PDA

Versiunea completa : restaurant cerbul complex achim

andreea_paula87
01.05.2009, 13:39:46
salutare fetelor!!!am nunta anul acesta pe 11 iulie si am ales restaurantul cerbul situat in complexul achim!nu am fost la nici o alta nunta acolo si nu stiu cum este organizarea,mancarea nu stiu mai nimic!cine ma poate ajuta cu mai multe informatii!!!:-\

fluieraru_mihaela
05.05.2009, 15:10:44
fratele meu a facut nunta la achim, in 2007, in iulie, iar eu am nunta tott acolo, pe 18 iulie, la o sapt dupa nunta ta....daca mai vrei detalii, cu mare placere...o zi frumoasa

andreea_paula87
05.05.2009, 20:29:06
fratele meu a facut nunta la achim, in 2007, in iulie, iar eu am nunta tott acolo, pe 18 iulie, la o sapt dupa nunta ta....daca mai vrei detalii, cu mare placere...o zi frumoasa
da as vrea sa stiu cum a fost mancarea,aperitivul mai ales daca era proaspat,si daca avea suficient personal!ms frumos.:*

fluieraru_mihaela
06.05.2009, 09:08:24
buna...pai, mancarea a fost buna, au fost proaspete toate, nu a incercat sa ne fure nici la gramaj, ca s-a dus socrul mare, si a verificat din cand in cand, personalul a fost suficient, totul a mers ca pe banda, numai ca la fripturi a incercat sa ne bage pe gat, nu stiu cate, pt ca lumea plecase si el vroia sa duca la mese atatea fripturi cate se comandase, chiar daca unele locuri erau libere....in fine, au fost discutii, iti dai seama, dar s-a rezolvat....noi am ales localul asta, tocmai pt ca ne-a lasat sa facem totul cum vrem noi, dar stai linistita, ca, gaseste el ceva sa te enerveze, sa te traga in piept (la patron ma refer)....dar in ziua aia, sa ai pe cineva tare in gura langa tine, sa nu cedeze, si fii calma...distreaza-te...o data in viata esti mireasa....:) app dak vrei, putem sa ne intalnim, sa iti dau dvd-urile de la nunta fratelui meu, din 2007, sa iti faci o parere cat de cat....o zi frumoasa

andreea_paula87
06.05.2009, 19:39:29
:D da chiar mi-ar placea sa imi dai si mie dvd-urile sa imi pot face o parere mai exacta!imi spui tu cum putem face sa ne intalnim!ms frumos pt informatii sper sa ne iasa nuntile asa cum ne dorim! ;;)

fluieraru_mihaela
07.05.2009, 09:18:28
pai iti dau pe mp numerele mele de telefon, si ma suni, si vedem cum facem, si stabilim o intalnire, cu ocazia asta mai vedem si cum stam cu pregatirile....:D....Momentan dvd-urile sunt la mama soacra acasa,ca noi le stim aproape pe din afara, tocmai sa stim la ce sa ne asteptam... dar le pot lua oricand, numai sa ne facem noi timp sa ne vedem, sa mai discutam,sa vedeti si voi nunta, sa va faceti o parere, sa iasa totul asa cum va doriti......astept un semn din partea ta....o zi superba, asa ca dragostea voastra

izabella24
25.05.2009, 18:51:51
pai iti dau pe mp numerele mele de telefon, si ma suni, si vedem cum facem, si stabilim o intalnire, cu ocazia asta mai vedem si cum stam cu pregatirile....:D....Momentan dvd-urile sunt la mama soacra acasa,ca noi le stim aproape pe din afara, tocmai sa stim la ce sa ne asteptam... dar le pot lua oricand, numai sa ne facem noi timp sa ne vedem, sa mai discutam,sa vedeti si voi nunta, sa va faceti o parere, sa iasa totul asa cum va doriti......astept un semn din partea ta....o zi superba, asa ca dragostea voastra

BUNA MIHAELA,

SI EU AM NUNTA TOT LA RESTAURANTUL CERBUL(ACHIM) PE 25 IULIE ,IMEDIAT DUPA TINE SI AS VREA SA STIU TIE CAT TI-A SPUS CA E MENIUL DE PERSOANA CA MIE INCA NU MI-A SPUS NUMIC SIGUR PANA ACUM ,AU ZIS CA O SA STABILIM ASTA CU O LUNA INAINTE DE NUNTA ,SI LA TINE E LA FEL SAU STII DEJA CAT COSTA?EU L-AM ALES PE CEL SIMPLU FARA PESTE .TE ROG MULT DC POTI SA-MI RASPUNZI ,SUNT FF CURIOASA PT CA MI SE PAR UN PIC NESERIOSI .CASA DE PIATRA SI AST RASPUNSUL TAU.

MULTUMESC,IZABELA

fluieraru_mihaela
26.05.2009, 10:16:00
buna iza....in primul rand casa de piatra, si tot ce va doriti......cat despre meniu, nu am stabilit nimic, o sa stabilim meniul cu ei, pe 1 iulie, dupa ce am strans toate confirmarile, si dam comanda de meniuri pt nunta....la noi, nasu a zis ca vrea meniul cu peste, asa ca o sa ne complicam un picut, dar nu conteaza....speram sa iasa totul bine.....pe mine insa, ma pune pe ganduri, decorarea salii, as vrea ceva deosebit, am o gramada de idei, si in acelasi timp, nu ma atrage nimic.....mai e asa putin, si ink nu ne-am intalnit cu baiatul cu deco, sa stabilim ce si cum....cat despre cocarde, aia e o alta problema, care nu imi da pace...nu am gasit nimic rustic, sau ceva cu floarea soarelui.....tu ti-ai luat ceva???da-mi si mie niste idei, ca sunt stresata rau......in rest, sper sa mai vorbim, sa iasa ceva fain tare,pt amandoua., putem face un schimb de idei, poze, etc....multumesc din suflet...astept un semn de la tine...

izabella24
26.05.2009, 12:35:54
buna iza....in primul rand casa de piatra, si tot ce va doriti......cat despre meniu, nu am stabilit nimic, o sa stabilim meniul cu ei, pe 1 iulie, dupa ce am strans toate confirmarile, si dam comanda de meniuri pt nunta....la noi, nasu a zis ca vrea meniul cu peste, asa ca o sa ne complicam un picut, dar nu conteaza....speram sa iasa totul bine.....pe mine insa, ma pune pe ganduri, decorarea salii, as vrea ceva deosebit, am o gramada de idei, si in acelasi timp, nu ma atrage nimic.....mai e asa putin, si ink nu ne-am intalnit cu baiatul cu deco, sa stabilim ce si cum....cat despre cocarde, aia e o alta problema, care nu imi da pace...nu am gasit nimic rustic, sau ceva cu floarea soarelui.....tu ti-ai luat ceva???da-mi si mie niste idei, ca sunt stresata rau......in rest, sper sa mai vorbim, sa iasa ceva fain tare,pt amandoua., putem face un schimb de idei, poze, etc....multumesc din suflet...astept un semn de la tine...

iti multumesc pt urari si pt raspuns .la capitolul decoratiuni si eu sunt in pom ,dar astazi ma duc sa-mi iau vereghetele si sa vb si despre decoratiuni ,momentan sunt la servici si nu pot vb mult timp dar o sa intru in seara asta si iti povestesc si ce am gasit ,si eu vreau ceva deosebit (afara vreau sa pun covor rosu si pe marginea lui faclii aprinse mi se pare fff potrivit pt locatia respectiva )mai vb diseara .pupici

stefilos
21.06.2009, 17:14:31
buna,
am fost la o nunta la achim si meniul era undeva in jur de 75 ron de persoana, asa ne-a zis cineva din personal. plus ca am vazut niste decoratiuni foarte frumoase, am inteles ca s-a ocupat cineva de pe strada cetatii dupa cum mi-a zis femeia din personal. incearca sa-i gasesti ca sunt sigur ca ei stiu si de meniu si de detalii. bafta si casa de piatra

sanzy
28.06.2010, 20:28:17
buna,
am fost la o nunta la achim si meniul era undeva in jur de 75 ron de persoana, asa ne-a zis cineva din personal. plus ca am vazut niste decoratiuni foarte frumoase, am inteles ca s-a ocupat cineva de pe strada cetatii dupa cum mi-a zis femeia din personal. incearca sa-i gasesti ca sunt sigur ca ei stiu si de meniu si de detalii. bafta si casa de piatra

buna,
si eu am nunta tot la achim pe 21 august.mie mi-a spus ca 85ron meniul de persoana.:D
pe mine m-a demoralizat faptul ca am fost in cursul saptamanii trecute pe acolo si nu am gasit pe nimeni,oare sa fie vorba de faptul ca nu s-au facut nunti in perioada asta?

fluieraru_mihaela
13.07.2010, 12:35:25
eu am avut nunta anul trecut la chim..nu-i problema..stai linistita......poate o fi si din cauza crizei...anul trecut erau nunti acolo in fiecare sambata..:D...eu am fost multumita de cum a iesit nunta mea acolo...nu foarte multumita...k nu ai cum sa iasa totul foarte bine...dar avand in evdere ca toata lumea a fost foarte multumita ....m-a linistit......:D asa ca...nu te stresa.....pupici

mioaravasile
16.07.2010, 12:20:36
cine se ocupa cu planificarea nuntilor acolo? cunosti un nume?

fluieraru_mihaela
21.07.2010, 11:02:24
normal patronul....dar daca nu-l gasesti intreaba de dna consuela...de obicei e pe acolo daca nu , cere la ospataritele de acolo un numar de telefon...