PDA

Versiunea completa : Ciuta- Pietroasele

florence
22.03.2009, 19:06:34
A facut cineva nunta sau a fost cineva la vreo nunta acolo?

Diana_Peter
22.03.2009, 20:30:10
A facut cineva nunta sau a fost cineva la vreo nunta acolo?

Buna,

au fost ai mei parinti la o nunta acolo si per ansamblu a fost ok.
Din ce imi amintesc:
-mancare buna, dar aperitivul cam sarac (dar aici depinde de ce aleg mirii presupun)
-servire ok
-spatiu de dans un pic cam inghesuit

Stiu ca patronii restaurantului impuneau realizarea decoratiunilor salii prin firma lor.

Tu acolo vei face nunta?

florence
23.03.2009, 09:07:18
Buna,

au fost ai mei parinti la o nunta acolo si per ansamblu a fost ok.
Din ce imi amintesc:
-mancare buna, dar aperitivul cam sarac (dar aici depinde de ce aleg mirii presupun)
-servire ok
-spatiu de dans un pic cam inghesuit

Stiu ca patronii restaurantului impuneau realizarea decoratiunilor salii prin firma lor.

Tu acolo vei face nunta?
Multumesc frumos pt raspuns. Nu e pt mine,eu sunt casatorita, ma interesa pt cumnata mea care o sa se casatoreasca. Dar spune-mi, te rog, daca stii sau parintii tai, au cumva terasa afara?

Diana_Peter
23.03.2009, 17:39:51
Multumesc frumos pt raspuns. Nu e pt mine,eu sunt casatorita, ma interesa pt cumnata mea care o sa se casatoreasca. Dar spune-mi, te rog, daca stii sau parintii tai, au cumva terasa afara?

Da, au o terasa foarte frumoasa si spatioasa
Singurul dezavantaj al unei nunti facuta in afara orasului este ca multi invitati vor veni cu masinile si nu vor bea. Eu am fost la o astfel de nunta, la niste prieteni apropiati si au ramas cu o gramada de bautura, lumea a plecat destul de devreme, per ansamblu nu prea a fost distractie, cu toate ca muzica a fost faina, mancarea buna etc.

MIC_BZ
02.06.2009, 15:40:14
Da, au o terasa foarte frumoasa si spatioasa
Singurul dezavantaj al unei nunti facuta in afara orasului este ca multi invitati vor veni cu masinile si nu vor bea. Eu am fost la o astfel de nunta, la niste prieteni apropiati si au ramas cu o gramada de bautura, lumea a plecat destul de devreme, per ansamblu nu prea a fost distractie, cu toate ca muzica a fost faina, mancarea buna etc.

Buna, Diana!
Da, eu sunt, lucrez sub acoperire:). Nu am putut sa iti raspun prin mesaj pentru ca nu am nr minim de mesaje postate. Din cate am vazut voi ati avut deja nunta felicitari si distractie placuta in luna de miere. Si o cunosc pe nasa ta. Lumea e mica.
Si ca sa nu fiu off topic, aici am facut eu prima data rezervare pt 18 iulie dar s-a ivit ocazia la Athena si am reprogramat pe 13 iunie din motive de spatiu. Cu siguranta ies nunti frumoase si la McPietrosu, voi avea ocazia sa ma conving chiar saptamana asta, pe 6 iunie, dar cu conditia ca nr de invitati sa nu depaseasca 150. Eu voi avea cam 200 - 220.