PDA

Versiunea completa : Accesorii de nunta in Alba

gabita
13.02.2007, 19:43:33
salut fetelor
am si eu o rugaminta ,daca sunteti careva din transilvania ,imi spuneti si mie daca stiti ceva despre artificii de interior[] o firma ceva.
va multumesc

Miriam
14.02.2007, 15:22:19
salut fetelor
am si eu o rugaminta ,daca sunteti careva din transilvania ,imi spuneti si mie daca stiti ceva despre artificii de interior si despre limuzina un pret , o firma ceva.
va multumesc

gabita incearca la ogentii care organizeaza nunti in orasul tau. Ei iti pot spune preturi pentru artficii de interior si limuzina.
[]
Artificiile de interior pot fi artficii de tort care sunt in jur de 6-8 euro si mai sunt jerbe, conuri, vulcani...si alte denumire date de cum e flacara.... Artificiile de interior sunt de obicei cu flacara rece.

Kalini
14.02.2007, 16:52:11
salut fetelor
am si eu o rugaminta ,daca sunteti careva din transilvania ,imi spuneti si mie daca stiti ceva despre artificii de interior si despre limuzina un pret , o firma ceva.
va multumesc

As putea sa-ti spun din Cluj agentii si pirotehnisti, sau alte chestii de genul, dar sunt convinsa ca exista si in orasul tau......nu merita sa-i inchiriezi pe cei de aici>:D<

ionelausa
14.02.2007, 23:40:17
As putea sa-ti spun din Cluj agentii si pirotehnisti, sau alte chestii de genul, dar sunt convinsa ca exista si in orasul tau......nu merita sa-i inchiriezi pe cei de aici>:D<

.vreau eu sa stiu....ca in Bistrita sigur nu sunt....pt artificiile de interior nu cred ca am nevoie de pirotehinisti nu??? am renuntat la artificiile de ext pt ca acum o sa fac nunta ziua....ca s-au trezit cei de la consiliul judetean sa schimbe regulile...in sfarsit......
ce sti de cele de interior cu flacara rece?? le pot monta singura???? pot doaar sa le cumpar de undeva????
mersi mult

gabita
15.02.2007, 11:44:17
buna fetelor
va multumesc mult pentru promtitudine.eu am o problema, nu sunt acasa si tot ceea ce am organizat in legatura cu nunta am facut-o prin telefon si am tot incercat prin internet sa aflu si nu am reusit de aceea am apelat la voi[]
dar nu reusesc sa gasesc ceva legat de artificii ,as vrea ceva care sa plece din podea.
va doresc o zi buna.>:D<

micki23
28.03.2009, 21:05:42
ati comandat invitatiile? eu inca nu...am intees ca in Alba in spate la politie este o tipografie care are toate tipurile de invitatii si la un pret fff bun...

bibianca
29.03.2009, 20:47:39
Eu inca nu le-am comandat...eu zic ca inca mai am timp.
Am gasit un text si imi place foarte mult.Vi-l arat si voua...aici pe miresici l-am gasit;))

micki23
30.03.2009, 10:56:40
Eu inca nu le-am comandat...eu zic ca inca mai am timp.
Am gasit un text si imi place foarte mult.Vi-l arat si voua...aici pe miresici l-am gasit;))

misto textul..putin comic :)

micki23
25.05.2009, 22:19:41
salut fetelor
va multumesc

de artificii am dat eu un link...

(http://www.printesaserii.blogspot.com/)

carmina_ariana
28.08.2009, 17:15:48
Ma intreb daca ati confectionat marturii pentru invitati careva din Alba? Adica saculet cu migdale sau nu neaparat. Tot in categoria aceasta ar intra si prajiturile, vinul dat acasa invitatilor...

Noi am avut marturii, in saculet rosu cu auriu, la fel ca tema nuntii, umplut cu 5 migdale imbracate in ciocolata alba pentru fiecare invitat si lumea a fost foarte multumita si mirata. Unii nu mai vazusera la nunti in Alba asa ceva...
Asa au aratat saculetii pe care i-am umplut noi si i-am legat...

Langa farfurie, in dreapta, se vede o marturie...

Am mai cumparat niste cutii pentru vin si caserola de prajituri, pe care le-am asamblat si am lipit etichete...

carmen_aiud
14.09.2009, 09:43:57
Poti pune te rog o poza cu cutia asamblata si in faza finala? Mersi mult:* :*

Rucsy
15.09.2009, 15:11:37
Noi am avut marturii, in saculet rosu cu auriu, la fel ca tema nuntii, umplut cu 5 migdale imbracate in ciocolata alba pentru fiecare invitat si lumea a fost foarte multumita si mirata. Unii nu mai vazusera la nunti in Alba asa ceva...
Asa au aratat saculetii pe care i-am umplut noi si i-am legat...

Eu in Alba in ultimii 2 ani numai la nunti cu marturii am fost..asa ca ma mira la ora asta ca nuntasii nu au mai vazut, sau ca au fost surprinsi.
Foarte dragute si asortate si ale voastre! Felicitari!<:-P

carmina_ariana
18.09.2009, 12:05:30
Eu in Alba in ultimii 2 ani numai la nunti cu marturii am fost..asa ca ma mira la ora asta ca nuntasii nu au mai vazut, sau ca au fost surprinsi.
Foarte dragute si asortate si ale voastre! Felicitari!<:-P

Multumim! :*

bebedinio
30.10.2010, 08:06:20
In Alba Iulia, perioada 26-28 nov 2010 este targ de nunti la hotel Nettuno. Avand in vedere ca e final de sezon, cred ca o sa fie super oferte!<:-P