PDA

Versiunea completa : Restaurant Cara

Yumecriss
02.06.2009, 17:11:19
Buna fetelor,

cine a mai facut nunta la restaurantul Cara? am fost acolo saptamana trecuta pentru a discuta meniul cu ei(am nunta pe 25 iulie) si am observat ca au facut multe schimbari.#:-S Eu stau in bucuresti si nu am prea trecut pe acolo. Au renuntat la stalpul acela urias din centrul salii si acum podeaua in zona aceea e de sticla si acopera o fantana arteziana. M-a uimit cat de luminoasa este acum sala. Si au adus si huse pe verde asa cum imi doream,[-o< inca nu mi-au spus cat ma costa inchirierea lor dar era super draguta doamna de acolo si cred ca o sa fie ok. Am ramas incantata, sper sa fie ok si mancarea, in catalog aratau bine. Sa imi ziceti va rog cine a mai facut la cara fiindca am mari emotii mai ales ca nu sunt din oras.

Va pupic

ele4art
02.06.2009, 17:33:35
Buna!
Si eu stau tot in Bucuresti, dar imi fac nunta in Pitesti. Pot sa-ti spun ca sora mea a facut anul trecut, pe 19 iulie nunta la Cara. Anul trecut inca mai era stalpul in centru; in afara de acest inconvenient (caci invitatii erau intr-un fel despartiti prin stalp) totul a fost foarte frumos.
Mancarea a fost foarte buna, chelnerii foarte atenti, felurile de mancare nu s-au servit nici prea repede, nici prea incet. Sala a fost decorata foarte frumos, in plus cei de acolo sunt foarte saritori. Sora mea a avut 130 de invitati si au stat foarte bine. Nu au fost deloc inghesuiti. Toata lumea s-a simtit bine. Sonorizarea e foarte buna. Daca mai vrei amanunte o mai intreb pe ea ce si cum. Nu-ti fa griji, totul o sa fie in regula. ;-) Pupici!

Yumecriss
02.06.2009, 21:23:44
Buna!
Si eu stau tot in Bucuresti, dar imi fac nunta in Pitesti. Pot sa-ti spun ca sora mea a facut anul trecut, pe 19 iulie nunta la Cara. Anul trecut inca mai era stalpul in centru; in afara de acest inconvenient (caci invitatii erau intr-un fel despartiti prin stalp) totul a fost foarte frumos.
Mancarea a fost foarte buna, chelnerii foarte atenti, felurile de mancare nu s-au servit nici prea repede, nici prea incet. Sala a fost decorata foarte frumos, in plus cei de acolo sunt foarte saritori. Sora mea a avut 130 de invitati si au stat foarte bine. Nu au fost deloc inghesuiti. Toata lumea s-a simtit bine. Sonorizarea e foarte buna. Daca mai vrei amanunte o mai intreb pe ea ce si cum. Nu-ti fa griji, totul o sa fie in regula. ;-) Pupici!

Buna,
mersi mult de tot pentru informatii. Si eu sper sa fie totul ok si invitatii sa se simta bine.
Sora ta a avut trupa sau dj? mi-e teama sa nu fie prea zgomotos.
te pupic si spor la pregatiri:D

ele4art
08.06.2009, 22:26:02
Buna! Sora mea a avut dj, si nu a fost zgomot deloc. A fost f bine. E frumos acolo ca au si terasa din spate si acolo e aranjat frumos, iar invitatii pot iesi sa ia aer. O sa ai o nunta frumoasa, stai linistita! T pup!

Larisa1982
13.06.2009, 19:18:44
am fost si eu la o nunta la Cara si mi-a placut foarte mult, sala e superba , mancarea excelenta iar chelnerii foarte atenti

olteanu2008
29.06.2009, 02:14:17
Salut miresici!
Am fost si eu la Cara si m-am izbit de "secretomanie". Meniul era secret ;)). Adica mi-au aratat niste poze, dar cand am cerut si eu o foaie cu meniul printat mi s-a spus ca nu se poate =)). Sala mi s-a parut mica si cu foarte multi stalpi. Adica invitatii nu se vedeau intre ei mai deloc. Despre terasa din spate mi s-a spus ca putem s-o folosim, dar ca nu e numai a noastra. Adica e ok sa iesim la aer numai ca acolo vor mai fi si alti clienti (din afara nuntii, cei care vor sa bea o bere ;-)).
In rest, mai nimic, doar ca si acum mai astept pe adresa de email niste fotografii pe care mi l-au promis cei de la Cara. Si a trecut o luna... :-"

MariaAlexa
30.07.2009, 13:53:19
Eu am avut nunta la restaurantul Cara, insa anul trecut, in iulie 2008.
Totul a fost super ok - mancarea, chelnerii - si ma bucur mult sa aud ca acel stalp din mijlocul salii a fost daramat, pentru ca era singurul element care-i lua din frumusete.

isis_elena
21.08.2009, 16:12:30
Buna fetelor,

cine a mai facut nunta la restaurantul Cara? am fost acolo saptamana trecuta pentru a discuta meniul cu ei(am nunta pe 25 iulie) si am observat ca au facut multe schimbari.#:-S Eu stau in bucuresti si nu am prea trecut pe acolo. Au renuntat la stalpul acela urias din centrul salii si acum podeaua in zona aceea e de sticla si acopera o fantana arteziana. M-a uimit cat de luminoasa este acum sala. Si au adus si huse pe verde asa cum imi doream,[-o< inca nu mi-au spus cat ma costa inchirierea lor dar era super draguta doamna de acolo si cred ca o sa fie ok. Am ramas incantata, sper sa fie ok si mancarea, in catalog aratau bine. Sa imi ziceti va rog cine a mai facut la cara fiindca am mari emotii mai ales ca nu sunt din oras.

Va pupic
BUna,

si CASA DE PIATRA! Sa traiti fericiti pana la adanci batraneti!http://www.miresici.ro/images/icons/icon7.gif

Sper ca nunta a fost minunata, si a iesit asa cum ti-ai dorit! As vrea sa stiu si eu mai multe detalii despre cum a fost!..:) deoarece si eu voi avea nunta tot acolo..

Toate bune!http://www.miresici.ro/images/icons/icon10.gif
Merci

Yumecriss
24.08.2009, 10:35:12
Buna,
tocmai ne-am intors acasa din luna de miere si am facut rost de fotografiile de la nunta. La Pitesti am avut cununia civila cu petrecere la Cara si pot spune fara sa exagerez ca a fost nunta de vis. Tema nuntii mele au fost nuferii si cei de acolo s-au ocupat de aranjamente si mi-au adus nuferi pentru masa de prezidiu si pt buchetul meu; fantana arteziana din mijlocul salii peste care se trece era plina de lumanari si nuferi. A fost extraordinar de frumos si am ramas foarte incantata cand am vazut sala. Husele au fost combinate, crem cu funda verde si un verde-lemon cu funda crem si au dat foarte bine.
Mancarea a fost foarte buna, desi evident nu am mancat mai nimic pentru ca tot timpul am fost intr-o continua miscare, dar din spusele celorlalti a fost foarte buna si era mare portia.
Un alt lucru care mi-a placut a fost acela ca ne-au dat o camera(nu stiu daca se practica peste tot asa) si a fost super fain pt ca am avut unde sa ne schimbam pt dans si ne-am putut odihni super bine.
Va atasez cateva poze ca sa va puteti face o idee despre cum a fost .

Va pupik si va doresc o nunta de vis!\:D/

isabella_ser
31.08.2009, 18:42:51
Buna,
tocmai ne-am intors acasa din luna de miere si am facut rost de fotografiile de la nunta. La Pitesti am avut cununia civila cu petrecere la Cara si pot spune fara sa exagerez ca a fost nunta de vis. Tema nuntii mele au fost nuferii si cei de acolo s-au ocupat de aranjamente si mi-au adus nuferi pentru masa de prezidiu si pt buchetul meu; fantana arteziana din mijlocul salii peste care se trece era plina de lumanari si nuferi. A fost extraordinar de frumos si am ramas foarte incantata cand am vazut sala. Husele au fost combinate, crem cu funda verde si un verde-lemon cu funda crem si au dat foarte bine.
Mancarea a fost foarte buna, desi evident nu am mancat mai nimic pentru ca tot timpul am fost intr-o continua miscare, dar din spusele celorlalti a fost foarte buna si era mare portia.
Un alt lucru care mi-a placut a fost acela ca ne-au dat o camera(nu stiu daca se practica peste tot asa) si a fost super fain pt ca am avut unde sa ne schimbam pt dans si ne-am putut odihni super bine.
Va atasez cateva poze ca sa va puteti face o idee despre cum a fost .

Va pupik si va doresc o nunta de vis!\:D/

Suuper poze...
Felicitari si Casa de Piatra! Mi-au placut mult pozele si o sa merg si eu la Cara sa vad ce mai au liber anul viitor.Am si eu o intrebare: crezi ca e prea tarziu sa mai gasesc liber in iulie? Nu sunt din Pitesti si nu prea stiu cum sta treaba. Stiu ca in Bucuresti iti cauti cu cel putin un an inainte.

Yumecriss
10.09.2009, 11:07:23
Suuper poze...
Felicitari si Casa de Piatra! Mi-au placut mult pozele si o sa merg si eu la Cara sa vad ce mai au liber anul viitor.Am si eu o intrebare: crezi ca e prea tarziu sa mai gasesc liber in iulie? Nu sunt din Pitesti si nu prea stiu cum sta treaba. Stiu ca in Bucuresti iti cauti cu cel putin un an inainte.

Buna,

Nu cred sa fie prea tarziu desi noi am fost cu un an inainte. S-ar putea sa gasesti dar probabil ca nu in ziua in care vrei tu, desi daca ai noroc nu se stie:)..oricum bafta multa <:-P

elizabrezan
26.11.2009, 10:38:52
Buna, dragi miresici! Am vazut ca unele dintre voi vreti sa organizati sau deja ati organizat petrecerea la restaurantul Cara. Aici am vrea sa organizam si noi nunta. Am fost acolo, am discutat cu o persoana foarte draguta care ne-a dat multe detalii si am decis, dupa multe vizite la alte restaurante, ca acesta este cel mai potrivit local si pentru noi. Am, in schimb, cateva intrebari....chestii pe care am omis sa intreb sau de care nu sunt 100% sigura. Stiti cumva daca se platesc husele? Sau....am auzit de la cineva ca ne obliga sa luam de la ei si bautura, lucru care ar insemna o crestere semnificativa a pretului meniului...am mai auzit si alte variante, cum ca, daca nu luam de la ei bautura, ne impun sa luam un anumit numar de sticle (in concordanta cu numarul de invitati). Dar stiti cum e, cand auzi de la cineva care a auzit de la cineva informatia este distorsionata. M-ar interesa sa aflu ce stiti voi. Noi peste aproape o saptamana vrem sa incheiem contractul cu ei si vrem sa stim ce ne asteapta, daca sunt lucruri ascunse pe care ei nu ni le spun si ne trezim dupa nunta cu ele in carca.
Va multumesc anticipat! Eliza

michiduta_83
17.12.2009, 12:41:54
buna,

si eu am nunta tot la Cara pe 21 aug.

bautura a zis ca putem sa o aducem noi si daca vrem ne pot ajuta sa vorbesca ei cu furnizorii sa o cumparam mai ieftin.

husele au zis ca sunt gratis.

cryss cat te-a costat aranjamentul floral? cine ti l-a facut?

amyella
01.01.2010, 16:16:54
buna,

si eu am nunta tot la Cara pe 21 aug.

bautura a zis ca putem sa o aducem noi si daca vrem ne pot ajuta sa vorbesca ei cu furnizorii sa o cumparam mai ieftin.

husele au zis ca sunt gratis.

cryss cat te-a costat aranjamentul floral? cine ti l-a facut?
buna michiduta 83,poti sa-mi spui te rog care este pretul meniului ptr nunta la restaurantul cara?deasemeni m-ar interesa ce avans ti-au cerut.numai bine,un an bun si o nunta reusita!<:-P

michiduta_83
06.01.2010, 16:16:32
buna amyella,

avansul a fost de 1500 RON si meniul intre 140-160 ( fara bautura) + husele gratis

cristina2109
22.11.2010, 23:31:09
Buna
Am si eu nevoie de ajutor cu niste informatii.Eu voi avea nunta la restaurantul Cara si ca orice viitoare miresica am mari emotii in legatura cu organizarea:-SS.Ma poate ajuta vreo miresica care a avut nunta tot la Cara cu amanunte legate de profesionalimul personalului, de calitatea meniului etc...?Mie personal mi-a placut acest local(altfel nu ma hotaram pt el) dar totusi niste sfaturi sunt mereu binevenite.Merci frumos:*

elizabrezan
23.11.2010, 10:07:37
Eu am fost la o nunta la restaurantul Cara. Nu prea mi-a placut. Intr-adevar, e curat, servirea e cat de cat ok. Dar cand a venit timpul pentru dansul mirilor, a fost cam neplacut. Ei nu prea au avut loc sa danseze, noi nu prea am vazut mai nimic. Si e destul de micut ca local. Acolo ti se spune ca incap 180 de persoane, dar mai mult de 110-120 nu incap. E destul de micut. Daca vrei o nunta mai micuta, e ok. Nu e extraordinar. Parerea mea!

Buna
Am si eu nevoie de ajutor cu niste informatii.Eu voi avea nunta la restaurantul Cara si ca orice viitoare miresica am mari emotii in legatura cu organizarea:-SS.Ma poate ajuta vreo miresica care a avut nunta tot la Cara cu amanunte legate de profesionalimul personalului, de calitatea meniului etc...?Mie personal mi-a placut acest local(altfel nu ma hotaram pt el) dar totusi niste sfaturi sunt mereu binevenite.Merci frumos:*

Yumecriss
09.12.2010, 14:40:28
Eu am fost la o nunta la restaurantul Cara. Nu prea mi-a placut. Intr-adevar, e curat, servirea e cat de cat ok. Dar cand a venit timpul pentru dansul mirilor, a fost cam neplacut. Ei nu prea au avut loc sa danseze, noi nu prea am vazut mai nimic. Si e destul de micut ca local. Acolo ti se spune ca incap 180 de persoane, dar mai mult de 110-120 nu incap. E destul de micut. Daca vrei o nunta mai micuta, e ok. Nu e extraordinar. Parerea mea!

Buna Eliza,

Eu am avut nunta la restaurantul Cara in 2009 si a fost foarte bine. Am avut 150 de invitati si nu au existat probleme cu spatiul. De cand au renovat centrul restaurantului este chiar aerisit. Si pretul e chiar mic pentru un restaurant in centru. Dar tu nu ai avut nunta acolo in septembrie?
Am fost recent la nunta unor prieteni la Cara si am vazut ca au decoratiuni noi si huse foarte frumoase, noi am avut nunta pe verde dar mi-a placut mult lila-ul de la nunta aceasta.

cristina2109
07.05.2011, 10:45:11
Buna miresici,
Nu a avut nimeni nunta la Cara anul acesta?
Eu am fost sa ma interesez despre aranjamente , bautura si cam ce mai trebuie pt nunta si am avut surpriza sa descopar ca persoana cu care am semnat contractul si de care auzisem numai lucruri bune, Cristina, nu mai lucreaza acolo.In schimb am dat peste o alta doamna cam intepata care tinde sa imi impuna ce sa fac la nunta si care nu prea sta sa asculte si ce avem noi de spus.Sincer cam am emotii si chiar m-ar ajuta sa stiu cum a decurs o nunta de cand s-a schimbat coordonatoarea.
Multumesc

cristina2109
09.05.2011, 10:56:59
Buna Cristina,
Merci frumos pentru incurajari si iti doresc mult noroc in ceea ce faci acum, desi stiu ca o sa te descurci fff bine.In legatura cu nunta mea sper sa iasa bine desi de cand am aflat ca nu mai esti tu acolo am si mai multe emotii.Unul din motivele pentru care am ales aceasta locatie erai tu, mi-ai fost recomandata de 2 cupluri care au facut nunta acolo...acum sper sa fie ok.
Multumesc din nou pt [email protected]};-.

adri_
23.08.2011, 17:44:05
Buna fetelor,

Sunt o miresica noua pe forum asa ca... "Bine v-am gasit!" >:D<

N-a mai facut nimeni nunta la Cara intre timp?
Sa aflu si eu detalii noi, daca vreti sa-mi povestiti cum a fost :)

adri_
04.10.2011, 21:02:00
Am semnat un contract cu cei de la Cara.

Ramane sa va povestesc pe parcurs ce se mai intampla:)

sunshine_iulia
05.02.2012, 21:29:10
Buna fetelor.Si eu am nunta in data de 1 septembrie si am mari emotii.Locuiesc in Bucuresti si voi face nunta in Pitesti restaurant Cara,sper sa fie bine,trebuie sa fim optimiste.Si eu intreb daca au mai facut fete intre timp nunta acolo sa posteze prin ce au trecut si cum a iesit nunta organizata la acest restaurant.Bafta la pregatiri tuturor celor ce se pregatesc pentru nunta.

Juny
22.02.2012, 15:20:13
Am fost la un botez acolo acum o saptamana. E dragutzel restaurantul. Merge pentru o nunta mai mica. Desi mancarea mi s-a parut ok, nu prea mi-a placut servirea. Chelnerii aia nu mi s-au parut prea prompti. Poate pe la nunti s-or comporta altfel.

adri_
23.02.2012, 20:56:04
Am fost la un botez acolo acum o saptamana. E dragutzel restaurantul. Merge pentru o nunta mai mica. Desi mancarea mi s-a parut ok, nu prea mi-a placut servirea. Chelnerii aia nu mi s-au parut prea prompti. Poate pe la nunti s-or comporta altfel.

Nu pot decat sa sper :) Mai am mai putin de 3 luni.

Eventual sa le promit un bacsis frumos daca sunt multumita de servire /:)

adri_
23.05.2012, 21:38:02
Gata si nunta mea! Desi a plouat toata ziua sunt multumita de rezultat :)

La Cara a fost cam... 70% ok.
Ce nu mi-a placut:
- cand am ajuns de la biserica la restaurant cu invitatii a trebuit sa asteptam sa se duca dupa sticlele de sampanie aduse de noi cu o seara inainte (pentru ca ei nu dau sampanie) si sa toarne sampania in pahare;
- desi pentru miri am specificat sa fie pestele la cuptor, ni l-au adus prajit, apoi ne-au adus si ce trebuia :);
- s-a luat mancarea prea repede de pe mese, inclusiv tortul, desi clar nu se mai aducea nimic dupa;
- le-am cerut marturiile ramase pe mese - nu le-am primit;
- desi am avut tort pentru 80 de persoane si in momentul taierii lui mai erau aproximativ 30 de persone, am primit numai un tort inapoi (din 4) si a trebuit sa insistam (a doua zi dimineata, pentru ca seara am uitat de el);

In rest a fost ok. Sala aranjata frumos, mesele puse conform cerintelor noastre, mancarea buna :)

Daca mai aveti intrebari va raspund cu placere.

OlivT
23.05.2012, 21:51:22
Gata si nunta mea! Desi a plouat toata ziua sunt multumita de rezultat :)

La Cara a fost cam... 70% ok.
Ce nu mi-a placut:
- cand am ajuns de la biserica la restaurant cu invitatii a trebuit sa asteptam sa se duca dupa sticlele de sampanie aduse de noi cu o seara inainte (pentru ca ei nu dau sampanie) si sa toarne sampania in pahare;
- desi pentru miri am specificat sa fie pestele la cuptor, ni l-au adus prajit, apoi ne-au adus si ce trebuia :);
- s-a luat mancarea prea repede de pe mese, inclusiv tortul, desi clar nu se mai aducea nimic dupa;
- le-am cerut marturiile ramase pe mese - nu le-am primit;
- desi am avut tort pentru 80 de persoane si in momentul taierii lui mai erau aproximativ 30 de persone, am primit numai un tort inapoi (din 4) si a trebuit sa insistam (a doua zi dimineata, pentru ca seara am uitat de el);

In rest a fost ok. Sala aranjata frumos, mesele puse conform cerintelor noastre, mancarea buna :)

Daca mai aveti intrebari va raspund cu placere.

Casa de piatra! Asteptam si cateva poze, fie ele facute de prieteni.

adri_
24.05.2012, 11:11:37
Multumim frumos!

In prima imagine sunt mesele, care erau de o parte si de cealalta a ringului iar in a doua imagine... jumatate din ringul de dans :)
Pentru imbracamintea scaunelor au mai multe culori, la alegere.

marineladragan
28.05.2012, 16:15:03
Buna dragelor,

si eu am avut nunta la CARA pe 28 aprilie 2012. Si nunta noastra a fost una micuta (98 persoane).
Sunt surprinsa de cele scrise de tine...in cazul nostru marturiile care ne-au ramas ni le-au dat ei inapoi (si uitasem de ele).Cei de la restaurant s-au ocupat sa ne puna pe mese plicurile de bani si marturiile, nu a fost nevoie sa trimitem pe cineva sa se ocupe si de asta. Tortul l-am luat si noi a doua zi, insa noua ne-a ramas destul si ni l-a dat inapoi pe tot, in conditiile in care am cerut sa se taie mai groasa felia de tort pentru ca si la noi mai plecasera din invitati.
La noi sampania era pregatita, ospatarii ne asteptau frumos la intrare si au fost pe faza la solicitarile noastre sau ale mesenilor (nu am avut nemultumiri de la invitati).
Mancarea a fost excelenta iar la noi pestele a fost delicios si cand s-a servit mancarea aceasta a fost calda. La aperitiv s-a mancat tot.
Singura suparare a noastra a fost legata de faptul ca am pus tarziu aperitiviul si asta nu din cauza restaurantului ci din cauza faptului ca au venit oamenii tarziu si nu ne-am asteptat. Mesenii au fost mai intai la concertul din piata Milea deoarece a fost simfonia lalelelor.
Ba din contra noua ne-a oferit si video-proiectorul moca (am venit noi cu laptopul si pozele;-)) si aranjamentul sali a fost conform cerintelor noastre, mese pe rotund, aranjate impecabil si totul fara sa ne ia bani in plus cum se obisnuieste pe la alte restaurante.
Orice am avut de pus la punct inainte de nunta sau in timpul nuntii am discutat cu sefa de sala/restaurant si am rezolvat totul imediat, pentru ca este o tipa super de treaba.
si inca ceva : un big like pt toaletele lor: curate si moderne. nu ca in alta parte..
Ne-au oferit si o camera pentru noaptea nuntii. Nu stiu daca se ofera la orice tip de meniu. noi am avut all inclusive. Bautura a fost la discretie si pentru cocktailuri am primit complimente toata saptamana dupa nunta. pentru cocktailurile fara alcool am dus noi santalul. Bauturile alcoolice au fost de calitate.

pentru doritorii de informatii noi oricand va pot raspunde!

adri_
28.05.2012, 17:48:04
Am gresit ca am lasat comentariu imedit dupa nunta.

Intre timp am aflat mai multe informatii legata de seara la Cara. Probabil ca dupa ce voi vedea filmarea ma voi lamurii si in alte privinte :) Momentan imi duc aminte cu mare greutate, printre altele, dansul mirilor :)

Am aflat ca imi ramasesera doar 3 martuii pe mese si pur si simplu s-a uitat de ele. M-am lamurit si cu tortul: intradevar, feliile au fost foarte groase, fata de cat mi se calculase initial, cate 100 gr/portie.

Doua lucruri de apreciat:
- una dintre verisoare este vegetariana si cei de la restaurant au tinut cont de aspectul acesta;
- platisem cazarea pentru un numar de familii iar cateva zile mai tarziu am fost anuntati ca doua familii nu vor mai veni iar cei de la Cara au fost de acord ca banii dati pentru camere sa fie cheltuiti pentru masa de pranz a celor cazati.

Am intrebat si noi de mese pe rotund, vazusem la nunta care a dost inaintea noastra dar ni s-a spus ca exista un pret aditional de 50 ron/masa.

Si si de chelneri am uitat sa precizez ca au fost foarte saritori si cu zambetul pe buze :) Chiar si mesenii i-au laudat. Camera pentru miri oferita de restaurant am avut si noi si a fost bine-venita pentru ca ginerele a avut dureri de spate si a mai urcat din cand in cand sa se intinda.
:)

anaililionescu
29.05.2012, 08:56:06
Casa de piatra! Sa fiti fericiti si sa va iubiti mereu ca in prima zi! Cat a fost pretul/meniu la all inclusive, in pret a intrat si tortul sau tortul l-ati cumparat voi? Multumesc anticipat!

marineladragan
27.06.2012, 12:49:47
Buna si scuze ca raspund atat de tarziu ....
La noi meniul cu all inclusive , asa cum l-am descris mai sus , a costat 155 lei/pers. Tortul l-am adus noi, l-am facut la cofetaria Mary Gilbert din centru- a fost delicios ! toata lumea l-a laudat.
uite si o poza cu tortul.

adri_
07.09.2012, 18:38:44
Si la noi tot 155 ron a fost meniul all-inclusive.
Tortul l-am avut de la cofetaria Iepurasul, din Campulung.