PDA

Versiunea completa : Cameraman, video in Galati

Felicia
11.12.2006, 12:22:16
Va rog frumos sa-mi spuneti si mie care sunt preturile practicate de un cameraman care face si poze.Aproximativ....Ca sa nu ma pacalesc....Stiu pe cineva care ia 11mil dar face filmul super si pozele la fel.Eu nu vreau cu cine stie ce fundaluri,artificii,nenaturale,etc..Si nu stiu daca 11 mil e ok.Nu stiu daca in banii astia intra si costul pozelor scoase.Asa nici n-as mai sta pe ganduri.

flori22
13.12.2006, 16:48:16
Va rog frumos sa-mi spuneti si mie care sunt preturile practicate de un cameraman care face si poze.Aproximativ....Ca sa nu ma pacalesc....Stiu pe cineva care ia 11mil dar face filmul super si pozele la fel.Eu nu vreau cu cine stie ce fundaluri,artificii,nenaturale,etc..Si nu stiu daca 11 mil e ok.Nu stiu daca in banii astia intra si costul pozelor scoase.Asa nici n-as mai sta pe ganduri.
Nu cred ca e mult....eu am dat 10 anul trecut tot 2 in 1....dar ....a iesit, eu zic super bine ...imi pare rau ca scriu de office si nu prea pot posta fotografii .... va pot recomanda cu caldura.

allyy
03.01.2007, 13:33:44

Mi se pare ok la pret!Nici eu nu vreau poze cu fundaluri artificiale, ci doar pe cineva destul de bun care sa poate surprinde toate momentele frumoase.Si vreau poze in biserica, in studio, la gradina botanica si la restaurant.
Tipul de care vorbesti tu face asa ceva?Daca da, imi poti da te rog mesaj privat cu numele si un numar de telefon de-al lui?
Multumesc frumos!^:)^

Te0d0ra
10.02.2007, 00:12:36
Cum gasesc un cameraman bun in Galati?

elena_lorelei
19.02.2007, 18:34:32
Mai fetelor, sunt atat disperata dupa un cameraman si fotograf cu adevarat profesionisti, incat simt ca o iau razna#:-SAm ajuns in stadiul in care nu ma mai intereseaza cat costa (aproape oricat) dar sa faca cu adevarat treaba buna ca doar cu asta raman pana la urma.
Am vazut 5 indivizi/firme pana acum.....nimic!!!!!!!!!!Cer o groaza de bani pe niste filmari de tot rahatul (scuzati).
Poate imi lumineaza si mie calea vreuna dintre voi ca o iau razna!!
Va pup si va multumesc

loryk
19.02.2007, 19:50:42
da-le numele aici sa stim de cine sa ne ferim :(

elena_lorelei
23.02.2007, 21:50:08
Acum am intrat. si am vazut ca mi s-a solicitat sa trec numele celor care m-au nemultumit pe mine....Nu cred ca as fi obiectiva sau ca impresia mea ar putea fi luata drept etalon. Eu recunosc ca sunt foarte pretentioasa la ce tine de filmare si fotografie. Poate ca pe cei care i-am vazut pana acum la recomandarile colegelor, cunostintelor, poate ca ei sunt multumitori pt alti clienti.Deci nu cred ca as proceda bine daca m-as lua de ei aici pe site...
Eu sunt nemultumita pt. ca vreau sa cred ca a evoluat tehnologia, ca talentele se prelucreaza, ca interesul pt. succesul profesional chiar a crescut....Si in schimb.....vad aceleasi tipuri de filmari care erau si acum 10-15 ani: -scene taiate si unite prin celebra si antica imagine a buchetului de flori
- filmare in timpul mersului din spate!!!! adica aflat intr-o masina in spatele alaiului
- surprinse (sau mai bine spus nu-i duce capul) scene urate cu fraze indescifrabile pastrate pe montaj, faze urate cu amestecaturi de maini, fete, zgomote care sunt inevitabile la starea civila - dar nu necesare pe film
- imagini la montaj, care dispar mult prea des, prin efecte de "fluturasi, patratele, aripioare"
- mult prea des intalnite fotografiile cu v-ati ascunselea dupa copac care inevitabil e dat cu var

Offff, nu stiu cat de explicita am fost.....imi cer scuze daca am suparat pe careva, nu mi-a fost asta intentia.
Eu vreau un film....vreau filmarea mea cand ma imbrac, cand stau la "barfe" emotionante cu domnisoarele cat timp ma pregatesc (talentul mare sta in a nu simti camera pe tine si in a-l duce capul ce e frumos de surprins). Vreau surprinderea de detalii, umbre, voaluri in vant, degete emotionate, surprinsa poate o lacrima in ochiul cuiva (ca sigur va fi ). Vreau sa se miste mult cu camera, filmare de jos in sus , de sus in jos, catarat, intins pe burta, in mijloc, etc....
Sigur imi veti spune ca vreau prea mult, asa cum fac deja cei apropiati pe care i-am tot strasat pana acum. Dar vreau sa cred ca daca oferi asa ceva poti avea si pretentia unei plati pe masura, dar in gl se pare ca e in floare castigul masiv pe oferirea unei "calitati" de prost gust si neprofesionale.
Si marea problema va fi de fapt alta: va trebui sa aleg pana la urma, dar ce vreau eu nimeni nu-mi va putea garanta.....probabil ca nu-mi ramane decat semnarea unui cec in alb....:(

allyy
24.02.2007, 11:42:19
Offff, nu stiu cat de explicita am fost.....imi cer scuze daca am suparat pe careva, nu mi-a fost asta intentia.
Eu vreau un film....vreau filmarea mea cand ma imbrac, cand stau la "barfe" emotionante cu domnisoarele cat timp ma pregatesc (talentul mare sta in a nu simti camera pe tine si in a-l duce capul ce e frumos de surprins). Vreau surprinderea de detalii, umbre, voaluri in vant, degete emotionate, surprinsa poate o lacrima in ochiul cuiva (ca sigur va fi ). Vreau sa se miste mult cu camera, filmare de jos in sus , de sus in jos, catarat, intins pe burta, in mijloc, etc....
Sigur imi veti spune ca vreau prea mult, asa cum fac deja cei apropiati pe care i-am tot strasat pana acum. Dar vreau sa cred ca daca oferi asa ceva poti avea si pretentia unei plati pe masura, dar in gl se pare ca e in floare castigul masiv pe oferirea unei "calitati" de prost gust si neprofesionale.
Si marea problema va fi de fapt alta: va trebui sa aleg pana la urma, dar ce vreau eu nimeni nu-mi va putea garanta.....probabil ca nu-mi ramane decat semnarea unui cec in alb....:(

Te inteleg perfect pentru ca ma lovesc de aceleasi chestii la fiecare pas!Si eu vreau acelasi lucru de la fotograf si cameraman, dar toti ceilalti din jurul meu, rude, prieteni etc, imi spun ca cer prea mult!Si iar revenim la acelasi punt comun pt toate lucrurile care nu merg in general la noi: MENTALITATEA!^:)^ ^:)^

pt. flory23: fotograful de care vorbeam mai sus nu este cel la care raman. Este doar cel cu care reusisem sa iau legatura si sa vad niste poze, dar iti zic sincer ca nu e ceea ce caut!=(( Deci sunt recunoscatoare pentru orice informatie in plus!^:)^

elena_lorelei
24.02.2007, 20:08:03
Fetelor, sunt fericita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! In sfarsit am gasit ceea ce cautam (si pt. Ally sa stii ca se poate gasi ceea ce vrem)
Multumesc din tot sufletul Feliciei si lui Barbydoll, ceea ce mi-ati recomandat merita cu adevarat!!!!
Nu am cuvinte suficiente de lauda pt. ceea ce am gasit la acesti tineri cu filmatul si fotograful: sunt cu adevarat foarte buni, profesionisti, pasionati si pun mult suflet. Vi-i recomand si eu din toata inima!!!

kamy_iuli
11.05.2009, 13:10:46
buna fetele,sunt incantata de videoclipurile celor de la photovision(sunt pe site),am stabilit o intalnire astazi cu ei ,poate ma voi hotara mai repede...daca ei sunt alesii;cine i-a avut la nunta?stiti ceva de ei?de bine de rau?

valuk
12.05.2009, 15:39:33
eu am incheiat un contract cu un tip valentin care are doi cameramani profesionisti(au lucrat si la TVR) si pt 4ore de filmat si 200de poze imi ia 20mil lei vechi.e cam mult dar am vazut dvd-uri filmate de ei si mi-au placut mult.cu astea ramanem si cu amintirile noastre!

lacrydavid
12.05.2009, 21:01:14
Buna! Nu ii stiu pe cei de la photovision, dar pe site-ul lor nu prea se vede mare lucru; doar videoclipuri - se ocupa doar cu filmari cumva?
Daca aflu ceva va anunt.
Am fost vineri seara la cei de la duegemelli-cei din I.C.Frimu, sa confirm pentru o verisoara care lucreaza in italia, data de 6 iunie(contractul l-a incheiat mama ei inca de anul trecut, tot la recomandarea mea). Ei au pachetul de 4h filmat, 150 poze pe hartie, 300 poze pe CD sau DVD + PHOTOBOOK 20x30 (album-colaj cu cele mai bune fotografii) - 2000lei si DJ cu muzica tot de la ei - 1000lei. Deci in total ii va costa 3000lei. Dar, partea cea mai frumoasa este ca vineri ne-au anuntat ca vor beneficia de o tehnologie noua la printarea pozelor, o hartie speciala care se boteste mai greu, nu se deterioreaza in apa (in caz de accidente), se rupe greu si, spun ei, e garantata pastrarea culorii intactacta timp de 100 de ani. Si marimea pozei va fi diferita; vorbisem initial de 13x18 iar acum le va face 15x23 la acelasi pret.
Draguta tare a fost faza cu demonstratia cu hartia mai buna: o poza pe hartie fotografica normala si cea pe hartia care o folosesc ei. Intradevar se verifica ca se rupe mai greu, nu se uda si nu se deterioreaza culoarea in contact cu apa (hartia foto normala daca o uzi se deterioreaza culoarea si se lipeste), doar garantia culorii pt 100 de ani nu am putut s-o verificam:)) .
Acum totul e stabilit, voi posta poze de la nunta sa vedeti cum au iesit. Sper sa se descurce cu "spontaneitatea" ca nu prea era genul cand era in tara:-? .

BiuBiu
07.10.2009, 19:32:39
Fetelor, stiti vreun cameraman bun si ieftin in Galati? Ma intereseaza doar video, nu si foto si sa coste maxim maxim 6 milioane(...ce sa facem...cost reduction;)) ) Pup

aura_manoliu
09.10.2009, 23:05:13
huh, greu o sa gasesti pe cineva sa faca si treaba buna la banii astia. rasfoieste netul , albumele prietenilor poate dai de o solutie mai ieftina si ok

nicoletagheorghe1
12.10.2009, 09:43:43
si pe mine m-ar interesa doar video la un pret mai convenabil. asta e avem costuri mai reduse:-&

mortisha_20
16.11.2009, 11:46:21
pe vasile cojocaru il stiti? As dori si eu nr lui de telefon! Ms

nicoletagheorghe1
19.11.2009, 08:00:25
draga vionela daca te referi la mine sa caut pe internet sa stii k am cautat. sincera sa fiu nu am gasit mare lucru pe galati. daca ai cumva un link sau mai multe adrese te rog a binevoi sa mi le dai si mie. numai bine

vionela
01.12.2009, 18:30:22
spre exemplu vizioneaza site-ul celor de la pro movie, cel putin pentru mine a fost ceea ce cautam.

nicoletagheorghe1
02.12.2009, 08:16:04
le cerusem o oferta de pret celor de la pro movie si ceea ce mi-au trimis inapoi e peste puterile mele

CONT-INCHIS-044
02.12.2009, 09:06:12
le cerusem o oferta de pret celor de la pro movie si ceea ce mi-au trimis inapoi e peste puterile mele
neatza nicoleta.ai sunat cumva la cel de care ti am zis eu ptr foto video???

vionela
02.12.2009, 18:25:02
te inteleg acum, alege ce este mai bun pentru tine dar gandeste-te bine ca pana la urma cu asa ceva ramai dupa eveniment. Iti vei aduce aminte doar prin intermediul dvd-urilor sau a pozelor. Noi suntem 5 tipe unde lucram din care 3 sunt maritate, stii cum suntem noi fetele, care mai de care sa se laude cu albumul de la nunta....una a ramas fericita si 2 bosumflate ca pozele lor nu erau la fel de ok.

nicoletagheorghe1
04.12.2009, 21:26:06
neatza nicoleta.ai sunat cumva la cel de care ti am zis eu ptr foto video???
inca nu deoarece mirele e plecat pana de craciun si ma gandeam sa incep pleiada dupa sarbatori. crezi k trebuie sa il caut mai devreme?

CONT-INCHIS-044
07.12.2009, 12:26:25
inca nu deoarece mirele e plecat pana de craciun si ma gandeam sa incep pleiada dupa sarbatori. crezi k trebuie sa il caut mai devreme?

macar sa l suni daca vrei si sa ti programezi o zi in care sa mergi cu viitorul sot sa vedeti ce poate

justy
12.12.2009, 19:35:57
Buna miresici!
Eu nu am mai scris de multisor pe aici...din pacate timpul nu mi-a mai permis.:(
Vroiam sa anunt miresicile interesate, care nu au incheiat inca un contract pentru video sau/si foto ca va recoman un tip super (catalin) care face o treaba super buna si calitativa si are si preturi mici.:)>-
Abia astept sa vina nunta sa vad cum o sa iasa pozele.:D
Eu am mai colaborat cu el si la alte evenimente importante din viata mea si a fost peste astepatrile mele...ma bucur ca am reusit sa inchei un contract cu el.
Pentru cele interesate trimiteti un pm si va pot trimite oferta si datele lui de contact.
Spor la pregatiri!>:D<

kitkaro
15.12.2009, 15:32:43
Daca e Catalin cel pe care il stiu eu, merita toate laudele tale si inca ceva pe deasupra. E cel mai serios pe care l-am intalnit, are o atitudine responsabila fata de ceea ce face, e accesibil ca pret. Il recomand cu cea mai mare caldura!

Anna86
11.01.2010, 16:23:45
huh, greu o sa gasesti pe cineva sa faca si treaba buna la banii astia. rasfoieste netul , albumele prietenilor poate dai de o solutie mai ieftina si ok

uhhhh....eu cred k poti gasi...si ieftin si de calitate...dar trebuie sa cautii...nu iti pierde increderea...successs...:*ma voi interesa si eu...poate iti voi fi de folos:D

BiuBiu
11.01.2010, 18:43:32
uhhhh....eu cred k poti gasi...si ieftin si de calitate...dar trebuie sa cautii...nu iti pierde increderea...successs...:*ma voi interesa si eu...poate iti voi fi de folos:D
Am gasit deja si am semnat si contractul. :-p Multumesc oricum pentru intentie :*

nicoletagheorghe1
12.01.2010, 08:05:52
daca nu sunt indiscreta imi poti trimite si mie un pm cu datele celor care ai semnat. eu am fost pe la cativa si mi-au cerut de la 20 mil in sus si sincera sa fiu nu prea imi permit

the_wolfitza
18.01.2010, 14:02:18
mieresicilor cine imi recomanda si mie un cameraman? vreau unul bun si ieftin daca se poate

constantagalati
04.02.2010, 14:30:12
buna fetelor....stie cineva ceva de cei de la ,,Duogemelli,,?????cred ca asa se scrie....preturile nu sunt mici si ma gandesc ca si serviciile ar trebui sa fie pe masura.
Va multumesc daca mi-ati raspunde....>:D<

mortisha_20
01.03.2010, 23:19:12
buna fetelor....stie cineva ceva de cei de la ,,Duogemelli,,?????cred ca asa se scrie....preturile nu sunt mici si ma gandesc ca si serviciile ar trebui sa fie pe masura.
Va multumesc daca mi-ati raspunde....>:D<
din cate stiu eu, sunt un pic cam piperati la pret. stiu ca de cateva luni, au schimbat foaia foto, e ceva tratat care rezista pan ala 100 de ani, eu am vazut o filmare de-a lor de acum 4 ani. arata bine ptr vremea aia, acum nu stiu ce sa zic, poate din cauza k e criza mai lasa si ei la pret sau mai includ ceva in pachet. cel mai bine te duci la sediul lor care arata k un mic studio, ii rogi sa iti arate cate cd-uri, pozele sunt etalate pe pereti!

nicoletagheorghe1
02.03.2010, 08:06:00
eu gata am incheiat contractul cu baiatul de la foto passion. mie mi-au placut

aura24i
27.05.2010, 09:34:07
ca sa raspund la acest topic, pe noi ne costa 150 ron ora de filmare...am preferat sa luam un pachet complet cu cameraman si fotograf de la aceeasi firma... pachetul pe care l-am luat noi ajunge undeva la 3000 ron. si mai poate depasi aceasta suma daca mai vrem ceva in afara pachetului.

gypsy
27.05.2010, 15:03:31
3000 de lei? nu e cam mult?

nicoletagheorghe1
28.05.2010, 11:13:07
ca sa raspund la acest topic, pe noi ne costa 150 ron ora de filmare...am preferat sa luam un pachet complet cu cameraman si fotograf de la aceeasi firma... pachetul pe care l-am luat noi ajunge undeva la 3000 ron. si mai poate depasi aceasta suma daca mai vrem ceva in afara pachetului.
si mie mi se pare putin cam scum, dar acum depinde si ce anume includ acesti 3000 lei

aura24i
28.05.2010, 11:58:44
si mie mi se pare putin cam scum, dar acum depinde si ce anume includ acesti 3000 lei
pachetul include asa:

Filmare 4 casete miniDV (4 ore)
Montaj video (tranziții, coloană sonoră), meniuri și submeniuri animate, videoclip generic
Livrare 4 DVD-uri cu montajul video (fotografii personalizate pe suprafața DVD-urilor)
Livrare 120 fotografii pe hârtie foto 13x18 cm în album
Livrare 800 fotografii pe DVD în format digital (fotografie personalizata pe suprafața DVD-ului)
20 Colaje Foto, prelucrare profesională, tipărite pe hârtie foto 13x18 cm, livrate și în format digital pe DVD
Foto-Book cu 20 pagini marime 20x30 format A4, prelucrare și tiparire în condiții speciale
Livrarea materialului finit se face în carcase speciale pentru DVD, cu coperți personalizate
Livrarea se face în 3 exemplare (miri, nași și o copie)

Foto-Book pentru nași mărime 15x20 cm cu 20 pagini prelucrare și tipărire în condiții speciale
DVD Slide-Show, conține o selecție de minimum 200 fotografii cu fundal muzical (poate rula pe DVD-player și pe PC)

aura24i
28.05.2010, 12:00:05
sper ca nu am uitat nimic...
acum am vazut ca se fac si fotobook-uri de format A3cu coperti din piele si sunt mai frumoase decat cele A4, insa nu stiu exect cat costa...

aura24i
28.05.2010, 12:01:10
pachetul include asa:

Montaj video (tranziții, coloană sonoră), meniuri și submeniuri animate, videoclip generic
Livrare 4 DVD-uri cu montajul video (fotografii personalizate pe suprafața DVD-urilor)
Livrare 800 fotografii pe DVD în format digital (fotografie personalizata pe suprafața DVD-ului)
20 Colaje Foto, prelucrare profesională, tipărite pe hârtie foto 13x18 cm, livrate și în format digital pe DVD
Foto-Book cu 20 pagini marime 20x30 format A4, prelucrare și tiparire în condiții speciale
Livrarea materialului finit se face în carcase speciale pentru DVD, cu coperți personalizate

Foto-Book pentru nași mărime 15x20 cm cu 20 pagini prelucrare și tipărire în condiții speciale
DVD Slide-Show, conține o selecție de minimum 200 fotografii cu fundal muzical (poate rula pe DVD-player și pe PC)

noi astea le avem cuprinse in contract...daca ne va mai da si altceva, e binevenit:)
oare e prea mare suma care ne-o cer? voi ce parere aveti?

alina_buburuza
28.05.2010, 14:28:20
noi avem in 3300 de lei album cu coperti din piele (fotocarte) + filmare hd pe blu-ray. asta e pachetul de pe site-ul lor
Pachet Nunta High Definition

- 4-5 ore de filmare cu cele mai importante momente;
- în medie 550 fotografii DVD;
- 150 fotografii în album foto marimea 13x18 cm;
- 2 discuri Blu-ray personalizate;
- ramă pentru birou;

Eu zic ca e totusi cam multisor pentru ceea ce ai tu. Eu zic sa mai cauti.

aura24i
28.05.2010, 14:32:30
noi avem in 3300 de lei album cu coperti din piele (fotocarte) + filmare hd pe blu-ray. asta e pachetul de pe site-ul lor
Pachet Nunta High Definition

- 4-5 ore de filmare cu cele mai importante momente;
- în medie 550 fotografii DVD;
- 150 fotografii în album foto marimea 13x18 cm;
- 2 discuri Blu-ray personalizate;
- ramă pentru birou;

Eu zic ca e totusi cam multisor pentru ceea ce ai tu. Eu zic sa mai cauti.
pai am si 20 de colaje care vin cuprinse in album si fotobook-ul...acesta din urma costa aproximativ 100 euro....
tu ai fotobook, pe langa album?
:( sper sa fi facut o alege buna...noua ni i-au recomandat mai multi prieteni...offf...

mortisha_20
28.05.2010, 14:44:42
pachetul include asa:

eu in afara de fotobook-uri am avut asha
Filmare 4 casete in total 5ore jumate
montajul video
Livrare 1320 fotografii pe DVD în format digital (fotografie personalizata pe suprafața DVD-ului)
si m-a ajuns 16 mil :D

aura24i
28.05.2010, 14:55:44
montajul video
Livrare 1320 fotografii pe DVD în format digital (fotografie personalizata pe suprafața DVD-ului)
si m-a ajuns 16 mil :D
:Dsuper pret!!! bravo!
asta e...deja am incheiat contract de anul trecut...sper sa merite banii...in functie de cat de multumiti o sa fim, o sa programam si o sedinta TTD la un an dupa nunta cu mai multe prietene care au nunta pana atunci.
noi am fost la mai multi fotografi, am vazut ofertele, ceea ce lucreaza, am vazut albumele si la 2 perechi de miri care i-au avut la nunta si au fost foarte multumiti...si la momentul respectiv ni s-a parut o alegere foarte buna...nu ma indoiesc ca nu vor face treaba buna...pretul e cam piperat, insa sper sa merite.

viola25
30.05.2010, 12:33:59
Cu siguranta vei avea calitate maxima ,la acest pret asa ca nu te descuraja!!!!:-$

rukmyny_85
31.05.2010, 00:14:33
pachetul include asa:

ai aproape ca mine:d pe mine ma costa 26mil un pachet bun ptr ceea ce ma intereseaza :)) si foto book imi dadea si separat la 100euro si eu nu am vrut ....cam tot acolo ajungeam si eu:d....oricum parerile sunt impartite

girlie
27.06.2010, 21:48:14
de 45 de milioane ce ziceti? 8-| e un pachet foto-video cu multe multe incluse :-":-":-" nu am acum contractul sa specific ce anume e inclus, dar cu prima ocazie revin cu un post.

PS: sunt f multi bani dar e calitate foarte buna, cu ultimele noutati in domeniu....incerc sa ma conving pe mine acum!=))=)) glumesc, am ceva emotii ca e o suma considerabila, dar ma astept la ce e mai bun. ok....revin cu detalii mai incolo.

ela_mary
28.06.2010, 00:03:11
de 45 de milioane ce ziceti? 8-| e un pachet foto-video cu multe multe incluse :-":-":-" nu am acum contractul sa specific ce anume e inclus, dar cu prima ocazie revin cu un post.

PS: sunt f multi bani dar e calitate foarte buna, cu ultimele noutati in domeniu....incerc sa ma conving pe mine acum!=))=)) glumesc, am ceva emotii ca e o suma considerabila, dar ma astept la ce e mai bun. ok....revin cu detalii mai incolo.
da ce iti face de 1000 de euro?:-?

nuttree
28.06.2010, 00:28:04
Mi se pare o suma fabuloasa, tu in cat timp castigi banii astia?Si nu ca oi fi eu cineva lipsita de sensibilitate vizavi de retribuirea actului estetic, dar o mare parte din bani platesc si talentul fotografului, nu numai tehnica si calitatea. Si daca merita ....go ahead! Daca nu...inseamna ca a fost negustor destept.

nicoletagheorghe1
28.06.2010, 08:20:49
da ce iti face de 1000 de euro?:-?
si pe mine ma facut curioasa ce contine asemenea pachet?

girlie
28.06.2010, 10:35:12
nu neg ca a fost un negustor foarte bun! chiar imediat ce am incheiat intalnirea cu el, m-am intrebat : "Ce am facut?!" ;)) apoi m-am mai calmat. am vazut cum lucreaza si suntem super incantati. s-ar parea ca la fel de talentat precum e de bun negustor.

si nu castig banii astia atat de usor :-" dar ne-am permis una bucata extravaganta pt nunta. ca la restul cheltuielilor am fost si suntem mult mai precauti :D

ca sa nu mai lungesc vorba acum...o sa revin cu detalii despre continutul pachetului ca nu am contractul cu mine.

pupicei si spor la pregatiri miresici!

girlie
03.07.2010, 23:07:23
back! eram datoare cu detalierea ofertei foto-video pt cei 4500 RON;

filmare video DV-HDV:5-6 ore
generic personalizat 3-8 min. meniu animat la alegere cu fond sonor
editare video montaj final 5-6 ore (film in succesiunea evenimentelor)
realizare 5-6 dvd-uri efecte si tranzitii speciale pt nunti DVD-uri si coperti personalizate
1000-2000 fotografii digitale (toate fotografiile pe DVD-rezolutie mare)
200 fotografii printate format 13/18
album fotostory format 20x30 cm 40 pag. cu coperta Canvas
sedinta foto in locatie aleasa de miri
album fotostory mic 15x20 cm 30 pag. materialul video - foto in 4 exemplare. casetele cu materialul brut
1 tablou nunta ori calendar cu mirii, personalizat
Video proiectie salon
Sedinta "Trash the dress"

lucy_fred
03.07.2010, 23:21:42

realizare 5-6 dvd-uri efecte si tranzitii speciale pt nunti DVD-uri si coperti personalizate
album fotostory mic 15x20 cm 30 pag. materialul video - foto in 4 exemplare. casetele cu materialul brut
Video proiectie salon

Mi se pare exagerat de mult;)), parerea mea.....;-)

girlie
03.07.2010, 23:24:59
uf....probabil k e cam mult....dar acum nu-mi ramane decat sa ma astept la super calitate si super rezultate :-w daca nuuuuuu:spider::spider::spider::spider::spider: REVENGE is my middle name! ;))

dariu
12.07.2010, 15:04:56
dati-mi si mie va rog datele unor cameramani buni, ms mult:x

airkaterine
12.07.2010, 15:44:20

Video proiectie salon
Lasa draga nu te mai consuma atat...si eu am dat un pic mai mult pe foto-video dar merita toti banii..vrei sa ai ceva ca amintire frumos si original? platesti...daca nu...nu...si te alegi cu niste poze banale:D trimite-mi si mie un pm cu cine ai ales pt foto.....sunt curioasa maxim:">

deea24gl
19.07.2010, 23:58:28

Video proiectie salon
wow"trash the dress",te-ai gandit si unde anume ai sa faci pozele si in ce ipostaze?

girlie
20.07.2010, 09:48:18
:D Nu ne-am hotarat unde vom face sedinta Trash the dress...undeva langa o apa mi-ar placea :A:A:A dar ramane de vazut. Nu prea am cautat clipuri pt. inspiratie, dar o vom face, apoi completam cu ideile cameramanului/fotografului si cu ale noastre de moment siiiiii.... tre` sa iasa ceva frumos:D

bubumic
20.07.2010, 23:03:28
Trash the dress :xOare a mai fos facuta o astfel de sedinta in gl? cum il prind pe sotul meu in tara il bag la o sedinta ttd :)) imi doresc enooooorm :-p

valyv23
21.07.2010, 11:26:06

Video proiectie salon

O sa-ti iasa niste super poze. Nu are un site?
Oricum abia astept sa vad poze de la nunta ta

valyv23
21.07.2010, 11:32:13
Eu am asa in 1500:

-filmare, montare pe suport DVD-printabil
-fotografii pe suport digital minim 600 de cadre+50buc pe hartie foto format 13/18

Cum vi se pare?

girlie
01.08.2010, 13:01:59
O sa-ti iasa niste super poze. Nu are un site?
Oricum abia astept sa vad poze de la nunta ta

Sper si am incredere ca va fi asa! Nu are un site propriu dar il gasesti pe VIMEO (RomCezar). Are cateva filmari cu montaj acolo.

ASOFY
21.09.2010, 23:08:06
buna,
caut si eu cameraman si fotograf; tu cu cine ai incheiat? daca vrei sa-mi spui....multam

pai am si 20 de colaje care vin cuprinse in album si fotobook-ul...acesta din urma costa aproximativ 100 euro....
tu ai fotobook, pe langa album?
:( sper sa fi facut o alege buna...noua ni i-au recomandat mai multi prieteni...offf...

nicoletagheorghe1
22.09.2010, 11:40:53
buna,
caut si eu cameraman si fotograf; tu cu cine ai incheiat? daca vrei sa-mi spui....multam
daca nu te superi iti raspund eu. cu cristifoto. stiu cu cine a incheiat deoarece omul e cumnatul unei prietene de-a mea

ASOFY
24.09.2010, 16:12:34
BUNA JUSTY,
Cum au iesit pozele si filmarea? Imi poti da nr de tel al lui Catalin? Multumesc

Buna miresici!
Eu nu am mai scris de multisor pe aici...din pacate timpul nu mi-a mai permis.:(
Vroiam sa anunt miresicile interesate, care nu au incheiat inca un contract pentru video sau/si foto ca va recoman un tip super (catalin) care face o treaba super buna si calitativa si are si preturi mici.:)>-
Abia astept sa vina nunta sa vad cum o sa iasa pozele.:D
Eu am mai colaborat cu el si la alte evenimente importante din viata mea si a fost peste astepatrile mele...ma bucur ca am reusit sa inchei un contract cu el.
Pentru cele interesate trimiteti un pm si va pot trimite oferta si datele lui de contact.
Spor la pregatiri!>:D<

C_ELLA
20.10.2010, 14:37:49
montajul video
si m-a ajuns 16 mil :D.
Buna! Poti sa imi spui cu cine ai colaborat pentru foto/video ca noi nu reusim sa ne hotaram si trece timpul asta asa repede! Mersi!

raluca24
22.10.2010, 13:55:32
aseara am fost si noi si am vb cu valy baly. a ramas stabilit vom merge pe mana lui la nunta. acum miresici ia spuneti cum e cu el? monica parca tu l-ai avut la nunta nu?

pancita
17.11.2010, 13:21:11
aseara am fost si noi si am vb cu valy baly. a ramas stabilit vom merge pe mana lui la nunta. acum miresici ia spuneti cum e cu el? monica parca tu l-ai avut la nunta nu?

arunca un ochi la fotografiile mele si la clip, sunt doar o mica parte din cele 1300 poze.
si ghici cu cine am lucrat: exact, vali baly
stai linistita ca ve fi multumita.

raluca24
17.11.2010, 13:23:59
arunca un ochi la fotografiile mele si la clip, sunt doar o mica parte din cele 1300 poze.
si ghici cu cine am lucrat: exact, vali baly
stai linistita ca ve fi multumita.
oooo stiu pozele. le-am vazut si la el in book. f frumoase. voi suneti frumosi si el a stiut sa va puna in evidenta. pupici. mersic mult

pancita
17.11.2010, 13:28:35
ma bucur ca am reusit sa-l aduc in gandurile voastre si pe valy.

raluca24
17.11.2010, 13:32:57
ma bucur ca am reusit sa-l aduc in gandurile voastre si pe valy.
intre timp am incheiat contract cu el si a stabilit sa vina el nu colaboratori. asa ca......suntem multumiti.

pancita
17.11.2010, 13:39:06
nu stiu daca a trimis vreodata colaboratori, si nu a venit el.

raluca24
17.11.2010, 13:40:48
nu stiu daca a trimis vreodata colaboratori, si nu a venit el.
cam asa face. noi cand am fost si am vb cu el prima data asa ne-a zis. a 2 a oara cand am fost i-am zis ca mergem pe mana lui dar vrem sa vina el. si a trebuit sa insistam ceva. oricum sa rezolvat in final.

pancita
17.11.2010, 13:49:42
vali are echipa si el face parte din aceasta echipa.

raluca24
17.11.2010, 13:53:29
vali are echipa si el face parte din aceasta echipa.
nu stu cum a fost la voi insa noi cand am fost sa vb cu el exact asa s-a exprimat. ca el are colaboratori profesionisti. apoi i-am explicat ca pe mine ma intereseaza munca lui si ceea ce face el nu altcineva si sa ne spuna daca poate veni el sau nu. apoi am mai discutat una alta ai a ramas ca va veni el. iti dai seama ca daca are 2 nunti in ziua aia nu prea are cum sa fie la 2 odata. asta era faza. ^:)^

monica87
17.11.2010, 14:05:40
nu stu cum a fost la voi insa noi cand am fost sa vb cu el exact asa s-a exprimat. ca el are colaboratori profesionisti. apoi i-am explicat ca pe mine ma intereseaza munca lui si ceea ce face el nu altcineva si sa ne spuna daca poate veni el sau nu. apoi am mai discutat una alta ai a ramas ca va veni el. iti dai seama ca daca are 2 nunti in ziua aia nu prea are cum sa fie la 2 odata. asta era faza. ^:)^
ralu acu am vazut mesajul...da si noi tot cu valy am lucrat...m pozele in semnatura...la noi nu a putut veni el...ma rog noi am fost putin nehotarati la inceput si de asta a trimis pe altcineva....el avand alta nunta...dar noi am fost multumiti de pozele care au iesit.

raluca24
17.11.2010, 14:13:43
ralu acu am vazut mesajul...da si noi tot cu valy am lucrat...m pozele in semnatura...la noi nu a putut veni el...ma rog noi am fost putin nehotarati la inceput si de asta a trimis pe altcineva....el avand alta nunta...dar noi am fost multumiti de pozele care au iesit.
stiu moni. si stiu si pozele voastre care imi plac de asemenea. noi suntem nasi si daca finutii care sunt tot pe langa tine pe acolo ;-) ne-au rugat sa vb cu el am vrut sa iasa cum vor ei si sa vina chiar el. noi doar am respectat dorinta lor.pup

LittleQT
08.01.2011, 16:04:49
Fetelor, care ati avut cameraman separat de fotograf? Adica fara sa aiba legatura unul cu altul, sa nu fie de la aceeasi firma.
In cazul asta, cat a costat cameramanul?

me_scumpik
09.01.2011, 19:07:42
a auzit cineva d un fotograf catalin? stiti cumva ce preturi are si unde are sediul?

LittleQT
25.01.2011, 13:06:31
Fetelor, care ati avut cameraman separat de fotograf? Adica fara sa aiba legatura unul cu altul, sa nu fie de la aceeasi firma.
In cazul asta, cat a costat cameramanul?

Ma poate ajuta cineva cu rugamintea de mai sus?
N-am gasit decat o oferta de video separat pana acum.

rukmyny_85
04.02.2011, 12:09:07
Ma poate ajuta cineva cu rugamintea de mai sus?
N-am gasit decat o oferta de video separat pana acum.

am intrebat eu pe cineva cat ia la 4-5ore de filmat dh si a zis 17mil....acum va intelegeti voi..eu zic doar ce mi-a raspuns acel domn...

LittleQT
11.02.2011, 11:43:33
pai si cam la ce te-ai orientat?
esti multumita in mare?

Noi vrem filmare HD si cam atat.
O sa mergem in weekend sa ne intalnim personal si sa hotaram. Imi pare bine ca avem de unde alege. ;-)
Va zic dupa cu cine ramanem.

gusaalina
13.02.2011, 16:20:23
Despre baiatii de la ngm-media stiti ceva i-a avut cineva la nunta? mie mia dat o colega numarul lor mia zis ca a fost la nunta la sora ei si au facut treaba buna dar as mai vrea pareri...ms

selenaselena
14.02.2011, 22:27:15
Despre baiatii de la ngm-media stiti ceva i-a avut cineva la nunta? mie mia dat o colega numarul lor mia zis ca a fost la nunta la sora ei si au facut treaba buna dar as mai vrea pareri...ms

Pai eu tot pe ei i-am avut...tocmai ti-am lasat mesaj la dj mai intrebat de nr dj-ului...pai este vb de dj de ei...:))...deci ... din partea mea...toata increderea...;)

gusaalina
18.02.2011, 11:40:45
Pai eu tot pe ei i-am avut...tocmai ti-am lasat mesaj la dj mai intrebat de nr dj-ului...pai este vb de dj de ei...:))...deci ... din partea mea...toata increderea...;)

gata multumesc pentru sfat am rezolvat am semnat cu ei am luat si foto si video si dj-ul lor ai avut dreptate am vazut cateva clipuri cu dj-ul canta foarte frumos...si au mai si negociat la pret pentru ca am luat tot de la ei. am semnat pe 2800 ron si am asa:
video:
filmare 6 ore + inchinatul betelei
2 copii dvd miri si nasi
bine dvd-urile sunt personalizate cu pozele noastre la fel si carcasele foarte tare miau placut
montaj cu videoclip artistic + videoclip de prezentare a mirilor nasilor socrilor s.a.m.d
foto:
cel putin 1500 de fotografii pe dvd in functie de nr de invitati
un album cu 120 de foto 13/18
100 de fotografii retusate prof. pe dvd
un dvd cu slideshow cu cele mai importante fotografi
5 fotografii tablou marimea 20/30

dj-ul care face si programe de cantat live in timpul nuntii

si tot fotograful imi va face si marturiile atunci seara la nunta pe loc din poze cu invitatii, ne face poza cu familia care intra in restaurant o tipareste pe loc si o da invitatilor.

LittleQT
28.02.2011, 16:27:54
Noi vrem filmare HD si cam atat.
O sa mergem in weekend sa ne intalnim personal si sa hotaram. Imi pare bine ca avem de unde alege. ;-)
Va zic dupa cu cine ramanem.

In concluzie, am semnat cu cei de la Nirosbogos. Ni s-au parut cei mai ok la raport calitate/pret.

ramonajustme
28.02.2011, 20:57:10
In concluzie, am semnat cu cei de la Nirosbogos. Ni s-au parut cei mai ok la raport calitate/pret.
si cat te-a ajuns?

LittleQT
04.03.2011, 14:00:19
si cat te-a ajuns?

Ne costa 900 lei.

rukmyny_85
04.03.2011, 15:03:02
Ne costa 900 lei.

9 mil ce???
foto sau video sau ambele.....mi se pare fffff ieftin ptr orice serviciu...ma bucur ptr tine ca ai gasit ce doreai;))

Alesia85
05.03.2011, 10:12:00
Si noi tot cu el am batut palma si ne-a facut o oferta foarte buna, motivand faptul ca e sfarsitul sezonului.Sa stii ca sunt foarte de treaba, oricat de carcotasi ar fi unii.

dontualina
06.03.2011, 12:39:22
gata multumesc pentru sfat am rezolvat am semnat cu ei am luat si foto si video si dj-ul lor ai avut dreptate am vazut cateva clipuri cu dj-ul canta foarte frumos...si au mai si negociat la pret pentru ca am luat tot de la ei. am semnat pe 2800 ron si am asa:
video:
filmare 6 ore + inchinatul betelei
2 copii dvd miri si nasi
bine dvd-urile sunt personalizate cu pozele noastre la fel si carcasele foarte tare miau placut
montaj cu videoclip artistic + videoclip de prezentare a mirilor nasilor socrilor s.a.m.d
foto:
cel putin 1500 de fotografii pe dvd in functie de nr de invitati
un album cu 120 de foto 13/18
100 de fotografii retusate prof. pe dvd
un dvd cu slideshow cu cele mai importante fotografi
5 fotografii tablou marimea 20/30

dj-ul care face si programe de cantat live in timpul nuntii

si tot fotograful imi va face si marturiile atunci seara la nunta pe loc din poze cu invitatii, ne face poza cu familia care intra in restaurant o tipareste pe loc si o da invitatilor.

cu cine ai semnat? cum iau si eu legatura cu ei ... mi se pare avantajos pachetul ...ms..

LittleQT
06.03.2011, 12:42:26
9 mil ce???
foto sau video sau ambele.....mi se pare fffff ieftin ptr orice serviciu...ma bucur ptr tine ca ai gasit ce doreai;))

Multumesc!
E vorba numai de serviciile video, ca fotograf aveam deja. Intra in pret video HD, BLU-RAYurile, DVD-urile, montaj, clip.

LittleQT
06.03.2011, 12:44:16
Si noi tot cu el am batut palma si ne-a facut o oferta foarte buna, motivand faptul ca e sfarsitul sezonului.Sa stii ca sunt foarte de treaba, oricat de carcotasi ar fi unii.

La noi a fost pentru inceput de sezon. ;-)
Si mie mi s-au parut super ok.

gusaalina
06.03.2011, 19:36:14
cu cine ai semnat? cum iau si eu legatura cu ei ... mi se pare avantajos pachetul ...ms..

cu cei de la ngm-media ii gasesti pe net dai un search...;)

alina_cl
09.03.2011, 15:37:58
La asemenea calitate, asemenea preturi...........fara comentarii.

rukmyny_85
09.03.2011, 16:31:53
La asemenea calitate, asemenea preturi...........fara comentarii.

buna!fiecare isi face unde si cine isi permite....poti sa faci si cu 50 de mil...daca mie(ca mireasa) nu-mi place ce ofera si cum lucreaza fotograful..degeaba...depinde de pretentii si de gusturile fiecaruia.... fetele...au cautat recomandari aici ,ieftin si bun si convenabil din mai multe pct de vedere....
si un fotograf mai sus mentionat a fost coleg cu mine la scoala,dar nu am postat aici nimic legat de el si de serviciile lui....e meseria lui ,e treaba lui..nu suntem noi in masura sa-i judecam ca fac sau nu treaba buna:)>-...

nicoletagheorghe1
10.03.2011, 09:10:58
buna!fiecare isi face unde si cine isi permite....poti sa faci si cu 50 de mil...daca mie(ca mireasa) nu-mi place ce ofera si cum lucreaza fotograful..degeaba...depinde de pretentii si de gusturile fiecaruia.... fetele...au cautat recomandari aici ,ieftin si bun si convenabil din mai multe pct de vedere....
si un fotograf mai sus mentionat a fost coleg cu mine la scoala,dar nu am postat aici nimic legat de el si de serviciile lui....e meseria lui ,e treaba lui..nu suntem noi in masura sa-i judecam ca fac sau nu treaba buna:)>-...
imi pare bine k cineva pune punctul pe ''i''. fiecare isi alege ce isi permite. si eu din fericire am ales dupa buzunar si sa stiti k nu mi-a parut rau deloc. au scos baietii aia ceva de vis. mai ales k eu nu sunt nici fotogenica si nici nu ma impac bine cu camera.
ce facem acum? neaparat daca e mai scump e si mai bun? si daca nu imi permit? ce facem? nu mai are loc nunta???????

C_ELLA
10.03.2011, 11:51:00
imi pare bine k cineva pune punctul pe ''i''. fiecare isi alege ce isi permite. si eu din fericire am ales dupa buzunar si sa stiti k nu mi-a parut rau deloc. au scos baietii aia ceva de vis. mai ales k eu nu sunt nici fotogenica si nici nu ma impac bine cu camera.
ce facem acum? neaparat daca e mai scump e si mai bun? si daca nu imi permit? ce facem? nu mai are loc nunta???????
Ma bucur sa citesc ca pot face minuni cameramanii si cu persoanele nefotogenice, ca am un mare stress si vis-a-vis de asta - de aceea si cautam o fata buna pentru machiaj. Nu cred ca avem aceeasi echipa foto-video, dar am incredere in cei pe care i-am ales.

CataLinaTeodora
10.03.2011, 12:59:00

mda.. de parca eu as merge pe topicul de calarasi:-"

pai si eu ce trebuie sa fac daca ne-a filmat gratis?=))=)) clar dvd-urile mele sunt niste porcarii=))

mie una nu-mi plac genul asta de poze... nu ma caracterizeaza... nu suport sa fiu pusa in tot felul de pozitii=)) asta inseamna ca pozele noastre au o calitate indoielnica?
eu nu vreau sa fac reclama cameramanului, ca oricum nu mai este in tara, dar asa ca fapt divers... eu consider ca fotograful/cameramanul trebuie sa se plieze dupa cerintele mirilor, a nasilor... eu i-am spus clar ca nu vreau sa stau vara, la 30grade+ in genunchi, cu capul shui sau mai stiu eu cum... a inteles omul.. am facut cateva poze si gata:D iar in ceea ce priveste filmarea... i-am zis sa-i filmeze si pe nuntasi, nu numa' pe noi... si acum o sa ziceti ca-s paranoica, dar am vazut filmari in care imi oboseau ochii de cat de des apareau mirii:)) e nunta lor, nimic de zis... dar daca mergeau singuri intr-un restaurant nu era tot acelasi lucru?

nicoletagheorghe1
11.03.2011, 09:06:34
Ma bucur sa citesc ca pot face minuni cameramanii si cu persoanele nefotogenice, ca am un mare stress si vis-a-vis de asta - de aceea si cautam o fata buna pentru machiaj. Nu cred ca avem aceeasi echipa foto-video, dar am incredere in cei pe care i-am ales.
noi am avut nunta. asa k daca tu ai incredere deplina in ceea ce ai vazut k au mai facut oamenii astia nu ti-o pierde. asa cum spune si catalina o miresica ceva mai jos. ce daca ei i-au filmat si fotografiat gratis asta inseamna k pozele si filmarile nu sunt bune? pardon eu i-am vazut pozele sunt fff frumoase.
deci fiecare alege dupa bunul plac si dupa largimea buzunarului. si eu fac si am facut parte din persoanele care nu si-au permis sa dea 30 sau peste 30 de mil pe foto video.
va urez succes

CataLinaTeodora
11.03.2011, 11:11:26
noi am avut nunta. asa k daca tu ai incredere deplina in ceea ce ai vazut k au mai facut oamenii astia nu ti-o pierde. asa cum spune si catalina o miresica ceva mai jos. ce daca ei i-au filmat si fotografiat gratis asta inseamna k pozele si filmarile nu sunt bune? pardon eu i-am vazut pozele sunt fff frumoase.
deci fiecare alege dupa bunul plac si dupa largimea buzunarului. si eu fac si am facut parte din persoanele care nu si-au permis sa dea 30 sau peste 30 de mil pe foto video.
va urez succes

nico, mie mi-a placut albumul vostru foarte mult:D
avand in vedere ca eu mai intai te-am vazut in poze, si apoi in realitate, pot sa zic ca am ramas cu gura cascata:)) in poze pareai de 1,9 metri;)) deci... nota 10 pt fotograf!:D

eu oricum... am mai zis, nu-mi place sa stau la poze... detest lucrul asta... in concluzie, n-as mai fi eu daca as fi facut astfel de poze... ar fi fost un compromis mult prea mare pt mine. in plus, daca poimaine imi schimb parerea, imi iau rochia pe mine, imi pun voalul in cap (nu stiu exact cum, ca l-a taiat nasa :))), imi iau sotu'(daca gandeste la fel ca mine, ca doar n-o sa-l oblig) si fac 2372329839832982 de poze....
eu sunt mai ciudata, da' chiar m-as fi simtit groaznic sa fac nu stiu cate poze prin nu stiu ce parc in ziua aia... eram extrem de obosita, flamanda, simteam ca iau foc in soare etc:))

mitze
08.04.2011, 07:47:57
Va supun atentiei urmatoarele puncte din Regulament (http://www.miresici.ro/showthread.php?t=421):

Nu se admit in forum reclamele la propriile afaceri (site-uri, forum-uri sau firme) si nici nu se admite folosirea mesajelor pe forum si a mesajelor private pentru promovarea serviciilor.

User-ii pot da o singura data informatii referitoare la anumite produse si firme, numai daca acestea se refera strict la subiectul respectiv si daca au fost cerute.

Pentru userii care sunt furnizori, discutia despre serviciile proprii este interzisa (inclusiv daca se cer aceste informatii), chiar si cand mesajele nu contin reclama (de exemplu nu sunt permise exprimari de genul: "cand ma duc la nunti, intotdeauna iau un al doilea cameraman cu mine" sau "florile pe care le folosim noi la buchete niciodata nu sunt ofilite").

Pe acest forum este interzisa solicitarea de servicii de la useri care sunt furnizori pentru nunta (inclusiv pe PM).

Va rog sa le luati serios in considerare, nu numai pentru ca in momentul inregistrarii se considera ca ati citit regulamentul si ca sunteti de acord cu el si fiecare membru are obligatia de a-l citi periodic, dar mai ales pentru ca nerespectarea lui se penalizeaza si poate duce la blocarea contului si adresei/clasei IP.

mihaela197983
08.04.2011, 12:18:18
neata!
Multumim ca s-a rezolvat problema si de acum putem continua acest subiect.o:-)

fetele, trimiteti mi si mie pm cu foto&video,nr de tel,adrese si pret.

gusaalina
10.04.2011, 10:12:46
fetele, trimiteti mi si mie pm cu foto&video,nr de tel,adrese si pret.

mai ti-as trimite dar e interzis... eu i-am ales sa imi filmeze si sa faca fotografii pe cei de la ngm-media imi plac cum lucreaza si fac treaba buna...sunt foarte optimista ca nunta imi va iesi asa cum imi doresc...:D...pup

deea24gl
11.04.2011, 10:49:10
mda.. de parca eu as merge pe topicul de calarasi:-"

pai si eu ce trebuie sa fac daca ne-a filmat gratis?=))=)) clar dvd-urile mele sunt niste porcarii=))

mie una nu-mi plac genul asta de poze... nu ma caracterizeaza... nu suport sa fiu pusa in tot felul de pozitii=)) asta inseamna ca pozele noastre au o calitate indoielnica?
eu nu vreau sa fac reclama cameramanului, ca oricum nu mai este in tara, dar asa ca fapt divers... eu consider ca fotograful/cameramanul trebuie sa se plieze dupa cerintele mirilor, a nasilor... eu i-am spus clar ca nu vreau sa stau vara, la 30grade+ in genunchi, cu capul shui sau mai stiu eu cum... a inteles omul.. am facut cateva poze si gata:D iar in ceea ce priveste filmarea... i-am zis sa-i filmeze si pe nuntasi, nu numa' pe noi... si acum o sa ziceti ca-s paranoica, dar am vazut filmari in care imi oboseau ochii de cat de des apareau mirii:)) e nunta lor, nimic de zis... dar daca mergeau singuri intr-un restaurant nu era tot acelasi lucru?

Nici mie nu mia placut ideea,sunt frumoase intradevar,dar sa le vad la alti.Eu pe mine nu ma vad in ipostaze.Daca tot am avut un amic amabil,de ce nu?Eu clar mi-am dorit doar poze simple.Si culmea sunt si frumoase pozicile.Am poze cu toata lumea,asta ma incanta.

deea24gl
11.04.2011, 10:55:50
I-ai fi trimis un email identic cu ce ai scris si aici,numai ca pe email e interzis dar aici nu.Cum vine asta?Nu cumva prestezi chiar tu servicii foto-video?Rog un moderator sa se sesizeze.

Daca citesti oleaca mai atent vei vede ca mesajul ei nu aduce cu nimic o idee ca ar presta servici,fata a vrut sa ofere detalii despre firma cu care va colabora la nunta,daca te uiti si la data nunti vei vedea ca urmeaza a fi.[-X(nu te mai agita ca pepsi).

Catalina ca si tine,nici mie nu imi place sa stau la poze,daca nu eram obligata sa tot fac poze,ca deah eram mireasa,cred ca nici nu apaream,nu sunt fotogenica.Oricum am fost foarte multumita e ajutorul amicului meu care chiar nu se ocupa in domeniu.

CataLinaTeodora
11.04.2011, 16:27:31
Nici mie nu mia placut ideea,sunt frumoase intradevar,dar sa le vad la alti.Eu pe mine nu ma vad in ipostaze.Daca tot am avut un amic amabil,de ce nu?Eu clar mi-am dorit doar poze simple.Si culmea sunt si frumoase pozicile.Am poze cu toata lumea,asta ma incanta.

eu n-am poze chiar cu toata lumea, da' asta e! alta data, cu alta ocazie:))
eu cracita, sugrumata, sa ma sarut cu sotul sub voal... never ever! e un compromis mult prea mare, pe care nu l-as fi facut decat de dragul sotului, da' am avut noroc ca nu e genul:))

Daca citesti oleaca mai atent vei vede ca mesajul ei nu aduce cu nimic o idee ca ar presta servici,fata a vrut sa ofere detalii despre firma cu care va colabora la nunta,daca te uiti si la data nunti vei vedea ca urmeaza a fi.[-X(nu te mai agita ca pepsi).

Catalina ca si tine,nici mie nu imi place sa stau la poze,daca nu eram obligata sa tot fac poze,ca deah eram mireasa,cred ca nici nu apaream,nu sunt fotogenica.Oricum am fost foarte multumita e ajutorul amicului meu care chiar nu se ocupa in domeniu.

mie-mi place cum ai iesit in poze!:D ce tot spui tu ca nu esti fotogenica?

I-ai fi trimis un email identic cu ce ai scris si aici,numai ca pe email e interzis dar aici nu.Cum vine asta?Nu cumva prestezi chiar tu servicii foto-video?Rog un moderator sa se sesizeze.

iar mie mi se pare ca exagerezi... in plus, nu cumva esti din braila, si n-ar trebui sa-ti pese de galati? daca esti din braila, eu zic sa te abtii de la astfel de comentarii, ca nu ne-ajuti deloc...

nicoletagheorghe1
13.04.2011, 08:52:25
va multumesc pt raspunsuri,oricum abia acum imi fac listuta si urmeaza sa merg la toti si sa aleg varianta cea mai buna pt mine.pup\:D/
daca vrei iti dau si lista mea cu tot cu pareri si umbli cd ai timp pe la ei

mihaela197983
13.04.2011, 23:02:21
daca vrei iti dau si lista mea cu tot cu pareri si umbli cd ai timp pe la ei

daca esti draguta ca am doar cateva numere de tel ^:)^^:)^

dedeia
27.04.2011, 14:31:08
Buna ziua, tuturor miresicilor! Sunt noua pe forum si am tot citit com. postate de voi. Deja m-au ajutat in alegerea restaurantului si acum ma bazez tot pe voi pentru pareri si sugestii despre foto-video. Asa ca astept cu nerabdare sfaturile voastre.
P.S. Nicoleta, as dori si eu acea lista minunata, ca sa pot merge in cautari. :)

SAFTICA
02.05.2011, 18:38:44
Fetelor imi puteti recomanda un cameraman pentru nunta...am angajat deja un fotograf care mi-a placut foarte mult si acum imi este cam greu sa gasesc doar cameraman.

Multumiri!

rukmyny_85
14.05.2011, 18:18:58
cauta ngm-media pe net si ai sa gasesti siteul lui...face treaba buna cu filmarea...pup si spor la pregatiri ca nu mai ai mult..:D:D:D

parerile sunt impartite....
eu zic sa mai caute....;-)

oanaserban
14.05.2011, 20:14:34
buna buna miresici de galati... si daca ar fi fost din braila ce???????
eu sunt din braila si ma intereseaza tot ce tine si de galati, pt ca de exemplu foto-video il am din galati...;));));));));));))

alina_buburuza
15.05.2011, 03:27:57
buna buna miresici de galati... si daca ar fi fost din braila ce???????
eu sunt din braila si ma intereseaza tot ce tine si de galati, pt ca de exemplu foto-video il am din galati...;));));));));));))

Cu cine ai facut contract?

valentina_bubu
15.08.2011, 14:58:31
iti dau toata agenda mea + lista nuntii daca o vrei. poate te ajuta cu ceva. intre timp au mai aparut pe piata si alte persoane. te sfatui sa mai cauti. daca o mai vrei trebuie sa imi spui e-mailul tau intr-un mesaj privat. dar vad k nu ai destule mesaje postate pt a o face.al meu mail e acelasi k si aici numai k ii adaugi gmail la sfarsit.

Buna Nicoleta!

Am vazut ca ai oferit unor viitoare miresici ajutorul tau. asa ca ma gandeam daca imi poti trimite si mie pe mail agenda ta de la nunta? ^:)^

valentinavalentina1988
17.08.2011, 13:52:27
Buna ziua!! as putea sa vad pozele tale de la nunta te rog frumos ca sa-mi fac o idee despre fotograful pe care l-ai avut la nunta ..bineinteles daca nu te deranjeaza!!

nicoletagheorghe1
18.08.2011, 08:05:49
Buna ziua!! as putea sa vad pozele tale de la nunta te rog frumos ca sa-mi fac o idee despre fotograful pe care l-ai avut la nunta ..bineinteles daca nu te deranjeaza!!
nu ma deranjeaza deloc. sunt poze in ultima semnatura iar daca vrei mai multe su video da un pm si se rezolva

ELENA_BR
23.04.2012, 18:14:28
Buna fetelor, cu cei de la ngm-media a lucrat cineva?...ce am vazut pe site-ul lor imi place dar as prefera o sugestie din partea cuiva care a lucrat cu ei...ms..:)

ELENA_BR
13.09.2012, 09:10:07
Buna fetelor, a trecut si marele eveniment din viata mea....uff....cat de usurata am rasuflat dupa nunta...:D, am scapat de stres, de alergaturi etc. :D, am fost plecata impreuna cu sotul meu intr-o mica excursie afara si tocmai ce m-am intors. Despre nunta ce sa spun a fost formidabil, ma bucur ca am ales bine si cameramanii si fotograful,dj-ul si restaurantul am fost foarte multumita, in concluzie nota 10 pentru toti. Am avut nunta la tirighina, cameraman l-am avut pe Marian Neagoe, doamne si nea facut niste clipuri...nu am mai vazut pana acum la nimeni in galati, fotograf l-am avut pe dorin balanescu, sunt in echipa colaboreaza, despre el aceleasi cuvinte forbidabil, dj a fost cipiland, tot asa atmosfera extraordinara simte foarte bine ceea ce le place invitatilor, nu mai spun ca la un moment dat nici nu mai statea jos, dansa si el langa laptop;)tare omu, la decoratiuni i-am avut pe cei de la kartoum decor, si nu mai zic ce tare mi-au decorat masinile cu palarie la masina mirelui, buzite si sprincene la masina miresei...:D...ma bucur ca a iesit bine si va doresc si voua tuturor sa aveti nunta asa cu va doriti. Va pup si spor la pregatiri in continuare.

Dana_19l
18.09.2012, 18:52:14
Buna fetelor, a trecut si marele eveniment din viata mea....uff....cat de usurata am rasuflat dupa nunta...:D, am scapat de stres, de alergaturi etc. :D, am fost plecata impreuna cu sotul meu intr-o mica excursie afara si tocmai ce m-am intors. Despre nunta ce sa spun a fost formidabil, ma bucur ca am ales bine si cameramanii si fotograful,dj-ul si restaurantul am fost foarte multumita, in concluzie nota 10 pentru toti. Am avut nunta la tirighina, cameraman l-am avut pe Marian Neagoe, doamne si nea facut niste clipuri...nu am mai vazut pana acum la nimeni in galati, fotograf l-am avut pe dorin balanescu, sunt in echipa colaboreaza, despre el aceleasi cuvinte forbidabil, dj a fost cipiland, tot asa atmosfera extraordinara simte foarte bine ceea ce le place invitatilor, nu mai spun ca la un moment dat nici nu mai statea jos, dansa si el langa laptop;)tare omu, la decoratiuni i-am avut pe cei de la kartoum decor, si nu mai zic ce tare mi-au decorat masinile cu palarie la masina mirelui, buzite si sprincene la masina miresei...:D...ma bucur ca a iesit bine si va doresc si voua tuturor sa aveti nunta asa cu va doriti. Va pup si spor la pregatiri in continuare.

Buna. Cat te-a costat dj-ul si foto+video? Ms

Dana_19l
19.09.2012, 19:22:52
Multumesc ptr recomandare gipsy. Nu ti-am putut raspunde pe privat. :*

Wildhoney
04.11.2012, 19:56:12
Buna seara miresici!
Sunt si eu in cautare de un cameraman&fotograf bun in Galati. Am vazut de curand filmarea de la nunta unor prieteni si am zis din start "Asa ceva nu vreau la nunta mea": de la momente inutile de genul 5 minute din filmare cu masina mirilor care merge pe Brailei si pana la muzica pentru momentele cheie ale serii aleasa foarte prost (de exemplu la furatul miresei a ales Celine Dion - I'm your lady care nu are nicio treaba cu momentul in sine)
De asemenea, am fost dezamagita si de oferta de fotografi, nu neparat de calitate cat de originalitate/creativitate. Peste tot vad vesnicele clisee : mirele care sta cu capul in poala miresei, sarurul celor doi in aceeasi pozitie cu voalul miresei pus deasupra, mireasa stand turceste in iarba si mirele care ii saruta mana si / sau ii intinde buchetul, mirele cu mireasa care se pandesc dupa un copac etc etc etc ...

Credeam ca scopul fotografiilor in aer liber e sa fie adptate pentru personalitatea fiecarui cuplu dar din ce vad mi se pare ca studioul foto de pe vremea bunicii s-a transpus in aer liber, caci cliseele sunt destule.

Asadar, daca stiti un fotograf / cameraman care sa se abata de la ceea ce am scris mai sus as fi recunoscatoare

bastet0707
05.11.2012, 13:14:25
Buna seara miresici!
Sunt si eu in cautare de un cameraman&fotograf bun in Galati. Am vazut de curand filmarea de la nunta unor prieteni si am zis din start "Asa ceva nu vreau la nunta mea": de la momente inutile de genul 5 minute din filmare cu masina mirilor care merge pe Brailei si pana la muzica pentru momentele cheie ale serii aleasa foarte prost (de exemplu la furatul miresei a ales Celine Dion - I'm your lady care nu are nicio treaba cu momentul in sine)
De asemenea, am fost dezamagita si de oferta de fotografi, nu neparat de calitate cat de originalitate/creativitate. Peste tot vad vesnicele clisee : mirele care sta cu capul in poala miresei, sarurul celor doi in aceeasi pozitie cu voalul miresei pus deasupra, mireasa stand turceste in iarba si mirele care ii saruta mana si / sau ii intinde buchetul, mirele cu mireasa care se pandesc dupa un copac etc etc etc ...

Credeam ca scopul fotografiilor in aer liber e sa fie adptate pentru personalitatea fiecarui cuplu dar din ce vad mi se pare ca studioul foto de pe vremea bunicii s-a transpus in aer liber, caci cliseele sunt destule.

Asadar, daca stiti un fotograf / cameraman care sa se abata de la ceea ce am scris mai sus as fi recunoscatoare

De aceleasi lucruri fug si eu,de cliseele punctate foarte bine de tine...

laurici81
05.11.2012, 14:07:46
O varianta foarte plauzibila ar fi sa alegi un fotograf din afara Galatiului, dar cu viziune. In acest mod cred ca exista sanse sa scapi de acele clisee cu care s-au obisnuit majoritatea fotografilor din Galati. Spun asta pentru ca cineva venit din afara va vedea altfel lucrurile decat cei obisnuiti, blazati cu locurile "natale".

Alesia85
06.11.2012, 15:01:34
Buna seara miresici!

Buna, noi am avut la nunta noastra o echipa din Braila, ne-au filmat HD si au facut si foarte multe poze frumoase, drept urmare anul asta m fost nasa si i-am recomandat si finilor, care au fost foarte multumiti de ei.Ii gasesti pe facebook la Visul nuntii.Daca doresti mai multe amanunte putem vorbi pe privat.
Spor la cautari si sper sa tii cont de recomandarea mea. Pa pa.

Wildhoney
10.11.2012, 09:14:19
Am fost si am vorbit cu cei de la visulnuntii si suntem foarte multumiti de ceea ce ofera si de pret (comparativ cu ce am gasit in galati) deci din punctul asta de vedere stau linistita. As vrea insa sa te intreb cum sunt ca oameni, daca stiu sa se apropie de tine ca persoana sau sunt tipul ala distant si scortos. Cred ca si asta conteaza foarte mult in succesul unei colaborari cu un fotograf/cameraman. Daca te simti inhibat in preajma lui poate sa fie cel mai bun, tot se va vedea pe fata ta ca nu te simti in largul tau

Alesia85
10.11.2012, 18:01:26
Wildhoney
Ma bucur ca te-am putut ajuta, de altfel nici nu as recomanda pe cineva cu care nu ne-am fi inteles in ziua nuntii.La fel si finii nostri au fost multumiti, ba ei inca, au fost si la un TTD impreuna.
Nu-ti face griji, sunt comunicativi, stiu ce au de facut iar in nunta indicatiile lor ne-au fost de mare folos.Eu zic ca in timpul nuntii conteaza mult sa te bazezi pe cineva cu experienta.
Nu stiu ce sfaturi as putea sa-ti mai dau, eu o sa intru mai rar pe forum fiindca nu mai am motive, poate doar la botez :">
Pa pa.

Wildhoney
11.11.2012, 00:18:48
De Ciprian Mihailescu ce stiti?

adriana2008
20.11.2012, 22:14:56
noi am fost multumiti de Nica George si echipa lui.

Wildhoney
23.11.2012, 08:30:02
noi am semnat cu Cezar Mihailescu
http://romcezar.shutterfly.com/

spre sa fie ok ...

danielle_crys
27.11.2012, 12:39:01
Stiu ca la o nunta acum 2 ani, au semnat un contract cu filmare HD insa s-au dus si au filmat cu o camera normala si au pacalit mirii ca este camera HD. Aviz amatorilor!

aura_manoliu
27.11.2012, 16:31:47
tipic cameramanilor ieftini

gypsy
27.11.2012, 17:09:58
cezar mihailescu nu e deloc ieftin, ma refer la tarife...

Wildhoney
28.11.2012, 12:26:37
Nu e nici cel mai ieftin nici cel mai scump, undeva la mijloc ... pe noi ne costa 3600 RON un pachet format din:
- filmare HD
- Montaj video de 5-6 ore
- Videoclip de 3-4 min
- Rezumat al nuntii 60-90 min (10 exemplare)
- 1000-2000 de fotografii digitale
- 200 de fotografii printate
- Fotobook 20 x 20 cm
- Sedinta foto/video TTD
- Tablou cu mirii

Mi se pare ok ... ca pret ...
Iar chestia cu filmare normala in loc de HD ... daca te pricepi putin nu ai cum sa nu iti dai seama ... Noi am fost la mai multi si ei au cele mai performate echipamente si cel mai bun raport calitate/pret

aura_manoliu
28.11.2012, 22:30:05
iti uram sa ai norocul de a nu te plange de calitate serviciilor :) acum sa fie si ei la fel de profesionisti precum ne spui tu acolo, dar dupa comentariile fetelor de mai sus, cam umbla cu "cioara vopsita" si fara fum nu iese foc sau poate la banii astia este un All in one, adica si filmeaza si face poze, eventual aduce ceva porumbei la biserica, iti monteaza florile pe masa, iti confectioneaza buchetul tau.

Wildhoney
29.11.2012, 08:35:55
aura spui "la banii astia" ca si cum ar costa 800 de lei nu 800 de euro. Eu stiu ca in Bucuresti 1000 de euro pentru video/foto este o suma mica dar sa stii ca la noi gasesti si foto/video si la 1500 de lei (nu vorbesc din auzite ) dar si la 2700 de lei doar foto, asa ca dp meu de vedere nu sunt nici cei mai scumpi, nici cei mai ieftini. Cat despre "fara foc nu iese fum", sa stii ca mai exista si ceea ce se numesc interese colaterale, nu vreau sa comentez nimic pe tema asta pentru ca nu e treaba mea cum isi promoveaza altii afacerea.
Noi am intrebat, am fost la mai multe persoane, am fost la o nunta unde au fost ei prezenti, am cerut mai multe pareri si am ales sa colaboram cu ei. Acum ca o sa fie bine sau nu nu stiu pentru ca nu sunt mama omida sa vad ce o sa se intample peste 6 luni

aura_manoliu
30.11.2012, 10:32:45
Acum ca o sa fie bine sau nu nu stiu pentru ca nu sunt mama omida sa vad ce o sa se intample peste 6 luni

Scuze daca te-am suparat, sa ai parte de un eveniment reusit asa cum ti-l doresti. :)

Wildhoney
30.11.2012, 11:08:49
Nu m-ai suparat, stai linistita, insa nu trebuie sa credem toate rautatile pentru ca nu stim cine se ascunde in spatele unui nickname, nu?

ely_elena
26.02.2013, 08:38:33
Am fost si am vorbit cu cei de la visulnuntii si suntem foarte multumiti de ceea ce ofera si de pret (comparativ cu ce am gasit in galati) deci din punctul asta de vedere stau linistita.

Si noi tot cu cei de la Visul Nuntii am semnat pentru fotografii si filmare.
Acum mi-am amintit ca anul trecut in februarie am fost la un botez in Galati, la un restaurant chiar pe malul Dunarii si i-am vazut la lucru.
Pa pa.

laura_gl
28.02.2013, 21:00:12
Despre Cezar Mihailescu imi poate spune cine ceva? Pret?

gypsy
28.02.2013, 23:16:04
scump, arogant, a negociat cu o prietena pentru nunta si botez, i-a spus un pret la prima intalnire iar la a doua i-a spus un pret mai mare

laura_gl
02.03.2013, 13:25:51
scump, arogant, a negociat cu o prietena pentru nunta si botez, i-a spus un pret la prima intalnire iar la a doua i-a spus un pret mai mare

Aaa ce urat...si eu care ma gandeam ca negociem cu el , eventual sa semnam cu contract...acum stau in dubii:(

gypsy
03.03.2013, 11:56:49
intalniti-va si vezi ce impresie iti lasa. eu am nunta fratelui meu anul acesta si m-am mai interesat de preturi si am constatat ca sunt fotografi care au preturi mult mai ok decat el si decat altii care sunt foarte scumpi

gypsy
04.03.2013, 19:19:23
daca un fotograf la nunti isi posteaza astfel de poze pe pagina de facebook...eu m-as gandi de 2 ori inainte sa-l contractez pentru nunta

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4548040381448&set=a.3467768815334.2136230.1304469627&type=1&theater

Milda_Green
12.03.2013, 09:18:35
Aaa ce urat...si eu care ma gandeam ca negociem cu el , eventual sa semnam cu contract...acum stau in dubii:(

Buna eu iti pot recomanda pe fotografii avuti de mine iar ulterior mai precis anul trecut au fost angajati si de cumnata-mea la nunta. Sunt extrem de profesionisti, lucreaza impecabil, iar corectitudinea e maxima din partea lor. pret poze CD, 100 poze scoase, filmare, si album = 25 mil in 2012 toamna. se numesc Fotopassion. au si pagina de net ca sa iti faci o idee. Spor la pregatiri >:D<

laura_gl
13.03.2013, 16:36:07
Buna eu iti pot recomanda pe fotografii avuti de mine iar ulterior mai precis anul trecut au fost angajati si de cumnata-mea la nunta. Sunt extrem de profesionisti, lucreaza impecabil, iar corectitudinea e maxima din partea lor. pret poze CD, 100 poze scoase, filmare, si album = 25 mil in 2012 toamna. se numesc Fotopassion. au si pagina de net ca sa iti faci o idee. Spor la pregatiri >:D<
Buna!
Multumesc frumos pentru recomandare si pt urari:)

ioana.ardeleanu
17.03.2013, 13:53:04
Buna fetelor, ma ajutati si pe mine cu cateva recomandari pentru un cameraman bun, ma intereseaza in primul rand calitatea si pe locul doi banii...pun foarte mult accent atat pe filmare cat si pe foto si vreau o filmare artistica, vreau sa vad un film cand ma uit dupa nunta nu o filmare banala filmata de unu ce adoarme cu camera in mana :D

ana.S
21.03.2013, 09:15:35
Buna fetelor, ma ajutati si pe mine cu cateva recomandari pentru un cameraman bun, ma intereseaza in primul rand calitatea si pe locul doi banii...pun foarte mult accent atat pe filmare cat si pe foto si vreau o filmare artistica, vreau sa vad un film cand ma uit dupa nunta nu o filmare banala filmata de unu ce adoarme cu camera in mana :D

Buna ioana, ai gasit pe cineva pana acum care sa iti placa?....si eu sunt in cautare si la fel ca si tine vreau pe cineva nu bun, ci pasionat cu adevarat de ceea ce face indiferent de cat de mult costa pentru ca sunt singurile amintiri cu care raman si peste 40 de ani nu vreau sa imi para rau de alegerea.

ioana.ardeleanu
21.03.2013, 10:26:10
Buna ioana, ai gasit pe cineva pana acum care sa iti placa?....si eu sunt in cautare si la fel ca si tine vreau pe cineva nu bun, ci pasionat cu adevarat de ceea ce face indiferent de cat de mult costa pentru ca sunt singurile amintiri cu care raman si peste 40 de ani nu vreau sa imi para rau de alegerea.

buna Ana, momentan inca nu m-am hotarat, din recomandarile fetelor de pe forum am discutat cu Marian Neagoe de care am fost foarte incantata si am vazut la el ceva diferit si mai inedit, se vede ca e pasionat de ceea ce face..... As fi semnat deja contractul cu el daca era si sotul meu in localitate, dar merg sambata asta ca vine acasa...:D

octavian_silver
24.03.2013, 16:31:34
A lucrat cineva cu cei de la GalStudio sau Cezar Mihaescu?am vazut ca au poze frumoase si preturi ok pentru pachetele de foto-video.Am vb cu ambii la telefon si par ok,dar vroiam o parere obiectiva de la cineva care i-a avut la nunta sau macar i-a vazut la treaba!Ms

bastet0707
25.03.2013, 09:33:02
A lucrat cineva cu cei de la GalStudio sau Cezar Mihaescu?am vazut ca au poze frumoase si preturi ok pentru pachetele de foto-video.Am vb cu ambii la telefon si par ok,dar vroiam o parere obiectiva de la cineva care i-a avut la nunta sau macar i-a vazut la treaba!Ms

Buna,

noi i-am contractat pe cei de la Galstudio! Materialele vazute pe viu sunt mult mai convingatoare decat ce gasesti pe internet.La treaba o sa-i vedem abia in octombrie.Noi suntem extrem de multumiti de alegere..Spor la cautari si sa te simti la fel de implinit dupa ce semnezi contractul!

octavian_silver
25.03.2013, 16:34:48
Buna,

noi i-am contractat pe cei de la Galstudio! Materialele vazute pe viu sunt mult mai convingatoare decat ce gasesti pe internet.La treaba o sa-i vedem abia in octombrie.Noi suntem extrem de multumiti de alegere..Spor la cautari si sa te simti la fel de implinit dupa ce semnezi contractul!

Multumesc mult pentru informatii!

moni_maria111
07.04.2013, 15:28:57
Ieri am fost la Braila, la un targ de nunti organizat in incinta Mall. Nu prea am avut asteptari, iar cativa furnizori de foto si video i-am vizitat si la noi in oras.
Prietenii cu care am fost sunt din Braila si ne-au recomandat si ei pe cineva in Braila, dar deocamdata vrem sa finalizam cu restaurantul si pe urma vedem de muzica si fotograf.
Pa pa.

laura_gl
07.04.2013, 16:27:01
Buna, stie cineva cam ce preturi au pachele de servicii ale celor de la galstudio?

moni_maria111
10.04.2013, 18:23:17
Ce parere aveti de VISUL NUNTII ?

aaaalynaaaa
12.05.2013, 19:22:05
Buna ziua,

As fi interesata daca stie cineva cam ce pachete au cei de la profast?...si nu in ultimul rand cam ce preturi practica? Ce parere aveti despre acestia?

Va multumesc anticipat!

roxana1000
03.06.2013, 18:37:01
Buna m-ar interesa si pe mine numarul de telefon sau o adresa unde l-asi putea contacta pe RomCezar. Si sa pot vede pozele acestuia,ma rog un site ceva. Astept raspuns plz!!!^:)^ Pareri eventual!
Si m-ar interesa si pareri despre cameramanul Vasile Cojocaru. Plzz fetelor!!