PDA

Versiunea completa : Video, cameraman in Buzau

ariana837
18.03.2008, 23:36:52
Imi poate recomanda cineva un fotograf si un cameraman de incredere in Buzau??
Multumesc anticipat si frumos!Spor la pregatiri!

ionela_oany
09.08.2008, 16:00:14
Va las acest link de pe youtube si daca va place ce vedeti va dau detalii...dar asta dupa vizionare[-X!;-)!
Noi pe ei ii vom avea la nunta ''cuplu''de cameraman si fotograf.
Astept pareri/impresii la prima vedere si de ce nu si intrebari.
p.s:locatia filmarii este parcul Crang

miresica_iuliana
10.08.2008, 00:47:47

foarte foarte frumos !!

sper sa fim multumiti si noi... nu am platit decat un avans de 3 mil la fotograf ,dar nici nu vrem sa il schimbam .. ne-au placut la el pozele ,de aceea l-am ales.
dar e bine sa stim dc e ceva de evitat sau dc e bine sa fim atenti la anumite aspecte ... nu prea am vazut sa fie "laudat" pe aici si de aceea m-am hotarat sa intreb eu :). de cameraman nu mai intreb pentru ca el mi-a recomandat fotograful - dupa ce noi il alesesem deja :))

o sa pun si eu poze dupa nunta noastra.

simonapetruta
26.08.2008, 17:17:01
Fetelor, cu baietii de la studiomaster am vb si noi. Au un site super prof, chiar e de recomandat de vizitat, am ramas gura casca. Adev e ca dai ceva banuti, dar eu zic... merita.
Acum ca am vazut si alte fete care ii recomanda, mai multa incredere am.
Va pup!

delia17
17.11.2008, 17:43:30
Buna miresici,

Am si eu o mare rugaminte la voi!?? Cine imi poate trimite si mie nr lui Vali Gheorghe si eventual o mostra de filmulet facuta de el. Merci.

Diana_Peter
17.11.2008, 19:10:25
Buna miresici,

Am si eu o mare rugaminte la voi!?? Cine imi poate trimite si mie nr lui Vali Gheorghe si eventual o mostra de filmulet facuta de el. Merci.

Fetelor tocmai ce am vorbit cu cei de la Studio Master si mi-au confirmat ca au liber pe 23.Mai asa ca sambata mergem sa dam avansul.
Video (3dvd+montaj) + foto( 100print 10*15 + 350digitale)
Sper sa iasa totul bine :-SS

Diana_Peter
17.11.2008, 19:12:46
Fetelor tocmai ce am vorbit cu cei de la Studio Master si mi-au confirmat ca au liber pe 23.Mai asa ca sambata mergem sa dam avansul.

totul ar fi in jur de 1600ron dar poate depasi in functie de nr de printuri la care ne hotaram in final

adriana23
03.02.2009, 14:05:18

Buna...poti sa-mi lasi un PM cu un contact de la Studio Master , te rog ? din ce am citit in post-urile voastre am inteles ca sunt super ok...ms!^:)^

diana_alexandra2007
04.03.2009, 13:10:23
Buna fetelor >:D< nunta mea va avea loc pe 5 septembrie si am inceput sa ma interesez de fotograf si cameraman, si am vazut k recomandati cu multa caldura Studio Master.
Imi poate da cineva un nr de telefon^:)^ , si cateva detalii despre preturi !?
Dc aveti alte variante astept cu drag. :)

diana_alexandra2007
04.03.2009, 15:17:46
Habar n-am de ce nu merge dar dc vrei poti sa imi trimiti pe adresa de mail : []. Iti multumesc anticipat^:)^

diana_alexandra2007
06.03.2009, 12:09:54
Ma poate indruma si pe mine cineva spre un cameraman si un fotograf bun ?!^:)^ Daca stiti si preturi va rog spuneti-mi si mie.

laramm
27.04.2009, 00:46:39
Si eu vreau sa stiu ... cameraman si fotogra la pachet..

andreea_dt
28.05.2009, 23:34:27
nu mai posteaza nimeni nimic despre nici un cameraman?... eu am ceva numere de la fotograf dar ma gandeam poate cunoaste cineva pe careva bun... si in plus tare as vrea sa stiu un pret aproximativ...

oanaabramburica
30.05.2009, 20:19:07
Buna fetelor!
Pentru mine, problema cameramanului si a fotografului mi-au dat mult de furca deoarece am vrut ceva deosebit....stiu ca acele imagini vor fi singurele lucruri palpabile care imi vor aminti cu exactitate de frumusetea acestei zile... Asa ca m-am uitat la zeci de filmulete pe net. am fost la toate targurile de nunti de unde am luat dvd-uri peste dvd-uri si credeti-ma ca imi venea sa plang...vazand ce calitate avem in Romania.

Insa de curand am avut norocul sa dau peste un tip care mi-a arata niste demo-uri de m-a lasat masca! Singura problema e ca nu stiu cum sa va impartasesc si voua....pentru ca mi-e teama sa nu se considere reclama..

lauritta25
02.08.2009, 20:04:12
salutare miresici. stiti pentru noi toate sunt importante pozele si filmarile de la nunta noastra de aceea va rog recomandati-mi un fotograf si un cameraman bun si cu pret de criza.

silviam0009
25.11.2009, 20:35:28
salutare miresici. stiti pentru noi toate sunt importante pozele si filmarile de la nunta noastra de aceea va rog recomandati-mi un fotograf si un cameraman bun si cu pret de criza.

Buna. Tocmai am avut nunta acum 3 saptamani si am si primit dvd-urile si albumul de la nunta si suntem super incantati de ce am primit. Baietii au fost foarte seriosi, punctuali si se vede calitatea filmului si a pozeler. Iar de albumul miresei nici nu mai vorbesc. A meritat toti banii si nu a fost scump. Amintirile conteaza. Daca te mai intereseaza trimite-mi un PM si iti voi da numarul lor. Va pup.

silviam0009
25.11.2009, 20:41:16
nu mai posteaza nimeni nimic despre nici un cameraman?... eu am ceva numere de la fotograf dar ma gandeam poate cunoaste cineva pe careva bun... si in plus tare as vrea sa stiu un pret aproximativ...

am scris si mai inainte la alta miresica de cei care au fost la nunta mea insa aveti grija sa va rezervati din timp fotograful si cameramanul pe care ii doriti. o prietena de a mea a avut noroc ca cei care au fost la mine nu au fost ocupati in ziua pe care si-o doreau. Mi-a spus ca aveau ceva nunti si pentru la anul

redrozebz
25.11.2009, 22:57:44

Buna! Exista un fotograf bun... care mie personal mi-a placut, are sediu pe undeva pe langa Colegiul Economic si are niste preturi... convenabile zic eu - gen 6-7 mil.Il cheama Cristi si iti pot da un numar de telefon daca te intereseaza.

andreea_dt
25.11.2009, 23:48:13
postul meu era din luna mai... atunci oricum deja rezolvasem cu fotograful... multumesc pentru intentia de a ma ajuta fetelor :*

giselle23
08.02.2010, 17:12:24
fetelor caut si eu cameraman, cine ma ajuta cu detalii?

imi_ase
10.02.2010, 14:47:55
buna. eu la nunta l-am avut pe vali blidaru. este extraordinar, filmul si pozele sunt excelente. il recomand cu caldura.
are site pe internet cu poze.
bafta la pregatiri.

st3llla
11.02.2010, 08:50:00
pai,vali blidaru nu e fotograf? e si operator sau are colaboratori?

giselle23
11.02.2010, 10:22:08
pai,vali blidaru nu e fotograf? e si operator sau are colaboratori?
vali este fotograf, colaboreaza cu cineva pt filmare.

giselle23
17.02.2010, 21:59:39
vali este fotograf, colaboreaza cu cineva pt filmare.
cine imi recomanda un cameraman? l-am luat pe vali ca fotograf, dar cameraman vreau altceva. ma ajutati?:)

monicaalina
17.02.2010, 22:44:30
eu am vb cu cineva care imi ia 16 mil pt 5 ore de fimat,100 poze digitale scoase cu album cu tot si 1000 de poze pe dvd.sunt 2 sot si sotie,pe el il cheama george si sta in brosteni.i am vazut la 2 nunti si pe urma am vazut ce au realizat dupa nuntile alea.asa ca i am luat.dak doreste cineva nr te tel astept pm

isabella_cmps
17.02.2010, 23:15:53
Salut, sunt noua pe aici si as avea nevoie de niste sfaturi daca ma poate ajuta cineva.....:-<
Am nunta in iulie pe 31 si nu am gasit pana acum pe cineva liber pentru foto si video, ii vreau impreuna daca se poate...
Din pacate cu cine doream noi nu se poate pt ca e ocupat, daca imi puteti recomanda pe cineva din Buzau care sa faca ceva frumos si de calitate...
Va multumesc pentru atentie...

andreea_dt
03.03.2010, 20:32:15
fetelor stiti ceva de Cornel Olaru?

adriana_sandramandi
07.05.2010, 10:25:08
daca te intereseaza iti pot lasa nr de tel si date de contact pe pm ,daca nu ti-ai gasit inca eu stiu ca lucreaza bine si se face doar pe baza de contract .Multi nici nu fac contract de prestari servicii si nu ai o siguranta .Fratele meu a patit-o la nunta lui a luat pachet formatia si cameramanul dar cameramanul nu a venit.daca facea contract erau obligati sa il respecte

niko84r
01.06.2010, 02:42:02
eu as vrea sa vad si eu portofolii sau ceva...
am tot auzit de cate unii, dar nu le-am vazut munca :D

Gianinaid
21.06.2010, 15:54:13
eu am avut video si foto din vrancea.....au fost super de treaba....

ionela1986
11.07.2010, 22:54:42
Buna. Tocmai am avut nunta acum 3 saptamani si am si primit dvd-urile si albumul de la nunta si suntem super incantati de ce am primit. Baietii au fost foarte seriosi, punctuali si se vede calitatea filmului si a pozeler. Iar de albumul miresei nici nu mai vorbesc. A meritat toti banii si nu a fost scump. Amintirile conteaza. Daca te mai intereseaza trimite-mi un PM si iti voi da numarul lor. Va pup.

Buna. Imi poti trimite si mie un pm cu numele si nr de tel al acestor baieti? Eu am nunta anul viitor, insa sunt in cautare...multumesc anticipat!

Serinela
05.09.2010, 22:09:10
Hello again,

mi-am dat seama ca nu am cameraman la nunta!
fotograf imi va fi un iubitul domnisoarei de onoare (vin din Bucuresti si nu as mai cere recomandari tot de acolo ...alte griji, etc ...); si mi-as dori pe cineva din Bz.
:)>-
aveti recomandari, pls?

tnx
pupici

niko84r
18.11.2010, 21:06:40
Hello again,

mi-am dat seama ca nu am cameraman la nunta!
fotograf imi va fi un iubitul domnisoarei de onoare (vin din Bucuresti si nu as mai cere recomandari tot de acolo ...alte griji, etc ...); si mi-as dori pe cineva din Bz.
:)>-
aveti recomandari, pls?

tnx
pupici

ai gasit ceva acceptabil?

alina_cl
09.12.2010, 16:03:15
Buna! Exista un fotograf bun... care mie personal mi-a placut, are sediu pe undeva pe langa Colegiul Economic si are niste preturi... convenabile zic eu - gen 6-7 mil.Il cheama Cristi si iti pot da un numar de telefon daca te intereseaza.

Eu cred ca e criza dar nu cred ca poti obtine ceva frumos (nu spun de calitate maxima) cu 7 milioane.:D
Este doar parerea mea.

niko84r
21.12.2010, 09:45:18
Eu cred ca e criza dar nu cred ca poti obtine ceva frumos (nu spun de calitate maxima) cu 7 milioane.:D
Este doar parerea mea.

mda..nici eu..cel putin pozele mi se par f importante...
fetelor din BZ sau cu nunta in BZ....sugestii pt cameraman? :D

Serinela
06.01.2011, 11:23:22
ai gasit ceva acceptabil?

buna,
in sera asta voi vizualiza nistevd-uri ale dlui Vali Gheorghe, am inteles ca a fost cameraman la pro tv.
revin maine cu informatii.

o prietena mi l-a recomandat, l-a avut si la nunta , si la botez.
maine revin!
pupici!

Serinela
06.01.2011, 11:30:23
buna,
in sera asta voi vizualiza nistevd-uri ale dlui Vali Gheorghe, am inteles ca a fost cameraman la pro tv.
revin maine cu informatii.

o prietena mi l-a recomandat, l-a avut si la nunta , si la botez.
maine revin!
pupici!

se pare ca nu mai vizualizez nimic, ca e ocupat pe 2 iulie !!!:((( cand am nunta!

niko84r
06.01.2011, 13:32:05
se pare ca nu mai vizualizez nimic, ca e ocupat pe 2 iulie !!!:((( cand am nunta!

el e din buzau?
da-mi si mie niste detalii pe PM pls, legat de pret, mod de lucru, contact si ce mai stii despre el :)
eu mai am un cameraman la care vreau sa merg sa vad ce si cum lucreaza si ar fi bine sa mai am unul, macar sa fie 2 vizite dintr-o "lovitura" (adica drum la BZ) :D

niko84r
21.01.2011, 18:28:23
HD filmeaza cineva pe aici?

Inna_
21.01.2011, 18:38:35
HD filmeaza cineva pe aici?

Stiam eu pe cineva care filmeaza HD, sper ca nu am inteles gresit. Dc vrei iti dau un nr de tel, sa intrebi tu, ca e mai sigur asa. :D Noi il cunoastem pe tipul respectiv de la botezul finutului nostru si atunci prca zicea ceva si de HD, dar nu ne-am interesat noi foarte mult atunci.

niko84r
21.01.2011, 20:12:21
Stiam eu pe cineva care filmeaza HD, sper ca nu am inteles gresit. Dc vrei iti dau un nr de tel, sa intrebi tu, ca e mai sigur asa. :D Noi il cunoastem pe tipul respectiv de la botezul finutului nostru si atunci prca zicea ceva si de HD, dar nu ne-am interesat noi foarte mult atunci.

:)
merci..il stiu pe individ...e coleg cu mama de munca si nu face HD...:)

multumesc oricum! :)

niko84r
23.01.2011, 18:23:34
Serinela, multumesc
l-am ales pe Vali Gheorghe

Inna_
24.01.2011, 08:58:12
Serinela, multumesc

Am auzit numai pareri bune despre el. Si noi il vroiam la nunta dar era ocupat.

niko84r
24.01.2011, 09:59:41
Am auzit numai pareri bune despre el. Si noi il vroiam la nunta dar era ocupat.

da, eu am avut 4 contacte si am vizionat niste dvd-uri si m-am decis la el

intern
29.01.2011, 04:39:23

Imi dai si mie nr lui Vali ca sa imi incerc norocul pentru 16 iulie? Multumesc mult!:*

yulik_4_u
30.01.2011, 09:36:29
Buna,am nevoie de un fotograf imi dati va rog nr lui Vali Gheorghe

niko84r
30.01.2011, 09:44:47
Buna,am nevoie de un fotograf imi dati va rog nr lui Vali Gheorghe

ai aceeasi biserica si restaurant ca si mine :)
si nunta doar cu o saptamana inainte :)

Off topic: tu cum faci cu restaurantul? cu cat timp inainte mai mergi sa discuti cu ei una alta ? :D

On topic: iti dau numarul imediat...omul lucreaza mai mult pe recomandari, si daca ii zici ca l-ai luat de pe miresici o sa fie oarecum surprins...la mine asa a fost :)

DeeDee2011
07.02.2011, 13:01:57
va rog mult oricine are un numar de telefon sau un site al unui fotograf din buzau , sa imi dea si mie PM.e destul de tarziu si nu prea mai gasesc :((

niko84r
07.02.2011, 17:30:42
va rog mult oricine are un numar de telefon sau un site al unui fotograf din buzau , sa imi dea si mie PM.e destul de tarziu si nu prea mai gasesc :((

cu site nu cred sa gasesti prea multi...eu una nu l-am gasit decat pe Vali Blidaru...
cred ca mai multe info iti pot da fetele pe off-topic despre fotografi si cameramani in BZ - eu una am optat pt un fotograf din Bucuresti, care mi-a fost coleg de munca...mi-a placut munca lui mai mult decat a oricaruia din BZ :)

Unknow
12.02.2011, 12:02:46
ti-am dat PM :)

Buna te rog frumos sa imi trimiti si mie un PM cu datele de contact ale lui Vali Gheorghe. Ms frumos anticipat !!

Serinela
14.02.2011, 22:16:20
Imi dai si mie nr lui Vali ca sa imi incerc norocul pentru 16 iulie? Multumesc mult!:*
oare vin prea tarziu cu raspunsul?
imediat caut si ti-l dau!

Serinela
14.02.2011, 22:22:13
Serinela, multumesc
Draga mea, ma bucur ca ai gasit!
pana la urma am facut si eu rost de camraman, pe la bucuresti l-am gasit.

pupici!
ia sa vad ce mai scrieti voi pe aici, acum imi caut machioza :))

dorinutza88
21.02.2011, 18:45:21
Buna!Sunt noua pe aici...Cine mi-ar putea recomanda un cameraman si un fotograf?sa fie cat de cat priceput...am gasit o firma din Bz,master... parca se numeste,dar nu stiu ce preturi au...stie cineva?ajung in Bz in acest week-end si mi-as dori sa rezolv problema asta.astept rasp voastre!

niko84r
23.02.2011, 17:06:18
Buna!Sunt noua pe aici...Cine mi-ar putea recomanda un cameraman si un fotograf?sa fie cat de cat priceput...am gasit o firma din Bz,master... parca se numeste,dar nu stiu ce preturi au...stie cineva?ajung in Bz in acest week-end si mi-as dori sa rezolv problema asta.astept rasp voastre!
la foto eu am optat pt cineva din bucuresti...iar la video cica cei mai ok sunt vali gheorghe si vali putere :)
eu asa am auzit si am optat pt vali gheorghe..
poate stiu alte miresici mai multe despre studio master sau cum i-o chema :-p

Danet
25.02.2011, 16:27:10

Am sunat eu la ei si e cu rezervare. Trebuie sa suni sa rezervii o intalnire cu ei... Am auzit ca sunt buni. Si pe mine mai intereseaza ca ne-a lasat balta cel cu care am vb ulterior...

rita_rita
26.02.2011, 23:47:16
Cameramanul a fost din Vrancea(doi), iar pe "machioza" =)) cum ii spune Serinela,nu prea am ce lauda, insa nu ma las pana n-o incerc pe Crina la care ai fost tu sa vad ce mana are .

poti sa imi zici cum ii cheama si daca ai fost multumita? putem vedea si noi munca lor ?

dorinutza88
27.02.2011, 20:33:29
la foto eu am optat pt cineva din bucuresti...iar la video cica cei mai ok sunt vali gheorghe si vali putere :)
am notat nr lui Vali Gheorghe si il voi contacta.mai am o varianta prin cunostinte.voi vedea ce voi alege....numai sa iasa treaba buna...

Gianinaid
27.02.2011, 20:34:51
Am fost multumita de cameramani chiar daca pretul a fost cam marisor.Sunt de conceptia ca rar exista calitate la pret redus.Implica multa munca, migala, etc...Acum am uitat de pret am ramas cu o amintire frumoasa.
Sa ma uit pe dvd, parca au nr. de telefon si ti-l trimit pe privat daca esti interesata.Apoi vb cu ei si iti arata ei ce au filmat.Sunt buni oricum, n-am ce zice....au stilul romantic de-a prelucra o caseta, daca ma intelegi ce vreau sa zic.

dorinutza88
27.02.2011, 21:06:31
Am sunat eu la ei si e cu rezervare. Trebuie sa suni sa rezervii o intalnire cu ei... Am auzit ca sunt buni. Si pe mine mai intereseaza ca ne-a lasat balta cel cu care am vb ulterior...
Am inteles...deci e mai complicat...cel putin pt mine pt k ajung in Bz o data pe luna....mai am 2 variante si dk gasesc ceva care sa ma incante va voi tine la curent

dorinutza88
27.02.2011, 21:13:44
Am fost multumita de cameramani chiar daca pretul a fost cam marisor.Sunt de conceptia ca rar exista calitate la pret redus.Implica multa munca, migala, etc...Acum am uitat de pret am ramas cu o amintire frumoasa.
Sa ma uit pe dvd, parca au nr. de telefon si ti-l trimit pe privat daca esti interesata.Apoi vb cu ei si iti arata ei ce au filmat.Sunt buni oricum, n-am ce zice....au stilul romantic de-a prelucra o caseta, daca ma intelegi ce vreau sa zic.
Pai ma intereseaza.cu cat am mai multe optiuni cu atat am de unde alege...merci!:smile:

dorinutza88
27.02.2011, 21:33:14
roxanavrabie iti rasp aici pt k nu pot da PM.inca nu am cele 10 mesaje scrise in forum...merci pt recomandare.am intrat pe site si sincer mi-au placut foarte tare pozele.il voi contacta cat mai curand.poate e loc si pt noi:-p

28ank
28.02.2011, 12:11:08
Buna ! incearca pe net sa vezi nirosbogos mi l-a recomandat si mie o miresica si am vaut site-ul e ok . Dar vreau sa sun sa vad si un pret...

Si eu m-am oprit la site-ul lui. Pot sa spun ca se ridica la pretentiile noastre. Am vazut ca avem nunta in aceeasi luna. Bine ca nu in aceeasi zi, ca ne bateam pe el=))...glumeam. Vom suna si noi saptamana asta. Sper sa o rezolv cu foto-video curand ca deja ma streseaza. Cu dj-ul am rezolvat-o asa repede.

Danet
04.03.2011, 23:02:10
Fetelor azi am vb la studiomaster, am vazut cate ceva si mi-a placut si pretul ... Care ati mai lucrat cu ei?

roxanavrabie
07.03.2011, 11:33:57
Ma bucur ca ti-a placut, sper sa rezolvi, mie imi place ce face baiatul asta

roxanavrabie iti rasp aici pt k nu pot da PM.inca nu am cele 10 mesaje scrise in forum...merci pt recomandare.am intrat pe site si sincer mi-au placut foarte tare pozele.il voi contacta cat mai curand.poate e loc si pt noi:-p

Danet
08.03.2011, 12:31:35
Chiar nimeni nu a lucrat cu studio master? Eu deja le-am dat arvuna . Sper sa fie bine . Le-am spus ce pretentii am si cam ce as vrea de la ei si cred ca ne-au inteles.

niko84r
08.03.2011, 15:12:36
Chiar nimeni nu a lucrat cu studio master? Eu deja le-am dat arvuna . Sper sa fie bine . Le-am spus ce pretentii am si cam ce as vrea de la ei si cred ca ne-au inteles.

nu ai vazut la ei albume?
mostre?
filmari?

Danet
09.03.2011, 11:00:26
nu ai vazut la ei albume?
mostre?
filmari?

Ba da am vazut si mi-a placut dar vezi tu ca experienta unei nunti e alta....

niko84r
09.03.2011, 17:38:45

CORECTIE:marius putere :))
ma scuzati pt confuzie :D

niko84r
09.03.2011, 17:40:06
Ba da am vazut si mi-a placut dar vezi tu ca experienta unei nunti e alta....

da, dar daca vezi cateva filmari iti faci o idee despre cum lucreaza...ca nimeni nu stie sigur ca va fi ok..poate omul e genial, dar daca eu nu ii ofer material de filmare ca lumea, ce sa monteze? :)
eu zic sa stai linistita ca o sa fie bine ;;)

Danet
11.03.2011, 11:05:04
da, dar daca vezi cateva filmari iti faci o idee despre cum lucreaza...ca nimeni nu stie sigur ca va fi ok..poate omul e genial, dar daca eu nu ii ofer material de filmare ca lumea, ce sa monteze? :)
eu zic sa stai linistita ca o sa fie bine ;;)

Sper sa fie bine. Am vb cu ei si mi-a spus ca daca vreau dupa nunta sa-mi fac si fotocarte ma costa doar furnizorul care il face ca pozele sunt facute de ei...

Danet
31.03.2011, 11:23:15

Acum am vazut msj tau. Eu am semnat cu master studio, Am vazut la ei ce fac si am fost multumita. Ca pret nu sunt foarte scumpi poti sa negociezi, mai cu seama te intreaba ce suma ai . Mie in 1600 imi fac 800 de poze , 5 ore de filmare pe dvd personalizate plus un album A4 cu 100 de poze... mai departe daca vrei mai mult ei iti mai cresc pretul... eu atat am vrut si daca vreau fotocarte dupa nunta ei imi fac cu 600 de lei. Eu imi fac si marturiile cu ei adica fac poze cu fiecare invitat si ei mi le aduc pana la ora 1. Sper sa fiu de folos!

dulca
11.05.2011, 12:59:21
Fetelor, cu baietii de la studiomaster am vb si noi. Au un site super prof, chiar e de recomandat de vizitat, am ramas gura casca. Adev e ca dai ceva banuti, dar eu zic... merita.
Acum ca am vazut si alte fete care ii recomanda, mai multa incredere am.
Va pup!
cam cat costa, serviciile lor/

coria_corina
12.05.2011, 12:45:01
eu am avut la nunta pe laurentiu...filmeaza si la armata tipul...e chiar ofiter.am fost foarte multumita si bine la pret.

niko84r
03.06.2011, 14:47:55
astept miresicile de mai/iunie care l-au contractat pe vali gheorghe, cu pareri, impresii, mostre :-p

dorinutza88
03.06.2011, 20:26:14
Scuze ca raspund cu intarziere....multumesc miresicilor care mi-au sarit in ajutor.pana la urma am optat pentru marius putere....face treaba buna si preturile pe care le practica sunt bune

Inna_
04.06.2011, 08:34:39
Scuze ca raspund cu intarziere....multumesc miresicilor care mi-au sarit in ajutor.pana la urma am optat pentru marius putere....face treaba buna si preturile pe care le practica sunt bune

Tot cu Marius Putere am lucrat si noi si am fost multumiti de rezultat.

niko84r
22.06.2011, 23:46:05
pe el il are varul meu la 3 sapt dupa noi
o sa compar rezultatele cu cele ale lui vali gheorghe :))

jack
14.10.2011, 18:54:14
Noi facem nunta acasa la tara, la local sunt prea scumpi si nu e loc de "desfasurare". In plus pe criza asta invitatii s-ar speria si n-ar mai veni daca te apuci sa faci o nunta pompoasa.

Cameramanul care ne cerea 10-15 mil daca faceam la local e posibil sa lase la sub 500 ron auzind ca facem acasa. Stiti si alti cameramani seriosi care cer bani in limita bunului simt ?

Dlor cameramani sunati la 0736892289 si lasati o oferta de pret pentru o nunta la tara in com. Berca, pe 5 noiembrie 2011.

Elizaa
15.10.2011, 01:41:40
pe el il are varul meu la 3 sapt dupa noi
o sa compar rezultatele cu cele ale lui vali gheorghe :))
Niko, care a fost mai ok din punctul tau de vedere.Mersi

niko84r
15.10.2011, 17:49:56
Niko, care a fost mai ok din punctul tau de vedere.Mersi
n-as putea sa zic, ca var-miu nu l-a mai avut pe putere si eu inca nu am luat materialele de la vali gheorghe :D

adriana_sandramandi
17.10.2011, 17:23:17
Noi facem nunta acasa la tara, la local sunt prea scumpi si nu e loc de "desfasurare". In plus pe criza asta invitatii s-ar speria si n-ar mai veni daca te apuci sa faci o nunta pompoasa.

Cameramanul care ne cerea 10-15 mil daca faceam la local e posibil sa lase la sub 500 ron auzind ca facem acasa. Stiti si alti cameramani seriosi care cer bani in limita bunului simt ?

Dlor cameramani sunati laNR. TELEFON STERS si lasati o oferta de pret pentru o nunta la tara in com. Berca, pe 5 noiembrie 2011.
Salut parerea mea este ca pretul isi spune cuvantul .Daca vrei calitate si amintiri frumoasre merita sa platesti daca platesti sub 800 de ron? Pot sa iti garantez ca filmarea nu o sa fie de calitate.eu am dat la nunta 1100 de ron si ca sa iasa treaba bine i-am mai lasat si 100 de ron.Sunt multi care au platit putin si nu pot prelucra nici negativele ,asa de rau s-a filmat.Pararea mea,dar decizia iti apartine!

Danet
20.10.2011, 13:16:23
Salut parerea mea este ca pretul isi spune cuvantul .Daca vrei calitate si amintiri frumoasre merita sa platesti daca platesti sub 800 de ron? Pot sa iti garantez ca filmarea nu o sa fie de calitate.eu am dat la nunta 1100 de ron si ca sa iasa treaba bine i-am mai lasat si 100 de ron.Sunt multi care au platit putin si nu pot prelucra nici negativele ,asa de rau s-a filmat.Pararea mea,dar decizia iti apartine!

sunt de acord cu tine... eu am avut o firma serioasa si ne-am ales cu poze si filmare super... am dat 2000 de lei ce-i drept dar numai cu astea ramai... stresul si banii care ii bagi in nunta trec ...

GeoxLoca
22.10.2011, 19:46:44
sunt de acord cu tine... eu am avut o firma serioasa si ne-am ales cu poze si filmare super... am dat 2000 de lei ce-i drept dar numai cu astea ramai... stresul si banii care ii bagi in nunta trec ...

ce firma?:D [-o<

Danet
03.11.2011, 11:37:44
ce firma?:D [-o<
Mi-au venit si pozele si filmarea... intr-adevar nimic de reprosat , nota 10.... urmeaza sa-mi fac si fotocarte, eu am optat sa-mi fac dupa ce vad pozele , ma costa 600 de lei ..... in sfarsit, eu am lucrat cu Mastertrei... au si seit... www.master.********... sunt super, eu i-am ales intamplator dupa net... ;;)

my_flor2006
10.11.2011, 18:36:50
Astept si eu pm cu numere de telefon, tarife aproximative si pareri despre fotografii si cameramanii pe care i-ati avut la nunta. As prefera sa fie la pachet, dar se poate si separat. Multumesc frumos.

Inna_
05.12.2011, 20:03:17
Mi-au venit si pozele si filmarea... intr-adevar nimic de reprosat , nota 10.... urmeaza sa-mi fac si fotocarte, eu am optat sa-mi fac dupa ce vad pozele , ma costa 600 de lei ..... in sfarsit, eu am lucrat cu Mastertrei... au si seit... www.master.******** (http://www.master.********)... sunt super, eu i-am ales intamplator dupa net... ;;)

Danet, nu ne arati si noua pozele?:D

Danet
05.12.2011, 20:08:43
Danet, nu ne arati si noua pozele?:D

cu multa placere dar nu pot sa le pun pe forum , le gasesti pe facebook am mai pus cateva din cele oficiale;))...

Inna_
05.12.2011, 22:38:38
cu multa placere dar nu pot sa le pun pe forum , le gasesti pe facebook am mai pus cateva din cele oficiale;))...

Da sigur ca ma uit..le stiam doar pe cele de la prieteni de-aia te intrebam.:D

niko84r
13.12.2011, 16:21:50
am luat si eu acum vreo luna materialele de la Vali Gheorghe.
initial mi-a fost teama cu interviurile (asa este stilul lui, ia interviuri mirilor, nasilor, parintilor) dar a iesit bine, emotionant :)
imi place mult :) (mai putin partea cand vorbesc eu, dar am trecut peste faptul ca imi urasc vocea :)) )

ne-a facut si un videoclip..pe melodia aleasa de puiu', ca noi ne-am cunoscut in mai :=p
https://www.facebook.com/video/video.php?v=2160044403879&saved

e.lush
06.01.2012, 22:06:38
da, eu am avut 4 contacte si am vizionat niste dvd-uri si m-am decis la el

Buna,

Imi poti da si mie nr lui? te roooooog ^:)^ :D

viodumi
12.01.2012, 16:24:35

Buna Danet, am tot citit topicul asta, si mai ales dupa comentariile tale, m-am decis sa ii sun pe cei de la Master, a ramas sa trecem pe la ei cand mai venim in Bz, acum stam in Bucuresti si intre timp mi-ar placea f mult sa vad materialele pe care ti le-au facut la nunta, poti sa imi trimiti PM cu adresa ta de FB, sau daca le-ai incarcat cumva pe picasa etc, m-ar interesa si video de la nunta, ati luat HD sau SD?

Violeta

Danet
13.01.2012, 20:37:11
Buna Danet, am tot citit topicul asta, si mai ales dupa comentariile tale, m-am decis sa ii sun pe cei de la Master, a ramas sa trecem pe la ei cand mai venim in Bz, acum stam in Bucuresti si intre timp mi-ar placea f mult sa vad materialele pe care ti le-au facut la nunta, poti sa imi trimiti PM cu adresa ta de FB, sau daca le-ai incarcat cumva pe picasa etc, m-ar interesa si video de la nunta, ati luat HD sau SD?

Violeta

Buna! Poze gasesti pe facebook, Lazar Dana Florina, cam pana la biserica nu sunt de la ei, sunt de la fratele meu, oricum se vede diferenta intre aparate, nu am foarte multe pe face de la ei... eu iti spun ca am fost multumita... oameni seriosi... sedinta foto nu am avut ca nu am avut timp, ne-am incadrat prost cu timpul si era si cam frig pt Crang..., idei sunt, de ex : buchete, lumaniari , poza cu verighetele, mainile, si mai am, gen pantofii mei pe lustra, pantofii lui etc... cat despre filmare eu nu am optat pt HD , era cu 300 lei mai mult si ne-a fost frica financiar , tinand cont ca noi ne-am facut nunta absolut singuri... sincer regret, clariatatea nu e aceeasi ca la HD.... dar se vede foarte bine, sunt multumita de montaj , de sunet , de tot...

viodumi
13.01.2012, 22:15:55
Buna! Poze gasesti pe facebook, cam pana la biserica nu sunt de la ei, sunt de la fratele meu, oricum se vede diferenta intre aparate, nu am foarte multe pe face de la ei... eu iti spun ca am fost multumita... oameni seriosi... sedinta foto nu am avut ca nu am avut timp, ne-am incadrat prost cu timpul si era si cam frig pt Crang..., idei sunt, de ex : buchete, lumaniari , poza cu verighetele, mainile, si mai am, gen pantofii mei pe lustra, pantofii lui etc... cat despre filmare eu nu am optat pt HD , era cu 300 lei mai mult si ne-a fost frica financiar , tinand cont ca noi ne-am facut nunta absolut singuri... sincer regret, clariatatea nu e aceeasi ca la HD.... dar se vede foarte bine, sunt multumita de montaj , de sunet , de tot...

Mersi mult pt raspuns Dana! ti-am dat add pe FB ca sa le vad si pe celelalte, deocamdata am vazut doar cateva poze de profil, ai fost o miresica frumusica si energica (cel putin buchetul asa mi-a zis :)). Din cate am citit pe aici, ai dat multe sfaturi bune fetelor pt pregatiri, si e cu atat mai mult apreciat efortul vostru de a va organiza singuri nunta cu banutii vostri. Fiecare are un buget in care trebuie sa se incadreze, si imi dau seama din ce in ce mai mult ca sunt o groaaaaaaza de lucruri de cumparat si aranjat pt nunta, si ca la unele chestii mai trebuie reduse, gen invitatii, iar la altele mai multa investitie, cum sunt pozele si filmarea. oricum vreau sa merg si la sediul Master sa vad mai multe materiale.

vera_raducanu
14.01.2012, 13:17:59
Buna fetelor,
Sunt noua pe aici si am inceput si noi sa ne orientam la cameraman, formatie... am gasit pe net site-ul unui cameraman, sorynpower si ne-ar place sa il luam sa ne filmeze la nunta. Vroiam sa intreb daca il mai are cineva si daca da cam ce preturi cere. Multumesc.

Inna_
14.01.2012, 13:39:05
Buna fetelor,
Sunt noua pe aici si am inceput si noi sa ne orientam la cameraman, formatie... am gasit pe net site-ul unui cameraman, sorynpower si ne-ar place sa il luam sa ne filmeze la nunta. Vroiam sa intreb daca il mai are cineva si daca da cam ce preturi cere. Multumesc.

Noi l-am avut la botez pe Sorin si am fost multumiti.:)>-

vera_raducanu
14.01.2012, 13:51:28
Noi l-am avut la botez pe Sorin si am fost multumiti.:)>-
Multumesc mult pentru raspuns... o sa il sunam sa vedem daca este liber, acum urmaream pe site-ul lui pe cei de la Fantastic din mizil, vad ca sunt foarte buni si ne gandim sa ii arvunim ca ne plac foarte mult.

Inna_
14.01.2012, 14:00:52
Multumesc mult pentru raspuns... o sa il sunam sa vedem daca este liber, acum urmaream pe site-ul lui pe cei de la Fantastic din mizil, vad ca sunt foarte buni si ne gandim sa ii arvunim ca ne plac foarte mult.

Uitasem sa iti spun de pret, dar nu prea stiu pentru ca banuiesc ca la o nunta ia putin mai mult decat la un botez..dar il poti suna si poti discuta cu el si despre formatie.

vera_raducanu
14.01.2012, 14:48:49
I-am contactat deja pe cei de la Fantastic din Mizil pentru a le cere mai multe detalii si pentru a afla si pretul.... acum ramane sa il sun doar pe Sorin.

Inna_
14.01.2012, 16:06:04
I-am contactat deja pe cei de la Fantastic din Mizil pentru a le cere mai multe detalii si pentru a afla si pretul.... acum ramane sa il sun doar pe Sorin.

Aha, mult succes!:)>-

viodumi
18.01.2012, 12:46:20
a lucrat cineva cu Wedding Art Studio la fotografii si filmari? eventual daca imi puteti trimite cateva detalii despre preturile si serviciile lor pe PM. ne-au fost recomandati de DJ Gabi Lacatus, am intrat si pe site-ul lor, suna bine, dar pana sapt viitoare cand mergem la sediul lor as fi vrut sa aud si pareri, recomandari de la foste miresici.

ariez
18.01.2012, 19:54:52
Nu stiu tarife, dar dupa calitatea pozelor vazute pe internet cel mai bun fotograf din Buzau mi se pare Vali Blidaru. Am intrat si eu pe site-ul celor de la Wedding Art si pozele mi s-au parut slabutele. Pozele sunt pentru mine cea mai importanta parte a nuntii (poate dupa rochie ;))) si cred ca merita sa gasesti ceva de calitate. Bafta sa gasesti ceva sa-ti placa la un pret ok! :)

GeoxLoca
05.03.2012, 22:03:43

imi poti spune te rog cat ti-a luat?:D mersi mult!

marry90
13.03.2012, 13:45:33
Stie cineva cam cat ia Marius Putere pentru filmat si foto?

GeoxLoca
13.03.2012, 14:22:50
Nu stiu tarife, dar dupa calitatea pozelor vazute pe internet cel mai bun fotograf din Buzau mi se pare Vali Blidaru. Am intrat si eu pe site-ul celor de la Wedding Art si pozele mi s-au parut slabutele. Pozele sunt pentru mine cea mai importanta parte a nuntii (poate dupa rochie ;))) si cred ca merita sa gasesti ceva de calitate. Bafta sa gasesti ceva sa-ti placa la un pret ok! :)

imi poti spune ce tarife are Vali Blidaru? multumesc! :)

Mirelybz
18.04.2012, 15:06:25
imi poti spune ce tarife are Vali Blidaru? multumesc! :)
As dori si eu numarul lui Vali Blidaru, si daca stiti ceva de tarife...
Va multumesc

GeoxLoca
20.04.2012, 14:30:38
As dori si eu numarul lui Vali Blidaru, si daca stiti ceva de tarife...
Va multumesc
vezi ca are site, eu i-am trimis acolo un mail si mi-a raspuns repede

ELENA_BR
27.04.2012, 19:22:51
Buna fetelor, sunt din braila si mi-a recomandat cineva firma ngm-media, a lucrat cineva cu ei?...din cate am vazut pe siteul lor fac treaba buna dar as mai vrea cateva recomandari sau daca mai stiti voi pe altii as fi recunoscatoare...va pup

simo_leu
29.05.2012, 20:30:30
Am avut weekend-ul asta nunta in Buzau si l-am avut ca si dj pe Marius Putere. Un super om, am avut o mica disuctie inainte de nunta despre genurile pe care le preferam noi si invitatii nostri ( nu am vrut manele deloc ) si chiar s-a achitat super de toata treaba. Am avut ringul de dans in permanenta plin si toata lumea a fost mai mult decat multumita. Ce-i drept l-am lasat si pe el sa-si faca un pic de cap dupa cum simtea invitatii in ceea ce priveste muzica si totul a fost super, nu i-am impus anumite melodii sau formatii, pur si simplu l-am lasat sa-si faca treaba cum stie el mai bine.
Ca sa nu mai spun ca m-a lasat masca si in ceea ce priveste aparatura utilizata si muzica pe care o are, absolut toate stilurile muzicale de acum ,, n '' ani .
Oricum una peste alta omul a fost super si toata lumea ne-a intrebat de el, credeti-ma ca nu ii fac reclama gratuita si nu am nimic de castigat din asta, pur si simplu am fost extrem de multumiti de el si am zis ca poate ajut si alte miresici din Buzau.

PS: de fapt sunt doi frati, Marius si Vali Putere dar Vali nu e chiar asa de bun, Marius de super in schimb.

marry90
10.06.2012, 11:44:40
marius putere nu era cumva fotograf/cameraman? sau este si dj? stiti cumva care este tariful lui pt foto/video?

Inna_
11.06.2012, 13:17:36
marius putere nu era cumva fotograf/cameraman? sau este si dj? stiti cumva care este tariful lui pt foto/video?

Noi l-am avut pe Marius Putere pentru filmare. De fapt el ne-a filmat numai cununia civilă+religioasă apoi a trimis pe altcineva la restaurant. Am fost mulțumiti de el.

alexandraadrian
19.07.2012, 10:59:00
fetelor ce parere aveti despre anghel viorel??este cel care are studioul la casa casxatoriilor...ati lucrat vreuna cu el?? fac treaba buna??
va pup si multumesc.

anutza83buc
19.07.2012, 12:04:03
Cred ca orice fotograf sau cameraman care se respecta are site sau blog, daca il cauti pe google sa dai repede de el. Asta spune multe despre respectul si dedicatia pentru munca lui si mai ales faptul ca nu ii este rusine sa arate lumii ceea ce poate face. Eu recomand sa verificati si acest aspect.

alexandraadrian
19.07.2012, 12:24:40
Cred ca orice fotograf sau cameraman care se respecta are site sau blog, daca il cauti pe gopogle sa dai repede de el. Asta spune multe despre respectul si dedicatia pentru munca lui si mai ales faptul ca nu ii este rusine sa arate lumii ceea ce poate face. Eu recomand sa verificati si acest aspect.

asta am cautat si l-am gasit din prima, din pozele pe care le-am vazut lucreaza foarte bine, plus lucrarile le-am vazul la el in studiou, am ramas destul de multumit....logodnicul meu a fost ff hotarat cand a vazut ca el a facut poze cand a cununat primarul buzaului....si asa am decis sa-l luam pe ell ...;))....la inceput pretul oferit mi s a parut cam maricel(mai bine de o mie de euro), dar cand am vazut preturile de aici..e destul de binisor....parerea mea.

anutza83buc
19.07.2012, 14:51:55
Care este site-ul lui pentru ca la o cautare simpla pe google nu apare nici un site care sa ii apartina si sa contina lucrarile lui, iar la suma de peste 1000 euro/ eveniment, ma mira acest fapt.

anutza83buc
19.07.2012, 15:00:35
Inna, am vazut in semnatura ta cateva foto de la o sedinta foto TTD la malul marii. cine a facut fotografiile si mai ales spune-mi te rog unde e locul acela cu pietre mari si valuri. Cum pot ajunge acolo pentru o sedinta foto?

Inna_
20.07.2012, 17:28:59
fetelor ce parere aveti despre anghel viorel??este cel care are studioul la casa casxatoriilor...ati lucrat vreuna cu el?? fac treaba buna??
va pup si multumesc.

Noi am ajuns la acest domn (nu sunt convinsă că dânsul este, dar am fost la domnul care avea studioul la Casa Căsătoriilor) înainte de nuntă. Raportul calitate-preț lasă mult de dorit. Am văzut câteva albume și nu ne-au plăcut deloc. Mult prea multe briz-brizuri./:) Totuși, gusturile nu se discută.

Inna_
20.07.2012, 17:33:51
Inna, am vazut in semnatura ta cateva foto de la o sedinta foto TTD la malul marii. cine a facut fotografiile si mai ales spune-mi te rog unde e locul acela cu pietre mari si valuri. Cum pot ajunge acolo pentru o sedinta foto?

Fotografiile sunt făcute de soțul meu, la Costinești.

Danet
21.07.2012, 23:21:58
Fotografiile sunt făcute de soțul meu, la Costinești.

Buni fotografi, va felicit si imi pare rau ca nu am stiut nimic la nunta mea...

marry90
18.08.2012, 11:48:20
A lucrat cineva cu cornel olaru, de la one studio?

Rorydeea
06.02.2014, 16:36:37
Buna fetelor....imi recomandati va rog un cameraman si un fotograf pentru nunta.Am sunat deja vreo cativa si sunt cam toti ocupati.Multumesc

bebeko_nico
15.08.2014, 01:17:13
Buna miresici ! In ceea ce primeste foto - video de la nunta noi am intampinat probleme destul de grave. Ne-am decis in cele din urma la un anume Cristian Sirbulescu (nici nu stim daca acesta este numele lui adevarat doarece apare din cand in cand sub o alta denumire ). Miresicul dimineata fiind tare zapacit a platit cei 2.200 ron pentru foto - video . Dupa 3 saptamani l-am cautat pentru a ne da pozele si dvd-urile prelucrate de la nunta si disparuse. Nimeni nu stiam nimic de el. Dupa cateva zile am aflat ca am fost pacaliti, noi si toti la care participase anul trecut si avea antecedente si din 2012. Dupa multe cautari si stres am reusit sa recuperam de la mama lui pozele si video neprelucrate din calculatorul lui. Apoi alti bani pentru prelucrarea materialelor .
Fetelor aveti grija pe cine alegeti, inainte de orice sunt amintirile voastre !
Mult succes!

P.S. Acest Cristian Sirbulescu a lucrat si ca fotograf la AXXE si Hanu Vanatorilor!

bebeko_nico
15.08.2014, 01:29:28
Am atasat si o poza cu inculpatul ;)

AnaMariaAna
15.10.2014, 12:50:10
Dragi miresici, recomand pt foto-video echipa Jad Media. Ieftini, seriosi, iar rezultatul final e supeeerrrr

claudiucimpeanu
19.10.2015, 20:20:55
Buna,
Imi poate recomanda cineva un fotograf din buzau?
Multumesc

Bombi86
08.05.2016, 16:29:44
Buna, miresicile!
Aveti mare grija cand va alegeti fotograful si cameramanul. Nu va recomand absolut deloc Eduard Negoita si Sorin. Desi am semnat contractul cu ei, dat avans, la nunta am avut alt cameraman (sorin pare sa fi fost ocupat), iar in dimineata nuntii au avut pretentia sa le dam toti banii, nu tocmai cum discutasem la incheierea contractului. Evident si-au batut joc, majoritatea pozelor au fost nereusite, iar filmarea, mai ales dansul mirilor, a fost un dezastru video. Momentele importante nu au reusit sa le surprinda in totalitate, desi au fost 2 fotografi.
Dupa 2 luni cand incercam sa recuperam pozele si filmarea eram tratati ca oamenii strazii. Eram tinuti la usa, asteptand un raspuns, desi totul era achitat. Carcasele le-am primit deja uzata (rupte la colturi), iar cand le-am mentionat acest lucru mi s-a comunicat ca le pot schimba, ca nu sunt atat de scumpe. La film am primit 3 copii insa si aici a trebuit sa revenim deoarece au fost probleme la inregistrarea lor pe suport DVD. Si multe alte marunte. De evitat! E pacat, deoarece cu amintirile acestea ramaneti.

Eddyso
23.08.2016, 13:55:10
Am tot incercat sa trec cu vederea acest comentariu al dumneavoastra, stimata doamna COJOCARU dar a sosit momentul dreptului la replica. Voi incepe prin relatarea spuselor dumneavoastra. Un mesaj pe care dumneavoastra mi l-ati trimis:
"La IMG_1103, 1104, 1105 pozele nu sunt clare. par blurate. Ca exemplu bun poza IMG_1133 e foarte frumoasa. colorata, clara. Apar ici colo probleme cu focusarea unui obiect din tablou. IMG_1227 nu inteleg de ce s-a focusat doar pe nasa si eu sunt in ceata. era minunat daca iesea ca in exemplul bun de mai sus. IMG_1308 eu nu sunt centrata si daca tot se vede fata bunicii mele, era de preferat sa nu fie blurata. IMG_1315... e miscata,IMG_1324 sotul e taiat si eu am o privire ciudata.IMG_1347 era dragut daca iesea clar si buchetul si rochia. De la IMG_478 pana la IMG_1518 au iesit excelent. IMG_1519 e neclara. La img_1534 de ce partea de jos este decolarata-alba?.IMG_1536 e palida si neclara la zoom IMG_1592 este blurata"
Facand un scurt calcul matematic, dumneavoastra sunteti nemultumita deoarece 12 fotografii sunt nereusite iar 1140 au iesit excelent conform spuselor dumneavoastra. Asta in seamna un procentaj 1,04% al fotografiilor nereusite.
Oricum, eu va multumesc pentru feedback-ul acordat. Cat despre "tinutul pe la usi" nu imi amintesc momentul in care dumneavoatra m-ati vizitat. Oare ati venit la mine la usa si eu nu v-am primit in casa?
Am sa va rog sa incercati sa denigrati cat mai putin oamenii pe viitor, iar daca o veti face ar fi minunat sa veniti cu argumente solide. Cat despre plata serviciilor dati-mi voie sa va reamintesc faptul ca in contract scria negru pe alb faptul ca restul de bani vor fi achitati la finalul evenimentului. Deci nu a fost pretentia noastra, a fost un act semnat de comun acord. Nu a venit nimeni sa va bage mana in buzunar.
P.S. PENTRU CUNOSCATORI - obiective folosite la evenimentul doamnei Cojocaru: Sigma 24-70 f2.8, Sigma 70-200 f2.8, Canon 85mm f1.8
Oare de este bunica blur in biserica?

Buna, miresicile!
Aveti mare grija cand va alegeti fotograful si cameramanul. Nu va recomand absolut deloc Eduard Negoita si Sorin. Desi am semnat contractul cu ei, dat avans, la nunta am avut alt cameraman (sorin pare sa fi fost ocupat), iar in dimineata nuntii au avut pretentia sa le dam toti banii, nu tocmai cum discutasem la incheierea contractului. Evident si-au batut joc, majoritatea pozelor au fost nereusite, iar filmarea, mai ales dansul mirilor, a fost un dezastru video. Momentele importante nu au reusit sa le surprinda in totalitate, desi au fost 2 fotografi.
Dupa 2 luni cand incercam sa recuperam pozele si filmarea eram tratati ca oamenii strazii. Eram tinuti la usa, asteptand un raspuns, desi totul era achitat. Carcasele le-am primit deja uzata (rupte la colturi), iar cand le-am mentionat acest lucru mi s-a comunicat ca le pot schimba, ca nu sunt atat de scumpe. La film am primit 3 copii insa si aici a trebuit sa revenim deoarece au fost probleme la inregistrarea lor pe suport DVD. Si multe alte marunte. De evitat! E pacat, deoarece cu amintirile acestea ramaneti.