PDA

Versiunea completa : D & G - Boldesti-Scaeni

nikol_22
24.05.2009, 22:30:55
:x BUNA FETELOR!sunt noua pe aici asa ca daca am 'greselutze'va rog sa le scuzati!
eu am facut nunta anul trecut la acest restaurant,d&g boldesti parc,este situat chiar in parcul din oras.am fost foarte multumita de tot:de servire.de aranjament,de tot tot,asa ca vi-l recomand cu mare placere!!http://www.miresici.ro/images/icons/icon7.gif

razvan_33
14.05.2010, 15:29:26
Consider ca ati avut noroc. Finii mei au facut nunta in octombrie 2008 la acelasi restaurant si au avut parte de o serie de evenimente neplacute:
- un ospatar s-a imbatat si a imprastiat farfuriile pe ringul de dans.
- fripturile erau foarte mici si reci
- bautura ce a ramas, a disparut in mod miraculos in timp ce paznicul de acolo (un batranel tare viclean) ne spunea sa ii dam si lui ceva de baut sa nu tremure de frig la noapte.
- nota de plata a fost incarcata cu peste 15% (ne-am trezit cu zeci de sticle de apa minerala si vreo 2 de whisky pe nota de plata...)
- la etajul superior era un miros de igrasie, mucigai.
Intre timp, au deschis in Boldesti un alt restaurant, Korona si am fost la doua nunti si pot spune ca diferentele sunt majore!!!

Mult noroc!

valentin11
30.05.2010, 20:51:25
Eu nu cred ca este adevarat ce a spus razvan_33, am fost acolo la o nunta si servirea este impecabila si profesionala.meniul este foarte bogat si foarte gustos.de aceea o sa fac si eu nunta tot acolo.asa ca daca mai are cineva impresii.....sa imi comunice,pe deasupra arata excelent, este singurul restaurant din zona care arata impecabil din toate punctele de vedere.

marius84
30.05.2010, 21:13:10
Si eu am o parere foarte buna despre restaurant D&G,merg acolo foarte des deoarece este o atmosfera placuta, muzica buna,formatie live,meniul diversificat si excelent,la fel si servirea,am fost si la un botez si la cununie la niste cunostinte si totul este super,eu va recomand sa mergeti si nu o sa regretati.

marius84
01.06.2010, 20:39:49
Am ceva de adaugat la ceea ce a spus razvan_33, din curiozitate m-am uitat la data nuntii finilor tai
si a picat miercuri,deci eu cred ca acel mesaj a fost dat din rautate din partea concurentei si ceea ce a spus nu este adevarat in plus stiu ca toti cei care fac nunta isi aduc bautura lor,deci....inca o concluzie nu avea cum sa ii incarce cu sticle de whisky.....asa ca vedeti-va de treaba vostra si nu mai trimite-ti mesaje care nu sunt adevarate.sa va fie rusine

pufupufu
03.09.2010, 16:50:46
Sunt noua pe aici si am nevoie de ceva iformatii...Inca nu am stabilit data nuntii...va fi undeva in toamna 2011 dar vreau sa aflu informatii recente despre restaurante din Ploiesti si imprejurimi.
A mai facut cineva nunta anul acesta la Restaurant Parc din Boldesti? Cat este meniul si ce impresii ne puteti spune?

razvan_33
28.09.2010, 14:15:00
Dragii mei, faceti nunta unde vreti! Eu mi-am spus doar parerea personala pe care nu mi-o schimba nimeni, pt ca stiu bine ce am patit!