PDA

Versiunea completa : Incaltaminte si posete de mireasa in Constanta

judie
07.03.2009, 12:01:19
Fetelor, ma pasioneaza demult acest aspect al modei, pantofii si sandalele precum si posetele cu aplicatii de cristale sau margelute, insa nu gasesc informatii despre tendintele in moda legate de ele. De ce nu se gasesc de vanzare pe site-uri oare? In magazine sunt foarte scumpe, am primit odata o gentuta plic gen vintage dar plina de paiete si margelute si am intrebat cat costa . Raspuns : 130 euro din Italia. Dar de ce asa scumpe si de ce doar in alta tara, ma rog, nu am incercat sa aflu vreun raspuns.
Voi ce stiti? Exista creatori romani care produc astfel de accesorii? Si la ce preturi? Unde se gasesc margelutele respective de ajung sa coste atat de mult, caci ma indoiesc de calitatea lor ( in afara de perle sau cristale swarovsky originale , ma rog ).:)

crumela
11.03.2009, 13:52:35
Iti atasez niste modele poate iti plac...le poti comanda on-line de pe site

judie
11.03.2009, 15:22:30
Foarte frumoase, insa eu doresc ceva cu anumite nuante de turcoaz, bej, mai multe culori in combinatii.^:)^

Iti atasez niste modele poate iti plac...le poti comanda on-line de pe site

chika
08.04.2009, 08:44:11
ce magazine de acest fel se gasesc in Constanta?
poate venim in ajutorul miresicilor care isi cauta incaltaminte si nu mai stiu pe unde sa mearga...

dvdruxandra
08.04.2009, 08:51:20
ce magazine de acest fel se gasesc in Constanta?
poate venim in ajutorul miresicilor care isi cauta incaltaminte si nu mai stiu pe unde sa mearga...

eu una recomand magazinele cu pantofiori din piele din Tomis III: unul este la intrarea in piata, de pe partea cu Soveja,viv-a-vis de patiserie; mai este unul la galeriile Piti's (langa directia vamala), la etaj 1, de unde mi-am luat si eu pantofiorii de mireasa si mai stiu un magazin la trecerea de pietoni de la Posta din Tomis III cum te duci spre Brotacei/Macul Rosu

chika
08.04.2009, 09:32:03
daa, magazinele de care zici tu au incaltaminte de calitate, si mie imi place ce are acolo
mai sunt si magazinele Jacobs, unul pe Stefan cel Mare, al doilea, in Tomis Nord, la galeriile tic-tac

flory2006
13.04.2009, 07:54:12
daa, magazinele de care zici tu au incaltaminte de calitate, si mie imi place ce are acolo
mai sunt si magazinele Jacobs, unul pe Stefan cel Mare, al doilea, in Tomis Nord, la galeriile tic-tac
De Jacobs chiar uitasem, multumesc ca mi-ai amintit :*
Eu sapamana trecuta am fost cam peste tot dupa pantofi. Singurii comozi si foarte frumosi i-am gasit la Il Paso insa din pacate 37 imi iesea din piciorul stang iar 36 nu-mi intra in dreptul :-<
In Tomis 3 nu am gasit pantofi de mireasa, modelele pe alb erau cu botul ascutit si erau prea simpluti.
In rest ...la Bata, Enzo Bertini, Otter, Benvenuti si altele, pantofii mi s-au parut foarte incomozi :(
Pantofi de mireasa mai au si la Bien Savy insa din ce am vazut erau foarte inalti, cel putin pentru mine.
Spor la gasit pantofiorii mult visati :*

chika
13.04.2009, 09:47:19
Eu sapamana trecuta am fost cam peste tot dupa pantofi. Singurii comozi si foarte frumosi i-am gasit la Il Paso insa din pacate 37 imi iesea din piciorul stang iar 36 nu-mi intra in dreptul :-<
In Tomis 3 nu am gasit pantofi de mireasa, modelele pe alb erau cu botul ascutit si erau prea simpluti.
In rest ...la Bata, Enzo Bertini, Otter, Benvenuti si altele, pantofii mi s-au parut foarte incomozi :(
Pantofi de mireasa mai au si la Bien Savy insa din ce am vazut erau foarte inalti, cel putin pentru mine.
mie imi trebuiesc pantofi inalti, cam cat sunt pantofii la Bien Savy?

flory2006
13.04.2009, 09:52:50
Majoritatea sunt in jur de 500 Ron, insa sunt dintr-o piele foarte moale, nu vei avea probleme cu ei toata noaptea, in plus calapodul e foarte comod, avand si platforma;;)

alipety
13.04.2009, 11:45:36
poate te ajuta poza atasata :)
preturile erau in jur de 500-600 lei.

chika
13.04.2009, 15:55:20
gentuta din spate imi place;))

nikoletta
13.04.2009, 18:39:55
eu i-am luat de la benvenutti si sunt super comozi.. intr-adevar sunt dintr-o colectie mai veche..

alipety
13.04.2009, 23:18:19
gentuta din spate imi place;))
si mie...chiar azi am observat-o, cand am atasat poza. in momentul fotografierii, nu eram in cautare de accesorii, probam rochite si am ignorat orice altceva. poza au facut-o prietenii mei, care m-au insotit, de mare ajutor au fost :) acum le multumesc pentru multitudinea de poze ...:"> o sa mai merg o data acolo, sa vad si accesoriile :-$

Mikkah
14.04.2009, 09:25:44
Majoritatea sunt in jur de 500 Ron, insa sunt dintr-o piele foarte moale, nu vei avea probleme cu ei toata noaptea, in plus calapodul e foarte comod, avand si platforma;;)

Intamplător am aflat ca pantofiorii de la Bien Savvy sunt desenati si produsi de o firma din Buc Thea Visconti. Fac niste pantofiori super si la comada si in serie, iar o pereche de mireasa ajunge cam la 3 mil juma. Eu acolo vreau sa mi-i fac, ptr. ca ce am gasit prin oras ori nu erau pe gustul meu ori erau fff. scumpi.

flory2006
14.04.2009, 10:40:58
Intamplător am aflat ca pantofiorii de la Bien Savvy sunt desenati si produsi de o firma din Buc Thea Visconti. Fac niste pantofiori super si la comada si in serie, iar o pereche de mireasa ajunge cam la 3 mil juma. Eu acolo vreau sa mi-i fac, ptr. ca ce am gasit prin oras ori nu erau pe gustul meu ori erau fff. scumpi.

Multumesc de informatie! Oricum voi avea drum la Bucuresti pentru constumele mirelui pretentios8-|, asa ca profit sa vad si pantofii din Bucuresti :*

nikoletta
14.04.2009, 12:31:34
da.. le-am vazut niste produse la targ la bucuresti si pana acum au fost cei mai draguti din cate am vazut, chiar daca eu mi-am luat intamplator din alta parte..
so la thea visconti au si posetute din piele la 150 ron (asa erau la targ)si parca la bien savvy erau 250-300 si pantofii 350 ron la targ...
succes!! sa va gasiti pe cei mai potriviti..
si la viflor au niste pantofiori frumosi (tot la bucuresti :-")

mirrella81
14.04.2009, 14:27:28
Eu mi-am luat pantofii din mall de la Bien savvy. Sunt de fapt niste sandalute.
Sunt intradevar de la Thea Visconti. Nu stiu care este pretul daca ii luati dorect din Bucuresti de la Thea Visconti, dar din cate am inteles modelele de la Bien Savvy sunt facute numai ptr magazinele lor. E posibil totusi sa fi zis asa ca sa ma convinga sa ii iau.
Oricum eram disperata si in criza de timp si ii luam, dar....
Ce imi place cel mai mult la ssandalele astea e ca sunt ffffffff comode, desi au un toc foarte inalt! Mi-am luat si poseta de la ei. Nu voiam sa am poseta la nunta, dar asta e set cu pantofii si e asa de draguta incat am luat-o pana la urma!

buburuza
14.04.2009, 14:45:42
Sunt intradevar de la Thea Visconti. Nu stiu care este pretul daca ii luati dorect din Bucuresti de la Thea Visconti, dar din cate am inteles modelele de la Bien Savvy sunt facute numai ptr magazinele lor. E posibil totusi sa fi zis asa ca sa ma convinga sa ii iau.
Ce imi place cel mai mult la ssandalele astea e ca sunt ffffffff comode, desi au un toc foarte inalt! Mi-am luat si poseta de la ei. Nu voiam sa am poseta la nunta, dar asta e set cu pantofii si e asa de draguta incat am luat-o pana la urma!
Sa le porti sanatoasa! Nu ne pui si noua poze?;;)

nikoletta
14.04.2009, 14:55:02
pantofii aceia cu trandafirasi, platforma crem la targ la thea visconti erau 350 ron si posetuta cu acelasi trandafiras 150 ron..
isi pun si ei adaos, dar daca multe firme nu-si deschis si in constanta reprezentanta le luam mult mai scumpe.. :(
sa le porti cu placere si sa fie cat mai comozi!!! >:D<

mirrella81
14.04.2009, 15:23:27
Da, alea cu trandafirasi.
Sunt constienta ca pun adaos, dar, intradevar....profita si ei cum pot. Chiar si rochiile lor...la Varna sunt cu 500 de euro mai ieftine!
O s apun poze, dar le am la mama si cu prima ocazie cand ma duc la ea le fac si poze si va arat!

MimiEla
16.04.2009, 09:45:28
wow cat de putin mai ai pana la nunta !!!!

spor la pregatiri !!!

apropo foarte tare blogul tau :D

sindromul "vorbesti cu mine dar nu te aud" .... da... e general valabil :))
am si eu unul acasa cu acest sindrom :D dar la noi nu e cu TVul e cu computerul :))

abia asteptam poze de la nunta !!!

Mikkah
16.04.2009, 14:04:24
wow cat de putin mai ai pana la nunta !!!!

spor la pregatiri !!!

apropo foarte tare blogul tau :D

sindromul "vorbesti cu mine dar nu te aud" .... da... e general valabil :))
am si eu unul acasa cu acest sindrom :D dar la noi nu e cu TVul e cu computerul :))

abia asteptam poze de la nunta !!!

=)) Si eu am acasa un exemplar bolnav de sindromul asta. Dar cica e ceva generalizat. Barbatii nu se pot concentra la doua chestii simultan. :-p

kamy
16.04.2009, 21:31:15
=)) Si eu am acasa un exemplar bolnav de sindromul asta. Dar cica e ceva generalizat. Barbatii nu se pot concentra la doua chestii simultan. :-p
Nici eu nu am scapat ;)) dar eu ma pun in fata televizorului daca am ceva important de zis, in felul asta ii captez atentia.

MimiEla
21.04.2009, 08:21:04
si poze ?? :([-o<

irinutza81
27.04.2009, 22:02:48
buna fetelor.mi-am luat si eu sandalute pt nunta si asta datorita tot unei miresici cgeorgianna ;)).sunt f incantata de ele.va atsez si poze>:D<

Joliutza
27.04.2009, 22:22:34
buna fetelor.mi-am luat si eu sandalute pt nunta si asta datorita tot unei miresici cgeorgianna ;)).sunt f incantata de ele.va atsez si poze>:D<

Sa le stapanesti sanatoasa! Mie imi plac mult, si par si destul de comode.

irinutza81
27.04.2009, 22:30:15
Sa le stapanesti sanatoasa! Mie imi plac mult, si par si destul de comode.
multumesc mult.sunt intr-adevar comode;))>:D< >:D< >:D<

adryana
27.04.2009, 22:58:36

foarte frumoase sandalutele.sa le stapanesti sanatoasa si sa le dansezi cu plcere.<:-P :*

dvdruxandra
28.04.2009, 07:12:15

sunt f. finutze, sa le porti sanatoasa si vesela, toata noaptea :)

kamy
28.04.2009, 07:30:15
Foarte frumoase si finute sandalutele!

irinutza81
28.04.2009, 08:32:07
va multumesc:*:*:*:*:*

alipety
28.04.2009, 09:31:13
Da, alea cu trandafirasi.
Sunt constienta ca pun adaos, dar, intradevar....profita si ei cum pot. Chiar si rochiile lor...la Varna sunt cu 500 de euro mai ieftine!
O s apun poze, dar le am la mama si cu prima ocazie cand ma duc la ea le fac si poze si va arat!

mirela, ai nunta acum, sambata....nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul!!! imi imaginez ce emotii ai! banuiesc ca nu ai timp de miresici in perioada asta:)
iti doresc sa ai o nunta ca-n povesti!
te asteptam cu poze! :*

alipety
28.04.2009, 09:32:20

pai normal ca esti incantata de sandalute! sunt superbe! :love:

Catalina1980
21.05.2009, 08:52:48
Buna dragi miresici,

Am o problema mare de tot. Nu stiu ce a fost in capul meu cand mi-am luat rochie de mireasa ivorie (culoarea untului). Imi caut de vreo doua luni pantofi si nu gasesc. Deja ma cuprinde disperarea. Nu e destul ca nu gasesc nimic de culoarea asta, dar mai port si nr. 35. :(( Nu mai stiu unde sa caut. Ma gandesc, in ultima instanta, sa-mi fac la comanda, dar toata lumea imi spune sa nu fac asta, ca nu ies bine.

Mikkah
21.05.2009, 10:02:58
Buna dragi miresici,

Am o problema mare de tot. Nu stiu ce a fost in capul meu cand mi-am luat rochie de mireasa ivorie (culoarea untului). Imi caut de vreo doua luni pantofi si nu gasesc. Deja ma cuprinde disperarea. Nu e destul ca nu gasesc nimic de culoarea asta, dar mai port si nr. 35. :(( Nu mai stiu unde sa caut. Ma gandesc, in ultima instanta, sa-mi fac la comanda, dar toata lumea imi spune sa nu fac asta, ca nu ies bine.

Stai linistita, si rochia mea tot ivoire este. Nici eu n-am gasit nimik care sa-mi placa in Constanta. Asa k mi-am dat comanda. Este o firma din Buc. Thea Visconti (scrie pe Google si gasesti site-ul cu adresa si tel) care fac pantofiori la comanda, orice marime, calapod, culoare sau inaltime vrei. Eu mi-am comandat la ei. Au mai multe esantioane de piele si-ti poti alege. Si cerede-ma k am vazut pantofi facuti de ei, i-am pus in picioare si merita. Cei de la Bien Savy au pantofii facuti la ei! Abia astept sa mi-i iau!Eu zic k nu e tarziu sa-ti dai comanda!Succes la cautari!

dvdruxandra
21.05.2009, 13:26:45
Buna dragi miresici,

buna..... si eu am avut rochitza crem si mi-am gasit pantofiori super dragfutzi, marimea 36, crem la magazinul Piti's.... este in Tomis 3, un magazin cu 2-3 etaje, langa Vama.... se vede din statia troleului 42/43 cand cobori in Tomis 3..... pantofii sunt din piele, cu botul rotund si toc de 5-6cm...... magazinul respectiv unde i-am gasit este la primul etaj, dak nu ma insel, in capat.... poti sa incerci acolo...succes

kickina
21.05.2009, 14:48:35
Buna dragi miresici,

eu mi-am gasit pantofiori la mmm (cred ca asa ii zice) pe stefan cel mare langa la pizza. incerca si acolo poate gasesti ceva sa-ti placa.

dani19_10dani
21.05.2009, 16:40:36
Buna dragi miresici,

si eu am avut aceeasi problema ,la mine mai era si august si chiar nu gaseam pe nicaieri ,eram :talk_04: ..abea am gasit la dika pe tomis f frumosi si f comozi.succes

sunlight_m
21.05.2009, 21:36:25
Buna dragi miresici,

Sambata trecuta am fost la Leonardo din City Park. La intrare, pe un raft, am vazut niste pantofi foarte frumosi si finuti, parca din saten daca tin eu bine minte, pe crem. Mi-am zis in sinea mea ca daca as fi avut rochia de mireasa ivory sigur ii cumparam pe aceia. Erau tare draguti si finuti. Mie una mi-au placut. Incearca sa mergi si acolo, sunt pe niste rafturi in dreapta chiar aproape de intrare. Iti doresc succes.

Catalina1980
22.05.2009, 08:36:52
Buna dimineata fetelor,

Va multumesc foarte mult de sfaturi. Am continuat si ieri cautarea.
Tin sa mentionez ca am vizitat cam toate magazinele sugerate de voi.
Asa ca ieri am fost la mall-ul de Brick. Mi-a zis o colega ca ar fi incaltaminte eleganta la etaj. Intr-adevar erau multe modele frumoase, dar bineinteles nu ivory. M-a vazut vanzatorul foarte dezamagita, asa ca m-a intrebat ce model si ce culoare vreau. Avea niste esantioane de piele si culoare. Spre surpriza mea am gasit culoarea pe care o caut de atat timp, si modelul pe care l-am ales era tot ce visam la pantofii mei de mireasa (toc inalt si varf ascutit, doar port 35). Desi mi-a fost frica sa-i fac la comanda, m-am riscat. Vor fi gata peste 10 - 12 zile. Cica sunt facuti in Timisoara (Nemo). Sper din tot sufletul sa iasa bine, pentru ca am epuizat toate variantele.
Pentru miresicile care nu si-au gasit inca pantofi sau sandalute, va recomand sa mergeti la magazinul de la Brick, fiindca sunt niste modele superbe, sunt atat de frumosi lucrati. Au multe feluri de pantofi si cu toc jos, si mai inalti, cu varf fara varf.

Va pup dulce.

chika
23.05.2009, 17:05:13
CATALINA sa ne anunti si pe noi cand iti vin pantofiorii si sa ne spui daca sunt comozi ^:)^ ^:)^

LauraLuiOda
23.05.2009, 17:25:47
Buna dimineata fetelor,

Asa ca ieri am fost la mall-ul de Brick. Mi-a zis o colega ca ar fi incaltaminte eleganta la etaj. Intr-adevar erau multe modele frumoase, dar bineinteles nu ivory. M-a vazut vanzatorul foarte dezamagita, asa ca m-a intrebat ce model si ce culoare vreau. Avea niste esantioane de piele si culoare. Spre surpriza mea am gasit culoarea pe care o caut de atat timp, si modelul pe care l-am ales era tot ce visam la pantofii mei de mireasa (toc inalt si varf ascutit, doar port 35). Desi mi-a fost frica sa-i fac la comanda, m-am riscat. Vor fi gata peste 10 - 12 zile. Cica sunt facuti in Timisoara (Nemo). Sper din tot sufletul sa iasa bine, pentru ca am epuizat toate variantele.
Pentru miresicile care nu si-au gasit inca pantofi sau sandalute, va recomand sa mergeti la magazinul de la Brick, fiindca sunt niste modele superbe, sunt atat de frumosi lucrati. Au multe feluri de pantofi si cu toc jos, si mai inalti, cu varf fara varf.

Va pup dulce.
Eu zic sa nu-ti faci probleme in ceea ce priveste comanda, atat timp cat ai probat modelul si iti vine ca turnat e ok. Si eu tot la comanda mi i-am facut, in Bucuresti, si recunosc, am stat cu mari emotii pana sa ajunga curierul. Mi-era teama ca nu am nimerit marimea pe acel model, eu initial probasem altul, fara platforma, deci putea sa nu coincida;)) .

MimiEla
23.05.2009, 21:11:01
Sambata trecuta am fost la Leonardo din City Park. La intrare, pe un raft, am vazut niste pantofi foarte frumosi si finuti, parca din saten daca tin eu bine minte, pe crem. Mi-am zis in sinea mea ca daca as fi avut rochia de mireasa ivory sigur ii cumparam pe aceia. Erau tare draguti si finuti. Mie una mi-au placut. Incearca sa mergi si acolo, sunt pe niste rafturi in dreapta chiar aproape de intrare. Iti doresc succes.
am mers azi acolo, cautandu-i... si i-am gasit dar au un toc urias pt mine... eu maxim 5 cm pot sa iau din 2 considerente: imi depasesc mirele si imi sucesc picioarele :))

dvdruxandra
25.05.2009, 13:52:55
Buna dimineata fetelor,

Va pup dulce.

bravo...sa ni-i arati cand ii primesti!

dani19_10dani
25.05.2009, 18:19:24
am mers azi acolo, cautandu-i... si i-am gasit dar au un toc urias pt mine... eu maxim 5 cm pot sa iau din 2 considerente: imi depasesc mirele si imi sucesc picioarele :))
INCEARCA si la dika.eu am gasit modele dragute acolo pt nunta

rami0208
25.05.2009, 23:36:44
fetelor si eu sunt in cautare de pantofi, dar....help...eu sunt micutza de inaltime si am nevoie de un toc f inalt si daca se poate si putzina platforma ar fi perfect. :) Ati vazut pe undeva asa ceva??? Iar ca nuanta...si aici e problema..imi trebuie ivory...!
Pupici si spor mult!

sunlight_m
26.05.2009, 17:03:43
[quote=MimiEla;1945569]am mers azi acolo, cautandu-i... si i-am gasit dar au un toc urias pt mine... eu maxim 5 cm pot sa iau din 2 considerente: imi depasesc mirele si imi sucesc picioarele :))[/quote

:) Ce tare! Nu am fost atenta la inaltimea tocului, mi-a placut doar botul si culoarea, si sa stii ca ai dreptate cu tocurile prea mari. O noapte intreaga in pantofi inalti nici nu te lasa sa dansezi mult.

MimiEla
26.05.2009, 17:25:41
azi am fost si in sfarsit mi-am laut pantofii de miresica !!!!<:-P

acum vreo luna vazusem un model la Jacobs (cel din zona mag tomis, nu cel de la tic-tac) si negasind nimic in alta parte am zis sa revin ;)) dar nu am revenit la acelasi model, ci am gasit ceva si mai si, fix culoarea ivory, si cu putin lac... cu toc nu prea subtire si nici inalt :D

o sa fac niste pozici cand mi se mai dezumfla picioarele ca am avut niste pantiofiori idioti de mi-au facut rani :( pe cei de mireasa i-a probat juma' de ora in magazin sa fiu sigura ca-s comozi :)

antenutza
26.05.2009, 18:40:30
azi am fost si in sfarsit mi-am laut pantofii de miresica !!!!<:-P

acum vreo luna vazusem un model la Jacobs (cel din zona mag tomis, nu cel de la tic-tac) si negasind nimic in alta parte am zis sa revin ;)) dar nu am revenit la acelasi model, ci am gasit ceva si mai si, fix culoarea ivory, si cu putin lac... cu toc nu prea subtire si nici inalt :D

o sa fac niste pozici cand mi se mai dezumfla picioarele ca am avut niste pantiofiori idioti de mi-au facut rani :( pe cei de mireasa i-a probat juma' de ora in magazin sa fiu sigura ca-s comozi :)

sa-i porti sanatoasa!asteptam pozici[-o<

MimiEla
26.05.2009, 19:20:49
piciorusele mele nu-si revin...pun poze cu pantofiorii goi :P

antenutza
26.05.2009, 22:21:35

foarte draguti sa-i stapanesti sanatoasa!cred ca sunt foarte comozi

Joliutza
26.05.2009, 23:47:19

Mie imi plac foarte mult! Bine ca nu sunt inalti, sa fie comozi.

Mikkah
27.05.2009, 09:40:18

Foarte frumosi! Sa dansezi toata noaptea in ei!

lavu
27.05.2009, 10:58:42

superbi....este un model mai aparte...felicitari pentru alegerea facuta..:*

LauraLuiOda
27.05.2009, 15:31:57
Foarte frumosi pantofii, credca am vazut si eu acolo unii in culoarea asta si alb sidefat, cu botul rotund, baretuta, dar si f inalti...

zuz
27.05.2009, 20:46:13
uuu ;;) ...dupa luuuungi cautari, mi-am cumparat si eu sandalutze #:-S

Joliutza
27.05.2009, 21:04:19

Foarte frumoase, sa le stapanesti sanatoasa!

antenutza
27.05.2009, 21:34:16
:suuuper: Sa le porti sanatoasa!si sa dansezi toata noaptea!

Mikkah
28.05.2009, 08:50:52

Foarte frumoase si finute! Sa le stapanesti sanatoasa!:*

crisiftene86
28.05.2009, 08:58:30
FFF frumoase sa te dantuiesti toata seara in ele...>:D<

Catalina1980
28.05.2009, 09:00:29

Sunt foarte frumoase. Bravo. Ai scapat de o grija.

MimiEla
28.05.2009, 09:19:50
multumesc miresici :)

super finutze zuz :) sa le dansezi sanatoasa si feriita :)

flory2006
28.05.2009, 09:33:30
In sfarsit mi-am gasit si eu pantofiorii de mireasa (am cautat in special sa fie comozi si nu foarte inalti) si sandalutele pentru cununia civila, dupa care am alergat cam mult 8-|.

MimiEla
28.05.2009, 09:56:34
In sfarsit mi-am gasit si eu pantofiorii de mireasa (am cautat in special sa fie comozi si nu foarte inalti) si sandalutele pentru cununia civila, dupa care am alergat cam mult 8-|.
super super pantofiorii de miresica, si geanta e in ton cu ei :)

cum te vei imbraca la civila ?

Joliutza
28.05.2009, 10:01:28

Foarte frumoase ambele perechi de incaltari! Felicitari.

Imi place posetuta la nebunie, mai ales ca nu e traditionalul "saculet".

Eu nu am avut poseta ca nu am considerat-o utila, dar daca mi-as fi luat, ceva in genul asta mi-ar fi placut.

zuz
28.05.2009, 10:09:40
Multumesc mult, fetele :* >:D< chiar ca am scapat de o grija #:-S eu de fapt as fi vrut sandalutze cu platforma, dar cum in Ct posibilitatile in materie de pantofi sunt limitate :-" ...oricum, sper sa ma simt bine cu ele ;))

flory2006
28.05.2009, 10:42:09
super super pantofiorii de miresica, si geanta e in ton cu ei :)

cum te vei imbraca la civila ?

Multumesc!
La cununia civila voi purta o rochie rosie, pana la genunchi, pe corp. Am ales sandale argintii deoarece accesoriile vor fi argintii:D

flory2006
28.05.2009, 10:45:30
Foarte frumoase ambele perechi de incaltari! Felicitari.

Imi place posetuta la nebunie, mai ales ca nu e traditionalul "saculet".

Eu nu am avut poseta ca nu am considerat-o utila, dar daca mi-as fi luat, ceva in genul asta mi-ar fi placut.

Multumesc! Posetuta imi va fi utila pentru un ruj, un fard, un servetel ;))

lavu
28.05.2009, 12:14:27

imi plac la nebunie pantofiorii de miresica dar pe spate ma da gentuta...e atat de dulce si haioasa....
sa le porti sanatoasa...:*

LauraLuiOda
29.05.2009, 20:05:09
Frumoase achizitiile voastre fetelor, sa le purati sanatoase toata noaptea. Zuz, vei purta si dres? Observ ca sunt inchise in spate sandalele tale, sa nu te roada:|

Catalina1980
30.05.2009, 19:09:00
Buna fetelor,

Azi de dimineata m-au sunat de la magazin, ca mi-au sosit pantofii.
Dupa cum am promis atasez poze.:*

LauraLuiOda
30.05.2009, 22:01:19
Buna fetelor,

Sa-i porti sanatoasa, sunt draguti!

adryana
30.05.2009, 22:38:30

foarte frumoase achizitiile tale...dar ma dat pe spate gentuta;))este superba asa vreu si eu . de unde ai cumparat-o pls?>:D< >:D<

adryana
30.05.2009, 22:39:36
Buna fetelor,

foarte frumosi, sa-i dansezi cu placere toata noaptea:*

flory2006
31.05.2009, 09:54:11
foarte frumoase achizitiile tale...dar ma dat pe spate gentuta;))este superba asa vreu si eu . de unde ai cumparat-o pls?>:D< >:D<

Multumesc. Gentuta este de la Bien Savy.

MimiEla
31.05.2009, 10:03:39
Buna fetelor,

sa-i porti sanatoasa :)
f frumosi :)

ai rochita alba nu ?

Catalina1980
31.05.2009, 13:48:24
sa-i porti sanatoasa :)
f frumosi :)

ai rochita alba nu ?

Rochita e Ivory.

Aparatul foto nu e profesionist.
Pantofii sunt cam un alb sidefat, de lac spre culoarea untului

zuz
05.06.2009, 07:31:44
Pentru cele interesate de magazin de pantofi...este unul pe stefan cel mare (imi cer scuze, nu retin numele magazinului), peste strada de policlinica cu plata (pe aceeasi parte)...au multe modele - unele cam invechite ce e drept - dar e posibil sa gasiti sandalute ff dragute si avantajul e ca gasiti si nr mici (34, 35)... eu gasisem niste sandale negre foarte frumoase, dar nu le-am luat pt ca mai am unele in genul si nici nu-mi trebuiau acum...cat despre preturi, zic eu ca sunt acceptabile in comparatie cu ce gasim la magazinele din mall.

MimiEla
17.08.2009, 22:50:41
miresici plsss helppp.... unde gasesc niste pantofi crem / ivory de miresoi :) nu a fost destul ca m-am chinuit eu sa imi gasesc pantofi ivory, acum miresoiu' meu si-a luat si el costum ivory / crem :D si nu gasim pantofiori :(

dvdruxandra
22.08.2009, 14:57:51
miresici plsss helppp.... unde gasesc niste pantofi crem / ivory de miresoi :) nu a fost destul ca m-am chinuit eu sa imi gasesc pantofi ivory, acum miresoiu' meu si-a luat si el costum ivory / crem :D si nu gasim pantofiori :(

la Leonardo eu niste reduceri, in Tomis 3 e un magazin cu pantofi de piele, in Doraly, la Mrvimex, pe Stefan cel Mare. astea imi vin in minte...

jade84
02.09.2009, 10:57:50
Fetelor, caut si eu niste pantofi crem eleganti si cu tocul f mic...cer prea mult?
NU pot sa am toc prea mare...ca sunt mai inalta decat miresoiul meu:(

Am fost la multe magazine pe Stefan cel mare...au destule modele si la preturi acceptabile dar cei cu tocul mic nu erau eleganti:(
Im MARVIMEX mai sunt magazine cu incaltaminte? Nu am mai ajuns pe acolo de mult...

alexutza_ralukutza_m
02.09.2009, 11:14:11
Fetelor, caut si eu niste pantofi crem eleganti si cu tocul f mic...cer prea mult?

Am fost la multe magazine pe Stefan cel mare...au destule modele si la preturi acceptabile dar cei cu tocul mic nu erau eleganti:(
Im MARVIMEX mai sunt magazine cu incaltaminte? Nu am mai ajuns pe acolo de mult...

Da, in Marvimex sunt magazine de incaltaminte, eu de acolo mi-am luat pantofi, de la standul 123. Avea si crem. De fapt, avea mai multe modele pe crem, decat pe alb.

LauraLuiOda
02.09.2009, 12:42:15

Si in Doraly sunt cam aceleasi modele ca in Marvimex, de piele crem/alb sidefata si tocul mic. Si sunt mai multe standuri.

MimiEla
02.09.2009, 18:47:51
ma plangeam zilele trecute ca miresoiul meu nu gaseste pantofiori crem ... am gasit :)
stiti magazinele acelea cu pantofiori din piele, romanesti chiar in fata la Tomis in drept cu McDonalds... la modern plus :D

LauraLuiOda
02.09.2009, 20:51:03
ma plangeam zilele trecute ca miresoiul meu nu gaseste pantofiori crem ... am gasit :)
stiti magazinele acelea cu pantofiori din piele, romanesti chiar in fata la Tomis in drept cu McDonalds... la modern plus :D
Frumosi, ma mir sincer ca ai gasit acolo, din vitrina mereu mi s-au parut niste modele cam...depasite:-s. Sa-i poarte sanatos!

Catalina1980
03.09.2009, 09:03:45

Felicitari pentru achizitie. Bravo, ai scapat de o grija asa pe ultima suta de metri.

MimiEla
03.09.2009, 21:36:05
Frumosi, ma mir sincer ca ai gasit acolo, din vitrina mereu mi s-au parut niste modele cam...depasite:-s. Sa-i poarte sanatos!
de acord, de femei sunt cam depasite la barbatii e ceva mai simpla treaba :) sincer cand i-am vazut crem si cum ii plac.... sincer imi venea s-o iau pe vanzatoare in brate:D
daca nu avea numarul cred ca 8-}

cristina_ct
11.09.2009, 20:59:58
si eu miam cumparat pantofii de mireasa ...si port 36.:) sunt cu bot rotund...

cristina_1102
12.09.2009, 22:17:00
[quote=Catalina1980;2354311]
si eu port tot 35..e crunt cand tre sa-mi cumpar de incaltzat..asa k te rog..dak gasesti vreodata ceva dragutz de incaltzat sa-mi trimiti si mie un PM sa stiu de unde ai luat...k mari probleme am cu asta!:-SS ms mult>:D<

Ma bag si eu in discutie. Port 35 si mi-am gasit sandalute superbe de mireasa la DIKA, pe tomis. Am dat pe ele 4,5 milioane dar n-am avut incotro. Mi-au venit ca turnate si in noaptea nuntii n-am avut niciun fel de problema desi atunci le-am incaltat prima data. Succes!

dorinutza
13.09.2009, 08:38:41
[quote=dorinutza;2359879]

Ma bag si eu in discutie. Port 35 si mi-am gasit sandalute superbe de mireasa la DIKA, pe tomis. Am dat pe ele 4,5 milioane dar n-am avut incotro. Mi-au venit ca turnate si in noaptea nuntii n-am avut niciun fel de problema desi atunci le-am incaltat prima data. Succes!
sa le porti sanatoasa...:*

jade84
07.10.2009, 19:00:25
Mi-am luat si eu pantofii de mireasa!

LauraLuiOda
07.10.2009, 19:49:37
Draguti,nu porti tocuri?

Joliutza
07.10.2009, 20:17:49

Foarte draguti, dar, vorba Laurei: nu porti tocuri? Eu zic ca tocurile avantajeaza foarte mult o rochie de mireasa si pe purtatoarea ei.

jade84
07.10.2009, 21:11:16
Nu pot..eu am 170 cm inaltime si mirele 176 cm...deci...
Si pantofii astia au 3 cm toc...

dvdruxandra
08.10.2009, 09:31:17

f. frumosi, finutzi tare...sa joci cu ei toata noaptea :)

crisiftene86
08.10.2009, 10:16:37
Nu pot..eu am 170 cm inaltime si mirele 176 cm...deci...
Si pantofii astia au 3 cm toc...

SUNT FRUMOSI

jade84
08.10.2009, 20:54:44
f. frumosi, finutzi tare...sa joci cu ei toata noaptea :)

Multumesc! Sigur nu voi avea probleme cu un toc atat de mic:)

jade84
08.10.2009, 20:55:42
SUNT FRUMOSI

Ma bucur ca v-au placut. Cand am ajuns acasa am fost foarte incantata sa vad ca sunt exact culoarea rochiei.

criss_a
28.10.2009, 12:20:18
Aveti idee unde as putea gasi in oras pantofi/sandale de culoarea pruna ?
Rochia mea de nasa va fi culoarea pruna si nu gasesc pantofi in aceeasi nuanta sau ceva asemanator.

Tarya
28.10.2009, 12:57:41
Rochia mea de nasa va fi culoarea pruna si nu gasesc pantofi in aceeasi nuanta sau ceva asemanator.

Incearca la magazile yacobs..au o mare varietate de modele si culori iar calitatea este extraordinara...si binenteles leonardo (mai ales cel din mall) pt ca are fff multe modele, deci ai si destule sanse sa gasesti aceasta culoare
Spor la cumparaturi>:D<

g_raisa
18.11.2009, 12:51:19
de acord, de femei sunt cam depasite la barbatii e ceva mai simpla treaba :) sincer cand i-am vazut crem si cum ii plac.... sincer imi venea s-o iau pe vanzatoare in brate:D
daca nu avea numarul cred ca 8-}
ai avut niste pantofiori super

creoly
18.02.2010, 11:07:10
Iti recomand o pereche de pantofiori argintii sau aurii, in functie de culoarea acesoriilor. Risti sa nu iti gasesti excat nuanta rochiei si sa se vada urat.Sper ca nu te-a deranjat sfatul meu

kalisha
22.02.2010, 17:33:41

buna. f frumosi pantofii. si eu tb sa imi iau unii cu un toc de max. 5 cm. de unde i+ai luat tu?

masha_realart
02.03.2010, 13:40:59

Fooarte draguti, sa-i porti cu placere:) de unde?..si eu caut asa ceva..eu sunt inalta 1.74 si el are cam 1.79 deci e mica diferenta..plus ca nu as suporta o noapte intreaga pe tocuri ..plus ca rochia imi permite:) daca poti sa-mi zici si mie de unde sunt m-ai bucura mult!^:)^

jade84
02.03.2010, 14:28:19
Fooarte draguti, sa-i porti cu placere:) de unde?..si eu caut asa ceva..eu sunt inalta 1.74 si el are cam 1.79 deci e mica diferenta..plus ca nu as suporta o noapte intreaga pe tocuri ..plus ca rochia imi permite:) daca poti sa-mi zici si mie de unde sunt m-ai bucura mult!^:)^

I-am luat de la Otter din Carrefour. Eu mai intru pe la ei prin magazin si nu i-am mai vazut dar poate aduc.

masha_realart
03.03.2010, 14:27:41
I-am luat de la Otter din Carrefour. Eu mai intru pe la ei prin magazin si nu i-am mai vazut dar poate aduc.

multumesc mult!;;)

uana
03.03.2010, 21:38:28
Eu mi'am luat pantofii de mireasa primii, nu prea ma impac cu tocurile prea mari si risc sa fiu mai inalta decat al meu .. Au costat 70 lei

blonda1111
03.03.2010, 21:41:38
Eu mi'am luat pantofii de mireasa primii, nu prea ma impac cu tocurile prea mari si risc sa fiu mai inalta decat al meu .. Au costat 70 lei
sunt f frumosi! Sa-i porti si sa-i dansezi cu placere . Par f f f comozi =D>

uana
03.03.2010, 21:43:01
sunt f frumosi! Sa-i porti si sa-i dansezi cu placere . Par f f f comozi =D>

Sunt, sau asa par la cele 5min cat i'am incaltat ; tre' sa ii mai folosesc putin inainte de nunta sa nu am surprize.
Multumesc frumos de aprecieri:)

aroma_de_portocale
03.03.2010, 21:43:47
foarte draguti! sa-i porti sanatoasa si sa"te danseze" toata noaptea:))

uana
03.03.2010, 21:44:41
foarte draguti! sa-i porti sanatoasa si sa"te danseze" toata noaptea:))

Multumesc, sper sa ma danseze ei, k eu nu am nici o treaba :-"

LauraLuiOda
03.03.2010, 21:50:47
Nu mai zice si tu cat au costat. Nu vezi ce standarde mari sunt aici pe forum? Zi ca ai dat 300 de ron la reducere.:))
Sa-i porti sanatoasa si ca pont va recomand platformele, dar cu talpa de pluta. Ai mei au fost minunati, aspectuosi (nu s-au vazut prea mult de rochie) in pantofi as fi stat numai la masa.

uana
03.03.2010, 21:56:00
Nu mai zice si tu cat au costat. Nu vezi ce standarde mari sunt aici pe forum? Zi ca ai dat 300 de ron la reducere.:))
Sa-i porti sanatoasa si ca pont va recomand platformele, dar cu talpa de pluta. Ai mei au fost minunati, aspectuosi (nu s-au vazut prea mult de rochie) in pantofi as fi stat numai la masa.

Un toc mai mare nu mi'as si permis, k aratam haios in pozele de la nunta alaturi de al meu :D
Erau redusi de la 200 lei cand i'am luat eu, si prin decembrie cand am mai trecut pe la acelasi magazin, mai aveau o singura pereche nr 39 si costau surpriza ...29 lei :)
Eu's incantata deoarece's din piele si vreau sa ii mai port si dupa nunta:)

LauraLuiOda
03.03.2010, 22:43:58
Un toc mai mare nu mi'as si permis, k aratam haios in pozele de la nunta alaturi de al meu :D
Erau redusi de la 200 lei cand i'am luat eu, si prin decembrie cand am mai trecut pe la acelasi magazin, mai aveau o singura pereche nr 39 si costau surpriza ...29 lei :)
Eu's incantata deoarece's din piele si vreau sa ii mai port si dupa nunta:)
Am fost pe-aproape vad ;)). E bine ca sunt din piele, vor fi comozi, dar si tu trebuie sa-i mai porti prin casa, stii cum e orice pantof nou...;-)

aroma_de_portocale
03.03.2010, 22:51:38
Am fost pe-aproape vad ;)). E bine ca sunt din piele, vor fi comozi, dar si tu trebuie sa-i mai porti prin casa, stii cum e orice pantof nou...;-)
si de ce ti-ai pus pantofii in poza doamna sa vedem daca ai dat 5lei sau 500 de euro pe ei?
:))))
foarte misto au fost...app

crissb
04.03.2010, 07:51:25
Sunt superbi iar la pret sunt ok. Eu am vazut ceva dragut la Veronesse dar sunt prea scumpi 400 Ron . Ma gandeam sa-mi iau o sandalutza draguta dar o prietena ma tot bate la cap sa-mi cumpar pantofi. Zice ca este o superstitie legata de pantofi, sa ai varful acoperit sau asa ceva.

dremilia
04.03.2010, 09:06:52

pot sa te intreb de unde i-ai luat? si eu am aceeasi problema legata de inaltime:D

uana
04.03.2010, 09:34:28
pot sa te intreb de unde i-ai luat? si eu am aceeasi problema legata de inaltime:D

I'am luat din City Park de la magazinul numit Z _ _ A .

uana
04.03.2010, 09:35:31
Sunt superbi iar la pret sunt ok. Eu am vazut ceva dragut la Veronesse dar sunt prea scumpi 400 Ron . Ma gandeam sa-mi iau o sandalutza draguta dar o prietena ma tot bate la cap sa-mi cumpar pantofi. Zice ca este o superstitie legata de pantofi, sa ai varful acoperit sau asa ceva.

Si mie mi'au placut niste incaltari de la Veronesse si cele de la Bien S. insa erau peste bugetul meu :-"

LauraLuiOda
04.03.2010, 11:52:33
si de ce ti-ai pus pantofii in poza doamna sa vedem daca ai dat 5lei sau 500 de euro pe ei?
:))))
foarte misto au fost...app
:))Sa stii k m-a apucat nostalgia vorbind de pantofii de mireasa, nu conteaza cat am dat pe ei, pot spune doar ca i-am facut la comanda la Bucuresti si am stat cu emotii pana sa-i am acasa. A fost singurul lucru comandat pe net.

alinacomsa
08.03.2010, 09:46:52
Aveti idee unde se pot gasi in Cta. pantofi mireasa albi nr. 41 si cu toc de maxim 3 - 4 cm sau chiar ceva stil balerini.
Din ce am vazut eu, oferta este foarte saracacioasa si cred ca voi avea o problema serioasa cu acest aspect!:(

jade84
11.03.2010, 13:30:04
Cine imi poate recomanda un magazin care face incaltaminte la comanda? Nu pentru mireasa, vreau pentru sora mea...Multumesc!

linda_1984
11.03.2010, 13:42:06
Cine imi poate recomanda un magazin care face incaltaminte la comanda? Nu pentru mireasa, vreau pentru sora mea...Multumesc!
Stiam ca e un magazin pe Mircea cel Batran, in zona Spitalului, exact in spatele bisericii. Au si de vanzare dar stiu ca fac si la comanda. Eu una am vazut acolo miresici dand comanda si isi alegau materiale, modele,etc, dar cu siguranta fac si altfel de incaltaminte. Nu mai stiu cum se numeste, am un lapsus acum#-o

jade84
11.03.2010, 13:55:00
Stiam ca e un magazin pe Mircea cel Batran, in zona Spitalului, exact in spatele bisericii. Au si de vanzare dar stiu ca fac si la comanda. Eu una am vazut acolo miresici dand comanda si isi alegau materiale, modele,etc, dar cu siguranta fac si altfel de incaltaminte. Nu mai stiu cum se numeste, am un lapsus acum#-o

Deci pe Mircea in spatele Capelei Militare? Multumesc mult!

linda_1984
11.03.2010, 14:17:19
Deci pe Mircea in spatele Capelei Militare? Multumesc mult!
Exact unde e intesectia semaforizata de curand Mircea cu strada care duce la Spital, daca mergi pe Mircea spre Dacia e pe partea dreapta. Am impresia ca firma afara e ceva cu roz...oricum park e pana sa ajungi la farmacie.

jade84
11.03.2010, 14:33:16
Exact unde e intesectia semaforizata de curand Mircea cu strada care duce la Spital, daca mergi pe Mircea spre Dacia e pe partea dreapta. Am impresia ca firma afara e ceva cu roz...oricum park e pana sa ajungi la farmacie.

Multumesc mult, o sa o caut!

linda_1984
11.03.2010, 14:39:23
Multumesc mult, o sa o caut!
Sper sa ai succes sa rezolvi!

dremilia
21.03.2010, 10:38:22
Am fost si eu acolo in recunoastere, doamna este draguta, a avut rabdare cu mine sa-i explic ce si cum vreau. Cred ca voi merge sapt viitoare sa dau comanda pt ca alta optiune nu am sa-mi gasesc pantofi de mireasa cu toc de 2-3cm:) . Daca si-a facut deja vreo miresica pantofi acolo asteptam poze, pareri, pret.( vanzatoarea intai mi-a spus ca sunt 240 ron , dar a doua oara cand am fost tot ea mi-a spus ca 240 ar fi platformele, ceilalti ar fi 200ron)

blonda1111
21.03.2010, 16:21:35
Am fost si eu acolo in recunoastere, doamna este draguta, a avut rabdare cu mine sa-i explic ce si cum vreau. Cred ca voi merge sapt viitoare sa dau comanda pt ca alta optiune nu am sa-mi gasesc pantofi de mireasa cu toc de 2-3cm:) . Daca si-a facut deja vreo miresica pantofi acolo asteptam poze, pareri, pret.( vanzatoarea intai mi-a spus ca sunt 240 ron , dar a doua oara cand am fost tot ea mi-a spus ca 240 ar fi platformele, ceilalti ar fi 200ron)
Mai sa stii ca si eu am aflat saptamana asta din intamplare de la o prietena de-a mea de magazinul ala si vreau si eu neaparat sa ajung...;-) .

borosnicoleta
21.03.2010, 20:18:44
buna fetelor,

Recomand cu mare placere, pe domni de la thea visconti pentru pantofiori de mireasa. Firma este din bucuresti, dar vin de fiecare data la targ in Constanta si poti da comanda. Mie mi-au combinat doua modele de pantofi: fata unui pantof de mireasa si calapodul unuia obisnuit si a iesit fantastic. Am vrut ceva elegant dar si comod( toc de 3.5cm.) Zilele acestea voi atasa fotografii cu ei. Eu sunt foarte incantata.

blonda1111
22.03.2010, 06:34:19
buna fetelor,

Recomand cu mare placere, pe domni de la thea visconti pentru pantofiori de mireasa. Firma este din bucuresti, dar vin de fiecare data la targ in Constanta si poti da comanda. Mie mi-au combinat doua modele de pantofi: fata unui pantof de mireasa si calapodul unuia obisnuit si a iesit fantastic. Am vrut ceva elegant dar si comod( toc de 3.5cm.) Zilele acestea voi atasa fotografii cu ei. Eu sunt foarte incantata.
ataseaza-ne poze ;)) sa ne delectam cu ele

borosnicoleta
22.03.2010, 18:25:24
ok!
sper sa va placa!
eu sunt foarte incantata!
pupici

crisiftene86
23.03.2010, 07:28:08
ok!
sper sa va placa!
pupici

finuti si simpatici...;-)

Ann04
25.03.2010, 12:47:13
Galani se numeste, cred, nu stiu daca asa se scrie

dremilia
25.03.2010, 13:09:42
am fost si eu ieri sa dau comanda de pantofi acolo. sunt gata pe 17 aprilie.Sunt din piele lacuita crem f deschis ( rochita e ivori si e aproape aceeasi culoare pielea) la care am adaugat o dunga in fata si in spate ce piele intoarsa lila. toc f mic cam 2 cm pe care l-am adus eu de la niste pantofi de ai mei pt ca ei nu aveau, cel mai mic toc al lor e de 4 cm conic. Costa 220 ron. Sper ca v-am ajutat.
Atasez si o poza sa va faceti o idee despre model

adina_miha3la
25.03.2010, 13:21:45
Vreau si eu un toc asa mic:(...daca nu au acolo, de unde as putea sa cumpar? :-<

dremilia
25.03.2010, 16:01:54
Vreau si eu un toc asa mic:(...daca nu au acolo, de unde as putea sa cumpar? :-<
pantofii din poza sunt de la bata, au la magazinul din carrefour pe alb-gri si pe roz pal , sunt din piele intoarsa si costa 300 ron. Depinde cum ai rochita poate ti se potrivesc.

linda_1984
25.03.2010, 16:33:25
Nu e cumva GEMELLI?: Str. Mircea cel Batran nr. 146, bloc MD6, parter. Au fost si la targurile de nunti si la cel de haine si incaltaminte.

dremilia
25.03.2010, 17:52:37
Nu e cumva GEMELLI?: Str. Mircea cel Batran nr. 146, bloc MD6, parter. Au fost si la targurile de nunti si la cel de haine si incaltaminte.
gemelli se numeste magazinul in care au incaltaminte de la firma (atelierul) galani( care e alaturi si face si la comanda). In magazinul gemelli au si haine. Nu stiu daca magazinul apartine tot doamnei care are atelierul alaturi

adina_miha3la
25.03.2010, 19:53:10
pantofii din poza sunt de la bata, au la magazinul din carrefour pe alb-gri si pe roz pal , sunt din piele intoarsa si costa 300 ron. Depinde cum ai rochita poate ti se potrivesc.

Multumesc pt informatie. Nu mi se potriveste culoarea....rochita mea e tot crem deschis..ivory...la fel ca a ta din cate am inteles<:-P

zana01
24.04.2010, 00:21:36
gemeli, galani sau cum i-o chema...sa va povestesc:

dupa lungi cautari de pantofi de mireasa prin tot bucurestiul si cta, si la asigurarile catorva prietene ca la aceasta firma imi voi gasi pantofii visurilor mele, m-am dus acum 2 saptamani sa dau comanda. toate bune si frumoase, mi s-a luat masura, am stabilit tocul, pielea, talpa, cum vin in fata, in spate....tot. practic trebuiau sa fie o combinatie dintre 2 pantofi pe care deja ii aveau facuti, numai ca albi. ca sa fie toata lumea multumita i-am si platiti in avans (240 ron). sambata trecuta ma duc entuziasmata sa-i iau. cand soc: erau ca niste ciubote!!!! decupajul era stramb, diferea intre stangul si dreptul, albul era mai mult gri, tocurile se clatinau, pielea care imbraca platforma era incretita pe toata marginea, peste tot se vedea lipiciul...ce sa zic un vis, nu m-as fi incaltat cu asa ceva nici dc trebuia sa merg desculta. partea proasta e ca am fost atat de fraiera ca i-am luat acasa. cand i-au vazut si ai mei nu le-a venit sa cred ca am plecat cu asa ceva din magazin. noroc cu tata care saptamana asta s-a dus cu ei inapoi spunandu-le ca dc nu ne dau banii inapoi vom merge la OPC pt ca una am comandat si alta am primit. dupa lungi "negocieri" s-a inteles cu ei sa ii dea inapoi 150 ron din cei 240. Dar macar am scapat de ei si nu am paguba decat 90 ron, ca altfel ii aruncam la gunoi.

Intre timp am reluat cautarile si mi voi lua de la vicina cu 360 ron

sper din inima ca ai vostrii sa iasa asa cum ii doriti, iar dc nu e asa nu-i luati!!!!!

elena_v_
24.04.2010, 08:51:34
ok!
sper sa va placa!
pupici
foarte frumosi!cu tocul asta vei rezista fara probleme:D,foarte buna alegere

buburuza82
24.04.2010, 11:12:06

dupa lungi cautari de pantofi de mireasa prin tot bucurestiul si cta, si la asigurarile catorva prietene ca la aceasta firma imi voi gasi pantofii visurilor mele, m-am dus acum 2 saptamani sa dau comanda. toate bune si frumoase, mi s-a luat masura, am stabilit tocul, pielea, talpa, cum vin in fata, in spate....tot. practic trebuiau sa fie o combinatie dintre 2 pantofi pe care deja ii aveau facuti, numai ca albi. ca sa fie toata lumea multumita i-am si platiti in avans (240 ron). sambata trecuta ma duc entuziasmata sa-i iau. cand soc: erau ca niste ciubote!!!! decupajul era stramb, diferea intre stangul si dreptul, albul era mai mult gri, tocurile se clatinau, pielea care imbraca platforma era incretita pe toata marginea, peste tot se vedea lipiciul...ce sa zic un vis, nu m-as fi incaltat cu asa ceva nici dc trebuia sa merg desculta. partea proasta e ca am fost atat de fraiera ca i-am luat acasa. cand i-au vazut si ai mei nu le-a venit sa cred ca am plecat cu asa ceva din magazin. noroc cu tata care saptamana asta s-a dus cu ei inapoi spunandu-le ca dc nu ne dau banii inapoi vom merge la OPC pt ca una am comandat si alta am primit. dupa lungi "negocieri" s-a inteles cu ei sa ii dea inapoi 150 ron din cei 240. Dar macar am scapat de ei si nu am paguba decat 90 ron, ca altfel ii aruncam la gunoi.

sper din inima ca ai vostrii sa iasa asa cum ii doriti, iar dc nu e asa nu-i luati!!!!!

Nu trebuia sa platiti nici macar aia 90 de lei. Trebuia sa mergeti mai departe cu plangere la ANPC. Adica le-ati dat si pantofii inapoi si le-ati lasat si 90 de lei ? Hotie pe fata.

adina_miha3la
24.04.2010, 11:37:57

:-SSAoleu.....ieri am dat si eu comanda de sandalute pt mireasa tot acolo...:((
Sper sa nu patesc si eu la fel...multumesc frumos ca ai scris...sa fiu foarte atenta cand merg sa le iau:( 240 ron ma costa si pe mine...dar am dat un avans de 120 ron....oricum o sa fac rost de nr. de tel de la ANPC sa-l am in telefon...ca daca nu arata cum le-am zis, sun de acolo...:-$
Dar nu inteleg...ca tot aici am auzit de firma asta ca face si la comanda...si miresicile au fost multumite....de-asta am mers acolo..:-p

dremilia
24.04.2010, 13:00:09
Aaaaa, sa va spun si eu de pantofii mei facuti la galani: pielea incretita in fata unde sunt lipiti, tocul f prost pus, pielea de pe toc jalnic lipita si intr-un loc jupuita, la un pantof intre toc si talpa e o gaura mica, ca si cum n-ar fi fost destul de lunga talpa sa ajunga sa se imbine cu tocul, f f prost finisati. si am dat pe ei 220 ron. Si eu la fel de fraiera i-am luat acasa. O sa ii port pt ca din avion se vad binisor. A si sunt f rigizi , cred ca o sa ma bata, desi eu nu prea am probleme din astea cu incaltamintea.
Initial m-am dus cu niste pantofi ai mei de la care sa ia tocul si sa-l puna la pantofii de mireasa pt ca ei nu aveau toc asa mic cum vroiam eu. Apoi au adus ei un toc si nu a mai fost nevoie sa-mi strice pantofii, dar deja deslipise un toc, iar cand l-au lipit la loc au facut treaba asta f prost.
Pantofii de mireasa nu au fost gata la termen, au intarziat vreo 4 aile pe motiv ca au avut ceva probleme cu solutile de lipit.
P.S.: daca incaltamintea facuta nu este asa cum ati vrut voi ripostati, nu faceti ca mine. Pupici

linda_1984
24.04.2010, 17:21:59
:O.... vai...nu pot sa cred...imi pare rau fetelor....si chiar aveam o parere asa buna despre ei....am 2 perechi de botine de acolo si chiar erau f ok...se pare ca au facut treaba buna cand au deschis si dc a auzit lumea de ei dau numai buleli... Rusinik!![-X

LauraLuiOda
24.04.2010, 21:52:39
Am pierdut sirul postarilor, poate a mai scris cineva, eu tot la comanda i-am facut la authentic, mi i-au trimis prin posta, marimea a fost buna, calitatea...tot. Modelul original de pe site era din piele lacuita rosie. Preturile tot d epe la 200 de ron pornesc.

zana01
25.04.2010, 13:06:24
acum 2 zile, vaitandu-ma unei prietene de patzania cu galani mi-a zis ca si ei i s-a rupt tocul saptamana trecuta la una din perechile de pantofi luate de acolo. ea era una din cele ma indrumasera sa-mi fac pantofii la galani...

clar, nu fiti fraiere ca cele care am dat banii si i-am luat chiar dc nu erau ce comandasem, nu sunt asa cum ii vreti nu-i luati, sa face ce vor cu ei. si aveti mare grija sa fie comozi ca si ai mei, pe langa toate defectele vizibile erau si foarte tari, rigizi, taiosi pe margine...

mirelaema
28.04.2010, 18:53:27
ok!
sper sa va placa!
pupici

ce draguti sunt!!!!!!!!

Swelena
21.05.2010, 11:22:37
ce de pantofei si posetutzeee!!! sunt superbe toate!!

...vreti sa vedeti si pantofei si posetutza mea?doar ce le-am achizitionat:)

crisiftene86
21.05.2010, 11:28:01
ce de pantofei si posetutzeee!!! sunt superbe toate!!

...vreti sa vedeti si pantofei si posetutza mea?doar ce le-am achizitionat:)

cum sa nu vrem...sunt fff frumoase sa iti aduca frumusete si numai bine :*

Swelena
21.05.2010, 12:16:03
mersic...daca ma credeti sint inca il lumea viselor... parca nu imi vine sa cred ca sunt ai mei:))fac ce fac si ma mai uit la ei putin:))

crisiftene86
21.05.2010, 12:18:28
mersic...daca ma credeti sint inca il lumea viselor... parca nu imi vine sa cred ca sunt ai mei:))fac ce fac si ma mai uit la ei putin:))

stiu:">...la fel si eu\:D/

babyjoanna
26.06.2010, 10:00:56
ce ziceti de pantofiorii mei ? :D

blonda1111
26.06.2010, 16:40:35
ce ziceti de pantofiorii mei ? :D
Super frumosi!!!! ;-)

babyjoanna
27.06.2010, 10:11:16
Super frumosi!!!! ;-)
multumesc :*

blonda1111
27.06.2010, 10:54:24
Cat te-au costat si de unde i-ai luat?Par foarte comozi. Asa este?

babyjoanna
27.06.2010, 20:13:03
Cat te-au costat si de unde i-ai luat?Par foarte comozi. Asa este?
intr-avedar sunt f comozi..cred k 6 cm au :D nici nu i-am masurat . au si un pic platforma ceea ce ii face f comozi.de la il passo din city i-am luat si am dat 399 ron :P aveau mai multe modele dar cu tocuri mai inalte.

Summer
27.06.2010, 21:51:59
Aveti idee unde se pot gasi in Cta. pantofi mireasa albi nr. 41 si cu toc de maxim 3 - 4 cm sau chiar ceva stil balerini.
Din ce am vazut eu, oferta este foarte saracacioasa si cred ca voi avea o problema serioasa cu acest aspect!:(

Buna

Balerini nr mari aveau in tomis 3, este un magazin de incaltaminte exact la intrarea in piata de fructe si legume... Este pe un colt, intre un magazin telegraf si o alimentara. Langa s-a facut si o farmacie, centrofarm sau sensi blu... nu stiu exact. Cert este ca e cu spatele la autogara. Eu acolo am vazut mai multe modele nr mari ( isi cauta o prietena de-a mamei) ...acum nu stiu ce mai au, dar ea isi cauta pt nunta si spunea ca si-a cumparat ceva de acolo.

alinacomsa
28.06.2010, 10:29:28
Buna

Balerini nr mari aveau in tomis 3, este un magazin de incaltaminte exact la intrarea in piata de fructe si legume... Este pe un colt, intre un magazin telegraf si o alimentara. Langa s-a facut si o farmacie, centrofarm sau sensi blu... nu stiu exact. Cert este ca e cu spatele la autogara. Eu acolo am vazut mai multe modele nr mari ( isi cauta o prietena de-a mamei) ...acum nu stiu ce mai au, dar ea isi cauta pt nunta si spunea ca si-a cumparat ceva de acolo.

Mersi mult de ajutor ... chiar o sa ma duc sa ma uit ... mi-am luat o pereche de pe net dar daca gasesc ceva frumos, imi iau neaparat ... te pupik si iti doresc o nunta de vis, mai ales ca esti pe ultima suta de metri ...:x:x:x:x:x

crisiftene86
28.06.2010, 10:43:47

superbi...:D

babyjoanna
28.06.2010, 17:40:16
superbi...:D

mersik frumos :*

dvdruxandra
29.06.2010, 11:59:10
fetele va rog din suflet sa ma ajutati cu niste nume de magazine 9din C-ta sau Bucuresti)/ site-uri... orice, unde pot gasi pantofi cu toc inalt albi/ivory...multumesc anticipat >:D<

uana
29.06.2010, 12:09:46
fetele va rog din suflet sa ma ajutati cu niste nume de magazine 9din C-ta sau Bucuresti)/ site-uri... orice, unde pot gasi pantofi cu toc inalt albi/ivory...multumesc anticipat >:D<

Am vazut niste perechi superbe la Galeriile Ciote, primul magazin pe partea stanga; numai ca sunt in jur de 250-350 lei.

Summer
11.07.2010, 23:39:58

La Benvenuti au pantofi albi cu toc inalt foarte frumosi. E un magazin in mall si unul in carrefour.

stany
12.07.2010, 11:32:52

in mall la Il Passo au niste modele foarte frumoase, sau cel putin acum vreo luna aveau. Spor la cautari.

dvdruxandra
12.07.2010, 17:48:38
multumesc mult pt. informatii >:D<

ancamariagadea
06.08.2010, 17:30:17
Fetelor, va rog ajutati-ma cu magazine care comercializeaza incaltaminte Coryllus.
Am vazut astazi un model de sandale, exact pe gustul meu, ivory, cu platforma (intr-un magazin la strada, un pic mai jos de Tomis Mall, pe partea cu mall-ul) insa nu aveau 36 si chiar mi-i doresc TARE...^:)^^:)^^:)^

halo22
06.08.2010, 22:48:33
intr-avedar sunt f comozi..cred k 6 cm au :D nici nu i-am masurat . au si un pic platforma ceea ce ii face f comozi.de la il passo din city i-am luat si am dat 399 ron :P aveau mai multe modele dar cu tocuri mai inalte.

Sunt ffffffff frumosi!!! Ii vazusem la Il Passo, dar eu cautam niste modele cu un toc ceva mai mic... Am 1,76 :-p am fost la galani (gemelli) acum 2 sapt, am dat comanda de ei, asa cum i-am vrut.... Am ales pielea, tocul, modelul, tot.
Am fost azi sa-i iau si .... nu aveau tocul pe care il alesesem... Ii facuse balerini...
Prima dezamagire, de cand am inceput pregatirile :(
Felicitari inca o data!! sunt superbi pantofiorii!

halo22
06.08.2010, 23:05:18
:-SSAoleu.....ieri am dat si eu comanda de sandalute pt mireasa tot acolo...:((
Sper sa nu patesc si eu la fel...multumesc frumos ca ai scris...sa fiu foarte atenta cand merg sa le iau:( 240 ron ma costa si pe mine...dar am dat un avans de 120 ron....oricum o sa fac rost de nr. de tel de la ANPC sa-l am in telefon...ca daca nu arata cum le-am zis, sun de acolo...:-$
Dar nu inteleg...ca tot aici am auzit de firma asta ca face si la comanda...si miresicile au fost multumite....de-asta am mers acolo..:-p
dragutza, sunt si eu miresica de noiembrie....Mi-am dat comanda de pantofiori la galani acum 2 saptamani, pt k eu cautam ceva cu toc mai mic... Am ales pielea, tocul, funditza, modelul.... Am fost azi sa-i iau si.... I-au facut balerini :( .....Nu imi venea sa cred..... A fost prima dezamagire, de cand am inceput pregatirile. Eu si rochia (care e cea mai importanta) mi-am facut-o la comanda tocmai in Oradea, pentru ca nu gaseam nicaieri aaaaaaatttttaaaaaaaaaat de mare si pufoaaasa cat o vroiam eu, dar nu am avut NICI O GRIJA si a iesit ceva de vis (exact rochitza de mireasa pe care fiecare si-o doreste de mica ).... dar cu pantofii..... Am ramas masca!
Sper din sufleeeeeettt ca ai tai sa fie perfecti, asa cum iti doresti tu!
Abia astept sa-mi spui cum a fost....

lunguloredana
05.10.2010, 09:10:13
draguta,
de unde ti-ai cumparat pantofii? daca mai tii minte... :D

[nu gasesc pantofi :(( albi simpli..sau cu o floare mai mica ,ca vad ca se poarta...mai mult crem gasesc...si la otto si la benvenutti, leonardo, mag din oras de pe langa tomis...piata grivitei..nush unde sa mai ajun...sandae in schimb gasesc la tot pasul... /:)
HELP
P.S. nu ma deranjeaza sa-i cumpar de la o fosta miresica
port 37-38 depinde de model...
403110403111403112403113http://www.miresici.ro/themes/miresici/images/misc/pencil.png

gsilvia
11.10.2010, 19:09:16
ai gasit pana la urma? am vazut ca in constanta nu prea gasesti pantofi de mireasa.cred ca cel mai sigur e bucuresti

lunguloredana
15.10.2010, 12:05:15
ai gasit pana la urma? am vazut ca in constanta nu prea gasesti pantofi de mireasa.cred ca cel mai sigur e bucuresti
am gasit. dar mi i-am facut la comanda. adik, am fost la un mag, mi-au plaut unii,se simteau super in picior dar nu imi placea o funda de pe ei. mi-au zis sa-mi aleg orice model de acolo, (putea sa-mi placa si un pantof rosu) ca mi face albi. comanda dureaza 10 zile. m-au costat 2 mil. daca te intereseaza, iti dau pm.
au pantofi albi la benvenuti, dar putine modele, mai mult crem si la otter in carrfour 2 perechi atat..o pereche e 150 la reducere, si e acoperita cu dantela si una e 400 da e naspa.

gsilvia
20.10.2010, 11:41:31
sa imi spui dupa nunta daca au fost comozi. Sora mea i-a comandat cand a fost mireasa ptr ca nu gasea nr ei...purta 35 :D...sincer au fost f incomozi. nu mai putea la un moment dat sa mearga deloc...ce sa mai zic sa danseze.

fruma
21.10.2010, 14:16:47
Pentru miresicie care cauta accesorii si orice altceva pentru nunta, week-end-ul acesta se desfasoara un mare targ cu vanzare de produse noi si second, la Crystal Place Ballroom in Bucuresti. Targul incepe maine si se termina duminica, au loc lichidari de stocuri si prezentari de produse la promotie. Eu ma duc sa probez cateva rochite. Totul se va termina cu o mega petrecere intr-unul din saloane.

Dementa
13.02.2011, 23:48:08
Fetele am nevoie de ajutorrr !!! Imi caut niste pantofi cu o culoare ca cea a pantofului din fotografie si nu stiu unde as putea gasi in Constanta sa ii cumpar direct sau sa dau comanda. :(((( Aveti vreo idee ? [-o<

ruxyca
11.05.2011, 12:05:48
Pantofiorii mei sunt asa ... sunt foarte stralucitori ... am dorit sa ii am in genul Cenusaresei :) :P

dani13md
13.05.2011, 11:43:48
466587466586466585

sandale de la targul Tinimtex Constanta ,pe care le-am luat ieri.Aveau si pantofi albi la hotel Victoria.Mie mi-au placut foarte mult....spor la cautari....a pret 250 lei....super ieftini...

lavi12
18.05.2011, 17:03:34
466587466586466585

sandale de la targul Tinimtex Constanta ,pe care le-am luat ieri.Aveau si pantofi albi la hotel Victoria.Mie mi-au placut foarte mult....spor la cautari....a pret 250 lei....super ieftini...
Sunt super ! i-am vazut si eu dar imi trebuiau ivoire.

paula_c
24.05.2011, 21:35:38
Fetele am nevoie de ajutorrr !!! Imi caut niste pantofi cu o culoare ca cea a pantofului din fotografie si nu stiu unde as putea gasi in Constanta sa ii cumpar direct sau sa dau comanda. :(((( Aveti vreo idee ? [-o<
sunt pantofi thea visconti. ii poti face comanda.

kleoby
29.05.2011, 17:08:17
hello!
caut si eu o pereche de sandalute albe, cu o usoara tenta aurie, sau albe complet si cu o floare usor aurie.
ati vazut pe undeva?

abramburik23
30.05.2011, 08:50:54
am gasit. dar mi i-am facut la comanda. adik, am fost la un mag, mi-au plaut unii,se simteau super in picior dar nu imi placea o funda de pe ei. mi-au zis sa-mi aleg orice model de acolo, (putea sa-mi placa si un pantof rosu) ca mi face albi. comanda dureaza 10 zile. m-au costat 2 mil. daca te intereseaza, iti dau pm.
au pantofi albi la benvenuti, dar putine modele, mai mult crem si la otter in carrfour 2 perechi atat..o pereche e 150 la reducere, si e acoperita cu dantela si una e 400 da e naspa.

Buna,
poti sa imi dai si mie un PM cu datele unde ti-ai facut comanda la pantofiori ca am si eu aceeasi problema: nu gasesc nimic care sa imi placa in Constanta si nu am timp sa ma duc prin Buc. sa imi caut.
Merci.

lorisiluci
03.06.2011, 11:30:53
Buna,
poti sa imi dai si mie un PM cu datele unde ti-ai facut comanda la pantofiori ca am si eu aceeasi problema: nu gasesc nimic care sa imi placa in Constanta si nu am timp sa ma duc prin Buc. sa imi caut.
Merci.
La comanda se fac deasupra pietii brick, mai exact desupra magazinului red market, sunt cateva magazinase cu fel si fel de chetii...al 2 lea magazin e unul de pantofi; nu am un nr de tel ceva, dar sper sa intelegi unde vine. eu am ales o pereche de pantofi albi lacuiti sidefati, care aveau nush ce gaurele si funda. ti face cum vrei. ideea e ca daca vrei sa-i mai porti sau sa-i vopsesti la orice cizmarie, sa nu fie lacuiti. eu am vrut sa-i fac negrii k-mi plac mult, dar nu prinde vopseaua pe lac :(

kleoby
03.06.2011, 18:04:11
am gasit sandale!!!
poza e facuta cu telefonul din pacate, si a intrat si blitzul :D

tamtam
18.05.2012, 13:13:22
aveti idee ce fel de posetute se mai pot purta la o rochie de mireasa?nu imi plac deloc saculetii aceia clasici[-(

roxxanna_b
18.05.2012, 13:42:21
523304523305523302523303
aveti idee ce fel de posetute se mai pot purta la o rochie de mireasa?nu imi plac deloc saculetii aceia clasici[-(

Se mai pot purta Clutch-uri..cu lant foarte lung..

ralu_ct
01.06.2012, 22:06:46
Fetelor am o mare problema...nu-mi gasesc pantofi :( Voi pe unde ati mai fost, sau de unde ati luat, daca deja ii aveti?

ANDREEA_2012
02.06.2012, 09:59:48
Si eu am aceeasi problema. Initial ma gandisem sa-i fac la comanda la Gemeli dar acum am vazut pe net un model de pantofi argintii si nu stiu dc au ce le trebuie sa-i faca. Voi ati vazut pe undeva asa ceva?

ralu_ct
02.06.2012, 16:42:18
Si eu am vazut pe net mai multi care mi-au placut...numai in magazine nu... De Gemeli am auzit si bune si rele...in ultimul timp mai mult rele. Nu stiu daca sa ma risc sa-i fac pe comanda la ei sau nu...

ralubebe
26.06.2012, 09:10:05
Fetelor am o mare problema...nu-mi gasesc pantofi :( Voi pe unde ati mai fost, sau de unde ati luat, daca deja ii aveti?

Fetelor, daca aveti drum prin Bucuresti va pot lasa pe PM o adresa unde gasiti pantofi ce se fac pe comanda.
Piele interior exterior.
Eu imi fac de mult timp la ei diversi pantofi, de acolo mi-am comandat si pantofii de mireasa.

ralu_ct
27.07.2012, 00:28:49
Pana la urma mi-am luat inima-n dinti si i-am comandat de la Gemelli. Sunt gata pe 5 august, va anunt atunci ce a iesit :D

ANDREEA_2012
27.07.2012, 09:52:35
Pana la urma mi-am luat inima-n dinti si i-am comandat de la Gemelli. Sunt gata pe 5 august, va anunt atunci ce a iesit :D
Poate atasezi si o poza k eu nu ma hotarasc deloc si nu stiu ce sa fac#-o#-o

kleoby
30.07.2012, 09:34:51
ieri am fost in tomis,city si maritimo dupa sandalute roz. nu am gasit!!!!!!
aveti idee pe unde sa mai caut?

ralu_ct
30.07.2012, 13:14:33
ieri am fost in tomis,city si maritimo dupa sandalute roz. nu am gasit!!!!!!
aveti idee pe unde sa mai caut?

Si eu am cautat peste tot sandale roz si nu am gasit nimic, asa ca nu am avut de ales si am facut comanda. Iti spun cand le primesc cum au iesit.

kleoby
31.07.2012, 08:33:09
poti sa imi dai pe pm unde le-ai comandat?
ms

ANDREEA_2012
04.08.2012, 09:06:44
Buna miresici
In sfarsit am rezolvat problema pantofilor de mireasa care sunt de fapt sandalute;)). Le-am gasit aseara la Otter in City, la sectiunea wedding, si sunt super incantata de ele. Aveau 2 modele la fel de frumoase, dar eu mi le-am ales pe cele mai comode desi sunt foarte inalte. Au un calapod foarte bun si cred k voi rezista cu stoicism pana dimineata.:-SS:D

kleoby
07.08.2012, 12:37:17
de la sandale cu toc, am ajuns sa ma hotarasc la niste sandale cu talpa joasa. tot roz, si cu flori in fata. sapt asat reiau cautarile

ralu_ct
07.08.2012, 12:54:10
Hello miresici! Dupa cum am promis, iata sandalutele mele facute la comanda. Eu sunt f incantata de ele :)

kleoby
08.08.2012, 18:16:44
Hello miresici! Dupa cum am promis, iata sandalutele mele facute la comanda. Eu sunt f incantata de ele :)

buna
in cat timp au fost gata?

ralu_ct
08.08.2012, 18:43:52
buna
in cat timp au fost gata?

2 saptamani

Lavinia1984
23.04.2013, 18:06:10
Superbe sandalutele! Le-ai facut cumva la Gemelli? Ai ales un calapod care promite sa fie foarte comod.. Eu inca mai sper ca vor aduce ceva pe la magazine: Otters, Benventi.. ceva sub 300 Ron.
Daca aveti vreun pont legat de alte magazine unde se gasesc modele deosebite va multumesc anticipat pt ajutor!

roxxanna_b
24.04.2013, 00:24:45
Superbe sandalutele! Le-ai facut cumva la Gemelli? Ai ales un calapod care promite sa fie foarte comod.. Eu inca mai sper ca vor aduce ceva pe la magazine: Otters, Benventi.. ceva sub 300 Ron.
Daca aveti vreun pont legat de alte magazine unde se gasesc modele deosebite va multumesc anticipat pt ajutor!
Poti incerca la Why by Dennis sau la Guess (in City Park Mall).

ony_girl
08.05.2013, 11:34:34

Spune mi si mie te rog mult de tot pe PM pret si de unde ai facut comanda, ca vreau sa mi comand si eu pantofii de nunta (vreau cu toc gros si nu platforme, e full orasul d ele, dar nu vreau asa inalte)
Mersi anticipat

Talida1983
14.06.2013, 11:57:16
Ma puteti ajuta cu pareri pro/contra despre pantofii de la Gemelli? Vreau sa imi fac pantofii de mireasa la ei, dar ii vreau foarte inalti (cu platforma si toc de 14 cm). Sau mai bine ii cumpar de la Vicino...nu stiu ce sa fac 8-}

madutu_mr
15.06.2013, 09:54:10
F frumoase toate