PDA

Versiunea completa : Firme decoratiuni/ organizare evenimente in jud Hunedoara

sultanica
08.02.2007, 01:50:46
Vreau si eu sa am cu cine sa vorbesc.....din zona in care voi avea nunta. Stie cineva o firma buna din Deva pentru decorul localului???

bomboana
24.04.2008, 16:15:25
Chiar , nimeni din Deva fetelor?!
si eu sunt din deva!!!suntem asa de putine...in legatura de firme de amenajari,eu am ales o firma din hunedoara,imi doresc aranjamente doar din flori naturale!!!
fotografi ceva,cunoasteti in zona?:D

miresica_YANNA
05.01.2009, 20:42:13
Eu am incheiat deja contractul cu o firma de decorari din Hunedoara, aici voi avea si nunta ,in august 2009 si mi-a placut fff mult ce am vazut in pozele pe care mi le-a aratat, si am mai vorbit cu persoane care au decorat sala cu aceasta firma, daca e cineva interesat va dau datele ,doar lasati-mi un PM :) Spor la pregatiri fetelor! :*

pop_corina
12.03.2009, 21:16:55
buna!!!sunt din mm,dar m-am mutat in deva de aproximativ un an:)daca vreti idei pt decorarea salii va pot ajuta..am cateva poze pe calc..sau mai bine stam la o cafea,ca oricum nu cunosc prea multa lume pe aici,cu ocazia asta imi fac si eu prietene:)v-am pupat<:-P

andreutza_hd
22.05.2009, 11:17:49
Eu am incheiat deja contractul cu o firma de decorari din Hunedoara, aici voi avea si nunta ,in august 2009 si mi-a placut fff mult ce am vazut in pozele pe care mi le-a aratat, si am mai vorbit cu persoane care au decorat sala cu aceasta firma, daca e cineva interesat va dau datele ,doar lasati-mi un PM :) Spor la pregatiri fetelor! :*

Si eu sunt din Hunedoara chiar din oras,si am nunta si botez luna viitoare pe 13.La ce firma ai apelat?Eu am vb cu cineva,dar inca nu am stabilit detalii

andreutza_hd
22.05.2009, 11:21:22
buna!!!sunt din mm,dar m-am mutat in deva de aproximativ un an:)daca vreti idei pt decorarea salii va pot ajuta..am cateva poze pe calc..sau mai bine stam la o cafea,ca oricum nu cunosc prea multa lume pe aici,cu ocazia asta imi fac si eu prietene:)v-am pupat<:-P

Bine ai venit printre noi.Eu stau in Hunedoara,si voi avea nunta luna viitoare daca ai poze,astept sa ne arati.Nici eu nu cunosc lumea de pe aici,dar sper sa imi fac ceva cunostinte<:-P

ramona2006
25.10.2009, 01:37:46
buna ,dc vrei o firma serioasa din deva am auzit de almideco
majoritatea pe kre ii cunosc au ales firma asta, se ocupa cu tot ,filmat fotografiat,aranjamente tot ce vrei
lucra mai scump decat celelalte dar sunt seriosi
am fost la o nunta la care au arnjat ei mesele si mi-a placut f mult
cine stie poate o sa iti placa,merita incercat.
bafta

CristinaIon
19.12.2009, 17:41:04
Vreau si eu sa am cu cine sa vorbesc.....din zona in care voi avea nunta. Stie cineva o firma buna din Deva pentru decorul localului???

DecoEfect este din Hunedoara, dar organizeaza evenimente in toata tara.

sabynutza
08.01.2010, 20:49:07
si eu sunt din deva,am nunta in aprilie si sunt in londra,as dori sa fac invitatiile inainte de a ajunge eu acasa(in martie) daca stie cineva sa imi dea ceva informatii as fii foarte rcunoscatoare:D

oanaroxana1
09.01.2010, 22:53:56
rochia de unde o alegeti?stiti ceva firme hd,deva,tm..care lucreaza super bine?mie mi-ar place scurta in fata;))

RalucaAlina
25.01.2010, 17:09:54
Cei de la Art plus imi decoreaza si mie sala si ne ofera multe servici sunt super profi ei fac si invitatzii de nunta si tot ce vretzi ... succes miresici :*

RAMONUTZA
11.02.2010, 21:11:12
O firma tare de decoratiuni evenimente in Bucuresti este Expert Mariage . Ofera toate serviciile si la bani putini!

RAMONUTZA
11.02.2010, 21:13:55
Intrati la ei pe site si puteti vedea cam ce fac!www.expertmariage.ro
Eu am facut cu ei si nu m/a interesat nimic si la un pret acceptabil fata de multi altii.La discutie iti pun totul pe foaie detaliat .

MILIANA
20.02.2010, 18:34:24
si eu sunt din deva,am nunta in aprilie si sunt in londra,as dori sa fac invitatiile inainte de a ajunge eu acasa(in martie) daca stie cineva sa imi dea ceva informatii as fii foarte rcunoscatoare:D

si eu am avut o problema cu invitatiile,erm tare nehotarata si in final am avut curajul sa le comand online la o firma din Oradea,am fost foarte multumita de ei.au modele pt toate gusturile si buzunarele.Trebuie sa faci comanda online si plata doar la livrare.Daca te intereseaza imi dai un mesaj.Bafta la pregatiri

cludi21
27.05.2010, 22:39:56
Buna,eu am nunta in iulie si vreau o nunta tematica....sunt multe firme in Petro care lucreaza bine doar ca nu si-au facut atata publicitate....sala va fi aranjata de vineri seara.....dar am o problema cu invitatiile pt doamne......oscilez intre evantaie si borcane cu miere.....O sugestie ,ceva??????

mari10
19.08.2010, 16:11:55
Cei de la Art plus imi decoreaza si mie sala si ne ofera multe servici sunt super profi ei fac si invitatzii de nunta si tot ce vretzi ... succes miresici :*
Buna , ne arati si nou aniste poze cu sala decorata?

roxanachity
25.08.2010, 23:01:27
Si eu tot cu ArtPlus am facut decorul, si totul a iesit super, daca vrei ceva poze in semnatura.

Spor!

rekyalexa
27.08.2010, 15:33:56
Biz Solutions recomand cu incredere.

elena1989
12.10.2010, 15:26:51
atentie mare la cei de la art plus, Alina e foarte neserioasa nu au respectat contractul decat pe jumatate, buchetele de mireasa, nasa aveau jumatate din flori ofilite , nu am avut buchete pentru domnisoare, cocarde si multe altele care mi-au stricat ziua nuntii, nu ii recomand nici celui mai mare dusman al meu, va doresc multa bafta

mari10
12.10.2010, 15:39:08
atentie mare la cei de la art plus, Alina e foarte neserioasa nu au respectat contractul decat pe jumatate, buchetele de mireasa, nasa aveau jumatate din flori ofilite , nu am avut buchete pentru domnisoare, cocarde si multe altele care mi-au stricat ziua nuntii, nu ii recomand nici celui mai mare dusman al meu, va doresc multa bafta
Serios, eu auzisem lucruri bune despre art plus.
Ai avut deja nunta? poze ne arati si noua :D?

roxanachity
12.10.2010, 16:07:30

Nu stiu ce sa zic la mine a fost totul ff bine si tot cu ei am facut.

Dar ai avut deja nunta pt ca la profilul tau spune ca o vei avea in 30.10.2010?
spor!

Ilaria_CFG
09.01.2011, 21:36:11

Iti recomand almideco. Au si site, in caz ca vrei sa vezi portofoliu

Bafta

lura
10.01.2011, 23:02:47
Buna,
Nu stiu daca scriu unde trebuie, dar, cu toate acestea, as vrea sa stiu si eu firme care se ocupa cu invitatii de nunta din Hunedoara (chiar si Deva).

Ilaria_CFG
11.01.2011, 09:31:33
Buna,
Nu stiu daca scriu unde trebuie, dar, cu toate acestea, as vrea sa stiu si eu firme care se ocupa cu invitatii de nunta din Hunedoara (chiar si Deva).

Buna Lura
Invitatii in Deva gasesti la tipografie la firme de decorat (www.almideco.ro (http://www.almideco.ro), www.nuntalacheie.ro (http://www.nuntalacheie.ro)), etc
Dar cel mai bine dute la targul de nunti in HD 4-7 februarie la hotel Rusca sau in Deva 10-13 febr la Deva Mall.
Vei gasi cu siguranta ceva, plus ca v-or fi reduceri

Bafta

cloricii08
06.02.2011, 21:49:26
si eu am avut o problema cu invitatiile,erm tare nehotarata si in final am avut curajul sa le comand online la o firma din Oradea,am fost foarte multumita de ei.au modele pt toate gusturile si buzunarele.Trebuie sa faci comanda online si plata doar la livrare.Daca te intereseaza imi dai un mesaj.Bafta la pregatiri
buna,am citit si eu in leg cu invitatiile,,si eu am gasit o firma din oradea unde tot asa se procedeaza si am vazut si invitatia pe care mi-ar placea sa o facem pt nunta noastra,mi-ai putea spune te rog despre care este vb, am incercat sa iti trimit pm dar nu ma lasa pt ca am mesaje putine pe forum...ms mult

sadjoy
12.03.2011, 23:03:15
Buna,

A lucrat cineva cu Butterfly Effect din Deva? Ca am luat legatura cu ei pentru nunta si oferta imi pare foarte generoasa si tipa de acolo foarte de treaba.

Multumesc

luulya
24.03.2011, 12:35:34
Buna voua tuturor! Am nunta la sala de la Maxxa? Sala este mare si frumoasa, pretul a iesit foarte bun, fac si decoratiuni tot cei de acolo, si si astea au avut preturi super! Asi vrea sa stiu daca ati fost careva miresica sau invitat, cum vi s-a parut?

mari10
24.03.2011, 13:16:23
Buna voua tuturor! Am nunta la sala de la Maxxa? Sala este mare si frumoasa, pretul a iesit foarte bun, fac si decoratiuni tot cei de acolo, si si astea au avut preturi super! Asi vrea sa stiu daca ati fost careva miresica sau invitat, cum vi s-a parut?

Eu nu am fost niciodata in aceea sala, dar am auzit de la prieteni lucrui bune de ea. La ce pret ajungi cu meniul/pers si ce contine?

aarabagiu_aalina
08.08.2011, 16:25:16
Eu mi-am facut nunta cu Tania Events si o recomand din toata inima..a avut grija de toate detaliile..am avut huse de scaune personalizate, aranjamente florale superbe..

criss80
25.08.2011, 10:57:39
eu am facut in 2010 nunta cu "Doi frati design " din Brad. Sunt superi tari in aranjari , eu am fost foarte incantata , am avut sala si florile pe care le-am visat , de vis . Si ca si pret sunt foarte accesibili . Si discuta cu tine foarte mult si sunt deschisi la orice . Eu am vrut o culoare pe care ei nu o aveau si au facut rost de ea , foarte draguti . Ii recomand din toata inima.

mari10
25.08.2011, 15:04:01
Eu mi-am aranjat sala cu firma aceea din petrosani smartp***y...de care unele au scris ca sunt neseriosi..dar eu am fost f multumita de ei, au avut cele mai bune preturi si cele mai de calitate produse...foarte atenti la detalii si tot ceea ce am discutat au pus in practica. Vi recomand cu caldura. Contrar unora sunt foarte seriosi.

pyciulika
12.09.2011, 22:45:24
Noua ne face toate decoratiunile doamna de la restaurantul Corviniana . E o draguta . Am vazut sala ornata de ea ... n-am cuvinte. Ca intr-o poveste

pushica_c
14.09.2011, 00:04:56
Buna,

A lucrat cineva cu Butterfly Effect din Deva? Ca am luat legatura cu ei pentru nunta si oferta imi pare foarte generoasa si tipa de acolo foarte de treaba.

Multumesc

O prietena a avut nunta in august in hd la ciuperca si butterfly au decorat o! (cred) au fost ok. Nu stiu daca asa a vrut ea, sau asa a fost bugetul, dar aranjamentee pe masa au fost micute, frumoase dar s au uscat pt ca nu erau in vaza! dar si au dat interesul, au fost peste tot!

Eu o sa merg cu floraria emilia din hd! O cunosc pe gabi, patroana, de multi ani, e de treaba, imi ofera huse de scaun din material mat (de cand cautam, eram disperata, am vrut sa le cumpar) si e foarte deschisa la sugestii! De abia astept!

marygreen
24.11.2011, 09:01:06
Eu mi-am facut nunta cu Tania Events si o recomand din toata inima..a avut grija de toate detaliile..am avut huse de scaune personalizate, aranjamente florale superbe..
Si eu o recomand, face chestii interesante si frumoase spre deosebire de multii altii care nu pot scapa de plastice, sintetice si multe alte chestii kitchioase :)

pyciulika
01.12.2011, 14:16:04
Si eu o recomand, face chestii interesante si frumoase spre deosebire de multii altii care nu pot scapa de plastice, sintetice si multe alte chestii kitchioase :)

preturile cum sunt ??

andredeia
01.12.2011, 14:18:24
mie mi-au spus cei de la restaurant ca-mi vor aranja ei sala inclusiv florile.
nu am stabilit inca pt ce voi opta dar le-am spus ca nu vreau nici aranjamente asa din 2 -3 gerbera si putina vredeata

pyciulika
01.12.2011, 18:01:40
mie mi-au spus cei de la restaurant ca-mi vor aranja ei sala inclusiv florile.
nu am stabilit inca pt ce voi opta dar le-am spus ca nu vreau nici aranjamente asa din 2 -3 gerbera si putina vredeata
Si mie imi fac tot cei de la restaurant ,inclusiv florile ! Am nai vazut sala aranjata de ei si mi-a palcut foarte foarte mult !

Chilly
01.12.2011, 21:36:16
si mie tot cei de la restaurant imi aranjeaza sala, mai vad cu florile, k nu am vazut ce fel de aranjamente fac, si eu vreau ceva mai deosebit si sa vad daca sunt dispusi sa imi faca, daca nu atunci voi cauta pe altcineva pt flori, in rest e ok...

paupa
07.02.2013, 19:15:01
si eu sunt din deva!!!suntem asa de putine...in legatura de firme de amenajari,eu am ales o firma din hunedoara,imi doresc aranjamente doar din flori naturale!!!
fotografi ceva,cunoasteti in zona?:D
Din sibiu pot sa-ti recomand pe cineva,ei fac si albume pt nunti