PDA

Versiunea completa : Medici Ginecologi In Timisoara

Pagini : 1 [2]

flori_cs
31.05.2011, 14:02:18
Buna tuturor.
cori_ramo, imi pare foarte rau pentru ceea ce ti s-a intamplat si te inteleg perfect ptr. ca si eu am pierdut in febr.2009 o sarcina la 23 sapt.(era fixata deasupra cervixului si de la 3 luni au inceput contractiile si sangerarile) si am ramas cu regretul ca nu am cerut si alte pareri, am crezut in dr. care m-a urmarit (dr. Crisan) si nu stiu daca se putea face ceva sa-mi salveze baietelul care la ecografiile facute parea sa fie sanatos. Eu aveam deja o fetita pentru care trebuia sa fiu tare si sa merg mai departe. Problema este ca am mai avut 2 sarcini oprite in evolutie la 4 respectiv 6 sapt. ultima acum 3 luni si nu stiu la ce dr. sa merg. O prietena mi l-a recomandat calduros pe dr. Bacila care a ajutat-o sa duca sarcina la sfarsit cu succes.
Te rog, spune-mi ce ai mai facut?
Ai facut analizele genetice ptr. ca si eu ma gandesc sa le fac, poate ceva nu este in regula. Daca le-ai facut spune-mi si mie unde. Eu sunt din Caransebes si orice informatie m-au ajuta.

pupici

cori_ramo
15.06.2011, 12:29:37
Buna tuturor.
cori_ramo, imi pare foarte rau pentru ceea ce ti s-a intamplat si te inteleg perfect ptr. ca si eu am pierdut in febr.2009 o sarcina la 23 sapt.(era fixata deasupra cervixului si de la 3 luni au inceput contractiile si sangerarile) si am ramas cu regretul ca nu am cerut si alte pareri, am crezut in dr. care m-a urmarit (dr. Crisan) si nu stiu daca se putea face ceva sa-mi salveze baietelul care la ecografiile facute parea sa fie sanatos. Eu aveam deja o fetita pentru care trebuia sa fiu tare si sa merg mai departe. Problema este ca am mai avut 2 sarcini oprite in evolutie la 4 respectiv 6 sapt. ultima acum 3 luni si nu stiu la ce dr. sa merg. O prietena mi l-a recomandat calduros pe dr. Bacila care a ajutat-o sa duca sarcina la sfarsit cu succes.
Te rog, spune-mi ce ai mai facut?
Ai facut analizele genetice ptr. ca si eu ma gandesc sa le fac, poate ceva nu este in regula. Daca le-ai facut spune-mi si mie unde. Eu sunt din Caransebes si orice informatie m-au ajuta.

pupici

Imi pare rau sa aud ca si un dr. precum Crisan vede la ecografii ca totul ar fi perfect cand de fapt nu este asa. Eu, acum sunt la a doua sarcina, avem 10 saptamani, relativ suntem bine, spun relativ pentru ca m-a prins o raceala la 9 saptamani care m-a cam speriat pentru ca am facut temperatura, nu mare este adevarat 37,5 dar, mi s-a spus ca pana la 12 saptamani de sarcina nu este voie sa fac temperatura, este riscant pentru copil. Astept sa vedem cum va merge treaba cu masuratorile la 12 sapt., dublu testul, triplul testul si ce mai trebuie. Eu, acum sunt pe mainile dr. Bacila si sper sa fi facut o alegere buna, deocamdata nu am ce sa i reprosez, este in regula pana acum. Dansul inainte de sarcina mi-a recomandat ca eu si sotul meu sa facem niste analize genetice si mi-a fost recomandata dr. Gug Cristina la care nu am mai apelat din diverse motive si as vrea sa cred ca nu avem noi ceva avnd in vedere cum a decurs prima sarcina si ce probleme am avut la 5 spatamani din cauza unei viroze urate. Am mari emotii si sper din suflet ca aceasta sarcina sa decurga ca la carte si copilul sa imi fie sanatos. Deocamdata ne luptam cu greturile, varsaturile si mirosurile care ne deranjeaza.

Princes
25.06.2011, 02:26:17
fetele,am o intrebare:cat costa o consulatie la Dr.Bacila?

orhi_dee
27.06.2011, 10:56:09
fetele,am o intrebare:cat costa o consulatie la Dr.Bacila?
Depinde unde mergi, eu merg la Clinics, pe strada Paciura, unde pentru eco+consultatie pretul este 180 lei, dar vezi ca ei au si site, acolo sunt si preturile.
O consultatie simpla cred ca este 100 lei.
Dar luna iulie este in concediu dl doctor, de-abia pe 2 august e prima zi de consultatii.
PS : La Clinics, iti poti face un card si ai reducere 20% la serviciile din clinica, iar cardul nu te costa nimic; gasesti informatii la ei pe site.

Princes
27.06.2011, 17:05:40
Depinde unde mergi, eu merg la Clinics, pe strada Paciura, unde pentru eco+consultatie pretul este 180 lei, dar vezi ca ei au si site, acolo sunt si preturile.
O consultatie simpla cred ca este 100 lei.
Dar luna iulie este in concediu dl doctor, de-abia pe 2 august e prima zi de consultatii.
PS : La Clinics, iti poti face un card si ai reducere 20% la serviciile din clinica, iar cardul nu te costa nimic; gasesti informatii la ei pe site.
multumesc frumos pentru sfat>:D<
acolo fac control medical anual(trimisa de firma)dar eram curioasa cat costa la el;;)

orhi_dee
27.06.2011, 19:30:58
multumesc frumos pentru sfat>:D<
acolo fac control medical anual(trimisa de firma)dar eram curioasa cat costa la el;;)

Daca firma ta are contract cu ei, ai mai mare reducerea cred :) trebuie intrebat

Princes
01.07.2011, 15:35:29
Daca firma ta are contract cu ei, ai mai mare reducerea cred :) trebuie intrebat
are contract dar fara ginecologie:-<

flori_cs
02.07.2011, 20:49:22
cori, ma bucur nespus de mult pentru tine. Iti doresc din tot sufletul sa ai o sarcina usoara si frumoasa, asa cum am avut-o eu cu fetita mea, sa te poti bucura de minunea care iti creste in burtica.

Am ales sa merg la dr. Grigoras si sper si eu sa fie o alegere buna. Mi-a dat sa fac niste analize ptr. trombofilie si am aflat ca am la gena MTHFR mutatia A1298C- genotip homozigot si deficit de proteina S. Nu stiu prea multe despre aceasta mutatie, nici daca mai trebuie sa fac alte analize si inca nu am raspunsul dr-lui (i-am trimis un mail cu rezultatul analizelor), dar ma bucur ca am gasit cauza pierderii sarcinilor. Am sris si fetelor de la trombofilie si sper sa aflu mai multe informatii.

Recomand tuturor celor care au, din pacate, sarcini pierdute sa faca analizele pentru trombofilie si sa afle daca ceva nu este in regula inainte sa se mai intample o nenorocire. Justificari de genul: a fost o malformatie cromozomiala, se mai intampla, dar esti tanara si poti incerca din nou, mi se par aberante. In realitate pot exista aceste probleme de coagulare a sangelui care duc la oprirea din evolutie a sarcinii sau la moartea intrauterina a fatului.

Va pup si sa auzim numai de bine!

cori_ramo
05.07.2011, 20:00:47
cori, ma bucur nespus de mult pentru tine. Iti doresc din tot sufletul sa ai o sarcina usoara si frumoasa, asa cum am avut-o eu cu fetita mea, sa te poti bucura de minunea care iti creste in burtica.

Am ales sa merg la dr. Grigoras si sper si eu sa fie o alegere buna. Mi-a dat sa fac niste analize ptr. trombofilie si am aflat ca am la gena MTHFR mutatia A1298C- genotip homozigot si deficit de proteina S. Nu stiu prea multe despre aceasta mutatie, nici daca mai trebuie sa fac alte analize si inca nu am raspunsul dr-lui (i-am trimis un mail cu rezultatul analizelor), dar ma bucur ca am gasit cauza pierderii sarcinilor. Am sris si fetelor de la trombofilie si sper sa aflu mai multe informatii.

Recomand tuturor celor care au, din pacate, sarcini pierdute sa faca analizele pentru trombofilie si sa afle daca ceva nu este in regula inainte sa se mai intample o nenorocire. Justificari de genul: a fost o malformatie cromozomiala, se mai intampla, dar esti tanara si poti incerca din nou, mi se par aberante. In realitate pot exista aceste probleme de coagulare a sangelui care duc la oprirea din evolutie a sarcinii sau la moartea intrauterina a fatului.

Va pup si sa auzim numai de bine!

Hmmm... astept sa imi spui ce zice medicul de rezultatul analizei. Sincer, nu stiu despre aceste analize.

Princes
08.08.2011, 11:42:29
am sunat azi la Clinics ai la dr Bacila e 230 lei consultatie,eco si papanicolau=((:-"cam scump pt mine#-o

auramed
08.08.2011, 11:47:06
am sunat azi la Clinics ai la dr Bacila e 230 lei consultatie,eco si papanicolau=((:-"cam scump pt mine#-o
vezi ca mai sunt medici care au cabinet privat depinde de unde vrei sa fie,al meu e la bega dar nu are cabinet privat merg la consultatii in spital si ii dau cat cred eu,cel mai mult la un medic conteaza sa ai incredere in el nu numele lui,asa ca incearca si la de astia mai necunoscuti

Princes
08.08.2011, 11:48:52
vezi ca mai sunt medici care au cabinet privat depinde de unde vrei sa fie,al meu e la bega dar nu are cabinet privat merg la consultatii in spital si ii dau cat cred eu,cel mai mult la un medic conteaza sa ai incredere in el nu numele lui,asa ca incearca si la de astia mai necunoscuti
pai nu stiu unde as putea merge,as vrea sa fie cat mai aproape de mine(com.Giroc)dar nu cunosc niciunul:-"

newcomer
08.08.2011, 11:56:42
Vai de mine, chiar ca e scump!
Uite ca nu stiu sa-ti zic vreun cabinet privat mai aproape de tine (in afara de iuhasz si hengelman pe care nu le as recomanda), insa daca-mi amintesc, iti zic.
Eventual ai putea sa vezi la clinica profilaxis (pe bd. 1 decembrie) ce medici si ce preturi sunt; e totusi in partea orasului mai dinspre tine, adica nu e calea aradului, sa zic...

Princes
08.08.2011, 11:58:42
Vai de mine, chiar ca e scump!
Uite ca nu stiu sa-ti zic vreun cabinet privat mai aproape de tine (in afara de iuhasz si hengelman pe care nu le as recomanda), insa daca-mi amintesc, iti zic.
Eventual ai putea sa vezi la clinica profilaxis (pe bd. 1 decembrie) ce medici si ce preturi sunt; e totusi in partea orasului mai dinspre tine, adica nu e calea aradului, sa zic...
nici eu nu mai vreau la Iuhas iar dincolo nu am fost;
mai sap si vad unde merg;-)
multumesc oricum;-)

carin1974
16.08.2011, 11:39:57
pai nu stiu unde as putea merge,as vrea sa fie cat mai aproape de mine(com.Giroc)dar nu cunosc niciunul:-"
Dorneanu are cabinet in Balcescu.

aannddrreeaa
17.08.2011, 14:05:51
eu il recomand pe Bran, are cabinetul in spate la politie, unde se fac buletinele. nu are preturi exagerate, eu anul trecut am fost cu trimitere de la medicul de familie si am mai platit pe langa parca 60 de lei pt papanicolau, eco si lama.

ariana20
17.09.2011, 18:44:21
La dr Bernad Elena a mai fost cineva recent? Care mai sunt preturile la ea?

mony_b
30.11.2011, 01:28:50
buna! am cautat si eu pe net un ginceolog bun in timisoara si am dat de acest forum. poate puteti sa ma indrumati si pe mine. eu nu am mai fost niciodata la un control, si nu as vrea k prima mea experienta s fie una nasoala. cred ca am ceva probleme(nu-s gravida) si vreau sa ma duc la cineva care sa-mi explice cu calm, si sa aiba grija si rabdare cu mine, eu nici nu ma pricep cu termenii, si na sa ma ia de la zero sa zic asa. am citit de dr. bacila, dar mi-e cam rusine sa ma duc la un barbat, ceva pareri bune despre un ginecolog femeie? va rog sa ma ajutati.:( multumesc!

micutza16
07.12.2011, 20:04:23
Buna...am si eu o intrebare, sunt minora..sunt la primul control ginecologic...imi poate recomanda cineva un medic bun pentru asta? atat profesional cat si moral..?...(tin sa mentionez ca parintii mei nu stiu ca am scapat de virginitate...si m-ar interesa si pretul...)..Multumesc

orhi_dee
07.12.2011, 20:07:56
Ca tot ziceati de medic ginecolog-femeie....
Cat am stat internata in maternitate, am "observat-o" pe dna doctor Ciupa. A fost deosebit de atenta cu pacienta ei (nu a primit nimic dupa operatie), venea sa o vada si de trei ori pe zi, iar seara o suna sa vada cum se simte.
Am ramas placut impresionata de aceasta doamna....

ariana20
16.12.2011, 12:30:40
Cat am stat internata in maternitate, am "observat-o" pe dna doctor Ciupa. A fost deosebit de atenta cu pacienta ei (nu a primit nimic dupa operatie), venea sa o vada si de trei ori pe zi, iar seara o suna sa vada cum se simte.

La ce spital ai nascut?

orhi_dee
03.01.2012, 16:12:41
La ce spital ai nascut?
La Odobescu

lili1308
09.01.2012, 12:32:47
Buna fetele, sunt si eu o graviduta in a 8-a sapt de sarcina. Am mers la dr Ovidiu Furdean, stiti ceva despre el , a mai nascut cineva la el??

mona34
30.01.2012, 09:10:19
Buna fetele, sunt si eu o graviduta in a 8-a sapt de sarcina. Am mers la dr Ovidiu Furdean, stiti ceva despre el , a mai nascut cineva la el??

Ca si medic este incadrat in categoria medicilor buni (nu foarte buni ci doar buni), ca si om eu personal am avut o experienta neplacuta cu el in sensul ca m-a tratat ca pe o fata de pe centura. E adevarat ca s-a intamplat cu vreo 15 ani in urma dar de atunci nu il mai recomand la nimeni. Dar parerile sunt impartite asa ca ...

Miorush
28.02.2012, 15:57:50
Eu de cand am venit in Timisoara , d-na dr. Ionescu Carmen (are cab. particular pe Cetatii, si vinerea dimineata mai poate fi gasita si la clinica dr. Citu) e singurul ginecolog la care merg. Eu personal sunt foarte multumita de cum sunt tratata la dansa. Nu stiu insa pe nimeni care a nascut cu dansa ca sa schimb pareri.
A auzit vreuna dintre voi de dansa, sau ati nascut cu ea?

Mufar
07.06.2012, 16:40:27
Subscriu, e supe d-na dr. Ciupa, eu si inca vreo 3 prietene mergem la ea, una din fete a si nascut cu ea. E grozava.

camyBFC
27.08.2012, 20:11:07
Va rog ajutati-ma cu pareri despre doamna doctor Iordache Olivera, e ok ca si medic sa supravegheze o sarcina, a nascut vre-o miresica cu ea?

claudia.heart
01.10.2012, 17:17:24
eu am nascut cu Hrubaru, la Athena, de el am fost foarte multumita, de la clinica cred ca aveam eu asteptari prea mari..

larisa2012
11.10.2012, 15:30:18
Fetelor,

Nu sunt insarcinata insa am fost la un control de rutina la dna. DR. HENGELMAN CLORELA de pe Martirilor. Am fost tratata foarta urat, avea o fata asa plictisita si sictirita de tot. Noroc cu o asistenta care era foarte draguta si iti explica fiecare procedeu. Am ramas profund dezamagita, mai ales ca am de luat si un tratament.

Nu stiu la cine sa merg dupa ce imi finalizez tratamentul. Am auzit de dna. Iuhas, insa pararile sunt impartite. Recunosc ca as vrea sa merg la un medic femei cu preturi normale.

Multumesc frumos.

miha24
11.10.2012, 19:57:42
Fetelor,

Nu sunt insarcinata insa am fost la un control de rutina la dna. DR. HENGELMAN CLORELA de pe Martirilor. Am fost tratata foarta urat, avea o fata asa plictisita si sictirita de tot. Noroc cu o asistenta care era foarte draguta si iti explica fiecare procedeu. Am ramas profund dezamagita, mai ales ca am de luat si un tratament.

Nu stiu la cine sa merg dupa ce imi finalizez tratamentul. Am auzit de dna. Iuhas, insa pararile sunt impartite. Recunosc ca as vrea sa merg la un medic femei cu preturi normale.

Multumesc frumos.
Si eu am fost la Hengelman in vara. Si nici mie nu mi a placut de ea. Stiu pe cineva care merge la Iuhas si e multumita dar nu stiu de ce as avea mai multa incredere in barbati. Plus ca as vrea sa ajung sa am un ginecolog la care sa merg periodic si cu care sa ma obisnuiesc. Am fost mai demult la Hrubaru si nu era asa plictisit ca asta dar nu pot sa zic ca mi-a placut f tare nici de el.

larisa2012
12.10.2012, 08:12:05
Si eu am fost la Hengelman in vara. Si nici mie nu mi a placut de ea. Stiu pe cineva care merge la Iuhas si e multumita dar nu stiu de ce as avea mai multa incredere in barbati. Plus ca as vrea sa ajung sa am un ginecolog la care sa merg periodic si cu care sa ma obisnuiesc. Am fost mai demult la Hrubaru si nu era asa plictisit ca asta dar nu pot sa zic ca mi-a placut f tare nici de el.

Da, asa vreau si eu sa merg la un ginecolog la care sa merg periodic si sa fie ok. :-<

Poate o sa merg la dna. Iuhas sa vad cum e...Daca nu, o sa mai cercetez piata. Oricum iti spun cum e. Stiu ca barbatii sunt mai ok, insa eu nu ma simt confortabil.

Sia80
12.10.2012, 14:48:19
Incearca la doamna dr Carmen Danciulescu, medic ginecolog la Athena, costa 10 euro consultatia cu bilet de trimitere de la medicul de familie. E foarte draguta doamna doctor.
Si tot la Athena pana in decembrie se face testul Papanicolau gratuit, dar doar la cativa medici, stai ca iti scriu exact mesajul de pe facebook:

In cadrul Athena Hospital se desfasoara Subprogramul National de Screening pentru depistarea precoce activa a cancerului de col uterin.
Programul se adreseaza tuturor femeilor cu varste cuprinse intre 25-64 ani.
Testul Babes Papanicolau se realizeaza GRATUIT , de catre urmatorii medici:
Dr. Voicu Simedrea
Dr. Nedal Chahem
Dr. Ionel Cioata
Dr. Miriam Daisa
Dr. Carmen Danciulescu

larisa2012
12.10.2012, 15:07:28
Incearca la doamna dr Carmen Danciulescu, medic ginecolog la Athena, costa 10 euro consultatia cu bilet de trimitere de la medicul de familie. E foarte draguta doamna doctor.
Si tot la Athena pana in decembrie se face testul Papanicolau gratuit, dar doar la cativa medici, stai ca iti scriu exact mesajul de pe facebook:

In cadrul Athena Hospital se desfasoara Subprogramul National de Screening pentru depistarea precoce activa a cancerului de col uterin.
Programul se adreseaza tuturor femeilor cu varste cuprinse intre 25-64 ani.
Testul Babes Papanicolau se realizeaza GRATUIT , de catre urmatorii medici:
Dr. Voicu Simedrea
Dr. Nedal Chahem
Dr. Ionel Cioata
Dr. Miriam Daisa
Dr. Carmen Danciulescu

Multumesc frumos de recomandare!:* Am vazut si eu mesajul de la ei pe facebook, insa vinerea trecuta mi-am facut testul pt ca era cazul iar eu nu m-as fi incadrat in program pt nu am inca 25 de ani;;).

O zi frumoasa sa ai si multumesc inca o data:*

mirikeus
26.11.2012, 09:30:51
Fetele am si eu o intrebare, poate ma puteti ajuta. Sunt insarcinata, al doilea trimestru si tare mult mi-as dori sa nasc natural, poate chiar in apa:-p. Mi-as dori mult un doctor cu experienta (deoarece am avut in familie o situatie f nefericita si poate fi ereditar) dar care sa aiba si rabdare si daca se poate, sa ma lase sa nasc natural. Am mers de cateva ori pana acum la Dr Grigoras, ar trebui sa nasc cam de Pasti 2013 dar nu stiu daca dumnealui nu va dori sa-mi faca cezariana ca sa mearga mai repede.

Stiti cumva persoane care au nascut natural cu Grigoras? Cum s-a purtat?
Sau imi puteti recomanda doctori buni, cu experienta si care sa fie PRO nastere naturala?

Multumesc frumos!

Lioana87
20.12.2012, 01:19:33
Da, asa vreau si eu sa merg la un ginecolog la care sa merg periodic si sa fie ok. :-<

Poate o sa merg la dna. Iuhas sa vad cum e...Daca nu, o sa mai cercetez piata. Oricum iti spun cum e. Stiu ca barbatii sunt mai ok, insa eu nu ma simt confortabil.

eu merg la dorneanu florin, e super ok ca om si ca doctor il recomand cu toata inima. e singurul dr la care imi face placere sa merg si e foarte implicat in ceea ce face. si un mare plus e ca nu stai cu orele sa intri in cabinet si daca il suni pe el personal te primeste si fara programare. eu niciodata nu am facut programare la cabinet, il sunam inainte cu 1 zi si ii spuneam ca vreau sa merg si el imi spunea ora sau ma suna urmatoarea zi dimineata si imi spunea la ora x sunt la cabinet sa treci pe la mine.

Princes
22.01.2013, 12:10:45
eu merg la dorneanu florin, e super ok ca om si ca doctor il recomand cu toata inima. e singurul dr la care imi face placere sa merg si e foarte implicat in ceea ce face. si un mare plus e ca nu stai cu orele sa intri in cabinet si daca il suni pe el personal te primeste si fara programare. eu niciodata nu am facut programare la cabinet, il sunam inainte cu 1 zi si ii spuneam ca vreau sa merg si el imi spunea ora sau ma suna urmatoarea zi dimineata si imi spunea la ora x sunt la cabinet sa treci pe la mine.
Cat costa un control de rutina la el?
Eco + lama?

Lioana87
09.02.2013, 22:17:49
Cat costa un control de rutina la el?
Eco + lama?

ti-am raspuns pe FB :D

CarlaRoxana
10.02.2013, 10:25:01
Despre Adriana Iuhas ce parere aveti? eu merg de ceva timp la ea , insa mereu imi spune acelasi lucru , cu toate ca , cunosc o fata care a umblat la multi medici din Tm ,nu putea sa ramana insarcinata, in cele din urma a ajuns la Iuhas si cu tratamentul dat de ea are acum 3 luni de sarcina :x...la medic barabt nu am fost ca mooor de rusine :"> dar mama mea merge la Grigoras de multi ani si tot respectul pt el ca medic, e genial...

Lioana87
15.02.2013, 22:39:54
Despre Adriana Iuhas ce parere aveti? eu merg de ceva timp la ea , insa mereu imi spune acelasi lucru , cu toate ca , cunosc o fata care a umblat la multi medici din Tm ,nu putea sa ramana insarcinata, in cele din urma a ajuns la Iuhas si cu tratamentul dat de ea are acum 3 luni de sarcina :x...la medic barabt nu am fost ca mooor de rusine :"> dar mama mea merge la Grigoras de multi ani si tot respectul pt el ca medic, e genial...

eu nu am auzit multe lucruri bune despre ea si nici nu am fost sa vad daca e buna sau nu, asa ca ma dau doar cu parerea, faptul ca prietena ta a ramas insarcinata dupa ce a fost la iuhas cred ca e doar o coincidenta. mie mi se par mai buni dr barbati decat femeile.

Princes
25.02.2013, 08:20:24
Eu merg la ea de multi ani,nasa mea a nascut cu ea acum 4 ani si a fost foarte ok;sefa mea merge de 11 ani la ea si e multumita si lista poate continua;despre fiecare medic am auzit si ceva negatic asa ca..............

Princes
25.02.2013, 08:22:23
o verisoara de-a noastra a fost la el pentru a-i confirma sarcina si i-a dat antibiotic ca el a crezut ca are o infectie;dar facand testul a vazut ca e insarcinata si s-a dus la alt medic;asa ca nimeni nu-i perfect!(din pacate)

Lioana87
27.02.2013, 13:39:03
o verisoara de-a noastra a fost la el pentru a-i confirma sarcina si i-a dat antibiotic ca el a crezut ca are o infectie;dar facand testul a vazut ca e insarcinata si s-a dus la alt medic;asa ca nimeni nu-i perfect!(din pacate)

fiecare cum crede pt mine e cel mai minunat si bun dr din lume

Princes
13.03.2013, 06:41:08
fiecare cum crede pt mine e cel mai minunat si bun dr din lume
Normal,fiecare cum considera si simte..............

miha24
13.03.2013, 06:54:54
Mi-am facut programare la dr Bacila. Vineri intru si va spun cum mi s-a parut!

dayanaD
14.03.2013, 14:43:38

eu merg la el de cativa ani si nu am ce sa ii reprosez...mi se pare cel mai bun om-doctor

larisa2012
02.04.2013, 10:08:06

Miha, cum a fost?