PDA

Versiunea completa : nunta de noapte

giulya
17.06.2009, 13:01:41
Buna fetelor!
Ma poate ajuta si pe mine cineva?:D...unde se mai face nunta de noapte si daca stiti aproximativ preturile inchirierii unui local de noapte....ms mult:*

Anka82
17.06.2009, 18:38:39
[quote=giulya;2060637]Buna fetelor!
Ma poate ajuta si pe mine cineva?:D...unde se mai face nunta de noapte si daca stiti aproximativ preturile inchirierii unui local de noapte....ms mult:*[/quote

Buna, Gyulia, bine ai venit printre noi, din cate stiu eu nunti de noapte se mai fac la restaurant Flamingo, sus pe deal la restaurantul din cadrul statiunii pomicole si am observat intr-o sambata trecand pe langa restaurantul Mya, ca si acolo era o nunta de noapte. Cu alte restaurante care fac nunti de noapte, poate te ajuta si alte miresici, pentru ca si eu la fel ca si tine, sunt departe de tara.

giulya
17.06.2009, 21:39:28
ms mult...esti o scumpa:*
imi spui te rog unde este restaurantul mia?:D
am inteles ca se mai tine nunta de noapte la discoteca parc,daca imi aduc bine aminte ii spunea pe vremuri "liliacu"....a fost cineva sapt trecuta la o nunta acolo dar la bucatarie(la ajutat) si imi spunea ca nunta a fost frumoasa dar la bucatarie sa nu intri...mizerie si niste conditii de nedescris...la falmingo am fost o singura data,cand am avut banchetu la sf clasei a 8-a...deci nu mai tin minte cum este:D...ma lasa memoria,am imbatranit:))

Anka82
18.06.2009, 17:12:31
ms mult...esti o scumpa:*
imi spui te rog unde este restaurantul mia?:D
am inteles ca se mai tine nunta de noapte la discoteca parc,daca imi aduc bine aminte ii spunea pe vremuri "liliacu"....a fost cineva sapt trecuta la o nunta acolo dar la bucatarie(la ajutat) si imi spunea ca nunta a fost frumoasa dar la bucatarie sa nu intri...mizerie si niste conditii de nedescris...la falmingo am fost o singura data,cand am avut banchetu la sf clasei a 8-a...deci nu mai tin minte cum este:D...ma lasa memoria,am imbatranit:))

Exista restaurantul Mya pe centura orasului, vizazi de Petrom (sau inainte de strada Sigmirului, iesirea spre Cluj), sau restaurantul Mya 2, tot in directia Cluj, dupa ce iesi din Viisoara, pe stanga, acesta din urma ofera si cazare. Un pret nu stiu, dar cred ca la fel ca si celelalte restaurante, platesti un avans ca sa fie resturantul asigurat pentru data nuntii, iar meniul dupa petrecerea nuntii.
Despre restaurant parc, nu prea stiu multe, nu am fost la nici o nunta acolo, mi-l amintesc doar de p vremea cand mergeam la disco acolo, demuuuuuult.
Pe la Flamingo , am trecut ultima data anul trecut, cand cautam locatie pentru nunta, meniul parca costa 110 lei noi.

P.S. In ce tara esti?

giulya
18.06.2009, 17:18:07
nu cred ca sunt prea multe restaurante unde se mai tine nunta de noapte dar spre bucuria mea am mai adaugat inca 2 pe lista:))...ms mult:*

ancutika26
18.11.2009, 17:59:59
eu am nunta anul viitor de noapte la rebrisoreana
e pe centura .banii de inhiriat sala nu se iau meniu e 120 ton fara bauturi incluse.bafta

Irina_T
16.04.2010, 17:45:12
Nunta de noapte se face si la traianus, insa restaurantul are capacitate mica(as spune in jur de 100 de pers), noi cand am umblat pt sala, initial am dat avans la flamingo(5 mil vechi) dar auzind de traianus am fost sa "vedem" cum e pe acolo, si ne-am decis pro traianus. Poate ca si meniul mai ieftin a jucat un rol important in decizia noastra. La flamingo noua ne cereau 1200/pers, iar la Traianus la ultima strigare a fost 100 ron/pers. Nu credeti tot ce va zic cei de la rest. Ca pt a va castiga si a da avansul ei zic un pret aprox al meniului, cred ca de ramanem la flamingo ne-ar fi custat pana in 1500 portia, asa ca la traianus de la 75 cat a fost la prima strigare meniul in ultima saptamana a ajuns la 100 roni.