PDA

Versiunea completa : Hotel Elysee

princess_d
03.03.2009, 10:49:43
Noi facem nunta la Hotel Elysee, in Sacalaz. Atat cununia religioasa cat si masa, in aer liber. Am fost in multe locuri, dar acolo ne-a placut cel mai mult. Si din cate stiu, inca sunt multe locuri libere.

http://www.hotelelysee.ro/

unicat
03.03.2009, 14:59:30
Ce capacitate are restaurantul si cat costa un meniu?
Este frumos.

ando26
04.03.2009, 09:17:19
Am intrebat eu la targ si mi-au zis ca doar inchiriatul costa 5000 euro + meniuri.....cam scump zic eu.

unicat
04.03.2009, 11:02:24
wow,chiar scump....intradevar arata foarte frumos,dar tinand cont ca e si ceva de mers pana acolo si cam scump....

dalayla
20.03.2009, 09:58:49
Am intrebat eu la targ si mi-au zis ca doar inchiriatul costa 5000 euro + meniuri.....cam scump zic eu.
scump intr-adevar dar asa e la 5 stele;))

nadrah
20.03.2009, 11:12:33
elisee e hotel nu???????????normal ar fi ca doar pretul meniului nu si sala dar ma rog ...................:|:|ma lasa fara cuvinte

dalayla
20.03.2009, 14:14:20
elisee e hotel nu???????????normal ar fi ca doar pretul meniului nu si sala dar ma rog ...................:|:|ma lasa fara cuvinte
depinde de ce hotel..de ce sali etc sunt foarte multe locatii in timisoara care percep si chirie pe sala in afara de pretul meniului:-"

princess_d
05.04.2009, 12:52:18
Eu am inchiriat gradina. Da, e scump, dar poate reusiti sa faceti rost de o reducere. :D Eu imi fac nunta duminica, si in post. (nu sunt ortodoxa)
Si daca ploua, inauntru locul e la fel de frumos.
Vor face si gratare in curte, in timpul nuntii, au un loc special, inchis.
Si copiii au camaruta lor, pe care o vom aranja pentru ei.
Vreo 600 persoane incap in gradina. Nu iti impune un anumit numar, cati vrei tu.
Si meniul il faci cum vrei.. Depinde de tine cat va costa. Al nostru costa in jur de 160 lei.
Si.. e hotel de 5 stele, e de asteptat sa fie mai scump.
Dar e superba gradina. Are piscina, si in jur vor fi puse mesele albe, rotunde.
Cununia religioasa se poate face tot acolo. E un loc special unde pot sta mirii si preotul.

dalayla
15.04.2009, 14:07:20
Eu am inchiriat gradina. Da, e scump, dar poate reusiti sa faceti rost de o reducere. :D Eu imi fac nunta duminica, si in post. (nu sunt ortodoxa)
Si daca ploua, inauntru locul e la fel de frumos.
Vor face si gratare in curte, in timpul nuntii, au un loc special, inchis.
Si copiii au camaruta lor, pe care o vom aranja pentru ei.
Vreo 600 persoane incap in gradina. Nu iti impune un anumit numar, cati vrei tu.
Si meniul il faci cum vrei.. Depinde de tine cat va costa. Al nostru costa in jur de 160 lei.
Si.. e hotel de 5 stele, e de asteptat sa fie mai scump.
Dar e superba gradina. Are piscina, si in jur vor fi puse mesele albe, rotunde.
Cununia religioasa se poate face tot acolo. E un loc special unde pot sta mirii si preotul.
niste prieteni de ai mei care au o agentie de nunti au organizat weekeendul trecut o nunta la elysee...am vazut si eu pozele si pot sa-ti spun ca a iesit extrem de bine si de frumos!>:D<
e o locatie deosebita!

princess_d
17.04.2009, 11:29:17
niste prieteni de ai mei care au o agentie de nunti au organizat weekeendul trecut o nunta la elysee...am vazut si eu pozele si pot sa-ti spun ca a iesit extrem de bine si de frumos!>:D<
e o locatie deosebita!

si niste prieteni buni de-ai mei :D
Dare to Dream? (si fratele meu lucreaza pe-acolo)
Am vazut poze, da, a fost tare frumos. Sunt curioasa cum arata o nunta afara..

to_ceritos
25.08.2010, 02:02:18
Saluti!

As vrea sa stiu si eu cat te-a costat nunta la hotelul Elysee?

mersi! ;;)

to_ceritos
25.08.2010, 02:09:48
e o locatie deosebita!

cat a costat toata nunta???