PDA

Versiunea completa : Caut gentuta-plic albastra

tzava2001
11.05.2009, 15:30:26
Buna fetelor!

Caut o gentuta-plic de ocazie culoarea albastra. Daca aveti asa ceva, sau daca ati vazut pe undeva...ajutooor!
Va multumesc mult!

delmo
11.05.2009, 21:18:19
uite aici: http://www.papucei.ro/geanta-plic-albastra-2429/

AdinaKarina
12.05.2009, 10:26:40
M-am uitat peste tot pe net si nu am gasit ceea ce cauti. Din pacate albastru nu este o culoare foarte dorita, se pare. Insa, am vazut ca pe site-ul celor de la Melio-Melo au cateva modele de gentute plic, nu pe albastru adevarat, foarte dragute. Incearca si in magazinele lor, poate gasesti ceea ce cauti. Succes ! :*
PS : Daca gasesc ceva intre timp, iti dau mesaj. :-p

monici
12.05.2009, 13:11:39
Eu cand imi cautam un loc sa imi fac pantofii de nunta am gasit vreo 3 ateliere. Unul e mai scump, unul e mai ieftin si unul e reprezentat de un nene care lucreaza la el in curte
Daca te intereseaza iti spun despre ce e vorba pe privat

tzava2001
12.05.2009, 13:27:34
Va multumesc mult pentru interesul acordat. Nu inteleg de ce nu se gasesc gentutze albastre, mai ales ca pantofi albastri exista si, in plus, am inteles ca este in trend culoarea anul acesta. Mai caut...Eu am incredere ca daca insist voi gasi!! :)

Swanheart
12.05.2009, 13:33:58
Va multumesc mult pentru interesul acordat. Nu inteleg de ce nu se gasesc gentutze albastre, mai ales ca pantofi albastri exista si, in plus, am inteles ca este in trend culoarea anul acesta. Mai caut...Eu am incredere ca daca insist voi gasi!! :)

Dar a cautat Delmo, si ti-a si pus un link... Nu iti place?

tzava2001
12.05.2009, 13:51:14
Dar a cautat Delmo, si ti-a si pus un link... Nu iti place?
Imi place. Doar ca eu caut plicul clasic. Acela este mai modern si am uitat sa mentionez: caut pentru mama mea. Ea este mai clasica. Multumesc inca o data pentru interes!<:-P

Swanheart
12.05.2009, 14:26:50
Imi place. Doar ca eu caut plicul clasic. Acela este mai modern si am uitat sa mentionez: caut pentru mama mea. Ea este mai clasica. Multumesc inca o data pentru interes!<:-P

Aha, am inteles! :D Nici eu nu prea am vazut posete albastre... Totusi, e ciudat... :|

Diana_Peter
12.05.2009, 22:41:20
Buna fetelor!

Caut o gentuta-plic de ocazie culoarea albastra. Daca aveti asa ceva, sau daca ati vazut pe undeva...ajutooor!
Va multumesc mult!

Poti incerca sa iti faci la comanda. Iti pot recomanda firma la care mi-am facut eu pantofii de mireasa...fac si genti (orice model) si au f multe culori de piele.
Este vorba de Thea Visconti

tzava2001
13.05.2009, 09:28:14
Poti incerca sa iti faci la comanda. Iti pot recomanda firma la care mi-am facut eu pantofii de mireasa...fac si genti (orice model) si au f multe culori de piele.
Este vorba de Thea Visconti
Multumesc mult pentru idee. O sa incerc aici.