PDA

Versiunea completa : pantofiori miresica

lleicam821
10.03.2009, 12:10:06
fetelor....inca un subiect nou de discutie...pantofii, voi de unde va luati? ce ati vazut prin oras? ca eu m-am tot uitat si nu am gasit mai nimic. daca stiti vreun magazin unde as putea gasi modele faine....chiar daca nu e din mures...mie imi trebuie crem...cu toc mediu...dar comozi, sau daca stiti vreo miresica care i-ar vinde....;-)

cicika
10.03.2009, 12:45:53
fetelor....inca un subiect nou de discutie...pantofii, voi de unde va luati? ce ati vazut prin oras? ca eu m-am tot uitat si nu am gasit mai nimic. daca stiti vreun magazin unde as putea gasi modele faine....chiar daca nu e din mures...mie imi trebuie crem...cu toc mediu...dar comozi, sau daca stiti vreo miresica care i-ar vinde....;-)
eu i-am cumparat de la magazinul de langa casa casatoriilor.....cred ca excelsior se numeste..cred:-p

Stelista
10.03.2009, 16:14:09
Urci strada aia, Bolyai, unde-i Hotelul Concordia si la stanga este un magazin cu pantofi, cizme, botine, etc; aproape pe akolo unde-i si magazinul de jucarii Gulliver Toys. Io am intrat akolo, dar pentru mine tocurile is prea mari. :| :| Uitati-va si pe akolo, sunt foarte faine, preturile nu prea is scumpe. Sper, k v-am ajutat cu ceva. >:D< >:D< >:D<

Stelista
10.03.2009, 16:24:58
Am pus ceva poze cu pantofi. Nici io n-am gasit ink. Io as vrea pantofi albi cu toc mic.

munequita
10.03.2009, 21:00:10
Am pus ceva poze cu pantofi. Nici io n-am gasit ink. Io as vrea pantofi albi cu toc mic.

fetelor incercati si la poseta..anul trecut aveau o gramada de pantofi de mireasa..

mucoasa
11.03.2009, 09:09:36
salut
o sa incerc si eu pe la magazinele care le-ati recomandat:* :* :*

Crystyna22
13.03.2009, 19:28:09
inca nici eu nu mi-am gasit pantofii.....cum sunt eu de mofturoasa,greu o sa-mi gasesc...

Stelista
14.03.2009, 11:58:53
inca nici eu nu mi-am gasit pantofii.....cum sunt eu de mofturoasa,greu o sa-mi gasesc...
Îți doresc să găsești și u pantofii pe care îți dorești. >:D< >:D< >:D<

solange
14.03.2009, 17:55:38
Hey fetelor!Eu am fost azi sa imi caut pantofi si am ramas socata.Nu am gasit nimic.Ce imi placeau mie, erau mult prea scumpi.Nu am de unde da 1 mil jum 2 pe o pereche de pantofi.Am vazut in promenada la magazinul amely, o pereche de pantofi super, dar nu imi erau buni.Erau numarul 36 si mie imi trebuie 35.Sunt asa suparata.La leonardo nu am gasit nimic, iar ce imi placeau nu erau buni.Incep sa cred ca nu o sa gasesc nimic!!!!!:((

Stelista
15.03.2009, 20:12:27
Hey fetelor!Eu am fost azi sa imi caut pantofi si am ramas socata.Nu am gasit nimic.Ce imi placeau mie, erau mult prea scumpi.Nu am de unde da 1 mil jum 2 pe o pereche de pantofi.Am vazut in promenada la magazinul amely, o pereche de pantofi super, dar nu imi erau buni.Erau numarul 36 si mie imi trebuie 35.Sunt asa suparata.La leonardo nu am gasit nimic, iar ce imi placeau nu erau buni.Incep sa cred ca nu o sa gasesc nimic!!!!!:((

Dap, la unele magazine, pantofii îs foarte scumpi. Nici io n-aș da 150-200 RON (akuși depinde de preț). Spor în continuare! >:D< >:D< >:D<

lleicam821
16.03.2009, 08:56:53
eu as da si mai mult sa stiu ca sunt exact cum imi doresc si sunt comozi....chestia e ca nu gasesc....:))

Broski
16.03.2009, 22:19:15
eu as da si mai mult sa stiu ca sunt exact cum imi doresc si sunt comozi....chestia e ca nu gasesc....:))
nici eu nu gasesc decat pe net!
la magazinul Stefana de pe Bolyai au zis ca audc marfa cat de curand..si in special pentru miresici:D

mucoasa
17.03.2009, 07:22:29
neatza fetelor:-<
am fost ieri toata dupa amiaza prin promenada si mall ca sa-mi caut pantofi si nu am gasit nimic care sa semene macar cu pantofi de miresica.:-s :-s :-s
in schimb, mi-am gasit in selgros ciorapi super faini culoarea avorio, exact ce-mi cautam;;) <:-P <:-P <:-P .
sunt foarte fericita si nici nu erau scumpi....la mondex e dublu ca pret.
va pup si spor la pregatiri:* :* :*

Farfalla
17.03.2009, 11:52:46
am fost ieri toata dupa amiaza prin promenada si mall ca sa-mi caut pantofi si nu am gasit nimic care sa semene macar cu pantofi de miresica.:-s :-s :-s
in schimb, mi-am gasit in selgros ciorapi super faini culoarea avorio, exact ce-mi cautam;;) <:-P <:-P <:-P .

Ce bine!!!!!!!!Lasa ca o sa gasesti pana la urma si pantofi!:*

Stelista
17.03.2009, 11:57:10

Nici io n-am găsit ink pantofi. Sper, k soacră mea găsește ceva frumos la București. [-o< [-o< [-o<

lleicam821
18.03.2009, 06:56:38
Fetelor, va dau o veste buna!!!
am fost ieri in oras si am vazut pantofi de miresici!!!
au ajuns la Benvenutti si la Stefana pe Bolyai!!! sunt deosebit de frumosi mie sicer toti mi-au placut, dar si ce scoruri au.....$-) $-) $-) cei mai ieftini cred la 240 ron!!!
Asa ca bafta la cumparaturi!!!

mucoasa
18.03.2009, 07:10:52
au ajuns la Benvenutti si la Stefana pe Bolyai!!! sunt deosebit de frumosi mie sicer toti mi-au placut, dar si ce scoruri au.....$-) $-) $-) cei mai ieftini cred la 240 ron!!!

salut,
am fost si eu ieri pe acolo...:D sunt foarte frumosi, dar sunt cam exagerati la pret....asta e...[-(

Farfalla
18.03.2009, 07:11:28

Si ti-ai luat?:*

mucoasa
18.03.2009, 07:19:07

nu inca...am zis sa mai caut si in alte magazine poate gasesc mai ieftin:D
am fost ieri sa caut in centru queen mary si nu l-am gasit:-< poate m-am uitat aiurea
poti sa-mi explici?:* :* :*
trimite-mi pm

Farfalla
18.03.2009, 08:02:21
nu inca...am zis sa mai caut si in alte magazine poate gasesc mai ieftin:D
am fost ieri sa caut in centru queen mary si nu l-am gasit:-< poate m-am uitat aiurea
poti sa-mi explici?:* :* :*
trimite-mi pm

Draga mea in centru au biroul si pe Budai au floraria!Mai bine scriei daca nu un mail,apare adresa firmei pe site,si explicai la ce te-ai gandit!Si eu asa am facut si dupa m-a contactat ea si mi-a trimis o oferta.Oricum daca nu,o poti si suna si sa va hotarati unde va intalniti.Biroul e vizavi de biblioteca,langa Pettry este un gang si acolo inauntru.Intr-un bloc,parca interfonul de la ap 2.Dar oricum vb cu ea inainte sa fie acolo.Bafta si te pup!:*

mucoasa
18.03.2009, 08:17:28
Draga mea in centru au biroul si pe Budai au floraria!Mai bine scriei daca nu un mail,apare adresa firmei pe site,si explicai la ce te-ai gandit!Si eu asa am facut si dupa m-a contactat ea si mi-a trimis o oferta.Oricum daca nu,o poti si suna si sa va hotarati unde va intalniti.Biroul e vizavi de biblioteca,langa Pettry este un gang si acolo inauntru.Intr-un bloc,parca interfonul de la ap 2.Dar oricum vb cu ea inainte sa fie acolo.Bafta si te pup!:*

mersi....:*

lleicam821
18.03.2009, 11:11:58
inca nu am luat...astept sa vad ce mai apare....:">

Stelista
18.03.2009, 12:41:07
inca nu am luat...astept sa vad ce mai apare....:">

Nici io nu mi-am luat ink. Să vedem, dak apare ceva pantofi puțin mai ieftini. [-o< [-o< [-o<

mucoasa
19.03.2009, 09:08:49
Nici io nu mi-am luat ink. Să vedem, dak apare ceva pantofi puțin mai ieftini. [-o< [-o< [-o<

asta astept si eu.....dar nu stiu daca o sa gasim ceva mai ieftin:-<
tipul de la magazinul stefana zicea k nu o sa aduca mai ieftin....acolo o pereche e la 180 lei si nici macar nu este din piele....cele din piele sunt la 360 lei..:-<
mi se pare cam exagerat:-<

corryella
19.03.2009, 09:59:24
asta astept si eu.....dar nu stiu daca o sa gasim ceva mai ieftin:-<
tipul de la magazinul stefana zicea k nu o sa aduca mai ieftin....acolo o pereche e la 180 lei si nici macar nu este din piele....cele din piele sunt la 360 lei..:-<
mi se pare cam exagerat:-<
da asa e ...cei la 180 mi i-am luat si eram super incantata de ei si inca sunt...si deabea cand am ajuns aks am vazut k nu sunt din piele deloc=))
dupaia am stat si m-am gandit cat de scumpi poate sa fie si sunt imitatie desi sunt ff frumosi ...
asta e deja ii am sunt intr-un ton cu rochita si cu toate accesoriile..pt ziua cea mare merge ;))

mucoasa
19.03.2009, 10:26:59
da asa e ...cei la 180 mi i-am luat si eram super incantata de ei si inca sunt...si deabea cand am ajuns aks am vazut k nu sunt din piele deloc=))
dupaia am stat si m-am gandit cat de scumpi poate sa fie si sunt imitatie desi sunt ff frumosi ...
asta e deja ii am sunt intr-un ton cu rochita si cu toate accesoriile..pt ziua cea mare merge ;))
care model i-ai luat?
mie mi-a placut cei care erau decupati in fata, culoarea sampaniei, simpli si cu o fundita mica in fata:D
sa-i porti cu multa placere>:D< >:D< >:D<

Farfalla
19.03.2009, 11:18:13

Pantofii mei sunt din piele si am dat pe ei 200 lei parca.Sincer fetelor eu am ramas socata cat de ieftine erau la Focsani in comparatie cu Mures.#-o

mucoasa
19.03.2009, 11:21:41
Pantofii mei sunt din piele si am dat pe ei 200 lei parca.Sincer fetelor eu am ramas socata cat de ieftine erau la Focsani in comparatie cu Mures.#-o

te cred....dar e cam departe focsani de reghin[-(

Stelista
19.03.2009, 12:21:43
Fetelor, care n-aveti ink pantofi, oare unde o sa gasim?? :-< :( :( Sa nu fie pretul chiar asa de exagerat.

mucoasa
19.03.2009, 12:32:41
Fetelor, care n-aveti ink pantofi, oare unde o sa gasim?? :-< :( :( Sa nu fie pretul chiar asa de exagerat.
si eu sper sa gasim la un pret mai rezonabil...[-o<
dar cum am mai zis, tipul de la stefana zicea k e normal k pantofii de mireasa sa fie mai scumpi....:*

lleicam821
19.03.2009, 12:35:01
eu mai astept inca sa vad ce apar.....poate poate gasesc mai ieftin. sunt cu adevarat superbi cei de la stefana si de la benvenuti.....dar voi mai astepta.
felicitari celor care si-au luat.<:-P

corryella
19.03.2009, 12:41:18
care model i-ai luat?
mie mi-a placut cei care erau decupati in fata, culoarea sampaniei, simpli si cu o fundita mica in fata:D
sa-i porti cu multa placere>:D< >:D< >:D<
da asa sunt....si pe fundita in mijloc au ceva pietricele ...banuiesc k la acest model te referi ....sunt simpli si frumosi si tocul mediu..nu ff inalt
pt cei 1,75 m ai mei ajunge:D

mucoasa
19.03.2009, 12:45:59
eu mai astept inca sa vad ce apar.....poate poate gasesc mai ieftin. sunt cu adevarat superbi cei de la stefana si de la benvenuti.....dar voi mai astepta.
felicitari celor care si-au luat.<:-P
pe la benvenutti inca nu am fost sa vad...o sa tre si pe acolo azi;-)

mucoasa
19.03.2009, 12:47:02
da asa sunt....si pe fundita in mijloc au ceva pietricele ...banuiesc k la acest model te referi ....sunt simpli si frumosi si tocul mediu..nu ff inalt
pt cei 1,75 m ai mei ajunge:D

da da, exact la aceia ma refer..:D sunt superbi si foarte comozi
felicitari pt alegerea facuta>:D<

Stelista
19.03.2009, 13:49:12
si eu sper sa gasim la un pret mai rezonabil...[-o<
dar cum am mai zis, tipul de la stefana zicea k e normal k pantofii de mireasa sa fie mai scumpi....:*

E normal, dak ar fi ceva modele faine, originale, nu ceva falsificate. Stii cum is altii, pun ceva modele de pantofi falsi si un pret.......#-o #-o #-o

mucoasa
19.03.2009, 14:06:38
E normal, dak ar fi ceva modele faine, originale, nu ceva falsificate. Stii cum is altii, pun ceva modele de pantofi falsi si un pret.......#-o #-o #-o
mda...cam asa ceva..:(

Stelista
19.03.2009, 14:15:02
mda...cam asa ceva..:(

Din pacate.... :( :( :(

mucoasa
20.03.2009, 07:40:23
am fost la benvenutti, sunt foarte frumosi, dar eu nu i-as putea purta o zi intreaga deoarece sunt cu toc inalt:">
oricum mai caut...:D

Stelista
20.03.2009, 09:49:45
am fost la benvenutti, sunt foarte frumosi, dar eu nu i-as putea purta o zi intreaga deoarece sunt cu toc inalt:">
oricum mai caut...:D

Si io am probleme cu tocurile inalte....:( :( :(

Stelista
22.03.2009, 20:54:52
Fetelor, io mi-am gasit pantofii!!! \:D/ \:D/ \:D/ Sunt din piele, culoarea alba, marimea 37, toc cca 4 cm, foarte comozi si numai la 100 RON!!! \:D/ \:D/ \:D/ #:-S #:-S #:-SMa bucur, k se asorteaza cu orice (blugi, fuste, rochii,....).

lleicam821
23.03.2009, 10:05:47
Fetelor, io mi-am gasit pantofii!!! \:D/ \:D/ \:D/ Sunt din piele, culoarea alba, marimea 37, toc cca 4 cm, foarte comozi si numai la 100 RON!!! \:D/ \:D/ \:D/ #:-S #:-S #:-SMa bucur, k se asorteaza cu orice (blugi, fuste, rochii,....).
foarte draguti de unde i-ai luat???:-B

Stelista
23.03.2009, 10:10:37
foarte draguti de unde i-ai luat???:-B

Mersi! :* :* :* In Tudor, pe Pandurilor, magazinul Diana, scrie pe geam "incaltaminte din piele". Deci, toti pantofii sunt din piele si au toate marimile.

lleicam821
23.03.2009, 10:30:46
ms ...trebuie sa merg si pe acolo...

emy27
23.03.2009, 10:37:08

buna.eu sunt noua in club :-SS si am vazut pantofii tai:suuuper: sunt super asa as vrea si eu ceva cu tocul micut la cei 1,78 ai mei
mai aveau si alte modele?
:)>-

lleicam821
23.03.2009, 11:06:44
buna.eu sunt noua in club :-SS si am vazut pantofii tai:suuuper: sunt super asa as vrea si eu ceva cu tocul micut la cei 1,78 ai mei
bun venit in club si spor la miresit!!!!;;) ;;) ;;)

Farfalla
23.03.2009, 11:20:56

Draga mea,ce harnicutza ai fost!>:D< >:D< >:D< Felicitari,imi plac tare mult,si cum ai scris si tu o sa le folosesti si dupa cu siguranta!:x

Farfalla
23.03.2009, 11:22:01

Bine ai venit si spor la miresit si la pregatiri!:*

emy27
23.03.2009, 11:57:08
Bine ai venit si spor la miresit si la pregatiri!:*

salut>:D< . la Reghin nu ai gasit pantofi de mireasa?

Stelista
23.03.2009, 12:35:29
Draga mea,ce harnicutza ai fost!>:D< >:D< >:D< Felicitari,imi plac tare mult,si cum ai scris si tu o sa le folosesti si dupa cu siguranta!:x

Mersi mult!!! Pupici!!! >:D< >:D< >:D<

Stelista
23.03.2009, 12:36:54

Bine ai venit! >:D< >:D< >:D< Mai aveau si alte modele cu tocuri putin mai mari. Tot la 100 RON.

Stelista
23.03.2009, 12:37:35
ms ...trebuie sa merg si pe acolo...

Cu placere!!! Pupici!!! :* :* :*

mucoasa
23.03.2009, 12:44:26
sunt foarte frumosi!!!! si cred k si comozi
:* :* :*
felicitari!!!

cicika
23.03.2009, 12:54:52
sunt dragalasi!!!!
sa ii porti sanatoasa!!!!:* :*

Farfalla
23.03.2009, 12:56:59
salut>:D< . la Reghin nu ai gasit pantofi de mireasa?

Buna dragutzo!Eu mi-am luat sandalutzele de la o miresica si pantofii de la Focsani!Tu ti-ai luat ceva?:*

Stelista
23.03.2009, 12:57:16
sunt foarte frumosi!!!! si cred k si comozi
:* :* :*
felicitari!!!

Mersi mult!!! :* :* :* :* :*

Stelista
23.03.2009, 12:58:00
sunt dragalasi!!!!
sa ii porti sanatoasa!!!!:* :*

Mersi mult de tot!!! :* :* :* :* :*

emy27
23.03.2009, 17:39:28
Buna dragutzo!Eu mi-am luat sandalutzele de la o miresica si pantofii de la Focsani!Tu ti-ai luat ceva?:*

inca nimic pentru ca nu prea pot sa plec din oras din cauza serviciului dar de acum vreau sa merg si studiez terenul:-p

lleicam821
24.03.2009, 08:34:14
ieri am fost la magazinul de pe pandurilor Diana si la stefana si am incercat acolo o pereche de pantofi fff faini si se lauda tipul de acolo ca sunt si foarte comozi cica daca ii incerc sigur i iau....vezi de treaba....ma taiau marginile la prima incaltare , ce sa mai zic dupa o zi de stat in ei...si erau 180de ron cei mai ieftini dintre cei expusi.:-<

lleicam821
24.03.2009, 08:34:56
asa ca o sa merg si pana in cluj sa vad daca gasesc ceva ceva..\:D/

cicika
24.03.2009, 08:42:49
sunt sigura ca ai sa gasesti ceva frumos si comod;-)

lleicam821
24.03.2009, 08:43:40
crezi????=D> =D> =D>

Broski
24.03.2009, 11:48:54
ieri am fost toata ziua in cluj in cautare de ...de toate pentru nunta...
pantofi frumosi am vazut la Veronesse..superbi pantofii...iar preturile in jur de 250 de ron....sincer cand i-am vazut cat sunt de frumosi nu mi s-au parut scumpi..oricum ai sa gasesti si la preturi mai mici....cei de la veronesse erau si foarte comozi....

Stelista
24.03.2009, 13:15:36
ieri am fost la magazinul de pe pandurilor Diana si la stefana si am incercat acolo o pereche de pantofi fff faini si se lauda tipul de acolo ca sunt si foarte comozi cica daca ii incerc sigur i iau....vezi de treaba....ma taiau marginile la prima incaltare , ce sa mai zic dupa o zi de stat in ei...si erau 180de ron cei mai ieftini dintre cei expusi.:-<

Ai fost la Diana? Akolo nu ai incercat? Sau nu prea erau gusturile tale?

lleicam821
25.03.2009, 06:27:24
Ai fost la Diana? Akolo nu ai incercat? Sau nu prea erau gusturile tale?
am fost si la diana..par intradevar de calitate dar nu am gasit o culoare potrivita pt rochia mea....

Stelista
25.03.2009, 07:24:52
am fost si la diana..par intradevar de calitate dar nu am gasit o culoare potrivita pt rochia mea....

Aha, am înteles. Am crezut, k pantofii de akolo nu-s frumoși....:"> :"> :"> Io mă bucur k am cumpărat de akolo, îs foarte comozi, ieftini....:D :D :D

lleicam821
25.03.2009, 07:42:29
Aha, am înteles. Am crezut, k pantofii de akolo nu-s frumoși....:"> :"> :"> Io mă bucur k am cumpărat de akolo, îs foarte comozi, ieftini....:D :D :D
sunt foarte dragutei pantofiorii tai....:-p

Stelista
25.03.2009, 08:20:59
sunt foarte dragutei pantofiorii tai....:-p

:"> :"> :"> Mersi frumos!!! :* :* :*

mucoasa
25.03.2009, 13:22:12
trebuie sa merg si eu pe acolo.ai putea sa-mi explici mai exact pe unde e magazinul acesta?:* :*

Stelista
25.03.2009, 15:44:35
trebuie sa merg si eu pe acolo.ai putea sa-mi explici mai exact pe unde e magazinul acesta?:* :*

La Fortuna faci dreapta (dak te duci cu autobusul 20), adik pe Pandurilor. Scrie magazinul Diana, cam asa ceva, si pe geam scrie "incaltaminte din piele". Sper, sa gasesti magazinul, k nici io nu prea umblu in Tudor, ma ratacesc pe akolo. =))

corryella
26.03.2009, 07:10:55
Magazinul Diana il gasesti atat in tudor pe pandurilor pe partea cu MBO City dar mai incolo spre fortuna...si este si unu in Unirii cum cobori podul mures pe partea stanga unde gasesti aceeasi marfa k in tudor ....mai avea in dambu unu dar din cate stiu eu la inchis ...

Farfalla
26.03.2009, 09:08:41
Magazinul Diana il gasesti atat in tudor pe pandurilor pe partea cu MBO City dar mai incolo spre fortuna...si este si unu in Unirii cum cobori podul mures pe partea stanga unde gasesti aceeasi marfa k in tudor ....mai avea in dambu unu dar din cate stiu eu la inchis ...

Ce mai faci dragutzo?Cum stai cu pregatirile?>:D< >:D< >:D<

corryella
27.03.2009, 07:54:46
Ce mai faci dragutzo?Cum stai cu pregatirile?>:D< >:D< >:D<
na eu acum ma ocup de maruntisuri....ma tot stres cu tortul acesta il vreau din marzipan dar nu stiu unde sa merg exact k povesti aud din toate partile....vroiam sa merg la angela pt k si ea face dar multi mi-au sarit in cap k nuuuuu....8-|
incet incet ne pregatim pt marele eveniment....trebuie sa mergem sa ne comandam si invitatiile odata....
eu deja prea ma stresez de pe acuma si ma agita...:-p

Farfalla
27.03.2009, 09:07:53
na eu acum ma ocup de maruntisuri....ma tot stres cu tortul acesta il vreau din marzipan dar nu stiu unde sa merg exact k povesti aud din toate partile....vroiam sa merg la angela pt k si ea face dar multi mi-au sarit in cap k nuuuuu....8-|
incet incet ne pregatim pt marele eveniment....trebuie sa mergem sa ne comandam si invitatiile odata....

Si maruntisurile astea sunt importante!#-o Eu azi trimit textul pentru invitatii.Sunt curioasa cum o sa vina,abia astept sa-mi trimita proba sa vad!>:D<

cicika
27.03.2009, 11:08:11
eu am fost extrem de multumita de tort la fel si alte persoane care au fost la nunta si care au decis ca pt nunta lor sa comande de la angela...
invidia este mare....multi spun ca angela fura,lucru care nu este adevarat...eu eram deja in masina si a fugit seara dupa mine cu platourile de aperitive...inclusiv ciorba am primit-o acasa,,,,,asa ca .....eu nu ma iau dupa gura celor din oras....[-X

Stelista
27.03.2009, 11:23:22
Io ma bucur, k nu mai am treaba. Cocardele si costumul au venit ieri, azi primesc lumanarile si paharele, pantofi mi-am luat saptamana trecuta, invitatiile le-am facut deja in februarie, majoritatea le-am dat deja. Numai jartiera si ciorapi tre sa mai iau, dar is numai maruntisuri. #:-S #:-S #:-S Akusi nu mai trebe decat sa astept ziua cea mare! ;)) ;)) ;))

corryella
30.03.2009, 07:36:29
eu am fost extrem de multumita de tort la fel si alte persoane care au fost la nunta si care au decis ca pt nunta lor sa comande de la angela...
invidia este mare....multi spun ca angela fura,lucru care nu este adevarat...eu eram deja in masina si a fugit seara dupa mine cu platourile de aperitive...inclusiv ciorba am primit-o acasa,,,,,asa ca .....eu nu ma iau dupa gura celor din oras....[-X
asa e invidia e fff mare ....si lumea e si rautacioasa
eu nu vad ce poate sa fie rau la torurile kre le face din ce moment are comenzi la greu ...am sa ma duc la o degustare k sa pot alege compozitia ;;)

corryella
30.03.2009, 07:38:29
Io ma bucur, k nu mai am treaba. Cocardele si costumul au venit ieri, azi primesc lumanarile si paharele, pantofi mi-am luat saptamana trecuta, invitatiile le-am facut deja in februarie, majoritatea le-am dat deja. Numai jartiera si ciorapi tre sa mai iau, dar is numai maruntisuri. #:-S #:-S #:-S Akusi nu mai trebe decat sa astept ziua cea mare! ;)) ;)) ;))
de unde ti-ai luat cocardele, lumanarile si paharele?

lleicam821
30.03.2009, 08:06:44
fetelor, am vazut sambata la Leonardo pantofiori superbi de miresica din saten crem dar din pacate nu-mi erau comozi.....si erau si la pret bun, parca 89 ron???

Farfalla
30.03.2009, 13:25:28
fetelor, am vazut sambata la Leonardo pantofiori superbi de miresica din saten crem dar din pacate nu-mi erau comozi.....si erau si la pret bun, parca 89 ron???

Draga mea,uite aici ceva pentru tine!Sper sa-ti placa:>:D<
poseta aurie
http://www.quelle.ro/ro/q4r/damen/accessoiresamplederwaren//m-111492/index.html?EMBPERL_UID=:56753d43a40989243409b1e3ee 512ae2
sandale aurii
http://www.quelle.ro/ro/q4r/damen/schuhe/sandale/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZ oX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zZWNvbmRpZD1yb18xMzU2NTAmZ mhfbGlzdGVyX3Bvcz02JmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWx sZV9ybyUyZnJvX1JPJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZ V9yb19yb18xNTMxJTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWx sZV9yb19yb18xNTMxX3JvXzE1NDMlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJ TNjJTdicXVlbGxlX3JvX3JvXzE1MzFfcm9fMTU0M19yb18xOTM zJTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/m-135650/index.html

lleicam821
30.03.2009, 14:27:59
multumesc esti foarte draguta dar sunt culori prea intense pentru rochia mea.:-s

Farfalla
30.03.2009, 17:00:15
multumesc esti foarte draguta dar sunt culori prea intense pentru rochia mea.:-s

Ma gandeam daca ar fi Ivory ar merge!:D :*
Mie una mi-au placut mult...pacat ca nu au si pe alb ca uite asa m-as fi ales si eu cu a treia pereche de pantofi!:-p

Stelista
31.03.2009, 12:38:42
de unde ti-ai luat cocardele, lumanarile si paharele?

Am făcut comandă la o fată (Bianca), care are magazin cu accesorii de nuntă în legatură cu cocardele; lumânările primesc de la un prieten al logodnicului meu, iar paharele poți să găsești și la Transilvania: 6 bucăți sub 10 RON îi, numai trebuie să pui fundițe sau ce vrei u. Părerea mea k la Transilvania tot ce găsești îs foarte ieftini, mai ales k-i un depozit și de akolo aduc toate lucrurile la piața de ruși și la magazine. Spor la pregătiri!!! :* :* :*

emy27
06.04.2009, 11:57:53
fetele ce pereche de pantofi va place mai tare?
nu ma pot decide

cicika
06.04.2009, 12:02:50
nu ma pot decide
mie personal a doua poza....:* :*
prima deloc:">

lleicam821
06.04.2009, 12:40:08
cred ca a doua pereche....
si eu mi-am luat intr-un final pantofii......am fost vineri la promenada si am gasit la bata niste pantofi exact cum imi doream....crem, inalti, dar si super comozi....o sa pun pozici cat de curand!!!!>:D<

cicika
06.04.2009, 12:48:13
si eu mi-am luat intr-un final pantofii......am fost vineri la promenada si am gasit la bata niste pantofi exact cum imi doream....crem, inalti, dar si super comozi....o sa pun pozici cat de curand!!!!>:D<
abia astept pozele!!!!!!!!!!!>:D< >:D< >:D<

munequita
06.04.2009, 20:31:58

felicitari...bata sunt preferatii mei, au niste pantofi f comozi, pacat ca eu nu prea imi gasesc marimea dar au niste pantofi superbi..

Stelista
07.04.2009, 07:52:11
nu ma pot decide

A doua poza imi place si mie! :"> :"> :"> Spor in continuare!!! :* :* :*

emy27
07.04.2009, 16:32:30
mersi de pareri ......si mie a doua pereche imi place mai mult .............i-am gasit pe net dar parca imi este frica sa ii comand
a mai comandat cineva de pe adresa http://justprettystore.com/ (http://justprettystore.com/)

Stelista
07.04.2009, 19:34:00
mersi de pareri ......si mie a doua pereche imi place mai mult .............i-am gasit pe net dar parca imi este frica sa ii comand
a mai comandat cineva de pe adresa http://justprettystore.com/ (http://justprettystore.com/)

Akusi m-am uitat si io, k nu stiam de site-ul asta. :"> :"> :"> :)>- :)>- Spor la pregatiri! >:D< >:D< >:D<

CCCC
08.04.2009, 10:27:00

Pantofiori crem ,asa cu o fundita,decupati ?........mi-am luat si eu o pereche pt o nunta......foarte faini si comozi.
Sa ii porti cu placere.

lleicam821
09.04.2009, 11:02:27
da, aceia sunt...
fetelor vor cum mai stati cu pantofii? v-ati cumparat?

Noemi23
09.04.2009, 12:28:09
da, aceia sunt...
fetelor vor cum mai stati cu pantofii? v-ati cumparat?
Eu am colindat aprope toate magazinele din Tg-mures, dar nimic....care sa-mi placa, sper ca o sa gasesc cat mai repede.

Stelista
09.04.2009, 19:24:39
Eu am colindat aprope toate magazinele din Tg-mures, dar nimic....care sa-mi placa, sper ca o sa gasesc cat mai repede.

Spor in continuare!!! :)>- :)>- :)>- >:D<

mucoasa
24.04.2009, 08:47:14
salut fetelor!!!
bine v-am regasit>:D<
mi-am cumparat si eu in sfarsity pantofi.sunt ivoire, de la stefana, decupati in fata si foarte comozi.
sunt asa de fericita!!!

Stelista
24.04.2009, 11:31:05
salut fetelor!!!
bine v-am regasit>:D<
mi-am cumparat si eu in sfarsity pantofi.sunt ivoire, de la stefana, decupati in fata si foarte comozi.
sunt asa de fericita!!!

Felicitari!!! :* :* :* :)>- :)>- :)>-

solange
26.04.2009, 10:13:45
Hey, girls.
Va pun si eu pozici cu pantofiorii mei.Mie imi plac la nebunie.
Sunt nr 35.
:))
http://picasaweb.google.com/andreeafrincean/PentruNUnta#5328908690986863698
http://picasaweb.google.com/andreeafrincean/PentruNUnta#5328908701536520082

emy27
27.04.2009, 09:06:29
felicitari celor care v-ati gasit pantofi
#-o eu nu mai stiu pe unde sa mai caut
deja sunt disperata sper sa gasesc pana la nunta

cicika
27.04.2009, 09:23:44
felicitari celor care v-ati gasit pantofi
#-o eu nu mai stiu pe unde sa mai caut
deja sunt disperata sper sa gasesc pana la nunta
ai sa gasesti,stai linistita;-)

Farfalla
27.04.2009, 14:39:30
Felicitari fetelor pentru achizitii si sa le dansati fericite toata noaptea!>:D< >:D< >:D<

Stelista
27.04.2009, 20:16:21
Felicitari fetelor pentru achizitii si sa le dansati fericite toata noaptea!>:D< >:D< >:D<

Multumim!!! La fel iti dorim!!! :* :* :*

emy27
30.04.2009, 11:40:28
fetelor unde ma sfatuiti sa merg sa caut pantofi?

lleicam821
30.04.2009, 11:43:51
ai putea sa incerci la BATA in promenada mall, eu de acolo i-am luat ....

Noemi23
13.05.2009, 09:31:55
Incearca si la Stefana de pe strada Bolyai. Au niste pantofi superbi, eleganti....adevarat sunt putin cam scumpe dar zic eu ca merita.

munequita
13.05.2009, 19:52:13
ai putea sa incerci la BATA in promenada mall, eu de acolo i-am luat ....

bata eu din cate am inteles s-a desfiintat, nu mai exista magazinul..incearca eventual stefana, poseta, benvenutti....

Roxely
13.05.2009, 21:33:10
intrati pe site-ul www.sposadelamore.ro (http://www.sposadelamore.ro) sa vedeti papucei superbi=P~

lleicam821
14.05.2009, 06:36:44
bata eu din cate am inteles s-a desfiintat, nu mai exista magazinul..incearca eventual stefana, poseta, benvenutti....
s-a desfiintat bata? pacat...eu de acolo mi-am luat papuceii de miresica ...ce-i drept acum vreo luna....:-s

CCCC
14.05.2009, 10:45:23
Nu s-a desfintat Bata,eu duminica am fost pe la ei..............si chiar m-am mirat ce reduceri faine au (pantofiorii crem cu fundita, leicam,sunt mai putin decat cu cat i-am luat eu :-$ )
:* :*

cicika
14.05.2009, 10:48:55
Nu s-a desfintat Bata,eu duminica am fost pe la ei..............si chiar m-am mirat ce reduceri faine au (pantofiorii crem cu fundita, leicam,sunt mai putin decat cu cat i-am luat eu :-$ )
:* :*
minune....................:-" :-" :-" :-" :-"

lleicam821
14.05.2009, 10:50:39
pai eu am luat de acolo pantofi crem cu fundita la 140 ron, parca din cate imi amintesc.

CCCC
14.05.2009, 11:59:19
pai eu am luat de acolo pantofi crem cu fundita la 140 ron, parca din cate imi amintesc.

Ai avut noroc,eu i-am luat cu ..180 lei.:)

ramonelb
25.05.2009, 11:58:53
Buna fetelor.Eu una am fost foarte dezamagita de oferta de pantofi din mures.Am fost 10 zile acasa si am colindat muresul din lung in lat si intr-un singur loc am gasit ceva cit de cit acceptabil, dar din pacate nu aveau pe crem doar auriu sau argintiu-la stefana pe bolyai.Eu nu inteleg un lucru nu mai poarta nimeni tocuri micute de 3 sau 5 cm doar de la 7 in sus (:| ?Norocul meu ca pe aici pe unde sunt am de unde alege ca altfel nu stiu zau ce as fi facut!Va doresc multa bafta in achizitionarea pantofiorilor doriti!

lleicam821
25.05.2009, 12:48:37
iti dau dreptate...si eu am colindat magazinele foarte mult pana am gasit ce mi-am dorit.....putine optiuni......asta e

tundealiz
31.07.2009, 08:41:54
Fetelor, va mai amintit unde ati vazut numere mici: 34-35?
Mi-e groaza de cum o sa gasesc eu pantofi de mireasa. Nici pantofi normali nu-mi gasesc usor, avand numarul la picior atat de mic.

cicika
31.07.2009, 08:47:02
Mi-e groaza de cum o sa gasesc eu pantofi de mireasa. Nici pantofi normali nu-mi gasesc usor, avand numarul la picior atat de mic.
eu nu stiu;imi pare rau:(

lleicam821
31.07.2009, 09:27:15
pai sus pe Bolyiai este magazinul Stefana sunt aproape sigura ca acolo au si numere mici dar sunt cam scumpi....cam 300 lei perechea...

tundealiz
31.07.2009, 10:14:03
Mersi...e cam scump :(
Am vazut saptamana trecuta pantofi albi, nr 34 in Luxor Jr.
Dar nu i-am probat. Astept salariul :">
Poate saptamana viitoare ajung sa le probez...

cicika
31.07.2009, 10:27:04
pt nunta?
ii cam devreme....mai asteapta:D

lleicam821
31.07.2009, 10:42:23
ooooooooo sigur e mult prea devreme....asteapta sa vezi cum e rochita pe care o alegi si apoi pantofii, parerea mea...

cicika
31.07.2009, 10:54:54
ooooooooo sigur e mult prea devreme....asteapta sa vezi cum e rochita pe care o alegi si apoi pantofii, parerea mea...
da
pt ca risti sa vezi alti apoi care sa iti placa>:D<

tundealiz
31.07.2009, 12:33:33
Eu foarte greu imi gasesc pantofi. De obicei umblu luni in sir pana gasesc ceva, daca am noroc. Dar foarte des se intampla sa nu gasesc. Am piciorul prea mic. Depinde de model, dar des mi se intampla ca nici nr. 35 nu mi-e bun.
Cand vad un 34 si imi place (desigur, trebuie sa fie si comod), il cumpar. Mai bine aleg rochie dupa pantof, decat pantof dupa rochie, ca-i mai usor :-p

Roxely
07.08.2009, 21:45:40
azi am fost la magazinul Stefana si am fost uimita sa aud ca au si pantofi marimea 33 :O ....sunt mai scumpi dar sunt deosebiti si au multe modele :D merita sa ii vezi ....

avramioana
08.08.2009, 17:00:52
azi am fost la magazinul Stefana si am fost uimita sa aud ca au si pantofi marimea 33 :O ....sunt mai scumpi dar sunt deosebiti si au multe modele :D merita sa ii vezi ....
Azi mi-am cumparat si eu pantofii...tot de la Stefana.
Am fost si eu uimita sa gasesc marimi foarte mici.Pantofiorii sunt superbi si cu toc destul de inalt...dar si comozi.
Au fost un picut cam scumpi...dar eu zic ca merita.
>:D<

Roxely
08.08.2009, 19:57:41
super...sigur ai facut alegerea cea mai buna...eu nu mi-am luat inca deorece mai am timp pana anul viitor...si acolo tot timpul au modele;-)

tundealiz
08.08.2009, 22:11:27
Nr.33:O Nu am vazut asa nr decat la raionul ptr copii :-$
Foarte interesant...mersi ptr info...chiar voi intra la Stefana luni sa vad acele modele mici. Nu am fost inca de cand s-a deschis pe Bolyai...cumparam destul de des pantofi Stefana cand avea magazinul langa Liceul de Arta si in Tudor, la Fortuna...dar apoi au disparut ptr un timp destul de indelungat

avramioana
09.08.2009, 09:02:16
Nr.33:O Nu am vazut asa nr decat la raionul ptr copii :-$
Foarte interesant...mersi ptr info...chiar voi intra la Stefana luni sa vad acele modele mici. Nu am fost inca de cand s-a deschis pe Bolyai...cumparam destul de des pantofi Stefana cand avea magazinul langa Liceul de Arta si in Tudor, la Fortuna...dar apoi au disparut ptr un timp destul de indelungat
Eu port 35...dar mi-a dat sa incerc si un 34.
Sigur o sa gasesti.:*

Roxely
09.08.2009, 09:39:56
Ai dreptate ca au disparut un timp...si au revenit cu un magazin mic, dar select...nu stiu unde in oras mai au atatea modele pt miresici...:-B Nici nu am cautat inca ce-i drept;))

BluePink
09.10.2009, 13:01:27
fetelor...ma ajutati un pic si pe mine va rog!pe unde este mag stefana acum??(daca mai este)
eu mi-as lua pantofii inca de pe acum sa nu dau ff multi bani pe acelasi modele anul viitor;-)
ms anticipat

camy20
09.10.2009, 13:57:14
fetelor...ma ajutati un pic si pe mine va rog!pe unde este mag stefana acum??(daca mai este)
eu mi-as lua pantofii inca de pe acum sa nu dau ff multi bani pe acelasi modele anul viitor;-)
ms anticipat
e pe Bolyai (sper ca bine am scris) au pantofi frumosi si multe modele. eu i-am luat de la ei cu 180 lei.

lleicam821
13.10.2009, 09:56:03
ms anticipat
eu ti-as recomanda sa iei mai intai rochia si apoi pantofii ca sa sti cum sa asortezi....mag este pe bolyai, cum spunea si camy! bafta!:*

BluePink
13.10.2009, 11:26:32
eu ti-as recomanda sa iei mai intai rochia si apoi pantofii ca sa sti cum sa asortezi....mag este pe bolyai, cum spunea si camy! bafta!:*
m-am gandit si la varianta asta!mi-as dori ceva de culoarea untului care zic ca ar merge si cu o rochita alba si cu una de culoarea untului.oricum nu ma arunc cu capul inainte eventual daca gasesc ceva care chiar ma prine!nu am decis inca 100%
iti multumesc pt sfat :*

lleicam821
30.10.2009, 07:56:49
deci, ramona, pantofi de mireasa eu mi-am luat de la Bata, care acum s-a inchis din pacate.....dar iti recomand sa incerci pe Bolyai la Stefana, sau la benvenutti in centru aveau anul trecut un catalog de pantofi de mireasa...sau mai sunt magazine mici prin centru cum e Poseta, etc.....:)>-
edit: sau poti gasi pantofiori la magazinele care au rochi de mireasa!!!!

Ramona_pisicuta
16.11.2009, 12:47:08
Buna miresici acum de curand am fost la luxorul mare si am vazut ca si acolo sunt pantofi de mireasa foarte frumosi la un pret rezonabil si merita incercat. :)

tundealiz
16.11.2009, 15:26:26
Am vazut si eu la Luxor, dar cu cateva luni in urma.
Deocamdata astept sa vad ce culoare va avea rochia, sa fie in ton cu ea.
Am vazut si la Stefana pantofi foarte frumosi...exact cum as vrea eu...dar numai la anul voi cauta. Sper ca voi gasi cand va fi timpul ..:-s

BluePink
17.11.2009, 14:32:09
Am vazut si eu la Luxor, dar cu cateva luni in urma.
Deocamdata astept sa vad ce culoare va avea rochia, sa fie in ton cu ea.
Am vazut si la Stefana pantofi foarte frumosi...exact cum as vrea eu...dar numai la anul voi cauta. Sper ca voi gasi cand va fi timpul ..:-s

in luxor sau in junior?si cam la ce pret sunt acum......ma gandesc ca ar trebiu sa fie reduse cum nu mai e sezon......:-" eu mi-as lua de pe acum ca imi gasesc fooooooaaaaaarte greu #-o

munequita
17.11.2009, 14:54:09
in luxor sau in junior?si cam la ce pret sunt acum......ma gandesc ca ar trebiu sa fie reduse cum nu mai e sezon......:-" eu mi-as lua de pe acum ca imi gasesc fooooooaaaaaarte greu #-o

micuto:*:* mult succes iti doresc!

tundealiz
17.11.2009, 15:08:33

Stai ca nu mai stiu care-i care...la Luxorul de langa Quell
Atunci (acum vreo 2-3 luni) erau la preturi intre 100-150...dar erau mai multe modele 35 (ce imi trebuie mie, si de obicei nu gasesc)

lleicam821
18.11.2009, 06:19:56
La magazinul Stefana de pe Bolyai stiu ca la modelele care le au de mireasa poti sa comanzi din fabrica pe orice marime!;-)

BluePink
18.11.2009, 08:03:27
micuto:*:* mult succes iti doresc!

multumesc mult draga mea :* :*

BluePink
18.11.2009, 08:04:13
La magazinul Stefana de pe Bolyai stiu ca la modelele care le au de mireasa poti sa comanzi din fabrica pe orice marime!;-)

multu!o sa incerc sa ajung si acolo poate voi avea noroc!:*

BluePink
18.11.2009, 08:06:02
Stai ca nu mai stiu care-i care...la Luxorul de langa Quell
Atunci (acum vreo 2-3 luni) erau la preturi intre 100-150...dar erau mai multe modele 35 (ce imi trebuie mie, si de obicei nu gasesc)

da acela e luxorul mare.trebuie sa imi fac timp sa trec si pe acolo #-o
se pare ca cele mai multe miresici au piciorul asa mic si ne confruntam cu aceasta problema de gasit pantofi .........>:P

mucoasa
20.11.2009, 10:04:29
eu mi-am luat pantofii de mireasa de la stefana.
erau exact culoarea care o cautam si in plus nu aveau tocul foarte inalt
asa k am reusit sa stau in picioare toata nunta...#:-S

ankyy
23.11.2009, 18:43:29
eu mi-am luat pantofiorii din benvenuti, baneasa shopping center. dar am vazut model exact la fel si la benvenuti din tg mures. pretul a fost putin cam mare, dar mi-au placut foarte mult si nu am rezistat tentatiei :) i-am luat inainte sa caut rochita, dar acum am gasit si rochita si se asorteaza perfect ;)

munequita
24.11.2009, 07:12:27
eu mi-am luat pantofiorii din benvenuti, baneasa shopping center. dar am vazut model exact la fel si la benvenuti din tg mures. pretul a fost putin cam mare, dar mi-au placut foarte mult si nu am rezistat tentatiei :) i-am luat inainte sa caut rochita, dar acum am gasit si rochita si se asorteaza perfect ;)

superbi pantofii tai..imi plac tare mult! felicitari!

lleicam821
24.11.2009, 07:58:33
FOARTE FAINI PANTOFIORI....dar pune-ne poze si cu rochia!!!:-p

cicika
24.11.2009, 08:38:49
ffff draguti:D
sa ii porti sanatoasa:">

ankyy
24.11.2009, 10:42:52
fetele, multumesc pentru aprecieri. sper sa ma simt bine cu ei :)

FOARTE FAINI PANTOFIORI....dar pune-ne poze si cu rochia!!!:-p

o sa pun poza si cu rochita, dar cred ca in topicul celalalt. aici e doar despre pantofiori :)

ildus
11.12.2009, 11:45:11
Am bifat si pantofii miresei de pe lista.
Sunt din piele cu un strat de saten.
Cred ca m-am imbracat complet pentru nunta :D

cicika
11.12.2009, 11:47:12
felicitari>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

lleicam821
11.12.2009, 12:30:32
bravo....sigur n-ai uitat nimic????:D

ildus
11.12.2009, 12:42:03
bravo....sigur n-ai uitat nimic????:D

:D:D:D Chiar nu stiu.

Bolerou si manusi si accesoriile astea imi da salonul. Saculet am deja.

Colierul si astea mi le fac eu, am deja margelele.

Lenjerie o sa primesc de craciun :D

Pantofii mei:

http://www.footlux.com/images/products/aalis_z.jpg

Am uitat ceva?

lleicam821
11.12.2009, 13:22:02

Pantofii mei:

Am uitat ceva?
la asta ma refeream dar vad ca te-ai asigurat.....:)>-

lleicam821
11.12.2009, 13:22:57

Pantofii mei:

Am uitat ceva?
sunt superbi pantofii, sa-ti aduca mult noroc!>:D<

lleicam821
11.12.2009, 13:23:38
aaaaaaaaa, dresuri.....:-?

ildus
11.12.2009, 13:45:43
dadada :)

tot mosul o sa-mi aduca

Iti multumesc, sunt sigura ca o sa-mi aduca noroc :)

tundealiz
14.12.2009, 20:46:54
Pantofii mei:

Am uitat ceva?

Ce inaltime au tocurile?
Ti le-ai achizitionat din TgMures?

Arata bine...doar ca sunt cam inalte ptr gustul meu.

ildus
15.12.2009, 09:15:34
-8.5 cm
-de pe net

tundealiz
15.12.2009, 09:19:27
Aoleo...
Se pot si de pe net? Nici nu stiam...desi nu cred ca mi-as gasi ceva avand piciorul atat de mic. Din pacate nici in oras nu am vazut inca nimic care sa-mi placa si sa si fie marime mica...de aceea te-am intrebat

BluePink
15.12.2009, 12:30:53
Aoleo...
Se pot si de pe net? Nici nu stiam...desi nu cred ca mi-as gasi ceva avand piciorul atat de mic. Din pacate nici in oras nu am vazut inca nimic care sa-mi placa si sa si fie marime mica...de aceea te-am intrebat

in oras nici eu nu am vazut dar cum a fost duminica in cluj la polus center.....merita incercat.....eu am vazut modele super frumoase si au si nr mici asa pt noi :D am zis ca atunci cand plec sa-i si cumpar tot la polus merg......imposibil sa nu gasesti acolo ceva :)

munequita
15.12.2009, 12:33:46
in oras nici eu nu am vazut dar cum a fost duminica in cluj la polus center.....merita incercat.....eu am vazut modele super frumoase si au si nr mici asa pt noi :D am zis ca atunci cand plec sa-i si cumpar tot la polus merg......imposibil sa nu gasesti acolo ceva :)

eu anul trecut nici acolo nu am gasit, am cautat in tot clujul...bine ca eu am marime de copii :Ddar voi aveti mai multe sanse cu siguranta! bafta fetele, stiu cum e cu marimile astea "pispirice":-p

munequita
15.12.2009, 12:37:52
pantofiorii mei..daca tot mi-am amintit de ei:>

BluePink
15.12.2009, 12:39:37

Mirela chiar era necesar?:(( :(( :((
ps:glumesc :P

tundealiz
15.12.2009, 12:40:56

Si eu am luat in calcul Clujul...
Daca nu gasesc in mures nimic, voi petrece un weekend la cluj...macar imbin placutul cu utilul :D

munequita
15.12.2009, 12:41:30
Mirela chiar era necesar?:(( :(( :((
ps:glumesc :P

sunt sigura ca o sa va gasiti si voi ceva...daca eu mi-am gasit imposibil voi sa nu gasiti:D

andrea85
15.12.2009, 12:42:40

Arata foarte bine pantofii tai. Cat te-au costat?:D

munequita
15.12.2009, 12:46:11
Arata foarte bine pantofii tai. Cat te-au costat?:D

multumesc, erau vreo 40 dolari anul trecut, plus transportul din state care nu mai stiu cat costa(in jur de 20 dolari)..dar pana la urma i-a comandat o prietena din state si mi i-a trimis.
am uitat sa zic ca am marimea 34...

andrea85
15.12.2009, 12:49:26
multumesc, erau vreo 40 dolari anul trecut, plus transportul din state care nu mai stiu cat costa(in jur de 20 dolari)..dar pana la urma i-a comandat o prietena din state si mi i-a trimis.
am uitat sa zic ca am marimea 34...

Ah...inteleg, deci nu sunt din tara. Eu zic ca au meritat banii. Sa-i porti sanatoasa si sa-i dansezi toata noaptea!!!<:-P<:-P<:-P

munequita
15.12.2009, 12:50:40
Ah...inteleg, deci nu sunt din tara. Eu zic ca au meritat banii. Sa-i porti sanatoasa si sa-i dansezi toata noaptea!!!<:-P<:-P<:-P

nu, nu au fost din tara...multumesc, i-am dansat deja:-p

BluePink
15.12.2009, 12:56:28
daaaa a meritat...........sunt superbi!mai ceva ca in poza :D

andrea85
15.12.2009, 12:57:11

Ahh...sorry n-am stiut:D

andrea85
15.12.2009, 13:01:33

Si eu mi-am luat pantofii de nunta din afara tarii, din Germania.<:-P Mi-am luat doua perechi. Una cu tocuri de 7cm si cealalat fara tocuri, pentru schim, daca o sa ma doara picioarele.:D:-p
Va atasez cateva poze...

munequita
15.12.2009, 13:05:33
Si eu mi-am luat pantofii de nunta din afara tarii, din Germania.<:-P Mi-am luat doua perechi. Una cu tocuri de 7cm si cealalat fara tocuri, pentru schim, daca o sa ma doara picioarele.:D:-p
Va atasez cateva poze...

frumoase amandoua perechi..sa-ti poarte noroc si sa-i dansezi si tu toata noaptea!

tundealiz
15.12.2009, 13:09:23
Puteti sa-mi spuneti si mie prin ce site-uri va comandati din State, Germania, etc?
Sau din tara, dar prin net?

andrea85
15.12.2009, 13:13:22
Puteti sa-mi spuneti si mie prin ce site-uri va comandati din State, Germania, etc?
Sau din tara, dar prin net?

Buna tundealiz! Iti trimit siteul, de unde mi-am cumparat eu pantofii. Poate gasesti ceva acolo, care iti place. :">
http://www.brandos.de/brautschuhe/c173

munequita
15.12.2009, 13:18:49
eu de aici mi-am comandat:
http://www.shoebuy.com/bridal-shoes.htm

munequita
15.12.2009, 13:22:22
si uite un site cu marimi http://www.i18nguy.com/l10n/shoes.html

BluePink
15.12.2009, 13:30:04
Va atasez cateva poze...

foarte frumoase!sa le porti sanatoasa si sa-ti aduca noroc >:D<

andrea85
15.12.2009, 13:38:46
foarte frumoase!sa le porti sanatoasa si sa-ti aduca noroc >:D<

Multumesc.:* Sper sa fie asa!

tundealiz
15.12.2009, 15:27:28
Mersi mult fetelor!
Am verificat si pe site-uri, din pacate ce mi-a placut nu era in marime mica :(
Dar totusi sper ca voi gasi pana in aprilie ceva, pe undeva [-o<

Ramona_pisicuta
01.01.2010, 13:26:15
Buna miresici si LA MULTI ANI asi vrea sa va intreb unde ati gasit pantofi de mireasa cu toc mic sau cat de cat potrivit 4-5 cm prin ce magazine sa caut? am umblat la Pomenada Mall si prin centru dar nu am gasit nimica frumos si acceptabil. Am vrut sa comand de pe net dar nu am siguranta ca corespund numerele si plus ca preturile sunt maricele pe saiturile straine. Astept raspuns!

cicika
01.01.2010, 16:43:59
Buna miresici si LA MULTI ANI asi vrea sa va intreb unde ati gasit pantofi de mireasa cu toc mic sau cat de cat potrivit 4-5 cm prin ce magazine sa caut? am umblat la Pomenada Mall si prin centru dar nu am gasit nimica frumos si acceptabil. Am vrut sa comand de pe net dar nu am siguranta ca corespund numerele si plus ca preturile sunt maricele pe saiturile straine. Astept raspuns!
eu i-am luat de langa casa casatoriilor...:*
La multi ani!<:-P

Ramona_pisicuta
05.01.2010, 16:54:50
Buna miresici vroiam sa va spun ca mi-am cumparat pantofii de la magazinul Stefania sunt superbi si curand o sa va trimit si poze. Va pup>:D<

cicika
05.01.2010, 18:04:05
Buna miresici vroiam sa va spun ca mi-am cumparat pantofii de la magazinul Stefania sunt superbi si curand o sa va trimit si poze. Va pup>:D<
asteptam pozele:D
felicitari si sa ii porti sanatoasa.>:D< ....sa ii tocesti atata sa dansezi:-p

lleicam821
06.01.2010, 07:37:35
asteptam pozele!!!;-)

tundealiz
08.02.2010, 18:27:20
Va dau dreptate fetelor. La Stefana poti sa gasesti si marimi foarte mici, chiar si 33.
Azi mi-am cumparat si eu pantofiorii. Sunt fabulosi. Aveau si pantofi care-mi erau mici. Unbelievable. Asa ceva nu am patit in viata mea.
Intr-un final am ramas la un model cu toc de 7 cm, chiar daca eu vroiam cu toc mai micut. Dar acelea cu toc mic nu erau atat de eleganti.
Sunt foarte fericita ca in sfarsit mi-am gasit si eu pantofi care sunt si frumosi si foarte comozi...;;)

lleicam821
08.02.2010, 21:12:56
Va dau dreptate fetelor. La Stefana poti sa gasesti si marimi foarte mici, chiar si 33.
Azi mi-am cumparat si eu pantofiorii. Sunt fabulosi. Aveau si pantofi care-mi erau mici. Unbelievable. Asa ceva nu am patit in viata mea.
Intr-un final am ramas la un model cu toc de 7 cm, chiar daca eu vroiam cu toc mai micut. Dar acelea cu toc mic nu erau atat de eleganti.
Sunt foarte fericita ca in sfarsit mi-am gasit si eu pantofi care sunt si frumosi si foarte comozi...;;)
no ce fain....v-am spus eu!!!!:> :> :>

munequita
08.02.2010, 21:21:16

waw, acolo e de mine<:-P aveau marime mica nu numai de mireasa, nu?felicitari pt pantofiori..sa-i dansezi cu placere toata ziua.

tundealiz
09.02.2010, 08:10:36
waw, acolo e de mine<:-P aveau marime mica nu numai de mireasa, nu?felicitari pt pantofiori..sa-i dansezi cu placere toata ziua.

Da, aveau din toate genurile marimi mici.
Acolo sigur gasesti daca cauti ceva :)

BluePink
09.02.2010, 08:19:44
nu ai poza cu pantofiori?cu cat le=ai luat?;;)
sa=i porti sanatoasa si sa le dansezi toata noaptea:)

tundealiz
09.02.2010, 08:58:48
I-am luat cu 210 RON.
Nu am poze....

CCC
10.03.2010, 08:59:08
Si eu am inceput cautarile dar nu prea am avut succese.... acum adevarul e ca inca nici nu m-am stresat, ma gandesc ca nici nu a inceput sezonul...
Ca alternativa iau in considerare sa merg sa imi fac la comanda, pantofi cum sunt cei pentru dans sportiv.... doar ca e in jur de 300 de ron o pereche, si din cate am inteles nici modelele nu sunt extraordinare... #-odoar ca sunt extraordinar de comozi ;))

camelia_laiu
17.03.2010, 14:10:19
si eu caut de ceva vreme pantofi dar fara nici un rezultat,insa mi-am dat comanda de rochie si a devenit musai sa-i gasesc,pt a putea stabili lungimea rochiei.
si asa am ajuns la stefana, unde am gasit cateva modele care mi-au placut, dar aveau tocul prea inalt; insa, spre surprinderea mea, mi-au zis ca pot sa-mi aleg ce model doresc si ei imi fac la comanda orice inaltime de toc vreau.
puteti sa va alegeti de pe site-ul lor modelul dorit si inaltimea tocului(asta in eventualitatea in care nu au momentan pe stoc in magazin) si mergeti doar sa probati. sigur veti gasi perechea potrivita.
succes!!!!!!!

ildus
17.03.2010, 14:39:35
Si eu am inceput cautarile dar nu prea am avut succese.... acum adevarul e ca inca nici nu m-am stresat, ma gandesc ca nici nu a inceput sezonul...
Ca alternativa iau in considerare sa merg sa imi fac la comanda, pantofi cum sunt cei pentru dans sportiv.... doar ca e in jur de 300 de ron o pereche, si din cate am inteles nici modelele nu sunt extraordinare... #-odoar ca sunt extraordinar de comozi ;))

Modele poti sa vezi si aici: http://www.paoul.com/

Mie imi plac astea foarte mult.
Daca faci la comanda pantofi de dans sportiv, vezi ca majoritatea nu au talpa. Cu pantofii astia nu poti sa iesi pe strada.

CCC
22.03.2010, 20:14:08
Modele poti sa vezi si aici: http://www.paoul.com/

Mie imi plac astea foarte mult.
Daca faci la comanda pantofi de dans sportiv, vezi ca majoritatea nu au talpa. Cu pantofii astia nu poti sa iesi pe strada.

serios? o sa fiu atenta in acest caz. multumesc pentru sfat ^:)^

ildus
23.03.2010, 12:25:34
Adica au talpa, dar din piele intoarsa... sau whatever, nu-i pentru umblat afara.
Dar poti sa ceri sa puna talpa normala, ... astfel poate influenteaza comoditatea (nu neaparat semnificativ)

CCC
24.03.2010, 06:55:32
Adica au talpa, dar din piele intoarsa... sau whatever, nu-i pentru umblat afara.
Dar poti sa ceri sa puna talpa normala, ... astfel poate influenteaza comoditatea (nu neaparat semnificativ)

Am inteles eu din prima la ce te referi...;)).... o sa cer sa imi puna talpa clar...dar era un aspect la care nu m-am gandit si cum atunci cand faci la comanda e bine sa specifici orice...
Intre timp am mai gasit un magazin cu multi pantofiori de mireasa... foarte foarte frumosi si eleganti dar si foarte inalti si chiar daca au si platforma in fata nu stiu zau ce sa zic...:-"

29mai
26.08.2010, 14:33:39
Eu mi-am dat comanda la veronese si am fost foarte multumita. Au destul de multe modele si culori de piele din care sa poti alege. Primirea comenzii a durat cam doua saptamani. Din pacate, nu sunt foarte ieftini, avand in vedere ca ii porti doar o zi.

leya2009
13.02.2012, 20:29:09
Buna miresicilor:)stiti de unde as putea sa cumpar balerini...de mireasa:)sau macar in culori deschise, pe care sa pot sa ii accesorizez?multumesc...eu am pus cate o intrebare la fiecare topic:))acuma imi dau seama:))

elaics
13.02.2012, 21:17:50
Buna miresicilor:)stiti de unde as putea sa cumpar balerini...de mireasa:)sau macar in culori deschise, pe care sa pot sa ii accesorizez?multumesc...eu am pus cate o intrebare la fiecare topic:))acuma imi dau seama:))

este un magazin Stefana- in Tg Mures pe strada Calarasilor unde iti fac si la comanda. Au cea mai mare varietate de incaltaminte pt mirese, eu zic ca sunt cam scumpi, dar acum vezi tu