, mai camsa shi gata.
fetelor, al meu e foarte transpirator de firea lui, (nu exagerat, dar transpira...), ce spunetzi, dupa ora 12, 1, putem sa facem un schimb de camasa cu una cu maneca scurta? se supara oare cineva?
shi ca tot veni vba, de ce nu pot mirii sa poarte camasa cu maneca scurta?
Din cate stiu eu in chestia asta cu camasa cu maneca lunga e scrisa in codul bunelor maniere. La fel e si cu femeile si cu dresurile... cica se zice ca e obligatoriu ca o domana sa poarte dres chiar daca poarta pantofi sau sandale. Ma rog acum nu mai e pe vremea bunicii cand toata "lumea buna" facea ce zicea codul bunelor maniere.

dedelina
01.04.2007, 22:57:02
gata! mirele meu are costum;-) am facut comanda in aceeasi zi eu pt rochie si el pt costum iar al lui este deja gata!!! si ii vine si foarte bine :x l-a comandat la A&N impreuna cu camasa( am mai spus eu ca am un mire destul de inalt si chipes foc:x si ca avem probleme sa gasim camasi si costume cu lungime suficienta pt maneca , talie,pantalon) au fost cei 20% in plus pt comanda dar arata foarte bine si mi-a placut mult sa-l vad pe el incantat si multumit privindu-se in oglinda. de abia astept si rochita mea!:-p
Ele cat v-a costat costumul cu tot cu cei 20%?

Alexutza2007
01.04.2007, 23:00:42
Si pe mine ma intereseaza, ca si al meu vrea de la A&N...zice ca sunt faine acolo

Alexutza2007
01.04.2007, 23:04:47
Am primit la targ un bon de reducere de 10 % ptr rochita, dar si ptr costum de mire. Voi ati avut din asta?

Alexutza2007
01.04.2007, 23:05:38
Ca daca nu ati platit deja si nu-l aveti am eu unul extra...ce zici?

ele
01.04.2007, 23:15:53
totul a costat 1510 ron ( 10 ron a fost husa) dar am avut o reducere de 10 % (un card de reducere de la un targ din bucuresti unde au participat si au oferit asa ceva) camasa a fost 220 ron iar costumul 1280 ron. deci pana la urma el a avut doar 10% in plus pt comanda8-|:-p

ele
01.04.2007, 23:18:16
Ca daca nu ati platit deja si nu-l aveti am eu unul extra...ce zici?
acum am citit... multumim;;) dar am primit si noi de la un prieten ,l-am achitat deja!

dedelina
01.04.2007, 23:31:53
Asta da firma de firma. La 15mil te pun sa platesti si husa /:) . Foarte interesant.

dedelina
01.04.2007, 23:35:50
acum am citit... multumim;;) dar am primit si noi de la un prieten ,l-am achitat deja!
Ele, sotul tau lucreaza la Solectron? Ca al meu a vazut pozele voastre de la cununie si i s-a parut ca il stie pe al tau de la Solectron.

ele
01.04.2007, 23:38:43
Ele, sotul tau lucreaza la Solectron? Ca al meu a vazut pozele voastre de la cununie si i s-a parut ca il stie pe al tau de la Solectron.
da:-p si al meu a zis la fel dupa ce a vazut fotografiile voastre ca-i pare cunoscut sotul tau:suuuper:

Alexutza2007
01.04.2007, 23:45:34
Eu am primit bonurile acum la targul de saptamana asta :) Poate il vrea cineva...ca mie nu imi sunt de folos doua...doar n-o sa strang la bonuri din astea si sa merg cu teancul si sa zica aia...gata rochia ta cu toate bonurile astea e gratis...ce tare ar fi fost, nu?

dedelina
01.04.2007, 23:45:37
Na bine ca mi-am adus aminte sa te intreb si ca am clarificat situatia.. ca de mult ma tot intreaba si i-am spus ca te intreb, dar am uitat.#:-S

dedelina
01.04.2007, 23:46:29
Am intrat in structura repetitiva "am intrebat ca te intreb ca ma intreaba" =))

ele
02.04.2007, 00:19:43
:-p important e ca ne-am inteles.;-) noapte buna|-)

debni
05.04.2007, 23:23:50
Inchiriez porumbei albi pentru nunti! Pentru ca amintirea sa ramana vie!
tel:

Miru
06.04.2007, 00:11:39
mi se pare mie sau omul acesta a ramas blocat cu porumbeii lui? sau poate e foarte mandru ca are si se tot lauda p-aici...=))

camichiu
06.04.2007, 00:22:38
mi se pare mie sau omul acesta a ramas blocat cu porumbeii lui? sau poate e foarte mandru ca are si se tot lauda p-aici...=))
=)) Deci nu e prima tentativa de a ne convinge sa avem un moment de neuitat la nunta ?

Miru
06.04.2007, 00:25:36
=)) Deci nu e prima tentativa de a ne convinge sa avem un moment de neuitat la nunta ?
nu, a mai scris la topicul cu mirii nostri

Miru
06.04.2007, 00:26:18
nu, a mai scris la topicul cu mirii nostri
scuze, a mai scris la alt topic...nu mai stiu la care. asta e cu mirii, am gresit

Miru
06.04.2007, 00:28:17
la obiceiuri si nasi

camichiu
06.04.2007, 00:29:27
Dar el nu stie ca NU poate face reclama asa ? /:)

Alexutza2007
06.04.2007, 12:07:59
Poate face pe prostul! 8-}

Kaela
06.04.2007, 12:46:12
Dar el nu stie ca NU poate face reclama asa ? /:)
cica reclama mascata... shi ce ciudat ca nu-l baneaza nimeni... inca...:)

Kaela
06.04.2007, 12:47:03
nah acuma miru, fiecare cu pasarelele lui....

Kaela
06.04.2007, 12:59:21
fetelor, pls... niste parfumuri faine pt barbatzi...imi vine cineva cu vreo sugestie? nu de alta dar calvin kleinu luat din mall nu miroase de nici o culoare. nu se simte nici macar dupa ce se da cu el, dar ce sa mai vbesc de tzinut toata ziua...

Alexutza2007
06.04.2007, 13:04:29
fetelor, pls... niste parfumuri faine pt barbatzi...imi vine cineva cu vreo sugestie? nu de alta dar calvin kleinu luat din mall nu miroase de nici o culoare. nu se simte nici macar dupa ce se da cu el, dar ce sa mai vbesc de tzinut toata ziua...
Daca vrei pot sa vb cu sursa mea. La al meu ii place Joop! sau 212. Sunt mai fresh. Al tau ce prefera?

Kaela
06.04.2007, 13:05:31
tot ce-i iau eu :)

Alexutza2007
06.04.2007, 13:06:08
De cand am cunoscut-o pe fata asta, nu ne mai luam parfumuri din magazine. Aaa, mai foloseste si Gautier bust ptr barbat...e mai de seara. Mie imi place.:-p

Alexutza2007
06.04.2007, 13:06:57
tot ce-i iau eu :)
Pai...si ptr al meu, tot eu le-am ales :)) Ce s-ar face barbatii nostrii fara noi!

atodica
06.04.2007, 13:50:27
mie imi place bvulgari aqua...

dedelina
06.04.2007, 14:54:13
Si al meu tot acva de la bulgari are si e super incantat de el. si eu la fel.

Kalini
06.04.2007, 15:00:56
Inchiriez porumbei albi pentru nunti! Pentru ca amintirea sa ramana vie!
tel: 0742758071

Pentru a oferi miresicilor momente de neuitat, exista un subiect special creat, contra cost. Si cine este interesat /-a, citeste acolo.

Alexutza2007
06.04.2007, 23:19:08
Si al meu tot acva de la bulgari are si e super incantat de el. si eu la fel.
Ala albastru sticla? E fain si ala. Sunt multe faine. Depinde si de fiecare cum il percepe. Daca as avea bani sa ma incurce, as avea o tona de parfumuri si 7 fabrici de facut pantofi si posete...:) si o gramada de prietene :)

dedelina
06.04.2007, 23:37:49
E sticla aproape neagra si e ca si puck-ul de hockei.
Cred si eu ca ai avea prietene o gramada, ai avea prietene pe care nici nu le-ai cunoaste =))

Miru
07.04.2007, 13:37:29
prietene ca prietene, dar cati prieteni? =))

Kaela
07.04.2007, 16:30:29
i-am luat azi la al meu camasha neagra. poate nu-i bumbac 100% ca-i dau cu ea la aia in cap. ziceau ca au shi cu maneca scurta, asa ca doamne ajuta sa-i fie ok. lavaliera merge la ea...

StOrM
10.04.2007, 20:33:08
Al meu a primit sambata de ziutza lui Black XS de la Paco Rabbane..initial cand l-am mirosit, nu mi-a placut..dar pe urma...=P~..asa fain mirosea..si tine ff mult. Mai foloseste si hugo boss, dar nu am gasit sa-i iau acuma...

Miru
10.04.2007, 21:13:29
costume de mire dragute au in mall la distinct fashion. am fost azi si mi-au placut. mai ramane sa-l duc pe mire sa-si dea cu opinia...va fi partea mai dificil de realizat...Storm tu esti in Germania sau am inteles gresit?daca da te rog spune-mi ce preturi au costumele de mire acolo?

StOrM
10.04.2007, 21:19:41
costume de mire dragute au in mall la distinct fashion. am fost azi si mi-au placut. mai ramane sa-l duc pe mire sa-si dea cu opinia...va fi partea mai dificil de realizat...Storm tu esti in Germania sau am inteles gresit?daca da te rog spune-mi ce preturi au costumele de mire acolo?

EU? noo.. nu stiu de unde ai inteles:D...eu sunt in Timisoara;-)

Kaela
11.04.2007, 09:38:12
bineinteles, dupa cum shi banuiam, camasha neagra a lu al meu e amestec, 65% numai bumbac. ash vrea sa ma duc inapoi sa-i dau la aia cu ea in freza, dar poate ramane shi asta asa, de schimb. daca primeam shi bon fiscal, poate ca aveam tupeu sa fac shi o plangere la OPC, dar asa... la cat timp am eu umblat shi de facut reclamatzii, mai bine imi consum energia pe altceva mai constructiv.

c_s
18.04.2007, 19:18:43
al meu si-a luat si costumul ( DistinctFashion) si pantofii si o camasa(mai avem nevoie de una de schimb) si mai lipseste setul brau+papion - pt asta trebuie din nou sa multumesc amabilelor :-& de la A&N care mi-au promis ca ma suna acum 1 luna sa-mi spuna daca pot sa-mi aduca ceva anume - nu mare lucru,ci setul pe bordo.......si pana azi cand am avut eu vreme sa intru sa intreb nu s-au sinchisit sa-mi dea de veste ca nu se poate.....asa ca cred ca le vom lua pe cele de la DistinctFashion chiar daca difera putin de cele pe care le vroia el.........