PDA

Versiunea completa : La Pietricele - Slobozia

diane81ro
23.03.2009, 16:04:43
Salutare tuturor!
Vara asta am si eu nunta la Pietricele in Slobozia, insa nu a fost disponibila decat sala de jos (pizzeria). A facut cineva in acea sala sa imi spuna cum a fost?

Sunt cateva dezavantaje printre care cel mai important e ca lumea de la terasa de afara se perinda pe la petrecerea ta folosind singura baie disponibila inauntru. A rezolvat cineva problema asta?

Thx!

fragolita
10.04.2009, 14:05:22
Si eu am tot la Pietricele nunta, doar ca e in salonul de la etaj. Sper sa fie bine si frumos!
Apropo, tu ce formatie de lautari ai la nunta?

elenna
10.04.2009, 15:36:27
Salutare tuturor!
Vara asta am si eu nunta la Pietricele in Slobozia, insa nu a fost disponibila decat sala de jos (pizzeria). A facut cineva in acea sala sa imi spuna cum a fost?

Sunt cateva dezavantaje printre care cel mai important e ca lumea de la terasa de afara se perinda pe la petrecerea ta folosind singura baie disponibila inauntru. A rezolvat cineva problema asta?

Thx!

Eu am vazut cateva poze de la o nunta organizata acolo, anul trecut in iunie parca si din cate imi amintesc era amenajata si terasa. Nu stiu daca a fost o nunta mai mare insa poti vorbi cu patronul aspectul asta sa va lase pe voi cu nunta sa aveti acces si la terasa.

fragolita
13.04.2009, 16:41:29
Salutare tuturor!

Thx!

Sunt curioasa cat v-a cerut voua pe meniu si ce intra in acesta.... cat despre aranjarea localului voi aveti o firma sau se ocupa cei de la restaurant?

stanciuoana
04.06.2010, 16:07:52
Sunt curioasa cat v-a cerut voua pe meniu si ce intra in acesta.... cat despre aranjarea localului voi aveti o firma sau se ocupa cei de la restaurant?
de obicei ei colaboreaza cu GABI PISLA PT aranjametele florale!