PDA

Versiunea completa : Totul despre muzica in Hunedoara

ramonyka_lory
24.03.2009, 09:31:51
miresici...cum merg pregatirile?ati ales formatia pt nunta?:-?

melindabede
24.03.2009, 09:59:17
miresici...cum merg pregatirile?ati ales formatia pt nunta?:-?
noua nu ne plac formatiile asa ca am ales un DJ bun:-p

ramonyka_lory
24.03.2009, 10:16:57
dj pe cine ai ales?ai o recomandare?eu o sa am si formatie si dj:D

melindabede
24.03.2009, 10:34:22
dj pe cine ai ales?ai o recomandare?eu o sa am si formatie si dj:D
este proprietarul unui club, nu este din oras, stiu numai numele mic, ti asi lasa pm cu pretul cat imi cere el, dar nu ai 10 mesaje

rekyalexa
24.03.2009, 11:54:22
Si noi am ajuns la concluzia ca e mai bine cu dj pentru ca daca aduci formatie nu poti multumi pe toata lumea.Plus ca viitorul meu sot este din Valcea(el oltean eu ardeleanca)deci trebuie muzik pe toate gusturile.

rekyalexa
24.03.2009, 11:55:16
multumesc de raspuns...te mai intreb cand o sa am 10 msg>:D<as fi si eu interesata de oferta care ti-a fost facuta de dj si in ce consta:D

rekyalexa
24.03.2009, 12:22:32
melindabede,o sa dansati vals sau o melodie care va place foarte mult?Te-ai hotarat la melodie?

melindabede
24.03.2009, 12:33:04
melindabede,o sa dansati vals sau o melodie care va place foarte mult?Te-ai hotarat la melodie?

inca nu , sa vad ca viitorul soti nu prea este dansator, eu asi dori vals trebuie sal invat si pe el sa danseze

ramonyka_lory
24.03.2009, 13:48:11
Si noi am ajuns la concluzia ca e mai bine cu dj pentru ca daca aduci formatie nu poti multumi pe toata lumea.Plus ca viitorul meu sot este din Valcea(el oltean eu ardeleanca)deci trebuie muzik pe toate gusturile.
si eu vreau sa multumesc pe toata lumea si de accea am ales sa fie si formatie si dj

crisyanan
12.05.2009, 10:13:30
Ce mai ziceti fetelor ? Eu tot caut o formatie care sa ma multumeasca , dar nu gasesc ceva ce sa fie exact pe gustul meu , adica o formatie care sa cante bine muzica populara , si restul sa fie pe calculator si sa ma lase pe mine sa-mi fac playlist-ul , nu sa-mi bage ei tot felul de melodii de acum 100 de ani . Problema e ca formatiile bune nu prea lucreaza si cu calculator , au ei solisti pentru toate genurile de muzica , numai ca eu nu prea am incredere in unul care canta diverse .... Nu stiu ce sa ma fac , dar gasesc eu o solutie :)

ramonyka_lory
12.05.2009, 11:07:18
Ce mai ziceti fetelor ? Eu tot caut o formatie care sa ma multumeasca , dar nu gasesc ceva ce sa fie exact pe gustul meu , adica o formatie care sa cante bine muzica populara , si restul sa fie pe calculator si sa ma lase pe mine sa-mi fac playlist-ul , nu sa-mi bage ei tot felul de melodii de acum 100 de ani . Problema e ca formatiile bune nu prea lucreaza si cu calculator , au ei solisti pentru toate genurile de muzica , numai ca eu nu prea am incredere in unul care canta diverse .... Nu stiu ce sa ma fac , dar gasesc eu o solutie :)

DE CE NU ITI IEI O FORMATIE PT POPULARA,IAR PT MUZICA USOARA UN DJ CARE STIE SA FACA ATMOSFERA CU MUZICA ,CU FUM SAU CU BALONASE...

crisyanan
12.05.2009, 12:23:11
e si asta o solutie , dar in general formatiile cam fac fite cand aud si de dj , cel putin asa mi-a zis cineva , sper totusi sa gasesc formatie care sa aibe in componenta asa ceva , acum sa vedem ...

rekyalexa
14.05.2009, 12:10:03
e si asta o solutie , dar in general formatiile cam fac fite cand aud si de dj , cel putin asa mi-a zis cineva , sper totusi sa gasesc formatie care sa aibe in componenta asa ceva , acum sa vedem ...In general o formatie buna nici nu vrea sa auda de dj(adik se simt ofensati ,vezi doamne ce buni sunt ei .in fine cum ai spus tu ,chestii de fitze).Eu in iulie o sa fac contract cu un dj pentru ca daca as lua o formatie nu as putea multumi pe toata lumea,insa cu dj o sa fie muzica pe toate gusturile.Pentru moment am vreo 3 oferte de dj pana in iulie poate mai apar si alte oferte.Apropo tot atunci am zis ca ma ocup si de cameraman si fotograf.Tu ai gasit sau esti inca in cautare?:*:*:*

andreutza_hd
22.05.2009, 11:15:12
Noi am gasit un super Dj,si nici nu platim mult fata de altii,care ne-au cerut sume colosale...Dar niste prieteni de fam,ne-a pus in legatura cu el,si i-a spus ca suntem verisori:-"

andreutza_hd
22.05.2009, 11:15:52
Dar le are omul cu muzica,se ocupa de 12 ani cu asa ceva

rchitidean
29.06.2009, 21:59:35
si eu o sa am nuntA IN 2010 la ciuperca. poti sa imi trimiti si mie cateva nr de tel de la formatii din hunedoara, ca eu sunt de vreo 6 ani in tm si nu prea stiu prin zona formatii care sa cante bine. merci

crisyanan
13.07.2009, 16:56:35
Buna Rchitidean ! Ma bucur ca mai e cineva ce face nunta la Ciuperca si chiar inaintea mea , ca poti sa-mi dai si mie mai multe detalii :) Ce preferi , formatie sau DJ ? Eu vreau sa vorbesc cu Lena Miclaus si Fratii Marisca , sper sa mai fie disponibili , daca nu gasesc altii ...

rchitidean
31.07.2009, 11:33:17
Buna Rchitidean ! Ma bucur ca mai e cineva ce face nunta la Ciuperca si chiar inaintea mea , ca poti sa-mi dai si mie mai multe detalii :) Ce preferi , formatie sau DJ ? Eu vreau sa vorbesc cu Lena Miclaus si Fratii Marisca , sper sa mai fie disponibili , daca nu gasesc altii ...

Ceau,

da o sa am nunta la ciuperca . Deocamdata am dj, am gasit pe un tip din timisoara. Si am o prietena care are firma de aranjat sala.
Cred ca Lena cere mult, si noi nici nu prea suntem fani populara. asa ca o sa avem dj

ramona2006
04.08.2009, 18:50:03
buna,
Si eu as dori sa imi cante la nunta Lena si fratii Marisca,imi poti spune si mie dc sti km kt cer?
La kt te referi knd zici k cer mult,2000-3000 de euro?

crisyanan
02.09.2009, 17:25:13
Am vorbit azi cu Lena si cu Septimiu , dar din pacate sunt ocupati in august cu nunti prin Maramures , care tin 3 zile si 3 nopti , si ar fi obositor sa se tot plimbe , si au si vb cu cineva chiar pentru 21 august dar n-au primit inca arvuna , am zis ca revin cu un telefon dar cu siguranta ma refuza:(( . Cam asa canta in jur de 2500 EURO - 3000 .

crisyanan
02.09.2009, 17:27:33
Cine mai stie alte formatii care canta bine in Hunedoara sau imprejurimi ?

mihaela28
24.09.2009, 23:09:55
Cine mai stie alte formatii care canta bine in Hunedoara sau imprejurimi ?
Eu le-am avut pe Mariana Deac si Lidia Benea Matei.

Ooanyy
27.09.2009, 21:35:14
Am vorbit azi cu Lena si cu Septimiu , dar din pacate sunt ocupati in august cu nunti prin Maramures , care tin 3 zile si 3 nopti , si ar fi obositor sa se tot plimbe , si au si vb cu cineva chiar pentru 21 august dar n-au primit inca arvuna , am zis ca revin cu un telefon dar cu siguranta ma refuza:(( . Cam asa canta in jur de 2500 EURO - 3000 .

Imi poti zice si mie cat au cerut Lena cu Septimiu? Si eu vreau tot pe ei sa ii chem la nunta...ms

crisyanan
16.10.2009, 15:47:54
Gata , am rezolvat si cu muzica , si sper ca voi impaca pe toata lumea Adrian Stanca si inca o solista de muzica populara si dj pentru muzica usoara . Sper sa iasa totul bine .

ramona2006
16.10.2009, 23:48:53
buna .m-am uitat pe youtube sa vad cine ii Adrian Stanca si mi-a placut cum canta,poti sa imi zici cam cat cere?

crisyanan
19.10.2009, 16:26:47
Ceau Ramona ! Adrian Stanca vine cu formatia lui , inca o solista si cu dj cu 3000 euro .

ramona2006
25.10.2009, 01:31:56
nu mi se pare exagerat de mult
mie mi-ar placea sa imi vina lena miclaus dar acum sa vedem cum ne intelegem cu banii,aici ii problema
merci de informatie,:*

Ooanyy
05.01.2010, 22:24:22
Buna. |Am si eu o intrebare, oare nu stiti nimic de *Nadia de la Orastie*, am vazut-o pe youtube si mi-a placut cum canta, am inteles k ea canta orice fel de muzica, depinde cum te intelegi cu ea. Dar as mai vrea ceva pareri, sau dak ati auzit pe cineva spunand de ea. Va multumesc...

andra1983
13.01.2010, 17:25:43
Buna fetelor,

Am nevoie de ajutorul vostru. Caut o formatie din Hunedoara sau imprejurimi care sa cante muzica populara.
Nu ma intereseaza muzica usoara, pt ca am deja un DJ pt asta.
Ma puteti ajuta cu un nume, un numar de telefon?

Multumesc mult, spor la toate
Andra

ramona2006
13.01.2010, 21:23:43
Buna fetelor,

Am nevoie de ajutorul vostru. Caut o formatie din Hunedoara sau imprejurimi care sa cante muzica populara.
Nu ma intereseaza muzica usoara, pt ca am deja un DJ pt asta.
Ma puteti ajuta cu un nume, un numar de telefon?

Multumesc mult, spor la toate
Andra

pai ar fi lena miclaus si frati marisca kre cer 3500 euro,titi almasan 1500 euro
acum depinde de kt iti permiti sa le dai km astea is preturile

RalucaAlina
28.01.2010, 13:11:12
pai ar fi lena miclaus si frati marisca kre cer 3500 euro,titi almasan 1500 euro
acum depinde de kt iti permiti sa le dai km astea is preturile
Eu am fost la o nunta unde a cantat elena miclaus si fratii marisca si nu mi-am placut deloc cum canta... nush ce sa zic.. eu am ales formatia chizid care cata la restaurant ciuperca in hunedoara.

ramona2006
29.01.2010, 17:08:24
Eu am fost la o nunta unde a cantat elena miclaus si fratii marisca si nu mi-am placut deloc cum canta... nush ce sa zic.. eu am ales formatia chizid care cata la restaurant ciuperca in hunedoara.

pot gasi formatia "chizi" pe net k sa ascult sa vedem cum knta
si eu sunt in kutare de foarmatisi nimic,cer f mult si mai bn crde k o sa raman la calculator

RalucaAlina
02.02.2010, 11:59:36
pot gasi formatia "chizi" pe net k sa ascult sa vedem cum knta
si eu sunt in kutare de foarmatisi nimic,cer f mult si mai bn crde k o sa raman la calculator
Astia de la chizid cer 1500 de euro dar sunt supe buni si stiu sa faca atmosfera nu se orperes deloc din cantat doar dak vrei sa pui alceva la calculator ei au si calculator. dak vrei nr lor da un PM sunt doi solisti vocali si doi instrumentali . pupici :*

ramona2006
02.02.2010, 16:43:05
Astia de la chizid cer 1500 de euro dar sunt supe buni si stiu sa faca atmosfera nu se orperes deloc din cantat doar dak vrei sa pui alceva la calculator ei au si calculator. dak vrei nr lor da un PM sunt doi solisti vocali si doi instrumentali . pupici :*

am ascultat ceva pe yutube sau pe trilulilu nu mai tin minte exact,mi-am mai dat tot o miresik de pe sit nr de la taraful de la vata,o sa incerc sa vedem cum ne intelegem
lasa-mi si tu nr formatiei poate o sa ii contactez sa vedem cum knta,poate o sa imi trimita ei ceva melodi k sa ii ascult
ms mult

Ooanyy
02.02.2010, 22:56:49
Eu le-am avut pe Mariana Deac si Lidia Benea Matei.

Buna.Imi poti spune te rog cat ti-a cerut Mariana Deac, si dak a cantat toata noaptea, si toate feluriile de muzica.Mersi :*

mihaela28
03.02.2010, 09:33:45
Buna.Imi poti spune te rog cat ti-a cerut Mariana Deac, si dak a cantat toata noaptea, si toate feluriile de muzica.Mersi :*
Ti-am dat PM. Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi ca te ajut cu placere. :*

Ooanyy
03.02.2010, 09:44:22
Ti-am dat PM. Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi ca te ajut cu placere. :*

iti multumesc ff mult.:*:*

baby_eyes
02.04.2010, 01:47:16
noi am ales deja trupa bachus din orastie, ce parere aveti despre ei?

bubyluk
02.04.2010, 02:35:54
noi am ales deja trupa bachus din orastie, ce parere aveti despre ei?

eu una am o parere foarte proasta despre alin ciun cu cat canta mai putin cu atat mai bine asta dak nu vrei sa auzi andripopa, ceva cu america si mai nush ce melodii vechi de vreo 100ori pe noapte. eu am fost la 1 nunta si la 1 botez cu ciun si a fost dezastru mai cantau seara a miorita si tot aceleasi melodii le avea....acum fiecare cum crede insa cu cat knta ciun mai putin cu atat mai bine:-p

Ooanyy
03.04.2010, 20:46:55
In sfarsit ne-am hotarat si noi la formatie. Am incheiat contractul cu Nadia si Alin de la Orastie. Voi ce parere aveti?

Ooanyy
03.04.2010, 20:51:25
La toate miresicile , va doresc ca Lumina Invierii sa v-a aduca liniste in casa, dragoste in suflete si sanatate. Sa aveti un parte de un Paste Fericit. HRISTOS A INVIAT!
V-a pup dulce...

m_andreea_s
05.06.2010, 20:19:34
buna fetelor, va rog daca stiti un dj bun pentru nunta dati-mi si mie de stire, sunt in cautare de un dj bun,vreau doar dj la nunta, va rooooooog daca stiti ceva^:)^^:)^[-o<[-o<

shehe
07.06.2010, 17:45:50
buna fetelor, va rog daca stiti un dj bun pentru nunta dati-mi si mie de stire, sunt in cautare de un dj bun,vreau doar dj la nunta, va rooooooog daca stiti ceva^:)^^:)^[-o<[-o<

Salut fetelor :)
Aceeasi rugaminte o am si eu ca si m_andreea_s. Va rog daca se poate sa imi dati un PM cu ceva dat de contact si eventual pretul DJ-ului.
Va multumesc!

roxanachity
28.07.2010, 20:09:50
Salut fetelor :)
Aceeasi rugaminte o am si eu ca si m_andreea_s. Va rog daca se poate sa imi dati un PM cu ceva dat de contact si eventual pretul DJ-ului.
Va multumesc!

Daca vreti cel mai tare DJ, am avut doar dj la nunta si s-a distrat lumea , de a plceat doar dimineata la 6 acasa.

Suuuuppper tare!

DJ EDD Timisoara

roxanachity
02.08.2010, 10:13:04
buna roxana!
sa ai casa de piatra si o viata fericita!
am vazut pozele tale.sunteti f frumosi!
de unde esti ca imi pari cunoscuta?

Buna,

Sunt de langa Hunedoara, din Nadastia de Sus , am facut liceul la Hunedoara- Traian Lalescu si FEAA la Timisoara.
Poate iti dai seama /:)
Spor la pregatiri!

roxanachity
10.08.2010, 18:25:36
nu ai fost cumva la generala la calan?
daca nu inseamna ca de la tm te stiu ca si eu am facut faculta tot acolo
la liceu am fost la deva!

Ba da am facut generala la Calan, la d-na Negesc in clasa .

Bijuca
01.10.2010, 08:37:08
Sunt si eu noua pe aici...;-)
Doresc si eu ceva sfaturi in legatura cu muzica pentru nunta.
Eu am vrut sa-l iau pe Alin Ciun, dar mi-au luat-o altii inainte :((, am vorbit si cu Lena Miclaus, dat sincer eu nu sunt foarte incantata cum canta (cere 3700 euro ), am mai auzit de ceva formatie Chizid (sper ca am spus bine), dar sincer nu stiu nimik de ei...
Sotului meu ii trebuie neaparat formatie (eu m-am gandit si la dj :(), dar el spune ca la 300 de persoane nu putem face cu dj.Ok, dar acum imi pun intrebarea...unde gasesc eu formatie care sa-mi cante detoate? :( Si am intrat putin in panica ca nu gasesc :((
Astept un raspuns de la cine ma poate ajuta.
Va multumesc!!!!

Ooanyy
01.10.2010, 11:20:31
Eu am vrut sa-l iau pe Alin Ciun, dar mi-au luat-o altii inainte :((, am vorbit si cu Lena Miclaus, dat sincer eu nu sunt foarte incantata cum canta (cere 3700 euro ), am mai auzit de ceva formatie Chizid (sper ca am spus bine), dar sincer nu stiu nimik de ei...
Sotului meu ii trebuie neaparat formatie (eu m-am gandit si la dj :(), dar el spune ca la 300 de persoane nu putem face cu dj.Ok, dar acum imi pun intrebarea...unde gasesc eu formatie care sa-mi cante detoate? :( Si am intrat putin in panica ca nu gasesc :((
Va multumesc!!!!

Buna , bine ai venit printre noi...

In lef cu formatia, noi ii avem pe Nadia si Alin de la Orastie...Sunt 2 solisti, si inca 5 membri.Ne-au cerut 10000 ron(o suta miliane vechi).Canta de toate, si dak vrei ceva anume ei iti invata...Noi suntem multumiti de ei...
Si noi tot pe Lena am vrut-o dar ne-a cerut 3500 de euro si nu dau atati bani:D...
Pe Nadia si pe Alin pot sa ii vezi si auzi la Simeria , acolo la restaurant pizzerie
(nu mai stiu cum se numeste )cum mergi spre Orastie dupa Catedrala de pe partea stanga.
Sper sa te fi ajutat cu ceva...
pupicii...

Ooanyy
01.10.2010, 11:22:52
Va multumesc!!!!

Scuza-ma pt intrebarea pe care to pu acum...Dar am vazut k ai nunta in 8 august, nu e post atunci?
Stiu k acum nu se mai da voie sa se faca nuntii in post?
Sper sa nu te superi ,,,,

mari10
01.10.2010, 15:07:07
Va multumesc!!!!

Buna si bine ai venit...
In legatura cu formatia din Chizid, am ascultat-o si am o parere buna despre ei, daca vrei sa ii asculti canta al restaurantul Ciuperca din Hunedoara ( ei erau una din variantele noastre pentru nunta).
Noi am ales formatia vocal -instrumentala Dragan din Hateg, am ascultat-o la o nunta anul acesta in septembrie la Mall, si ne-au placut foarte , foarte tare asa ca i-am ales pe ei :D. Daca vrei numarul celui acre se ocupa de formatie spune-mi si iti dau un PM.
Bafta la pregatiri, s ne ti si pe noi al curent cu ce ai mai rezolvat...

Nestea
03.10.2010, 11:16:47
Buna si bine ai venit...
In legatura cu formatia din Chizid, am ascultat-o si am o parere buna despre ei, daca vrei sa ii asculti canta al restaurantul Ciuperca din Hunedoara ( ei erau una din variantele noastre pentru nunta).
Noi am ales formatia vocal -instrumentala Dragan din Hateg, am ascultat-o la o nunta anul acesta in septembrie la Mall, si ne-au placut foarte , foarte tare asa ca i-am ales pe ei :D. Daca vrei numarul celui acre se ocupa de formatie spune-mi si iti dau un PM.

Te rog sa-mi trimiti PM cu nr. de telefon al formatiei Dragan.Multumesc mult.

Bijuca
04.10.2010, 11:21:53
Buna si bine ai venit...

Pt mari10
Si noua ne place Dragan, si ne cunoastem foarte bine cu el, si era foarte bun pt nunta noastra...numai ca foarte multa lume s-a plans de el ca in timpul nuntii (de noapte) se "ameteste" bine, bine, nu te mai poti intelege cu el, face numai cum vrea el....:(
Stiu nunta de la Deva Mall (a fost nunta de zi).
Eu nu vreau sa fiu rea sau sa fac rau, dar sincer nu cred ca i-ar placea cuiva sa-i fie stricata nunta
Acum fiecare dupa cum crede.
Numai bine si mai astept pareri (in legatura cu muzica)
Mersiiiiiiiiiiii

Bijuca
04.10.2010, 11:25:05
Scuza-ma pt intrebarea pe care to pu acum...Dar am vazut k ai nunta in 8 august, nu e post atunci?
Stiu k acum nu se mai da voie sa se faca nuntii in post?
Sper sa nu te superi ,,,,

Nu ma supar, stai linistita:)
E gresita data nuntii...avem nunta in aceeasi luna:D

mari10
04.10.2010, 12:20:22
Pt mari10
Si noua ne place Dragan, si ne cunoastem foarte bine cu el, si era foarte bun pt nunta noastra...numai ca foarte multa lume s-a plans de el ca in timpul nuntii (de noapte) se "ameteste" bine, bine, nu te mai poti intelege cu el, face numai cum vrea el....:(
Stiu nunta de la Deva Mall (a fost nunta de zi).
Eu nu vreau sa fiu rea sau sa fac rau, dar sincer nu cred ca i-ar placea cuiva sa-i fie stricata nunta
Acum fiecare dupa cum crede.
Numai bine si mai astept pareri (in legatura cu muzica)
Mersiiiiiiiiiiii

Probabil omul si bea..dar nu cred ca in asa fel incat sa strice o nunta...pt ca altfel cine l-ar mai solicita pentru astfel de evenimente...
Nunta de la mall a fost intradevar nunta de zi, dar a tinut pana la ora 4 dimineata..
Acum fiecare cu parerea lui, ...

Ooanyy
04.10.2010, 16:13:50
Nu ma supar, stai linistita:)
E gresita data nuntii...avem nunta in aceeasi luna:D

MA bucur k avem nunta in aceeasi zi, sper sa ne sfatuim si consultam , pt k aici nu e prea multa lume.
DAca vrei hai si pe miresici de iulie 2011, acolo suntem multe(din tara:D)....

Cum stai cu pregatirile?

Bijuca
05.10.2010, 09:10:12
MA bucur k avem nunta in aceeasi zi, sper sa ne sfatuim si consultam , pt k aici nu e prea multa lume.
DAca vrei hai si pe miresici de iulie 2011, acolo suntem multe(din tara:D)....

Cum stai cu pregatirile?

Cam prost stau cu pregatirile, draga mea.
Nu imi gases muzica pt nunta, si problema foto-video e cam delicata:(, ptr ca am gasit (sa zicem) fotograf dar nu-mi gasesc cameraman (daca este sa-i iau separat)...Daca iau echipa ajung la 1200 euro (am gasit si cu 700 , dar nu-mi place cum fac filmarea:()...si sincer, ma cam depaseste...:(

shehe
06.10.2010, 01:47:57
Salut fetelor!

Cam in aceeasi situatie sunt si eu. Tot caut muzica. Noi vrem DJ si inca nu am gasit nimic pe placul nostru. Fotografiile vreau sa fie deosebite si am gasit mai multi fotografi foarte profesionali, cu portofoliu superb, insa nu ma pot hotari pe care sa il aleg si totusi mai ramane problema cu partea Video. Pentru restu astept perioada cu targurile de nunti.

Aveti ceva recomandari cu privire la un dj ok? Vreau sa stie sa faca atmosfera si sa puna muzica in functie de reactia oamenilor, sa fie totodata deschis la playlistul nostru.

Spor la organizari!

roxanachity
07.10.2010, 15:33:28
Salut fetelor!

Cam in aceeasi situatie sunt si eu. Tot caut muzica. Noi vrem DJ si inca nu am gasit nimic pe placul nostru. Fotografiile vreau sa fie deosebite si am gasit mai multi fotografi foarte profesionali, cu portofoliu superb, insa nu ma pot hotari pe care sa il aleg si totusi mai ramane problema cu partea Video. Pentru restu astept perioada cu targurile de nunti.

Aveti ceva recomandari cu privire la un dj ok? Vreau sa stie sa faca atmosfera si sa puna muzica in functie de reactia oamenilor, sa fie totodata deschis la playlistul nostru.

Spor la organizari!

Edy din Timisoara, super profi, face atmospfera, tot ce vrei.

iti dau mai multe detalii pe pm.

aliona30
13.10.2010, 00:20:58
Buna fetelor! Sunt inca intratative cu Dj, ce stiti despre Dj Nick? Multumesc anticipat!

Bijuca
02.11.2010, 14:13:18
AM GASIT MUZICA!!!
Sunt tare fericta!!!Sunt foarte incantata de ei...
In sfarsit mi-am luat un stres de pe cap :P:P:P:))
Acum ma apuc sa caut fotograf si cameraman
CEVA SFATURI??????
Multmesc!!!!

mari10
02.11.2010, 14:38:47
AM GASIT MUZICA!!!
CEVA SFATURI??????
Multmesc!!!!
Ma bucur pentru tine..nu ne dai si noua mai multe detalii, cine este formatia? la ce pret? :)

roxanachity
02.11.2010, 15:59:55
AM GASIT MUZICA!!!
CEVA SFATURI??????
Multmesc!!!!

da da-ne si noua mai multe detalii! :)

Bijuca
18.11.2010, 14:28:23
Buna fetelor!!!!
Cum stati cu pregatirile?
Deci la mine la nunta va canta formatia CHIZID, din Hunedoara!!!
Sunt tare inacantata de ei...sper sa nu ma dezamageasca ;)
Altfel?Ce imi mai spuneti nou?
Eu nu am mai intrat ca nu am mai avut timp....:P:*

...era sa uit...1500 euroi :P:P:P:P:P (si vin de la mire de acasa si pana dimineata ;))
...aaa si mai era ceva...am rezolvat cu ora si la primarie si la catedrala :P

Ooanyy
18.11.2010, 20:54:40
Buna fetelor!!!!

...era sa uit...1500 euroi :P:P:P:P:P (si vin de la mire de acasa si pana dimineata ;))

Si eu merg saptamana viitoare la primarie, la biserica am fost si ne-am programat... la primarie ti-au trebuit ceva acte? Au un orar anume?

In rest nu am mai facut nimic...ba nu , ne-am cumparat sampania, am gasit=o la un pret bun si e rozzzzz:x<:-P....si c-am atat.

P.S Merge-ti la targul de nuntii din Alba Iulia pe 26-28 noiembrie????

mari10
19.11.2010, 11:50:49
Buna fetelor!!!!

Ma bucur ca ai reusit sa te decizi la formatie, i-ai ascultat la vreo nunta pe cei de la CHIZID?
Cu Foto - Video ai rezolvat?
La primarie se fac deja programari? ti-a trebuit vreun act?

Bijuca
22.11.2010, 11:56:08
Si eu merg saptamana viitoare la primarie, la biserica am fost si ne-am programat... la primarie ti-au trebuit ceva acte? Au un orar anume?

In rest nu am mai facut nimic...ba nu , ne-am cumparat sampania, am gasit=o la un pret bun si e rozzzzz:x<:-P....si c-am atat.

P.S Merge-ti la targul de nuntii din Alba Iulia pe 26-28 noiembrie????

Deci la primarie nu trebuie mers de acuma!Au ras aia de mine:">:">:">.Trebuie mers cu 10 zile inainte de nunta si atunci mergi cu buletinul si analizele (analizele sunt valabile 14 zile)
...nici nu am stiut ca este targ la Alba in noiembrie!!!Esti sigura?
O sa mergem si noi ;););)

...la biserica nu mi-a trebuit nici un act ;)

Si unde v-ati gasit sampania?
Te pup...ms!

butterflygirl
24.11.2010, 17:49:34
fete,ati auzit cumva de Trandafir Cristian(dj din hunedoara) ?daca "da",ce-mi puteti spune despre el?

luiza04
08.01.2011, 22:34:47
Buna...avem aceeasi problema....nu cunosc niciun DJ....Poate sa imi recomande si mie cineva unul pls...^:)^^:)^

Ilaria_CFG
09.01.2011, 19:50:23
Buna miresicilor
Si eu am cautat la formatii pana am inebunit.

Dar acum m-am linistit l-am gasit pe Ghita Rus liber <:-P este extraordinar canta si ieftin ca tocmai se relanseaza si imi vine la nunta cu 2 soliste si 2 solisti cel putin + 3 orchestranti. Ascultati-l pe trilulilu in muzica.
Mihai are solisti pe Mihai Butnariu usoara
Dorina Negru populara
Andrada Bogdan populara
Ghita Rus populara, usoara

Bafta la pregatiri!

Bibi133
10.01.2011, 08:40:28
Buna...avem aceeasi problema....nu cunosc niciun DJ....Poate sa imi recomande si mie cineva unul pls...^:)^^:)^

DJ EDD din Timisoara

Il recomanda si o fosta miresica din Hunedoara,este profesionist,face atmosfera,muzica foarte buna.
Cred ca nu am voie sa scriu aici numarul de telefon ori site-ul,scrie-mi mesaj privat cu adresa ta de mail si-ti trimit datele.

albulescu
12.01.2011, 23:14:21
Probabil omul si bea..dar nu cred ca in asa fel incat sa strice o nunta...pt ca altfel cine l-ar mai solicita pentru astfel de evenimente...
Nunta de la mall a fost intradevar nunta de zi, dar a tinut pana la ora 4 dimineata..
Acum fiecare cu parerea lui, ...

Buna! As vrea si eu numarul de telefon a lui Dragan :)

mihaelaradu
25.01.2011, 18:38:34
Cam prost stau cu pregatirile, draga mea.
Nu imi gases muzica pt nunta, si problema foto-video e cam delicata:(, ptr ca am gasit (sa zicem) fotograf dar nu-mi gasesc cameraman (daca este sa-i iau separat)...Daca iau echipa ajung la 1200 euro (am gasit si cu 700 , dar nu-mi place cum fac filmarea:()...si sincer, ma cam depaseste...:(
Eu o sa am nunta in mai, anul acesta.
Am ales o pereche din Orastie pentru filmat/pozat. Sunt cuplu si eu ii cunosc de mult timp, plus ca ne-au invitat la ei acasa si ni s-au explicat toate posibilitatiile si preturile. Se numesc Moldovan. Daca te intereseaza, pot sa-ti dau un pm cu nr lor.
Bafta!
P.S.: sunt destul de ieftini. Merita sa incerci

cloricii08
26.01.2011, 11:25:23
noi am auzit de dj nick din hunedoara, stie careva dc e bun,adica nu mi-as dori ca in noaptea nuntii sa-mi vad invitatii plictisiti;dc a auzit cineva de el sa-mi spuna si mie niste pareri,rele sau bune nu conteaza, multumesc mult:)

luiza04
27.01.2011, 09:23:58
noi tot nu avem dj:(:(

cloricii08
27.01.2011, 10:29:57
ceau luiza, nici noi inca nu am gasit!!!nu suntem hotarati cu dj nick,ai auzit cumva despre el???astept sa vad poate poate stie careva ceva despre el...tare mi-e frica sa nu fi auzit nimeni de el:))

adelush
27.01.2011, 10:58:07
Nici noi nu avem inca dj, am gasit ceva nr. de tel pe internet, dar din ce mi-au mai spus si altii e mai bine intai sa intreb la localurile si restauranturile care organizeaza evenimente cu cine lucreaza ei si ar fi bine sa si vedem respectivii dj " la lucru".

luiza04
27.01.2011, 11:06:06
Sa ar fi ff bine sa-i vedem la lucru.....dar unde asta e problema....daca ai nr de tel mi-l poti scrie si mie p mp..te rog....daca mai aveti si alte sugestii v-as fi tare recunoscatoare...

BlueEyedGirl
29.01.2011, 17:27:22
nu suntem hotarati cu dj nick,ai auzit cumva despre el???astept sa vad poate poate stie careva ceva despre el...tare mi-e frica sa nu fi auzit nimeni de el:))

Dj Nick a fost la banchetul nostru de la finele facultatii. A fost recomandat de patronul restaurantului la care am facut cheful. Atat mie cat si altor colegi nu ne-a placut deloc prestatia lui. Au fost si colegi carora li s-a parut ok, insa per ansamblu am fost cam dezamagiti. A bagat foarte multe manele si dedicatii manelistice: "de la originalul/specialul/mondialul etc". Nu tin minte sa fi pus vreun vals sau tango. Poate a pus in momentul in care am iesit eu afara sa iau aer, insa nici colegii nu-si aduc aminte sa fi auzit... A pus melodii gen Voltaj care antreneaza atmosfera, ceva blues si populara, insa si melodii de te sperii (imnul echipei de fotbal Universitatea Craiova sau ceva de genul :O). Sincer, eu am zis ca in nici un caz nu il doresc pe la evenimentele viitoare.
Poate altora le place. Ar fi fost bine daca ai mai fi avut parte de inca o parere. Nu vreau sa te influentez daca vrei sa il iei. :">

O colega care are nunta anul acesta l-a luat pe Dj Cheloo, la recomandarea nasilor ei. Ma gandeam sa astept pana la nunta ei sa vad daca sunt multumita. Stiti ceva de acesta? ;;)

miha_t22
09.02.2011, 14:56:14
buna fetelor! am vazut ca nu prea ati gasit fotografi, cameramani. va pot recomanda pe cineva din simeria, sunt foarte buni, isi dau interes in ceea ce fac. gasiti pe facebook fotografii facute de ei: wedding art simeria.

Mughetto
17.02.2011, 13:01:58
Buna fetelor,eu o sa fiu nasa in luna august.Am vazut ca aveti nevoie de un dj.Eu stiu un dj bun din hunedoara.Sora mea a fost la o nunta unde era el dj si mi-a zissca a fost super.Am cd cu nunta ,deoarece eu nu eram in localitate si vroiam sa vad mireasa,etc.daca inca mai aveti nevoie de dj puteti sa imi lasati mesaj.

cameleon21
01.03.2011, 21:06:18
buna fetelor! am vazut ca nu prea ati gasit fotografi, cameramani. va pot recomanda pe cineva din simeria, sunt foarte buni, isi dau interes in ceea ce fac. gasiti pe facebook fotografii facute de ei: wedding art simeria.

am vazut ca ai recomandat wedding art simeria...stii cumva si ce preturi au? ms mult

cloricii08
04.03.2011, 15:20:31
Buna fetelor,eu o sa fiu nasa in luna august.Am vazut ca aveti nevoie de un dj.Eu stiu un dj bun din hunedoara.Sora mea a fost la o nunta unde era el dj si mi-a zissca a fost super.Am cd cu nunta ,deoarece eu nu eram in localitate si vroiam sa vad mireasa,etc.daca inca mai aveti nevoie de dj puteti sa imi lasati mesaj.

buna,noi avem nunta in sept si sincer suntem in cautare de dj, ai putea sa ne spui si noua cateva despre el si un nume si nr de tel sa ne facem o idee, noi eram in tratative cu cineva dar ne-a dezamagit rau cand ne-a aratat cateva inreg de la nunti,inainte de a vb cu el ne-ar placea sa vedem ceva concret in ceea ce priveste meseria lui,,,ms mult

Mughetto
04.03.2011, 21:09:15
buna,noi avem nunta in sept si sincer suntem in cautare de dj, ai putea sa ne spui si noua cateva despre el si un nume si nr de tel sa ne facem o idee, noi eram in tratative cu cineva dar ne-a dezamagit rau cand ne-a aratat cateva inreg de la nunti,inainte de a vb cu el ne-ar placea sa vedem ceva concret in ceea ce priveste meseria lui,,,ms mult
Buna,ti-am trimis un mesaj privat cu ceea ce te interesa.

cameleon21
21.03.2011, 17:18:10
buna...as vrea si eu mai multe informatii despre dj si bineinteles si cum as putea vedea "munca "lui.ms mult

Beethoven
25.04.2011, 14:11:36
Buna fetelor,
Hristos a Inviat! Sarbatori fericite tuturor! Nunta noastra va avea loc anul viitor la Hunedoara si intrucat nu sunt din oras va rog mult sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi. In primul rand n-am nici cea mai mica idee despre DJ, va rog daca stiti pe cineva din Hunedoara care se pricepe si care e deschis la playlist-ul nostru sa-mi dati si mie cumva datele lui de contact. Apoi stiti cumva un preot care ar fi dispus sa tina slujba in afara bisericii? Unde ar trebui sa-l caut? Si in sfarsit, in legatura cu floraria imi puteti spune daca este Floraria Magnolia in Hunedoara, daca nu, care e cea mai buna florarie din oras? Va multumesc mult de tot, site-ul acesta chiar e o idee foarte buna pentru ca nu stiam pe cine altcineva sa intreb. Mult succes tuturor!

pyciulika
04.05.2011, 00:15:27
Eu l-am avut la majorat pe Dj Cheloo din hunedoara . Amfost foaret foarte multumita. inainte demajorat am fost de2 ori la el acasa ca sa stabilim repertoriu sa facem probe... am vrut si karaoke s-a rezolvat jos palaria. Cu siguranta el v-a fi djul meu si la nunta !

Beethoven
12.05.2011, 17:10:00
Buna, multumesc frumos pentru sugestie, imi este de mare folos, se poate sa primesc cumva numarul lui pe privat sau cum as putea sa-l contactez? Am de asemenea un mesaj pentru Stancu Corina in cazul in care o sa-l citeasca: multumesc frumos pentru informatii, as dori si datele de contact daca se poate, am incercat sa-ti trimit un mesaj pe privat, dar nu am inca 10 mesaje scrise pe forum si nu am reusit :( imi pare rau. In rest, multa bafta tuturor cuj pregatirile si mult spor in toate! :)

Eu l-am avut la majorat pe Dj Cheloo din hunedoara . Amfost foaret foarte multumita. inainte demajorat am fost de2 ori la el acasa ca sa stabilim repertoriu sa facem probe... am vrut si karaoke s-a rezolvat jos palaria. Cu siguranta el v-a fi djul meu si la nunta !

BunnyLove
22.05.2011, 09:16:56
Dragele mele,

Stiti cumva o formatie condusa de Eugen Nustiucum din Calan? I-a arvunit soacra-mea desi eu avem DJ din Cluj :-w:-w, dar nici nu stiu ce si cum canta. Nu stiu cum ii cheama sa pot sa le dau un search pe net, nu stiu nimic despre ei... :-SS

Chilly
03.06.2011, 11:38:28
Buna fetelor, am si eu o intrebare, ce stiti de trupa Brevis?

pyciulika
06.06.2011, 23:38:48
Buna, multumesc frumos pentru sugestie, imi este de mare folos, se poate sa primesc cumva numarul lui pe privat sau cum as putea sa-l contactez? Am de asemenea un mesaj pentru Stancu Corina in cazul in care o sa-l citeasca: multumesc frumos pentru informatii, as dori si datele de contact daca se poate, am incercat sa-ti trimit un mesaj pe privat, dar nu am inca 10 mesaje scrise pe forum si nu am reusit :( imi pare rau. In rest, multa bafta tuturor cuj pregatirile si mult spor in toate! :) Imi cer mii de scuze ca nu ti-am raspuns nu am vazut aceasta postare a ta . iti trimit acum mesaj privat spersanu fie prea tarziu . iti garantez ca iti va placea de el ... stie sa isi faca meseria. te pup

pyciulika
07.06.2011, 22:53:46
Fetelor la mine la majorat a cantat Adnana Olariu. Este din hunedoara si canta foarte foarte bine. La majorat mi-a facut atmosfera a ridicat oamenii de la mese . O recomand din totata inima. LA nunti are un program de 45-50 de minute si tariful ei este foarte bun, nu pot sa zic pe site pt ca poate nu e voie... Mi-a spus ca are si program de etno si de muzica usoara....va pun mai jos doua linkuri cu melodiile ei . Ea poate canta orice preferinte aveti voi . Daca vrei numarul ei astept PM ... va pup

Beethoven
08.06.2011, 13:22:12
Imi cer mii de scuze ca nu ti-am raspuns nu am vazut aceasta postare a ta . iti trimit acum mesaj privat spersanu fie prea tarziu . iti garantez ca iti va placea de el ... stie sa isi faca meseria. te pup

Iti multumesc mult pentru informatii, imi sunt de mare folos. O sa-l contactez de indata ce pot sa vin prin Hunedoara. Mult succes cu pregatirile si daca o sa vrea sa vina la nunta noastra o sa-ti povestesc cum a fost atmosfera si cat de multumiti am fost. Mult spor in toate, Pe curand!

luiza04
08.06.2011, 20:41:30
Fetelor la mine la majorat a cantat Adnana Olariu. Este din hunedoara si canta foarte foarte bine. La majorat mi-a facut atmosfera a ridicat oamenii de la mese . O recomand din totata inima. LA nunti are un program de 45-50 de minute si tariful ei este foarte bun, nu pot sa zic pe site pt ca poate nu e voie... Mi-a spus ca are si program de etno si de muzica usoara....va pun mai jos doua linkuri cu melodiile ei . Ea poate canta orice preferinte aveti voi . Daca vrei numarul ei astept PM ... va pup

:D Ce mica e lumea, Adnana mi-a fost eleva.....Are o voce extraordinara...

mihaelaradu
19.06.2011, 20:26:25
Buna fetelor! Noi am avut nunta pe 28 Mai '11 la Restaurantul Agrementul din Geoagiu Bai. Pe noi ne-a incantat o formatie din Geoagiu: "Germisara" (solisti Giani si Eva Vlad). Formatia e compusa din 6 membrii. Au un repertoriu vast si au creat o atmosfera de neuitat: geamparale, doine, hategane, batute, invartite, valsuri, etc..tot ce ne-am dorit, am ascultat si am dansat la nunta noastra. Pretul e fff bun si pauzele fff rare :) Noi ii recomandam cu caldura

ancaflorina
19.08.2011, 01:15:21
Buna fetelor! Noi am avut nunta pe 28 Mai '11 la Restaurantul Agrementul din Geoagiu Bai. Pe noi ne-a incantat o formatie din Geoagiu: "Germisara" (solisti Giani si Eva Vlad). Formatia e compusa din 6 membrii. Au un repertoriu vast si au creat o atmosfera de neuitat: geamparale, doine, hategane, batute, invartite, valsuri, etc..tot ce ne-am dorit, am ascultat si am dansat la nunta noastra. Pretul e fff bun si pauzele fff rare :) Noi ii recomandam cu caldura

Buna..si eu am nunta tot acolo...daca ai putea sa-mi dai mai multe detalii despre formatie,un pret si un numar de telefon ,daca se poate.
Sunt in criza de timp....ne-am razgandit in ultimul moment in legatura cu muzica si acuma nu stiu incotro sa o iau.

carmenas_suciu
31.08.2011, 12:29:41
Ceau miresici,

Noua ne vor canta la nunta formatia "BREVIS" care sunt super!!!! =D>=D>=D>=D>=D>

Ii recomand cu toata caldura, sunt baieti seriosi, de incredere si in primul rand si cel mai important sunt talentati, profesionisti si aboredeaza chiar toate genurile, ce vreti voi!!<:-P

Spor la cautari si bafta !!>:D<

Chilly
06.09.2011, 12:16:11
Ceau miresici,

Noua ne vor canta la nunta formatia "BREVIS" care sunt super!!!! =D>=D>=D>=D>=D>

Ii recomand cu toata caldura, sunt baieti seriosi, de incredere si in primul rand si cel mai important sunt talentati, profesionisti si aboredeaza chiar toate genurile, ce vreti voi!!<:-P

Ce tare, si noua ne canta tot ei...si la o saptamana dupa nunta ta:)) sincer cred k nu puteam face o alegere mai buna decat trupa Brevis, sunt cei mai tari

pyciulika
12.09.2011, 22:41:33
Pentru miresicile care isi doresc Dj la nunta. Va recomand din toata inima un Dj , se numeste Dj CHELOO din Hunedoara, este PROFI, stie sa faca admosfera , are scule profi lumini lasere balonase de sapun fum microfoane tot ce vrei. De asemenea face si poze si filmari , are o echipa.
Pentru orice detalii, nr de tel astept PM.

emili2487
10.10.2011, 10:29:37
buna fetelor...o mare problema...muzica! as avea nevoie de un dj foarte bun pt ca la noi la nunta o sa fie invitati din moldova,oltenia si bineinteles de aici din zona,ardealul...deci imi trebuie pe cineva care chiar se pricepe...am vazut ca l-ati recomandat pe dj cheloo si m-ar interesa mai multe detalii.stiti cumva si care este pretul la care lucreaza?va multumesc

aleb
16.11.2011, 17:46:01
Ce tare, si noua ne canta tot ei...si la o saptamana dupa nunta ta:)) sincer cred k nu puteam face o alegere mai buna decat trupa Brevis, sunt cei mai tari

si noi tot pe Brevis i-am vrut,pentru ca multe lume i-au recomandat,chiar si patronul restaurantului,astazi i-am sunat,dar din pacate nu sunt disponibili.se pare ca sunt foarte cautati,pentru deja au 20 de contracte pentru anul viitor

Chilly
16.11.2011, 20:25:32
intr-adevar sunt foarte buni desi nu gasesti nici o postare cu ei pe net, dar nu poti sa ii uiti daca ii vezi o data si nu ii laud pt k vor fi la nunta mea dar multa lume o zice, solistul trupei a avut nunta la Sava, sa vezi acolo ce show a fost cu multe fomatii,prieteni cantareti, parca erai la cel mai tare concert:), a fost super nunta lui, mi se ridica parul pe mina cand am vazut k si el k mire a cantat si i-a compus si o melodie proaspetei sotii:)

andredeia
17.11.2011, 15:57:27
intr-adevar sunt foarte buni desi nu gasesti nici o postare cu ei pe net, dar nu poti sa ii uiti daca ii vezi o data si nu ii laud pt k vor fi la nunta mea dar multa lume o zice, solistul trupei a avut nunta la Sava, sa vezi acolo ce show a fost cu multe fomatii,prieteni cantareti, parca erai la cel mai tare concert:), a fost super nunta lui, mi se ridica parul pe mina cand am vazut k si el k mire a cantat si i-a compus si o melodie proaspetei sotii:)

eu nu am auzit de brevis.de unde sunt?unde canta?

pyciulika
17.11.2011, 20:03:13
buna fetelor...o mare problema...muzica! as avea nevoie de un dj foarte bun pt ca la noi la nunta o sa fie invitati din moldova,oltenia si bineinteles de aici din zona,ardealul...deci imi trebuie pe cineva care chiar se pricepe...am vazut ca l-ati recomandat pe dj cheloo si m-ar interesa mai multe detalii.stiti cumva si care este pretul la care lucreaza?va multumesc
Dj Cheloo din Hunedoara .Da, am fost la mai multe evenimente unde el a lucrat si absolu la fiecare, fara exceptie a fost show. Stie omul sa faca si sa intretina atmosfera. Si noi o sa il avem la nunta tot pe el . Are absolut orice gen de muzica, orice fel de melodie, sonorizare de nota 10 , balonase de sapun , lumni ...tot ce vrei .Eu il recomand din toata inima tuturor care intreba. Singura chestie este ca din cate stiu eu nu vine doar dj, ci tot pachetul foto-video-dj .... totusi ai putea intreba cine stie daca nu are altceva poate accepta si asa . Dar eu stiu ca e fff ocupat si pentru la anu.

Chilly
17.11.2011, 21:07:02
eu nu am auzit de brevis.de unde sunt?unde canta?

Nu canta decat pe la nunti, si nu doar la noi in judet ci si in AB si TM, eu prima oara i-am vaut la TM la o nunta...unul din ei e din Lugoj, altul din Simeria, altul din Orastie iar al patrulea din Alba....nu as putea sa iti spun unde sa ii vezi...

andredeia
18.11.2011, 11:40:24
Nu canta decat pe la nunti, si nu doar la noi in judet ci si in AB si TM, eu prima oara i-am vaut la TM la o nunta...unul din ei e din Lugoj, altul din Simeria, altul din Orastie iar al patrulea din Alba....nu as putea sa iti spun unde sa ii vezi...

:(deci nu prea am sanse sa ii vad!mersi oricum
tu pe ei ii ai?

Chilly
19.11.2011, 21:15:35
da, eu pe ei ii voi avea:)

emili2487
19.11.2011, 21:49:37
Dj Cheloo din Hunedoara .Da, am fost la mai multe evenimente unde el a lucrat si absolu la fiecare, fara exceptie a fost show. Stie omul sa faca si sa intretina atmosfera. Si noi o sa il avem la nunta tot pe el . Are absolut orice gen de muzica, orice fel de melodie, sonorizare de nota 10 , balonase de sapun , lumni ...tot ce vrei .Eu il recomand din toata inima tuturor care intreba. Singura chestie este ca din cate stiu eu nu vine doar dj, ci tot pachetul foto-video-dj .... totusi ai putea intreba cine stie daca nu are altceva poate accepta si asa . Dar eu stiu ca e fff ocupat si pentru la anu.
daca te rog dami un pm cu datele lui de contact.tu ai luat tot pachetul de la el?cat cere pentru tot pachetul?stii cumva si cu cine lucraza la foto video?ms mult

marygreen
24.11.2011, 07:20:42
eu una am o parere foarte proasta despre alin ciun cu cat canta mai putin cu atat mai bine asta dak nu vrei sa auzi andripopa, ceva cu america si mai nush ce melodii vechi de vreo 100ori pe noapte. eu am fost la 1 nunta si la 1 botez cu ciun si a fost dezastru mai cantau seara a miorita si tot aceleasi melodii le avea....acum fiecare cum crede insa cu cat knta ciun mai putin cu atat mai bine:-p
Mie imi place Ciun pina la un moment sau mai bine zis o nunta "pe sezon" :)) face atmosfera, chiar daca se urca pe scaune, mese si ii pune si pe miri ceea ce mie personal mi se pare penibil si de prost gust, insa are aceleasi melodii, nimic nou, aceiasi faza fumata cu antena 2 sau arsenal parc. Anul trecut am fost la 3 nunti unde a cintat Alin si pe cuvint ca stiam tot programu artistic :rockon:

Chilly
01.12.2011, 21:42:30
si eu am aceasi parere despre ciun, e bun cantaret, dar ar trebui sa fie un pic mai inventiv, sa nu copieze fiecare nunta...aceleasi chestii, urcat pe scaun, el mirii, nasii, poza de grup, piese cu america, etc....vb lui mary, e bun o data pe sezon sa il vezi k in rest ii stii deja programul, sunt curioasa, daca il vad la anu la vreo nunta si apare cu cev nou;))

pyciulika
02.12.2011, 11:16:57
ai discutat cu el ?

alexandradeva
05.01.2012, 15:59:17
stie cineva ceva despre mihai feier dj la nunta

barbieB
20.01.2012, 16:36:14
Buna.
Am si eu o intrebare...ce parere aveti despre Ionela Pascu de la Orastie?
A vazut-o cineva pe la vreo nunta?

Chilly
20.01.2012, 17:37:27
Eu stiu de una ionela de la orastie, dar nu stiu sigur cum o mai cheama, e una micuta si blonda, am fost la ceva nunti unde a cantat ea si mi-a placut mult, are un repertoriu vast, sunt multi in formatie, chiar mi se pare ok , daca e aceeasi , eu as fi chemat-o pe ea sau alin ciun daca nu tinea miresoiu neaparat k vrea doar brevis si punct...oricum nu-mi pare rau sunt foooorte buni, doar k eu pana acum nu auzisem de ei pt k au multe cantari si in alte judete...

emili2487
20.01.2012, 20:53:15
Buna.
Am si eu o intrebare...ce parere aveti despre Ionela Pascu de la Orastie?
A vazut-o cineva pe la vreo nunta?
buna.nu am vazut-o la nici o nunta insa am vazut-o la restaurantul unde avea program seara si mi-a placut ,chiar cred ca are voce si poate face atmosfera dar incarca sa cauti pe youtube poate gasesti ceva.multa bafta.daca ai nevoie de un nr de tel te pot ajuta cu nr lui viorel,baiatul care canta cu ea.

barbieB
23.01.2012, 13:47:47
Ms mult pentru pareri sunt de mare folos....spor la pregatiri...

meteioa
19.05.2012, 21:13:49
buna fetelor!!
sunt la primele mesaje pe acest forum si sper sa ma descurc...;-). Am intrat si eu (ce-i drept cam tarziu) in febra pregatirilor pt "marele" eveniment...legat de muzica..noi am stabilit cu siguranta ca vrem dj..asa ca v-as ruga daca se poate sa-mi spuneti si mie ceva variante..ms!!

meteioa
20.05.2012, 21:30:38
se pare ca nimeni nu mai e interesat de acest subiect...

aleb
20.05.2012, 22:01:07
buna fetelor!!
sunt la primele mesaje pe acest forum si sper sa ma descurc...;-). Am intrat si eu (ce-i drept cam tarziu) in febra pregatirilor pt "marele" eveniment...legat de muzica..noi am stabilit cu siguranta ca vrem dj..asa ca v-as ruga daca se poate sa-mi spuneti si mie ceva variante..ms!!

eu nu pot sa iti dau variante din hunedoara,pentru ca eu nu mai locuiesc in oras.djul nostru si trupa vin din timisoara.parerea mea este sa te grabesti,pana la sfarsitul lunii sa ai muzica!

anacristinadragos
29.05.2012, 12:08:11
Buna dragelor..eu sunt intrusa aici deoarece sunt din Sibiu insa vroiam sa intreb daca cineva a avut'o la nunta sau a participat la nunta unde a cantat Lena Miclaus?! Mi se pare piperat pretul ei si vroiam sa stiu daca'si merita banii:)

anacristinadragos
01.06.2012, 13:34:04
Sunt tare incantata ca am rezolvat cu muzica..Lena Miclaus va fi de la inceput pana la sfarsit plus muzica mecanica:)
Succes in cont. dragelor:*

Mariralu
18.06.2012, 23:36:31
eu nu pot sa iti dau variante din hunedoara,pentru ca eu nu mai locuiesc in oras.djul nostru si trupa vin din timisoara.parerea mea este sa te grabesti,pana la sfarsitul lunii sa ai muzica!

Buna !

Si eu vreau dj la nunta care o am la anul , pe cine ai adus din Timisoara si cum a fost la nunta ?

Multumesc anticipat pentru ajutor ,
M.

oanasorina
11.08.2012, 10:40:40

Imi trimiti si mie te rog un PM cu detalii despre Dj Cheloo (pret pentru muzica, foto, video) si un nr de telefon daca se poate.

esty.c
16.01.2013, 12:36:53
Imi trimiti si mie te rog un PM cu detalii despre Dj Cheloo (pret pentru muzica, foto, video) si un nr de telefon daca se poate.
si eu sunt interesata de Dj Cheloo....mapoti ajuta te rog cu niste detalii?

pyciulika
21.01.2013, 07:46:58
Salut. Ai intrebat de dj cheloo. tot ce pot sa iti spun e ca am fost ffff multumita de el. un om de milioane la fel si sotia lui care filmeaza. el vine la nunti cu pachet foto video dj. IN DOMENIUL MUZICL ESTE AS. nu exista piesa pe care sa nu o aibe. are baloane lumni microfoane profi tot ce vrei. si cel mai importat stie sa faca atmosfera, sa iti ridice oamenii de la mese. mi-au dansat oamenii pana la 7 dimineata. nu stiu ce sa iti mai zic. intreaba-ma tu >:D<

sunt super multumita si recomand 100%

esty.c
21.01.2013, 20:04:56
Un numar de telefon m-ar interesa si un pret estimativ.....daca mai sti cat ai platit tu....
Mersi mult

house
10.02.2013, 15:17:45

M-ar interesa formatia Brevis. Ma puteti ajuta cu niste detalii? Un pret si numar de telefon?

house
10.02.2013, 15:24:27
Ceau miresici,

As vrea sa chem formatia Brevis la nunta mea, dar nu stiu cum sa dau de ea. Ma puteti ajuta cu un numar de telefon si un pret estimativ?

pyciulika
26.02.2013, 20:52:45
Un numar de telefon m-ar interesa si un pret estimativ.....daca mai sti cat ai platit tu....
Mersi mult
Eu am platit 700 de euro foto+ video+dj

lore_b
03.09.2013, 13:54:24
A avut cineva la nunta pe Mihaela Ianculovici? Canta si muzica ardeleneasca si usoara? Cam care ar fi onorariul ei? Am auzit de ea de la cineva dar nu a stiu sa-mi dea foarte multe detalii.

SandyBella
12.03.2015, 13:45:41
Buna miresici,

Mai este vreo miresica din Petrosani? Eu am nunta in septembrie 2016 si tot caut formatie de vreo 2 luni si nu gasesc care sa ne placa si care sa se incadreze in buget (pana in 2000 E). Ne intereseaza sa cante si muzica populara din toate zonele tarii (in special olteneseasca) si muzica usoara. Aveti voi vreo idee?
Va pup si spor ! o:-)